który gps?

Czyli wszystko co z nimi związane, Hardware, Software, Gry, a także nowości na rynku IT - nowych technologii.
de su
Użytkownik

który gps?

• zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: de su »

Tyle się tych firm produkujących gpsy mnoży więc nie wiem który najlepiej wybrać.
Czy możecie coś doradzić?
Założe się, że wielu jest wśród was wyśmienitych kierowców, wiec znacie się na temacie :)

Dodam, że nie chcę przepłacać.
Czy taki model jest dobry: http://www.nawigacje-gps.pl/index.php?p ... -miomap-pl ?
Awatar użytkownika
michalek84
Obserwator

który gps?

Post autor: michalek84 »

Mio kompletnie nie polecam, kolega nie raz zabłądził z MIO, lepiej dołożyć i mieć TomToma, ja mam takiego:
http://www.gral.pl/preview/TomTom/Nawig ... py_66.html
Sprawuje się super ;-)
Awatar użytkownika
Kpc21
Junior
Kontakt:

który gps?

Post autor: Kpc21 »

Ponoć AutoMapa też jest dobra.
Obrazek... i znów: Obrazek, i... Obrazek ponownie. Co wymyślą następne?
de su
Użytkownik

który gps?

Post autor: de su »

Ponoć ponoć... ech, a ja konkretów potrzebuję :)
michalek84 ten tomtom, do którego link mi podałęś jest niedostepny :( ale sprawdziałam sobie w nawigacje-gps.pl i też go znalazłam.
Teraz zagłębiam się w specyfikacje tych modeli nawigacji i dopiero po oszacowaniu który model najlepszy coś zamówię, ale dzięki za uświadomienie mi, że tomtom lepszy niż mio :)
KarmazynowyMściciel
Użytkownik

który gps?

Post autor: KarmazynowyMściciel »

Oczywiście że TomTomy lepsze. Też mam, TomToma Go 950 Traffic. Świetnie się spisuje. Do tego wgrałam automape, bo i na Europę i na Polskę ma najlepsze pokrycie. Tu gdzie kupiłam jest świetna obsługa i jestem im bardzo wdzięczna za doradzenie mi tego modelu, bo już trochę z nim zjeździłam i naprawdę jest niezawodny.
zamulek
Użytkownik

który gps?

Post autor: zamulek »

mio200 można zmusić do współpracy z najnowszymi mapami, przynajmniej mi się udało... :)
peyton
Użytkownik

który gps?

Post autor: peyton »

wcześniej miałam Mio 200 i w sumie nie narzekałam, całkiem przyzwoity sprzęt, ale niedawno kupiłam sobie na wasserman.pl nawigację Pentagramu z automapą i jestem bardzo zadowolona..czytelna, prosta w obsłudze, do tego wbudowany odtwarzacz multimedialny..no i ładnie wygląda..czyli czego chcieć więcej ;)
kingdom_of_eNHa
Użytkownik

który gps?

Post autor: kingdom_of_eNHa »

Mi w serwisie hadron.pl powiedzieli, że Mio robi teraz najlepsze nawigacje i dodatkowo, nie są one horrendalnie drogie. Ogólnie mają bardzo fachowy serwis, odpowiadali na wszystkie pytania, mimo, że pewnie łapali się za głowę, przy co drugim. Co do nawigacji Mio, to jak najbardziej godne polecenia.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Komputery i nowe technologie”