Szkoła

Dyskusje na dowolne tematy, nawet polityczne ;)
Awatar użytkownika
jorginho
Użytkownik
Kontakt:

Szkoła

• zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: jorginho »

Ja chyba tylko 2 razy zwiałem z lekcji, z kolegami.Ja w nauce orłem nie jestem na półrocze miałem średnią 3.13.Z klasy do klasy przechodze,choć w tym półroczu miałem 2 pały,ale wyszłem z nich:).Moją gimbudę lubię tak 50:50 ze względu na nauczycieli.
Obrazek
michal
VIP Expert
x 5
x 18

Szkoła

Post autor: michal »

Z okazji dnia dziecka w tym roku w moim gimnazjum zrobiono "bardzo inteligentną" bitwę na poduszki. Niestety sam nie wiem kto wpadł na ten idiotyczny pomysł.
http://www.youtube.com/watch?v=RNHFRm6E15E
http://www.youtube.com/watch?v=79l4FqD_9aA
Naszczęście nie ma mnie w powyższych filmikach ponieważ wolałem ten czas poświęcić na sporzycie obiadu na stołówce szkolnej zamias bawić się w tą głupią zabawę.
Sigi
Użytkownik

Szkoła

Post autor: Sigi »

Dla mnie chodzenie do szkoły było jedną z gorszych rzeczy w życiu.
Jakoś przetrwałem w gimnazjum, póżniej Liceum jako tako zdana Matura, a teraz Prywatne Studia i w porównaniu z wcześniejszymi latami to jest po prostu "laba".
Dla mnie ten cały system szkolnictwa jest i cieszę się że już wyrwałem z niego.
michal
VIP Expert
x 5
x 18

Szkoła

Dla mnie okropna była podstawówka do której chodziłem. Nie nawidziłem tej szkoły i nie nawidze do dziś. Chodzi tam sama hołota a ci pseudo nauczyciele jeszcze się z tego cieszyli im przyklaskiwali poza tym oni w ogóle nie powinni wykonywać swojego zawodu ponieważ sami nie sami nic nie umieją. Natomiast mój polonista i dyrektor szkoły na każdą lekcję przychodził minimum pietnaście minut spuźniony lub nie przychodził wcale na lekcję dzięki czemu mam ogromne braki z polskiego. Poza tym w każdym roku szkolnym połowa jego lekcji się nie odbyła. W dodatku kuratorium twierdzi że wszysto jest jak najbardziej OK i że to świetny dyrektor a kiedyś ten człowiek był nawet zaproszony do "Rozmów w toku" do wydania "Dziecko, jak ty wyglądasz"? Naszczęście kiedy poszedłem do gimnazjum to wszystko się zmieniło na lepsze. 99% procent uczniów to osoby z dobrych domów dzięki czemu jest fajna atmosfera. Fakt iż jest ten 1% hołoty z rejonu ale dyrekcja i nauczyciele świetnie sobie z nimi radzą. W końcu to jedne z najlepszych gimnazjów w mieście które zawsze cieszyło się dobrą opinią.
a teraz Prywatne Studia i w porównaniu z wcześniejszymi latami to jest po prostu "laba".
. Bo z tego co mówią to prywatne studia to lipa a poziom jest wręcz skandaliczny. Zresztą ja nie mam zamiaru na czymś takim studiować. Planuje iść na UJ. W Krakowie jest prywatna uczelnia KSW - Krakowska Szkoła Wyższa na którą potocznie mówią "Kup swoje wykształcenie".
Awatar użytkownika
Ice
VIP Expert
x 8

Szkoła

Post autor: Ice »

michal pisze:Bo z tego co mówią to prywatne studia to lipa a poziom jest wręcz skandaliczny.
Fajnie, że wszystkie uczelnie prywatne wrzucasz do jednego wora. Widocznie mało wiesz. Nie dziwić się.
michal
VIP Expert
x 5
x 18

Szkoła

Mam do Was pytanie, czy ktoś z Was chodził może do szkoły muzycznej? Jeżeli tak to czy moglibyście powiedzieć jak w takich szkołach jest?
janusz080
Obserwator

Szkoła

Post autor: janusz080 »

michal pisze:Dla mnie okropna była podstawówka do której chodziłem. Nie nawidziłem tej szkoły i nie nawidze do dziś. Chodzi tam sama hołota a ci pseudo nauczyciele jeszcze się z tego cieszyli im przyklaskiwali poza tym oni w ogóle nie powinni wykonywać swojego zawodu ponieważ sami nie sami nic nie umieją. Natomiast mój polonista i dyrektor szkoły na każdą lekcję przychodził minimum pietnaście minut spuźniony lub nie przychodził wcale na lekcję dzięki czemu mam ogromne braki z polskiego. Poza tym w każdym roku szkolnym połowa jego lekcji się nie odbyła. W dodatku kuratorium twierdzi że wszysto jest jak najbardziej OK i że to świetny dyrektor a kiedyś ten człowiek był nawet zaproszony do "Rozmów w toku" do wydania "Dziecko, jak ty wyglądasz"? Naszczęście kiedy poszedłem do gimnazjum to wszystko się zmieniło na lepsze. 99% procent uczniów to osoby z dobrych domów dzięki czemu jest fajna atmosfera. Fakt iż jest ten 1% hołoty z rejonu ale dyrekcja i nauczyciele świetnie sobie z nimi radzą. W końcu to jedne z najlepszych gimnazjów w mieście które zawsze cieszyło się dobrą opinią.
a teraz Prywatne Studia i w porównaniu z wcześniejszymi latami to jest po prostu "laba".
. Bo z tego co mówią to prywatne studia to lipa a poziom jest wręcz skandaliczny. Zresztą ja nie mam zamiaru na czymś takim studiować. Planuje iść na UJ. W Krakowie jest prywatna uczelnia KSW - Krakowska Szkoła Wyższa na którą potocznie mówią "Kup swoje wykształcenie".
Rozumiem, że jeśli ktoś nie jest jak piszesz z "dobrego domu", to zalicza się do hołoty?
Ja miło wspominam podstawówkę. Wtedy to się miało oceny :P Teraz nie jest dużo gorzej, ale o tym napiszę, ja k będę miał więcej czasu. Z gimnazjum natomiast pamiętam burdy na lekcjach - ja co prawda ich nie robiłem, ale czasami była niezła rzeźnia. W moim gimie nawet TVN był - na początku 2006 rogu program "Pod napięciem" (czy jakoś tak - nie pamiętam teraz; leciało to na żywo w niedzielę około 22) z powodu pobicia nauczyciela. Miałem z nim później lekcje i nawet specjalnie nie dziwię się sprawcom.
michal
VIP Expert
x 5
x 18

Szkoła

janusz080 pisze:Rozumiem, że jeśli ktoś nie jest jak piszesz z "dobrego domu", to zalicza się do hołoty?
Do hołoty zaliczam osoby które zachowują się zgodnie ze znaczeniem tego słowa.
W tym roku byłem naszczęście bardzo krótko w sanatorium w Radziszowie k. Krakowa. Tam to już jest naprawde sama hołota. Wszyscy zachowują sie jakby nie mieli nawet odrobiny dobrego wychowania, zachowują się prymitywnie, panuje tam fatalna organizacja i jeszcze wyśmiewano się ze mnie i wytykano palcami za to że interesuje się mediami i polityką i za to że dzień w dzień o 19:30 oglądałem "W". W tym samym sanatorium była również szkoła która też jest o skandalicznym poziomie. Lekcja w tej szkole polega jedynie na tym że nauczyciel każe przepisywać temat lekcji i pare definicji z podręcznika do zeszytu i nic więcej. Nie mogłem wyść z szoku kiedy poprosiłem miejscową nauczycielkę o to aby mi zrobiła standardowy wykład lekcyjny którego mi odmówiła albo na fizyce nauczycielka która na lekcjach użądzała sobie pogaduszki zupełnie nie związane ze szkołą a tym bardziej z przedmiotem. Choć najgorzej było na matematyce na której nauczycielka kazała samemu robić zadania bez wyjaśnienia a kiedy nic nie rozumiałem ponieważ nie jestem dobry z matematyki to nauczycielka dostawała furii. Skandaliczne lekcje miałem również z informatyki na której kazano robić serca w Power Poincie, lub na muzyce z której powinienem być zwolniony ponieważ miałem ją w pierwszej klasie to mimo wszystko kazano mi śpiewać przez 45 min. tylko i wyłącznie piosenkę pt."Serduszko puka w rytmie cza-cza" mimo tego że na muzyce i na informatyce w moim gimnazjum nigdy takimi bzdurami się nie zajmowaliśmy. Na szczęście zmusiłem rodziców do przed terminowego wypisania mnie stamtąd i bardzo się cieszę że nie zostałem tam dłużej i nie chce więcej tam wracać.
Awatar użytkownika
arczi13_90
Użytkownik

Szkoła

Post autor: arczi13_90 »

Jeżeli chodzi o studia, to nie zgodzę się z tym, że "prywatne studia to lipa a poziom jest wręcz skandaliczny". Nie słyszałem jeszcze o tym, że ktoś dostał papierek bo zapłacił. Nie ma czegoś takiego. Nawet na najgorszych uczelniach prywatnych trzeba się uczyć. Nawet w niektórych uczelniach jest tak, że niektórzy muszą zaliczać kolokwia po kilka razy gdy się nie nauczą za pierwszym razem. A jak wiadomo za poprawkę trzeba płacić.
Awatar użytkownika
dana1993
Obserwator
Kontakt:

Szkoła

Post autor: dana1993 »

michal pisze:
janusz080 pisze:Rozumiem, że jeśli ktoś nie jest jak piszesz z "dobrego domu", to zalicza się do hołoty?
Do hołoty zaliczam osoby które zachowują się zgodnie ze znaczeniem tego słowa.
W tym roku byłem naszczęście bardzo krótko w sanatorium w Radziszowie k. Krakowa. Tam to już jest naprawde sama hołota. Wszyscy zachowują sie jakby nie mieli nawet odrobiny dobrego wychowania, zachowują się prymitywnie, panuje tam fatalna organizacja i jeszcze wyśmiewano się ze mnie i wytykano palcami za to że interesuje się mediami i polityką i za to że dzień w dzień o 19:30 oglądałem "W". W tym samym sanatorium była również szkoła która też jest o skandalicznym poziomie. Lekcja w tej szkole polega jedynie na tym że nauczyciel każe przepisywać temat lekcji i pare definicji z podręcznika do zeszytu i nic więcej. Nie mogłem wyść z szoku kiedy poprosiłem miejscową nauczycielkę o to aby mi zrobiła standardowy wykład lekcyjny którego mi odmówiła albo na fizyce nauczycielka która na lekcjach użądzała sobie pogaduszki zupełnie nie związane ze szkołą a tym bardziej z przedmiotem. Choć najgorzej było na matematyce na której nauczycielka kazała samemu robić zadania bez wyjaśnienia a kiedy nic nie rozumiałem ponieważ nie jestem dobry z matematyki to nauczycielka dostawała furii. Skandaliczne lekcje miałem również z informatyki na której kazano robić serca w Power Poincie, lub na muzyce z której powinienem być zwolniony ponieważ miałem ją w pierwszej klasie to mimo wszystko kazano mi śpiewać przez 45 min. tylko i wyłącznie piosenkę pt."Serduszko puka w rytmie cza-cza" mimo tego że na muzyce i na informatyce w moim gimnazjum nigdy takimi bzdurami się nie zajmowaliśmy. Na szczęście zmusiłem rodziców do przed terminowego wypisania mnie stamtąd i bardzo się cieszę że nie zostałem tam dłużej i nie chce więcej tam wracać.
Też miło wspominam podstawówkę,ale potem w gimnazjum i w liceum oraz w szkole policealnej niektórzy moi znajomi mi dokuczali głupimi żartami czy jakoś tak.
DANA TO NIE IMIĘ
DANA TO KREJZOL
ODPOWIEDZ

Wróć do „Hyde Park”