Archiwalne ramówki telewizyjne

Historia telewizji w Polsce i na świecie. Nieistniejące kanały telewizyjne odbierane w naszym kraju.
ouled
Użytkownik
Posty: 18
Rejestracja: 12 sie 2009, 12:34
Lokalizacja: Warszawa

Archiwalne ramówki telewizyjne

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: ouled »

Wielkanoc 1982

Poniedziałek 12 kwietnia

TVP 1

8.55 Program dnia
9.00 Kino Teleferii: Panienka z okienka (2)
10.20 Architektura drewniana w Polsce
10.50 W starym kinie: Szpieg w masce, reż. M. Krawicz
12.10 Palmowe Święto-reportaż
12.35 Dziennik Telewizyjny
12.45 Na krosnach zapisane- reportaż
13.15 Punkt widzenia: I.T.D.
13.25 Klub Sześciu Kontynentów: Rytmy Indii
14.15 Teatr dla dzieci: Niezwykłe przygody doktora Dollitle i jego przyjaciół (2)
15.15 D'Artagnan i trzej muszkieterowie- (3)- Dalszy ciąg przygód
16.30 Prosto z Polski
16.50 Żółta łódź podwodna- film fab. muz. prod. ang.
18.15 Co dalej rodacy- program publicystyczny
19.00 Wieczorynka
19.30 Dziennik Telewizyjny
20.00 Teatr Telewizji: Kaprys
20.50 Magnesy estrady- program rozrywkowy
21.40 Wiadomości sportowe
22.10 Solo i w duecie- Lidia Kłobucka i Ryszard Tarasewicz

TVP 2

STUDIO 2

12.00 Powitanie
12.10 Magazyn rodzinny
12.15 Brzechwa nie tylko dzieciom: Szelmostwa lisa Witalisa
12.45 Małpy z doliny Amazonki- film przyrodniczy
13.15 Świąteczne zwyczaje- rozmowa z etnografem
13.25 Nie lubię poniedziałku- kom. prod. pol.
15.05 Magazyn rodzinny
15.10 Bliżej natury
15.30 Muppet show
16.00 Tamara- film dok.
16.20 Prawda i legenda: Co wiemy o Stańczyku
17.00 Wielka gra
17.55 Hodowle z pestek- program Andrzeja Skarżyńskiego
18.15 Staropolskie spotkanie z balladą- widowisko rozrywkowe
19.30 Dziennik Telewizyjny
20.05 Dr Jackyll imr Hyde- fil fab.
21.25 Na początku był piasek- film dok.
21.55 Magazyn rodzinny
22.00 Gwiazda Jazz Jamboree: Carla Bley
Awatar użytkownika
CHRIS
Użytkownik
Posty: 125
Rejestracja: 07 sie 2007, 11:05
Lokalizacja: Poznań-Grunwald

Archiwalne ramówki telewizyjne

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: CHRIS »

Ma ktoś ramówki z 31.12.1996 roku? Szczególnie interesuje mnie TVP2 i PTV Poznań :)
Awatar użytkownika
CHRIS
Użytkownik
Posty: 125
Rejestracja: 07 sie 2007, 11:05
Lokalizacja: Poznań-Grunwald

Archiwalne ramówki telewizyjne

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: CHRIS »

Ramówki dwóch lokalnych stacji z Warszawy:

Sobota 01.01.2000

TV STOLICA:

08:00 Tu TV Stolica
09:00 Mała księżniczka - melodramat USA
10:35 Tu TV Stolica
11:35 Kolędy i pastorałki
12:00 Spotkanie noworoczne z prezydentem Warszawy
12:30 Noworoczny Koncert Życzeń
13:00 Ursynów 2000
13:15 Noworoczny Koncert Życzeń
13:30 Bielany 2000
13:45 Noworoczny Koncert Życzeń
14:00 Rembertów 2000
14:15 Noworoczny Koncert Życzeń
14:30 Bemowo 2000
14:45 Noworoczny Koncert Życzeń
15:00 Wawer 2000
15:15 Noworoczny Koncert Życzeń
15:30 Ursus 2000
15:45 Noworoczny Koncert Życzeń
16:00 Białołęka 2000
16:15 Noworoczny Koncert Życzeń
16:30 Wilanów 2000
16:45 Noworoczny Koncert Życzeń
17:00 Włochy 2000
17:15 Noworoczny Koncert Życzeń
17:30 Targówek 2000
17:45 Noworoczny Koncert Życzeń
18:00 Spotkanie z przewodniczącym Stowarzyszenia Gmin Mazowieckich
18:30 Kolęda na cały rok
19:15 Zima lubi dzieci
20:00 Niech nam żyje młoda para - koncert
21:00 Droga do Wellville - komedia USA
23:00 Eroticon - magazyn
23:50 Gry i zabawy interaktywne

PORION

15:30 Och, co za noc - komedia USA
17:00 Na czasie - magazyn muzyczny
19:00 Przynęta
19:30 Smile Story
19:35 Yancy Derringer - serial kryminalny USA
20:00 Smile Story
20:05 Oszust - komedia USA
21:45 Smile Story
21:50 O diable mowa - komedia USA
23:25 Smile Story
23:30 Dziesięć wcieleń kota Fritza - film animowany dla dorosłych

Niedziela 02.01.2000:

TV STOLICA:

14:00 Trzynasta misja - film wojenny USA
15:40 Goniec Warszawski 1900
16:00 Kolędy i pastorałki
16:25 Pokaz mody weselnej
17:00 Niech nam żyje młoda para - koncert
18:00 Kabaretowa Agencja Towarzyska
18:30 Mała Księżniczka - Melodramat Usa
20:00 Spotkanie Z Prezydentem Warszawy
20:30 Gra Magic Band - Koncert
21:20 Łapać terrorystów - sensacyjny USA
23:05 Program na jutro
23:15 Droga do Wellville - komedia USA
01:15 Gry i zabawy interaktywne

PORION

15:00 Winslow - bożonarodzeniowy niedźwiadek - film dla dzieci USA
15:45 Rozmowa z Ewą Braun
16:30 Yancy Derringer
17:00 Na Czasie - Magazyn Muzyczny
19:00 Świat Dalekich Podróży
19:30 Zoolife
20:00 Czynnik ludzki - film sensacyjny USA
21:45 TV Shop
22:00 Zdobywcy gwiazd - film s.f. USA
23:30 Śmiertelne pożądanie - film sensacyjny USA
01:00 TV Shop

Źródło: Archiwum GW
Grzelich1996
Junior
Posty: 979
Rejestracja: 11 lis 2010, 13:02
Lokalizacja: Kodeń

Archiwalne ramówki telewizyjne

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Grzelich1996 »

Proszę o ramówki z 24-26 grudnia 2002, 31 grudnia 2002, 1 stycznia 2003, 24-26 grudnia 2003, 31 grudnia 2003 i 1 stycznia 2004. Byłbym wdzięczny.
http://www.youtube.pl/telefilmkoden2 - mój profil na YouTube
Awatar użytkownika
TV Trauma
Junior
Posty: 832
Rejestracja: 31 sie 2010, 11:05
x 10
x 4
Kontakt:

Archiwalne ramówki telewizyjne

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: TV Trauma »

Telewizyjne ramówki z dodatku do magazynu ,,Naj'' - ,,Naj program TV'' na Niedzielę, 5 listopada 2000 roku:
TVP 1
6:30 Samo życie - magazyn;
6:45 Proszę o odpowiedź;
7:00 Za czy przeciw - magazyn;
7:50 Brzydkie kaczątko - serial animowany, Hiszpania;
8:15 Do góry nogami - program dla dzieci;
8:40 Siódme niebo - serial dla młodzieży, USA;
9:30 Rejs 2000 - mag. żeglarski;
9:50 Dom 2 - serial obycz., Polska, wyk.: Tomasz Borkowy, Halina Rowicka;
11:40 Moc - magazyn;
12:00 Anioł Pański - transmisja;
12:40 Czasy;
13:00 Wiadomości;
13:10 Tydzień;
13:55 Zaginiony świat - serial przygodowy, Kanada;
14:45 Lech Basket Liga - mecz Polonia Warszawa - Czarni Słupsk;
16:30 Sensacje XX wieku: Rok 1941 - program Bogusława Wołoszańskiego;
17:00 Teleexpress;
17:20 Randka w ciemno - zabawa quizowa;
18:05 Lokatorzy - serial kom., Polska, wyk.: Ewa Szykulska, Marek Siudym, Michał Lesień, Agnieszka Michalska (25 min);
18:35 Śmiechu warte - program rozrywkowy;
19:00 Wieczorynka;
19:30 Wiadomości;
19:50 Sport;
19:55 Prognoza pogody;
20:05 Bezsenność w Seattle - melodramat, USA 1993, reż.: Nora Ephron; wyk.: Tom Hanks, Meg Ryan, Rosie O'Donnell, Rita Wilson (104 min);
21:50 Pamiętnik rodzinny - Pierwszy krzyk - telenowela dokumentalna Wojciecha Szumowskiego;
22:20 Decyzja należy do Ciebie: Błąd (za zgodą rodziców);
23:00 Pegaz - magazyn kulturalny;
23:25 Sportowa niedziela;
23:45 Salto - dramat psych., Polska 1965, wyk.: Z. Cybulski, G. Holoubek, M. Lipińska (100 min) (za zgodą rodziców);
1:30 Gwiazdy świecą nocą - pr. pop.-nauk.;
1:50 Włoskie piękności - film dokumentalny, Francja.:
TVP 2:
6:25 Film dla niesłyszących: Dom 2: Trzecie kłamstwo - serial obyczajowy, Polska;
7:55 Słowo na niedzielę;
8:00 Program lokalny;
9:00 Doogie Howser, lekarz medycyny - serial komediowy, USA;
9:30 Niezwykła 7 - teleturniej;
9:55 Ulica Sezamkowa;
10:25 Kręcioła;
10:45 Podróże kulinarne Roberta Makłowicza;
11:15 Nieśmiertelne klejnoty: Magia kolorów - serial dokumentalny, Hiszpania;
11:40 Morderczy wyścig - film przyg., USA 1975, reż.: R. Brooks, wyk.: Gene Hackman, Candice Bergen, James Coburn, Ben Johnson (131 min);
14:00 30 ton! Lista, lista;
14:30 Familiada;
15:00 Złotopolscy - telenowela, Polska, wyk.: Ewa Ziętek, Henryk Machalica (25 min);
15:30 Szansa na sukces: Stanisław Soyka;
16:35 Na dobre i na złe (39) - serial obycz., Polska, wyk.: M. Foremniak, A. Żmijewski (49 min);
17:30 7 dni - świat - program publicystyczny;
18:00 Program lokalny;
18:30 Panorama;
18:50 Dwójkomania;
18:55 Święta wojna - serial kom., Polska, wyk. K. Hanke, Z. Buczkowski (25 min) [dwa odcinki - przyp. TV Traumy];
20:00 VI Festiwal Kabaretowy Camping Europa 2000 - Na bis!!!;
20:50 Dwójkomania;
21:00 Panorama; Sport Telegram i Prognoza pogody;
21:35 Nowojorscy gliniarze - serial sens., USA, wyk.: Rick Schroder, Dennis Franz, James McDaniel, Gordon Clapp (za zgodą rodziców);
22:20 Nas troje - sztuka, Polska, wyk.: K. Figura, M. Tomaszewski, J. Bończak, A. Włodarczyk (65 min);
23:25 Dwie skały - piosenki Jacka Kaczmarskiego;
23:55 Zakręty losu - dramat wojenny, USA 1989, reż.: Ian Sharp, wyk.: Ben Cross, Veronica Hamel, John Glover, Bruce Greenwood (98 min).
TVP Regionalna
7:00 Zuzia i jej przyjaciele - serial;
7:25 Parowóz Tomek i jego przyjaciele - serial anim;
7:35 Molly - serial przygodowy;
9:00 Wierzę, wątpię, szukam;
9:30 Opowieści mamy gęsi - program dla dzieci;
9:55 Parowóz Tomek i jego przyjaciele - serial anim;
10:00 Budujemy mosty;
10:30 Zwierzątka ze sklepiku;
10:55 Tajna misja - przyg. (dla wszystkich);
11:25 Teleturniej Niepołomice;
14:30 Zwierzęta z bliska;
15:30 Teleturniej Niepołomice;
16:00 Przygody Sindbada - serial przygodowy, USA 1995 (dla wszystkich);
16:45 Halo krzyżówka;
17:10 Kabaret Teraz-Potem;
18:30 Żeglarstwo;
19:00 Koszykówka mężczyzn;
20:00 Mecz Polska - Europa;
22:00 Życiorysy z refrenem - program rozrywkowy;
22:30 Samotny sługa boży - dramat obycz., USA 1995.
lucas8910
Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 02 sty 2012, 16:26

Archiwalne ramówki telewizyjne

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: lucas8910 »

Ma ktoś może ramówki Polsatu z grudnia 2001?
Sonia91
Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 15 sty 2012, 22:15

Archiwalne ramówki telewizyjne

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Sonia91 »

na początku lat 80 mój tata występował w jakimś niedzielnym programie około południa. mógłby ktoś wstawić ramówkę z niedzieli tych lat?
erkk
Użytkownik
Posty: 171
Rejestracja: 01 wrz 2008, 12:20

Archiwalne ramówki telewizyjne

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: erkk »

Witam Was po długiej przerwie! Znalazłem trochę czasu, więc zabrałem się za badanie początków lokalnej telewizji w Szczecinie. Oto kilka rzeczy, które wygrzebałem podczas pobytu w Książnicy Pomorskiej - niedługo będzie więcej :)

PTV Morze
31.10.1911 Czwartek - pierwszy dzień emisji
16.30 Transmisja z otwarcia TV Morze
16.45 Teleinstrukcja jak odbierać TV Morze
17.00 Zabytki Sakralne Ziemi Szczecińskiej
17.15 Film "Dziecko pokoju"
17.45 Reportaż TV-5
18.30 Wiadomości lokalne
19.30 Muzyka
20.00 Sky News

4.03.1993
13.30 Teletext, teledyski
17.00 Europa - mag. filmowy
17.30 Wczoraj, dziś, jutro w Szczecinie
18.00 Magazyn turystyczny
18.50 Bajki dla dzieci
19.00 Giełda ogólnopolska
19.15 Spotkanie w 13 muzach
20.10 Magazyn Kulturalny
21.15 Spotkanie w 13 muzach
22.00 Wczoraj, dziś, jutro w Szczecinie
22.30 Indie - program turystyczny
23.05 Pani Wang w Chinatown
00.30 Teletext, informator miejski

W ostatnim okresie wiadomości "Wczoraj, dziś, jutro w Szczecinie" były nadawane o 7.20, 17.30 i około 22, a w soboty także po 12.
Dzień po zakończeniu emisji największe regionalne gazety "Kurier Szczeciński", "Głos Szczeciński" i "Dziennik Szczeciński" informowały o zamknięciu na pierwszych stronach i podkreślały panującą tam dezinformację.
Pepek94
Obserwator
Posty: 644
Rejestracja: 31 mar 2009, 18:06
Lokalizacja: powiat ostrowiecki
x 4
Kontakt:

Archiwalne ramówki telewizyjne

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Pepek94 »

erkk pisze:31.10.1911 Czwartek - pierwszy dzień emisji
1911 - nie było jeszcze telewizji.
Wielki fan mediów publicznych, zwłaszcza TVP i PR.
DVB-T: Święty Krzyż (MUX 1/2/3)
Nie dla logotypów ekranowych w czasie bloków reklamowych.
#StopZawyżaniu
Anglojęzyczny blog o cyfrowej radiofonii (i nie tylko): https://eudigitradio.blogspot.com/
Grzelich1996
Junior
Posty: 979
Rejestracja: 11 lis 2010, 13:02
Lokalizacja: Kodeń

Archiwalne ramówki telewizyjne

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Grzelich1996 »

Więc był to rok 1991.
http://www.youtube.pl/telefilmkoden2 - mój profil na YouTube
happysad567
Użytkownik
Posty: 2
Rejestracja: 16 lut 2012, 12:00

Archiwalne ramówki telewizyjne

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: happysad567 »

hej ma ktoś ramówkę telewizyjną TVP 1, TVP 2 z Olimpiady w Sydney 2000 między 16 września a 1 październikiem
2000 roku bardzo proszę
Awatar użytkownika
bartekwalasek14
Użytkownik
Posty: 64
Rejestracja: 10 mar 2012, 16:22
Lokalizacja: Prima Cool

Archiwalne ramówki telewizyjne

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: bartekwalasek14 »

Ma ktoś ramówki kanałów TVP z 2006r.
http://worldofogolnotematyka.fora.pl/

*TVP Regionalna - Jesteś u siebie*
Grzelich1996
Junior
Posty: 979
Rejestracja: 11 lis 2010, 13:02
Lokalizacja: Kodeń

Archiwalne ramówki telewizyjne

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Grzelich1996 »

Na forum jest kilka ramówek z 2006 roku. Niech ktoś daje inne.

Mam jeszcze jedną sprawę. Otóż, z tego co wiem, 1 stycznia 1999 telewizja Polsat po raz pierwszy pokazała amerykański film pt. "Nowe przygody Pippi Langstrumpf" z 1988 roku (ramówka tej stacji z tego dnia jest na tym forum). Wcześniej TVP na pewno go pokazała. Zatem pierwszy raz leciał pewnie na początku lat 90-tych, a po raz ostatni mogliśmy go zobaczyć 14 stycznia br. w Polsacie.
http://www.youtube.pl/telefilmkoden2 - mój profil na YouTube
skubi
Obserwator
Posty: 735
Rejestracja: 02 cze 2011, 17:11
x 1

Archiwalne ramówki telewizyjne

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: skubi »

Wrzucam ramówke:
TVP1 14.10 2002
06:00 Kawa czy herbata; w tym Wiadomości:6.05,6.30,7.00,7.30
08:00 Wiadomości
08:12 Pogoda
08:15 Woronicza 17
08:25 Telezakupy
08:45 Trzy niedźwiadki; odc.6 - Zemsta troli; serial anim.prod. hiszpańskiej
09:10 Budzik; program dla najmłodszych
09:35 Rycerz Piotruś herbu Trzy Jabłka; odc.7 -Jednodniowy rycerz, Królewskie wakacje; serial anim. prod.francuskiej
10:05 Nowa Ziemia; odc.1; serial prod.USA; powt.
11:00 Gotowanie na ekranie
11:15 ZUS radzi
11:25 The lost secret; odc.7; język angielski dla średniozaawansowanych
11:40 Telezakupy
12:00 Wiadomości
12:10 Agrobiznes
12:20 Kontrasty - świat, ludzie, pieniądze
12:25 Rolnictwo na świecie
12:45 Plebania; odc.214; serial TVP[stereo]; powt.
13:15 Zwierzęta świata; Zdolność przetrwania; odc.4/6 -Szczyt wytrwałości [cz.2]; serial dok.prod.izraelskiej [stereo]
13:45 Telezakupy
14:00 Miliard w rozumie; teleturniej
14:25 Mój ślad w Telewizji; Maciej Zimiński; powt.
14:35 Normalnie jak w domu; Grają hormony
15:00 Wiadomości
15:10 Studio Komitetów Wyborczych; 1.PSL,2.Alternatywa,3.SLD-UP,4.LPR,5.UPR,6.Samoobrona,7.Unia Samorządowa
16:05 Rower Błażeja
16:30 Moda na sukces; odc.1743; serial prod.USA
17:00 Teleexpress
17:20 Sportowy Express
17:30 Gość Jedynki
17:40 Klan; odc.627; telenowela TVP
18:10 Magazyn olimpijski - Echa stadionów
18:40 Wrzuć Jedynkę
18:50 5 minut o Unii Europejskiej
19:00 Wieczorynka; Tabaluga; serial anim.prod.niemieckiej
19:30 Wiadomości
19:55 Sport
20:06 Pogoda
20:20 Miej oczy szeroko otwarte; Oszust Rocancourt.Człowiek,który okpił Hollywood.; film dok.prod.USA
21:25 Teatr Telewizji; Tartuffe czyli obłudnik; 2002 autor: Molier [stereo]; reż: Andrzej Seweryn; wyk: Zofia Rysiówna,Krzysztof Kolberger,Magdalena Cielecka,Michał Żebrowski
23:00 Monitor Wiadomości
23:20 Profit
23:25 Dobre książki
00:00 50 lat TVP; Taka była telewizja; Taka była telewizja reglamentowana /4/; cykl dokumentalny Ireneusza Englera; powt.
00:50 Zakończenie programu
Awatar użytkownika
TV Trauma
Junior
Posty: 832
Rejestracja: 31 sie 2010, 11:05
x 10
x 4
Kontakt:

Archiwalne ramówki telewizyjne

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: TV Trauma »

Telewizyjne ośrodki regionalne Telewizji Polskiej. Ramówki z Tele Tygodnia. Program na 19. dzień lutego 1997 roku, środa.
WOT 3
8:00 Kurier poranny
8:15 Warszawski magazyn wojskowy
8:30 TV Polonia
Retransmisja
12:00 Zima w...
13:00 Myszka Willi wędruje po świecie
13:40 Dusty (10)
14:30 Rozmowa
15:10 Mokradełka
15:35 Maluda (2)
16:00 Niezwykłe przygody (7 - ost.)
16:30 Telebajt
16:35 Ferie w mieście
16:45 TV Kurier Bemowa
17:00 Teleturniej warszawski
17:10 Warszawski magazyn historyczny
17:30 Reportaż
18:10
18:30 Maria Celeste
Telenowela produkcji wenezuelskiej [z] 1994 [roku] [...]
19:30 Podbój kosmosu (3 - ost.)
20:00 Na ratunek (5)
Australijski serial sensacyjny
20:50 Historia Baletu Kirowa - dok.
21:45 Rozmowa
22:20 Co, gdzie...
22:30 T[elewizyjny] K[urier] W[arszawski]
22:45 U lekarza
23:00 Ślad na ziemi
TELE 3 KATOWICE
15:10 Seriale
16:00 Niezwykłe przygody (7 - ost.)
17:30 Dziś w "3"
18:30 Maria Celeste
20:00 Na ratunek (5)
20:50 Historia Baletu Kirowa
22:00 Aktualności
22:15 Namiętność
0:00 Alfabet życia
2:00 Film fabularny
3:30 Łowcy sensacji - film obyczajowy, USA
5:00 Niebezpiecz.
TELEWIZJA KRAKÓW
15:10 Mokradełka
15:35 Maluda (2)
17:15 Rynek
18:10 Kronika
18:30 Maria Celeste
19:30 Podbój... (3)
20:00 Na ratunek (5)
Australijski serial sensacyjny
20:50 Historia Baletu Kirowa
21:50 Kronika
22:35 Koncert
23:15 Dzieci śmieci
Polski dramat obyczajowy
ODPOWIEDZ

Wróć do „Wspomnienia”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości