Heyah

Rozmowy o telekomunikacji oraz operatorach telekomunikacyjnych, czyli Orange, Play, Plus, T-Mobile, Netia oraz wielu innych.
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49669
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5349
x 3240

Heyah

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

Nowe logo Heyah staje się powoli faktem. Od dziś rusza oferta "Heyah 01":
Obrazek

To artykuł portalu Telepolis.pl: https://www.telepolis.pl/wiadomosci/tar ... a-co-robic

Na stronie internetowej już zmiany. Co więcej - nadal używane jest stare logo Heyah: http://www.heyah.pl/
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
Posty: 21741
Rejestracja: 24 maja 2006, 15:29
x 858
x 7152

Heyah

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Karol »

39 zł co drugi miesiąc (18,50/mies) i 20GB (też co 2 miesiące? 😉). Przyznaję, że niezła oferta, ale nie dla wszystkich. Ja w nju mobile za 48 zł mam 60GB dla dwóch numerów telefonu - co prawda dzięki dłuższemu stażowi w tej sieci, ale to też argument. Chwilowo ciężko to przebić.

Na stronie Heyah 01 można przeczytać, że zamawiana oferta promocyjna (płatność co dwa miesiące, 20GB internetu) będzie ważna co najmniej rok. A dalej nie wiadomo, może zniknąć 🙂
Awatar użytkownika
Direct
VIP Expert
Posty: 9316
Rejestracja: 10 maja 2009, 18:09
Lokalizacja: Śląsk
x 154
x 425

Heyah

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Direct »

Te 20GB przede wszystkim nie przechodzi na kolejny okres rozliczeniowy. Poza tym po wykorzystaniu pakietu internet znika, jest odcinany, zamiast zredukowania do minimalnej, symbolicznej prędkości. Moim zdaniem to nie są bezkompromisowo dobre warunki, cena też bez szału. Spodziewałem się czegoś lepszego po swoistym relaunchu tak zasłużonej w rewolucjach na rynku mobile marki. Tłumy nie ruszą do Heyah, nikt normalny nie zmieni sieci, żeby zaoszczędzić raptem 60 PLN rocznie, a po roku znowu szukać oferty, jeśli Heyah nie przedłuży obecnie proponowanych warunków. Z dużej chmury mały deszcz.

Bez problemu można znaleźć w ofertach na kartę no limit z internetem za 25 PLN lub nawet jeszcze mniej (w opcjach łączących kilka numerów). Sam mam pakiet Solo M w PLAY i za 25 PLN jest wspomniany no limit (co prawda bez MMS, ale komu to potrzebne?) + 10 GB internetu, który, co ważne, kumuluje się z miesiąca na miesiąc. Oczywiście bez żadnej umowy, bo to karta.
2009-2021
Awatar użytkownika
PPM
VIP Expert
Posty: 1903
Rejestracja: 22 sie 2006, 18:05
Lokalizacja: Kraków
x 68
x 98

Heyah

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: PPM »

Wracając jeszcze do konkursu to dość szybko informują o wygranej. Na drugi dzień dostałem info, że wygrałem słuchawki i obiecują, że będą u mnie w ciągu dwóch dni roboczych. Zobaczymy czy jutro dojadą :)
Kezzlock
Użytkownik
Posty: 6
Rejestracja: 04 paź 2020, 17:25
x 1

Heyah

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Kezzlock »

Było dużo negatywnych opinii ostatnio, ja zamówiłem, żeby przetestować. Faktycznie trzeba było czekać parę dni na aktywację, ale jest zdaje się wszystko ok. Lte jest od razu, wyłączyć subskrypcję dalo sie bez problemu.
Awatar użytkownika
PPM
VIP Expert
Posty: 1903
Rejestracja: 22 sie 2006, 18:05
Lokalizacja: Kraków
x 68
x 98

Heyah

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: PPM »

Mnie numer przenosili 4 dni ale doszło do skutku. I dwa razy w ciągu 4 dni pobrali opłatę. Ale proces reklamacji przebiegł szybko i środki na konto zwrócili i w ramach rekompensaty zwrócili również pierwszą opłatę subskrypcyjną.
Kezzlock
Użytkownik
Posty: 6
Rejestracja: 04 paź 2020, 17:25
x 1

Heyah

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Kezzlock »

Ktoś chyba tego nie dopracował i tak słabo wychodzi na początku. Martwi też to, że cena za rok ma być za miesiąc a nie za dwa. Zobaczymy, czy to zmienią.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Telekomunikacja”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości