Archiwalne ramówki zagranicznych stacji telewizyjnych

Historia telewizji w Polsce i na świecie. Nieistniejące kanały telewizyjne odbierane w naszym kraju.
Awatar użytkownika
TV Trauma
Junior
Posty: 844
Rejestracja: 31 sie 2010, 11:05
x 10
x 4
Kontakt:

Archiwalne ramówki zagranicznych stacji telewizyjnych

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: TV Trauma »

Wszystkie, opublikowane w tygodniku rybnickim "Nowiny" ramówki telewizji czechosłowackiej z Ostrawy na maj 1960 r.:
niedziela 01.05.1960 r.
15:00 „Było to w maju” – komedia film. prod. czechosłow.
17:00 W programie dla dzieci: „Smok” – film prod. francusko-chińskiej
19:00 Dziennik telewizyjny
19:30 Piosenki o pokoju i przyjaźni
19:40 „Majowe pozdrowienie” – program rozrywkowy
21:00 Transmisja z wielkiej estrady międzynarodowej z Berlina
22:30 Ostatnie wiadomości dziennika telewizyjnego
22:50 Program filmowy
poniedziałek 02.05.1960 r.
9:50-10:30 Start do Wyścigu Pokoju
15:25-17:30 Sprawozdanie telewizyjne z I etapu
18:30 „Wczoraj i dziś” – program dla dzieci
19:00 Tygodniowy przegląd wydarzeń
19:30 A. Twardowskij, „Wasyl Torkin” – inscenizacja
20:50 „Kierunek Praga” – koncert
21:20 Tygodnik telewizyjny
21:55 Program filmowy
22:15-22:40 Sprawozdanie z Wyścigu Pokoju
wtorek 03.05.1960 r.
16:15-18:00 Sprawozdanie telewizyjne z II etapu
19:00 Dziennik telewizyjny
19:15 Głos ma Ostrawa
19:30 Ciekawska kamera
20:00 „Milcząca barykada” – film prod. czechosł.
22:03 Głos ma Ostrawa
22:15-22:40 Sprawozdanie z Wyścigu Pokoju
środa 04.05.1960 r.
15:30-17:30 Sprawozdanie telewizyjne z III etapu
19:00 Dziennik telewizyjny
19:30 Program filmowy
20:00 Koncert Reprezentacyjnego Czechosłowackiego Zespołu Pieśni i Tańca
21:30 Dziennik telewizyjny
21:55 Program filmowy
22:15-22:40 Sprawozdanie z Wyścigu Pokoju
czwartek 05.05.1960 r.
17:00 Program dla dzieci
19:00 Dziennik telewizyjny
19:30 Życie kulturalne
20:00 O. Zelenka: „Fuczik” – inscenizacja
21:55 Głos ma Ostrawa
22:15-22:40 Sprawozdanie z Wyścigu Pokoju
piątek 06.05.1960 r.
15:30-16:45 Sprawozdanie telewizyjne z IV etapu
19:00 Dziennik telewizyjny
19:45 A. Stranska: „Zapomniane życie” – inscenizacja
sobota 07.05.1960 r.
15:50-18:55 Sprawozdanie telewizyjne z V etapu
19:00 Dziennik telewizyjny
19:30 Z kamerą po świecie
19:50 Śpiewamy!
20:00 Piosenki minionego 15-lecia
21:30 Dziennik telewizyjny
niedziela 08.05.1960 r.
11:00 Transmisja z Sali Hiszpańskiej zamku Praskiego
15:40-16:50 Sprawozdanie telewizyjne z VI etapu
19:00 Aleksandrovci: „Kierunek Pokój” (przedstawienie telewizyjne)
20:45 15 zwycięskich lat
poniedziałek 09.05.1960 r.
9:15-10:45 Rewia sił zbrojnych
14:40-15:50 VII etap Wyścigu Pokoju
19:00 Dziennik telewizyjny
19:30 W 15. rocznicę wyzwolenia
20:00 „Godzina przed Lutym” – inscenizacja wg Jaroslava Dietla
22:30 Na antenie Ostrawa
22:50 Sprawozdanie z Wyścigu Pokoju
wtorek 10.05.1960 r.
16:00-17:30 VIII etap Wyścigu Pokoju
19:00 Dziennik telewizyjny
19:30 Chleb rodzi się w ogniu
20:00 Dziesięć odpowiedzi
21:55 Na antenie Ostrawa
22:15 Sprawozdanie z Wyścigu Pokoju
środa 11.05.1960 r.
16:00 Program dla przedszkolaków
19:00 Dziennik telewizyjny
19:40 Co ujrzycie w kinach
20:00 „Śmiali ludzie” – film prod. radzieckiej
21:40 Na antenie Ostrawa
22:15 Sprawozdanie z Wyścigu Pokoju
czwartek 12.05.1960 r.
16:00-17:30 IX etap Wyścigu Pokoju
19:00 Dziennik telewizyjny
19:30 Program filmowy
20:00 „Mosty na Wschód” – inscenizacja wg V. Mnaczki
21:55 Na antenie Ostrawa
22:15 Sprawozdanie z Wyścigu Pokoju
piątek 13.05.1960 r.
15:30-17:30 X etap Wyścigu Pokoju
18:00 Przygotowujemy się do II Krajowej Spartakiady
19:00 Dziennik telewizyjny
20:00 Muzyka rozbrzmiewa z Pragi
22:00 Dziennik telewizyjny
22:15 Sprawozdanie z Wyścigu Pokoju
sobota 14.05.1960 r.
15:00-17:30 XI etap Wyścigu Pokoju
19:00 Dziennik telewizyjny
19:30 Z kamerą po świecie
19:50 Śpiewamy!
20:00 „Brzydula” – film prod. czechosł.
21:30 Piosenki humorystyczne
22:15 Sprawozdanie z Wyścigu Pokoju
22:40 Cyrk na blasze – program rozrywkowy
niedziela 15.05.1960 r.
10:00 Program dla wsi
10:30 Program dla dzieci
14:30-17:30 XIII etap Wyscigu Pokoju
19:00 Dziennik telewizyjny
19:30 Piosenki o pokoju i przyjaźni
19:40 „Generalska czapka” – opowieść z filmu „Majowe gwiazdy”
20:00 Balet radziecki
21:20 Występ solistów Narodniho Divadla
22:15 Sprawozdanie z Wyścigu Pokoju
poniedziałek 16.05.1960 r.
16:00-17:30 XIII etap Wyścigu Pokoju
19:00 Telewizyjny przegląd tygodnia
19:30 „Martin Kukuczin” – film dokum.
20:00 „Miłość za miłość” – premiera przedstawienia VUS
21:55 Dziennik telewizyjny
22:15-22:40 Sprawozdanie z Wyścigu Pokoju
wtorek 17.05.1960 r.
18:00 Program dla dzieci i młodzieży
19:00 Dziennik telewizyjny
19:30 Kwadrans dla pań
19:45 Dziękujemy przy pomocy piosenki
20:05 „Gdy tańczą róże” – komedia
środa 18.05.1960 r.
16:00 Program dla przedszkolaków
19:00 Dziennik telewizyjny
19:30 Ciekawska kamera
20:00 „Który z nas” – dramat filmowy prod. radz.
czwartek 19.05.1960 r.
18:00 Program dla dzieci – Zajmująca fizyka
19:00 Dziennik telewizyjny
19:30 „Iskra” – II cz. opowieści filmowej „Majowe gwiazdy” prod. czechosł.-radz.
20:00 „Jeszcze dwa dni” – piąty odcinek przygód rodziny Blahów
20:45 Chwila popularnych melodii
piątek 20.05.1960 r.
18:00 Przygotowujemy się do II Krajowej Spartakiady
19:00 Dziennik telewizyjny
19:45 Trybuna Wyścigu Pokoju
21:00 „Uroki Brazylii” – film fab. z cyklu „Wędrujemy po świecie”
sobota 21.05.1960 r.
16:00-17:00 „Praska Wiosna 1960”
18:00 „Jaskółka” – program dla dzieci
19:00 Dziennik telewizyjny
19:30 Z kamerą po świecie
19:50 Śpiewamy
20:00 „Ludzie z książką” – kabaret literacki
21:30 Film fab. prod. NRD
niedziela 22.05.1960 r.
9:30 Program dla wsi
10:00 Program dla dzieci
10:30 Spotkanie w Warszawie
17:25-19:15 Transmisja sportowa
19:30 Dziennik telewizyjny
20:00 Piosenki o pokoju i przyjaźni
20:10 „Rio – 40° w cieniu” – brazylijski film nauk.
poniedziałek 23.05.1960 r.
18:00 Program dla dzieci starszych
18:30 Przegląd sportowy
19:00 Telewizyjny przegląd aktualności
19:30 Dmitrij Szostakowicz: „Zaczarowany sad” – operetka
wtorek 24.05.1960 r.
17:30 „Detektyw” – film dla dzieci
19:00 Dziennik telewizyjny
19:30 Dziesięć odpowiedzi
21:15 „Praska wiosna 1960” – międzynarodowy festiwal muzyczny
środa 25.05.1960 r.
16:00 Program dla przedszkolaków
16:30-18:00 Szkoła kibica sportowego
19:00 Dziennik telewizyjny
19:30 Uwaga! Rozpoczynamy! Kamera!
20:00 V. K. Klicpera: „Wojna żon” – przedstawienie telewizyjne
czwartek 26.05.1960 r.
18:00 Program dla dzieci
19:00 Dziennik telewizyjny
19:30 „My, pracujący lud Czechosłowacji” – spotkanie z okazji projektu nowej ustawy
20:30 „Co wiecie o Bułgarii” – reportaż telewizyjny
piątek 27.05.1960 r.
18:00 Program dla dzieci
19:00 Dziennik telewizyjny
19:45 „O każdej godzinie” – film
21:15 „Życie na poddaszu” – opowieść z filmu „Majowe gwiazdy”
sobota 28.05.1960 r.
15:00-18:00 Spartakiada obwodowa – transmisja
19:00 Dziennik telewizyjny
19:30 Z kamerą po świecie
19:50 Śpiewamy!
20:00 J. Maresz: „Huragan D” – opowieść detektywistyczna z optymistycznym zakończeniem
21:00 „Cesarski piekarz” – film fab. prod. czechosłowackiej, cz. I
22:30 Dziennik telewizyjny
22:50 Rozwiązanie zagadki detektywistycznej „Huragan D”
niedziela 29.05.1960 r.
10:30 Program dla dzieci
15:55-18:45 Transmisja sportowa
19:00 Dziennik telewizyjny
19:30 Piosenki o pokoju i przyjaźni
19:40 „Cebulka” – opowieść z filmu „Majowe gwiazdy”
20:00 P. I. Czajkowski: „Jezioro łabędzie” – balet
poniedziałek 30.05.1960 r.
18:00 Program dla dzieci
18:30 Przegląd sportowy
19:00 Telewizyjny przegląd tygodnia
19:30 „Szczęśliwe chwile” – przedstawienie
21:00 Uroczysta majówka akademicka
wtorek 31.05.1960 r.
18:00 Sam na sam z przyrodą
19:00 Dziennik telewizyjny
19:15 Na antenie Ostrawa
19:30 Kwadrans dla pań
19:45 Program filmowy
20:05 „Świat na kółkach” – program rozrywkowy
Awatar użytkownika
TV Trauma
Junior
Posty: 844
Rejestracja: 31 sie 2010, 11:05
x 10
x 4
Kontakt:

