NJU Mobile

Rozmowy o telekomunikacji oraz operatorach telekomunikacyjnych, czyli Orange, Play, Plus, T-Mobile, Netia oraz wielu innych.
Awatar użytkownika
dominik25862
Obserwator

NJU Mobile

Post autor: dominik25862 » 28 kwie 2013, 12:17

W Polsce pojawił się nowy gracz na rynku telefonii komórkowej http://media2.pl/telekomunikacja/102321 ... tkich.html Jak oceniacie oferte ??
Dajcie więcej HD w DVB-T !!!
Awatar użytkownika
Direct
VIP Mod

NJU Mobile

Post autor: Direct » 28 kwie 2013, 12:24

Wygląda nieźle.
Najlepszy jest jednak cytat z filmiku: "Chodzi o to, żeby nie było drogo i smutno, tylko tanio i wesoło" :).
Pozdrawiam, Direct
Awatar użytkownika
matik
VIP Mod

NJU Mobile

Post autor: matik » 28 kwie 2013, 16:29

Przyznam, że Orange zrobiło świetną ofertę.
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod

NJU Mobile

Post autor: Trzeciak » 04 maja 2013, 16:21

Czyli "nju mobile" (pisownia oryginalna) jest taką submarką Orange (tak jak Heyah T-Moblie, czy do niedawna 36.6 oraz Sami Swoi Plusa).

http://www.youtube.com/watch?v=qDI9uxGoVrk - mają naprawdę sympatyczne te reklamy.
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
piciu
VIP Expert

NJU Mobile

Post autor: piciu » 04 maja 2013, 22:18

http://www.youtube.com/watch?v=hkayHv1nuoM - i jak się okazuje, nju mobile "lekko" wzorowała się na tym filmiku. Ale sama kampania, jak i oferta, jest świetna :).
Obrazek
Awatar użytkownika
Direct
VIP Mod

NJU Mobile

Post autor: Direct » 05 maja 2013, 8:42

Faktycznie, tylko trochę podobne :D.

Zgadzam się z Tobą - kampania przednia, kreacja na szóstkę z plusem. Reklamę NJU Mobile aż chce się oglądać, a nie o każdej można to powiedzieć, powiem więcej - prawie nie ma "oglądalnych" reklam. Ciekawe tylko, czy poziom utrzyma się w kolejnych spotach.

Trzeciak pisze:Czyli "nju mobile" (pisownia oryginalna) jest taką submarką Orange (tak jak Heyah T-Moblie, czy do niedawna 36.6 oraz Sami Swoi Plusa).
Jakby się tak zagłębić, to NJU Mobile nie jest submarką Orange, tylko marką PTK Centertel. Tak samo jak Heyah nie jest marką T-Mobile czy dawniej Ery, tylko PTC - Polskiej Telefonii Cyfrowej. Podobnie sytuacja ma się z SamiSwoi i 36.6 - nie należą do Plusa, tylko do Polkomtela. Pamiętam, że 36.6 długo, długo miałeś w awatarze tutaj na forum :).
Pozdrawiam, Direct
trotefazy
Użytkownik
Kontakt:

NJU Mobile

Post autor: trotefazy » 18 maja 2013, 12:40

według mnie w tej chwili jest to najlepsza oferta abonamentowa bez telefonu
Awatar użytkownika
Karol
Administrator

NJU Mobile

Post autor: Karol » 16 paź 2016, 14:34

Najlepsze jest to, że do dziś prezentują całkiem niezłą ofertę na rynku. Jestem z nimi praktycznie od początku w ofercie "nju z rachunkiem" i stwierdzam, że mi się opłaca. Jakiś rok temu miałem dylemat, czy nie przejść do Play na kartę z uwagi na lepsze pakiety internetowe, ale okazało się, że można nieinwazyjnie zwiększyć transfer internetu z uwagi na długość stażu w nju...

Teraz płacę 39zł miesięcznie - mam nielimitowane rozmowy, SMSy i MMSy wszędzie, co w sumie nie jest szałem. Ale za to internetu mam teraz bodajże 39GB miesięcznie, chociaż musiałbym dokładnie sprawdzić. Z uwagi na staż dostałem go prawie 20GB, ale po jakimś czasie w ramach promocji został praktycznie podwojony. Na samym telefonie jest to nie do wykorzystania. I nie ma limitu na LTE, chyba, że nie jest się w jego zasięgu - no to wiadomo :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Telekomunikacja”