Problem z radiowym odbiornikiem internetowym Dual IR4 związany z serwerem MediaU

Gdy twoja domowa elektronika szwankuje poproś o pomoc w tym dziale
Awatar użytkownika
Poland
VIP Expert
x 7
x 94
Kontakt:

Problem z radiowym odbiornikiem internetowym Dual IR4 związany z serwerem MediaU

Post autor: Poland » 24 maja 2019, 16:45

Jakie macie opinie na temat radiowych odbiorników internetowych firmy Dual zwłaszcza tych pracujących na serwerze MediaU ale i nie tylko? Pytam się ponieważ od dwóch tygodni coś złego dzieje się z opcją "My MediaU" służąco od zapisywania ulubionych stacji. Jakimś cudem bowiem z samego radia zniknęły mi foldery z zapisanymi stacjami radiowymi (w tym tymi ręcznymi) za to w zakładce "Ulubiona lokalizacja/gatunek" mam zamiast 5 aż 236 folderów i to w dodatku pustych powstałych zapewnie w miejscu stacji które zapisałem. Nie wiem niestety co jest tego powodem i po czyjej jest to stronie zwłaszcza że na stronie MediaU jak i aplikacjach wszystko działa bez zarzutu.
0 x
Od 24.05.2006 do 27.08.2014 jako kisiel205 / Od 27.08.2014 jako Poland
Aktywnie najlepszy na forum już od 12 lat! Na moim koncie już ponad 10,000 postów!
ODPOWIEDZ

Wróć do „Sprzęt RTV - problemy”