Gap się, Gap się Extra i Gap się News - opinie

Dyskusje na dowolne tematy, nawet polityczne ;)
Spooky
VIP Expert
Posty: 1028
Rejestracja: 03 paź 2007, 15:34
Lokalizacja: Szczecin
x 26
x 90

Gap się, Gap się Extra i Gap się News - opinie

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Spooky »

Drodzy forumowicze!
Chciałem was zaprosić na premierę programu Gap się, który będzie w głównej mierze poświęcony mediom.
GAP SIĘ - (Ginter, Adek, Prezes)

@Spooky, @adekpabianice oraz @Mateusz44 chcemy dzielić się naszymi opiniami dotyczącymi mediów, nowych technologii itp.
Nie jesteśmy wcale osobami z wykształceniem związanym z mediami. Jedynie ja byłem związany z mediami internetowymi czy lokalnymi w zachodniopomorskiem. Nie wiem kompletnie jak opisać nasz program. Więc podam wam link do pilotażowego odcinka, który nie do końca nam wyszedł.
http://www.youtube.com/watch?v=FCztmmlQPBI (tak wiem jakość jak włoskich kanałów erotycznych, ale technika nam nie pozwala na więcej).

Jeśli macie jakieś opinie nt. programu to proszę o dzielenie się z nami.
Awatar użytkownika
Direct
VIP Expert
Posty: 9316
Rejestracja: 10 maja 2009, 18:09
Lokalizacja: Śląsk
x 154
x 425

Gap się i Info Media - opinie

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Direct »

Moim zdaniem to jest stanowczo za długie, co najmniej o połowę. Pół godzinki to wg mnie maksimum, ile taki filmik powinien trwać. Dlatego też nie obejrzałem całości, a zatem i opinią zbyt rzeczową się nie podzielę.
2009-2021
Spooky
VIP Expert
Posty: 1028
Rejestracja: 03 paź 2007, 15:34
Lokalizacja: Szczecin
x 26
x 90

Gap się i Info Media - opinie

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Spooky »

Ogółem to się tak przedłużyło ze względu, że jest to jednak na żywo. Chcemy, żeby się włączano do dyskusji podczas programu.
Awatar użytkownika
matik
VIP Mod
Posty: 8569
Rejestracja: 27 sie 2010, 18:41
Lokalizacja: Warszawa
x 170
x 866

Gap się i Info Media - opinie

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: matik »

Powiem, że pomysł macie całkiem fajny, ale długi czas trwania odpycha od oglądania. Zmieńcie to.
adam.p14
Użytkownik
Posty: 16
Rejestracja: 14 cze 2013, 14:35

Gap się i Info Media - opinie

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: adam.p14 »

Spooky pisze:(tak wiem jakość jak włoskich kanałów erotycznych, ale technika nam nie pozwala na więcej).
Artemidalno-seksualne stacje telewizyjne już nadają lepiej. O.o
[...]powieszę się na latawcu. I kto mnie stamtąd zdejmie.
Obrazek
Anty iudexalizm weszedł na salony forumowe..^_^
Spooky
VIP Expert
Posty: 1028
Rejestracja: 03 paź 2007, 15:34
Lokalizacja: Szczecin
x 26
x 90

Gap się i Info Media - opinie

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Spooky »

matik pisze:Powiem, że pomysł macie całkiem fajny, ale długi czas trwania odpycha od oglądania. Zmieńcie to.
Postaramy się zrobić z tego max 45 minut, gdyż mamy jednak 3 tematy w ciągu programu. Ogółem może utniemy jeden temat, pomyślimy.

A kolega wyżej to używa określeń, których chyba sam nie rozumie.
pavl6
Junior
Posty: 1109
Rejestracja: 06 cze 2009, 20:32
x 1

Gap się i Info Media - opinie

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: pavl6 »

To róbcie po jednym temacie na odcinek. Tak robi wiele osób na Youtube i dobrze na tym wychodzi. A samo wykonanie moim zdaniem dobre, jak na pierwszy odcinek i to na żywo. Wielu gorzej zaczynało.
Spooky
VIP Expert
Posty: 1028
Rejestracja: 03 paź 2007, 15:34
Lokalizacja: Szczecin
x 26
x 90

Gap się i Info Media - opinie

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Spooky »

No właśnie my zbytnio nie chcieliśmy się kierować na youtube, chcemy interakcji widzów. Dlatego nadajemy na żywo i więcej czasu to zajmuje. A ogółem cała trójka ma czas tylko we wtorki na tyle wolny, żeby móc wszystko omówić. Zobaczymy jak się patent 45 minut na żywo sprawdzi. Jak nie wypali to się przeniesiemy z odcinkami po 15 minut na youtube'a.
pavl6
Junior
Posty: 1109
Rejestracja: 06 cze 2009, 20:32
x 1

Gap się i Info Media - opinie

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: pavl6 »

No to ok, próbujcie. Ja mam takie marzenie, żeby powstała telewizja, choćby internetowa, z tego typu autorskimi programami na żywo, o różnej tematyce.
Spooky
VIP Expert
Posty: 1028
Rejestracja: 03 paź 2007, 15:34
Lokalizacja: Szczecin
x 26
x 90

Gap się i Info Media - opinie

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Spooky »

Nie Ty jeden. Patio.TV miało być czymś takim, ale przez chyba złe zarządzanie tym projektem padło.
Awatar użytkownika
SNOL
Immortal VIP
Posty: 3931
Rejestracja: 05 paź 2007, 19:42
Lokalizacja: Wrocław
x 274
x 323
Kontakt:

Gap się i Info Media - opinie

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: SNOL »

"Gap się" zapowiada się nieźle. Tylko żeby Wam się chciało systematycznie nagrywać i projekt nie upadł przez to, że któreś z Was się nagle wykruszy. Przyłączam się do prośby o skrócenie dyskusji - ledwo wytrzymałem do końca przez to, że rzadko mogę poświęcić aż godzinę ciągiem na oglądanie jakiegoś programu. 45 minut to dla mnie max. W niektórych momentach miałem wrażenie, że do dyskusji włączały się tylko dwie osoby, a trzecia "przysypiała". ;) Ale z drugiej strony dobrze, że nie było przekrzykiwania się. Aaa i przydałaby się dużo lepsza jakość, a gdybyście jeszcze nagrywali w HD - byłoby super.

Jak tylko będę miał chwilę, będę Wam towarzyszył podczas wtorkowego lajfa.
Tylko prywatne opinie. Tutaj od ponad 14 lat.
Spooky
VIP Expert
Posty: 1028
Rejestracja: 03 paź 2007, 15:34
Lokalizacja: Szczecin
x 26
x 90

Gap się i Info Media - opinie

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Spooky »

Co do jakości, wyższą (nieco o 50%) jakość osiągniemy nie nadając na żywo, dopiero jak wymienię procesor w moim komputerze będzie mozna pomyślec o wyższej jakości. O HD obecnie można zapomnieć, musiałbym wydać na nowego kompa z dobre 2-3 tysiące, a tyle to ja obecnie nie mam niestety.
pavl6
Junior
Posty: 1109
Rejestracja: 06 cze 2009, 20:32
x 1

Gap się i Info Media - opinie

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: pavl6 »

Jeżeli program będzie miał dobrą jakość merytoryczną i zdobędziecie dużą ilość stałych widzów to zacznie zarabiać na siebie i także jakość techniczną będziecie mogli poprawiać.
Spooky
VIP Expert
Posty: 1028
Rejestracja: 03 paź 2007, 15:34
Lokalizacja: Szczecin
x 26
x 90

Gap się i Info Media - opinie

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Spooky »

No nic, pożyjemy zobaczymy. W przyszłym tygodniu powinienem mieć nowego procka (pytanie czy zadziała w moim laptopie), wiec jak będzie wszystko git to ruszymy z wyższą jakością.
Spooky
VIP Expert
Posty: 1028
Rejestracja: 03 paź 2007, 15:34
Lokalizacja: Szczecin
x 26
x 90

Gap się i Info Media - opinie

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Spooky »

Już dziś wielka premiera na żywo programu "gap się". Powiem szczerze, że wychodzi na to, że @SNOL miał racje, prawdopodobnie skład dzisiejszego programu będzie inny niż planowano. Ale o tym zadecyduje sam @adekpabianice, który postanowił, że odejdzie od programu, ale o tym jak to będzie dowiemy się jutro przed premierą. Wiemy na pewno, że dołączy do nas nowy człowiek, który ma doświadczenie medialne bardzo spore. Program nieco zmienił formułę przez ostatni tydzień, ale nie za bardzo. Zapraszam o 21:00 na http://www.justin.tv/gapsie
ODPOWIEDZ

Wróć do „Hyde Park”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości