Archiwalne ramówki zagranicznych stacji telewizyjnych

Historia telewizji w Polsce i na świecie. Nieistniejące kanały telewizyjne odbierane w naszym kraju.
Awatar użytkownika
TV Trauma
Junior
Posty: 768
Rejestracja: 31 sie 2010, 11:05
Lokalizacja: woj. dolnośląskie
Kontakt:

Archiwalne ramówki zagranicznych stacji telewizyjnych

Post autor: TV Trauma » 24 mar 2019, 12:46

środa 24.03.1999 r.
ORT 1
7:00, 10:00, 13:00, 16:00 Wiadomości
7:15 Serial "Okrutny anioł"
8:10 Temat
8:50 Troje na wyspie
9:10 W świecie zwierząt
9:50 Biblioteka domowa
10:15 Razem
13:15 Serial "Policja z kosmosu"
13:45 Wspaniała kompania
14:00 Zew dżungli
14:30 Do lat 16 i więcej
15:00 Serial "Okrutny anioł"
16:15 Zgadnij melodię
16:45 Tu i teraz
17:05 Człowiek i prawo
17:45 Serial "Ulice rozbitych latarni"
18:45 Dobranoc, dzieci
19:00 Czas
19:50 Film fab. "Bez obrony"
21:40 A jednak
21:50 Łyżwiarstwo figurowe
RTR
5:00 Witaj, Rosjo
5:20 Wszyscy mówią
5:45 Telegra
7:15 Oddział dyżurny
7:35 Klub TV
7:50 Towary pocztą
8:00 Serial "Santa Barbara"
8:45 Muzyka
9:00, 15:00, 18:00, 22:20 Wiadomości
14:15 filmy anim.
14:25 Serial "Pierwsze pocałunki
15:30 Wieża
16:00 Homeopatia i zdrowie
16:10 Film fab. "Niezwykłe wydarzenie"
17:30 Film dok.
18:40 Szczegóły
18:55 Sam sobie reżyserem
19:30 Film fab. "Nastia"
21:10 Serial "Czynnik PSI"
22:05 Oddział dyżurny
22:55 Auto show
23:25 Sklep na kanapie

źr.: Kurier Wileński
0 x
Awatar użytkownika
TV Trauma
Junior
Posty: 768
Rejestracja: 31 sie 2010, 11:05
Lokalizacja: woj. dolnośląskie
Kontakt:

Archiwalne ramówki zagranicznych stacji telewizyjnych

Post autor: TV Trauma » 28 mar 2019, 12:59

wtorek 28.03.1989 r.
Program I TV ZSRR
4:30 120 minut
6:35 „Wybacz nam, ogrodzie…” – film fab. (odc. 2)
7:45 „To było… było…”
8:05 Mistrzostwa ZSRR w piłce nożnej: „Dynamo” Kijów – „Dniepr” (druga połowa – powtórka)
8:55 Wiadomości
9:05 „Godzina dla dzieci” – język francuski dla dzieci
* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *
13:30 Wiadomości
13:45 „Sześć śnieżnych dni” – film fab. prod. radz.
14:50 Wiadomości
14:55 Witaj, muzyko. Zespół Muzyki Dawnej „Madrygał”
15:45 „Dni Aralu w Moskwie” – okrągły stół poświęcony problemom Morza Aralskiego
16:45 Dziś na świecie
17:00 „Możesz to zrobić”
17:30 „Rezonans” – pr. publ.
19:00 Dziennik „Wriemia”
19:40 Reflektor przebudowy
19:50 Filmy reżysera A. Sokurowa – „Zdegradowany”, „I więcej nic”
21:30 Dziś na świecie
21:45 „Na strunach i klawiszach” – pr. estradowy
22:25 „Zabawni ludzie”
0:14 Wiadomości
0:19 Program sportowy
0:49 Film dok.
1:19 „Na bis” – program muzyczny

źr. Głos Pomorza
0 x
Awatar użytkownika
TV Trauma
Junior
Posty: 768
Rejestracja: 31 sie 2010, 11:05
Lokalizacja: woj. dolnośląskie
Kontakt:

Archiwalne ramówki zagranicznych stacji telewizyjnych

Post autor: TV Trauma » 30 mar 2019, 17:46

czwartek 30.03.1989 r.
ČST OSTRAWA
PROGRAM 1

WIADOMOŚCI: 8:50, 19:30, 23:05
9:00 Program dla szkół: Język czeski (kl. II)
9:20 Bagration (radziecki film historyczny - cz. 2)
10:40 Teletekst
15:40 Teletekst
15:45 Lekarz i ty
15:55 Szkoła programowania w języku BASIC
16:25 Orion
17:05 Minuty dnia
17:15 Przedsiębiorczość socjalistyczna (cykl oświatowy - 2.)
17:45 Diagnoza AIDS (dyskusja końcowa - 5.)
18:20 Wieczorynka: Bob i Bobek
18:30 Magazyn KBP
19:10 Notatnik gospodarczy
20:00 Historia pewnej rodziny (z życia wzięte)
20:25 Piosenki z ekranu
20:50 Sondaże (program publ.)
21:30 Auto-moto-rewia
22:10 Chłopiec w buszu (film australijski - 1.)
PROGRAM 2
15:05 Wiadomości
15:10 Po dzwonku
15:30 Generacja roku 2000 (wykorzystanie wolnego czasu przez uczniów szkół zawodowych)
16:00 Magion
17:00 Okręgowy magazyn sprawozdawczy
17:20 Melodie z zagranicy
17:45 Trzydzieści spraw majora Zemana (serial TVCS)
19:00 Ćwiczmy w rytmie
19:20 Bob i Bobek
19:30 Wiadomości
20:00 Lalka (teatr telewizji)
21:30 Aktualności
22:00 24 godziny na świecie
22:15 Część koncertu z okazji jubileuszu życiowego kompozyotra J. Bohacca (???)

źr. Trybuna Robotnicza
0 x
Awatar użytkownika
TV Trauma
Junior
Posty: 768
Rejestracja: 31 sie 2010, 11:05
Lokalizacja: woj. dolnośląskie
Kontakt:

Archiwalne ramówki zagranicznych stacji telewizyjnych

Post autor: TV Trauma » 04 kwie 2019, 13:09

wtorek 04.04.1989 r.
Program I TV ZSRR
4:30 120 minut – pr. inf.-muz.
6:35 A. Dudariew, „Próg” (1) – spektakl
8:30 Wiadomości
8:40 A. Dudariew, „Próg” (2)
9:45 „Godzina dla dzieci” – w programie lekcja języka francuskiego
10:45 „To było… było… było…”
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
13:30 Wiadomości
13:40 „Podstawa wszelkich trosk” – film dok.
14:00 Występ zespołu folklorystycznego z Santiago (Kuba)
14:25 „Zostań, chwilo”
14:55 Wiadomości
15:00 „Witaj, muzyko”
15:45 Program telewizji węgierskiej
16:45 Dziś na świecie
17:00 „Zdrowie zaczyna się w domu’, „Tylko dla dorosłych” – filmy anim. dla dorosłych
17:20 „Fantastyczna ciocia”, cz. 1 i 2 – film fab. prod. węg.
19:00 Dziennik „Wriemia”
19:50 Spotkanie z M. Kozakowem w Ostankino
21:30 Dziś na świecie
21:45 „Spowiedź cywilizowanego spółdzielcy” – film dok.
22:30 „Major Wicher”, odc. 2 – film tv
23:40 Wiadomości
23:45 Magazyn sportowy
0:15 Śpiewa Irina Ponarowska

źr. Głos Pomorza
0 x
Awatar użytkownika
TV Trauma
Junior
Posty: 768
Rejestracja: 31 sie 2010, 11:05
Lokalizacja: woj. dolnośląskie
Kontakt:

Archiwalne ramówki zagranicznych stacji telewizyjnych

Post autor: TV Trauma » 05 kwie 2019, 13:01

Telewizja radziecka
Wielka Sobota, 05.04.1969 r.
8:00 Muzyczny program rozrywkowy
8:30 Program ekonomiczny
9:00 Muzyczny turniej miast. Nikołajew - Pietrozawodzk
10:00 "Zdrowie"
10:30 Program telewizji ze studia kirowskiego
12:30 Spektakl teatru telewizji dla dzieci
14:15 W eterze młodość!
15:00 Program lokalny
16:30 Telewizyjny atlas narodów ZSRR. Turkmeńska SRR
17:30 Program muzyczny z Polski
18:45 Świat socjalizmu
19:15 "Sygnet z syrenką", II seria
20:50 Koncert muzyki estradowej
Niedziela Wielkanocna, 06.04.1969 r.
7:30 "Budzik"
8:00 Kiosk muzyczny
8:30 Twórczość laureata nagrody państwowej malarza W. Iwanowa
9:00 Dla młodzieży "64 + 100"
10:00 Koncert dla młodzieży szkolnej
10:30 "Wiedza"
11:00 Rolnicza godzina
12:00 Dla żołnierzy Armii Radzieckiej
12:30 Koncert
13:30 "Czas"
14:00 Program lokalny
16:30 Mistrzowie sztuki. R. N. Simonow
19:00 Na tematy międzynarodowe
19:45 W eterze - młodość!
21:00 Sportowa niedziela

źr. Gazeta Białostocka
0 x
Awatar użytkownika
TV Trauma
Junior
Posty: 768
Rejestracja: 31 sie 2010, 11:05
Lokalizacja: woj. dolnośląskie
Kontakt:

Archiwalne ramówki zagranicznych stacji telewizyjnych

Post autor: TV Trauma » 07 kwie 2019, 15:49

piątek 07.04.1989 r.
ČST OSTRAWA
PROGRAM 1

DZIENNIKI: 8:50, 19:30, 23:55
9:00 Program dla szkół: Nauka o kraju (kl. IV)
9:20 Program dla przedszkolaków
9:55 Cień paproci
11:30 Magazyn KBP
12:10 Historia pewnej rodziny
12:35 Teletekst
16:25 Teletekst
16:30 10 minut dla ciebie
16:40 Ruch dla zdrowia
16:45 Minuty dnia
16:55 Blok filmów krótkometrażowych
17:45 Intersygnał
18:20 Wieczorynka: Bob i Bobek
18:30 Rolniczy rok - magazyn publicystyczny
19:10 Notatnik gospodarczy
20:00 Osiem piosenek w studiu
20:55 Bulman - serial prod. ang. (2)
21:45 Wizyta w Wiedniu
22:00 Powrót wielkiego blondyna - komedia prod. francuskiej
23:15 Trzy razy więcej albo nic - teleturniej
PROGRAM 2
15:15 Wiadomości
15:20 Dziewczęta i chłopcy z jednej ławki - teleturniej dla dzieci
16:00 CSRS - RFN - bezpośrednia transmisja gier podwójnych w Pucharze Davisa
19:30 Wiadomości
20:00 Telewizyjny Klub Młodych
21:00 Fotel dla gościa
21:30 Aktualności
22:00 24 godziny na świecie
22:15 Spotkanie z gośćmi L. Nekudy

źr. Trybuna Robotnicza
0 x
Awatar użytkownika
TV Trauma
Junior
Posty: 768
Rejestracja: 31 sie 2010, 11:05
Lokalizacja: woj. dolnośląskie
Kontakt:

Archiwalne ramówki zagranicznych stacji telewizyjnych

Post autor: TV Trauma » 12 kwie 2019, 9:55

poniedziałek, 12.04.1999 r.
ORT 1
15:00 Serial "W imię miłości"
16:00 Wiadomości
16:15 Zgadnij melodię
16:45 Tu i teraz
17:05 Poniedziałek z W. Poznerem
17:45 Film fab. "Czekaj i pamiętaj o mnie"
18:45 Dobranoc, dzieci
19:00 Czas
19:45 J. Gagarin. Tajne sprawozdanie z 13 kwietnia 1961 r.
20:15 J. Gagarina w audycji "Historie kobiet"
20:45 Spojrzenie
21:30 A jednak
21:45 Film fab. "Planeta burz"
RTR
5:00 Witaj, Rosjo
5:20 Wszyscy mówią
5:45 Telegra
7:15 Oddział dyżurny
7:45 Teleshop
8:00 Towary pocztą
8:10 Serial "Milady"
9:00, 15:00, 18:00, 22:45 Wiadomości
9:30 Melodramat "Ukochany radża"
14:15 Muzyka
14:30 Serial "Pierwsze pocałunki"
15:30 Wieża
16:00 Wręczenie nagrody "Złota maska"
17:25 Serial "Mister Bean - czarna żmija"
18:40 Szczegóły
18:55 Miłość od pierwszego wejrzenia
19:30 Film fab. "Młodzi strzelcy"
21:25 Akuna Matata
22:30 Oddział dyżurny
23:20 Sklep na kanapie

źr. Kurier Wileński
0 x
Awatar użytkownika
TV Trauma
Junior
Posty: 768
Rejestracja: 31 sie 2010, 11:05
Lokalizacja: woj. dolnośląskie
Kontakt:

Archiwalne ramówki zagranicznych stacji telewizyjnych

Post autor: TV Trauma » 14 kwie 2019, 13:36

Program I TV ZSRR
piątek 14.04.1989 r.
4:30 120 minut – pr. inf.-muz.
6:35 „Namalowałem ludzika” – film anim.
7:30 „Przeboje Wizbora” – film tv
8:50 Wiadomości
9:00 „Instytut człowieka”
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
13:30 Wiadomości
13:45 Melodie ludowe
14:00 „Droga przez sześć rzek”, „Proszę przyjąć telegram” – filmy dok.
14:45 „Bajka z dziesiątego piętra” – film anim.
14:55 Wiadomości
15:00 „Dzieciom o zwierzętach”
15:30 Konkurs o nagrodę klubu „Złoty Gol”
16:15 „Piędź ziemi” – melodie T. Kiriaka
16:40 „Kocham cię, życie” – tv konkurs fotograficzny
16:45 Dziś na świecie
17:00 „Intersygnał” – magazyn tv
17:30 Filmy animowane
17:50 Kino familijne: „Obcy” – film fab.
19:00 Dziennik „Wriemia”
19:40 „Reflektor przebudowy” – pr. publ.
19:50 „Służymy ojczyźnie” – film dok.
20:10 „To było… było…”
20:30 „Spojrzenie” – młodzieżowy mag. publ.
22:15 „Martynko” – film anim. dla dorosłych
22:30 Finał Międzynarodowego Festiwalu Teledysków
1:30 „D’Artagnan i trzej muszkieterowie”, odc. 1 – film tv
2:56 Wiadomości
3:01 „Piosenki Rasula Gamzatowa”
sobota 15.04.1989 r.
4:30 120 minut – pr. inf.-muz.
6:35 „Wszechnica domowa”
7:05 Ludwig van Beethoven: 5 sonata na skrzypce i fortepian w wyk. S. Stadlera i F. Gotliba
7:30 „Pory roku”: Kwiecień
8:30 „Wiosenne melodie”, „Wysoka górka” – filmy anim.
9:00 „W sobotę – wywiadówka” – pr. dla rodziców
10:30 „W krajach socjalizmu” – magazyn tv
11:00 „Oczywiste – niewiarygodne” – pr. publ.
12:00 Koncert Zespołu Pieśni i Tańca Koreańskiej Armii Ludowej
12:30 Wiadomości
12:40 „O myszce, która chciała być silna”, „Car i ptaszek” – filmy anim.
13:00 Telemost Moskwa – Helsinki
14:30 „Źródła” – mag. folklorystyczny
15:00 Filmy z Andriejem Mironowem: „Mój młodszy brat”
16:50 Program międzynarodowy
17:50 „15 minut z życia kobiety” – film dok.
18:05 „Nieznany Chaplin”, odc. 1 – film tv prod. ang. z okazji 100-lecia urodzin Chaplina
19:00 Dziennik „Wriemia”
19:40 „Kompan telewidza”
20:00 „Satyra w animacji” – filmy: „Radzieckie zabawki”, „Człowiek w ramach”, „Żył sobie Koziawin”, „Przygody kartki papieru”
20:50 Śpiewa Boris Rubaszkin
22:10 „Echo: wydarzenia tygodnia”
22:30 „D’Artagnan i trzej muszkieterowie”, odc. 2 i 3 – film tv
1:12 Wiadomości
1:17 Koncert piosenki radzieckiej
niedziela 16.04.1989 r.
6:00 Wiadomości
6:15 Aerobic
6:45 Losowanie totalizatora sportowego
7:00 „Nieco wcześniej rano” – pr. rozrywkowy dla dzieci
8:00 „Służę Związkowi Radzieckiemu”
9:00 „Poczta poranna” – pr. muz.
9:30 „Dookoła świata” – mag. geograficzny
10:30 „W gościnie u bajki”: „Bajkowy bal” – film prod. węg.
11:55 „Kiosk muzyczny” – prowadzi E. Biełajewa
12:25 „Dzień otwartych drzwi”: „Szkoła wyższa – ostre kanty przebudowy”
13:10 Występ Zespołu Tańca Abchaskiej ASRR „Szaratyn”
14:00 „Spojrzenie” – młodzieżowy mag. publ.
15:00 „Godzina rolnicza”
16:00 „Panorama międzynarodowa”
16:45 „Legenda o testamencie Maura”, „Narzeczona słońca” – filmy anim.
17:15 „Nieznany Chaplin”, odc. 2 i 3 – film tv prod. ang.
19:00 Dziennik „Wriemia”
19:40 „Dzień dobry, doktorze” – pr. publ.
19:55 Przegląd piłkarski
20:25 „Młode kino”: kinematografia ukraińska
21:50 Wiadomości
22:00 „Zwykły cud”, odc. 1 i 2 – film tv
0:33 „Sport, miłość, fantazja” – pr. rozr.

źr. Głos Pomorza
0 x
Awatar użytkownika
TV Trauma
Junior
Posty: 768
Rejestracja: 31 sie 2010, 11:05
Lokalizacja: woj. dolnośląskie
Kontakt:

Archiwalne ramówki zagranicznych stacji telewizyjnych

Post autor: TV Trauma » 18 kwie 2019, 14:30

wtorek 18.04.1989 r.
Program I TV ZSRR
4:30 120 minut – pr. inf.-muz.
6:35 „Dwa życia, dwa losy” – film o L. Suchariewej i B. Teninie
8:40 Wiadomości
8:50 „To było… było…”
9:10 „Godzina dla dzieci” – w pr. jęz. francuskiego
10:10 Gra W. Gornostajewa (fortepian)
* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *
13:30 Wiadomości
13:40 „Daleki wschód” – kronika filmowa
14:20 „Ostatnia narzeczona smoka Gorynycha”, „Dwaj clowni” – film anim.
14:45 Wiadomości
14:50 „Aleksander Arutiunian. Szkice do portretu kompozytora” – film muz.
15:55 Mistrzostwa świata w hokeju na lodzie: ZSRR – Finlandia – 1. tercja – relacja ze Szwecji
W przerwie – Dziś na świecie (ok. 16:40)
18:35 Koncert polskich zespołów folklorystycznych
19:00 Dziennik „Wriemia”
19:40 „Reflektor przebudowy” – pr. publ.
19:50 Operacja „Grom” – film dok.
20:50 „Nasze dziedzictwo”, „Przywracać przemijające piękno…” – filmy dok. z okazji Międzynarodowego Dnia Ochrony Zabytków
21:35 Dziś na świecie
21:50 „Jazzowe portrety”
22:40 „Obraz”, odc. 2 – film TV
0:05 Wiadomości
0:10 Magazyn sportowy
0:40 Program muzyczny

źr. Głos Pomorza
0 x
Awatar użytkownika
TV Trauma
Junior
Posty: 768
Rejestracja: 31 sie 2010, 11:05
Lokalizacja: woj. dolnośląskie
Kontakt:

Archiwalne ramówki zagranicznych stacji telewizyjnych

Post autor: TV Trauma » 19 kwie 2019, 13:24

niedziela 19.04.1989 r.
ČST OSTRAWA
PROGRAM 1

WIADOMOŚCI: 12:15, 19:30, 23:30
8:30 Studio przyjaciel
10:30 Losowanie Sportki
10:40 My wszyscy, którzy chodzimy do szkoły - serial TVCS (5)
11:45 Obiektyw - magazyn zagranicznych korespondentów
12:20 Auto-Moto-Rewia
13:00 Puchar Świata w lotach narciarskich
14:45 Żywa linia - o wypadkach drogowych
15:35 MŚ w łyżwiarstwie figurowym (pokazy)
18:05 Sylwetka mistrza sportu A. Jindry
18:15 Przyśpiewki
18:20 Wieczorynka: Zabawy Radowana
18:30 Program muzyczno-rozrywkowy
19:10 Tydzień w kulturze
20:00 Chwila poezji
20:10 Nadzieja ma głębokie dno (teatr telewizji)
21:35 Ostatni koncert Jana Kubelika - wspomnienie sławnego czeskiego skrzypka
22:05 Bramki, punkty, sekundy
22:20 Relacja sportowa
23:00 Kronika muzyczna
PROGRAM 2
9:55 Wiadomości
10:00 Przedpołudnie sportowe - piłka ręczna mężczyzn, Puchar Świata w lotach narciarskich
13:00 Poznajemy Związek Radziecki (lekcja 23.)
13:30 Język angielski
14:00 Propozycje nie tylko na niedzielę
14:40 O skrzypach Króla snów (bajka)
15:45 Jan Lujse z Luksemburga (film dok.)
16:15 Telewizyjny Klub Młodych
17:15 Antena
17:35 W starym kinie: Nie widział kto Bobika - komedia czeska
19:00 Nasze zdanie
19:20 Wieczorynka: Zabawy Radowana
19:30 Wiadomości
20:00 Chwila muzyki
20:05 Kalejdoskop
21:10 Aktualności
21:30 Chleb, miłość i zazdrość (komedia włoska)

źr. Trybuna Robotnicza
0 x
Awatar użytkownika
TV Trauma
Junior
Posty: 768
Rejestracja: 31 sie 2010, 11:05
Lokalizacja: woj. dolnośląskie
Kontakt:

Archiwalne ramówki zagranicznych stacji telewizyjnych

Post autor: TV Trauma » 20 kwie 2019, 11:13

wtorek 20.04.1999 r.
ORT 1
7:00, 10:00, 13:00, 16:00 Wiadomości
7:15 Serial "W imię miłości"
9:20 Panorama śmiechu
9:50 Biblioteka domowa
10:15 Razem
11:00 "Koledzy"
13:15 Serial "Policjanci z kosmosu"
13:45 Dobra okazja
14:30 Do lat 16 i więcej
15:00 Serial "W imię miłości"
16:15 Zgadnij melodię
16:45 Tu i teraz
17:10 Temat
17:55 Film fab. "Odyseja"
18:45 Dobranoc, dzieci
19:00 Czas
19:40 Pogoda
19:45 Film fab. "Człowiek, którego kocham"
21:25 A jednak
21:40 Film dok.

źr. Kurier Wileński
0 x
Awatar użytkownika
TV Trauma
Junior
Posty: 768
Rejestracja: 31 sie 2010, 11:05
Lokalizacja: woj. dolnośląskie
Kontakt:

Archiwalne ramówki zagranicznych stacji telewizyjnych

Post autor: TV Trauma » 22 kwie 2019, 14:07

sobota 22.04.1989 r.
ČST OSTRAWA
PROGRAM 1

DZIENNIKI: 8:25, 19:30, 23:55
8:30 Dzień pioniera
8:35 Najlepsi koledzy - serial australijski (3)
9:00 Ze świata pionierów
9:30 5 razy z "Opusu" - konkurs muzyczny
10:25 Herbatka po dziesiątej - spotkanie z najlepszymi pionierami w Centralnym Domu Pioniera i Młodzieży im. K. Gottwalda w Pradze
10:50 Radar - magazyn obronny
11:05 Bulman - angielski serial kryminalny (4)
11:55 Sondaże - program publicystyczny
12:35 Ring muzyczny - program muzyczno-rozrywkowy, z cyklu: "Spotkania z artystami radzieckimi"
13:25 Pies w szufladzie - film bułgarski
14:50 Blok krótkich filmów
15:50 MŚ w hokeju na lodzie: CSRS - Szwecja
18:20 Wieczorynka: Trzy świstaki
18:30 Nadaje Studio "Jezerka" - magazyn tv
19:10 Wydarzenia międzynarodowe
20:00 Uciekajmy, już nadchodzi - film słowacki
21:30 Bramki, punkty, sekundy
21:45 Losowanie pięciu numerów Matesa
21:55 Nocturn z orkiestrą TVCS
22:30 Śmierć na stadionie - film TV RFN z serii "Miejsce zbrodni"
PROGRAM 2
9:55 Wiadomości
10:00 Język rosyjski dla wszystkich (29)
10:30 Język niemiecki (16)
10:55 Świat wokół nas
11:25 Echa - program dla niesłyszących
11:45 Zaginieni wśród żyjących - radziecki film kryminalnych
13:05 Ruch dla zdrowia
13:10 Blok
13:25 Festiwal tańca - konkurs tańca w Moskwie
14:20 Maria Aleksandrowna Uljanowa - film dokumentalny
14:40 Przewinienia dojrzałych mężczyzn - film telewizyjny
15:45 Kawiarenka wcześniej urodzonych
16:35 Najmniejszy pomnik - film telewizyjny dla młodzieży
17:30 Podarunek urodzinowy - z koncertu galowego z okazji 40. rocznicy OP SZM w Pradze
19:00 Gimnastykujmy się
19:10 Wieczorynka: Trzy świstaki
19:20 MŚ w hokeju na lodzie: Kanada - ZSRR
21:50 Wybraliśmy dla was: Donna Perfecta - film telewizyjny

źr. Trybuna Robotnicza
0 x
ODPOWIEDZ

Wróć do „Wspomnienia”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości