Archiwalne ramówki zagranicznych stacji telewizyjnych

Historia telewizji w Polsce i na świecie. Nieistniejące kanały telewizyjne odbierane w naszym kraju.
Awatar użytkownika
TV Trauma
Junior
Posty: 752
Rejestracja: 31 sie 2010, 11:05
Lokalizacja: woj. dolnośląskie
Kontakt:

Archiwalne ramówki zagranicznych stacji telewizyjnych

Post autor: TV Trauma » 18 gru 2018, 20:47

sobota 18.12.1993 r.

Telewizja czeska
ČT 1

8:00 Przegląd prasy
8:10 Walt Disney przedstawia
9:00 Hip, hap, hop – teleturniej
9:35 Dziecięca Tutowka
10:20 Wiadomości
10:25 Teleshopping
10:30 Studio reporterów
11:05 „Beverly Hills 90210” – serial USA
11:50 „Kanion świętych wulkanów” – film przyrodniczy
12:35 Oko – spojrzenie na współczesność
13:00 Człowiek i komputer
13:15 „Macie w domu lwa?” – film czeski
13:45 Następnym razem u was…
15:15 Solidarność bez nakazu – film dok.
15:45 Świadkowie przeszłości
16:00 „Simpsonowie” – serial anim.
16:30 „Vinnetou – ostatni strzał” – film niem.
18:00 Wiadomości
18:15 Śpiewnik domowy
18:20 Z wizytą u Warner Bros TV
19:10 Wieczorynka
19:20 Wieczorem na ekranie
19:30 Wydarzenia
20:05 „Lotnisko” – film USA
22:20 Wiadomości
22:25 Sennik albo Wieczór spełnionych marzeń
23:20 Wet T-shirt – program rozrywkowy
0:10 Wiadomości
0:15 Noc z Playboyem
1:10 Co potrafi ulica
1:45 Teleshopping

ČT 2
7:50 Teleshopping
8:00 Język ang. dla najmłodszych (15)
8:10 Starting Business English (15)
8:25 Spotlight (15)
8:40 Informacje Policji Czeskiej
8:45 GEN – Jindrich Kolowrat
9:00 Auto – moto – rewia
9:40 Spotkanie z…
9:50 Miejsce zwane Europą
10:20 Euroturystyka
10:30 Los we własnych rękach
10:40 Wystarczy! (pr. porad.)
10:50 Propozycja na wycieczkę
11:00 Kanafas
12:00 Steps Ahead: Koncert japoński
12:35 Ty to przezwyciężysz… – pr. dok.
12:50 Tygodnik ogłoszeniowy
13:00 Co przyniósł tydzień
14:05 Święto tenisa
14:25 Mistrzostwa RC w aerobiku
15:00 Światowy Puchar w narciarstwie alpejskim
15:35 Koszykówka NBA
16:35 Buly – magazyn
17:25 Tysiąc albo ryzyko…
17:35 Propozycje nie tylko na niedzielę
18:25 Wieczorem na ekranie
18:30 Wieczorynka
18:40 Wiadomości regionalne
18:55 Losowanie Matesa
19:00 Dziennik
19:20 Książki dla Was
19:30 OK Pop – świąteczny
20:05 „Wanastowi Vjecy” – pr. muz.
20:55 Siesta z Fiesta Cupem
21:55 Bramki, punkty, sekundy
22:15 Rigoletto – opera
0:20 Dance ranch

Telewizja słowacka
STV 1

9:00 Aktualności
9:30 "Scooby-Doo" - serial
9:55 "Flintstonowie" - serial
10:20 Dziecięca Nike
11:00 Program dla dzieci: Ulica Sezamkowa
12:00 Spotlight English
12:30 Telewizyjny Kalejdoskop Informacyjny
12:50 Auto-moto-rewia - pr. dla zmotoryzowanych
13:25 Telewizyjny Klub Niesłyszących
15:15 "Droga na południowy zachód" - film prod. czeskiej
16:40 Opowieści dzikiego kraju
17:05 Triangel - magazyn muzyczny
17:50 Knight Rider - serial
18:50 Miś Yogi - serial
19:00 Wieczorynka
19:10 Salon Beauty - magazyn nie tylko dla kobiet
19:30 Aktualności; sport
20:05 Bill Cosby Show - serial kom. USA
20:30 Załóżmy, że...
22:00 Kluski
22:25 "Zdenerwowany goryl" - serial
23:50 Mandragora

STV 2
14:10 IAA - Salon samochodowy
15:40 Wydarzenia, komentarze (Praga)
16:05 Lista Przebojów MTV
17:00 Magazyn ekologiczny
17:45 Wynalazki (7)
18:10 Lumen 2000
18:40 Wiadomości w języku węgierskim
19:15 Powiem ci wierszyk
19:20 Wieczorynka
19:30 Aktualności; sport
20:05 Słowacy, na słóweczko...
20:10 J. Papp: Przed świętami
21:10 Ludzie i świat
21:35 Przeboje MTV
23:10 Wydarzenia (Praga)
23:35 Przeboje MTV

źr. Trybuna Śląska
0 x
Awatar użytkownika
TV Trauma
Junior
Posty: 752
Rejestracja: 31 sie 2010, 11:05
Lokalizacja: woj. dolnośląskie
Kontakt:

Archiwalne ramówki zagranicznych stacji telewizyjnych

Post autor: TV Trauma » 21 gru 2018, 11:58

RAI UNO
poniedziałek 20.12.1993 r.
9:00, 10:00, 11:00, 12:30, 13:30, 18:00, 20:00, 22:35, 24:00 Wiadomości
9:30 Flash
9:35 Pies taty – serial
10:05 King of the Grizzlies (1) – film przygodowy USA, 1970
11:05 King of the Grizzlies (2)
11:40 Calimero – film animowany
12:00 Nancy, Sonny & Co. – serial
12:35 Kobieta w historii kryminalnej – serial
13:55 Trzy minuty o…
14:00 Popołudnie z Jedynką
18:00 Brylantyna – serial
19:00 Don Fumino – serial
19:40 Almanach na jutro
20:30 Wiadomości sportowe
20:40 Sissi – austriacki dramat obyczajowy, 1955
22:40 Gassman czyta Dantego: Piekło, pieśń II
23:00 Słowo i życie – magazyn katolicki
23:30 Fantastyczne przyjęcie – film rys.
0:30 Dziś w Parlamencie
0:40 Ziemia – magazyn
1:10 Alicja – europejski magazyn kulturalny
2:00 Okno na podwórze – thriller USA, 1954
wtorek 21.12.1993 r.
9:00, 10:00, 11:00, 12:30, 13:30, 18:00, 20:00, 22:25, 0:00 Wiadomości
9:30 Flash
9:35 Pies taty – serial
10:05 Napoleon and Samantha (1) – film przygodowy USA, 1972
11:05 Napoleon and Samantha (2)
11:40 Calimero – film animowany
12:00 Nancy, Sonny & Co. – serial
12:35 Kobieta w historii kryminalnej – serial
13:55 Trzy minuty o…
14:00 Popołudnie z Jedynką
17:55 Dziś w Parlamencie
18:15 Brylantyna – serial
18:45 Don Fumino – serial
19:40 Almanach na jutro
20:30 Wiadomości sportowe
20:40 Zakazane marzenia (1982)
22:30 Symfonie Piotra Czajkowskiego
23:30 Alfred Hitchcock przedstawia
0:30 Dziś w Parlamencie
0:40 Ziemia – magazyn dok.
1:10 Vertigo – ang. film sens., 1958

źr.: Słowo Ludu
0 x
Awatar użytkownika
TV Trauma
Junior
Posty: 752
Rejestracja: 31 sie 2010, 11:05
Lokalizacja: woj. dolnośląskie
Kontakt:

Archiwalne ramówki zagranicznych stacji telewizyjnych

Post autor: TV Trauma » 22 gru 2018, 19:46

RAI UNO
środa 22.12.1993 r.
9:00, 10:45, 12:30, 13:30, 18:00, 20:00, 23:10, 24:00 Wiadomości
9:20 Narciarstwo klasyczne – PŚ w Dobbiaco (sztafeta kobiet 4 x 5 km)
9:50 Narciarstwo alpejskie – PŚ w Garmisch–Partenkirchen (slalom specjalny kobiet)
10:50 Narciarstwo alpejskie – PŚ w supergigancie mężczyzn Garmisch–Partenkirchen)
11:25 Narciarstwo klasyczne – PŚ w Dobbiaco, 15 km mężczyzn
12:00 Nancy, Sonny & Co. – serial
12:35 Kobieta w histoii kryminalnej – serial
13:55 Trzy minuty o…
14:00 Popołudnie z Jedynką
17:55 Dziś w Parlamencie
18:15 Brylantyna – serial
18:45 Don Fumino – serial
19:40 Almanach na jutro
20:30 Wiadomości sportowe
20:40 XLIV Festiwal Piosenki Włoskiej San Remo ‘93
23:15 Sportowa środa
0:30 Dziś w Parlamencie
0:40 Odkrycie Beninu – magazyn dokumentalny
1:10 Tell Me a Riddle – dramat obyczajowy USA, 1980


źr. Słowo Ludu
0 x
Awatar użytkownika
TV Trauma
Junior
Posty: 752
Rejestracja: 31 sie 2010, 11:05
Lokalizacja: woj. dolnośląskie
Kontakt:

Archiwalne ramówki zagranicznych stacji telewizyjnych

Post autor: TV Trauma » 23 gru 2018, 13:11

Świąteczny tydzień w Czeskiej Telewizji - 24.-31.12.1993 r.

ČT 1
Wigilia (piątek 24.12.) 1993 r.
8:00 Studio Rosa
10:00 „Trzy orzeszki dla Kopciuszka” – bajka
11:25 Czeskie Betlejem
11:55 Msza świąteczna dla dzieci
12:10 „Żabi królewicz” – film niemiecki
13:40 Kolekcja świąteczna – film dok.
13:50 Telepropozycje
14:00 Święta z Rosą
14:40 Skarby przyrody
15:35 „Dick Whittington” – film TV
16:50 „Simpsonowie” – serial anim.
17:20 Wieczorynka
17:30 Kalendarz – Boże Narodzenie
17:45 Świąteczne spotkanie dzieci z panem prezydentem
18:00 Wiadomości
18:10 Wieczorem na ekranie
18:15 Kolędy
18:30 „Arabela powraca, albo Rumburak królem rzeszy bajkowej” – serial TC (1)
19:00 Światło romantyczne
19:30 Przychodzimy z kolędą
20:00 „Siedmioro kruków” – bajka
21:20 Pieśni świąteczne
21:50 „Szczęśliwy koniec” – film USA
23:25 „Nercz” w Betlejem – kolędy
24:00 Pasterka
1:00 Boże Narodzenie w Betlejem
1:15 MC I
Boże Narodzenie (sobota 25.12.) 1993 r.
8:00 Studio Rosa
10:00 Walt Disney przedstawia
10:50 Hip, hap, hop – teleturniej
11:25 Wiadomości
11:30 „Beverly Hills 90210” – serial USA
12:15 Człowiek i komputer
12:30 Świąteczny koncert z Assis
13:30 Studio reporterów
14:00 Ludowe kolędy i obyczaje
14:35 Animals
14:55 Kolędy europejskie
15:35 „Cud w dzikiej przyrodzie” – film USA
17:00 Kradzież w biały dzień (1)
17:30 „Arabela powraca…” – serial TC (2)
18:00 Wiadomości
18:10 Śpiewnik domowy
18:20 Z wizytą u Warner Bros TV
19:10 Wieczorynka
19:20 Wieczorem na ekranie
19:30 Wydarzenia
20:05 „Pod wpływem pełni Księżyca” – film USA
21:45 Bajkowy świat Karela Gotta
22:30 Helena naprawdę na Broadwayu. [Helena Vondráčková w USA].
23:25 Wiadomości
23:30 „Kłopoty w raju” – film USA
0:55 „Serduszko” – film kryminalny
niedziela 26.12.1993 r.
8:00 Studio Rosa
10:00 Obiektyw
10:30 Wiadomości
10:35 Losowanie Sportki
10:50 „Przygody kryminalistyki” – serial TC
11:40 Japonia, moja miłość – pr. dok.
12:35 Michel Legrand: Koncert londyński
13:30 „Bajka o wierności” – bajka
14:40 Lekcja śpiewu – pr. rozrywkowy
15:20 Przechadzka po Pradze
15:45 „Alexander’s Ragtime Band” – film USA
17:25 „Arabela powraca…” – serial TC (3)
17:55 Świąteczne słowo
18:00 Wiadomości
18:10 Antena
18:30 Album
19:10 Wieczorynka
19:20 Wieczorem na ekranie
19:30 Wydarzenia
20:05 Tutowka
20:45 „Covington-Cross” – serial brytyjski
21:35 Wiadomości
21:40 „Przypadkowy turysta” – film USA
23:40 Wiadomości
23:45 „Ojciec Wojciech” – film czeski
poniedziałek 27.12.1993 r.
6:00 Studio 6
8:30 Nasza wieś
9:00 Wiadomości
9:05 Pisklęta (bajki i opowiadania)
9:50 „Covington Cross” (serial bryt. – 3.)
10:40 Studio reporterów
11:10 Poszukiwanie zagubionego czasu
11:30 „Ojciec Wojciech” (film czeski)
13:10 Auto-moto-rewia
13:50 Osobistości Trendu
14:00 Wiadomości
14:10 „Dwanaście księżyców” (bajka)
14:35 Klub Keczup
14:50 Los we własnych rękach (pr. dok.)
15:00 Mam z wami spotkanie (pr. dok.)
16:00 Studio Kontakt
17:50 Telepropozycje
18:00 Wiadomości
18:10 Kradzież w biały dzień (film dok.)
18:40 „Arabela powraca…” (serial TC – 4.)
19:10 Wieczorynka
19:20 Wieczorem na ekranie
19:30 Wydarzenia
20:05 GEN – Josef Suk
20:20 „Powrót do Edenu” (serial prod. australijskiej)
21:10 Superset ’93 (pr. muz.)
21:50 Telepropozycje
22:05 Wydarzenia, komentarze
22:35 Sting: Koncert ‘91
23:55 Wiadomości
24:00 Reunion: Wyspa, na której rosną perfumy
0:45 „Przygody kryminalistyki” (serial TC)
1:35 Teleshopping
wtorek 28.12.1993 r.
6:00 Studio 6
8:30 Dziennik plus
9:00 Wiadomości
9:05 „Honza niemal królem” – bajka
10:35 Wędrówki po kraju
10:45 Antena
11:05 „Przygody kryminalistyki” – serial TC
11:55 Muzyka z Marsa, albo Vladimir Misik na Chmielnicy
12:45 W podróży z dr Stinglem (4)
13:20 Propozycje dla przedsiębiorczych
14:00 Wiadomości
14:05 Spotkanie pierwsze – Moskwa
14:25 Klub Keczup
14:40 Widzę, słyszę
15:20 Kłębuszek – mag. dla dzieci
16:00 Koncert wigilijny
17:00 Wega
18:00 Wiadomości
18:10 Przyroda na przyszłość
18:40 „Arabela powraca…” – serial TC
19:10 Wieczorynka
19:20 Wieczorem na ekranie
19:30 Wydarzenia
20:05 „Szeherezada” – komedia fr. (1)
21:40 Szarada – pr. rozrywkowy
22:40 Wydarzenia, komentarze
23:10 Pieśni ze starej Pragi po raz drugi… – pr. rozrywk.
23:45 „Próba miłości” – film franc.
0:15 „Przygody kryminalistyki” – serial TC
1:05 Wiadomości
1:10 Teleshopping
środa 29.12.1993 r.
6:00 Studio 6
8:30 Dziennik plus
9:00 Wiadomości
9:05 „Królewicz i Gwiazda Wieczorna” – bajka
10:25 Świat wokół mnie – pr. dok.
10:50 „Małostranskie opowiadania” – film czeski
11:50 Przechadzka po Pradze
12:15 Hitparada – pr. muzyczny
13:15 Euroklub – magazyn
14:00 Wiadomości
14:05 Klub Marmolada
14:20 Bajka muzyczna
15:50 Classic ‘93
16:00 Kontakt
17:55 Teleshopping
18:00 Wiadomości
18:10 W podróży z dr Stinglem (5)
18:40 „Arabela powraca…” – serial TC
19:10 Wieczorynka
19:20 Wieczorem na ekranie
19:30 Wydarzenia
20:05 Beverly Hills 90210 – serial USA
20:15 [???] Wieczór Milana Markowicza – pr. rozrywkowy
21:45 Spotkanie z Milosem Kopeckim (3)
22:15 Wydarzenia, komentarze
22:45 Informacje Policji Czeskiej
22:50 Stawka 5 z 40
22:55 Happy end – komedia czeska
0:05 Wiadomości
0:10 „Leczenie zgodnie z prawem” – film francuski
0:40 Muzyka na czeskich grodach i zamkach – koncert
1:10 Teleshopping
czwartek 30.12.1993 r.
6:00 Studio 6
8:30 Dziennik plus
9:00 Wiadomości
9:05 „Zwierzątka i rozbójnicy” – film anim.
10:30 Niezapomniane twarze – pr. dok.
10:55 „Przygody kryminalistyki” – serial TC
11:45 Człowiek i komputer (18)
12:00 Nie odwracajcie się od bogactw – teleturniej
12:40 Klucz – magazyn
13:20 Hip, hap, hop – teleturniej
13:55 Informacje Policji Czeskiej
14:00 Wiadomości
14:05 „Niech przyleci bocian, królowo!” – bajka
15:40 Klub Marmolada
15:55 Recital grupy „Nezmari”
16:30 Serce na dłoni – pr. dok.
17:00 Magion
18:00 Wiadomości
18:10 Znowu narodzenie świątyni – pr. dok.
18:40 „Arabela powraca…” – serial TC
19:10 Wieczorynka
19:20 Wieczorem na ekranie
19:30 Wydarzenia
20:05 „Szeherezada” – komedia fr. (2)
21:45 Kamelot
22:25 Wydarzenia, komentarze
22:55 Dziesięć małych białych ludzi – pr. rozrywkowy
23:55 Country przeboje CMT
0:45 Wiadomości
0:50 „Przygody kryminalistyki” – serial TC
1:40 Teleshopping
Sylwester (piątek 31.12.) 1993 r.
6:00 Studio 6
8:30 Dziennik plus
9:00 Wiadomości
9:05 Studio Rosa
11:05 „Adwokat Wiera” – film czeski
12:25 Bago – mag. muzyczny
13:15 „Dzwony pana Mlacena” – film czeski
14:00 Wiadomości
14:05 „Podróż do prehistorii” – film czeski
15:30 „Sedmilhari” – pr. rozrywkowy
16:00 „Dziewczyna na miotle” – komedia czeska
17:15 Jak rośnie malarz
17:40 Teleshopping
17:45 Wieczorem na ekranie
17:50 Wieczorynka
18:00 Wiadomości
18:10 „Simpsonowie” – serial animowany
18:30 „Arabela powraca…” – serial TC
19:05 Walizka
19:55 Sylwestrowy przegląd programów TV
20:05 „Kobieta w ringu” – film USA
21:50 Wydarzenia
22:10 „Akademia policyjna” – komedia USA
23:45 Mr Bean
24:00 Noworoczny toast
0:10 A teraz śpiewajcie razem z nami – pr. rozrywkowy
0:40 „Grabarz” – film czeski
2:30 „Czar” – film erotyczny
3:00 MC 1
4:00 Na dobranoc

ČT 2
Wigilia (piątek 24.12.) 1993 r.
7:50 Teleshopping
8:00 Czeska muzyka świąteczna z Trzebechowic
8:20 „Palenisko bez ognia” – film czeski
10:00 Spotkanie z sąsiadami
10:40 MPINGO – drzewo brzmiące muzyką
11:30 Zapach igliwia – pr. rozrywkowy
12:30 Bądź pozdrowiona, królowo – koncert
13:10 Paster (???) noster – pr. dok.
13:40 „Dalskabaty grzeszna wieś, albo zapomniany diabeł” – film TV
15:35 Kawiarenka wcześniej urodzonych
16:20 Śpiewajcie dzieci kolędy – koncert
17:20 Telepropozycje
17:30 Wieczorem na ekranie
17:35 Wieczorynka
17:45 „Nasza zwariowana rodzina” – film czeski
19:00 Minuty dnia
19:05 G. F. Haendel: muzyka sakralna
20:05 Koncert Hany i Petra Ulrychów
20:40 Betlejem Jindrzicha Hegra
20:55 Praga
21:25 Jakub Jan Ryba – Czeska Msza Świąteczna
22:10 J. Vrchlicki: Motywy zimowe
22:20 Koncert świąteczny Virtuosi di Praga
23:15 „Święta Bożego Narodzenia w schronisku dla psów” – reż. I. Chaun
23:30 „Zjawa z Morrisvill” – film czeski
Boże Narodzenie (sobota 25.12.) 1993 r.
8:00 Kanafas
8:50 „Tajemnica wielkiego gawędziarza” – komedia czeska (1)
9:45 „Tajemnica wielkiego gawędziarza” (2)
10:30 Msza święta
11:25 Orbis Musicae Pictus – film dokumentalny
11:55 Urbi et orbi II
12:30 Ewangelicy z Gór Żelaznych – film dok.
13:00 W towarzystwie wielorybów (1)
13:55 „Niebieski ptak” – bajka
15:15 Sport ‘93
16:45 Wielkie epoki sztuki europejskiej (8)
17:40 Propozycje dla przedsiębiorczych
18:25 Wieczorem na ekranie
18:30 Wieczorynka
18:40 Wiadomości regionalne
19:00 Dziennik
19:20 Świąteczne spotkanie z arcybiskupem M. Vlkiem
19:30 OK Pop – świąteczny
20:05 Legendy muzyki tanecznej
21:30 Niezapomniane twarze – pr. rozrywkowy
22:05 „Śmiech z raju” – film bryt.
23:35 Czarna godzinka z Janem Werichem
0:10 Kiedy gwiazdy wypłyną – pr. rozrywkowy
niedziela 26.12.1993 r.
8:00 Staropraskie święta Bożego Narodzenia
8:45 Poranek niedzielny
10:05 Z wizytą u Warner Bros TV
10:55 „Hopity powraca” – film animowany
12:10 „Simpsonowie” – serial anim.
12:35 Kalendarium
12:45 W towarzystwie wielorybów – film przyrod.
13:35 Wielkie epoki sztuki europejskiej
14:35 MŚ atletyki
15:45 „Zielony rycerz” – bajka
16:40 Lista przebojów
17:45 Wieczorem na ekranie
17:50 Wieczorynka
18:00 Walt Disney przedstawia
18:50 Śpiewnik domowy
19:00 Dziennik
19:20 Videobox ‘93
20:05 Wielkie głosy – Luciano Pavarotti
22:30 Bramki, punkty, sekundy
22:50 Kiedy ktoś ma o kółko za dużo
23:10 Światowe melodie musicalowe
0:20 Telepropozycje
poniedziałek 27.12.1993 r.
7:50 Teleshopping
8:00 Kalendarium
8:45 Człowiek i komputer
9:00 Sportowiec roku (pr. rozrywk.)
10:00 „Dziewiąte serce” (film bajka)
11:30 Propozycja na wycieczkę – Szumawa
11:40 Minuty dnia
11:45 Spotkanie z Milosem Kopeckim
12:15 Legendy muzyki tanecznej
13:35 Serwis CKP
13:45 Drzewo życia (film dok.)
14:00 Jump OK
14:10 Country Express Praga – Nashville
14:50 „Żołnierzyk i smocza królewna” (bajka)
15:40 Minuty dnia
15:50 „Kulisty piorun” (komedia czeska)
17:15 Teleshopping
17:20 Serwis CKP
17:35 Ach te lata brnieńskie… (pr. dok.)
18:25 Wieczorem na ekranie
18:30 Wieczorynka
18:40 Wiadomości regionalne
19:00 Dziennik
19:20 Corso di Lingua e civilta Italiana (17)
19:45 Spotlight (17)
20:05 Trochę szafranu z archiwum telewizyjnego
21:30 Dziennik plus
22:05 „Kobiety nawet kwiatem nie uderzysz” (komedia czeska)
23:40 Amerykański jazzclub (1)
0:10 Amerykański jazzclub (2)
0:40 Serwis CKP
wtorek 28.12.1993 r.
6:00 Studio 6
8:30 Dziennik plus
9:00 Wiadomości
9:05 „Honza niemal królem” – bajka
10:35 Wędrówki po kraju
10:45 Antena
11:05 „Przygody kryminalistyki” – serial TC
11:55 Muzyka z Marsa, albo Vladimir Misik na Chmielnicy
12:45 W podróży z dr Stinglem (4)
13:20 Propozycje dla przedsiębiorczych
14:00 Wiadomości
14:05 Spotkanie pierwsze – Moskwa
14:25 Klub Keczup
14:40 Widzę, słyszę
15:20 Kłębuszek – mag. dla dzieci
16:00 Koncert wigilijny
17:00 Wega
18:00 Wiadomości
18:10 Przyroda na przyszłość
18:40 „Arabela powraca…” – serial TC
19:10 Wieczorynka
19:20 Wieczorem na ekranie
19:30 Wydarzenia
20:05 „Szeherezada” – komedia fr. (1)
21:40 Szarada – pr. rozrywkowy
22:40 Wydarzenia, komentarze
23:10 Pieśni ze starej Pragi po raz drugi… – pr. rozrywk.
23:45 „Próba miłości” – film franc.
0:15 „Przygody kryminalistyki” – serial TC
1:05 Wiadomości
1:10 Teleshopping
środa 29.12.1993 r.
6:00 Studio 6
8:30 Dziennik plus
9:00 Wiadomości
9:05 „Królewicz i Gwiazda Wieczorna” – bajka
10:25 Świat wokół mnie – pr. dok.
10:50 „Małostranskie opowiadania” – film czeski
11:50 Przechadzka po Pradze
12:15 Hitparada – pr. muzyczny
13:15 Euroklub – magazyn
14:00 Wiadomości
14:05 Klub Marmolada
14:20 Bajka muzyczna
15:50 Classic ‘93
16:00 Kontakt
17:55 Teleshopping
18:00 Wiadomości
18:10 W podróży z dr Stinglem (5)
18:40 „Arabela powraca…” – serial TC
19:10 Wieczorynka
19:20 Wieczorem na ekranie
19:30 Wydarzenia
20:05 Beverly Hills 90210 – serial USA
20:15 [???] Wieczór Milana Markowicza – pr. rozrywkowy
21:45 Spotkanie z Milosem Kopeckim (3)
22:15 Wydarzenia, komentarze
22:45 Informacje Policji Czeskiej
22:50 Stawka 5 z 40
22:55 Happy end – komedia czeska
0:05 Wiadomości
0:10 „Leczenie zgodnie z prawem” – film francuski
0:40 Muzyka na czeskich grodach i zamkach – koncert
1:10 Teleshopping
czwartek 30.12.1993 r.
7:50 Teleshopping
8:00 Wydarzenia, komentarze
8:30 Kto jest kto – Bara Basikowa
9:00 Kanafas
10:00 Spojrzenie wstecz
10:40 Minuty dnia
10:45 GEN – Josef Suk
11:00 Kontakt
12:50 Serwis CKP
13:00 Intersport tournee
15:45 Spotkanie w Pańskim dworze
16:00 Minuty dnia
16:05 Serwis CKP
16:15 Telepropozycje
16:30 Buster Keaton – Frigo (1)
17:25 Telequiz – pytanie dnia
17:40 Auto – moto – rewia
18:25 Wieczorem na ekranie
18:30 Wieczorynka
18:40 Wiadomości regionalne
19:00 Dziennik
19:20 Pieśni i tańce ludowe
20:05 Droga za przygodą – reportaż
21:05 Oko – spojrzenie na współczesność
21:30 Dziennik plus
22:10 „Miasteczko Twin Peaks” – serial USA (14)
23:00 Gloria Estefan + „Miami Sound Machine”
24:00 „Jutro rano poparzę się herbatą” – komedia czeska
1:30 Serwis CKP
Sylwester (piątek 31.12.) 1993 r.
7:50 Teleshopping
8:00 Wydarzenia, komentarze
8:30 Ach, te lata praskie… – pr. dok.
9:10 „Erouk w Hlave” – teatr
11:05 Minuty dnia
11:10 Lekcja śpiewu – pr. rozrywkowy
11:50 Skarby przyrody
12:45 „Królewna Slonbidlo” – komedia bajkowa
13:45 Sylwestrowe spotkanie z…
14:00 Buster Keaton – Frigo (2)
14:55 Minuty dnia
15:00 New World Tour Concert – koncert Paula McCartneya
17:00 Wieczorynka
17:10 Country Express Praga – Nashville – wydanie sylwestrowe
17:40 Małe wspomnienia o grach bez granic
18:00 Wieczorem na ekranie
18:10 Pasło dziewczę pawia – pr. rozrywkowy
18:50 Sylwestrowe „Bramki, punkty, sekundy”
19:00 Galahitparada
20:05 Czeska woda sodowa – Sylwester
20:35 Krzyżowy ogień pytań – wydanie sylwestrowe
21:25 Moravenka w podróży – pr. rozrywkowy
22:00 Sylwestry Vladimira Mensika
22:45 High life
23:10 To znam – pr. muzyczny
0:15 „Pensjonat Lola”
1:05 Galasuperset ‘93
1:55 Niemoralne piosenki starej Pragi
2:35 Wtedy w Rower’s City – pr. rozrywkowy

źr. Trybuna Śląska
0 x
Awatar użytkownika
TV Trauma
Junior
Posty: 752
Rejestracja: 31 sie 2010, 11:05
Lokalizacja: woj. dolnośląskie
Kontakt:

Archiwalne ramówki zagranicznych stacji telewizyjnych

Post autor: TV Trauma » 24 gru 2018, 13:48

Świąteczny tydzień w Słowackiej Telewizji - 24.-31.12.1993 r.

STV1
Wigilia (piątek 24.12.) 1993 r.

8:00 Dzień dobry z TV
11:20 „Trzy orzeszki dla Kopciuszka” – bajka
13:20 Uśmiech podarunkiem – koncert
14:40 Podróż Piotrusia na Księżyc – film rysunkowy
17:15 Miasto, które zapomniało o Wigilii – film rysunkowy
17:55 Żywe Betlejem
18:10 Koncert wigilijny
18:40 Miś Yogi – serial
18:45 Wieczorynka
19:30 Aktualności
19:40 J. Hoły: Zbawiciel – poezja
19:50 „Syn ubogich rodziców” – bajka
21:10 Jezus z Nazaretu – film prod. francuskiej
22:40 Obrzędy i zwyczaje wigilijne
23:10 Kolędy
24:00 Pasterka
Boże Narodzenie (sobota 25.12.) 1993 r.
17:25 Chwila z prof. Szwejcarem – film dokumentalny
17:30 Musical – film TS
18:50 Miś Yogi – serial
19:00 Wieczorynka
19:10 Magazyn chrześcijański
19:30 Aktualności
19:55 Ewangelium o Marii – opera rockowa
21:40 O chmurkach, o skałach i wodzie – film dokum.
22:15 „Nieczysta” – film francuski
24:00 Tabulator Vistorisa
niedziela 26.12.1993 r.
12:45 New Kids on the Block – koncert
13:20 O rekinach tylko to najlepsze – film dokumentalny
15:00 „Anton Szpelec” – film prod. czeskiej
16:35 Mały książę – film
17:10 Ania z Zielonego Wzgórza – film
17:55 Chwila z prof. Szwejcarem – film dokumentalny
18:25 Flintstonowie – serial
18:50 Miś Yogi – serial
19:00 Wieczorynka
19:10 Kościółek w Szemetkowicach – film dokum.
19:30 Aktualności
19:55 Bill Cosby Show
20:25 Match Came
20:35 Jezus z Nazaretu – film prod. włoskiej
22:10 „Nieczysta” – film francuski
poniedziałek 27.12.1993 r.
9:00 Muzyczna Wigilia
9:35 Bałwany
10:00 Zgrabna Kajsa (bajka)
10:30 Program dla najmłodszych: Słoneczko
10:50 Był raz jeden król (bajka)
13:05 Szef w spódnicy (film)
14:00 Karzełki z rodowodem
15:05 Dziesięciolecie zespołu „Tublatanka”
15:45 Gagomania
15:50 Wiewiórka Ryśka (serial)
16:15 Momo
18:00 „Ania z Zielonego Domu” (serial TV)
18:55 Spotkanie z prof. Szwejcarem (pr. publicystyczny)
19:00 Wieczorynka
19:10 Gry komputerowe
19:30 Aktualności
20:05 A. P. Czechow: Nieciekawa historia (film TS)
21:05 Profile
21:45 Steak Entrecote
22:00 Aktualności
22:35 Cicha noc (koncert)
wtorek 28.12.1993 r.
9:00 Aktualności
9:30 Cudowny pajac – bajka
10:20 Król Drozdobroda – bajka
11:55 Magazyn muzyczny
12:25 Zwykła przygoda
13:25 Sport extra
14:50 Lista Przebojów MTV
15:45 Gagomania
17:55 „Anna z Zielonego Domu” – serial TV
18:55 Spotkanie z prof. Szwejcarem
19:00 Wieczorynka
19:10 Magazyn kulinarny
19:30 Aktualności
20:05 „Jezus z Nazaretu” – serial prod. włoskiej
21:40 Kościółek w Trzech Krzyżach – film dokum.
21:50 Informacje Policji Słowackiej
22:00 Aktualności
22:35 Ćwikier – magazyn
23:30 Teleshopping
środa 29.12.1993 r.
9:00 Aktualności
9:30 „Zemsta Amonina” – film TV
10:15 Zimowa przygoda
10:35 Droga do przeszłości – film prod. czeskiej
11:55 Wiewiórka Ryśka – serial
12;20 Dziecięcy cyrk
13:00 Można prosić?
13:40 Twoje hobby, moje hobby – magazyn
14:20 Auto – moto – rewia – pr. dla zmotoryzowanych
14:50 Informacje Policji Słowackiej
15:20 Metalinda
16:05 „Sen Lippela” – film prod. niemieckiej
17:25 Kredyt
18:00 „Anna z Zielonego Domu” – serial TV
18:55 Spotkanie z prof. Svejcarem
19:00 Wieczorynka
19:10 Gry komputerowe
19:30 Aktualności
20:05 „Beverly Hills 90210” – serial prod. USA
20:50 Wieczór Milana Markowicza pr. rozrywkowy
21:40 Rekin w marynacie
21:50 Stawka 5 z 40
22:00 Aktualności
22:30 Sport
22:35 Redline
czwartek 30.12.1993 r.
9:00 Aktualności
9:30 „O odważnym kowalu”
10:50 Hala, bala, show
11:20 „Scooby–Doo”
11:45 Flintstonowie
12:10 „Gorączka złota”
13:40 Readline
14:30 Mag. chrześcijański
14:45 Teleshopping
15:05 Wiadomości
15:10 W prawo, w lewo
15:20 „Dawid i Sany” – film TVP
16:30 Historia Słowacji – film dok.
16:50 Telewizyjny Kalejdoskop Infor.
17:10 „Candomble”
18:05 „Anna z Zielonego Domu” – serial
18:55 Spotkanie z prof. Svejcarem
19:00 Wieczorynka
19:10 Wystarczy! – mag.
19:30 Aktualności
20:05 „Jezus z Nazaretu” – serial, ost. odc.
21:45 Kościółek w Miroli – film dok.
22:00 Aktualności
22:40 Zaproszenie do kuchni politycznej
22:50 Film kontra kasety wideo
23:15 Teleshopping
Sylwester (piątek 31.12.) 1993 r.
9:00 Aktualności
9:30 „Dinom, danom” – film
10:35 „Rumburak” – film
12:05 Fanny
12:35 „Handrigula”
13:45 „Pali się” – groteska
14:35 W Starym Kinie: „Grabarz” – film
16:05 Złoty Triangel – piosenki
17:10 „Okup za naczelnika” – film
17:40 „Anna z Zielonego Domu” – serial
18:40 Wieczorynka
19:00 Wieczór z operetką
20:00 G. Feydeau: Panienka od Maksyma
21:30 Gala Repete – pr. rozr.
22:35 Co potrafi ulica – pr. rozr.
23:30 Bud Bindi Show
24:00 Witamy Nowy Rok 1994
0:05 Po północy
0:40 Rhytmick

STV2
Wigilia (piątek 24.12.) 1993 r.
10:50 Dzień dobry z TV
12:45 „Przygoda wigilijna” – komedia TV
14:15 Występ Międzynarodowych Chórów Dziecięcych – kolędy
14:45 „Przychodzę z kraju” – komedia prod. franc.
16:20 Piosenki
17:05 Miś Panda – film rysunkowy
17:55 Daj Boże szczęście temu krajowi – kolędy
18:35 Śladami Santa Clausa – film dokumentalny
19:00 Capella Istropolitana
19:40 A. Casona: Korona miłości i śmierci
21:10 Piękne pieśni, piękny głos
21:40 Lawra, książę miecza i krzyża – film dokumentalny
22:05 N. Diamond śpiewa kolędy
22:45 „Samotnik” – film psychologiczny
Boże Narodzenie (sobota 25.12.) 1993 r.
17:40 Dziesięć dni w Ghanie – film dokumentalny
18:10 I. Zaborski: Dwie fraszki
19:05 Salon Beauty – magazyn nie tylko dla kobiet
19:20 Wieczorynka
19:30 Aktualności
19:55 Wesołych Świąt Mr Bean – pr. rozrywkowy
20:20 „Bóg zapłać” – komedia prod. meksykańskiej
22:00 Tele Flah Moda
22:20 Jose Carreras w Bratysławie
23:45 Wydarzenia
niedziela 26.12.1993 r.
9:50 Mała księżniczka – film prod. USA
11:35 Dobranoc, wędrowcze – film prod. szwedzkiej
13:20 Anielski rynek – komedia
15:05 Cyrk
16:35 Ludsa Ludens – kolędy
16:55 Bańska Szczawnica – film dokumentalny
17:25 Moje hobby, twoje hobby
18:10 Sport
19:20 Wieczorynka
19:30 Aktualności
19:55 Można prosić? – pr. muzyczny
20:35 „Szef w spódnicy” – komedia TS
21:35 Big game
22:05 Romeo i Julia – balet
22:30 Wydarzenia [???]
23:55 Przeboje MTV
poniedziałek 27.12.1993 r.
16:25 Obiektyw (magazyn reporterów zagranicznych)
16:55 Szczypta soli (komedia TV)
18:05 Programy regionalne
18:15 Nieznany Chaplin (film)
19:10 Chodzi o pieniądze
19:20 Wieczorynka
19:30 Aktualności
20:05 Sport extra
21:10 Akcent
21:40 Burzliwe pięćdziesięciolecie Niemiec (satyra filmowa)
23:40 Wydarzenia
czwartek 30.12.1993 r.
15:15 Wydarzenia, komentarze
15:40 Prog. reg.
15:50 J. Cojak: Pono to jest cholera – teatr TV
16:40 Lista przebojów MTV
17:40 Z archiwum organizacji Matica Słowacka – film dok.
18:05 Oświata zdrowotna
18:15 Intersport tournee
19:00 Wieczorynka
19:30 Aktualności
20:05 Oj, oj… – pr. rozr.
20:30 Lista Przebojów MTV
21:25 Teleweekend
21:55 „Show strachu” – film
23:55 Wydarzenia
Sylwester (piątek 31.12.) 1993 r.
15:20 Moje ulubione pomyłki
16:20 Studio seniorów – mag.
17:20 Tango
19:00 „Akademia policyjna” – komedia
20:35 Wystarczy! – pr. sylwestrowy
22:24 „Piękna mała milionerka” – film

źr.: Trybuna Śląska
0 x
Awatar użytkownika
TV Trauma
Junior
Posty: 752
Rejestracja: 31 sie 2010, 11:05
Lokalizacja: woj. dolnośląskie
Kontakt:

Archiwalne ramówki zagranicznych stacji telewizyjnych

Post autor: TV Trauma » 26 gru 2018, 13:41

Program I TV ZSRR
poniedziałek 19.12.1988 r.
4:30 120 minut – pr. inf.-muz.
6:35 „Wielka gra”, odc. I – serial TV prod. radz.-bułg. (na motywach powieści J. Siemionowa)
7:45 „Żyj, ziemio” – mag. ekologiczny
8:45 Wiadomości
13:30 Wiadomości
13:40 „Oto nasze dzieci”, „Wolno dorosnąć” – filmy dok.
14:25 Wiadomości
14:30 „Zaprasza was Sportlandia” – program dla młodzieży
15:30 „Turkmeńskie instrumenty ludowe” – aud. z Aszchabadu
16:00 „Nowatorzy i konserwatyści” – pr. publ.
16:45 Dziś na świecie
17:00 „Rachmistrz spisowy” – film dok.
17:20 „Kursem XIX Konferencji Partyjnej” – pr. publ.
17:50 „Wielka gra”, odc. I – serial TV prod. radz.-bułg.
19:00 Dziennik „Wriemia”
19:40 Reflektor przebudowy – pr. publ.
19:50 „Pewnego razu nazwałem siebie poetą…” – pr. o Wł. Sokołowie
20:55 Dziś na świecie
21:10 Arie z oper Giacomo Pucciniego w wyk. M. Bieszu
21:40 „Kilka dni z życia Obłomowa”, odc. I – film fab.
22:50 Wiadomości
22:55 „Powrót do Newskiego” – film TV
wtorek 20.12.1988 r.
4:30 Pr. inf.-muz.
6:35 „Wielka gra”, odc. I i II – serial TV radz.-bułg. (na motywach powieści J. Siemionowa)
8:55 Wiadomości
9:05 „Klub podróżników”

* * * * * *

13:30 Wiadomości
13:45 „Lekcje na jutro”, „Nowe ujęcie” – filmy dok.
14:25 „Witaj, muzyko”
15:15 Wiadomości
15:20 „Szkoła: czas przemian”
15:50 „Panieńskie desenie” – film anim.
16:10 „Agro” – mag. wiedzy ekonomicznej
16:40 Dziś na świecie
16:55 „Wyrzeczenie się, wyrzeczenia” – film dok.
17:45 „Wielka gra”, odc. II serialu TV radz.-bułg.
19:00 Dziennik „Wriemia”
19:40 Reflektor przebudowy – pr. publ.
19:50 Hokej. Międzynarodowy turniej o nagrodę gazety „Izwiestia”. Szwecja – ZSRR
22:10 „Kilka dni z życia Obłomowa”, odc. II – film fab.
23:16 Wiadomości
23:21 Magazyn sportowy
23:51 „Ojczyzna moja ukochana” – film muz.
środa 21.12.1988 r.
4:30 120 minut – pr. inf.-muz.
6:35 „Wielka gra”, odc. II i III – serial prod. radz.-bułg. TV
8:50 Wiadomości
9:00 „Zaprasza was Sportlandia” – pr. dla młodzieży

* * * * * * *

13:30 Wiadomości
13:45 Program świerdłowskiego Studia TV
14:30 „Postęp. Informacja. Reklama”
15:15 Wiadomości
15:20 P. Czajkowski. Koncert nr 1 na fortepian i orkiestrę
16:00 „Główni bohaterowie” – pr. publ.
16:45 Dziś na świecie
17:05 „Na czyste wody” – film animowany dla dorosłych
17:25 Wystąpienie pisarza Cz. Ajtmatowa
17:55 „Wielka gra”, odc. III – serial prod. radz.-bułg. TV
19:00 Dziennik „Wriemia”
19:40 Reflektor przebudowy – pr. publ.
19:50 Hokej. Międzynarodowy turniej o nagrodę gazety „Izwiestia”: ZSRR – CSRS; w przerwie (21:10) – Dziś na świecie
22:05 „Adiutant jego wysokości”, odc. 1 – film fab.
23:16 Wiadomości
23:21 „Stare tango” – film baletowy
czwartek 22.12.1988 r.
4:30 120 minut – pr. inf.-muz.
6:35 „Wielka gra”, odc. III i IV – serial prod. radz.-bułg. TV
8:45 Wiadomości
8:55 „Witaj, muzyko”

* * * * * *

13:30 Wiadomości
13:40 „Górnicze horyzonty” – film dok.
14:40 „…do lat 16 i nie tylko” – pr. dla młodzieży
15:25 Wiadomości
15:30 „Zwycięzcy”
16:45 Dziś na świecie
17:05 „Na lądzie i na morzu”, „Amatorzy staroświecczyzny” – filmy animowane dla dorosłych
17:10 „Kursem XIX Konferencji Partyjnej” – pr. publ.
17:55 „Wielka gra”, odc. IV – serial prod. radz.-bułg. TV
19:00 Dziennik „Wriemia”
19:40 Reflektor przebudowy – pr. publ.
19:50 Festiwal Młodzieży Twórczej z Krajów Socjalistycznych
21:20 Dziś na świecie
21:35 „Adiutant jego wysokości”, odc. II – film fab.
22:57 Wiadomości
piątek 23.12.1988 r.
4:30 120 minut – pr. inf.-muz.
6:35 „Wielka gra”, odc. IV, V i VI – serial TV prod. radz.-bułg.
w przerwie (8:45) – Wiadomości
13:30 Wiadomości
13:45 Koncert orkiestry kameralnej Krasnojarskiej Akademii Sztuk
14:15 „Nauka: teoria, eksperyment, praktyka” – pr. popularnonaukowy
14:45 „Dlaczego i po co” – pr. dla dzieci
15:15 Wiadomości
15:20 Program Telewizji Ukraińskiej
16:10 „Nasze dziedzictwo” – pr. o aukcji sztuki rosyjskiej w Londynie
16:45 Dziś na świecie
17:05 „Bój”, „Zaczarowana wyspa” – filmy animowane
17:25 „Poczta tych dni” – pr. publ.
17:55 „Wielka gra”, odc. V – serial TV prod. radz.-bułg.
19:00 Dziennik „Wriemia”
19:40 „Reflektor przebudowy” – pr. publ.
19:50 „Wielka gra”, odc. VI – serial TV prod. radz.-bułg.
20:50 „Spotkanie z Prasfss (???)”
21:10 „Spojrzenie” – mag. młodzieżowy
23:00 „Adiutant jego wysokości” – odc. III – film fab.
0:12 Wiadomości
1:17 (???) „Znajomość z ekranu”: Ludmiła Gurczenko
sobota 24.12.1988 r.
4:30 120 minut – pr. inf.-muz.
6:35 „Wielka gra”, odc. V i VI – serial TV prod. radz.-bułg.
8:45 „Dlaczego i po co” – pr. dla dzieci
9:15 „W sobotę – wywiadówka” – pr. dla rodziców
10:30 „W krajach socjalizmu” – magazyn TV
11:00 „Skrót perspektywiczny” – o wynikach I Ogólnokrajowego Festiwalu Filmowego w Świerdłowsku
12:30 Wiadomości
12:45 „Oczywiste – niewiarygodne”
15:05 „Dla wszystkich i dla każdego”
15:35 Korowody „Bieriozki”
16:10 Panorama międzynarodowa
17:10 „Lis, bóbr i inni” – film animowany dla dorosłych
17:30 „Piosenka żołnierska” – spotkanie uczestników Festiwalu Piosenki Żołnierskiej z żołnierzami bratnich armii NRD, CSRS, WRL i Polski
19:00 Dziennik „Wriemia”
19:40 Reflektor przebudowy – pr. publ.
19:50 „Piosenka żołnierska”, cd.
21:20 „Przed i po północy”
22:50 „Adiutant jego wysokości”, odc. IV – film fab.
23:55 Wiadomości
niedziela 25.12.1988 r.
6:00 Wiadomości
6:15 Aerobic
7:00 „Daleki Wschód” – kronika TV
7:20 Losowanie totalizatora sportowego
7:30 „Budzik” – pr. rozr.
8:00 „Służę Związkowi Radzieckiemu”
9:00 „Poczta poranna” – pr. mu.
9:30 „Spojrzenie” – mag. młodzieżowy
10:30 „Kiosk muzyczny”
11:00 Godzina rolnicza
12:00 „Zdrowie”
12:45 „Możecie to zrobić” – pr. publ.
13:30 „Żył sobie człowiek…” – (o życiu i twórczości Wasilija Szukszyna)
14:55 „Żartem i serio” – pr. satyryczny
15:30 „Największe muzea świata” – film dok. prod. francuskiej. „Luwr”, odc. 9: „Teatr i namiętność, czyli Seicento i Hiszpania w złotym wieku”
16:00 Panorama międzynarodowa
Kino niedzielne:
16:45 „Mrs Ocet i mr Ocet” – film animowany
17:00 „Jak ukraść milion”, cz. I i II – film fab. prod. USA

* * *

19:00 Dziennik „Wriemia”
19:40 „Znajomość z ekranu”: kompozytor A. Sznitke
21:00 Magazyn piłkarski
22:00 Wiadomości
22:15 „Adiutant jego wysokości” – odc. V – film fab.
23:00 „Balerina” – film baletowy z udziałem Mai Plisieckiej
0:00 Śpiewa A. Sierow

źr.: Głos Pomorza
0 x
Awatar użytkownika
TV Trauma
Junior
Posty: 752
Rejestracja: 31 sie 2010, 11:05
Lokalizacja: woj. dolnośląskie
Kontakt:

Archiwalne ramówki zagranicznych stacji telewizyjnych

Post autor: TV Trauma » 28 gru 2018, 10:14

poniedziałek, 28.12.1998 r.
ČT1
5:00 Poranek niedzielny
6:00 Dobre rano
8:30 "21"
9:00 Wiadomości
9:05 Sezamie, otwórz się II
9:30 Willy Fog w podróży za przygodą - serial anim.
10:00 Lotrando i Zubejda - film o filmie
10:45 Jak okraść bank - film czeski
11:25 Poszukiwanie zagubionego czasu
12:05 Ten nasz czeski charakter
12:25 Humor Jerzego Sztuchali
13:05 Kalendarium
13:15 Aktualności kulturalne
13:30 Obiektyw
14:00 Czechosłowacki Tygodnik Filmowy
14:10 TV Klub Niesłyszących
14:40 Nasza wieś - mag.
14:45 Piramida - teleturniej
15:45 (???) Dziesięć stuleci architektury
15:10 Piramida
15:45 Wydarzyło się...
16:00 Wiadomości
16:05 Antena
16:25 Krok za krokiem V - serial
16:50 Klocki - pr. dla dzieci
17:05 Pisklęta - pr. dla dzieci
18:00 Wiadomości regionalne
18:15 Kung-fu III - serial
19:00 Wieczorynka
19:15 Wydarzenia; sport
20:00 Grzechy ojca Knoxa - serial
21:00 Do oporu - publ.
21:40 Teraz i tutaj - publ.
21:35 (???) Zanzibar - serial dok.
22:00 Co wy na to?
22:05 Wydarzenia plus
22:20 Bramki, punkty, sekundy
22:25 Na krawędzi - publ.
23:10 Czeski film animowany
0:40 To najlepsze z muzyki klasycznej
1:20 Więzień 2 Avenue - film
3:30 Echa sportowe
NOVA
6:00 Śniadanie z Novą
8:30 Jaś i Małgosia - bajka
8:55 Zaryzykuj - teleturniej
9:25 Ulzana - film
11:00 Zbrodnia w kabarecie - film czeski
12:30 Stefania III - serial
13:20 Tak płynie czas - serial
14:05 Szkoła złamanych serc - serial
14:55 Strażnik Teksasu - serial
16:30 Twierdza Boyard - teleturniej sprawnościowy
18:15 Właśnie teraz
18:25 Zaryzykuj - teleturniej
18:50 Karuzela - teleturniej
19:30 Dziennik; sport
20:00 Piłkarz roku - koncert galowy
21:15 Nikita II - serial
22:05 Obywatelskie judo
22:25 Właśnie dziś
22:30 Obrońca - film USA
24:00 Żonaty z zobowiązaniami - serial
0:25 Z archiwum X - serial
1:10 A - talk-show

źr.: Trybuna Śląska
0 x
Awatar użytkownika
TV Trauma
Junior
Posty: 752
Rejestracja: 31 sie 2010, 11:05
Lokalizacja: woj. dolnośląskie
Kontakt:

Archiwalne ramówki zagranicznych stacji telewizyjnych

Post autor: TV Trauma » 29 gru 2018, 14:05

ČST 1 Ostrawa
Wigilia (sobota 24.12.) 1988 r.
DZIENNIKI: 8:25, 12:45, 19:00
8:30 Dzień cudów, czyli gwiazdka w Studiu Przyjaciel
10:30 Z diabłem nie ma żartów
12:05 Świąteczne przyśpiewki
12:50 Labirynt dróg (bajka)
13:40 Nasze spartakiady
14:40 Panowie Edisonowie
15:55 Propozycje nie tylko na niedzielę
16:35 Chwila poezji
16:40 Wizyta u K. Chaby
16:55 Nie tylko w ciągu tych dni (3 filmy ze środowiska wojskowego)
17:30 Chomik w nocnej koszuli (serial TVCS – 1)
18:15 Przyśpiewki
18:20 Wieczorynka: Kuba i Stazina
18:35 Dziecięca gwiazdka
18:50 Przegląd programów
19:10 Program muzyczny
19:40 Świąteczna chwila poezji
19:50 O księżniczce Jasnience i latającym szewcu (czeska bajka filmowa)
21:15 Bajki do bajki
21:20 Trzeci tatuś (wakacyjna przygoda małego Jakuba)
22:20 Zlecenia i pieśni dzisiejszej nocy
23:00 Świąteczna muzyka z respirium
23:40 Dawne zabawy i czary
23:50 Romeo i Julia pod koniec listopada (inscenizacja)
Boże Narodzenie (niedziela 25.12.) 1988 r.
DZIENNIKI: 8:25, 13:05, 19:30, 0:10
8:30 Studio Przyjaciel
10:30 Losowanie Sportki
10:40 Karetka pogotowia (serial TVCS – 2)
11:40 Obiektyw (magazyn zagranicznych korespondentów)
12:10 Lilium kolęda (kolędy z Moraw)
12:50 Skąpa barka (film kukiełkowy)
13:10 Dziennik pokładowy
14:00 Spokojna jesień życia
14:40 Opera komiczna
15:40 Czeski Wiedeń (1)
16:10 Z tobą jest świat piękny (film czeski)
17:35 Chomik w nocnej koszuli (serial TVCS – 2)
18:20 Wieczorynka: Kuba i Stazina
18:30 Na życzenie
20:00 Chwila poezji
20:05 Cyrk Humberto (serial TVCS – 4)
21:00 Koncert świąteczny Karela Gotta
22:00 Noce królowych (inscenizacja)
23:30 Czarodziejskie smyczki
poniedziałek 26.12.1988 r.
DZIENNIKI: 8:25, 12:20, 19:30, 23:05
8:30 Studio Przyjaciel
10:30 Cyrk Humberto (serial TVCS – 4)
11:25 Jak kręci się Humberto
11:55 Koncert świąteczny
12:25 Trzy orzeszki dla Kopciuszka (bajka czeska)
13:50 Bramka roku 1988
14:00 Bezpośrednia transmisja spotkania najlepszych tenisistów stołowych
16:00 Kamienne organy (film animowany)
16:10 Niedźwiedź Ondrzej (bajka czeska)
17:00 Czeski Wiedeń (2)
17:30 Chomik w nocnej koszuli (serial TVCS – 3)
18:15 Przyśpiewki
18:20 Dobranoc: Kuba i Stazina
18:30 Program muzyczno-rozrywkowy
20:00 Cyrk Humberto (serial TVCS – 5)
21:00 Podarunki (najlepsze scenki i piosenki z roku 1988)
22:10 Bramki, punkty, sekundy
22:15 Zmiany w stolicy
wtorek 27.12.1988 r.
DZIENNIKI: 8:50, 19:30, 22:45
9:00 O królewnie, która źle wymawiała „r” – bajka
10:05 Cyrk Humberto (serial TVCS – 5.)
11:00 Spokojna jesień życia (program dla emerytów)
11:45 Miłość i oszustwa (film kanadyjski, cz. 3)
12:40 Teletekst
15:25 Teletekst
15:30 Atlantyda 99 (program muzyczny z udziałem Vaclava Neckara)
16:15 Obiektyw
16:45 Śpiewaj słowiczku
17:25 Minuty dnia
17:35 Informacje KBP
17:40 Ten kraj w środku Europy (film dokumentalny z okazji 70. rocznicy powstania Czechosłowacji)
18:20 Wieczorynka: Kuba i Stazina
18:30 Perspektywy
19:10 Notatnik gospodarczy
20:00 Miłość i oszustwa (film kanadyjski)
20:55 Czechosłowacja 1988
21:55 Echa muzyczne
środa 28.12.1988 r.
DZIENNIKI: 8:50, 19:30, 23:15
9:00 Program dla przedszkolaków
9:35 Honza niemal królem (czeska bajka)
11:05 Miłość i oszustwa (film kanadyjski – cz. ostatnia)
12:00 Czechosłowacja 1988
13:00 Informacje KBP
13:05 Teletekst
14:35 Teletekst
14:40 Alarm w obłokach (czeska komedia filmowa)
15:55 Śpiewaj słowiczku
16:35 Klub podróżników
16:55 Minuty dnia
17:05 Kraj na południu
17:40 Poszukiwacze sukcesów (13)
18:20 Wieczorynka: Kuba i Stazina
18:30 Azymut
19:10 Notatnik gospodarczy
20:00 Rycerz fortuny (serial)
21:00 Leonard Bernstein (fragment koncertu)
czwartek 29.12.1988 r.
DZIENNIKI: 8:50, 19:30, 23:00
9:00 Królewna ze złotą gwiazdą – bajka filmowa
10:20 Rycerz fortuny (serial CSRS-RFN – 1.)
11:20 Pięciobój małżeński (teleturniej)
12:20 Teletekst
14:40 Teletekst
14:45 Od jutra nie czaruję (komedia filmowa)
16:10 Lekarz i ty
16:20 Śpiewaj słowiczku (konkurs dziecięcy)
17:00 Minuty dnia
17:10 Orion (program popularnonaukowy)
17:50 Czesi w Chorwacji
18:20 Wieczorynka: Kuba i Stazina
18:30 Magazyn KBP
19:10 Notatnik gospodarczy
20:00 Historia pewnej rodziny
20:30 Sondaże (program publicystyczny)
21:15 Piosenki z ekranu
21:35 EURO – 1988 (fragmenty spotkań turnieju ME w piłce nożnej)
22:25 Koncert nocą
piątek 30.12.1988 r.
DZIENNIKI: 8:50, 19:30, 0:15
9:00 Program dla przedszkolaków
9:35 Outsider (film czeski)
10:55 Magazyn KBP
11:35 Historia pewnej rodziny
12:05 Teletekst
15:20 Teletekst
15:25 10 minut dla ciebie
15:35 Śpiewaj słowiczku (konkurs dziecięcy)
16:15 Ruch dla zdrowia
16:20 Straż wyspy pokoju (program dokumentalny)
16:45 Intersygnał
17:15 Minuty dnia
17:25 Chomik w nocnej koszuli (serial TVCS – 4.)
18:10 Loteria olimpijska 5 z 40
18:20 Wieczorynka: Zośka i spółka
18:30 Rolniczy rok
19:10 Notatnik gospodarczy
20:00 Wszyscy lubią cyrk
20:50 Na stronie tytułowej (komedia filmowa USA)
22:35 Bramki, punkty, sekundy
22:55 Zapraszamy do nas wieczorem (fragmenty kabaretów TV)
23:35 Karnawał (brazylijski film dokumentalny)
Sylwester (sobota 31.12.) 1988 r.
DZIENNIKI: 8:25, 14:15
8:30 Sylwester w Studiu Przyjaciel
10:30 Dokąd doskoczy ranny ptaszek (komedia filmowa)
11:55 Sylwester w Złotych Wrotach
12:45 Dumna księżniczka (czeska bajka filmowa)
14:20 Iluzje i czary
14:40 Wydojona krowa (czeski film animowany)
14:50 Złoty triangel
15:50 Mężczyźni się nie starzeją (film czeski)
17:30 Chomik w nocnej koszuli (serial TVCS – 5)
18:15 Przyśpiewki
18:20 Wieczorynka: Zośka i spółka
18:30 Piosenki z echem
19:10 Chwila poezji
19:20 Przegląd programów
19:30 Od melodii do melodii (znane piosenki)
19:50 Figiel (komedia TV ?????)
20:30 Sylwestrowa dyskoteka
20:45 W dobrym nastroju
21:10 Wielka roszara (?????)
21:45 Sylwestrowa rewia z czołowymi aktorami i piosenkarzami
24:00 Witamy Nowy Rok 1989
0:10 Świat się bawi w Nowym Roku
1:10 Pięć życzeń
2:40 Dziś jest u nas country bal
ČST 2 Ostrawa
Wigilia (sobota 24.12.) 1988 r.
10:00 Muzyka czeska
10:30 Kraj lodu (film o Antarktydzie)
11:30 Ludowe dziedzictwo kulturalne
12:05 Jeśli pewnego razu odejdę (komedia)
13:40 Sławna szopka
13:55 Wiadomości
14:00 Rozbójnicza bajka
14:40 Kawiarenka dla starszych (prog. muzyczno-rozrywkowy)
15:25 Siedziby książęce epoki Baroku
15:55 Puder i benzyna (komedia czeska)
17:30 Hodowla zwierząt
17:45 Cicha mysz (bajka)
18:40 Przegląd programów
18:50 Wieczorynka: Kuba i Stazina
19:00 Wiadomości
19:10 Wieczór wigilijny pana radcy Vacatki (komedia)
19:50 Ludowe pieśni wigilijne
20:25 Program literacki o twórczości A. Sovy
21:20 Skarbiec muzyki organowej
22:05 Gwiazdka w poezji czeskiej
22:20 Trzy razy dziennie krople rosy (teatr)
23:30 Katedra (film dok. o rekonstrukcji Kościoła św. Wita)
23:50 J. J. Ryba: Hej, mistrzu
Boże Narodzenie (niedziela 25.12.) 1988 r.
10:00 Propozycje nie tylko na niedzielę
10:40 Woń igliwia (opowiadania i piosenki)
11:35 Wiadomości
11:40 Kino i ja
12:30 Czarcia bajka (bajka ludowa)
14:00 Skarb Inków (film przygodowy)
15:35 Antena
15:55 Program rozrywkowy z M. Rottrową i jej gośćmi
17:10 Kiedy fujarki się odezwą
17:25 Fotel dla gościa
17:55 Śpiewa Józka Cerny
18:20 Mądra sowa (komedia dla dzieci)
19:20 Wieczorynka: Kuba i Stazina
19:30 Wiadomości
20:00 Świąteczne spotkanie z piosenką
21:00 Bogini piękności (komedia czeska)
22:00 Herbata we dwoje (prog. muzyczno-rozrywkowy)
23:00 Opowiadanie o praskich organistach
23:30 Zawiadowca stacji (komedia czeska)
poniedziałek 26.12.1988 r.
10:00 O czym świadczy drewno – film folklorystyczny
10:30 Spotkamy się na Vlachovce
11:10 Ludowe dziedzictwo kulturalne
11:40 To ci się udało, tatusiu – komedia tv
12:20 Na jarmarku
13:00 Najdłuższa dolina na świecie – film RFN o przyrodzie afrykańskiej
13:45 Wiadomości
13:50 Jest poszukiwany tatuś – komedia
15:10 Historia miejskiego kaczątka
16:10 Arabeski
17:15 Kalejdoskop
18:30 Złoty flet – bajka
19:20 Wieczorynka: Kuba i Stazina
19:30 Wiadomości
20:00 Prog. muzyczny
20:45 Japońskie ogrody
21:00 Aktualności
21:20 Człowiek od śnieżnej rzeki – film australijski
wtorek 27.12.1988 r.
15:20 Wiadomości
15:25 Studio Przyjaciel
16:25 Język angielski (lekcja 13.)
16:55 Młody sport
17:25 Okręgowy magazyn sprawozdawczy
17:45 Lisek Lup – bajka
19:00 Ćwiczmy w rytmie
19:20 Wieczorynka: Kuba i Stazina
19:30 Wiadomości
20:00 Telewizyjny Klub Młodych
21:30 Aktualności
22:00 24 godziny na świecie
22:15 Poszukiwanie sukcesów (12)
22:45 Poznajemy Związek Radziecki (lekcja 13.)
środa 28.12.1988 r.
16:00 Wiadomości
16:05 J. rosyjski (lekcja 13.)
16:35 Wstęp wolny
16:50 Dla młodych widzów: Vega
17:50 Okręgowy magazyn sprawozdawczy
18:10 Byli sobie dwaj pisarze (serial TVCS)
19:00 Ćwiczmy w rytmie
19:20 Wieczorynka: Kuba i Stazina
19:30 Wiadomości
20:00 Muzyczne studio M
20:30 Chata pod Patnikiem
21:20 10 minut dla ciebie
21:30 Aktualności
22:00 24 godziny na świecie
22:15 Serdeczne pozdrowienia z kuli ziemskiej (komedia czeska)
czwartek 29.12.1988 r.
15:45 Wiadomości
15:50 Eliksir młodości (program muzyczno-rozrywkowy)
16:50 Okręgowy magazyn sprawozdawczy
17:10 Magion
18:10 Byli sobie dwaj pisarze (serial TV CS – 7.)
19:00 Ćwiczmy w rytmie
19:20 Wieczorynka: Kuba i Stazina
19:30 Wiadomości
20:00 Zdenek Kosler
20:15 Outsider (film czeski)
21:30 Aktualności
22:00 24 godziny w świecie
22:15 Mały rabunek pociągu (komedia jugosłowiańska)
piątek 30.12.1988 r.
15:10 Wiadomości
15:15 Jedynki i szóstki (teleturniej dla dzieci)
16:00 Samson i Sally (fiński film animowany)
17:00 Praskie wiadomości
17:25 Turniej Czterech Skoczni w Oberstdorfie
18:35 Boguś (komedia TV)
19:00 Ćwiczmy w rytmie
19:20 Wieczorynka: Zośka i spółka
19:30 Wiadomości
20:00 Piątek w TKM
21:00 Architektura i kraina
21:30 Aktualności
22:00 24 godziny w świecie
22:20 Zabawne przypowiastki
22:35 Różowa pantera znowu wkracza do akcji (komedia brytyjska)
Sylwester (sobota 31.12.) 1988 r.
10:00 Świat sie bawi
10:30 Jak jest ważne mieć olej w głowie (komedia angielska)
11:50 Czeska groteska
12:45 Niech żyje śmiech
13:45 Program muzyczno–rozrywkowy
14:15 Trzej weterani (czeska bajka filmowa)
15:50 Program muzyczny
16:45 Świniobicie (komedia)
17:15 Film animowany
17:30 Narratorzy bez tytułu (program muzyczno–rozrywkowy)
18:00 Świat wokół nas
18:20 Zamek Perchtin (bajka muzyczna)
19:10 Przegląd programów
19:20 Wieczorynka: Zośka i spółka
19:30 Spotkanie pod Kolinem (program muzyczno–rozrywkowy)
20:00 Zające w worku (program rozrywkowy)
21:10 Program muzyczny
21:45 Policjanci (komedia francuska)
23:25 Piosenki z pięciu życzeń
24:00 Witamy Nowy Rok 1989
0:10 Spotkanie pod Kolinem (program muzyczno–rozrywkowy)
0:40 Moi przyjaciele (komedia włoska)
2:40 Na dobranoc (pieśni ludowe)
3:05 Melodie z operetek

źr.: Trybuna Robotnicza
0 x
Awatar użytkownika
TV Trauma
Junior
Posty: 752
Rejestracja: 31 sie 2010, 11:05
Lokalizacja: woj. dolnośląskie
Kontakt:

Archiwalne ramówki zagranicznych stacji telewizyjnych

Post autor: TV Trauma » 30 gru 2018, 13:03

Program I TV ZSRR
wtorek 27.12.1988 r.
4:30 120 minut – pr. inf.-muz.
6:35 „Podróż noworoczna”, „Seraj szejka” – filmy anim.
7:05 Hokej, mecz towarzyski: „Quebeck Nordics – CSKA”
9:05 Wiadomości
★ ★ ★
13:30 Wiadomości
13:40 „Na Syberii i Dalekim Wschodzie” – filmy dok.
14:30 „Śnieżny młyn”, „Przyjeżdżajcie w gości” – filmy animowane
15:00 Wiadomości
15:05 „Słodki sok z trawy” – film dla dzieci
16:10 „Nasz ogródek” – dla działkowiczów
16:40 Dziś na świecie: „Egipt – nowy dzień kraju piramid”
17:40 „Skarb” – film TV
19:00 Dziennik „Wriemia”
19:40 „Stanowisko” – pr. publ.
20:55 „Aleksander Wiedierników”: „Moja cicha ojczyzna” – film dok.
21:40 Dziś na świecie
21:50 Dni chirurga Miszkina”, odc. I – serial TV
23:01 Wiadomości
23:06 Magazyn sportowy
23:36 „Zaproszenie na wieczór”: Władimir Winokur
środa 28.12.1988 r.
4:30 Program informacyjno-muzyczny
6:35 „Skarb” – film tv
8:00 Film dokumentalny
8:20 Wesołe starty
13:40 Filmy dokumentalne
14:45 „Witaj, muzyko!”
15:35 „W dolinie Katmandu”
16:05 Film animowany
16:15 „Agro” – magazyn
16:45 Dziś na świecie
17:05 Film dokumentalny
17:10 „Wideokanał”
19:00 Dziennik
19:40 Reflektor przebudowy
19:50 „Wideokanał” – dokończenie
21:30 Dziś na świecie
21:45 Program nocny
czwartek 29.12.1988 r.
4:30 Program informacyjno-muzyczny
6:35 Towarzyski mecz w hokeju na lodzie pomiędzy Dynamo Ryga i drużyną kanadyjską
8:45 „Witaj, muzyko!”
9:35 Filmy dokumentalne
13:45 Śpiewa S. Wikowianu (Rumunia)
14:10 Filmy dokumentalne
15:15 „…Do lat szesnastu i więcej”
16:00 S. Rachmaninow – rapsodia na temat Paganiniego
16:25 Film animowany
16:45 Dziś na świecie
17:00 Towarzyski mecz w hokeju na lodzie pomiędzy Dynamo Ryga i drużyną kanadyjską
19:00 Dziennik
19:40 Reflektor przebudowy
19:50 „Co. Gdzie. Kiedy”. Po zakończeniu programu – dziś na świecie, następnie program nocny
piątek 30.12.1988 r.
4:30 120 minut – pr. inf.-muz.
6:35 „Zwyczajna Arktyka” – odc. I i II filmu TV prod. radz.
9:05 Wiadomości
★ ★ ★
13:30 Wiadomości
13:45 Koncert rosyjskiego chóru ludowego
14:15 „Dlaczego i po co” – pr. dla dzieci
14:45 Wiadomości
14:50 „Podążamy za swoim marzeniem” – koncert dziecięcych zespołów artystycznych
15:20 „Nowoczesna bajka” – film animowany
15:30 „Błaźni” – film dok.
16:00 „Ogólnokrajowa konferencja nt. produkcji i zastosowania koncentratu biowitaminowego” – rep.
16:45 Dziś na świecie
17:05 „Piękna choinka” – film dla dzieci prod. kanad.
17:30 „Intersygnał”
18:00 „Rozszerzcie krąg” – pr. estradowy
19:00 Dziennik „Wriemia”
19:40 „Rozszerzcie krąg, cd.
21:10 „Spojrzenie” – mag. młodzieżowy
23:00 „Wesoła wdówka”, odc. I i II – film TV
1:19 Wiadomości
1:24 „Wokół śmiechu” – pr. satyryczno-rozrywkowy
Sylwester (sobota 31.12.) 1988 r.
4:30 120 minut – pr. inf. – muz.
6:35 „Dlaczego i po co” – pr. dla dzieci
7:05 „Muzyczny prezent” – pr. TV polskiej
7:30 „Wspólny pies” – film dla dzieci
8:35 „Człowiek, ziemia, wszechświat” – pr. popularnonaukowy
9:35 Koncert północnorosyjskiego chóru ludowego
10:45 „Dla wszystkich i dla każdego” – mag. konsumenta
11:45 „Wszyscy lubią cyrk” – aud. ze Świerdłowska
12:30 Wiadomości
12:40 „W krajach socjalizmu” – magazyn TV
13:10 „W gościnie u bajki”: „Odważny Szirak” – film tadżycki
14:25 „W świecie zwierząt” – pr. przyrodniczy
15:25 „Możemy być jedną rodziną” – radziecko-amerykański dziecięcy spektakl TV
17:10 „Trzydziesty drugi grudnia” – film animowany dla dorosłych
17:30 „Wokół śmiechu” – wieczór humoru i satyry w Studiu Ostankino
19:00 Dziennik „Wriemia”
19:40 „Muzyka w eterze”
20:40 „Kompan telewidza”
21:15 Koncert piosenki radzieckiej
21:40 „Kraj mój” – film dok.
21:50 Życzenia noworoczne
22:05 Spektakl noworoczny
2:15 „Taniec, taniec, taniec…”
Nowy Rok (niedziela 01.01.) 1989 r.
7:00 Wiadomości
7:15 Losowanie Totalizatora Sportowego
7:30 „Budzik” – pr. muz.
8:00 „Legendy dawnych czasów”
8:20 Film animowany
8:30 Hokej, mecz towarzyski: „Los Angeles Kings” – „Dynamo” Ryga
10:30 „Święta dzieciństwa” – spektakl noworoczny
12:00 Program telewizji kubańskiej
12:50 „Klub wesołych i zaradnych” – spotkanie drużyn uniwersytetów moskiewskiego, nowosybirskiego i dniepropietrowskiego
15:05 „Mysz i wielbłąd”, „Wilczek” – filmy animowane
15:25 „Piosenka ‘88”. VII finał TV Konkursu Piosenki
19:00 Dziennik „Wriemia”
19:40 Życzenia noworoczne krajów „Interwizji”
20:10 G. Bardin, W. Liwanow: „Don Juan” – spektakl teatru lalek S. Obrazcowa
21:40 „Zwykły cud”, odc. I i II – film TV
23:58 „Słoneczny klown” – pr. rozr.
poniedziałek 02.01.1989 r.
4:30 120 minut – pr. inf.-muz.
6:35 „Szukamy wymiany” – film fab. prod. kubańskiej
7:50 „Źródła” – magazyn folklorystyczny
8:20 Wiadomości
8:30 „Bajki z pewnej wsi” – film dok.
8:55 „Cudze złoto”, odc. 1 – film prod. fr. dla dzieci
★ ★ ★
13:30 Wiadomości
13:45 „Portret człowieka współczesnego”: film dok. „Burzyciele spokoju”
14:15 Wiadomości
14:20 „Oceola” – film fab. prod. NRD
15:55 Filmy animowane z serii „Wilk i zając”
16:15 „Kursem XIX Konferencji Partyjnej” – pr. publ.
16:45 Dziś na świecie
17:00 Filmy animowane z serii „Wilk i zając”
17:20 „Graj, harmonio” – audycja z Leningradu
w przerwie – Chwila poezji
19:00 Dziennik „Wriemia”
19:40 Reflektor przebudowy – pr. publ.
19:50 „Kochający Kola” – spektakl Moskiewskiego Teatru Dramatycznego na Małej Bronnej
w przerwie – Dziś na świecie
22:00 „Naprzód, Elewi”, odc. I – film fab.
23:10 Wiadomości
23:15 „Afisz kinowy”
00:15 „Jeden za wszystkich” – film muz.
wtorek 03.01.1989 r.
4:30 120 minut – pr. inf.-muz.
6:35 „Moskiewski Kreml” – film dok.
7:00 Hokej: mecz towarzyski „New Jersey Devils” – CSKA
9:00 Wiadomości
9:10 „Cudze złoto” – odc. 2 – film prod. fr. dla dzieci
★ ★ ★
13:30 Wiadomości
13:40 Koncert Penzeńskiego Chóru Ludowego
14:10 „Mu – mu, czyli…” – film dok.
14:30 Wiadomości
14:35 „Wyprawa w XXI wiek” – pr. popularnonaukowy
15:35 Filmy animowane z serii „Wilk i zając”
16:15 „Władza w ręce rad”, „Zapraszam cię” – filmy dok.
16:45 Dziś na świecie
17:00 Hokej: mecz towarzyski „New Jersey Devils” – CSKA
19:00 Dziennik „Wriemia”
19:40 Reflektor przebudowy – pr. publ.
19:50 „Świat w obiektywie”: „Ojczyznę ma człowiek jedną” – pr. prowadzi D. Biriukow
20:50 Dziś na świecie
21:10 „Jak pracujemy razem” – N. Bogosławski i M. Legrand
22:15 „Naprzód, elewi”, odc. 2 – film fab.
23:25 Wiadomości
23:30 Magazyn sportowy
00:00 „Wszystkie gwiazdy” – film rozr.
00:50 „Władimir” – film dok.
środa 04.01.1989 r.
4:30 120 minut – pr. inf.-muz.
6:35 „Kochający Kola” – spektakl Moskiewskiego Teatru Dramatycznego na Małej Bronnej
8:35 Wiadomości
8:45 Gra G. Fejgin (skrzypce)
9:10 „Cudze złoto”, odc. 3 – film prod. fr. dla dzieci
★ ★ ★
13:30 Wiadomości
13:45 Koncert Zespołu Tańca Ludowego z Birmy
14:15 Wiadomości
14:20 „O czym śpiewają dzieci świata”
15:20 „Pewnego razu na starym mieście” – spektakl Estońskiego Teatru Lalek
16:05 Filmy animowane z serii „Wilk i zając”
16:15 „Teleeko” – mag. wiedzy ekonomicznej
16:45 Dziś na świecie
17:00 „Przyśpiewki z tajgi” – audycja z Władywostoku
17:30 „Przebudowa: problemy i rozwiązania” – pr. publ.
19:00 Dziennik „Wriemia”
19:40 Reflektor przebudowy – pr. publ.
19:50 „Mistrzowie ekranu”: Andriej Tarkowski; w przerwie (ok. 21:05 ) Dziś na świecie
22:30 „Naprzód, elewi”, odc. 3 – film fab.
23:40 Wiadomości
23:45 „Spotkanie z Wachtangiem Kibakidze”
01:10 „Podróż do maleńkiego miasta” – film dok.
czwartek 05.01.1989 r.
4:30 120 minut – pr. inf.-muz.
6:35 „Krwawnik”, „Syberia na ekranie” – filmy dok.
6:55 Hokej: mecz towarzyski „Pittsburg Pingvins” – CSKA
8:55 Wiadomości
9:05 „Cudze złoto”, odc. 4 – film prod. fr. dla dzieci
9:55 „Abecadło”: Zima w lesie
★ ★ ★
13:30 Wiadomości
13:40 „Horodeccy mistrzowie” – film dok.
14:10 „Skarbnica muzyczna”: W. A. Mozart – koncert nr 27 na fortepian i orkiestrę w wyk. S. Nawaserdian i Orkiestry Symfonicznej pod dyr. W. Sinajskiego
14:45 Wiadomości
14:50 „…do lat 16 i nie tylko” – pr. dla młodzieży
15:35 Filmy animowane z serii „Wilk i zając”
16:05 „Kto powiedział, że jestem dobra?” – pr. publ.
16:45 Dziś na świecie
17:00 Hokej: mecz towarzyski „Pittsburg Pingvins” – CSKA
19:00 Dziennik „Wriemia”
19:40 Reflektor przebudowy – pr. publ.
19:50 Koncert finałowy festiwalu „Rosyjska Zima”;
w przerwie – (ok. 21:20) Dziś na świecie
22:00 „Naprzód, elewi”, odc. 4 – film fab.
23:10 Wiadomości
23:15 „Spotkania w Ostankino” – koncert świąteczny
piątek 06.01.1989 r.
4:30 120 minut – pr. inf.-muz.
6:35 „Noworoczny wiatr” – film anim.
6:50 „Człowiek, ziemia, wszechświat” – pr. popularnonaukowy
7:50 „Mistrzowie ekranu”: Andriej Tarkowski
w przerwie (ok. 8:30) – wiadomości
10:20 „Rachmistrz sportowy” – film dok.
★ ★ ★
13:30 Wiadomości
13:40 „Tak jak w Arsieniewie” – film dok.
14:10 „Umiejętność rzucania piłki” – spektakl filmowy
15:40 Wiadomości
15:45 Filmy animowane z serii „Wilk i zając”
16:25 „Radziecki żołnierz” – kronika filmowa
16:45 Dziś na świecie
17:00 „Rozmowy filozoficzne”, prowadzi prof. I. Frołow
17:55 „Jedna niedziela” – film tv
19:00 Dziennik „Wriemia”
19:40 „Wybory: fakty i komentarze”
19:50 „Co o miłości wie Liubow…” – pr. poetycko-muz.
20:25 „Spojrzenie” – magazyn młodzieżowy
21:55 „Kochliwa wrona”, „Z życia ptaków”, „Siedmiu diabłów” – filmy animowane dla dorosłych
22:25 „Zderzenie”, odc. 1 – film tv
23:30 Wiadomości
23:35 „Muzyczny ring”: spotkanie grup „Stromboli” (CSRS) i „Antis” (ZSRR)
sobota 07.01.1989 r.
4:30 120 minut – pr. inf.-muz.
6:30 „Monitor” – przegląd muzyczny
7:15 „Przylatuje do was Pegaz…” – film dok.
7:45 „Żyj, ziemio” – magazyn ekologiczny
8:45 Spotkanie z kolegium redakcyjnym pisma „Inostrannaja Litieratura”
10:00 Koncert artystów Teatru Narodowego Kampuczy
10:30 „Władza w ręce rad”, „Potrzebny deputowany” – filmy dok.
11:00 „Twórczość ludowa” – przegląd TV
11:30 „W krajach socjalizmu” – mag. konsumenta
12:30 Wiadomości
12:40 „Oczywiste – niewiarygodne” – prowadzi prof. S. Kapica
13:40 Koncert zespołu „Lali – Badachszan” z Tadżykistanu
13:55 „Przygody pingwinka Lolo” – film anim.
15:15 „Wesołe nutki” – koncert młodych wokalistów
16:15 Program międzynarodowy
17:15 „Jak niedźwiadek i jeżyk zmienili niebo” – film anim.
17:25 „Proszę książkę zażaleń” – film fab.
19:00 Dziennik „Wriemia”
19:40 „Muzyczny ring”: Larisa Dolina i Irina Otwiewa
21:40 Wiadomości
21:50 „Zderzenie”, odc. 2 – film TV
22:55 Wiadomości
23:00 „Clown z jesienią w sercu” – pr. rozrywkowy
23:50 „Tango, tango, tango…” – film muz.
niedziela 08.01.1989 r.
6:00 Wiadomości
6:15 Aerobic
6:45 Losowanie Totalizatora Sportowego
7:00 „Dlaczego i po co” – pr. dla dzieci
7:30 „Budzik” – pr. rozr.
8:00 „Służę Związkowi Radzieckiemu”
9:00 „Poczta poranna” – pr. muz.
9:30 „Dookoła świata” – mag. filmowy
10:30 „Bajka o czarodziejskiej perle”, odc. 1 i 2 – film dla dzieci
12:55 „Kiosk muzyczny” – prowadzi E. Biełajewa
13:25 „Przygody Wasi Kuroliesowa”, „Żył sobie pies” – filmy anim.
14:00 „Pamięć” – prezentacja książki J. Przymanowskiego
14:30 „Największe muzea świata”: „Luwr”, odc. 10: „Czasy Rubensa i Rembrandta”
15:00 Godzina rolnicza
16:00 Panorama międzynarodowa
16:45 „Artystka z Gribowa” – film fab.
19:00 Dziennik „Wriemia”
19:40 „Dzień dobry, doktorze” – pr. z udziałem ministra zdrowia ZSRR, J. Czazowa
19:55 „Danił Granin: myślenie na głos” – film dok.
20:45 „Jurmala ’88: Po koncercie”
22:05 Wiadomości
22:15 „Powiedzcie słowo o biednym huzarze”, odc. 1 i 2 – film TV
0:36 „Prosimy na scenę”: A. Akopian

źr.: Głos Pomorza
0 x
Awatar użytkownika
TV Trauma
Junior
Posty: 752
Rejestracja: 31 sie 2010, 11:05
Lokalizacja: woj. dolnośląskie
Kontakt:

Archiwalne ramówki zagranicznych stacji telewizyjnych

Post autor: TV Trauma » 31 gru 2018, 14:17

Československy Rozhlas a Televize — Morawska Ostrawa I
Wigilia (środa 24.12.) 1958 r.
15:00 Wesoła gwiazdka – program dla dzieci
19:00 TPA
20:00 W ten wieczór
20:30 Film „Piąte koło u wozu” prod. czechosł.
22:00 Krótkometrażówki
22:30 Film długometrażowy „Młode lata” prod. czechosł.
00:00 Sześć pozdrowień na dobranoc
Boże Narodzenie (czwartek 25.12.) 1958 r.
10:00 Film dla dzieci prod. NRD
16:00 Program filmowy dla dzieci
19:00 TPA
19:30 A. Dworzak: „Tańce słowiańskie”
21:15 Film „Historia filozoficzna” produkcji czechosł.
piątek 26.12.1958 r.
10:00 „Zaczarowany chłopiec”
13:00 Transmisja ze spotkania międzynarodowego w skokach narciarskich
16:00 Vitek
19:00 Echa dnia
19:30 Program filmowy
20:00 Film
sobota 27.12.1958 r.
10:00 Film „Sadko” produkcji radz.
17:15 Film produkcji czechosł.
19:00 TPA
19:30 Spotykamy się z całym światem
19:45 Od niedzieli do niedzieli
20:00 Krótkometrażówka
20:15 Wieczór z J. Straussem
niedziela 28.12.1958 r.
10:00 Z rakietą na Marsa – transmisja z Berlina
19:00 TPA
19:30 Niedzielna chwila poezji
19:35 Życie kulturalne
20:15 Film „Wilcza jama” – produkcji czechosł.
21:45 Przegląd sportowy za rok 1968
poniedziałek 29.12.1958 r.
18:00 Transmisja dla dzieci starszych
19:00 TPA
19:30 Film „Fanfan Tulipan” – prod. franc.
21:00 Melodie filmowe
wtorek 30.12.1958 r.
17:00 Kukiełki
19:00 Głos ma Ostrawa
19:30 Eduardo de Filippo – „Kłamstwo ma długie nogi”
Sylwester (środa 31.12.) 1958 r.
15:00 Sylwestrowa estrada dla dzieci
18:00 Raz, dwa i gramy
19:00 TPA
19:30 Czyżby to było możliwe?
19:45 Pogodny wieczór
21:30 Tak toczy się świat
00:00 Noworoczny toast
00:05 Na wesoło – Muzyka i pieśni
Nowy Rok (czwartek 01.01.) 1959 r.
10:00 Film produkcji radzieckiej
19:00 TPA
19:30 B. Smetana: „Sprzedana narzeczona”
piątek 02.01.1959 r.
10:00 Pstre przedpołudnie
19:00 TPA
19:30 Życie kulturalne
20:00 Film „Romans Żiszki” produkcji czechosł.
sobota 03.01.1959 r.
18:00 Jaskółka
19:00 TPA
niedziela 04.01.1959 r.
18:00 Audycja dla starszych dzieci
19:00 TPA
19:30 Niedzielna chwila poezji
19:35 Krótkometrażówka
20:05 Film „Orzeł 101” produkcji rumuńskiej

źr.: Tygodnik Nowiny
0 x
Awatar użytkownika
TV Trauma
Junior
Posty: 752
Rejestracja: 31 sie 2010, 11:05
Lokalizacja: woj. dolnośląskie
Kontakt:

Archiwalne ramówki zagranicznych stacji telewizyjnych

Post autor: TV Trauma » 05 sty 2019, 15:17

czwartek 05.01.1989 r.
ČST 1 Ostrawa
WIADOMOŚCI: 8:50, 19:30, 22:55
9:00 Program dla szkół: Nauczanie początkowe (kl. II)
9:20 Konferencja prasowa DT
10:00 Cyrk Humberto (serial TVCS – 6.)
10:55 Świat 1988 (zagraniczny przegląd roku)
11:55 Teletekst
16:15 Teleteks
16:20 Orion (magazyn nauki i techniki)
17:00 Minuty dnia
17:10 Lekarz i ty
17:20 Praktycznie rzecz biorąc (cykl dla kl. II szkół średnich)
17:50 Generacja roku 2000 (o wykorzystaniu wolnego czasu przez uczniów szkół zawodowych)
18:20 Wieczorynka: Wieloryb, Pik i Kwik
18:30 Magazyn KBP
19:10 Notatnik gospodarczy
20:00 Historia pewnej rodziny (z życia wzięte)
20:20 Sondaże (program publicystyczny)
21:05 Piosenki z ekranu (popularne melodie)
21:25 Auto-moto rewia
22:05 Ferenc Liszt (serial węgierski – 1.)
ČST 2 Ostrawa
15:00 Dla szkół: Nauka o przyrodzie (kl. IV)
15:30 Po dzwonku (zupełnie zwyczajne miasto?)
16:50 Magion (filmy i ciekawostki dla małych i dużych)
17:50 Okręgowy magazyn sprawozdawczy
18:10 Byli sobie dwaj pisarze - serial TVCS (odc. 10-ost.)
19:00 Ćwiczmy w rytmie
19:20 Wieczorynka: Wieloryb, Pik i Kwik
19:30 Wiadomości
20:00 O znaczeniu medycyny nuklearnej
20:20 Dokąd polecisz, gołąbku (film telewizyjny prod. angielskiej)
21:30 Aktualności
22:00 24 godziny na świecie
22:15 Wieczór muzyczny z zasłużonym artystą [??? ??? ??? - nieczytelne]

źr. Trybuna Robotnicza
0 x
Awatar użytkownika
TV Trauma
Junior
Posty: 752
Rejestracja: 31 sie 2010, 11:05
Lokalizacja: woj. dolnośląskie
Kontakt:

Archiwalne ramówki zagranicznych stacji telewizyjnych

Post autor: TV Trauma » 06 sty 2019, 14:22

środa, 6 stycznia 1999 r.
LTV
6:30 Dzień dobry
8:05 Na ferie uczniowskie
14:30 Serial "Rodzina Fallerów"
15:00 Popołudnie z A. Czekuolisem
15:30 Dla gospodyń
15:55 Dziennik etniczny
16:20 Wiadomości (ros.)
16:30 Serial "Niespokojne gimnazjum"
17:15 Dla dzieci
17:40 Telekatalog
17:45 Wiadomości wieczorne
18:00 Serial "Rodzina Fallerów"
18:35 Biznes dnia
18:45 Do księgarni z historykiem Rimantasem Mikniusem
19:00 Ulica biznesu
19:30 Panorama
20:00 "Perlas"
20:05 Nakvisza
21:00 Audycja historyczna
21:45 Miliioner
22:15 Scena muzyczna
23:00 Wiadomości
LNK
6:15 Teleshop
6:30 Poranne koło
8:30 Serial "Bez domu jest źle"
9:00 Serial "Słoneczne wybrzeże"
9:40 Serial animowany
10:10 Teleshop
10:40 Serial "Bogaczka"
11:25 Jeszcze nie wieczór
12:10 Z Hollywoodu
12:35 Cztery koła
13:00 Serial "Żar młodości"
13:45 Nurty
14:35 Teleshop
14:50 Serial "Marisol"
15:20 Serial "Colt'
16:10 Serial "Żar młodości"
16:55 Serial "Bez domu jest źle"
17:25 Serial "Bogaczka"
18:10 Serial "Słoneczne wybrzeże"
19:00 Serial "Marisol"
19:30 "19:30"
20:00 Serial "Wydział zabójstw"
21:00 Serial "Adres grzechu - wyższe sfery"
22:00 Serial "Zwariowana para"
22:30 "22:30"
22:45 Serial "Nad i Stacey"
23:10 Film krym.
Bałtycka TV
6:15 Serial "Dallas"
7:00 Serial "Bogacze"
7:45 Serial "Zawsze będę cię kochać"
8:30 Serial "Oszustwa"
9:15 Serial "Siódme niebo"
10:00 Telegra dla rodziny
10:45 Dla wędkarzy
11:10 Serial "Telefon zabójstw"
12:00 Pod innym kątem
12:30 Show bulwarowe
13:00 Audycja muzyczna
13:30 Serial "Daria"
14:00 Serial "MacGyver"
15:00 Przy wadze
16:00 Serial "Dallas"
17:00 Serial "Bogacze"
18:00 Wiadomości
18:05 Serial "Zawsze będę cię kochać"
19:00 Serial "Oszustwa"
20:00 Wiadomości
20:25 Serial "Kobra 11"
21:15 Gorąca linia
21:35 Sekty - zabójczynie
22:30 Wiadomości
22:35 Klub filmowy
0:35 Telegra
2:45 - 6:15 Program DW
TV 3
6:20 Serial "Marzyciele z Kalifornii"
6:45 Film anim.
7:15 Teleshop
7:30 Serial "Ukryte namiętności"
8:00 Serial "Maria Izabella"
8:45 Serial "Santa Barbara"
9:35 Serial "Uroczy i dzielni"
10:00 Zgadnij cenę
10:50 Audycja publicystyczna
11:20 Za rogiem
11:50 Serial "Dharma i Greg"
12:10 Serial "Druga strona miłości"
13:00 Serial "Jessica Fletcher"
13:45 Teleshop
14:15 Kanał muz.
14:45 Serial "Beverly Hills 90210"
15:30 Serial "Santa Barbara"
16:20 Serial "Druga strona miłości"
17:10 Serial "Ukryte namiętności"
17:35 Serial "Uroczy i dzielni"
18:05 Tego jeszcze nie było
18:10 Serial "Maria Izabella"
19:00 Wiadomości
19:20 Wiadomości sportowe
19:30 Bez tabu
20:00 Serial "Ally McBeal"
21:00 Serial "Przychodnia szpitalna"
22:00 Wiadomości
22:10 Serial "Policja nowojorska"
23:00 Serial "Żonaty i z dziećmi"
23:30 Kanał muz.
VTV - Telewizja Wileńska
8:05 Z Wilna
8:20 Towary i usługi
8:30 Stolica
8:50 Podoba się - oglądaj
9:00 Z Moskwy
9:10 Gwiazdy o gwiazdach
9:40 Męski klub
10:30 Nycomed zaleca
10:35 Dziękuję za zakup
10:45 Znak jakości
11:00 Z Moskwy
11:10 Film fab. "Nad błękitnym morzem"
12:30 Dziękuję za zakup
13:00 Z Moskwy
13:10 Kanał muz.
13:55 Towary i usługi
14:10 Film anim. dla dzieci
14:35 Telegra
15:40 Patrol drogowy
16:00 Z Moskwy
16:20 Podoba się - oglądaj
16:30 Koncert
17:00 Bar O. S. P.
18:00 Z Wilna
18:15 Towary i usługi
18:30 Koncert
19:30 Z Moskwy
20:00 Znad Wilii TV
20:30 Kolędy
21:10 Świąteczne pozdrowienie Aleksija II
21:20 Boże Narodzenie. Transmisja mszy św.
22:40 Z Wilna
22:55 Patrol drogowy
23:10 Film fab. "Comparsita"
11 KANAŁ
16:30 Program telewizji rergionalnych
17:00 Serial "Moja druga mama"
17:50 Warto odwiedzić
17:55 Puls Wilna
18:05 Kalejdoskop zniżek
18:15 Wiadomości "Terytorium"
18:35 Auto-Moto-Sport
19:00 Wiadomości (pol.)
19:10 Serial "Moja druga mama"
20:00 Kroniki wileńskie
20:30 Warto odwiedzić
20:35 Film fab. "Czarodziej"
22:15 Kalejdoskop zniżek
22:25 Puls Wilna
22:35 Wiadomości (pol.)
22:45 Auto-Moto-Sport
ORT 1
7:00, 10:00, 13:00, 16:00 Wiadomości
7:15 Serial "Okrutny anioł"
8:10 Temat
8:55 W świecie zwierząt
9:35 Film anim.
9:50 Biblioteka domowa
10:10 Razem
13:15 Serial "Nowe przygody Sindbada"
13:50 Zew dżungli
14:15 Dziecięce anegdoty
14:35 Do lat 16 i więcej
15:00 Serial "Okrutny anioł"
16:15 Zdrowie
16:40 Zgadnij melodię
17:05 Człowiek i prawo
17:50 Serial "Ulice rozbitych latarni"
18:45 Dobranoc, dzieci
19:00 Czas
19:50 Boże Narodzenie
RTR
5:00, 7:50 Witaj, Rosjo
7:35 Telegra
8:00 Serial "Santa Barbara"
8:45 Muzyka
9:00, 15:00, 18:00 Wiadomości
14:10 Film anim.
15:30 Wieża
16:00 Komputer
16:15 Film fab. "D'Artagnan i trzej muszkieterowie"
17:30 Nowela filmowa
18:40 Sam sobie reżyserem
19:15 Melodramat "Zimowa wiśnia - 2"
21:00 Boże Narodzenie
21:45 Świąteczne pozdrowienie patriarchy Moskwy i Wszechrosji Aleksija II
21:55 Boże Narodzenie

źr. Kurier Wileński
0 x
Awatar użytkownika
TV Trauma
Junior
Posty: 752
Rejestracja: 31 sie 2010, 11:05
Lokalizacja: woj. dolnośląskie
Kontakt:

Archiwalne ramówki zagranicznych stacji telewizyjnych

Post autor: TV Trauma » 08 sty 2019, 13:40

niedziela 08.01.1989 r.
Program I TV ZSRR
6:00 Wiadomości
6:15 Aerobic
6:45 Losowanie Totalizatora Sportowego
7:00 „Dlaczego i po co” – pr. dla dzieci
7:30 „Budzik” – pr. rozr.
8:00 „Służę Związkowi Radzieckiemu”
9:00 „Poczta poranna” – pr. muz.
9:30 „Dookoła świata” – mag. filmowy
10:30 „Bajka o czarodziejskiej perle”, odc. 1 i 2 – film dla dzieci
12:55 „Kiosk muzyczny” – prowadzi E. Biełajewa
13:25 „Przygody Wasi Kuroliesowa”, „Żył sobie pies” – filmy anim.
14:00 „Pamięć” – prezentacja książki J. Przymanowskiego
14:30 „Największe muzea świata”: „Luwr”, odc. 10: „Czasy Rubensa i Rembrandta”
15:00 Godzina rolnicza
16:00 Panorama międzynarodowa
16:45 „Artystka z Gribowa” – film fab.
19:00 Dziennik „Wriemia”
19:40 „Dzień dobry, doktorze” – pr. z udziałem ministra zdrowia ZSRR, J. Czazowa
19:55 „Danił Granin: myślenie na głos” – film dok.
20:45 „Jurmala ’88: Po koncercie”
22:05 Wiadomości
22:15 „Powiedzcie słowo o biednym huzarze”, odc. 1 i 2 – film TV
0:36 „Prosimy na scenę”: A. Akopian

źr. Głos Pomorza
0 x
Awatar użytkownika
TV Trauma
Junior
Posty: 752
Rejestracja: 31 sie 2010, 11:05
Lokalizacja: woj. dolnośląskie
Kontakt:

Archiwalne ramówki zagranicznych stacji telewizyjnych

Post autor: TV Trauma » 10 sty 2019, 13:43

poniedziałek 09.01.1989 r.
ČST 1 OSTRAWA
poniedziałek 09.01.1989 r.
WIADOMOŚCI: 19:30, 23:35
16:15 Teletekst
16:20 Szkoła doświadczeń – rozwój kompleksu rolno-przemysłowego
16:50 Minuty dnia
17:00 Kompas
17:50 Wiadomości praskie
18:15 Informacje Korpusu Bezpieczeństwa Publicznego
18:20 Wieczorynka: Wieloryb, Pik i Kwik
18:30 Wolna Trybuna
19:10 Notatnik gospodarczy
20:00 Bez problemów – teatr telewizji
21:50 Miłosne pułapki – film NRD
ČST 2 OSTRAWA
15:25 Wiadomości
15:30 Program dla szkół: Matematyka, kl. III
15:50 Po dzwonku - z techniką na ty
16:10 Język rosyjski (15)
16:45 Pionierska jaskółka
17:45 Lekarz i ty
17:55 Czarodziejska marynarka - film jugosłowiański
19:00 Ćwiczmy w rytmie
19:20 Wieczorynka: Wieloryb, Pik i Kwik
19:30 Wiadomości
20:00 Dzieci, szkoła, rodzice - miesięcznik rad i informacji dla rodziców
20:30 Echa sportowe
21:30 Aktualności
22:00 24 godziny na świecie
22:15 Przed tablicą (I)

źr. Trybuna Robotnicza
0 x
Awatar użytkownika
TV Trauma
Junior
Posty: 752
Rejestracja: 31 sie 2010, 11:05
Lokalizacja: woj. dolnośląskie
Kontakt:

Archiwalne ramówki zagranicznych stacji telewizyjnych

Post autor: TV Trauma » 12 sty 2019, 14:34

środa 12.01.1994 r.
ČT 1
6:00 Studio 6
8:30 Studio reporterów
9:05 Wiadomości
9:10 Kłębuszek
9:50 Ypsylon
10:05 „Powrót do Edenu” – serial austral.
10:50 Niezwykły świat rekordów Guinnessa
11:15 Megamix – pr. muz.
12:00 Wiadomości
12:05 Teleskop
12:15 „Prawo starego człowieka” – teatr TV
13:30 Dobre wieści
13:35 J. S. Bach – suita nr 1, G-dur
14:00 Newsfile
14:30 W podróży z dr. Stinglem
15:00 J. R. R. Tolkien – film dok.
16:00 Wiadomości
16:05 Kontakt
17:00 Auto – moto – rewia
17:25 TKN Plus
17:55 Pogoda
18:00 Wiadomości
18:10 Wiadomości regionalne
18:20 „Okawango” – serial (2)
19:10 Wieczorynka
19:20 Wieczorem na ekranie
19:30 Wydarzenia
20:05 „Przygody kryminalistyki” – serial TV
21:55 W centrum… – pr. publ.
22:35 Wiadomości
22:50 Super 49
22:55 Twierdza Boyard
0:25 Wiadomości
0:30 Country przeboje CMT

STV 1
8:30 Aktualności
9:00 Program dla dzieci: Tak i tak
10:00 Wiewiórka Ryśka – serial
10:25 Subiektyw
10:45 Press Club
11:45 Informacje Policji Słowackiej
14:40 Wiadomości
15:05 Sport extra
16:05 Crn-crn – Popołudnie przy telefonie
17:05 Made in Slovakia – magazyn
17:40 „Gorączka Andów” – film z serialu Jolly Joker
18:30 „Ojciec mi się nie podoba” – serial
18:45 Denis Zawadiaka – serial rysunkowy
19:00 Wieczorynka
19:10 Gry komputerowe
19:30 Aktualności
20:05 „W śmiertelnym niebezpieczeństwie” – film przygodowy prod. USA
21:40 Music box
22:00 Aktualności
22:30 Sport
22:40 Forum 1993 – Festiwal Filmowy
23:10 Film kontra kasety wideo

źr. Trybuna Śląska
0 x
ODPOWIEDZ

Wróć do „Wspomnienia”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości