Program do odliczania dni

Czyli wszystko co z nimi związane, Hardware, Software, Gry, a także nowości na rynku IT - nowych technologii.
rak34
Użytkownik

• zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: rak34 »

Poszukuje takiego programu, ktory by mi ulatwil odliczenie ile zostalo dni do uruchomienia w Polsce Naziemnej Telewizji Cyfrowej (DVB-T), chodzi mi o taki program do odliczania dni do tylu, np. od dnia dzisiejszego do dnia 31 lipca 2013 roku w ktorym to dniu zostanie wylaczona Naziemna Analogowa Telewizja, ta co to jeszcze na dzien dzisiejszy dziala.

Czy ktos z Was juz spotkal sie z takim programem?
I na jakiej stronie on moze byc do pobrania, i najlepiej zeby byl darmowy (Free).
Awatar użytkownika
Kamil
VIP Expert
x 15
x 31

Post autor: Kamil »

Poszukuje takiego programu, ktory by mi ulatwil wyliczenie poziomu głupoty mojej albo innych userów, chodzi mi o taki program do wyliczania iq, np. od daty urodzenia do napisania ostatniego postu na forum , tych których jeszcze na dzien dzisiejszy tu pisza.

Czy ktos z Was juz spotkal sie z takim programem?
I na jakiej stronie on moze byc do pobrania, i najlepiej zeby byl darmowy (Free).
Awatar użytkownika
Ice
VIP Expert
x 8

Post autor: Ice »

Może jednak jest coś takiego. Ale wątpię. ;>
Awatar użytkownika
micaxa
Użytkownik

Post autor: micaxa »

Ja sie kiedys spotkalem z czyms takim, co prawda nie był to osobny program a jedynie skrypt do skopiowania na swoja stronke www i tam sie wpisywalo do kiedy ma liczyć ile zostało czasu i rzeczywiście liczyło. Czyli jak sobie znajdziesz i sobie zrobisz stronke i sobie skopiujesz to sobie bedziesz miał :D/
ODPOWIEDZ

Wróć do „Komputery i nowe technologie”