Cyfra+

Historia telewizji w Polsce i na świecie. Nieistniejące kanały telewizyjne odbierane w naszym kraju.
Pawel

Nowości Cyfry +

Post autor: Pawel »

kubik pisze:a każda nowość w n jak na razie jest w cenie dotychczasowego abonamentu...
Tyle że niedawno te pakiety, które kosztowały 10zł podniesiono do 16zł ;).
Awatar użytkownika
Witu
VIP Expert
x 1
Kontakt:

Nowości Cyfry +

Post autor: Witu »

Karol pisze:
regoat pisze:niedlugo w C+ za wszystki kanaly trzeba bedzie doplacac i abonament bedzie wychodzil 200 zl
Przecież nie musisz mieć wszystkiego.
Tylkio że niektórzy są tacy, że muszą mieć ful opcję żeby im niczego przepadkiem nie brakło :) a nie tak jak ja co się kilkoma pakiecikami zadowolę :)
Platforma N:
N-box HDTV Recorder pakiety: hity filmowe, dzieci, sport i motoryzacja, kultura nauka świat, HBO
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
x 601
x 3057

Nowości Cyfry +

Post autor: Karol »

Ale nie okłamujmy się, bo nie wyobrażajmy sobie sytuacji, w której nadawca poszerza swoją ofertę, nie chcąc za to pieniędzy. Zyski ze zwiększania oferty nie mają się zmniejszać, tylko rosnąć. N-ka pewnie też nie długo będzie taka wspaniała. Tutaj mamy po prostu możliwość wybierania tego, co chcemy oglądać.
Pawel

Nowości Cyfry +

No i już wiadomo że FoxLife dopiero od komfortowego w górę.
Dziękuję bardzo właśnie za chwilę będę pisał wypowiedzenie złodziejom. Tylko jak takie wypowiedzenie ma wyglądać? Poradzi mi ktoś?
gosc
VIP Expert

Nowości Cyfry +

Post autor: gosc »

Dane abonenta, w tym nr karty, miejscowość, data, adresat, "Wypowiadam umowę zawartą w dniu ............. nr ................. Przyczyną jest............"
Podpis

Okres wypowiedzenia wynika z umowy.
Animal
Użytkownik

Nowości Cyfry +

Post autor: Animal »

Pawel pisze:No i już wiadomo że FoxLife dopiero od komfortowego w górę.
Dziękuję bardzo właśnie za chwilę będę pisał wypowiedzenie złodziejom. Tylko jak takie wypowiedzenie ma wyglądać? Poradzi mi ktoś?
Przecież nie na to płacę 20 zł więcej w komfortowym aby to samo było w podstawowym.Wszędzie są zróżnicowania więc wg Ciebie wszyscy złodzieje.
gosc
VIP Expert

Nowości Cyfry +

W którym miejscu wyczytałeś że chodzi mu o Podstawowy?
Animal
Użytkownik

Nowości Cyfry +

Jak by miał komfort to by miał dostęp do tego kanału i wtedy nie wyzywał od złodziei to chyba jasne.Pozdrowienia
gosc
VIP Expert

Nowości Cyfry +

Nie jasne bo dawni abonenci nie przechodzili na Podstawowy. Podstawowy kosztuje 38zł a Tematyczny był "trochę" droższy.
Pawel

Nowości Cyfry +

Dzięki @gosc za schemat wypowiedzenia.
Animal==> Mam tematyczny, który tak jak napisał @gosc jest "trochę" droższy od Podstawowego. A nazywam ich złodziejami na pewno nie z powodu jednego kanału telewizyjnego tylko po doświadczeniach związanych z bycia przez 5 lat abonentem Cyfry+ :D.
Animal
Użytkownik

Nowości Cyfry +

Widzisz Paweł@ Ja jestem od 1998/śp.Wizja i od fuzji C+/i też miałem kilka nieporozumień ostatnia nie tak dawno chodziło o przelew nadpłaty z jednego konta na moje które zostało nie wiadomo czemu podzielone.Na mój e-mail C+ przyznała się do błędu przeprosiła za zaistniałą sytuację i w ramach rekompensaty dostałem extra na 2m-ce Cinemax więc na pewno jest poprawa pod tym względem i nie jest tak żle.Pozdrowienia
sakal
Użytkownik
Kontakt:

Nowości Cyfry +

Post autor: sakal »

Witam

Kolejny raz Cyfra+ zmienila kolejnosc kanałów na liście

3. TVP INFO
14. TV Biznes
88. Polsat2
89. Zdrowie i Uroda

Pozdrawiam wszystkich
gosc
VIP Expert

Nowości Cyfry +

Czy ktoś wie czego zapowiedzią jest ten "ziemniak" z odkurzaczem z napisem "wkrótce"? Na stronie Cyfry+ jest to samo z napisem "Niezły kanał już wkrótce".
Awatar użytkownika
arczi13_90
Użytkownik

Nowości Cyfry +

Post autor: arczi13_90 »

Może to zapowiedz kanału "Dom z ogrodem" ??
gosc
VIP Expert

Nowości Cyfry +

Nie, już wiem że to jakieś krótkie filmiki mają być na Canal+.
Zablokowany

Wróć do „Wspomnienia”