nowy telewizor LED.

Gdy twoja domowa elektronika szwankuje poproś o pomoc w tym dziale
danello
Użytkownik

nowy telewizor LED.

• zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: danello »

Szukam telewizora LED do 3000zł. Czy ten będzie ok? Samsung 37'' LCDTV LED 3D UE37D6100
Awatar użytkownika
fidox
Użytkownik

nowy telewizor LED.

Post autor: fidox »

jak na Samsunga to sporo myślę że w ofercie LG znajdzie się coś dużo bardziej sensownego w lepszej cenie.
MixMedia
Użytkownik

nowy telewizor LED.

Post autor: MixMedia »

Ten Samsung z powyższego linku spokojnie może być,jeżeli szukasz czegoś do 37 cali to sprawdzi się. Ważne aby posiada technologię Full Hd.
kesi2
Użytkownik

nowy telewizor LED.

Post autor: kesi2 »

Byłam wczoraj w sklepie ze sprzętem, przeglądam też oferty sklepów internetowych, tylko jeszcze nie mogę się zdecydować na firmę
telewizora, koledzy podpowiadają plazmę
josef28
Użytkownik

nowy telewizor LED.

Post autor: josef28 »

no co ty telewizor jest na lata bierz ledowy energia drożeje.
Awatar użytkownika
Kpc21
Junior
Kontakt:

nowy telewizor LED.

Post autor: Kpc21 »

Ale plazma jest tańsza - tutaj zwróci się ta różnica w poborze energii.

Kupiłem Panasonica L37E5 i jestem zadowolony, choć to LCD.

Zastanów się, o jakiej wielkości chcesz telewizor. Jeśli od 42 cali wzwyż, to najlepiej chyba jakąś plazmę Panasonica właśnie. Chyba że telewizor jest silnie oświetlony, w takiej sytuacji zastanawiałbym się nad LCD, i to z matową matrycą.
Obrazek... i znów: Obrazek, i... Obrazek ponownie. Co wymyślą następne?
Simona
Użytkownik

nowy telewizor LED.

Post autor: Simona »

Do 3000 zł? To chyba powinieneś wybrać sobie troszkę lepszy telewizor LED niż ten, który podałeś w linku. Ja bym polecał np. LG taki 40 cali, albo i nawet 47, chyba, że nie chcesz aż takiego dużego. Generalnie ta firma jest dużo lepsza od Samsunga.
Julitta27
Użytkownik

nowy telewizor LED.

Post autor: Julitta27 »

Generalnie to teraz zgodze się z Simoną... jednak za tą kwotę to choćby przez podlinkowany nokaut można znaleźć lepsze niż samsungowe telewizory LED...
Ja stawiałabym bardziej na LG, Philipsa albo Sony - bo choć samsung faktyczni pręznie się "telewizorowo" rozwija, to jednak klasyki wolę w tej dziedzinie bardziej...
Moje dziecko lubi m.in takie klocki Cobi :http://dobrodziecka.pl/sklep/klocki-cobi/cat_65.html - każdą ilość przyjmę:))
Inne też, a co, "...mamusia załatwi"! :) info na pv
baku
Użytkownik

nowy telewizor LED.

Post autor: baku »

Julitta27 pisze:Generalnie to teraz zgodze się z Simoną... jednak za tą kwotę to choćby przez podlinkowany nokaut można znaleźć lepsze niż samsungowe telewizory LED...
Ja stawiałabym bardziej na LG, Philipsa albo Sony - bo choć samsung faktyczni pręznie się "telewizorowo" rozwija, to jednak klasyki wolę w tej dziedzinie bardziej...
zdecydowanie LG. Mam telewizor LG serii LA w salonie i wygląda rewelacyjnie. Nie wspomnę o obrazie - jest fantastyczny. :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Sprzęt RTV - problemy”