Archiwalne ramówki zagranicznych stacji telewizyjnych

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: TV Trauma »

sobota 10.06.1995 r.
ČT1
7:30 "21"
8:00 Wspaniała paczka - serial
8:20 Język angielski dla najmłodszych
8:35 Hip, Hap, Hop - teleturniej dla dzieci
9:10 Pająk
9:15 Przygody Animków - serial anim.
9:35 Alf - serial
10:00 Wiadomości
10:05 Kanafas
11:00 Gorący wiatr z południa - serial USA
11:50 Utwory W. A. Mozarta
12:25 Studio reporterów
12:50 Simpsonowie - serial anim.
13:15 Straceni z puszczy - serial kanadyjski
14:50 Moja księga dżungli - serial przyrodniczy
15:10 Jedna z miliona - komedia czeska
16:55 Grają orkiestry dęte
17:35 Nasza wieś
18:00 Wiadomości
18:05 Słowo na niedzielę
18:15 Piosenki
19:00 Odpowiedzi na listy telewidzów
19:10 Wieczorynka
19:20 Wieczorem na ekranie
19:30 Wydarzenia
20:00 Computer baby - film
21:05 Mr. Bean - komedia
21:30 Wiadomości
21:40 Trzęsienie ziemi - film USA
23:40 Bramki, punkty, sekundy
23:50 Shogun - serial USA
1:25 Kinobox - magazyn filmowy
2:00 Videofashion
2:25 Marlboro Rock in - koncert rockowy
NOVA
7:30 Nova w sobotę
7:35 Filmy animowane
8:00 Wspaniały świat Walta Disneya
9:00 Przygody Teddy'ego Ruxpina - serial nim.
9:20 Różowa pantera - serial anim.
9:40 Zorro - serial przyg. USA
10:05 Jump Street 21 - serial USA
10:55 Hardcastle i McCormick - serial USA
11:50 Gumisie
12:00 Dzwońcie do dyrektora
12:30 Sportżurnal
13:15 Twierdza Boyard
14:25 Cyrki świata - serial dok.
15:25 Prawo wyboru - film USA
17:05 To morderstwo, napisała - serial USA
18:00 Dynastia- serial USA
18:50 Nowe przygody Lassie - serial przyg. USA
19:20 Pogoda
19:30 Dziennik; sport
20:00 Awanturnik - film francuski
21:50 Właśnie dziś
21:55 Ciało jako dowód - film USA
22:40 Obóz miłości - film erot.
1:15 Nova w niedzielę
STV 1
8:20 Aktualności
9:00 Poszukiwanie szczęśliwej chwili - film
9:30 Magazyn dla dzieci
11:05 Okup za naczelnika - film
11:00 Żywa planeta - serial przyr.
12:25 Magazyn dla niepełnosprawnych
12:55 Lumen 2000
13:25 Zawód: szklarz
13:45 Koncert dla dzieci z domów dziecka
14:45 Nagroda Dunaja
16:15 Rhytmick
16:55 Wielkie cywilizacje oczyma V. Zamarowskiego - serial dok.
17:20 Cash i Company - serial austr.
18:10 Propozycje nie tylko na niedzielę
18:45 Magazyn dla panów
19:00 Wieczorynka
19:20 Wieczorem na ekranie
19:30 Dziennik
20:10 Dziś wieczorem gram ja - pr. rozrywkowy
20:30 Klucz - teleturniej
22:10 Magazyn sportowy
22:40 Śmiertelna frekwencja - thriller francuski
0:15 Miłość od pierwszego wejrzenia - serial

źr. Trybuna Śląska
Awatar użytkownika
Giovanni
Obserwator
Posty: 612
Rejestracja: 11 wrz 2017, 19:25
x 67
x 53

Archiwalne ramówki zagranicznych stacji telewizyjnych

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Giovanni »

Ludziska znalazłem prawdziwy cymesik ramówki ( co prawda niekompletne ale mimo wszystko zawsze coś) nieistniejącej już francuskiej stacji La Cinq
http://lacinq.tv.free.fr/grille/grille.htm
Uwielbiam alternatywną historię ,jestem kibicem Legii i najchętniej cofnąłbym czas ;D
Awatar użytkownika
TV Trauma
Junior
Posty: 844
Rejestracja: 31 sie 2010, 11:05
x 10
x 4
Kontakt:

Archiwalne ramówki zagranicznych stacji telewizyjnych

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: TV Trauma »

TV Ostrawa
Program I

sobota, 4 IV 1981 r.
8:20 Pionierska jaskółka
11:05 Curro Jimenez - odc. I serialu tv hiszp.
13:05 Rzeka życia - program muz.-rozrywk.
13:35 Ożywione obrazki - filmy anim. dla dzieci i dla dorosłych
14:20 Gaudeamus na ludową nutę - pieśni i tańce
15:00 Z łowieckiego notatnika - dla miłośników przyrody
15:40 Z wizytą w Komarnie - z historii i teraźniejszości miasta
16:25 Zbrojovka Brno - Lokomotiva Koszyce - I liga piłki nożnej
18:30 Wieczorynka
18:40 Przyjaciele Zielonej Doliny - odc. 4 serialu tv
20:00 Gąski - film czeski
21:15 Bramki, punkty, sekundy
21:25 Ein Kessel Buntes - program rewiowy TV NRD
22:55 Samotnik - francuski film psych.
niedziela, 5 IV 1981 r.
8:20 Opowiadania, bajki i piosenki dla dzieci
10:50 Legenda o Robin Hoodzie - odc. 2 serialu tv ang.
11:45 Zwierciadło tygodnia
12:15 Z poezji Puszkina - program dokum.
12:35 Muzyka z Bratysławy
13:50 Z galerii wybitnych sportowców
14:15 Sportowe popołudnie; mistrzostwa CSRS w siatkówce mężczyzn (Bratysława). Gomba handicap - wyścigi jeździeckie (Praga)
16:30 Nieorane pole - słowacki dramat filmowy wg powieści P. Jilemnickiego
18:10 Klement Gottwald - pierwszy prezydent - robotnik
18:30 Wieczorynka
18:40 Na Vlachovce - program muzyczno-rozrywkowy poświęcony czeskim szklarzom
20:10 Dowód - inscen. tv
21:20 60 lat KPCz
22:15 Z twórczości Antonina Dworzaka - koncert
22:35 Bratysława - rozwój miasta

środa, 3 IV 1991 r.
OSTRAWA
Program F-1

WIADOMOŚCI: 9:30, 11:20, 15:25, 19:30, 23:25
9:00 Wydarzenia, komentarze
9:35 Szczekanie (słowacki film obyczajowy)
10:35 Z punktu widzenia kardynała (program publicystyczny)
14:55 Gaudeamus igitur - walka uniwersytetów
15:30 Studio Rosa
17:00 W dotyku ze światłem (film dokum. o niewidzących dzieciach)
17:50 Studio Reporterów
18:45 Informacje FMSW
18:50 Gimnastyka
19:00 Wieczorynka - Ponownie u Szpejbla i Hurwinka
19:15 Wieczorem na ekranie
19:20 Prognoza pogody
20:00 Gwiazdy srebrnego ekranu: Wielka iluzja (film francuski)
21:55 Kafka S. Sederbergha (film dokumentalny)
22:00 Wydarzenia, komentarze
23:30 Wdowa po poecie (dramat kameralny TVC)
Program TVC
9:00 Młode (nauczanie początkowe)
9:35 Harmonia dusz (film TVC)
10:50 F-E-D-A (film TVC o życiu B. Smetany)
12:40 Lekarz i ty
16:00 OK-3 proponuje: Drag Racing (wyścigi dragsterów)
16:30 Kontakt '91
18:30 Dobry wieczór, dzieci: Ponownie u Szpejbla i Hurwinka
18:40 Wieczorem na ekranie
18:50 Lekcja człowieczeństwa
18:55 Język anglo-amerykański (53)
19:10 Program regionalny
19:30 Dziennik TVC
20:05 Harmonia dusz (film TVC)
21:20 Jeden dzień w Annecy (film podróżniczy)
21:40 Aktualności
22:00 OK 3 proponuje: Związek Radziecki - Agonia imperium (film dokumentalny)
23:00 Język francuski (51)
23:30 Wiadomości BBC

czwartek, 4 IV 1991 r.
OSTRAWA
Program F-1

WIADOMOŚCI: 9:30, 10:40, 15:40, 17:40, 19:30, 23:50
8:00 Rynek, handel, finanse
9:00 Wydarzenia, komentarze
9:35 Informacje FMSW
9:40 Kara absolutna (program dokumentalny)
13:00 Francuskie oświatowe filmy satelitarne
15:15 Tajemniczy świat krwi (film dokumentalny)
15:45 Sztuka niestarzenia się (film TVC)
17:00 Auto-moto-rewia
17:50 Rynek, handel, finanse
18:50 Gimnastyka
19:00 Wieczorynka - Ponownie u Szpejbla i Hurwinka
19:15 Wieczorem na ekranie
19:20 Prognoza pogody
20:00 M-session, czyli wieczór dla wszystkich młodych
21:35 Pociąg pośpieszny (ballada filmowa)
22:15 Wydarzenia, komentarze
22:45 Diamenty nocy (film czeski)
Program TVC
9:00 Liczymy z Maciejem (dla szkół)
9:20 Pisklęta (bajki)
10:05 Język anglo-amerykański (54)
10:20 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny - Strażnica 1990
15:40 Najsławniejszy z rodu Bendów (film z cyklu o słynnych muzykach)
16:05 Język niemiecki (20)
16:20 Język anglo-amerykański dla najmłodszych (16)
16:35 Magion
17:35 Lokatorzy (program publicystyczny)
18:00 Family Album USA
18:30 Dobry wieczór, dzieci: Ponownie u Szpejbla i Hurwinka
18:40 Wieczorem na ekranie
18:45 Halo, teleinseraty
19:05 Zaproszenie do kina
19:10 Program regionalny
19:30 Dziennik TVCS
20:05 Życie w przyrodzie: Podmorska walka
20:30 Ośmiornica II (serial włoski - 6-ostatni odcinek)
21:35 To my znamy, panie Skutino
21:40 Aktualności
22:00 Tabu (program dyskusyjny)
22:40 OK 3 proponuje: Przeboje, wideoklipy firmy Philips
23:20 Family Album USA (13)
23:45 OK 3 proponuje: Wiadomości BBC

źr. Trybuna Robotnicza; Trybuna Śląska
Awatar użytkownika
TV Trauma
Junior
Posty: 844
Rejestracja: 31 sie 2010, 11:05
x 10
x 4
Kontakt:

Archiwalne ramówki zagranicznych stacji telewizyjnych

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: TV Trauma »

poniedziałek, 08.04.1991 r.
Telewizja Radziecka
5:30 Program informacyjno-muzyczny
8:00 Przegląd gospodarczy
8:20 Przegląd piłkarski
8:50 Film animowany
9:10 "Jak poprawić tatę" - film fab.
11:00 Wiadomości
11:15 "Byłem, jestem, będę" - film dok.
14:00 Wiadomości
14:15 "Życie od początku" - film fab.
15:30 "Świat zainteresowań" - kwiaty w domu
15:45 "Jurty w stepie" - audycja z Wołgogradu
16:10 Oświata - komputery osobiste w ZSRR
16:25 Minuty poezji
16:30 Godzina dla dzieci
17:30 Wiadomości międzynarodowe
17:45 "Według praw rynku"
18:15 Przegląd ekonomiczny
18:30 Film animowany
18:50 "Zapamiętaj piosenkę" - program rozrywkowy
19:05 "Samotni" - film prod. australijskiej, cz. I
20:00 Dziennik
20:45 "Andriej Rublow" - spektakl
22:45 Wiadomości
23:05 Koncert solistów filharmonii moskiewskiej
23:45 "Plażowy rozbójnik" - film fab.
0:50 Zakończenie programu

Sky One
7:00 Kot DJ
9:40 Mrs Pepperpot
9:50 Panel Pot Pourri
11:00 Tu Lucy
11:30 Młodzi lekarze
12:00 Zuchwali i piękni
12:30 Młodzi i niecierpliwi
13:30 Sprzedaż stulecia
14:00 Prawdziwe wyznania
14:30 Inny świat
15:20 Santa Barbara
15:45 Żona tygodnia
16:15 Oczarowana
16:45 Kot DJ
18:00 Punky Brewster
18:30 Mchale's Navy
19:00 Więzy rodzinne
19:30 Sprzedaż stulecia
20:00 Miłość od pierwszego wejrzenia
20:30 Alf
21:00 Szogun
24:00 Posterunek przy Hill Street
Eurosport
7:00 Kot DJ
8:30 Eurobik
9:00 Tenis z Estorii
11:00 Karate - MŚ
11:30 Eurobik
12;00 HIppika
13:00 Tenis: Jugoslawia - Czechosłowacja
16:30 Tae-Kwon-Do - MŚ
17:00 Film o futbolu
18:00 Deskorolki - puchar świata
19:00 Wielkie koła
19:30 Eurowieści
20:00 Hokej NHL
21:00 Boks
22:00 Superpuchar: Corinthians - Stuttgart
23:30 Regaty z Canberry
0:30 Futbol australijski
1:00 Eurowieści
Filmnet
7:00 Konik Garbusek; Dziadek do Orzechów - radziecki
9:00 Love from a Stranger - sensacyjny
11:00 Un Mattin Rouge - dramat francuski
13:00 Columbo Goes to the Guillotine - detektywistyczny
15:00 Deadly care - dramat
17:00 Paisa - dramat
19:00 Iron Triangle - sensac.
21:00 Dirty Dancing - love story
23:00 Sleep Well, prof. Oliver - sensac.
1:00 Nightlife - komedia grozy
3:00 Mcmasters - western
5:00 Night of the Creeps - konsekwencje uczniowskiego figla

źr.: Gazeta Współczesna Białystok
Awatar użytkownika
TV Trauma
Junior
Posty: 844
Rejestracja: 31 sie 2010, 11:05
x 10
x 4
Kontakt:

Archiwalne ramówki zagranicznych stacji telewizyjnych

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: TV Trauma »

wtorek, 16.04.1996 r.
TV CZESKA
PROGRAM 1

6:00 Studio 6
8:30 "21"
9:00 Wiadomości
9:05 Pisklęta
9:55 Śpiewanie domowe
10:00 Intymne oświetlenie - film czeski
11:10 Nie zastanawiaj się i kręć! - ukryta kamera
11:35 Telezakupy
12:00 Wiadomości
12:05 Kultura '96
12:15 Nad listami telewidzów
12:20 Kwarantanna - przed wyborami
13:20 Panienka Rajka - film
14:35 Lapidarium - z życia braci Capków
14:50 Animals
15:05 Mondi '96 - wiosna, lato
15:30 Arabella
16:00 Wiadomości
16:05 Prawnicy z Los Angeles - serial USA
16:55 Aerobik z Barą
17:00 Cyferblat
17:50 Wieczorynka
18:05 Wiadomości regionalne
18:20 Śnieżna rzeka: Saga rodu McGregorów - serial
19:10 Wieczorem na ekranie
19:15 Wieczorynka
19;30 Wydarzenia; sport
20:00 Czarne owce - program publ.
20:26 Puchar UEFA - Giorondins Bordeaux - KS Slavia Praga - piłka nożna
22:25 Wiadomości
22:35 Camel Trophy - Kalimontan '96
22:45 Powroty mistrzów - Arena Boleslawa Polivki - program rozrywkowy
0:10 "21"
NOVA
6:00 Śniadanie z Novą
8:30 Młodzi i niespokojni - serial USA
9:15 Wędrówki po zdrowie
10:05 Columbo - serial USA
11:40 Obywatelskie judo
12:05 Na zdrowie - serial kom. USA
13:30 Grace w opałach - serial USA
13:55 Zaryzykuj! - teleturniej
14:20 MASH - serial kom. USA
14:45 Tak płynie czas - serial USA
15:30 Grace w opałach - serial USA
17:00 Dallas - serial USA
18:00 Zaryzykuj! - teleturniej
18:25 Jump Street 21 - serial USA
19:30 Wiadomości; sport
20:00 Tutowka
20:50 Szpital Chicago Hope II - serial USA
21:10 Szpital Dobrej Nadziei - serial USA
22:00 Właśnie dziś
22:05 MASH - serial USA
22:35 McGyver - serial USA
23:25 Dlaczego - program publ.
23:45 Dolina księżniczek - serial erot.
1:05 Nova w środę

źr.: Trybuna Śląska
Awatar użytkownika
TV Trauma
Junior
Posty: 844
Rejestracja: 31 sie 2010, 11:05
x 10
x 4
Kontakt:

Archiwalne ramówki zagranicznych stacji telewizyjnych

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: TV Trauma »

poniedziałek, 06.05.1996 r.
TV CZESKA
PROGRAM 1

6:00 Studio 6
8:30 "21"
9:00 Wiadomości
9:05 Oaza - pr. dla dzieci i młodzieży
9:55 W Starym Kinie: Wzorcowy kinematograf Jaroslava Haśka
11:30 Poszukiwanie straconego czasu - serial dok.
11:50 Kalendarium
12:00 Wiadomości
12:05 Tygodnik kulturalny
12:25 Nad listami telewidzów
12:30 Tacy byliśmy dobrzy rodacy - serial dok. - rok 1960
12:50 Obiektyw - magazyn reporterów zagranicznych
13:20 Hip, hap, hop - teleturniej dla dzieci
13:55 Południk
14:45 Humor w czeskim filmie - Jan Pivec
15:25 Śpiewanie domowe
15:30 Arabela - serial TC (15)
16:00 Wiadomości
16:05 Simpsonowie - serial anim.
16:30 Gliny - serial ang.
17:00 Pisklęta - pr. dla najmłodszych
17:50 Wieczorynka
18:05 Wiadomości regionalne
18:20 Nie poddawaj się! - pr. ekologiczny
18:40 Wieczorem na ekranie
18:45 Arabela - serial TC (20)
19:15 Wieczorynka
19:30 Wydarzenia; sport
20:00 Jan Mika: Życie w zamku - serial (22)
21:00 Nie zastanawiaj się i kręć! - ukryta kamera
21:25 Pr. publicystyczny
22:00 Wiadomości
22:15 Kwarantanna - Spotkanie przedwyborcze
23:15 Auto-moto-rewia - magazyn
23:45 Nie poddawaj się!
0:05 Anna Lee
1:45 "21"

NOVA
6:00 Śniadanie z Novą
8:30 Lekarz z gór - serial niem. (1/13)
9:20 Moonglighting - serial krym. USA (1/31)
10:15 Kochana mamusiu - film USA
12:25 Zaryzykuj - teleturniej
12:55 Karuzela - teleturniej
13:25 Beverly Hills 90210 - serial USA
14:15 Młodzi i niespokojni - serial USA
15:00 Tak płynie czas - serial USA
15:45 Grace w opałach - serial USA
16:15 AS - lista przebojów
17:15 Magazyn sportowy
18:05 Zaryzykuj! - teleturniej
18:35 Karuzela - teleturniej
19:00 Gumisie
19:30 Wiadomości, sport
20:00 Dallas - serial USA
20:55 Szpital Dobrej Nadziei - serial USA (11)
21:45 M. A. S. H. - serial USA
22:15 Właśnie dziś
22:20 Obywatelskie judo - pr. publ.
22:40 Zeznania Valachy'ego - film USA
0:45 Dzwońcie do dyrektora
1:10 Dolina lalek - serial erot.
1:35 Program na wtorek

źr. Trybuna Śląska
Awatar użytkownika
TV Trauma
Junior
Posty: 844
Rejestracja: 31 sie 2010, 11:05
x 10
x 4
Kontakt:

Archiwalne ramówki zagranicznych stacji telewizyjnych

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: TV Trauma »

niedziela, 12.05.1996 r.
TV CZESKA
PROGRAM 1

7:40 Królik Bugs - serial anim.
8:00 Teleranek
10:00 Wiadomości
10:05 Obiektyw - magazyn reporterów zagranicznych
10:35 Pod jednym dachem - serial TC (1)
11:20 Kalendarium
11:50 Czechosłowacki Tygodnik Filmowy
12:00 Debata - program dyskusyjny
13:00 Dla domu i ogrodu
13:50 Bajka
14:45 To najlepsze z muzyki klasycznej
15:05 Magazyn chrześcijański
15:45 Piramida - teleturniej
16:15 Lekcja tańca z Jirim Kornem
16:30 Siła woli - serial ang. (3)
17:45 Słowo na niedzielę
17:50 Wieczorynka
18:00 Wiadomości
[???]
18:45 Pełna chata - serial USA
19:10 Wieczorem na ekranie
19:15 Wieczorynka
19:30 Wydarzenia; sport
20:00 Walizka - teleturniej
20:50 Pociągi pod specjalnym nadzorem - film czeski
22:25 Genus - Ewa Pilarowa, piosenkarka
22:40 Wiadomości
22:45 Zostać królem - serial (4-ost.)
23:40 Kto zamordował najlepszego europejskiego kucharza?
1:35 Debata - pr. dyskusyjny
2:00 "21"
TV NOVA
7:30 Marynarz Popeye - serial anim.
8:00 Wspaniały świat Walta Disneya
8:50 Flintstonowie - serial anim.
9:15 Biały Kieł - serial USA
9:40 Zorro II - serial USA
10:05 As - lista przebojów
11:05 Żar tropików - serial USA
12:00 Lekarz z gór - serial niemiecki
13:00 7, czyli Siedem dni - program dyskusyjny
14:00 Navajo Joe - film włosko-hiszpański
15:30 Wielka Nagroda Wiosenna - zawody hippiczne w Chuchli
16:20 Moonligghing [???] - serial krym. USA
17:15 Dynastia - serial USA
18:05 Beverly Hills 90210 - serial USA
18:50 Rodzina Nowaków II - serial TC
19:30 Wiadomości; sport
20:00 Younblood - film USA
21:55 Właśnie dziś - program publ.
21:57 Magazyn sportowy
22:15 Zbyt atrakcyjna kobieta - film włoski
23:50 Piękno wewnętrzne - film z zaświatów
0:10 Playboy
1:05 Program na poniedziałek

źr. Trybuna Śląska
Awatar użytkownika
TV Trauma
Junior
Posty: 844
Rejestracja: 31 sie 2010, 11:05
x 10
x 4
Kontakt:

Archiwalne ramówki zagranicznych stacji telewizyjnych

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: TV Trauma »

Wybór dostępnych na maj 1961 roku ramówek z programu telewizji czechosłowackiej z Ostrawy. Dane z tygodnika "Nowiny" dla Rybnika, Wodzisławia i Raciborza.
Československy Rozhlas a Televize — Morawska Ostrawa I
środa 03.05.1961 r.
15:00 Program dla świetlic szkolnych
16:00 Program dla szkół zawodowych
18:00 Kurs języka rosyjskiego
18:40 Zespół Jaskółki
19:00 Dziennik
19:30 Nasi najlepsi
20:00 „Szczęście przyjdzie jutro” – film
21:30 Co nowego na ekranach
czwartek 04.05.1961 r.
14:00 Międzynarodowe spotkanie w tenisie CSRS – NRD
17:00 „Partyzancka ścieżka” – film prod. czechosł.
19:00 Dziennik
19:30 Uniwersytet telewizyjny
21:15 „Opowieść krawiecka” – film
piątek 05.05.1961 r.
14:00 Międzynarodowe spotkanie w tenisie CSRS – NRD
17:00 Kurs języka rosyjskiego
17:40 Zespół Jaskółki
17:50 IV etap Wyścigu Pokoju
19:45 „Droga do zwycięstwa” – film
sobota 06.05.1961 r.
14:00 Międzynarodowe spotkanie w tenisie CSRS – NRD
16:45 V etap Wyścigu Pokoju
17:45 Program dla dzieci
18:40 Zespół Jaskółki
19:00 Dziennik
19:30 Szkoła sportu
20:10 W czarną godzinę
20:40 „Lis Pseudolus”, inscenizacja
niedziela 07.05.1961 r.
16:30 Transmisja sportowa
18:15 Program dla dzieci
19:00 Dziennik
19:30 Z kamerą po świecie
19:50 Śpiewamy
20:00 Do zobaczenia pojutrze!
21:45 „Pięć z miliona” – film prod. czechosł.
wtorek 09.05.1961 r.
9:30 Przegląd wojskowy
11:00 „Procarz” – film prod. czechosł.
15:00 Zakończenie VII etapu Wyścigu Pokoju
18:40 Zespół Jaskółki
19:00 Dziennik
19:30 Chwilka poezji
20:10 „Ballada o żołnierzu” – film prod. radz.
środa 10.05.1961 r.
15:00 Zakończenie VIII etapu Wyścigu Pokoju
18:00 Kurs języka rosyjskiego
18:40 Zespół Jaskółki
19:00 Dziennik
19:30 Życie kulturalne
20:00 Dziesięć odpowiedzi – teleturniej
21:30 Przegląd nowych filmów
czwartek 11.05.1961 r.
15:00 Program dla świetlic szkolnych
15:30 Program dla szkół zawodowych
16:44 Zakończenie IX etapu Wyścigu Pokoju
18:40 Zespół Jaskółki
19:00 Dziennik
19:30 Uniwersytet telewizyjny
20:00 Program literacki
piątek 12.05.1961 r.
18:00 Kurs języka rosyjskiego
18:40 Zespół Jaskółki
19:00 Dziennik
19:30 Posłuchajcie chwilkę…
20:00 Do zobaczenia jutro u nas!
21:45 Wieczór piosenki
sobota 13.05.1961 r.
15:30 Zakończenie X etapu Wyścigu Pokoju
18:40 Zespół Jaskółki
19:00 Dziennik
19:30 Uniwersytet powszechny
19:50 Śpiewamy
20:00 Życie dla miłości
21:15 „Pochodnia” – film prod. czechosłowackiej
niedziela 14.05.1961 r.
9:30 Dzisiejszy dzień żołnierza
10:00 Program dla dzieci
16:20 Transmisja z międzynar. spotkania w piłce nożnej CSRS – Szkocja
18:00 Jaskółka
19:00 Dziennik
19:30 Niedzielna chwilka poezji
19:35 Życie kulturalne
20:25 „Ludzie jak ty” – film prod. czechosł.
21:55 Spotkanie z twórcami filmu „Ludzie jak ty”
22:15 Sprawozdanie z Wyścigu Pokoju
wtorek 16.05.1961 r.
15:30 Transmisja z XIV Wyścigu Pokoju
17:30 Film fab. prod. czechosłowackiej
19:30 „Wszystko dla ludu” – inscenizacja
środa 17.05.1961 r.
15:00 Program dla świetlic szkolnych
16:00 Program dla szkół zawodowych
18:00 Kurs języka rosyjskiego
19:00 Dziennik
19:30 Kwadrans dla pań
19:50 Program filmowy
21:00 Estrada
czwartek 18.05.1961 r.
17:30 Film fab. prod. radzieckiej
19:00 Dziennik
19:30 Sportowa trybuna Wyścigu Pokoju
21:30 Przegląd nowych filmów
piątek 19.05.1961 r.
18:00 Kurs języka rosyjskiego
19:00 Dziennik
19:45 Program rozrywkowy
20:45 Film
sobota 20.05.1961 r.
16:00 Program filmowy dla pionierów
16:30 Transmisja z meczu piłki nożnej Czerwona Gwardia Bratysława – Spartak Praga-Sokołowo
19:00 Dziennik
19:30 Z kamerą po świecie
19:50 Piosenka na jutro
21:10 Praska Wiosna 1961
niedziela 21.05.1961 r.
9:30 „Mój przyjaciel Kola” – przedstawienie
10:45 Piosenka w świąteczne przedpołudnie
14:00 Mistrzostwa Europy w Motocrossie
19:00 Dziennik
19:30 W wieczorną godzinę
20:00 Film krótkometrażowy
20:20 „Martwe dusze” – film fab. prod. radzieckiej
21:50 Życie kulturalne
wtorek 23.05.1961 r.
17:15 Program dla dzieci
18:00 Kurs języka rosyjskiego
19:00 Dziennik
19:30 Ciekawska kamera
20:00 „Dziesięć odpowiedzi” – teleturniej
środa 24.05.1961 r.
15:00 Program dla świetlic szkolnych
15:30 Program dla szkół zawodowych
16:00 Sportowe popołudnie
19:00 Dziennik
19:30 Kwadrans dla pań
19:45 „Wesele na Bystrzycy” – operetka
czwartek 25.05.1961 r.
17:30 Program dla dzieci
19:00 Dziennik
19:30 Krótkometrażówka
20:00 „Prześladowanie” – opowieść filmowa
20:35 Melodii nie zabraknie
21:35 Z życia Svazarmu
piątek 26.05.1961 r.
18:00 Kurs języka rosyjskiego
19:00 Dziennik
19:45 „Przypadek złotego Buddy” – inscenizacja
sobota 27.05.1961 r.
19:00 Dziennik
19:30 Z kamerą po świecie
19:50 Śpiewamy
20:00 Głos Czech południowych
21:45 Dziennik
22:00 Film fab. prod. francusko-włoskiej
niedziela 28.05.1961 r.
10:00 Jaskółka
11:30 Program dla wsi
14:00 Transmisja sportowa
16:55 Czerwona Gwiazda Bratysława – Spartak Praga-Sokołowo – spotkanie piłkarskie
19:00 Dziennik
19:30 Niedzielna chwilka poezji
19:40 O rzeczach wokół nas
20:00 „Praska Wiosna 1961”
wtorek 30.05.1961 r.
17:30 Program dla dzieci
19:00 Dziennik
19:30 Klub zapomnianych talentów
20:00 „Bez miłosierdzia” – film prod. włoskiej
21:30 Szkoła sportu
środa 31.05.1961 r.
15:00 Program dla świetlic szkolnych
16:00 Program dla szkół zawodowych
18:00 Kurs języka rosyjskiego
19:00 Dziennik
19:30 Federico Garcia Lorca „Czarująca szewcowa” – przedstawienie
21:00 Nasi najlepsi – reportaż filmowy
Awatar użytkownika
TV Trauma
Junior
Posty: 844
Rejestracja: 31 sie 2010, 11:05
x 10
x 4
Kontakt:

Archiwalne ramówki zagranicznych stacji telewizyjnych

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: TV Trauma »

piątek, 18.05.2001 r.
ČT 1
05.00 Sama doma
05.59 Dobré rano
08.25 Kouzelná śkolka
09.00 Zprávy
09.05 Bez imunity
09.50 Teleshopping
10.00 Duch ćesky (7/13)
10.30 Na holky se nepíská
11.15 Osudové okamżiky
11.30 Cestománie
12.00 Zprávy
12.10 Doktor­ka Quinnová III
12.55 Návstéva v ZOO
13.00 Zvédavy osel
14.05 Jaroslav Dietl: Nemocnice na kraji mesta
15.05 Nás venkov
15.25 Klub píátel dechovky
16.00 Zprávy
16.05 Víkend s...
16.15 Star Trek: Vesmírná locf Voyager VI (15/26)
17.05 Letadlo
17.55 Predpovéd pocasí
18.00 Većerníky
18.10 Kinobox
18.35 Kavky
18.57 Śfastnych deset a Śance milion
19.00 Vecernícek
19.15 Události
19.35 Tady a ted
19.45 Predpovéd pocasí
19.50 Branky, body, vteíiny
20.00 Tak neváhej a toć!
20.30 To jsem z toho jelen (1/6)
21.05 Hornblower (1/4)
22.50 Události plus
23.00 Predpovéd pocasí
23.05 Branky, body, vteíiny
23.10 Losování Śt'astnych 10 a Śance milion
23.15 Dalziel a Pascoe
00.50 Události ve svété
01.00 Star Trek: Vesmírná lod' Voyager VI (15/26)
01.45 Tatík Hill a spoi. II. (8/23)
02.05 Krásny ztráty
02.35 Na Kloboućku
03.15 Jsou hvézdy, které nehasnou
04.10 Zacínáme

ČT 2
05.00 Zoologická v africkém stylu
05.10 Na stopé
05.35 Objektiv
06.05 Víkend s...
06.10 Ćerna, bílá
06.30 Regiony
06.50 Noviny STV
07.10 Události ve svété
07.20 Vecemíky
07.55 Panorama
08.30 „21”
09.00 Dobré rano
11.25 Game page
11.35 Tatík Hill a spol. II. (8/23)
12.00 Euronews
13.00 Ćeskoslovensky filmovy tydeník (312/2379)
13.10 Letadlo
14.00 Bludisté
14.30 Ze zivota zvííat
14.50 Zacínáme
15.35 Pokłady svéta
15.50 Neskutecné historky (9/9)
16.20 Na stopé
16.45 Dobrodruzství védy a techniky
17.15 Pod poklickou
17.30 AZ- kvíz
17.55 Nedej se!
18.15 Regiony
18.35 Ćerna, bílá
18.50 Preseas
19.10 Zprávy ve znakové íeci
19.15 Závod míru
19.30 Magazin Ligy mistrú
20.00 Alternativní kultura
21.00 „21”
21.30 Minuty dvacátého století
21.35 Za dvermi je A.G.
22.05 Żeny na píelom u tisíciletí
23.00 Paco de Lucia: Koncert
00.20 Na plovárné s Petrem Jirmusem
00.45 Kouzelnice z Bejrutu: Blanka Matragi
01.10 Prescas
01.25 Záznam z jednani schúze PSP ĆR

NOVA
4.55 Novashopping
5.05 Cesta do nebe (13)
5.55 Snidane s Novou
8.30 Zvirata v divocine (12)
9.20 Zpiväni v desti
11.20 Sindibädova dobrodruzstvi (12)
12.10 Kassandra (5)
13.00 Samantha (18)
13.50 Sprävnä petka (13)
14.40 Rosalinda (38)
15.30 Äcko
16.15 Präve ted' z regionü
16.25 FC Marila Pribram - FC Slovan Liberec
18.25 Pocasi
18.30 To je vrazda, napsala III (14)
19.30 TELEVIZNi NOVINY
20.00 Chcete byt milionärem?
20.50 DO-RE-MI
21.45 Na dostrel
23.30 Pocasicko
23.35 Rebecino tajemstvi
1.00 Boure stoleti (3/3)
2.30 Novashopping
2.40 Helicops (10)
3.30 Äcko
4.15 Kolotoc
4.40 Riskuj!

źr. Nowiny Nyskie
Awatar użytkownika
TV Trauma
Junior
Posty: 844
Rejestracja: 31 sie 2010, 11:05
x 10
x 4
Kontakt:

Archiwalne ramówki zagranicznych stacji telewizyjnych

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: TV Trauma »

sobota, 18.05.1991 r.
F 1
WIADOMOŚCI: 9:00, 11:50, 16:30, 19:30, 0:20
8:30 Wydarzenia, komentarze
9:05 Fany - dla dzieci
9:55 "Ferda" - serial animowany
10:20 Walt Disney przedstawia
11:20 "Dziewczęta i chłopcy z jednej ławki" - teleturniej dla dzieci
11:55 "Moje dziecko to moje dziecko"
12:25 "Rafael Kubelik i jego ojczyzna" - dokument poetycki
13:20 Auto-moto-rewia
14:00 Informacje FMSW
14:05 "Przedgrywka" - film niemiecki
15:35 "Małpi król" - serial chiński - 11.
16:40 Stawka V 6.5
16:50 Targowe sekundy
17:05 ME w Judo
18:00 Magazyn porad
18:45 Gimnastyka: taniec
19:00 Wieczorynka: "Kłopoty Kleofasa"
19:10 Losowanie Matesa
19:15 Wieczorem na ekranie
19:20 Prognoza pogody
19:50 Stuletnia wystawa
20:15 Świat "sił wyższych" - 3.
20:40 "Ojciec narzeczonej" - komedia USA
22:30 Bramki, punkty, sekundy
22:35 "Kto nadstawi kark" - francuski film kryminalny
ČTV
9:00 Spielt mit
9:15 Entree libre - 28.
9:45 Język anglo-amerykański - 55., 56.
10:15 Alles gute - 26.
10:30 Język angielski dla najmłodszych - 23.
10:45 Family Album USA - 20.
15:10 Jubileuszowe pozdrowienie
15:40 "Arabella" - 5.
16:10 "Dalekie wierzchołki gór" - serial brytyjski - 8.
17:05 "Berenika" - bajka
17:55 Witkowice - Banik Ostrawa - 1. liga piłki nożnej
19:50 Wieczorem na ekranie
19:55 "Tylko parę słów"
20:00 "Mistrz i Małgorzata" - teatr
21:25 Aktualności
21:45 O rzeczach niezwykłych i pięknych
22:00 Klub Nietoperz - Mniejszość żydowska w CSRF
23:30 OK 3 proponuje: Wiadomości BBC

źr. Trybuna Śląska
Awatar użytkownika
TV Trauma
Junior
Posty: 844
Rejestracja: 31 sie 2010, 11:05
x 10
x 4
Kontakt:

Archiwalne ramówki zagranicznych stacji telewizyjnych

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: TV Trauma »

sobota, 25.05.1996 r.
TV CZESKA
PROGRAM 1

7:30 "21"
8:00 Kromanończyk
8:25 Język angielski dla najmłodszych - 1.
8:35 Śpiewanie domowe
8:40 Z wizytą w Warner Bros. TV
9:25 Hip, Hap, Hop - teleturniej dla dzieci
10:00 Wiadomości
10:05 Powrót do domu - serial - 3.
10:50 Niebieski, biały, czerwony - serial dok. - 4.
11:45 Program publ.
12:05 Południk
12:55 Auto-moto-rewia - magazyn
13:25 Grumbliki - program dla dzieci
15:00 Animals
15:15 W Starym Kinie: Trudne życie awanturnika - film
16:40 Wybory '96
17:20 Droga do Avonlea - serial - 4.
17:50 Wieczorynka
18:05 Nad listami telewidzów
18:10 Poszukiwanie straconego czasu
18:35 Humor w czeskim filmie - serial - 21.
19:15 Wieczorynka
19:30 Wydarzenia; sport
20:00 Talk-show Milana Markovica - program rozr.
21:10 W życie - magazyn z wyższych sfer
21:25 Wiadomości
21:35 Hazard - film
23:10 Highlander - serial - 10.
0:00 Kinobox '96 - magazyn filmowy
0:30 Film

NOVA
7:30 Nowe przygody Kubusia Puchatka - serial anim.
8:00 Wspaniały świat Walta Disneya
8:55 Tarzan - serial przyg.
9:20 Słoneczny patrol I - serial - 1.
10:10 Ludzie z innej planety - serial - 9.
11:05 Hardcastle i McCormick - serial USA
12:00 Dzwońcie do dyrektora
12:30 W Starym Kinie: Paradzie dowodzę ja - kom. czeska
14:00 Sportżurnal
14:50 Twierdza Boyard - teleturniej
16:10 To morderstwo, napisała - serial USA
17:00 Dynastia - serial
18:00 Słoneczny patrol IV - serial
18:50 Rodzina Nowaków II - serial
19:30 Wiadomości; sport
20:00 Miłość z pasażu - film czeski
21:15 Właśnie dziś
21:20 Rambo II - film USA
23:05 Piekło w łańcuchach II - thriller erot. USA
0:45 Program na niedzielę

źr. Trybuna Śląska
Awatar użytkownika
Giovanni
Obserwator
Posty: 612
Rejestracja: 11 wrz 2017, 19:25
x 67
x 53

Archiwalne ramówki zagranicznych stacji telewizyjnych

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Giovanni »

Mam pytanie czy są jakieś strony z włoskim archiwum TV ?
Uwielbiam alternatywną historię ,jestem kibicem Legii i najchętniej cofnąłbym czas ;D
ODPOWIEDZ

Wróć do „Wspomnienia”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości