Telewizja internetowa

Dyskusje na dowolne tematy, nawet polityczne ;)
Awatar użytkownika
kacper3100
Activist
Kontaktowanie:

Telewizja internetowa

Postautor: kacper3100 » 24 sie 2017, 16:22

Z TVM do ramówki trafił 6 i 7 sezon Internetowych bzdetów, 1, 3 i 4 sezon Dawnych technologii i Ciekawostki komputerowe.
Z Kuba TV Kultowe programy.
No i nie zabraknie znanej z forum audycji Medialni.
Awatar użytkownika
BW134PL
Użytkownik

Telewizja internetowa

Postautor: BW134PL » 24 sie 2017, 16:32

Ogółem jesień w stacji zapowiada się interesująco, mam nadzieję, że wszystko będzke nadane legalnie
TVN - co sezon WIĘCEJ
Radio ZET - siła muzyki i pierwsze źródło informacji
Tele Rozrywka
Użytkownik
Kontaktowanie:

Telewizja internetowa

Postautor: Tele Rozrywka » 24 sie 2017, 18:30

BW134PL pisze:Ogółem jesień w stacji zapowiada się interesująco, mam nadzieję, że wszystko będzke nadane legalnie

Oczywiście że legalnie- obiecaliśmy, że pod naszym kierownictwem wystartujemy tak, jak powinno być to już w lipcu... Mamy więc nadzieję, że nasze starania będą odebrane w pozytywny sposób:)

PS. O ile dobrze widzimy to ten wątek dotyczy głównie TELE Rozrywki TV więc moderatorom forum bylibyśmy wdzięczni za zmianę nazwy lub przeniesienia do nowego wątku- chcielibyśmy utrzymywać kontakt z widzami, móc otrzymywać pomysły czy sugestie zmian, a jednak nie wszyscy mogą wiedzieć, że ten wątek dotyczy naszej stacji.
Awatar użytkownika
kacper3100
Activist
Kontaktowanie:

Telewizja internetowa

Postautor: kacper3100 » 24 sie 2017, 18:39

Temat dotyczy nie tylko TELE Rozrywki TV, ale też innych telewizji internetowych. Ja tu czasami piszę o TVM, KubaTV czy TVK. A to forum jest chyba bardziej o telewizjach koncesjonowanych.
Tele Rozrywka
Użytkownik
Kontaktowanie:

Telewizja internetowa

Postautor: Tele Rozrywka » 24 sie 2017, 21:11

Rozumiem, ale myślę że powinien być podział chociaż na dwa wątki- TVM, TVK czy KUBA TV trudno nazwać telewizjami ale raczej kanałami YouTube ze swoimi filmami. Myślę że przydałby się właśnie wątek "Kanały YouTube". Myślę, że telewizja internetowa to raczej player osadzony na danej stronie internetowej z konkretną ramówką (chyba że ww. stacje gdzieś tak nadają).
Awatar użytkownika
kacper3100
Activist
Kontaktowanie:

Telewizja internetowa

Postautor: kacper3100 » 24 sie 2017, 21:12

Absolutnie nie. Są to telewizje internetowe, amatorskie, ale są. YouTube jest traktowany jako serwis VoD.
Awatar użytkownika
Karol
Administrator

Telewizja internetowa

Postautor: Karol » 26 sie 2017, 14:18

Jaka jest średnia wieku fanów telewizji internetowych i tych, którzy najbardziej się ekscytują tym wątkiem? 15 lat? :) Nie mam pojęcia co macie w głowach, ale radzę odejść od komputerów, iść na rower, pobajerować dziewczyny, nim przyrośniecie na amen do fotela przed komputerem.

Telewizja internetowa (i mówię o telewizji z prawdziwego zdarzenia, a nie tym kabarecie, który przytaczacie powyżej, z Tele Rozrywką włącznie) tak naprawdę umarła wiele lat temu. Tak, nawet coś, co było dostępne kiedyś tylko w sieci (niby oznaka nowoczesności), dzisiaj jest reliktem. Teraz liczy się tworzenie konkretnych materiałów, autorskich audycji tematycznych, nie jakichś śmiesznych animacji czy udawanych programów call-tv, a następnie udostępnianie ich jako gotowy produkt na różnych platformach - Facebook, YouTube, Twitter - to przyszłość.

Telewizja linearna umiera, teraz istotą sukcesu jest tematyczność, dostęp na żądanie na wszystkich urządzeniach. Ale ludzie dalej chcą oglądać materiały, które coś wnoszą - spojrzałem się na stronę Tele Rozrywki, a także tych TVK, itp. i myślałem, że pęknę ze śmiechu. Co się dzieje z tą młodzieżą?
k+b
VIP Expert

Telewizja internetowa

Postautor: k+b » 26 sie 2017, 14:32

Ich kręci to, że mogą być producentami telewizyjnymi i dyrektorami programowymi ;)
Awatar użytkownika
kacper3100
Activist
Kontaktowanie:

Telewizja internetowa

Postautor: kacper3100 » 26 sie 2017, 14:41

Karol pisze:Jaka jest średnia wieku fanów telewizji internetowych i tych, którzy najbardziej się ekscytują tym wątkiem? 15 lat? :) Nie mam pojęcia co macie w głowach, ale radzę odejść od komputerów, iść na rower, pobajerować dziewczyny, nim przyrośniecie na amen do fotela przed komputerem.

Telewizja internetowa (i mówię o telewizji z prawdziwego zdarzenia, a nie tym kabarecie, który przytaczacie powyżej, z Tele Rozrywką włącznie) tak naprawdę umarła wiele lat temu. Tak, nawet coś, co było dostępne kiedyś tylko w sieci (niby oznaka nowoczesności), dzisiaj jest reliktem. Teraz liczy się tworzenie konkretnych materiałów, autorskich audycji tematycznych, nie jakichś śmiesznych animacji czy udawanych programów call-tv, a następnie udostępnianie ich jako gotowy produkt na różnych platformach - Facebook, YouTube, Twitter - to przyszłość.

Telewizja linearna umiera, teraz istotą sukcesu jest tematyczność, dostęp na żądanie na wszystkich urządzeniach. Ale ludzie dalej chcą oglądać materiały, które coś wnoszą - spojrzałem się na stronę Tele Rozrywki, a także tych TVK, itp. i myślałem, że pęknę ze śmiechu. Co się dzieje z tą młodzieżą?

Nie rozumiem... Jak się nie podoba, to po prostu nie włączaj i nie oglądaj. Jak mnie się dany kanał nie podoba, to po prostu nie oglądam, a nie zaraz mówię, że "nie wiem, co mają w głowach". Po prostu telewizja internetowa to nasza pasja i lubimy się w to bawić.
Awatar użytkownika
Karol
Administrator

Telewizja internetowa

Postautor: Karol » 26 sie 2017, 14:50

Poczytaj swoje posty o Polsacie albo TVP. Hejtujesz jak tralala, a przecież nikt nie każe Ci ich oglądać.

Hipokryta :lol:
Awatar użytkownika
kacper3100
Activist
Kontaktowanie:

Telewizja internetowa

Postautor: kacper3100 » 26 sie 2017, 14:53

TVP krytykuję za propagandę, a Polsatu ostatnio nie krytykuję, jakbyś nie zauważył...
Awatar użytkownika
Karol
Administrator

Telewizja internetowa

Postautor: Karol » 26 sie 2017, 14:57

Wow, ostatnio. Kilka tygodni? :lol: Idąc twoim tokiem rozumowania, forum powinno zostać zamknięte, ponieważ swobodne wyrażanie opinii jest dla Ciebie niedopuszczalne. Chyba, że będzie to opinia pozytywna.

Proponuję się zastanowić, bo podoba Ci się ten cały hejt, dopóki nie uderza w twoje zainteresowania. Taki sam bulwers Cię łapie, gdy ktoś skrytykuje TVN, który przecież nie jest najlepszym kanałem w Polsce.

Kwitując: xD
Awatar użytkownika
BW134PL
Użytkownik

Telewizja internetowa

Postautor: BW134PL » 26 sie 2017, 18:00

Ja tam lubię telewizje na YT ;) Zawsze znajdzie się tam coś ciekawego. Czy to na TVM, czy to na TVK, czy to na Kuba TV, a ramówka TELE Rozrywki TV jest ciekawa
TVN - co sezon WIĘCEJ
Radio ZET - siła muzyki i pierwsze źródło informacji
Tele Rozrywka
Użytkownik
Kontaktowanie:

Telewizja internetowa

Postautor: Tele Rozrywka » 26 sie 2017, 18:54

@Karol- ale czy ja komuś każę coś oglądać lub promuję TV tutaj? Chciałem wyjaśnić sytuację więc wysłaliśmy maila i napisaliśmy tutaj o tym, co się stało. Fani sami podali tutaj link do artykułu o nowym starcie kanału a nie ja. Poza tym jest to telewizja dla fanów Tele Rozrywki, więc każdy może mieć inne zdanie na ten temat, choć akurat ten projekt jest pomysłem moich fanów, którzy wyrazili na stronie internetowej poparcie dla niego.
Awatar użytkownika
Karol
Administrator

Telewizja internetowa

Postautor: Karol » 28 sie 2017, 0:11

Tele Rozrywka pisze:@Karol- ale czy ja komuś każę coś oglądać lub promuję TV tutaj?

A nie robisz tego? Nick, nazywanie playlisty telewizją, a także dziwne oczekiwanie, by dla Tele Rozrywki powstał oddzielny wątek. Nie :-) Temat telewizji internetowych nie będzie już rozwijany, dzielony. Ta playlista miała już swoje 5 minut, które zostało połączone z bieżącym wątkiem i nie zapowiada się, aby miało być inaczej.

Nie wiem także czemu poczułeś się wywołany do tablicy i powołujesz się na całych trzech fanów z tego forum, którzy najczęściej reprezentują jednolite zdanie w wieku kwestiach. Przez nich przemawia chorobliwa hipokryzja, a Ciebie zadufanie i ograniczony światopogląd.

Dalej nie mogę uwierzyć, że @Frontowiec dał się wciągnąć w coś, co sam krytykował w "Medialnych", a przynajmniej reszta redakcji. Cóż, ja ich tam nie rozróżniam. Jeśli punkt widzenia faktycznie zależy od punktu siedzenia, to dość szybko zmienili front :-)

Wróć do „Hyde Park”