dekoder Sagem DSI87

Gdy twoja domowa elektronika szwankuje poproś o pomoc w tym dziale
ally
Użytkownik

dekoder Sagem DSI87

Post autor: ally » 09 sty 2011, 22:02

od niedawna mam cyfre + i właściwie od początku duże problemy z jej odbiorem tzn. zawiesza się głos na sekundę lub dwie z różną częstotliwością co 5, 15, 30 min. zgłosiłam usterkę na infolonii, w centrum obsługi wszyscy są bezradni - podobno to wina dekodera, że ma nie takie oprogramowanie, mam Sagema DSI87, jestem już po dwukrotnej wymianie sprzętu i mam wrażenie że jest coraz gorzej, zawieszenia się wydłużają , oglądanie stało się prawdziwą udręką. Czy ktoś z Was miał podobne problemy? Co robic, cyfra sprzedała mi taki produkt i zupełnie nie poczuwa się do usunięcia usterki, a ja mam dosyc wymian, czy jest na to jakaś rada??
Awatar użytkownika
Kpc21
Junior
Kontakt:

dekoder Sagem DSI87

Post autor: Kpc21 » 10 sty 2011, 0:57

Jeśli masz go na własność, teoretycznie przy reklamacji możesz żądać naprawy albo wymiany na nowy sprawny. Jeśli nie jest to możliwe, powinni zwrócić ci pieniądze. Zostałbyś wtedy bez dekodera, ale w przypadku Cyfry karta nie jest z nim sprarowana, więc zadziała z każdym innym który obsługuje odpowiedni system kodowania.
Obrazek... i znów: Obrazek, i... Obrazek ponownie. Co wymyślą następne?
ODPOWIEDZ

Wróć do „Sprzęt RTV - problemy”