Cyfra+

Historia telewizji w Polsce i na świecie. Nieistniejące kanały telewizyjne odbierane w naszym kraju.
gosc
VIP Expert

Nowości Cyfry +

Post autor: gosc »

No nie wiem. Coraz częściej słychać, że telewizory Sony są nie najlepsze.
Awatar użytkownika
Witu
VIP Expert
x 1
Kontakt:

Nowości Cyfry +

Post autor: Witu »

no może nie najlepsze, ale na pewno lepsze od samsunga ;D Kuzyn ma telewizor lcd takiej samej wielkości jak mój tylko że ja mam sony a on samsung. Doszliśmy do wniosku że jednak sony ma więcej różnych opcji niż samsung.
Platforma N:
N-box HDTV Recorder pakiety: hity filmowe, dzieci, sport i motoryzacja, kultura nauka świat, HBO
Obrazek
Obrazek
dxs
Użytkownik

Nowości Cyfry +

Post autor: dxs »

HBO Comedy od 1 lutego w Cyfrze+ Zapowiadany trzeci kanał marki HBO ma pojawić się w platformie Cyfra+ i to na wyłączność. HBO Comedy, bo to o nim mowa ma uzupełnić ofertę dwóch pozostałych kanałów HBO i HBO2 w Cyfrze+. Wkrótce Canal+ Cyfrowy poda więcej szczegółów w oficjalnym komunikacie. Na razie nie wiadomo nic poza terminem uruchomienia HBO Comedy w Cyfrze+. Prawdopodobnie dla abonentów Cyfry+ z opcją HBO nowy kanał HBO Comedy będzie gratis.

Przypomnijmy tylko, że HBO Comedy otrzymał koncesję od czeskiego regulatora medialnego RRTV na posiedzeniu w dniu 9-10 stycznia 2007. Przyznano licencję na HBO Comedy spółce HBO Česká republika, spol. s r.o.

Czeską licencję HBO Comedy przyznano na 12 lat, ale podano tylko jeden kraj emisji - Polska, już bez Czech, Słowacji czy Węgier.
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
x 583
x 2877

Nowości Cyfry +

Post autor: Karol »

Pisałeś już o tym na poprzedniej stronie. Starczy.
dxs
Użytkownik

Nowości Cyfry +

Fox Life w Cyfrze+
Jak informuje biuro informacji prasowej kanału Fox Life. Kanał zostanie dołączony do oferty platformy Cyfra+ w drugim kwartale roku.Informowaliśmy już o braku umowy na wyłączność z kanałem Fox Life platformy Cyfrowy Polsat. Jak dowiedzieliśmy się od Moniki Jasłowskiej, rzeczniczki kanału Fox Life do spraw kontaktu z mediami, stacja zostanie dołączona do oferty platformy Cyfra+ w drugim kwartale bieżącego roku. Niewykluczone jest szybsze dołączenie kanału.
Animal
Użytkownik

Nowości Cyfry +

Post autor: Animal »

Jest i wzmianka o HBO Comedia z forum niemieckiego: HBO Comedy auf Hot Bird gestartet
(sh) Der erst kuerzlich zugelassene Comedykanal von HBO, HBO Comedy, startete auf Hot Bird 13 Grad Ost.
Eingesetzt wird Transponder 12,322 GHz h (SR 27500, FEC 3/4), das Signal wird in Mediaguard 2 verschluesselt.
Das Programm soll Bestandteil der polnischen Bezahlfernsehplattform Cyfra+ Plattform. HBO und HBO2 sind bereits Bestandteil von Cyfra+, eine Ausstrahlung ueber Cyfrowy Polsat ist bislang gescheitert.
Die Zufuehrung erfolgt via AMOS 1/2, 4 Grad West, 11,413 GHz h (SR 6666, FEC 3/4), verschluesselt in PowerVu.
Offizieller Sendestart fuer HBO Comedy ist am 29. Januar 2007.
Mit Zitat antworten żródło/http://forum.transponder-news.de/showth ... zdrowienia
Awatar użytkownika
Witu
VIP Expert
x 1
Kontakt:

Nowości Cyfry +

Nie wiem jak inni userzy tego forum, ale ja z niemieckiego tyle rozumiem, że nic nie rozumiem ;)
Platforma N:
N-box HDTV Recorder pakiety: hity filmowe, dzieci, sport i motoryzacja, kultura nauka świat, HBO
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
x 583
x 2877

Nowości Cyfry +

Post autor: Karol »

Wystarczy spojrzeć na pojedyczne wyrazy typu Hotbird i Cyfra+. Jest podany także transponder, na którym kanał nadaje. Wszystko ;-)
Awatar użytkownika
danielpes5
VIP Expert

Nowości Cyfry +

Post autor: danielpes5 »

są spekulacje jakoby HBO Comedy weszlo także do n-ki
gosc
VIP Expert

Nowości Cyfry +

Czy tak samo wiarygodne jak te o Seasons?
Awatar użytkownika
Witu
VIP Expert
x 1
Kontakt:

Nowości Cyfry +

danielpes5 pisze:są spekulacje jakoby HBO Comedy weszlo także do n-ki
Masz może jakieś źródełko, czy artykuł odnośnie tej informacji? ;-)
Platforma N:
Obrazek
Obrazek
dxs
Użytkownik

Nowości Cyfry +

Od kiedy będzie testował kanał HBO Coedy
Awatar użytkownika
Pawop
Obserwator

Nowości Cyfry +

Post autor: Pawop »

Witu pisze:Masz może jakieś źródełko, czy artykuł odnośnie tej informacji? ;-)
Na forum Laki, ktoś puścił info, że konsultant Nki powiedział, że HBO pojawi się u nich koło kwietnia, podobno potwierdził to też jakiś dystrybutor. Już tego tematu nie ma na tamtym forum (albo ja jestem ślepy). Niewydaje mi się, żeby to była prawda, tym bardziej, że sam Libicki powiedział, że HBO wiąże z Cyfrą jeszcze przez jakiś czas umowa ny wyłączność.
gosc
VIP Expert

Nowości Cyfry +

No to ja o tym pisałem na SK, ale nie chodziło o hbo comedy, ale o hbo w ogólności, czyli hbo1 i 2.
Awatar użytkownika
Pawop
Obserwator

Nowości Cyfry +

Post autor: Pawop »

Wiem, że chodziło o HBO i HBO2, ale wydaje mi się, że w pozostałych platformach pojawi się cała paczka HBO, albo nic. Jeżeli jest wyłączność na HBO i HBO2 (o której wspominał Libicki), to siłą rzeczy tak samo będzie z HBO Comedy.
Zablokowany

Wróć do „Wspomnienia”