Strona 1 z 1

Jaka nawigacja na komórkę?

: 14 lis 2009, 15:02
autor: baku
Raczej zależy mi na jakimś symbianie, Wiem że jest Garmin ale on mi nie przypadł do gustu, topornie to wygląda. Są jeszcze jakieś alternatywy?

Jaka nawigacja na komórkę?

: 15 lis 2009, 16:15
autor: Witu
Jest też program w symbianie do nawigacji Tom Tom choć dla mnie Garmin jest najlepszy.

Jaka nawigacja na komórkę?

: 15 lis 2009, 17:00
autor: baku
Witu pisze:Jest też program w symbianie do nawigacji Tom Tom choć dla mnie Garmin jest najlepszy.
zalezy czego oczekujesz. ja w ovi mapy 3.0 mam raczej to co chciałem czyli wyznaczam sobie trase na pc gdzie łatwiej to zrobić i przesyłam do telefonu. do tego wszystko ładnie można sobie przez ovi suite synchronizować. czyli all in one.

garmina nie używałem ale nie sądze ze ma coś takiego.

nie ma co porównywać myślę pokrycie mapą jest wszędzie takie sam. licza sie teraz tylko te dodatkowe funkcjonalności

Jaka nawigacja na komórkę?

: 16 lis 2009, 0:01
autor: Witu
No to w takim przypadku myślę że lepiej kupić sobie tańszy telefon a reszta jaka zostaje nam przeznaczyć na nawigację bo teraz nawigacje nie są tak drogie jak bodajże jeszcze kilka miesięcy temu :)

Jaka nawigacja na komórkę?

: 16 lis 2009, 11:37
autor: baku
Witu pisze:No to w takim przypadku myślę że lepiej kupić sobie tańszy telefon a reszta jaka zostaje nam przeznaczyć na nawigację bo teraz nawigacje nie są tak drogie jak bodajże jeszcze kilka miesięcy temu :)
jeżeli mówimy o samych urządzeniach to tak. jeśli o soft to sprawa jest otwarta. zależy co chcesz. ale myślę że i tak różnice pomiędzy softami się zatracają. teraz przyszłością będzie pobieranie danych z neta o np. korkach, warunkach drogowych itp