Play

Rozmowy o telekomunikacji oraz operatorach telekomunikacyjnych, czyli Orange, Play, Plus, T-Mobile, Netia oraz wielu innych.
maskotka
Użytkownik

Play

Post autor: maskotka » 13 lut 2007, 12:22

dla mnie to i tak będzie właściwie jedno i to samo :)
fajnie mieć najcieńszy telefon na świecie :D
lolapalola

Play

Post autor: lolapalola » 13 lut 2007, 17:11

no prawda prawda...niesamowite uczucie:)...taki cieniutki! taki wyjatkowy;)
amadeusz
Użytkownik

Play

Post autor: amadeusz » 15 lut 2007, 0:34

hmm czyli każdy inny który jest grubszy od samsunga (czyli prawie każdy ;) ) już będzie nie dobry? ;) - ja się jakoś do samsunga przyzwyczaiłem ale chyba lubię wiedzieć w co klikam ;)

a to tak a propos tygodnia walentynkowego ;) - w sumie po walentynkach już "po" ale pokazać nie zaszkodzi ;)

Obrazek
lolapalola

Play

Post autor: lolapalola » 15 lut 2007, 15:17

ano komiks niezły niezły...zresztą przyznam, że komiksy pojawiąjące sie na portalu maja niesamowity klimacik. I sa naprawde dobre:)
amadeusz
Użytkownik

Play

Post autor: amadeusz » 18 lut 2007, 6:40

lolapalola pisze:ano komiks niezły niezły...zresztą przyznam, że komiksy pojawiąjące sie na portalu maja niesamowity klimacik. I sa naprawde dobre:)
masz trochę racji ;) - czyli mamy już: filmiki (youtube.com), komiksy, muzykę (też można podciągnąć - dzwonki itp ;) ) to co teraz? :P
avarja
Użytkownik

Play

Post autor: avarja » 19 lut 2007, 20:40

Zapomniałeś wspomnieć blogach ;)
Może jeszcze jakaś powieść w odcinkach????
Komiksy są świetne. Chciałabym poznać osobę, która je wymyśla i rysuje.
hubik

Play

Post autor: hubik » 20 lut 2007, 15:11

znalazlem na portalu bloga autora tych komiksow. ma tam ich wiecej. nadchodzi4.com/miszczu polecam, niezle sie usmialem :P
amadeusz
Użytkownik

Play

Post autor: amadeusz » 21 lut 2007, 1:13

to jak przerzuciliśmy się na komiksy to może ten świeżutki z tematu "Off-setowego" :)

Obrazek
maskotka
Użytkownik

Play

Post autor: maskotka » 21 lut 2007, 12:00

hehehe..taaak komiksy wypasione :)
to trzeba mieć łeb żeby takie coś wymyślać :)
ech

Play

Post autor: ech » 21 lut 2007, 13:43

hehe, cala kampania p4 to takie glupawe komiksy i historyjki na forum, a przeciez z powaznymi graczami nie maja sie co oni rownac. Ich portal multimedialny, te blogi, historyjki, to dla dzieci raczej. Jako newsy to tez srednio odpowiada mi. Zdecydowanie wole portal multimedialny w orange i tvn24 na zywo
lolapalola

Play

Post autor: lolapalola » 21 lut 2007, 14:09

każdy ma prawo do własnego zdania, Myślę, że sam pomysł na portal jest bardzo w porządku. Z założenia nie miał być raczej poważnym portalem informacyjnym jak tvn24...zresztą..co ma piernik do wiatraka?
Strona ma być forma zabawy, integracji itd, a nie tylko szara suma faktów.
pozdro;)
avarja
Użytkownik

Play

Post autor: avarja » 21 lut 2007, 18:46

No jak to co ma piernik do wiatraka??? MOże to, że wiatrak może się wypierniczyć :P
A poważnie, to portal nadchodzi4 ma być inny niż orange i zupełnie inny niż tvn24 :)
Zgadzam się, że ma integrować, bawić i chyba, co dla testów najważniejsze, umożliwić przetestowanie niektórych funkcji dostępnych w sieci.
koci

Play

Post autor: koci » 22 lut 2007, 11:58

zgadza sie, ma to byc inny portal, ale chyba upowaznia to do porownania, prawda???
a skoro tak, to po prostu ktos sobie obiektywnie stwierdza, ze uwaza portal orange world za zdecydowanie lepszy. i tyle, testy tutaj nic nie zmieniaja
lolapalola

Play

Post autor: lolapalola » 22 lut 2007, 16:22

Alez oczywiście, każdy ma prawo do własnego zdania. Ja tylko stwierdzam, że to ma byc cos nowego. porównywać można tylko pod względem subiektywnej oceny i zapotrzebowań:)...tak sobie mysle własnie.
avarja
Użytkownik

Play

Post autor: avarja » 22 lut 2007, 21:22

Rozumiem, że ktoś uważa że lepszy jest portal orange. Jego święte prawo.
Jednocześnie myślę, że nie można porównywać portalu nadchodzi4 z portalem tvn24 :) Bo w tych portalach chodzi o coś zupełnie innego. To tak jakby porównywać lalkę do gazety.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Telekomunikacja”