Jaka myszka?

Czyli wszystko co z nimi związane, Hardware, Software, Gry, a także nowości na rynku IT - nowych technologii.
Kwiatek23
Użytkownik

Jaka myszka?

• zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Kwiatek23 »

Chcę sprawić mojemu tacie na prezent myszkę do jego nowego sprzętu - laptopa HP. Zastanawiam się czy lepiej kupić bezprzewodową czy zwykłą. Znalazłam w jednym ze sklepów komputerowych coś takiego:http://www.swiatlaptopow.pl/go/_info/?u ... 80&lang=pl Co o tym myślicie, a jakich myszek do komputera Wy używacie?
michal
VIP Expert
x 5
x 18

Jaka myszka?

Post autor: michal »

Nie wiem co o tym myśleć, ponieważ na tym się zupełnie nie znam. A jeśli chodzi oto jakiej myszki używam to używam Logitecha RX300 i w zasadzie nie mam powodów do narzekania, ponieważ nigdy nie miałem z nią jakich kolwiek problemów więc myślę że mogę ją polecić.
Awatar użytkownika
Kpc21
Junior
Kontakt:

Jaka myszka?

Post autor: Kpc21 »

Przewodową jest trudniej zgubić, nie wymaga baterii, nie ma opóźnień (lagów).

A najważniejszym parametrem myszki jest rozdzielczość w dpi, im większa tym lepiej.
Obrazek... i znów: Obrazek, i... Obrazek ponownie. Co wymyślą następne?
Kwiatek23
Użytkownik

Jaka myszka?

Post autor: Kwiatek23 »

I to są właśnie bardzo pozytywne cechy myszki bezprzewodowej. W sumie to cały cały czas się wahałam, ale moje wątpliwości rozwiał Pan ze swiatalaptopow.pl, który przedstawił wszystkie plusy i minusy takiego sprzętu i stwierdziliśmy wspólnie, że rzeczywiście lepsza jest bezprzewodowa:)
kasskass
Użytkownik

Jaka myszka?

Post autor: kasskass »

Ja akcesoria komputerowe kupuję zazwyczaj w sklepie wasserman.pl. Zawsze byłam zadowolona z obsługi, więc jeśli jeszcze nie kupiłaś to polecam :) Mój tata woli mysz zwykłą, bo mówi, że boi się zgubić ;) za to mój chłopak ostatnio kupił myszkę laserową, specjalnie do gier, właśnie we wspomnianym sklepie. Niestety (przynajmniej dla mnie ;)) zdecydowanie za dużo czasu spędza przed komputerem...
Awatar użytkownika
michalek84
Obserwator

Jaka myszka?

Post autor: michalek84 »

Ja mam tego Logitecha:
http://www.gral.pl/preview/Logitech/Log ... er_78.html
dopiero od tygodnia, ale sprawuje się w porządku, gdyby coś było nie tak to napisze.
KarmazynowyMściciel
Użytkownik

Jaka myszka?

Post autor: KarmazynowyMściciel »

Ja mam Tracera bezprzewodową. Z tymi bateriami to jest tak, że działa okrągły rok na dobrych alkalicznych. A plusy są takie, że możesz leżeć w łóżku kilka metrów dalej i sobie klikać. W wielu innych sytuacjach też jest wygodniej nie mieć myszki na smyczy. Ja na swoją nie narzekam, Tracer robi dobry sprzęt i tani a ładniejszy często niż inni producenci.
IBOX_MAN
Użytkownik

Jaka myszka?

Post autor: IBOX_MAN »

Do laptopa wygodniej jest używać myszki bezprzewodowej. Komputer jest mobilny, łatwiej go przenosić bez uwiązanej kablem myszki.
A jaką?
Poszukaj testów, recenzji i idź sprawdź do sklepu. Zobacz jak dana myszka leży w dłoni, jak się prowadzi i wtedy decyduj.
Zresztą może się okazać, że Twój tata będzie wolał mieć do tego klawiaturę - niektóre osoby nie lubią klawiatur w laptopach i dokupują zwykłe.
Wtedy przydałby się zestaw bezprzewodowy - w przypadku przenoszenia laptopa, pozostały sprzęt nie przeszkadza.
w takim przypadku polecam testy:
http://www.komputerswiat.pl/media/38062 ... tabela.pdf
KarmazynowyMściciel
Użytkownik

Jaka myszka?

Post autor: KarmazynowyMściciel »

Fajną widziałam tez mychę do gier: http://tracer.eu/Produkt/TRAMYS19770/My ... RM_501_USB Kozacka jest, bo ma przełącznik rozdzielczości, i bez instalowania sterowników można sobie zmieniać czułość myszy, puls ma przycisk 2XFire. Do gier naprawdę niezła.
peyton
Użytkownik

Jaka myszka?

Post autor: peyton »

jak dla mnie bezprzewodowe są najlepsze..ogólnie każda będzie dobra, byle by nie miała zwijanego kabla..to może doprowadzić do szału, u mnie taka wytrzymała jakieś 2 tyg. potem już straciłam cierpliwość..bezprzewodowa jest o wiele wygodniejsza, szczególnie jeżeli używa się laptopa nie tylko w domu, ale również np. w pociągu
Awatar użytkownika
MorgaPL
Użytkownik

Jaka myszka?

Post autor: MorgaPL »

http://www.ibox.pl/index.php?option=com ... iew&id=284 ja mam taką i złego słowa nie dam na nią powiedzieć! :D Żartuję, oczywiście zależnie od potrzeb :)
Awatar użytkownika
lostintime
Użytkownik

Jaka myszka?

Post autor: lostintime »

http://www.pixmania.pl/pl/pl/658446/art ... e-nic.html taką mam. Razer jest dla mnie najlepszy.
Dewastator
Użytkownik

Jaka myszka?

Post autor: Dewastator »

A jaką polecacie do Coda - tylko na kablu
Mój pakiet w Cyfrze+ - Optimum + HD + Canal+HD + HBOHD za 38zł. do końca 2011 :P
anabilis90
Użytkownik

Jaka myszka?

Post autor: anabilis90 »

Zdecydowanie do laptopta lepiej pasuje myszka bezprzewodowa. Mozna teraz kupić takie fajne ze zwijanym kabelkiem, także nie ma problemu przy przenoszeniu laptopa, ze myszka się ciągnie za nami. Mozna tez kupić takie myszki ze róznymi wzorami - ja akurat mam kwiatki, ale były też desenie męskie. Kupowałam swoją w media expert, ale w innych sieciach tez pewnie są. I nawet nie kosztują dużo więcej niż te myszki bez wzorków. Sprawdz sobie w gazetkach reklamowych znanych sieci, czasem są promocje : http://www.promoceny.pl/gazetki/
Awatar użytkownika
msco2
Użytkownik
Kontakt:

Jaka myszka?

Post autor: msco2 »

Ja też polecam myszki laserowe od 1000 dpi, z elementem besprzewoduwym typu nano.
Tanie i dobre produkuje Logitech, baterie w nich starczają na rok.
Obrazek
.................................naprawa.net.pl..........................................
ODPOWIEDZ

Wróć do „Komputery i nowe technologie”