Play

Rozmowy o telekomunikacji oraz operatorach telekomunikacyjnych, czyli Orange, Play, Plus, T-Mobile, Netia oraz wielu innych.
Awatar użytkownika
to_ti
Użytkownik
Posty: 94
Rejestracja: 08 mar 2007, 21:45
Lokalizacja: Machu Picchu
Kontakt:

Play

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: to_ti »

nicky pisze:to podobnie tak jak ja , jestem bardzo zadowolona z roamingu w play - zadnych zastrzezen
Cena też bez zastrzeżeń? To ile wychodzi? Bo pomiędzy T-Mobile w różnych krajach i Polską (Era będąca wasalem) dochodziło do chyba 6 zł za minutę...:) Czy tu rekord padnie?
Lilka

Play

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Lilka »

Przeniescie sie zatem do PLAY.
Kazdy wybiera sam operatora, z ktorego uslug chce korzystac....
Mi akurat PLAY nie pasuje pod zadnym wzgledem - uwazam, ze ewidentnie klamia w swoich reklamach, a jak sie wczytac dokladnie w ich cenniki to wychodza takie kwiatki jak na przyklad nie przechodzenie minut na nastepny miesiac.
Krzycza - telefony multimedialne za zlotowke - raptem jedno badziewie w taryfie za 50 zl......

Ciekawe gdzie bedziecie uciekac od PLAY'a hi hi.....szerokiej drogi.....
ziutek

Play

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: ziutek »

Lilka: jak rozumiem to Ty piszesz z IP Ery. Może daj już sobie siana??
(netname: ERANET002
descr: ISP core & dial-up network
person: Arkadiusz Buczek
address: Polska Telefonia Cyfrowa Sp. z o.o.
address: Ochota Office Park
address: Aleje Jerozolimskie 181
address: 02-222 Warsaw
address: POLAND)
Awatar użytkownika
Golbi
Obserwator
Posty: 310
Rejestracja: 24 maja 2006, 19:22

Play

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Golbi »

Jesli nie wykorzystałem darmowych minut w jednym miesiacu to wykorzystam w nastepnym całe + przechodzace z poprzedniego. Watpie Dla mnie to akurat nie ejst powod. Zreszta moj tata jest w Plusie i raz sie zapytał czy minuty przechodza powiedzieli ze tak a jak dostał abonament to okazało sie ze nie.
Był, bedzie, jest Czeladzki CKS

www.cks1924.boo.pl i www.cks1924.pl
morgan

Play

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: morgan »

to samo w oranżu przecież, minuty przechodzą, ale tylko z poprzedniego miesiąca, a ja i tak wszsytkiego nie wykorzystuje
poolo

Play

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: poolo »

Każdy wybiera to co mu pasuje.Mi nigdy nie zostawaly minuty z poprzedniego miesica,wiec dla mnie to nie jest problem:)
Slyszeliscie,ze przed wakacjami bedzie mozliwosc ogladania tv w telefonach Play:)
Super.Na Telepolis to info znalazlam.
Nie przechodzące minuty.

Play

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Nie przechodzące minuty. »

W Play nie przechodzą minuty otrzymane w promocji lub w usłudze Zbieraj Minuty. Przechodzą zaś pieniądze z jednego miesiąca na drugi (oprócz gratisowych doładowań).
avarja
Użytkownik
Posty: 38
Rejestracja: 21 sty 2007, 20:14

Play

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: avarja »

morgan, akurat w orange nieskończony kapitał minut jest już chyba standardem.
Z tym nie przechodzeniem minut w Play to akurat prawda. Nie wiem jak jest z pre-paid bo mnie to nie interere, ale w abo to fakt. Ale kto obecnie nie przekracza abonamentu??? A nawet jeśli sie takie jednostki zdarzają to po kumulacji minut nie są w stanie wykorzystać tego co nazbierały. To tak ie kumulowanie dla kumulowania...
bies

Play

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: bies »

mnie tam play i tak odpowiada i tak , jest po prostu najkorzystniejszy , jesli ktos wczesniej nie mial abo dla firm
Awatar użytkownika
to_ti
Użytkownik
Posty: 94
Rejestracja: 08 mar 2007, 21:45
Lokalizacja: Machu Picchu
Kontakt:

Play

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: to_ti »

ziutek pisze:Lilka: jak rozumiem to Ty piszesz z IP Ery. Może daj już sobie siana??
(netname: ERANET002
descr: ISP core & dial-up network
person: Arkadiusz Buczek
address: Polska Telefonia Cyfrowa Sp. z o.o.
address: Ochota Office Park
address: Aleje Jerozolimskie 181
address: 02-222 Warsaw
address: POLAND)
co się czepiasz ich? Przecież muszą wykonywać tajne misje i polecenia działu marketingu! Daj im wykonywać zleconą pracę...:)
Tomasz

Play

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Tomasz »

Od pewnego czasu zastanawiam się nad przejściem do P4. Znalazłem jednak dziś informację że dzwoniąc z telefonów innych operatorów na telefony w Play pobierana jest wyższa opłata. Np w Orange do Plusa i do Ery jest 60 gr a do Play jest 75. Cenniki Ery i Plusa są na razie bez zmian. Nie orientujecie się jak długo będzie trwała taka sytuacja?
Awatar użytkownika
Golbi
Obserwator
Posty: 310
Rejestracja: 24 maja 2006, 19:22

Play

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Golbi »

Ja jutro jade po startera Playa specjalnie kupiłem tylko karte 10 Simplusa zeby wykorzystac kase i od srody Play. Simplusa sobie dam do starego telefonu.
Był, bedzie, jest Czeladzki CKS

www.cks1924.boo.pl i www.cks1924.pl
avarja
Użytkownik
Posty: 38
Rejestracja: 21 sty 2007, 20:14

Play

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: avarja »

tomasz tak jak piszesz jest tylko w najnowszych planach taryfowych orange (pod koniec zeszłego tygodnia poinformowano o nich). w starszych planach nic sie nie zmieniło. Stawka w starych planach jest identyczna jak o pozostałych sieci.
Awatar użytkownika
to_ti
Użytkownik
Posty: 94
Rejestracja: 08 mar 2007, 21:45
Lokalizacja: Machu Picchu
Kontakt:

Play

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: to_ti »

Człowieku!!! Jedziesz po startera? Jest XXI wiek!!! Teraz się siedzi z nudów przegląda 80 kanałów TV zażera chipsy, popija colę (broń boże nie light! )....a starter powinni ci przywieźć i spytać czy zechcesz łaskawie przyjąć...:(

Nie umiesz sobie wychować Operatora... oj nie...:( moja rada: nie żeń się, nie rób dzieci, bo sobie nie poradzisz...diagnoza: starość w domu opieki społecznej...:(
Awatar użytkownika
Witu
VIP Expert
Posty: 1798
Rejestracja: 24 maja 2006, 18:37
Lokalizacja: Tuchów (Małopolska)
x 1
Kontakt:

Play

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Witu »

Tylko nie wszyscy są takimi warzywkami jak ty, żeby się nie chciało komuś iść do pierwszego lepszego punktu, gdzie sprzedają karty ;)
Platforma N:
N-box HDTV Recorder pakiety: hity filmowe, dzieci, sport i motoryzacja, kultura nauka świat, HBO
Obrazek
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Telekomunikacja”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości