Archiwalne ramówki zagranicznych stacji telewizyjnych

Historia telewizji w Polsce i na świecie. Nieistniejące kanały telewizyjne odbierane w naszym kraju.
Awatar użytkownika
TV Trauma
Obserwator
Posty: 661
Rejestracja: 31 sie 2010, 11:05
Lokalizacja: woj. dolnośląskie
Kontaktowanie:

Archiwalne ramówki zagranicznych stacji telewizyjnych

Postautor: TV Trauma » 09 lis 2018, 12:17

wtorek, 9 listopada 1993 r.
RTL
6:00 Aktualności
7:00 Dzień dobry, Niemcy
9:00 Seriale: Szef; Bogaci i piękni; Nr 227
11:00 Der Preis ist heiss - teleturniej
11:30 Famillienduell
12:00 Punkt 12 - magazyn południowy
12:30 Seriale: Springfield Story; Santa Barbara; Dzień po dniu
15:10 Ilona Christen - talk show
16:00 Hans Meiser - Ogłoszenia matrymonialne
17:00 Seriale: Kto jest szefem?; Ożeniony z dziećmi; Głos serca
18:45 Wiadomości
19:10 Explosiv
19:40 Dobre czasy, złe czasy - serial
20:15 Piłka nożna - transmisja meczu Dynamo Drezno - Bayern Monachium
22:15 Ożeniony z dziećmi - serial
22:45 Dirk Bach Show - program rozrywkowy
0:00 Seriale: Prawo i porządek; Ożeniony z dziećmi; Kto jest szefem?
2:15 Explosiv (powt.)
2:40 Hans Meiser (powt.)
3:40 Ilona Christen (powt.)
4:35 Seriale: Szef; Bogaci i piękni
SUPER CHANNEL
5:30 Doświadczenie mocy - pr. religijny
6:00 Zakupy w TV
6:30 Wiadomości polityczne i finansowe
8:30 Agenda - pr. publ.
9:00 Zakupy w TV
12:00 Videofashion
12:30 Wiadomości finansowe
13:00 Agenda
13:30 Film Europe
14:00 Videogenerator
16:30 On The Air - show muzyczny na żywo
18:30 Videofashion - moda
19:00 Dante - serial
19:30 Film Europe
20:00 Super Sports
20:30 Wioślarstwo
21:00 Agenda
21:30 Eco Record
22:00 ITN World News
22:30 Close Up - raporty europejskie
22:48 US Market Wrap
23:00 Magazyn jazzowy
0:50 Videogenerator
2:00 China News Europe
EUROSPORT
8:30 Gimnastyka
9:00 Golf
11:00 Gimnastyka artystyczna. MŚ w Alicante - podsumowanie
13:00 Piłka nożna. Eurogole
14:00 Żeglarstwo. Regaty Whitbread Race
15:00 NA ŻYWO: Tenis. Turniej ATP w Antwerpii
18:30 Piłka nożna. Eurogole
19:30 Wiadomości sportowe
20:00 Futbol amerykański. Mecz ligi NFL - Kansas City - Green Bay
21:00 NA ŻYWO: Tenis. Turniej ATP w Antwerpii
23:30 Magazyn sportów motorowych
0:30 Snooker
1:30-2:00 Wiadomości sportowe

źr. Gazeta Kielecka
Obrazek
Awatar użytkownika
TV Trauma
Obserwator
Posty: 661
Rejestracja: 31 sie 2010, 11:05
Lokalizacja: woj. dolnośląskie
Kontaktowanie:

Archiwalne ramówki zagranicznych stacji telewizyjnych

Postautor: TV Trauma » 10 lis 2018, 14:46

środa 10.11.1993 r.
RAI UNO
9:00, 10:00, 11:00, 12:30, 13:30, 18:00, 20:00, 23:00, 0:10 Wiadomości
9:30 Flash
9:35 Pies taty – serial
10:05 Tonka (1) – western, USA, 1958
11:05 Tonka (2)
12:00 Serce wiecznie młode – serial
12:35 Zeus – serial
13:00 Ojcowie do wynajęcia – serial
13:55 Trzy minuty o…
14:00 Popołudnie z Jedynką
17:35 Wolny czas antenowy
17:55 Dziś w Parlamencie
18:15 Muzea Włoch
18:45 Nancy, Sonny & Co. – serial
19:10 Nie z tej ziemi – serial
19:40 Almanach na jutro
20:30 Wiadomości sportowe
20:40 Nowe San Remo (1)
23:05 Boks
0:40 Dziś w Parlamencie
0:50 Sri Lanka – magazyn
1:20 Gunfighters of Casa Grande – western amer.–hiszp., 1963

źr.: Słowo Ludu

czwartek 10.11.1988 r.
Program I TV ZSRR
4:30 120 minut – program inf.-muz.
6:35 „Witaj, muzyko”
7:15 „Pietrowka 38” – film fab.
8:40 Wiadomości

* * *

13:30 Wiadomości
13:45 „Skarbnica muzyczna”: P. Czajkowski – Koncert G-dur, opus 44
14:40 „Z jarmarku” – film dok.
15:10 Wiadomości
15:15 „…do lat 16 i nie tylko” – pr. dla młodzieży
16:00 „Kursem XIX Konferencji Partyjnej”
16:45 Dziś na świecie
17:00 „Naprawdę ludowa” – pr. o pracy organów spraw wewnętrznych
18:00 Koncert z okazji Dnia Radzieckiej Milicji (I)
19:00 Dziennik „Wriemia”
19:40 Reflektor przebudowy
19:50 Koncert z okazji Dnia Radzieckiej Milicji (II)
21:05 Dziś na świecie
21:20 „Wynalazczość a ekologia” – film dok.
22:10 „Wir wydarzeń” – film fab.
23:50 Wiadomości
23:55 „Aniuta” – film baletowy
1:02 „Proszę na scenę”: G. Kamienny

źr.: Głos Pomorza
Obrazek
Awatar użytkownika
TV Trauma
Obserwator
Posty: 661
Rejestracja: 31 sie 2010, 11:05
Lokalizacja: woj. dolnośląskie
Kontaktowanie:

Archiwalne ramówki zagranicznych stacji telewizyjnych

Postautor: TV Trauma » 15 lis 2018, 11:45

niedziela 15.11.1998 r.
I KANAŁ ROSJI
6:00 Film fab. "Detektyw policji petersburskiej"
7:30 Filmy anim.
8:00, 13:00, 16:00, 22:35 Wiadomości
8:15 Chaotyczne zapiski
8:30 Dopóki wszyscy w domu
9:10 Gwiazda poranna
10:00 Dla żołnierzy
10:30 Graj, harmonio
10:55 Dla rolników
11:25 Serial "Wszystkie podróże ekipy Cousteau"
12:20 Panorama śmiechu
13:15 Klub podróżników
14:05 Przegląd piłkarski
14:35 Filmy anim.
15:30 "Pamiętam... kocham"
16:15 Koło historii
17:00 Pogoda
17:05 "Jerałasz"
17:20 Film fab. "Ogariewa 6"
18:55 Afisz kinowy
19:00 Czas i my
19:55 Pogoda
20:00 Film fab. "Między aniołem i diabłem"
22:05 Globus
22:55 Serial "Pluskwy"
ROSYJSKA TV
6:00 Film anim.
6:30 Dla żołnierzy
7:00 Film anim.
7:30 Poczta Rosyjskiej TV
7:55 Pogoda
8:00 Witaj, kraju!
8:30 Sam sobie reżyserem
9:00 "Anschlage" przedstawia
9:30 Miasteczko
10:00 Rosyjskie loto
10:40 Świat książek z Leonidem Kurawlowem
11:00 Serial "Tydzień w Santa Barbara"
12:00 Wiadomości
12:30 Federacja
13:10 Godzina parlamentu
14:10 Serial "Prawo i porządek"
15:00 Dialogi o zwierzętach
16:00 Stare mieszkanie
17:15 Ściśle tajne
18:00 Zwierciadło
18:55 Film fab. "Naiwniak"
20:40 "Coloseum"
21:35 Dyżurna jednostka
22:00 Mistrzostwa świata w ciężkiej atletyce
23:00 Pogoda

źr. Kurier Wileński
Obrazek
Awatar użytkownika
TV Trauma
Obserwator
Posty: 661
Rejestracja: 31 sie 2010, 11:05
Lokalizacja: woj. dolnośląskie
Kontaktowanie:

Archiwalne ramówki zagranicznych stacji telewizyjnych

Postautor: TV Trauma » 16 lis 2018, 14:01

RAI UNO
poniedziałek 15.11.1993 r.
9:00, 10:00, 11:00, 12:30, 13:30, 20:00, 22:30, 24:00 Wiadomości
9:30 Flash
9:35 Pies taty – serial
10:05 Milczenie w lesie (1) – niem. film obyczajowy, 1976
11:05 Milczenie w lesie (2)
11:40 Calimero – film animowany
12:00 Serce wiecznie młode – serial
12:35 Zeus – serial
13:00 Mój wujek Buck – serial
14:00 Popołudnie z Jedynką
17:30 7 dni w Parlamencie
18:00 Spotkanie w kinie
18:15 Nancy, Sonny & Co. – serial
18:45 Toto – serial
19:40 Almanach na jutro
20:30 Wiadomości sportowe
20:40 Trójka uciekinierów – komedia krym., USA 1989
22:35 Słowo i życie – magazyn katolicki
23:05 Europa bezpieczna, czysta i zdrowa – magazyn publicystyczny
23:30 Fantastyczne przyjęcie – film rysunkowy
0:30 Dziś w Parlamencie
0:40 Muzea watykańskie – magazyn
1:10 Amerykańska żona – komedia wł.–fr., 1965
wtorek 16.11.1993 r.
9:00, 10:00, 11:00, 12:30, 13:30, 18:00, 20:00, 22:30, 0:05 Wiadomości
9:30 Flash
9:35 Pies taty – serial
10:05 Liselotte z Palatynatu (1) – niemiecki film obyczajowy, 1966
11:05 Liselotte z Palatynatu (2)
11:50 Calimero – film animowany
12:00 Serce wiecznie młode – serial
12:35 Zeus – serial
13:00 Mój wujek Buck – serial
14:00 Popołudnie z Jedynką
17:55 Dziś w Parlamencie
18:15 Nancy, Sonny & Co. – serial
18:45 Toto – serial
19:40 Almanach na jutro
20:30 Wiadomości sportowe
20:40 Atak bezpośredni – włoski film fab.
23:40 Alfred Hitchcock przedstawia
0:35 Dziś w Parlamencie
0:45 Watykan – magazyn
1:15 Slam Dance – film krym., USA, 1987

źr.: Słowo Ludu (Kielce)
Obrazek
Awatar użytkownika
TV Trauma
Obserwator
Posty: 661
Rejestracja: 31 sie 2010, 11:05
Lokalizacja: woj. dolnośląskie
Kontaktowanie:

Archiwalne ramówki zagranicznych stacji telewizyjnych

Postautor: TV Trauma » 18 lis 2018, 12:52

czwartek 18.11.1993 r.
RAI UNO
9:00, 10:00, 11:00, 12:30, 13:30, 20:00, 22:50, 24:00 Wiadomości
9:30 Flash
9:35 Pies taty – serial
10:05 Wenn die Heide Bluht (1) – niemiecki dramat obyczajowy
11:05 Wenn die Heide Bluht (2)
12:00 Serce wiecznie młode – serial
12:35 Zeus – serial
13:00 Mój wujek Buck – serial
13:55 Trzy minuty o…
14:00 Popołudnie z Jedynką
17:25 Wolny czas antenowy
17:45 Dziś w Parlamencie
17:55 Piłka nożna – ME reprezentacji młodzieżowej do lat 21 (Włochy – Portugalia)
20:30 Wiadomości sportowe
20:40 Quigley Down Under – film sens., USA, 1990
22:55 Nocny rock

źr. Słowo Ludu
Obrazek
Awatar użytkownika
TV Trauma
Obserwator
Posty: 661
Rejestracja: 31 sie 2010, 11:05
Lokalizacja: woj. dolnośląskie
Kontaktowanie:

Archiwalne ramówki zagranicznych stacji telewizyjnych

Postautor: TV Trauma » 20 lis 2018, 11:50

Program I TV ZSRR
piątek 18.11.1988 r.
4:30 120 minut – pr. inf.-muz.
6:35 „Przywrócić przeszłość” – odc. IV (cz. 1 i 2) – film TV prod. radz.;
w przerwie – Wiadomości
* * * * * * * * * * * *
13:30 Wiadomości
13:45 „To serdeczne słowo” – pr. muz.
14:15 Program kazachskiego Studia TV
15:15 Wiadomości
15:20 „Dlaczego i po co” – pr. dla dzieci
15:50 „Chodak” – film animowany
16:00 „Uczymy się demokracji” – pr. z udziałem ministra sprawiedliwości ZSRR B. Krawcowa
16:45 Dziś na świecie
17:05 „Indira Gandhi” – film dok.
17:50 „Przywrócić przeszłość”, odc. IV (cz. 1) – film TV prod. radzieckiej
19:00 Dziennik „Wriemia”
20:00 „Przywrócić przeszłość”, odc. IV (cz. 2)
21:15 „Spojrzenie” – mag. młodzieżowy
22:45 „Okup” – film fab.
0:12 Wiadomości
0:17 „Wokół śmiechu” – wieczór humoru i satyry w Ostankino
1:32 „Maleńki koncert” – pr. muz.
sobota 19.11.1988 r.
4:30 120 minut – pr. inf. – muz.
6:35 „Piosenka daleka i bliska” – pr. muz.
7:10 „Monolog na tle tajgi” – film dok.
7:20 Program baletowy z udziałem artystów Teatru Opery i Baletu im. Kirowa
7:55 „Dlaczego i po co” – pr. dla dzieci
8:25 „Przyśpiewki ziemi pskowskiej” – Dni Folkloru w Pskowie
9:00 „Przebudowa a kultura” – pr. publ.
10:00 „W krajach socjalizmu” – magazyn TV
10:30 Śpiewa T. Chochłowa
10:45 Wystąpienie naczelnego dowódcy strategicznych wojsk rakietowych, wiceministra obrony ZSRR gen. armii J. Maksimowa z okazji dnia wojsk rakietowych i artylerii
11:00 „W świecie zwierząt” – pr. przyrodniczy
12:00 „Dla wszystkich i dla każdego” – mag.
12:30 Wiadomości
12:55 Program muzyczny
15:30 „Wolno wydorośleć”, „Powrót spółdzielczości” – filmy dok.
16:10 Panorama międzynarodowa
17:10 „Odważny jelonek” – film animowany
17:30 „Panorama filmowa” – prowadzi pisarz J. Nagibin
19:00 Dziennik „Wriemia”
w sobotę wieczorem
20:00 Spotkanie z S. Kikibidze
21:35 „Bajka o jego wysokości”, „Z kim się uda”, „Paradoksy w stylu rocka” – filmy animowane
22:05 „Modlitwa” – film fab.
23:18 Wiadomości
23:23 „Piąta strona świata” – monodram Z. Wysokowskiego
niedziela 20.11.1988 r.
6:00 Wiadomości
6:15 Aerobic
7:00 „Zaj i czik”, „Tajemnica złotych pantofelków” – filmy animowane
7:20 Losowanie Totalizatora Sportowego
7:30 „Budzik” – pr. rozrywkowy
9:00 „Poczta poranna”
9:30 „Klub podróżników”
10:30 „Kiosk muzyczny”
11:00 „Godzina rolnicza”
12:00 „Zdrowie”
12:45 „Tak sobie żyję”, „Rolnictwo” – filmy dok.
13:45 Filmy S. Rostockiego: „Chodziło o Pieńkowa”
15:30 „Największe muzea świata”: „Luwr” – film dok. prod. fr.; odc. 5 „Średniowieczne marzenie, czyli królestwo Boga w królestwie ludzi”
16:00 Panorama międzynarodowa
16:45 „Psie serce”, cz. 1 i 2 – film TV prod. radz.
19:00 Dziennik „Wriemia”
19:40 Powszechny spis ludności
20:10 Przegląd piłkarski
20:40 „Festiwale, konkursy, koncerty”
21:45 Wiadomości
21:55 „Lotnisko od kuchni” – film fab.
23:20 „Monolog o miłości” – pr. rozrywkowy z udziałem Sofii Rotaru

źr.: Głos Pomorza
Obrazek
Awatar użytkownika
TV Trauma
Obserwator
Posty: 661
Rejestracja: 31 sie 2010, 11:05
Lokalizacja: woj. dolnośląskie
Kontaktowanie:

Archiwalne ramówki zagranicznych stacji telewizyjnych

Postautor: TV Trauma » 22 lis 2018, 14:48

poniedziałek 22.11.1993 r.
RAI UNO
9:00, 10:00, 11:00, 12:30, 13:30, 20:00, 22:45, 0:05 Wiadomości
9:30 Flash
10:05 Toto szuka domu (1) – włoski film obycz., 1949
11:05 Toto szuka domu (2)
11:30 Calimero – film animowany
12:00 Wybory samorządowe
13:00 Serce wiecznie młode – serial
14:00 Popołudnie z Jedynką
17:55 Spotkanie w kinie
18:10 Wyniki wyborów samorządowych
19:00 Nancy, Sonny & Co. – serial
19:40 Almanach na jutro
20:30 Wiadomości sportowe
20:40 J. F. K. (1) – dramat sensacyjny, USA, 1991
22:50 J. F. K. (2)
0:35 Dziś w Parlamencie
0:45 Zapomniane miasto – magazyn
1:15 Alicja – europejski magazyn kulturalny
2:05 Breathless – film sensacyjny USA, 1983

źr. Słowo Ludu (Kielce)
Obrazek
Awatar użytkownika
TV Trauma
Obserwator
Posty: 661
Rejestracja: 31 sie 2010, 11:05
Lokalizacja: woj. dolnośląskie
Kontaktowanie:

Archiwalne ramówki zagranicznych stacji telewizyjnych

Postautor: TV Trauma » 24 lis 2018, 16:21

czwartek 24.11.1988 r.
Program I TV ZSRR
4:30 120 minut – pr. inf.-muz.
6:35 „Witaj, muzyko”
7:20 „Oczywiste – niewiarygodne”
8:20 Wiadomości
8:30 „Piosenka daleka i bliska”
9:10 „Rolnictwo” – kronika filmowa

* * *

13:30 Wiadomości
13:45 „Skarbnica muzyczna”: utwory C. Debussy’ego w wyk. Wielkiej Orkiestry Symfonicznej RTV ZSRR pod dyr. J. Mercaisa (Francja)
14:25 Film animowany
14:35 „Pięciolatka: sprawy i ludzie”
15:25 Wiadomości
15:30 „… do lat 16 i nie tylko”
16:15 „Poszukuje się deputowanego” – pr. publ.
16:45 Dziś na świecie
17:05 „Ruń” – film animowany
17:15 Filmy S. Rostockiego: „Dożyjemy do poniedziałku”
19:00 Dziennik „Wriemia”
19:40 Dyskusja nad projektami nowelizacji Konstytucji ZSRR i ustawy wyborczej
19:55 „Muzyka w eterze”, w przerwie – Dziś na świecie
22:00 „Uznać winnym” – film fab.
23:18 Wiadomości
23:23 „Melodie z jednej operetki”: P. Abraham: „Bal w Savoyu”

źr. Głos Pomorza
Obrazek
Awatar użytkownika
TV Trauma
Obserwator
Posty: 661
Rejestracja: 31 sie 2010, 11:05
Lokalizacja: woj. dolnośląskie
Kontaktowanie:

Archiwalne ramówki zagranicznych stacji telewizyjnych

Postautor: TV Trauma » 27 lis 2018, 12:22

niedziela 27.11.1988 r.
Program I TV ZSRR
6:00 Wiadomości
6:15 Aerobic
7:00 „Daleki Wschód” – kronika filmowa
7:10 „Jak dziadek deszczu szukał” – film animowany
7:20 Losowanie Totalizatora Sportowego
7:30 „Budzik”
9:00 „Poczta poranna” – pr. muz.
9:30 Fragmenty programu „Spojrzenie”
10:30 „Kiosk muzyczny” – prowadzi E. Biełajewa
11:00 Godzina rolnicza
12:00 „Zdrowie”
12:45 „Postać” – zabawa literacka dla młodzieży
14:05 „Przygody Arslana” – odc. 1 – film prod. uzbeckiej dla dzieci
15:20 „W pierwszej osobie” – film dok. o L. Rozgonie
15:30 „Największe muzea świata”. „Luwr”, odc. 6: „Quatrocentro i Leonardo”
16:00 Panorama międzynarodowa
16:45 Kino niedzielne: „Znalezisko” – film animowany. „Jestem innego zdania. Anatolij Tarasow” – film dok.
17:25 „Krążenie” – film fab. prod. gruzińskiej
19:00 Dziennik „Wriemia”
19:40 „Znajomość z ekranu”: kompozytor Rodion Szczedrin
20:55 Przegląd piłkarski
21:25 Wiadomości
22:00 „Mój ulubiony clown” – film fab.
23:30 „Drabina Jakubowa” w gościnie u „Porannej poczty” – pr. rozr.

źr. Głos Pomorza
Obrazek
Awatar użytkownika
TV Trauma
Obserwator
Posty: 661
Rejestracja: 31 sie 2010, 11:05
Lokalizacja: woj. dolnośląskie
Kontaktowanie:

Archiwalne ramówki zagranicznych stacji telewizyjnych

Postautor: TV Trauma » 01 gru 2018, 16:26

RAI UNO
wtorek 23.11.1993 r.
9:00, 10:00, 11:00, 12:30, 13:30, 18:00, 20:00, 22:45, 0:10 Wiadomości
9:30 Flash
9:35 Pies taty – serial
10:05 Święte dziedzictwo (1) – austriacki film obyczajowy, 1956
11:05 Święte dziedzictwo (2)
11:40 Calimero – film anim.
12:00 Serce wiecznie młode – serial
12:35 Kobieta w historii kryminalnej – serial
13:55 Trzy minuty o…
14:00 Popołudnie z Jedynką
17:35 Wolny czas antenowy
17:55 Dziś w Parlamencie
18:15 Nancy, Sonny & Co. – serial
18:45 Toto – serial
19:40 Almanach na jutro
20:30 Wiadomości sportowe
20:40 Strzał wprost – włoski film fab.
21:40 Symfonie Piotra Czajkowskiego (1)
22:55 The Rope – thriller USA, 1948
0:40 Dziś w Parlamencie
0:50 Zapomniane miasto – magazyn
1:20 The Private Lives of Elizabeth and Essex – dramat kostiumowy, USA, 1939
środa 24.11.1993 r.
9:00, 10:00, 11:00, 12:30, 13:30, 18:00, 20:00, 22:40, 0:20 Wiadomości
9:30 Flash
10:05 Submarine X (1) – angielski dramat wojenny
11:05 Submarine X (2)
11:40 Calimero – film animowany
12:00 Serce wiecznie młode – serial
12:35 Kobieta w historii kryminalnej – serial
13:55 Trzy minuty o…
14:00 Popołudnie z Jedynką
17:35 Wolny czas antenowy
17:55 Dziś w Parlamencie
18:15 Nancy, Sonny & Co. – serial
18:45 Toto – serial
19:40 Almanach na jutro
20:30 Wiadomości sportowe
20:40 Złośnik poskromiony – komedia włoska, 1980
22:45 Piłka nożna – Puchar UEFA (Norwich City – Inter Mediolan)
0:50 Dziś w Parlamencie
1:00 Węgry – magazyn
1:30 Caroline Cherie – włoski film fab.
czwartek 25.11.1993 r.
9:00, 10:00, 11:00, 12:30, 13:30, 20:00, 22:55, 24:00 Wiadomości
9:30 Flash
10:05 Miss Włoch (1) – włoski film obycz., 1950 (???)
11:05 Miss Włoch (2)
11:40 Calimero – film animowany
12:00 Serce wiecznie młode – serial
12:35 Kobieta w historii kryminalnej – serial
13:55 Trzy minuty o…
14:00 Popołudnie z Jedynką
16:50 XXXVI Festiwal Zecchino d’ oro (1)
17:55 Dziś w Parlamencie
18:15 XXXVI Festiwal Zecchino d’ oro (2)
19:40 Almanach na jutro
20:30 Wiadomości sportowe
20:40 Beppe Grillo – przedstawienie teatralne
21:45 Kurtyna już opadła – dyskusja o przedstawieniu
23:00 Nocny rock
0:30 Dziś w Parlamencie
0:40 Węgry – magazyn
poniedziałek 29.11.1993 r.
9:00, 10:00, 11:00, 12:30, 13:30, 20:00, 23:00, 24:00 Wiadomości
9:30 Flash
10:05 Pole ryżowe (1) – włoski film obyczajowy, 1955
11:05 Pole ryżowe (2)
12:00 Serce wiecznie młode – serial
12:35 Kobieta w historii kryminalnej – serial
13:55 Trzy minuty o…
14:00 Popołudnie z Jedynką
17:35 7 dni w Parlamencie
18:00 Spotkanie w kinie
18:15 Nancy, Sonny & Co. – serial
18:45 Toto – serial
19:40 Almanach na jutro
20:30 Wiadomości sportowe
20:40 Uznany za niewinnego – dramat kryminalny, USA, 1990 [emitowany 11.11.1993 r. w TVP1]
0:30 Dziś w Parlamencie
0:40 Węgry – magazyn
1:10 Back to school – komedia USA, 1986
wtorek 30.11.1993 r.
9:00, 10:00, 11:00, 12:30, 13:30, 18:00, 20:00, 22:25, 0:00 Wiadomości
9:30 Flash
9:35 Pies taty – serial
10:05 Guns in the Heather (1) – film fab., USA, 1988 (???)
11:05 Guns in the Heather (2)
11:40 Calimero – film animowany
12:00 Serce wiecznie młode – serial
12:35 Kobieta w historii kryminalnej – serial
13:55 Trzy minuty o…
14:00 Popołudnie z Jedynką
17:55 Dziś w Parlamencie
18:15 Nancy, Sonny & Co. – serial
18:45 Toto – serial
19:40 Almanach na jutro
20:25 Piłka nożna – Puchar Włoch (Atalanta Bergamo – AC Torino)
22:35 Symfonie Piotra Czajkowskiego
23:30 Alfred Hitchcock przedstawia…
0:30 Dziś w Parlamencie
0:40 Węgry – magazyn
1:10 Marjorie Morningstar – film obyczajowy, USA, 1958
środa 01.12.1993 r.
9:00, 10:00, 11:00, 12:30, 13:30, 18:00, 20:00, 22:25, 0:10 Wiadomości
9:30 Flash
9:35 Pies taty – serial
10:05 Wakacje (1) – komedia włoska, 1956
11:05 Wakacje (2)
11:40 Calimero – film animowany
12:00 Serce wiecznie młode – serial
12:35 Kobieta w historii kryminalnej – serial
13:55 Trzy minuty o…
14:00 Popołudnie z Jedynką
17:35 Wolny czas antenowy
17:55 Dziś w Parlamencie
18:15 Nancy, Sonny & Co. – serial
18:45 Toto – serial
19:40 Almanach na jutro
20:30 Wiadomości sportowe
20:40 The Shaggy D. A. – komedia obyczajowa, USA, 1976
22:30 Studio wyborcze
23:40 Piłka nożna – Puchar Włoch
0:40 Dziś w Parlamencie
0:50 Węgry – magazyn
1:20 From Noon till three – western USA, 1975

Źródło: Słowo Ludu
Obrazek
Awatar użytkownika
TV Trauma
Obserwator
Posty: 661
Rejestracja: 31 sie 2010, 11:05
Lokalizacja: woj. dolnośląskie
Kontaktowanie:

Archiwalne ramówki zagranicznych stacji telewizyjnych

Postautor: TV Trauma » 06 gru 2018, 9:01

środa, 01.12.1993 r.
ARD
5:55 Opowieści kapitana Misia - program dla dzieci
7:00-9:00 Mag. poranny ARD - telewizja śniadaniowa
9:00-13:45 Mag. przedpołudniowy ARD/ZDF
13:45 Wiad. gospodarcze
14:00 Wiadomości
14:02 Ulica Sezamkowa
14:30 Marzenia Janoscha - program dla dzieci
15:00 Wiadomości
15:03 Ping-pong - klub juniora
15:30 Boing! - turniej rodzinny
16:00 Wiadomości
16:03 Prawdziwy szef - mag.
16:30 Hej, papciu! - film austral.
17:00 Wiadomości
17:05 Punkt 5 - raport krajowy
17:15 Gniazdo Garry'ego
17:40 Wiad. regionalne
17:50 Wiadomości
17:55 Pod szczytami
18:50 Wiadomości
18:55 Rwący strumień
19:58 Inf. o programie
20:00 Wiadomości
20:15 Znaki czasu - gry komputerowe
20:59 Tematy dnia
20:50 Skała - opinie, poglądy, trendy
21:00 Kto kłamie po raz drugi - film TV niem.
22:30 Tematy dnia
23:00 Dodatek
23:05 Wszystkim będzie lepiej - film wł.
1:05 Czas na relaks

źr.: Głos Słupski
Obrazek
Awatar użytkownika
TV Trauma
Obserwator
Posty: 661
Rejestracja: 31 sie 2010, 11:05
Lokalizacja: woj. dolnośląskie
Kontaktowanie:

Archiwalne ramówki zagranicznych stacji telewizyjnych

Postautor: TV Trauma » 08 gru 2018, 18:52

RAIUNO
poniedziałek 06.12.1993 r.
9:00, 10:00, 11:00, 12:30, 13:30, 20:00, 22:50, 24:00 Wiadomości
9:30 Flash
9:35 Pies taty – serial
10:05 The rare Breed (1) – USA, 1966, reż. Andrew McLaglen, wyk. James Steward, Maureen O’ Hara, Brian Keith, Juliet Mills i in.
11:05 The rare Breed (2)
11:45 Calimero – film animowany
12:00 Serce wiecznie młode – serial
12:35 (???) Kobieta w historii kryminalnej – serial
13:55 Trzy minuty o…
14:00 Popołudnie z Jedynką
18:00 Spotkanie w kinie
18:25 Film animowany
18:45 Toto – serial
19:40 Almanach na jutro
20:30 Wiadomości sportowe
20:40 Powrót do przyszłości, część 3 – film fantastyczny USA, 1990
22:55 Słowo i życie – magazyn katolicki
23:25 Fantastyczne przyjęcie – film animowany
0:30 Dziś w Parlamencie
0:40 Ziemia – magazyn
1:10 Alicja – europejski magazyn kulturalny
2:00 Man of Fire – film, 1986 r.

wtorek 07.12.1993 r.
9:00, 10:00, 11:00, 12:30, 13:30, 18:00, 20:00, 22:35, 0:10 Wiadomości
9:30 Flash
9:35 Pies taty – serial
10:05 Solange noch die Rosen Bluhn (1) – dramat obyczajowy, RFN, 1956
11:05 Solange noch die Rosen Bluhn (2)
11:50 Calimero – film animowany
12:00 Serce wiecznie młode – serial
12:35 Kobieta w historii kryminalnej – serial
13:55 Trzy minuty o…
14:00 Popołudnie z Jedynką
17:55 Dziś w Parlamencie
18:15 Nancy, Sonny & Co. – serial
18:45 Toto – serial
19:40 Almanach na jutro
20:30 Wiadomości sportowe
20:40 Miasteczko Cold Sassy – dramat obyczajowy USA, 1989 r.
22:40 Relacja muzyczna z teatru La Scala
23:10 Symfonia Piotra Czajkowskiego
0:40 Dziś w Parlamencie
0:50 Ziemia – magazyn
1:20 Przyjaciele przez skórę – fr.–wł. dramat obyczajowy, 1955

źr. Słowo Ludu
Obrazek


Wróć do „Wspomnienia”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości