Jak trafiłeś/aś na Forum Media2.pl?

Dyskusje na dowolne tematy, nawet polityczne ;)
Tradycjonalista

Jak trafiłeś/aś na Forum Media2.pl

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Tradycjonalista »

W poprzedniej dekadzie na stronie Wirtualna Polska był dział o telewizji cyfrowej, który już nie istnieje. Na jednym z serwisów: strony podobne: Sat Kurier, Media 2. I tak tu trafiłem.
karnka
Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 01 cze 2017, 11:55

Jak trafiłeś/aś na Forum Media2.pl

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: karnka »

ja znalazłam przypadkiem w internecie :)
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
Posty: 21741
Rejestracja: 24 maja 2006, 15:29
x 858
x 7152

Jak trafiłeś/aś na Forum Media2.pl

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Karol »

Podbijam temat. Jak trafiliście na Forum Media2? 🙂
Awatar użytkownika
kacper3100
VIP Expert
Posty: 11485
Rejestracja: 06 lut 2016, 9:13
x 952
x 2214

Jak trafiłeś/aś na Forum Media2.pl

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: kacper3100 »

Przez wyszukiwarkę Google. Pierwszym przejrzanym przeze mnie tematem była "Telewizja internetowa". To było w wakacje 2014 roku.
Awatar użytkownika
Direct
VIP Expert
Posty: 9316
Rejestracja: 10 maja 2009, 18:09
Lokalizacja: Śląsk
x 154
x 425

Jak trafiłeś/aś na Forum Media2.pl?

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Direct »

Widzę, że o dziwo nie odpowiadałem nigdy w tym temacie. Czas to nadrobić.

Dokładnie nie pamiętam, co sprawiło, że wszedłem po raz pierwszy, ale w 2007/2008 roku ponownie byłem bardzo żywo zainteresowany tematem Telewizji Puls (zresztą losy stacji śledzę od jej powstania), stąd każdego dnia odwiedzałem portale takie jak wirtualnemedia.pl czy właśnie Media2.pl. Na forum zawitałem jednak dopiero w maju 2009, najpewniej z linku na Media2. Nie bez powodu pierwszy post napisałem w wątku o TV Puls, wszak był to mój konik przez lata, w zasadzie nadal jest tylko mało ruchliwy ;).

W czerwcu 2012 udało mi się zostać VIP Expertem, a już trzy miesiące później zostałem wybrany moderatorem :).
2009-2021
Awatar użytkownika
N-O-R-O-N
User of the Year 2014!
Posty: 13185
Rejestracja: 31 paź 2014, 16:55
x 2257
x 2446

Jak trafiłeś/aś na Forum Media2.pl?

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: N-O-R-O-N »

A u mnie rosło zainteresowanie mediami tak od około 2010-11 roku, więc myślę, że prędzej, czy później to miejsce tutaj by mnie przyciągnęło. Tak regularnie zacząłem wchodzić na forum w 2013 roku, najpierw jako gość, a rok później jako użytkownik. Nie było mnie tu przez większość 2016 roku :P A rok później zostałem VIP Expertem ;)

A, no i w styczniu 2015 roku zostałem użytkownikiem roku, wtedy bardzo dużo postów pisałem, teraz już piszę mniej, bo i nie ma już teraz tyle czasu i chęci, co wcześniej, ale mimo wszystko próbuję tu zaglądać codziennie.
9 lat na forum,
Pozdrawiam, N-O-R-O-N :)

"Autor materiału nie stwierdził, że przedstawia prawdziwe wydarzenie" - Dziennik Telewizyjny.
''The stuff that dreams are made of.''
Awatar użytkownika
Zdzichu
VIP Expert
Posty: 1184
Rejestracja: 16 lis 2016, 18:00
Lokalizacja: Radom
x 638
x 633

Jak trafiłeś/aś na Forum Media2.pl?

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Zdzichu »

Z dawnego dość aktywnego forum tvpolsat.info :) Piszę mało, czytam dużo.
Awatar użytkownika
Nowy Telewizor
Poster
Posty: 1610
Rejestracja: 03 sie 2020, 10:57
Lokalizacja: Warszawa
x 323
x 266

Jak trafiłeś/aś na Forum Media2.pl?

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Nowy Telewizor »

@Zdzichu U mnie tak samo
Miłego dnia :)
Awatar użytkownika
BW134PL
Obserwator
Posty: 322
Rejestracja: 01 sty 2017, 11:54
Lokalizacja: lokalizacją się nie pochwalę
x 20
x 26

Jak trafiłeś/aś na Forum Media2.pl?

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: BW134PL »

Przypadkowo w internecie, przeglądałem już to forum na początku 2009 roku.
TVN, 7 TVN, TTV - te stacje najbardziej lubię
Radio ZET - siła muzyki!
Jantar
VIP Expert
Posty: 4435
Rejestracja: 13 lip 2011, 18:50
x 108
x 248
Kontakt:

Jak trafiłeś/aś na Forum Media2.pl?

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Jantar »

Trafiłam prosto z nieistniejącego już forum mediaboss.pl - niektórzy użytkownicy zapewne kojarzą. W lipcu minie mi okrągła dekada od rejestracji, ale czytałam niektóre tematy już kilka miesięcy wcześniej.
pliki video na forum: http://chomikuj.pl/Kleksik5/pliki+rozne/forum+media2
PS. Z pewnych powodów musiałam ustawić folder jako widoczny, więc zostało nałożone hasło "xxx" (bez cudzysłowu).

www.novela.pl
Awatar użytkownika
Tradycja
Junior
Posty: 1104
Rejestracja: 31 mar 2016, 5:22
x 29
x 49

Jak trafiłeś/aś na Forum Media2.pl?

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Tradycja »

Ja trafilam na fali popularnosci programu Agent. Uwielbialam te "nasze' rozkminy :)
Awatar użytkownika
Fan Polsat Fun HD
Użytkownik
Posty: 127
Rejestracja: 22 lut 2021, 14:50
Lokalizacja: Lubelskie, Polska
x 28
x 20

Jak trafiłeś/aś na Forum Media2.pl?

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Fan Polsat Fun HD »

U mnie zainteresowanie telewizją i mediami zaczęło się pod koniec 2017 roku, a forum zacząłem przeglądać w okolicach 2019/2020 roku po wpisaniu jakiegoś tam wyniku wyszukiwania w Google, gdzie wyskoczyła mi strona z tym forum.
Pozdrawia Fan Polsat Fun HD! ;)
Od 2021.

3 lata na forum! ^-^
Awatar użytkownika
deadline
Poster
Posty: 2393
Rejestracja: 24 cze 2020, 14:00
Lokalizacja: TARDIS
x 1560
x 407
Kontakt:

Jak trafiłeś/aś na Forum Media2.pl?

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: deadline »

Zainteresowanie mediami zaczęło się pojawiać u mnie w 2014r., dokładnie nie pamiętam, kiedy tu po raz pierwszy wszedłem (na forum), ale tak gdzieś w 2019r, na fali boomu na pewien patostream z Gołkowa, regularnie zacząłem wchodzić na forum jako gość, wtedy nie miałem w planach zakładanie konta, bo nie czułem takiej potrzeby, przestałem tam zaglądać gdzieś kilka dni po rozpoczęciu pandemii koroniaka w Polsce w zeszłym roku i o tym miejscu przypomniałem sobie gdzieś w czerwcu, a kilka dni później pojawiłem się tam jako użytkownik.

Początkowo planowałem się tam pojawić trochę później (gdzieś w okolicach wakacji), ale ostatecznie się wystrzeliłem w momencie (nie bez powodu pierwszy post napisałem właśnie tam), kiedy w mediach zaczęła się pojawiać informacja (potwierdzona), że program Star Voice vel. Gwiezdne Głosy, nowa wersja Jak oni śpiewają, zlatuje z anteny po trzech (!) odcinkach i że już nie powróci, nawet na jesień. No i też z ciekawości zajrzałem, czy taka informacja nie pojawiła się na forum (artykuł opublikowano o 13:19, czyli trochę czasu minęło), i się trochę zdziwiłem, że ten nius tamtego dnia, nie został jeszcze puszczony na forum, co też postanowiłem to zmienić (o ile ktoś mnie nie wyprzedzi). I tak właśnie wyglądał mój spontaniczny debiut :D
Katarzyna bachory Madki ojciec Afrodyta Stocznia Gdańska Poznań depresja Raków Tatyry Krakowski spleet Wagner Radio tenis Wisła saxofon Londyn Nirvana 1989 mózg państwa
ODPOWIEDZ

Wróć do „Hyde Park”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości