Myszka do gier komputerowych

Czyli wszystko co z nimi związane, Hardware, Software, Gry, a także nowości na rynku IT - nowych technologii.
IBOX_MAN
Użytkownik

Post autor: IBOX_MAN » 25 mar 2010, 11:48

Witam,
coraz więcej się słyszy o grach komputerowych, wymienia różne nazwy, ale temat myszek pozostaje zawsze jakoś drugorzędny. Dlatego chciałam się dopytać na co w ogóle zwracacie uwagę przy zakupie takiej myszki? Co tak naprawdę się liczy?
Awatar użytkownika
MorgaPL
Użytkownik

Post autor: MorgaPL » 29 kwie 2010, 11:05

Moim zdaniem przede wszystkim taka mysz musi być wygodna dla ręki. Jak grasz, to raczej nie dwa kwadranse tylko kilka godzin tygodniowo (przynajmniej ja:D). Polecam myszkę radiową LASER SPEED PRO iBOX'a. Ma rolkę czterokierunkową i 6 przycisków. Zależy oczywiście w jakiej grze, ale mieć wszystkie funkcje na "wyciągnięcie" kilku palców to jest luksus :)
lysek
Użytkownik

Post autor: lysek » 03 maja 2010, 14:55

MOrgaPL zgadzam sie z toba w w100% a co powiesz na 8 przycisków? to dopiero luksus ;)
http://www.ibox.pl/index.php?option=com ... =168&lang=
IBOX_MAN
Użytkownik

Post autor: IBOX_MAN » 04 maja 2010, 10:23

a co powiecie w temacie kabla??? Warto się nim sugerować podczas zakupu dobrej myszki? No właśnie dobre myszki to te przewodowe czy bez?
Awatar użytkownika
lostintime
Użytkownik

Post autor: lostintime » 08 maja 2010, 20:07

Ja się przekonałem do myszek firmy Razer. Ta firma jest skupiona na ich produkcji a gracze na całym świecie je sobie cenią.
peyton
Użytkownik

Post autor: peyton » 31 maja 2010, 14:28

wygodniejsza na pewno jest mysz bezprzewodowa, nie ogranicza nas kabel przy pracy, najgorsze co można wybrać to mysz ze zwijanym kablem..plącze się to, zwija kiedy nie trzeba, ogólnie dużo nerwów się traci, a co do tego na co zwracać uwagę przy zakupie to zależy w co się najczęściej gra...ja ostatnio kupiłam bardzo fajną mysz, która jest idealna do pracy z laptopem: http://www.electro.pl/produkt-MICROSOFT ... 5,242.html jest bezprzewodowa, mała i poręczna, a do tego jeszcze się składa, także nie zajmuje dużo miejsca, bardzo sobie ją chwalę
Dragoo
Użytkownik

Post autor: Dragoo » 15 cze 2010, 11:49

Ale mysz bez kabla trochę jest mniej czuła na ruch i może to trochę przeszkadzać w graniu;) Ja mam LOGITECH Mysz Optical MX518

Obserwator

Post autor: michalek84 » 03 sie 2010, 17:00

A może być tak:
http://www.gral.pl/Logitech+G9+Laser_362.html
to dopiero jest maszyna :d
ODPOWIEDZ

Wróć do „Komputery i nowe technologie”