Play

Rozmowy o telekomunikacji oraz operatorach telekomunikacyjnych, czyli Orange, Play, Plus, T-Mobile, Netia oraz wielu innych.
amfi
Użytkownik

Play

Post autor: amfi » 03 sty 2007, 21:01

ciekawe kiedy zaczna sie reklamy w tv?? w sumie te filmiki ktore sa na youtube mogliby puscic :p
lefika
Użytkownik

Play

Post autor: lefika » 04 sty 2007, 15:01

No powiem szczerze, że takie filmiki mogłyby zrobic furorę:)...
a na pewno akcja opanowałaby już chyba wszelkie środki masowego przekazu z korzyścią dla P4 ofkors:)
Swoją drogą ciekawe jak wyglądają na duuużym ekranie:)
Awatar użytkownika
Karol
Administrator

Play

Post autor: Karol » 04 sty 2007, 18:58

Dla mnie te reklamówki są beznadziejne. Nic dodać, nic ująć.
lefika
Użytkownik

Play

Post autor: lefika » 06 sty 2007, 17:17

myślę, że to kwestia gustu,,wiadomo, że nie wszystko się wszystkim podoba:)
lefika
Użytkownik

Play

Post autor: lefika » 13 sty 2007, 15:30

kto nie wierzył niech uwierzy,
srodowe szkolenie przyniosło nam nowe doświadczenia i nowiusieńkiego SAMSUNGA:)

dla tych, którzy wątpliwości wciąż mają...

http://www.youtube.com/watch?v=fVD-E7gfzyo
Marcin41
Użytkownik

Play

Post autor: Marcin41 » 19 sty 2007, 15:56

Karol pisze:Dla mnie te reklamówki są beznadziejne. Nic dodać, nic ująć.
Według mnie jest to całkiem ciekawe siec. Narazie w fazie próbnej są telefony 3G i wydaje się że ludzie będą tym zainteresowani. W okresie próbnym dostajemy telefon i 150 zł. do wykorzystania na gry, dźwięki, wap itp. Jak się to wykorzysta właśnie w tym celu to jest możliwość dalszego doładowania. Według mnie brzmi to bardzo zachęcająco!!!!! Gorąco polecam świeża NOWOŚĆ!!!!!
amadeusz
Użytkownik

Play

Post autor: amadeusz » 19 sty 2007, 16:18

ej ja też zgarnąłem nowiutkiego Samsunga - w porównaniu do mojego K700i to jest niebo i ziemia - video-rozmowa? piekna sprawa! :)
Awatar użytkownika
Karol
Administrator

Play

Post autor: Karol » 19 sty 2007, 20:18

Bardzo piękna. Zrobimy sobie wideorozmowę? Odpowiedź brzmi: Polska jest zacofanym technologicznie krajem, gdzie sieci komórkowe rozwijają się z prędkością ślimaka pędzącego z góry.
Awatar użytkownika
Witu
VIP Expert
Kontakt:

Play

Post autor: Witu » 19 sty 2007, 21:02

Dzisiaj na RMF-ie mówili, że w ciągu dwóch najbliższych lat postęp technologiczny, jeśli chodzi o komórki, i o sieci komórkowe ma wzrosnąć, więc może każdy będzie miał telefon z wideorozmowami za jakieś 4 lata:D
Platforma N:
N-box HDTV Recorder pakiety: hity filmowe, dzieci, sport i motoryzacja, kultura nauka świat, HBO
Obrazek
Obrazek
amadeusz
Użytkownik

Play

Post autor: amadeusz » 20 sty 2007, 1:25

Karol pisze:Bardzo piękna. Zrobimy sobie wideorozmowę? Odpowiedź brzmi: Polska jest zacofanym technologicznie krajem, gdzie sieci komórkowe rozwijają się z prędkością ślimaka pędzącego z góry.
heh ok no dobra masz rację :) ale jak dostałem ten telefon do ręki ---> zadzwoniłem do kumpla i widząc go pogadaliśmy chwilę to było miłe wrażenie - ja nie śledzę "nowinek komórkowych" i nie jestem w tym aż tak na bierząco dlatego dla mnie ta video-rozmowa jest czymś nowym.
Witu pisze:Dzisiaj na RMF-ie mówili, że w ciągu dwóch najbliższych lat postęp technologiczny, jeśli chodzi o komórki, i o sieci komórkowe ma wzrosnąć, więc może każdy będzie miał telefon z wideorozmowami za jakieś 4 lata:D
może właśnie nadchodzi4.com ten postęp przyspieszy? bo naprawdę, klasyczne rozmawianie z kimś przy tym telefonie i usługach schodzi na daaaaaaaleki plan :)
Awatar użytkownika
Karol
Administrator

Play

Post autor: Karol » 20 sty 2007, 10:44

A no właśnie. Pogadałeś sobie z kumplem, ale cóż Ci z tego, jak nie możesz zadzwonić do innych i skorzystać w wideorozmowy. Niestety głupie sieci komórkowe nie potrafią się zatroszczyć o klienta, ale kasę potrafią od niego wyciągać...
Awatar użytkownika
Witu
VIP Expert
Kontakt:

Play

Post autor: Witu » 20 sty 2007, 14:55

Tak na prawde to byście cały czas rozmawiali przez wideorozmowe? Ja tam wolałbym porozmawiać w tradycyjny sposób;)
Platforma N:
N-box HDTV Recorder pakiety: hity filmowe, dzieci, sport i motoryzacja, kultura nauka świat, HBO
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
RaPi
VIP Expert
Kontakt:

Play

Post autor: RaPi » 20 sty 2007, 17:35

A mi aż tak specjalnie nie zależy na tego typu funkcjach. Zadowolę się tanimi rozmowami bo póki co jeżeli ceny mamy nadal wysokie.
avarja
Użytkownik

Play

Post autor: avarja » 21 sty 2007, 20:35

No właśnie. Mam nadzieję, że po wejściu P4 ceny pójdą choć trochę w dół. W końcu trzeba jakoś walczyć o klienta ;) Dlatego kibicuję tym testom i czekam na przedstawienie oferty, a przy tym bawię się eleganckim, chudziutkim samsungiem :)
amadeusz
Użytkownik

Play

Post autor: amadeusz » 22 sty 2007, 0:34

Karol pisze:A no właśnie. Pogadałeś sobie z kumplem, ale cóż Ci z tego, jak nie możesz zadzwonić do innych i skorzystać w wideorozmowy. Niestety głupie sieci komórkowe nie potrafią się zatroszczyć o klienta, ale kasę potrafią od niego wyciągać...
to nie do końca tak - bo jak się dziś dowiedziałem rozmowy w p4 są za darmo - jak dla mnie całkiem miła sprawa!! czyli mogę tak sobie rozmawiać z moim kumplem przez video-rozmowe ile chcę - co ty na to ? :) <----nie bez powodu p4 na swoje testy wybrało takie telefony - oni pierwsi rozkręcają takie usługi na (jak się może okazać) taką skalę --niedługo się poprawi zobaczysz :)
Witu pisze:Tak na prawde to byście cały czas rozmawiali przez wideorozmowe? Ja tam wolałbym porozmawiać w tradycyjny sposób;)
dla mnie telefon to też przede wszystkim tradycyjne rozmowy ale pobawić się i może później przyzwyczaić się do tego zawsze można ;)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Telekomunikacja”