Konta na YouTube

Dyskusje na dowolne tematy, nawet polityczne ;)
Awatar użytkownika
TiM
VIP Expert
Posty: 3999
Rejestracja: 31 maja 2008, 23:06
x 119
x 151

Konta na YouTube

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: TiM »

EDIT Ice:

Bo w regulaminie piszę że nie wolno wstawiać filmików do których nie masz praw. Piszę to także przy przysyłaniu filmików. Szkoda, zę nawet głupie bloki reklamowe, oprawy czy identy są banowane przez telewizje. Ka.mil ma swoje konto, nazywa się bodajże [-USUNIĘTO-].

Informuję Cię, że użytkownik Ka.mil nie życzy sobie, abyś 'reklamował' jego konto na YT na Forum Media2, bo - jak sam mówi -
''nie mam zamiaru się udzielać w tym portalu który roi się od chorych amatorskich telewizji, i pseudointeligentów''.
Dlatego usunąłem nazwę jego profilu z Twojego posta.
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
Posty: 21728
Rejestracja: 24 maja 2006, 15:29
x 857
x 7133

Konta na YouTube

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Karol »

W tym momencie właśnie poleciało moje konto na YouTube. Teraz muszę przyznać, że ten serwis jest beznadziejny, a dokładnie jego moderatorzy. O godz. 18:00 na email przyszło ponaglenie, że naruszyłem prawa autorskie wstawiając filmik z MTV, że mam go skasować jak najszybciej a o godz. 22:00 konto już było wyłączone. Akurat na maila nie miałem szansy wcześniej wejść i nie wiedziałem... W tym przypadku zachowali się żałośnie!
Awatar użytkownika
Peter Parker
VIP Expert
Posty: 1234
Rejestracja: 21 wrz 2007, 22:38
Lokalizacja: 076
x 21
x 33

Konta na YouTube

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Peter Parker »

A jeszcze ok. 18:30 oglądałem Twój materiał z TV Starachowice...
Cóż, YT to magnat wśród serwisów wideo i ma gdzieś swoich użytkowników. Mi konto już zablokowali dwa razy, teraz mam kilka (pod różnymi e-mailami) :]
Miś Uszatek
Użytkownik
Posty: 175
Rejestracja: 03 mar 2008, 17:53

Konta na YouTube

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Miś Uszatek »

A próbowaliście założyć bloga czy stronę www? Napisać do stacji telewizyjnych prośbę o zezwolenie na umieszczanie fragmentów ich programów na YT na potrzeby tej strony/bloga. Jeśli będą to jingle czy jakieś krótkie nagrania to stacje mogą wyrazić zgodę. W sumie to darmowa promocja ich kanałów. Ew. wrzucajcie na Dailymotion. Podobno stamtąd tak szybko nie usuwają.
Awatar użytkownika
Peter Parker
VIP Expert
Posty: 1234
Rejestracja: 21 wrz 2007, 22:38
Lokalizacja: 076
x 21
x 33

Konta na YouTube

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Peter Parker »

Ale czy na Dailymotion zdobędziesz taką popularność konta jak na YT? Wątpię...
Miś Uszatek
Użytkownik
Posty: 175
Rejestracja: 03 mar 2008, 17:53

Konta na YouTube

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Miś Uszatek »

Wrzucisz filmiki, zdobędziesz popularność i kilka dni po usunięciu konta Google i internet o Tobie zapomną. Nie lepiej założyć bloga/stronę. Wrzucać filmiki na mniej popularny serwis a popularność zdobywać dzięki blogowi/stronie? Nawet jeśli usuną konto to możesz filmiki wrzucić na nowo i podlinkować do starych.
Awatar użytkownika
europrzyjaciel2008
Użytkownik
Posty: 52
Rejestracja: 22 lip 2008, 10:33
Lokalizacja: Toruń

Konta na YouTube

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: europrzyjaciel2008 »

Moje konto: cyberek256. Na razie jeszcze nie mam filmów, ale jeszcze w tym roku wrzucę jakieś filmy.
Moda to coś, co wychodzi z mody - Marta Kielczyk, Panorama
Awatar użytkownika
TiM
VIP Expert
Posty: 3999
Rejestracja: 31 maja 2008, 23:06
x 119
x 151

Konta na YouTube

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: TiM »

Niestety Viasat jest okrutny. Co my takiego złego robimy? Rozumiem że umieszczanie całych programów jest niedopuszczalne, ale np jakieś identy, oprawy graficzne, co im to przeszkadza? Tak naprawdę w każdej chwili mogą mi zbanować konto, a w raz z nim pójdzie w ścieki mój stracony na to czas.
michal
VIP Expert
Posty: 3100
Rejestracja: 06 sie 2008, 14:55
x 41
x 99

Konta na YouTube

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: michal »

Nie tylko Viasat tak robi. To samo robi Litewskie Radio i Telewizja Publiczna. Oni co jakiś czas lubią usuwać czołówki i fragmenty swoich programów informacyjnych. Wyobraźcie sobie że ostatnio zawieszono konto Lietuvosopozicija jakieś litweskiej partii politycznej za to że miała fragmenty głównego wydania programu informacyjnego Panorama w których mówiono o nich samych. Sami zobaczcie. Tu był fragment tamtejszej Panoramy. http://www.youtube.com/browse?ytsession ... 33Jz7k0Cwg
A to już zawieszone konto.
http://www.youtube.com/index?ytsession= ... DD91N62_cg
Ostatnio nawet usuneli paro sekundową czołówkę Sportu która też nie powinna przeżkadzać nikomu. Ale najśmieszniejsze jest to że po usuwali już wiele plików video a zachowało się naszczeście jedno wydanie popołudniowych wiadomości Zinios w starej oprawie. http://www.youtube.com/watch?v=zEMZp26sGRY
A oto fragment Panoramy LTV który udało Mi się wygrzebać po usunięciu z YT: http://www.politikosaktualijos.lt/video/KOMISIJA_1.WMV
Widać nawet litwini mogą zniechęcić pasjonatów takich jak Ja którzy lubią poszukiwać wielu opraw telewizjyjnych które z YT znikają z dnia na dzień na ich własne życzenie.
Mam pytanie, czy coś YT mogło by nam zrobić jeżeli byśmy zrobili jakąś akcje protestacyjną w której na siłę byśmy wtawiali usuwane filmiki z opraw?
Awatar użytkownika
Artu
Junior
Posty: 917
Rejestracja: 05 lis 2007, 14:10
x 2

Konta na YouTube

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Artu »

Samo YT na pewno nie, bo YT kasuje filmy jak dostanie zgłoszenie np. od TVNu o naruszeniu praw autorskich.
Miś Uszatek
Użytkownik
Posty: 175
Rejestracja: 03 mar 2008, 17:53

Konta na YouTube

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Miś Uszatek »

Video Google też zaczyna usuwać materiały. Do tej pory tego nie robiło, przynajmniej ja tego nie odczułem. Przyczepili się o muzykę. I to nie tylko teledysk ale i slideshow z podkładem muzycznym.
Awatar użytkownika
telefan
Obserwator
Posty: 698
Rejestracja: 11 maja 2008, 18:36
x 5
x 20

Konta na YouTube

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: telefan »

Mam nadzieje, że usuwają tylko za ,,Żinios''. Tak więc z tego co zaobserwowałem mam co najmniej dwa filmy, za które może polecieć konto:
http://www.youtube.com/watch?v=4uAncjPa ... annel_page - nagrane z LTV w listopadzie zeszłego roku zapowiedzi wraz z urwanym blokiem reklamowym i reklamą jakiegoś programu w radiu.
http://www.youtube.com/watch?v=lelh0XKL ... annel_page - zapowiedź ,,serialu kryminalnego''.

Dodam jeszcze, że już straciłem film z mojego drugiego konta, które przeznaczyłem na nagrania z TVN i część nagrań z Polsatu. Był to fragment odcinka ,,Świata według Kiepskich'' pt. ,,Zakazane piosenki'', w którym Paździoch śpiewał piosenkę o sobie. Aby było jescze ciekawej, na YT jest ten sam fragment serialu, a w tytule filmu pada nazwa ,,Paździoch''.
http://www.youtube.com/watch?v=pS-ia07k ... re=related
michal
VIP Expert
Posty: 3100
Rejestracja: 06 sie 2008, 14:55
x 41
x 99

Konta na YouTube

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: michal »

Czy wiecie może jak kopiuje sie filmy z YT? Wiem że to nie jest w porządku ale bardzo Mi zależy na tym Zinios ponieważ dni tego filmiku mogą być policzone i dlatego chciałbym to skopiować.
Awatar użytkownika
stevie
VIP Expert
Posty: 1449
Rejestracja: 24 maja 2006, 16:35
Lokalizacja: z domu
x 1
Kontakt:

Konta na YouTube

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: stevie »

Aby pobrać film z YT Najlepiej wejść na stronę: www.zapiszjako.pl i wkleić link.

Można tam pobierać też filmy z innych serwisów jak np. Dailymotion,metacafe itp.
Myślę,że nie powinno byc problemów ;)

Pozdrawiam.
Pozdrawiam.

Stevie
michal
VIP Expert
Posty: 3100
Rejestracja: 06 sie 2008, 14:55
x 41
x 99

Konta na YouTube

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: michal »

Dzięki ale niestety pojawił się problem. Pojawiła Mi się informacja HTTP 403 że muszę się zalogować. Problem w tym że nie ma tam gdzie się zalogować a tym bardziej zarejestrować.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Hyde Park”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości