(nie) Rozwijający się diament, czyli o grze K-Point

Czyli wszystko co z nimi związane, Hardware, Software, Gry, a także nowości na rynku IT - nowych technologii.
Awatar użytkownika
Iluzjonista
Junior
Kontakt:

(nie) Rozwijający się diament, czyli o grze K-Point

Post autor: Iluzjonista » 26 gru 2018, 18:48

To już drugi artykuł o grze o skokach. Bardzo lubię ten sport, podziwiając Małysza od 2004 roku ale takiej super produkcji poza Skokami 2006/2004 i DSJ3/4 nie widziałem. Od 2007 roku na rynku polskim jest potworna dziura jeśli chodzi o gry skokowe. W 2017 roku światło dzienne ujrzała gra na androida- Skoki Narciarskie, która stała się z marszu hitem w Polsce, ale o tym w osobnym artykule, który tuż po pierwszym konkursie TCS ukazać się winien. 2 miesiące później na YouTube pojawiło się kilka filmików z nowego diamentu- wręcz perfekcyjnego:

Coś nieprawdopodobnego, ta grafika, ta fizyka, ta realistyczność... Autor założył nawet profil na FB, pod taką nazwą jaką nosi gra- "K-Point Ski Jumping". Ukazało się może 5 filmików i... autor ucichł. Wrócił dopiero w kwietniu z m.in. skocznią w Planicy czy ulepszonym Zakopanem. Dał nawet do pobrania bardzo wczesną betę i tu minus- gra zabiera prawie 2,5 GB RAM! Testowałem to na 3 komputerach: Windows 7, Windows 8 i Windows 10. Na tym ostatnim najgorzej, 2494 MB osiągnięte (wywaliło mi BSOD) na 7 1995 MB a na 8 przyjęło się najlepiej- 1,5 GB.

BUM! Nowe animacje, wszystko ładnie pięknie i... cisza. Od kwietnia. Autor "umarł" na kanale. Tydzień temu wrzucił jednak jakiś filmik z gry horror, i zapytałem się go teraz, co z grą. Zobaczymy, co napisze. Być może nie ma motywacji/środków do robienia dalej gry. Powiedział w kwietniu, że gra jest bardzo trudna i będzie starał się ją usprawnić. Być może tak jak z grą na telefony wróci w zimie, i przede wszystkim zoptymalizuje grę. Zapraszam do komentowania tego artykułu.
Polska najlepsza w skokach! 4ever
ODPOWIEDZ

Wróć do „Komputery i nowe technologie”