Archiwalne ramówki telewizyjne

Historia telewizji w Polsce i na świecie. Nieistniejące kanały telewizyjne odbierane w naszym kraju.
Programowny
Użytkownik
Posty: 240
Rejestracja: 23 sty 2011, 12:00
x 10

Archiwalne ramówki telewizyjne

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Programowny »

Ja mam już te brakujące ramówki Dwójki.
piątek, 23.12.2005
TVP1

06:00 Kawa czy herbata? w tym: Przegląd prasy o 6.15, 6.45, 7.15, 7.45; skrót Wiadomości o 6.30, 7.00, 7.30 , Pogoda o 6.32, 7.05, 7.34 oraz Był taki dzień o 6:34 i 7:36; Bez ograniczeń wiekowych
08:00 Wiadomości
08:10 Pogoda
08:10 Moda na sukces - odc.2673; serial kraj prod.USA (1998); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
08:40 Cedric - Przeprowadzka ; serial animowany kraj prod.Francja (2003); STEREO, Dla małoletnich od lat 7
08:50 Kasztaniaki - Zimowa akcja ratunkowa kraj prod.Polska (1998); Bez ograniczeń wiekowych
09:00 Bajeczki Jedyneczki; Bez ograniczeń wiekowych
09:10 Jedyneczka - Jutro gwiazdka; program dla dzieci; Bez ograniczeń wiekowych
09:45 Zaprzysiężenie Prezydenta RP Lecha Kaczyńskiego przed Zgromadzeniem Narodowym
11:45 Agrobiznes
12:00 Wiadomości
12:10 Klan - odc. 1024; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
12:30 Plebania - odc. 626; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
12:55 Dobrane pary - odc.2; talk-show; Dla małoletnich od lat 12
13:25 Kiosk przy Wspólnej - poradnik dla ubezpieczonych ; Bez ograniczeń wiekowych
13:40 Uroczyste przekazanie Prezydentowi RP insygniów Kawalera Orderu Orła Białego i Wielkiego Krzyża Orderu Odrodzenia Polski - transmisja z Zamku Królewskiego
14:20 Glob 2005; magazyn; Dla małoletnich od lat 12
14:45 Polska z bocznej drogi
15:00 Wiadomości
15:10 Popołudnie z Jedynką - Wspomnień czar; magazyn; Dla małoletnich od lat 12
15:25 Kuchnia z Okrasą - Nie tylko na Wigilię...; Bez ograniczeń wiekowych
15:50 Pogoda
15:55 Przejęcie przez Prezydenta Lecha Kaczyńskiego zwierzchnictwa nad Siłami Zbrojnymi RP - transmisja uroczystości na placu Marszałka J.Piłsudskiego w Warszawie
16:45 Był taki dzień
16:50 Sportowy Express
17:00 Teleexpress
17:20 Kochamy polskie komedie; teleturniej; Dla małoletnich od lat 7
17:55 Tak miało być - odc. 8; serial obyczajowy; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:25 Bulionerzy - odc. 48 - Brzemię oglądalności; serial komediowy TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
19:00 Wieczorynka - Między nami bocianami - Zapominalscy odc.12; serial animowany; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
19:30 Wiadomości
19:55 Sport
20:00 Pogoda
20:15 Matka Teresa - cz. 1 (Madre Teresa, part 1); film biograficzny kraj prod.Włochy (2003); reż.:Fabrizio Costa; wyk.:Olivia Hussey, Sebastiano Somma, Michael Mendl, Ingrid Rubio; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
21:55 "Cała jesteś w skowronkach" - jubileusz zespołu Skaldowie - cz.2; koncert; Dla małoletnich od lat 7
22:20 Purpura i czerń (The Scarlet and the Black); dramat wojenny kraj prod.USA, Włochy (1983); reż.:Jerry London; wyk.:Gregory Peck, Christopher Plummer, John Gielgud; Dla małoletnich od lat 12
00:40 Był taki dzień
00:45 Po godzinach
01:40 Tele-Nowela
01:55 Kino nocnych marków - Łowcy nagród (Bounty Hunters); film sensacyjny kraj prod.USA (1996); reż.:George Erchbamer; wyk.:Michael Dudikoff, Benjamin Ratner, Lisa Howard; STEREO, Dla małoletnich od lat 16
03:25 Był taki dzień
03:35 Zakończenie programu

TVP2
06:15 Złotopolscy - odc. 298 Oszust matrymonialny; Dla małoletnich od lat 12
06:40 10 minut tylko dla siebie; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
06:50 Dwójka Dzieciom - Gruby - odc 7/7 W podziemiach klasztoru; serial TVP; Dla małoletnich od lat 7
07:20 Od przedszkola do Opola
07:45 Dwójka Dzieciom - Teletubisie; serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (1997); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
08:15 Egzamin z życia - odc 1; serial kraj prod.Polska (2005); reż.:Teresa Kotlarczyk; wyk.:Michał Sitarski, Mateusz Damięcki, Dominika Łakomska, Ewa Wiśniewska, Zofia Kucówna, Rafał Królikowski, Anna Tomaszewska, Jerzy Grałek, Antonina Choroszy, Wiesław Komasa; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
09:00 Pytanie na śniadanie - Porozmawiajmy z gwiazdami o ich ulubionych œwiętach; Bez ograniczeń wiekowych
w tym ok.: 9.30, 10.30, 11.05 - Pogoda, 10.00, 11.00 - Panorama
11:10 M jak miłość - odc. 241; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
12:00 Świat podróży według Ediego - Islandia; cykl dokumentalny; Bez ograniczeń wiekowych
12:30 10 minut tylko dla siebie; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
12:40 TELEZAKUPY
13:00 Panorama
13:11 Pogoda
13:15 Podwójne życie
13:30 Król Sokołów (SOKOLIAR TOMAS) kraj prod.Polska, CZECHY, Niemcy, Francja, Węgry, Słowacja (2000); reż.:Vaclav Vorlicek; wyk.:Jiri Langmajer, Jaroslav Zvasta, Agnieszka Wagner, Brano Holicek, Juraj Kukura, Klara Jandowa, Waldemar Kownacki, Magdalena Wójcik; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
15:10 Janosik (12)
16:00 Dla niesłyszących - Panorama
16:10 Złotopolscy - odc. 725 Na tańce; Dla małoletnich od lat 12
16:40 Złotopolscy - odc. 726 Nasze podwórko; Dla małoletnich od lat 12
17:15 Allo, allo - odc. 58 kraj prod.Wielka Brytania
17:45 Z Dwójką bezpieczniej; Dla małoletnich od lat 12
17:55 Pogoda
18:00 Program lokalny
18:30 Panorama
18:55 Pogoda
19:05 Wideoteka dorosłego człowieka; Bez ograniczeń wiekowych
20:00 Kabaretowa Scena Dwójki "Zielonogórskie zagłębie kabaretowe" (1); widowisko; Bez ograniczeń wiekowych
20:55 Kabaretowa Scena Dwójki "Zielonogórskie zagłębie kabaretowe" (2); widowisko; Bez ograniczeń wiekowych
22:00 Panorama
22:20 Biznes
22:25 Sport Telegram
22:35 Pogoda
22:40 Kolęda dla żołnierzy - reportaż
23:00 Biuro kryminalne - odc. 12; serial TVP
23:50 Impostor (Impostor); film science fiction kraj prod.USA (2002); reż.:Gary Fleder; wyk.:Gary Sinise, Madeleine Stowe, Vincent D'Onofrio; STEREO, Dozwolone od lat 18
01:25 Słodki drań (Sweet and Lowdown); film obyczajowy kraj prod.USA (1999); reż.:Woody Allen; wyk.:Anthony La Pagalia, Brian Markinson, Uma Thurman, Sean Penn, Woody Allen; STEREO, Dla małoletnich od lat 16
02:45 Zakończenie programu

niedziela, 25.12.2005
TVP1

06:10 Opowieść o laseczce z cukru (The legend of the candy cane) kraj prod.Wielka Brytania (2001); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
06:55 Był taki dzień
07:00 Transmisja Mszy świętej z Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Krakowie - Łagiewnikach; Bez ograniczeń wiekowych
08:00 Domisie - Domisiowa złota rybka; program dla dzieci; Bez ograniczeń wiekowych
08:25 Teleranek - magazyn dla młodszych nastolatków; Dla małoletnich od lat 7
09:00 Opowieść z życia lwów (Pride); dokument fabularyzowany kraj prod.Wielka Brytania (2004); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
10:30 Inspektor Gadżet (Inspector Gadget); komedia familijna kraj prod.USA (1999); reż.:David Kelogg; wyk.:Matthew Broderick, Rupert Everett, Joely Fisher; DOLBY SURROUND, Dla małoletnich od lat 7
11:50 "Urbi et Orbi" - transmisja z Watykanu; Bez ograniczeń wiekowych
12:50 Wywiad i opinie (wydanie świąteczne); program publicystyczny; Dla małoletnich od lat 12
13:15 "Święta święta" - cz.1; koncert; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:05 Potwory i spółka (Monsters); film animowany kraj prod.USA (2001)
15:40 Jaka to melodia? ; teleturniej muzyczny; Bez ograniczeń wiekowych
16:20 Co tu jest grane ? - wydanie świąteczne; program muzyczny; Dla małoletnich od lat 7
16:55 Był taki dzień
17:00 Teleexpress
17:15 Warto kochać - odc. 21; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
18:05 Śmiechu warte; program rozrywkowy; Dla małoletnich od lat 12
18:25 Od przedszkola do Opola - Kolędy; Bez ograniczeń wiekowych
19:00 Wieczorynka - Truskawkowe Ciastko - Przygoda z gwiazdkowymi prezentami cz II; serial animowany kraj prod.USA (2002); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
19:30 Wiadomości
19:50 Sport
19:55 Pogoda
20:10 Legalna blondynka 2 (Legally Blond 2:Red, White and Blonde); komedia kraj prod.USA (2003); reż.:Charles Herman-Wurmfeld; wyk.:Bob Newhart, Reese Witherspoon, Sally Field, Jessica Caufiel, Ruth Wiliamson
22:00 Eksplozja (Blown away); film sensacyjny kraj prod.USA (1994); reż.:Stephen Hopkins; wyk.:Suzy Amis, Forest Whitaker, Lloyd Bridges, John Finn, Chris De Oni
23:45 Świąteczna gorączka (Breakaway); film fabularny kraj prod.USA (2002); reż.:Charles Robert Carner; wyk.:Dean Cain, Erika Eleniak, Eric Roberts; DOLBY SURROUND, Dla małoletnich od lat 16
01:15 Szara Sowa (Grey Owl); film fabularny kraj prod.Wielka Brytania, Kanada (1999); reż.:Richard Attenborough; wyk.:Pierce Brosnan, Stewart Bick, Vlasta Vrana, Serge Houde; DOLBY SURROUND, Dla małoletnich od lat 12
03:10 Był taki dzień
03:15 Zakończenie programu

TVP2
06:20 Słowo na niedzielę
06:25 Homilia Prymasa Polski
06:30 Polski święty Mikołaj – reportaż
06.40 Boże Narodzenie Śnieżka – film animowany, USA 2002
07:05 M jak miłość (372)
07:55 Zacisze gwiazd
08:20 Bardzo cicha noc – Ryszard Rynkowski
08:45 Odyseja kosmiczna – serial dokumentalny
09:25 Baśniowe święta
09.55 Różowa Pantera – komedia, USA/Wielka Brytania 1963, reż. Blake Edwards, wyk. David Niven
11:45 Bardzo cicha noc – Ryszard Rynkowski
12.05 Skrzydełko czy nóżka? – komedia, Francja 1976, reż. Claude Zidi, wyk. Louis de Funes
14:00 Familiada
14:30 Złotopolscy (728) – telenowela
15:05 Telepeerele
16:00 Na dobre i na złe (239) – serial obyczajowy
17:05 Rodzinne kolędowanie
18:00 Program lokalny
18:30 Panorama
19:05 Plusk – komedia romantyczna, USA 1984, reż. Ron Howard, wyk. Tom Hanks
21:00 Kabaretowa scena Dwójki – program rozrywkowy
22:00 Panorama
22:20 Sport-telegram
22:40 Za ciosem – film sensacyjny, USA/Hongkong 1998, reż. Hark Tsui, wyk. Jean-Claude van Damme
00:10 Wiedźmin – film fantastyczny, Polska 2001, reż. Marek Brodzki,

poniedziałek, 26.12.2005
TVP1

06:00 Zwierzęta świata - Tajemniczy świat ogrodów - Nocne życie odc.12/13 (The Secret World of Gardens. Night Life.); cykl dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2004); Bez ograniczeń wiekowych
06:20 Był taki dzień
06:25 "Wigilijna paczka"; koncert; Bez ograniczeń wiekowych
07:05 Jak powstawał film "Potwory i Spółka" (Monsters, making of); film dokumentalny kraj prod.USA (2001)
08:00 Bob budowniczy i niezapomniane święta Bożego Narodzenia (Bob the Builder a Christmas to remember); film animowany kraj prod.Wielka Brytania (2000); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
08:50 Budzik - świąteczne wspomnienie; Bez ograniczeń wiekowych
09:20 Moliki książkowe-czyli-co czytać dziecku - odc. 4; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
09:30 Potwory i spółka (Monsters) 92'; film animowany kraj prod.USA (2001)
11:05 Gwiazdka Eloizy (Eloise at Christmastime) 84'; komedia kraj prod.Kanada (2003); reż.:Kevin Lima; wyk.:Julie Andrews, Sofia Vassilieva, Christine Baranski, Tannis Burnett, Corinne Conley
12:30 Daleko od domu: Zagubieni w San Francisco (Homeward Bound II : Lost in San Francisco) 85'; film fabularny kraj prod.USA (1996); reż.:David R. Ellis; wyk.:Robert Hays, Kim Greist, Veronica Lauren; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
14:00 Toy Story 2 (Toy Story 2) 88'; film animowany kraj prod.USA (1999); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
15:30 Kochamy polskie komedie - odc.45; teleturniej; Dla małoletnich od lat 7
16:00 SEJF-Subiektywny Express Jacka Fedorowicza - /14/; program rozrywkowy; Dla małoletnich od lat 12
16:10 "Święta święta" - cz.2; koncert; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
16:55 Był taki dzień; felieton
17:00 Teleexpress
17:20 Ostatni smok (Dragonheart) 98'; baœń filmowa kraj prod.USA (1996); reż.:Rob Cohen; wyk.:Dennis Quaid, Julie Christie, Peter Postletwaite; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
19:05 Wieczorynka - Baśnie i bajki polskie - O królewnie zaklętej w żabę; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
19:15 Wieczorynka - Miś Tomi i przyjaciele - odc. 30 Boże Narodzenie (PB Bear and Friends, Beary Christmas ep. 30) kraj prod.Wielka Brytania (1998); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
19:30 Wiadomości
19:50 Sport
19:55 Pogoda
20:10 Wszystko się sypie (Bringing Down the House) 104'; komedia kraj prod.USA (2003); reż.:Adam Shankman; wyk.:Steve Martin, Joan Plowright, Queen Latifah
22:00 Drzewo Jozuego (Joshua Tree) 101'; film sensacyjny kraj prod.USA (1993); reż.:Vic Armstrong; wyk.:George Segal, Christian Alfonso, Geoffrey Lewis; Dla małoletnich od lat 16
23:50 Świadek mimo woli (Body Double) 109'; film kryminalny kraj prod.USA (1984); reż.:Brian DePalma; wyk.:Henry Greg, Melanie Griffith, Guy Boyd, Craig Wasson; STEREO, Dozwolone od lat 18
01:40 Jazz w lesie - "Jarek Śmietana, Maupin, Henderson Quintet"; koncert; Bez ograniczeń wiekowych
02:25 Był taki dzień
02:30 Zakończenie dnia

TVP2
06:10 Przygody Kota Filemona
06:35 Bajka o pluszowych misiach, które uratowały święta
07:00 W poszukiwaniu świętego Mikołaja – film dok.
07:50 Kolęda sportowa
08:15 Przyjdź na świat – rok później
08:30 Odyseja kosmiczna – serial dok.
09:35 Baśniowe święta
10:10 Różowa Pantera kontratakuje – komedia kryminalna, Wlk. Bryt. 1976, wyk. Peter Sellers
11.55 Zwariowany weekend – komedia, Francja/Włochy 1967, wyk. Louis de Funes
13:30 Gąssowski świątecznie
14:00 Familiada – wydanie specjalne
14:30 Złotopolscy (729)
15:00 Szansa na sukces
16.00 Ja cię kocham, a ty śpisz – film obyczajowy, USA 1995, reż. John Turteltaub, wyk. Sandra Bullock
17:40 Pospieszalscy świątecznie
18:00 Program lokalny
18:30 Panorama
19:05 Benefis Cezarego Pazury (1) – program rozrywkowy
19:55 Panorama – flesz
20:05 M jak miłość (373) – serial obyczajowy
21:00 Kulisy „M jak miłość”
21:05 Benefis Cezarego Pazury (2) – program rozrywkowy
22:00 Panorama
22:20 Sport-telegram
22:40 Pasażer – film sensacyjny, USA 2002, wyk. Jean- Claude van Damme
00:10 Biały Anioł – thriller, USA 1993

niedziela, 01.01.2006
TVP1

06:30 Tajemniczy świat ogrodów: Życie w warzywniku
06:55 Był taki dzień
07:00 Transmisja mszy św. z Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Krakowie Łagiewnikach
07:55 Roztańczona Angelina: Prezent świąteczny – serial animowany
08:10 Roztańczona Angelina: Wiwat Angelina – serial animowany
08:20 Domisie
08:50 Tabaluga i Leo – film animowany
10:00 Prawdziwe serce – film przygodowy, wyk. Kirsten Dunst
11:40 Przeboje 2005
12:00 Anioł Pański
12:20 Saloon gier – Szopka Noworoczna 2005
13:00 Wiadomości
13:10 Orędzie noworoczne prezydenta RP
13:25 Skoki narciarskie – Turniej Czterech Skoczni w Garmisch-Partenkirchen
15:50 „Popamiętasz ten dzień w Zakopanem”
16:40 Przeboje 2005
16:55 Był taki dzień
17:00 Teleexpress
17:15 Mali agenci – komedia sensacyjna, USA 2001, wyk. Antonio Banderas
18:45 SEJF – Subiektywny Express Jacka Fedorowicza
19:00 Wieczorynka: Noddy i święty Mikołaj
19:30 Wiadomości
20:10 Kowboj z Szanghaju – western, USA 2000, reż. Tom Dey, wyk. Jackie Chan
22:05 Sylwestrowa rewia przebojów
22:35 Człowiek widmo – thriller, USA 2000
00:25 Dzień końca świata – horror, USA 2001
01:50 Był taki dzień

TVP2
06:20 Słowo na niedzielę
06:25 Koniec świata u Nowaków – komedia, Polska 2000, reż. Andrzej Maleszka, wyk. Elżbieta Zającówna
07:25 M jak miłość (374)
08:15 Odyseja kosmiczna: Zanim podbijemy wszechświat – serial dokumentalny
09:05 Turner i Hooch – komedia sensacyjna, USA 1989, reż. Roger Spottiswoode, wyk. Tom Hanks, Mare Winningham
10:45 Goofie w college’u – film animowany, USA 2000, reż. Ian Harrowell, Douglas McCarthy
12:00 Koncert noworoczny z Wiednia
12:15 Koncert noworoczny z Wiednia
14:00 Familiada
14:30 Złotopolscy (731) – telenowela
15:05 Szansa na sukces
16:00 Na dobre i na złe (240) – serial obyczajowy
17:00 Tygodnik Moralnego Niepokoju
17:30 7 dni świat
18:00 Program lokalny
18:30 Panorama
19:05 Sportowe emocje: Widowisko podsumowujące rok w sporcie
20:00 Europa da się lubić
20:55 Mój pierwszy raz
22:00 Panorama
22:20 Sport-telegram
22:40 Pogoda na jutro – komediodramat, Polska 2003, reż. Jerzy Stuhr, wyk. Jerzy Stuhr
00:15 Mumia żyje – horror, USA 1993, reż. Gerry O’Hara, wyk. Tony Curtis

Co do ramówek z 2001 roku to wypróbuj te linki:
http://wayback.archive.org/web/*/www.tvp.pl/repertuar*
http://wayback.archive.org/web/*/www.tv ... repertuar*
Mój blog o starej telewizji i nie tylko: http://wszystkoostarejtvinietylko.blogspot.com/
Awatar użytkownika
MaciejOlek
VIP Expert
Posty: 2194
Rejestracja: 16 lut 2010, 10:52
Lokalizacja: Kalisz
x 698
x 17

Archiwalne ramówki telewizyjne

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: MaciejOlek »

Dziękuję, linki, co dałeś, działają.
EDIT: I na ich podstawie ramówki z Sylwestra 1999 i Nowego Roku 2000.

Piątek 31.12.1999
TVP1
06:00 Kawa czy herbata; w tym Wiadomości o 6.05, 6.30, 7.00, 7.30
07:40 Perły i dukaty; odc.3 -ost. -Perły i dukaty; serial prod.polskiej
08:05 Giełda
08:15 Krakowskie Przedmieście 27
08:30 Wiadomości
08:42 Prognoza pogody
08:45 Hallo Spencer; -Opowieść noworoczna; serial anim. prod. niemieckiej
09:15 Domowe przedszkole; Skokw Nowy Rok
10:00 Podróże Guliwera; Gulliver's travels; 1974 film anim.prod.angielskiej; reż: Peter Hunt; wyk: Richard Harris
11:20 Dom; magazyn poradnikowy
11:40 Życzenia od Polski
12:00 Wiadomości
12:10 Agrobiznes; rolniczy program informacyjny
12:25 Klan; odc.288; telenowela TVP; reż: Paweł Karpiński; powt.
12:50 Rover Dangerfield; film anim.prod.USA
14:05 Kabarecik Straszydełko
14:30 Spotkanie z Muppetami; odc.13 - Pierce Brosnan; film anim.prod.USA
15:00 Wiadomości
15:10 Magiczny Mega Show; widowisko
16:00 Rower Błażeja
16:10 Teleexpress Junior
16:15 Rower Błażeja
16:45 Studio 2000
17:00 Teleexpress
17:25 Hakerzy; Hackers; 1995 film fab.prod.USA; reż: Iain Softley; wyk: Jonny Lee Miller,Angelina Jolie,Jesse Bradford
19:10 Wieczorynka; Noddy
19:20 Mój ślad
19:30 Wiadomości
19:51 Sport
19:56 Prognoza pogody
19:58 Orędzie Noworoczne Prezydenta RP
20:15 Narzeczona dla geniusza; I.Q.; 1994 komedia prod.USA; reż: Fred Schepisi; wyk: Tim Robbins,Meg Ryan,Walter Matthau
21:55 Jaka to melodia?; wydanie sylwestrowe; quiz muzyczny [stereo]
22:25 Dziennik telewizyjny - program Jacka Fedorowicza; wydanie specjalne
22:40 Taksówka Jedynki; Orkiestra dęta
22:55 Sylwester z Jedynką; cz.1
23:55 Toast z Jedynką
00:05 Sylwester z Jedynką; cz.2
01:05 Żółtodziób; The Rookie; 1990 film fab.prod.USA; reż: Clint Eastwood; wyk: Clint Eastwood,Charlie Sheen,Raul Julia
03:05 Wideo Party; Przeboje'99; stereo
03:40 Pracoholik; Workaholic; 1996 komedia prod.niemieckiej; reż: Sharon von Wietersheim; wyk: Christiane Paul,Tobias Moretti,Ralf Bauer
05:10 Zakończenie programu

TVP2
07:30 Dziennik krajowy
07:50 Studio urody
08:00 Program lokalny
09:00 Czterej pancerni i pies; odc.10-Kwadrans po nieparzystej; serial TVP; powt.
10:05 30 ton! - lista,lista- lista przebojów
10:40 Świat wita 2000 rok-runda dookoła świata- Nowa Zelandia, Tonga, Karibati
11:20 Świat wita 2000 rok-Chiny,Nowa Zelandia,Australia
11:40 Świat wita 2000 rok-Fiji,Nowa Zelandia
12:15 Gorący Sylwester z Eruption
12:30 Świat wita 2000 rok-Wielka Brytania,Francja,Hiszpania,Antarktyka,USA,N. Zelandia
13:10 Gorący Sylwester z piosenką biesiadną
13:55 Świat wita 2000 rok-Australia,Rosja
14:10 Świat wita 2000 rok-Afryka
14:25 Gorący Sylwester z Tercetem Egzotycznym
15:20 Świat wita 2000 rok-Australia
15:30 Świat wita 2000 rok-Filipiny,Izrael
15:45 Świat wita 2000 rok-Jordania
15:50 Świat wita 2000 rok-Japonia,Korea
16:10 Świat wita 2000 rok-Egipt,Grecja
16:25 Panorama
16:30 Świat wita 2000 rok-Antarktyka
16:35 Gorący Sylwester z piosenką biesiadną
16:50 Świat wita 2000 rok-Nowa Zelandia,Chiny,Filipiny,Hong Kong,Singapur,Taiwan
17:30 Program lokalny
17:55 Świat wita 2000 rok-Indonezja,Nowa Zelandia,Panama
18:20 Panorama
18:40 Gorący Sylwester z Piosenką Biesiadną
19:05 Świat wita 2000 rok-Niemcy
19:10 Gorący Sylwester z Marylą Rodowicz
19:20 Świat wita 2000 rok-Indie
19:35 Warszawa wita 2000 Rok
19:55 Świat wita 2000 rok-Plac Czerwony w Moskwie
20:00 Warszawa wita 2000 Rok
20:15 Polska wita 2000 rok
20:30 Świat wita 2000 rok-Egipt
20:40 Warszawa wita 2000 Rok
21:00 Panorama
21:21 Prognoza pogody
21:25 Warszawa wita 2000 Rok
21:35 Świat wita 2000 rok-Egipt
21:40 Warszawa wita 2000 Rok
21:55 Świat wita 2000 rok-północ w Rosji
22:10 Świat wita 2000 rok-Francja
22:15 Świat wita 2000 rok-Austria
22:25 Warszawa wita 2000 Rok
22:40 Świat wita 2000 rok-Londyn,północ z Grecji, Izraelu, Egipcie, Finlandii,Estonii
23:10 Warszawa wita 2000 Rok
00:05 Świat wita 2000 rok-Włochy: Błogosławieństwo Papieża,północ w Europie
00:20 Warszawa wita 2000 Rok
00:45 Świat wita 2000 rok-Anglia,Portugalia,Irlandia
01:15 Warszawa wita 2000 Rok
02:00 Sylwester u Badziewiaków
02:50 Świat wita 2000 rok-północ w Brazylii
03:40 Gorący Sylwester z Marylą Rodowicz
04:25 Świat wita 2000 rok-USA,Afryka,Kanada,Wenezuela,Meksyk
05:25 Gorący Sylwester z piosenką biesiadną
05:45 Świat wita 2000 rok- m.in.USA,Kanada,Panama,Peru,Chile,Egipt,Grecja,Karaiby
07:10 Zakończenie programu

TVP Polonia
06:00 Kawa czy herbata
07:45 Ludzie listy piszą
08:10 Sport-telegram; powt.
08:15 Krakowskie Przedmieście 27
08:25 Giełda
08:30 Wiadomości
08:42 Prognoza pogody
08:45 Polska - Świat 2000; prof. Maria Szyszkowska; powt.
09:00 Złotopolscy; odc. 137 - Tajna broń; serial prod. polskiej; reż: Ireneusz Engler
09:25 Mój ślad; abp Józef Życiński
09:30 Małe musicale; Mikołaj w dyskotece; program dla dzieci
09:55 Siedlisko; odc.9 /9/; serial prod. polskiej (1998); reż: Janusz Majewski; wyk: Anna Dymna, Leonard Pietraszak, Paweł Deląg, Agnieszka Wagner; powt.
11:00 Klasyka w animacji; Szwajcarscy Robinsonowie; film animowany dla dzieci
11:50 Wieści polonijne; powt.
12:00 Wiadomości
12:15 Wielkie dusze, małe cuda; film dok.Jerzego Boguckiego
12:45 Złotopolscy; odc. 137 - Tajna broń; serial prod. polskiej; reż: Ireneusz Engler; powt.
13:10 Teatr familijny; Bajki czyli obrazki z dziecinnego pokoju; autor: Aleksander Fredro (40'); reż: Robert Gliński; wyk: Barbara Dziekan, Barbara Wrzesińska, Ewa Ziętek, Ryszard Dembiński
13:45 Teledyski na życzenie
14:00 Egzotyczne lato z Tercetem - cz. I; powt.
14:45 Sylwester w TV Polonia (Sylwester ze Złotopolskimi I)
15:00 Wiadomości
15:10 Karnawał po polsku; reportaż
15:35 Małe musicale; Mikołaj w dyskotece; powt.
16:00 Rower Błażeja; program dla młodzieży
16:10 Teleexpress Junior
16:15 Rower Błażeja; program dla młodzieży
16:45 Sylwester w TV Polonia /Sylwester ze Złotopolskimi II
17:00 Teleexpress
17:15 Jestem zakochana; śpiewa Grażyna Brodzińska
18:00 Sylwester w TV Polonia /Sylwester ze Złotopolskimi III
18:20 Hity satelity; propozycje programowe TV Polonia na nadchodzący tydzień
18:35 Sylwester w TV Polonia /Sylwester ze Złotopolskimi IV
18:45 Złotopolscy; odc.137 -Tajna broń; serial prod. polskiej; reż: Ireneusz Engler; powt.
19:15 Dobranocka; Kulfon co z ciebie wyrośnie; Lodowe królestwo; serial animowany dla dzieci
19:25 Omówienie programu dnia
19:30 Wiadomości
19:55 Prognoza pogody
19:58 Sport
20:00 Orędzie Noworoczne Prezydenta RP
20:10 Sami swoi; 1967 komedia prod. polskiej; reż: Sylwester Chęciński; wyk: Wacław Kowalski, Władysław Hańcza, Zdzisław Karczewski
21:30 Warszawa wita 2000 Rok
22:45 Panorama
23:10 Warszawa wita 2000 rok
01:00 Girl Guide; 1995 komedia prod.polskiej (91'); reż: Juliusz Machulski; wyk: Paweł Kukiz,Renata Gabryjelska,Tommy Tomaszewski
02:30 Zenon Laskowik; fragmenty programów "Muzyka małego ekranu"
03:15 Sami swoi; 1967 komedia prod. polskiej; reż: Sylwester Chęciński; wyk: Wacław Kowalski, Władysław Hańcza, Zdzisław Karczewski; powt.
04:35 Orędzie Noworoczne Prezydenta RP; powt.
04:45 Panorama; powt.
05:10 Złotopolscy; odc. 137 - Tajna broń; serial prod. polskiej; reż: Ireneusz Engler; powt.
05:35 W sylwestrowym rytmie; program rozrywkowy
06:00 Zakończenie programu

Sobota 1 stycznia 2000
TVP1
07:15 Noddy; odc.1-Magiczny klucz; film anim.prod.USA
07:45 Opowieść o staruszce i misiu polarnym; film anim.prod.kanadyjskiej
08:15 Walt Disney przedstawia; 101 Dalmatyńczyków; emisja z teletekstem
08:35 Walt Disney przedstawia; Kopciuszek; cz.2; emisja z teletekstem
09:25 Ace Ventura - Zew natury; Ace ventura-When Nature Calls; 1995 film fab.prod.USA; reż: Steve Oedekerk; wyk: Jim Carrey,Ian McNeice,Simon Callow
11:00 Miasto radości; City of Joy; 1992 film fab.prod.angielsko-francuskiej; reż: Roland Joffe; wyk: Patrick Swayze,Pauline Collins,Om Puri
13:15 Wiadomości; oraz powtórzenie Orędzia Noworocznego prezydenta RP[dla niesłyszących]
13:30 Studio sport; Turniej 4 skoczni; Garnisch Partenkirchen
15:10 Jaguar; Le Jaguar; 1996 film fab.prod.francuskiej; reż: Francis Veber; wyk: Jean Reno,Patrick Bruel,Harrison Lowe
17:00 Teleexpress
17:20 Nic nie widziałem, nic nie słyszałem; 1989 komedia prod.USA; reż: Arthur Hiller; wyk: Richard Pryor,Gene Wilder,Joan Severance
19:05 Wieczorynka; Krecik
19:30 Wiadomości
19:51 Sport
19:56 Prognoza pogody
20:05 Piąty element; The fifth Element; 1997 film s-f prod.USA; reż: Luc Besson; wyk: Bruce Willis,Mila Jovovich,Ian Holm
22:15 Kabaret Olgi Lipińskiej; Era Wodnika
23:15 Showgirls; Showgirls; 1995 film fab.prod.USA; reż: Paul Verhoeven; wyk: Elizabeth Barkley,Gina Gershon,Kyle MacLachen
01:25 Tylko dla najlepszych; Only the Strong; 1993 film fab. prod. USA; reż: Sheldon Lettich; wyk: Marc Dacascos, Stacey Travis, Paco Christian Prieto
03:05 Klan; odc.286; telenowela TVP; reż: Paweł Karpiński; powt.
03:30 Klan; odc.287; telenowela TVP; reż: Paweł Karpiński; powt.
03:55 Klan; odc.288; telenowela TVP; powt.
04:20 Zakończenie programu

TVP2
07:10 Tacy sami
07:40 Program lokalny
08:40 Świat wita 2000 rok-Kanada,USA,Pacyfik
09:05 Świat wita 2000 rok-Brazylia
09:30 Świat wita 2000 rok-USA,Hawaje
09:40 Świat wita 2000 rok-Izrael
09:50 Świat wita 2000 rok-USA ,Alaska
10:00 SPORT '99 - Przeżyjmy to jeszcze raz
10:40 Świat wita 2000 rok -Australia,Hawaje,Austria,Peru,Wielka Brytania,Samoa
12:10 Kapuśniak; Soupe aux choux; 1981 komedia prod.francuskiej; reż: Jean Girault; wyk: Louis de Funes,Jean Carmet,Jacques Villeret
13:55 Arka Noego
14:25 Familiada; wydanie specjalne; teleturniej
15:00 Złotopolscy; odc.191 - Medialni bohaterowie; telenowela TVP
15:30 Szansa na sukces; Edyta Górniak
16:25 Wiedźmy; The Witches; 1989 film fab.prod.angielskiej; reż: Nicolas Roeg; wyk: Anjelica Huston,Mai Zetterling,Jasen Fisher
18:00 Program lokalny
18:30 Panorama
18:55 Znaki zodiaku; teleturniej
19:20 Studio sport; Sportowe wydarzenia roku
19:55 Violetta - taka jestem-koncert Violetty Villas - cz. II; stereo
20:50 Słowo na niedzielę
21:00 Panorama
21:21 Prognoza pogody
21:30 Rozmowy kontrolowane; 1991 komedia prod. polskiej; reż: Sylwester Chęciński; wyk: Stanisław Tym, Irena Kwiatkowska, Alina Janowska, Krzysztof Kowalewski, Marian Opania
23:10 Gremliny rozrabiają; Gremlins; 1984 film fab.prod.USA; reż: Joe Dante; wyk: Zach Galligan,Hoyt Axton,Phoebe Cates
00:55 Andrea Bocelli: Wieczór w Toskanii
01:55 Zakończenie programu

TV Polonia
06:00 Sylwester w TV Polonia
06:05 W labiryncie; odc. 91 - Zatrzymany; serial prod. polskiej (1989); reż: Paweł Karpiński
06:30 W labiryncie; odc. 92 - Przesłuchanie; serial prod. polskiej (1989); reż: Paweł Karpiński
07:00 Wielkie dusze, małe cuda; film dok.Jerzego Boguckiego; powt.
07:30 Klan; odc. 280; serial prod. polskiej; reż: Paweł Karpiński; powt.
07:50 Klan; odc. 281; serial prod. polskiej; reż: Paweł Karpiński; powt.
08:15 Klan; odc. 282; serial prod. polskiej; reż: Paweł Karpiński; powt.
08:45 Credo 2000; magazyn katolicki
09:10 Małe musicale; Niespodzianki Dinozaura; program dla dzieci
09:35 Spotkanie z Wielką Orkiestrą Symfoniczną Polskiego Radia w Katowicach; koncert (STEREO)
10:30 Wspomnień czar; Trójka hultajska; komedia prod. polskiej (85', czarno - biały); reż: Henryk Szaro; wyk: Stanisław Sielański, Stanisław Woliński, Józef Kondrat, Antoni Szczerba - Ferski
12:00 Orędzie Noworoczne Prezydenta RP; powt.
12:10 Nie tylko dla najmłodszych; Panna z mokrą głową; 1994 film dla młodych widzów (95'); reż: Kazimierz Tarnas; wyk: Paulina Tworzyańska, Anna Nehrebecka, Marek Kondrat, Anna Milewska
13:45 Egzotyczne lato z Tercetem - cz. II
14:35 SPORT '99 - Przeżyjmy to jeszcze raz
15:20 Sława to nie żart; popularne arie operowe i operetkowe oraz pieśni włoskie w wyk. Bogusława Morki (tenor) i Ryszarda Morki (bas)
16:00 Lwów - Tam i u mnie; film dok. Jerzego Janickiego
17:00 Teleexpress
17:15 Teatr muzyczny; Przed premierą; autor: Xymena Zaniewska, Mariusz Chwedczuk, Andrzej Żylis; reż: Adam Hanuszkiewicz; wyk: Tomasz Steciuk, Agnieszka Kaczor, Grażyna Drejska, chór i balet Teatru Muzycznego w Gdyni
18:10 Andrzej Seweryn aktor - acteur; film dok. prod. polsko - francuskiej
19:15 Dobranocka; Opowieści taty Bobra; serial animowany dla dzieci
19:30 Wiadomości
19:50 Prognoza pogody
19:53 Sport
20:00 Nie ma mocnych; 1974 komedia prod. polskiej (91'); reż: Sylwester Chęciński; wyk: Wacław Kowalski, Władysław Hańcza, Anna Dymna
21:30 XI Światowy Festiwal Polonijnych Zespołów Folklorystycznych; Koncert Galowy
22:30 Panorama
23:00 Muzyczny Festiwal - Łańcut '99; Lakatos - król cygańskich skrzypków cz. 1
23:50 Polacy w Detroit; reportaż Lecha Nowickiego i Artura Głowackiego
00:30 SPORT '99 - Przeżyjmy to jeszcze raz; powt.
01:15 Opowieści taty Bobra; serial animowany dla dzieci; powt.
01:30 Wiadomości; powt.
01:50 Sport; powt.
01:54 Prognoza pogody; powt.
02:00 Nie ma mocnych; 1974 komedia prod. polskiej (91'); reż: Sylwester Chęciński; wyk: Wacław Kowalski, Władysław Hańcza, Anna Dymna; powt.
03:30 XI Światowy Festiwal Polonijnych Zespołów Folklorystycznych; Koncert Galowy; powt.
04:30 Panorama; powt.
05:00 Teatr muzyczny; Przed premierą; autor: Xymena Zaniewska, Mariusz Chwedczuk, Andrzej Żylis; reż: Adam Hanuszkiewicz; wyk: Tomasz Steciuk, Agnieszka Kaczor, Grażyna Drejska, chór i balet Teatru Muzycznego w Gdyni; powt.
06:00 Zakończenie programu

Wkrótce ramówki z weekendu majowego 2001.
adamnowak76
Użytkownik
Posty: 228
Rejestracja: 11 sie 2011, 20:50
x 3

Archiwalne ramówki telewizyjne

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: adamnowak76 »

Programowny - dziekuje. :)

Jeszcze prosilbym tylko o umieszczenie ramowki TVP1 na 7, 14, 21 i 28 stycznia 2006r. Zapewne sa w Echach Miasta, ale pliki PDF nie dzialaja w moim telefonie ;)
Awatar użytkownika
MaciejOlek
VIP Expert
Posty: 2194
Rejestracja: 16 lut 2010, 10:52
Lokalizacja: Kalisz
x 698
x 17

Archiwalne ramówki telewizyjne

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: MaciejOlek »

A ja - żeby nie było - ramówki TVP2 na 7,14,21 i 28 stycznia 2006.
Programowny
Użytkownik
Posty: 240
Rejestracja: 23 sty 2011, 12:00
x 10

Archiwalne ramówki telewizyjne

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Programowny »

sobota, 07.01.2006
TVP1

06:00 Pejzaż niemalowany – film dok.
06:30 Białoruś, Białoruś...
06:50 Dzień dobry w sobotę
07:05 Rok w ogrodzie
07:25 Dzień dobry w sobotę
08:00 Wiadomości
08:15 Moliki książkowe, czyli co czytać dziecku
08:25 Andy Pandy – serial anim.
08:30 [email protected]
08:55 Ziarno
09:25 5–10–15
09:50 Scooby, gdzie jesteś? – serial anim.
10:20 Szkoła złamanych serc (29) – serial obyczajowy
11:05 SF – symulator faktu
11:30 Re:akcja
12:00 Jutrznia Bożego Narodzenia
13:00 Wiadomości
13:10 Dom otwarty
14:30 Kochamy polskie komedie
15:05 Saloon gier – serial anim.
15:20 Kobiety Kennedych
16:10 Od przedszkola do Opola
16:50 Sportowy Express
17:00 Teleexpress
17:20 Warto kochać (22) – serial obyczajowy
18:10 Show Express
18:25 Sąsiedzi – serial komediowy
19:00 Wieczorynka: O rety! Psoty Dudusia Wesołka: Kuzynka z Ameryki
19:30 Wiadomości
20:15 Gala Mistrzów Sportu
22:00 Męska rzecz...: Wirus – film fantastyczny, USA 1999, reż. John Bruno, wyk. Donald Sutherland
23:40 Rajd Dakar 2006
23:50 Około północy
00:10 Tajny wydział – film sensacyjny, Hongkong 2000, reż. Benny Chan, wyk. Stephen Fung

TVP2
06:10 Złotopolscy (313)
06:35 Echa tygodnia
07:05 Spróbujmy razem
07:30 Smak Europy
07:45 M jak miłość (375)
08:35 Na dobre i na złe (240)
09:25 Narodziny Bożego Syna
10:20 7 dni świat
10:50 Wielka gra
11:40 Kręcioła
12:05 30 ton! – lista, lista, lista przebojów
12:30 Przed XIV Finałem WOŚP
12:40 Kochanie, zmniejszyłem dzieciaki (42)
13:25 Święta wojna (224) – serial komediowy
14:00 Familiada
14:30 Złotopolscy (732) – telenowela
15:00 Załóż się
15:50 Załóż się
16:35 Przed XIV Finałem WOŚP
16:45 Tygodnik Moralnego Niepokoju – bis
17:15 Duże dzieci
18:00 Program lokalny
18:30 Panorama
18:55 Kabaretowa scena Dwójki
19:50 VIP – komedia sensacyjna, Polska/Belgia/Francja 1991, reż. Juliusz Machulski, wyk. Wojciech Malajkat
21:45 Słowo na niedzielę
22:00 Panorama
22:20 Sport-telegram
22:40 Telefonistka – thriller psychologiczny, USA 2000, reż. Jon Dichter, wyk. Michael Laurence
00:20 Co do sekundy – film sensacyjny, Australia/USA 2002, reż. Brian Trenchard-Smith, wyk. Antonio Sabato jr

sobota, 14.01.2006
TVP1

06:00 Między Narwią a Niemnem – film dok.
06:30 Białoruś, Białoruś...
06:50 Dzień dobry w sobotę
07:05 Rok w ogrodzie
07:25 Dzień dobry w sobotę
07:50 Był taki dzień
08:00 Wiadomości
08:10 Piosenkarnia
08:20 Cybermysz
08:45 Andy Pandy
08:50 Ziarno
09:20 5–10–15
09:55 Scooby, gdzie jesteś?
10:15 Szkoła złamanych serc (31)
11:10 W rytmie samby – Basia i Matt Bianco
11:45 SF – symulator faktu
12:10 Re:akcja
12:40 Parapet
12:55 Był taki dzień
13:00 Wiadomości
13:10 Kochamy polskie komedie
13:35 Loty narciarskie: MŚ w Kulm/ Bad Mitterndorf
15:55 Gwiazdy opolskich kabaretonów
16:15 Od przedszkola do Opola
16:50 Sportowy Express
17:00 Teleexpress
17:20 Warto kochać (24) – serial obyczajowy
18:25 Sąsiedzi – serial kom.
19:00 Wieczorynka: O rety! Psoty Dudusia Wesołka (34): Dzień ojca
19:30 Wiadomości
20:10 Helena trojańska (1) – dramat obyczajowy, Malta/Grecja/USA 2003
21:40 Sylwestrowa rewia Jedynki
22:40 Nieśmiertelny IV: Ostatnia rozgrywka – film fantastyczny, USA 2000
00:05 Rajd Dakar 2006
00:15 Około północy
00:35 Cena ryzyka – film sensacyjny, Hongkong

TVP2
06:15 Złotopolscy (320)
06:40 Echa tygodnia
07:10 Spróbujmy razem
07:35 Smak Europy
07:45 Teletubisie
08:10 M jak miłość (377)
09:00 Jesteś tym, co jesz – film dokumentalny
09:30 „Mały Brat” – biografia Karola de Foucauld – film dok.
10:20 7 dni świat
10:50 Anna Dymna – spotkajmy się
11:15 Camerata
11:45 Kręcioła, czyli rozkręcamy Orkiestrę
12:10 30 ton! – lista, lista, lista przebojów
12:40 Kochanie, zmniejszyłem dzieciaki (43) – serial komediowy
13:25 Święta wojna (225) – serial komediowy
14:00 Familiada
14:30 Złotopolscy (734) – telenowela
15:00 Załóż się
15:50 Załóż się
16:40 Aktorzy „M jak miłość”: W jak Witold Pyrkosz
17:10 Duże dzieci
18:00 Program lokalny
18:30 Panorama
18:55 Śpiewające fortepiany
19:50 Kraj się śmieje
20:40 Mój pierwszy raz
21:25 Kabaret Ani Mru Mru
21:50 Słowo na niedzielę
22:00 Panorama
22:20 Sport-telegram
22:40 Legenda Czerwonego Smoka – film sensacyjny, Hongkong 1994, reż. Jing Wong, Corey Yuen, wyk. Jet Li
00:00 Krzyżowy ogień – film sensacyjny, USA 1998, reż. Gary S. Lipsky, Joe Zimmerman, wyk. Mitchell Cox

sobota, 21.01.2006
TVP1

05:50 Tajemnicze rzeki – film dokumentalny
06:30 Białoruś, Białoruś...
06:50 Dzień dobry w sobotę
07:05 Rok w ogrodzie
07:25 Dzień dobry w sobotę
08:00 Wiadomości
08:15 Moliki książkowe, czyli co czytać dziecku
08:25 Ziarno
08:50 Skoki narciarskie: Puchar Świata w Sapporo
11:05 Scooby, gdzie jesteś?
11:30 Szkoła złamanych serc (33)
12:20 Magazyn sportów motorowych: Rajd Dakar 2006
13:00 Wiadomości
13:10 Mieszczanin szlachcicem
14:25 Kochamy polskie komedie
14:50 26. Lidzbarskie Wieczory Humoru i Satyry
15:25 Kobiety Kennedych
16:10 Od przedszkola do Opola
16:45 Sportowy Express
17:00 Teleexpress
17:20 Warto kochać (26)
18:25 Sąsiedzi – serial komediowy
19:00 Wieczorynka: O rety! Psoty Dudusia Wesołka (35): Chcę być dorosły
19:30 Wiadomości
20:10 Hit na sobotę: Helena trojańska (2) – dramat obyczajowy, Malta/Grecja/USA 2003
21:45 Sylwestrowa rewia Jedynki (2)
22:35 Męska rzecz...: Najemnicy – film sensacyjny, USA 1994
00:15 Kino nocnych marków: Pod piaskiem – film obyczajowy, Francja 2000
01:50 Łyżwiarstwo figurowe: Mistrzostwa Europy w Lyonie

TVP2
06:15 Złotopolscy (327) – telenowela
06:40 Echa tygodnia
07:10 Spróbujmy razem
07:35 Smak Europy – reportaż
07:45 Teletubisie – serial animowany
08:10 M jak miłość (379) – serial obyczajowy
09:00 Rodziny grubasów – serial dokumentalny
09:30 Na dobre i na złe (241) – serial obyczajowy
10:25 7 dni świat
10:50 Wielka gra
11:45 Kręcioła
12:10 30 ton! – lista, lista, lista przebojów
12:40 Kochanie, zmniejszyłem dzieciaki (44) – serial komediowy
13:25 Święta wojna (226) – serial komediowy
14:00 Familiada
14:30 Złotopolscy (736) – telenowela
15:00 Załóż się
15:55 Załóż się
16:45 Tygodnik Moralnego Niepokoju – bis
17:15 Duże dzieci (19)
18:00 Program lokalny
18:30 Panorama
18:50 Śpiewające fortepiany
19:50 Kraj się śmieje (2)
20:40 Mój pierwszy raz (16)
21:30 Kabaret Pod Wyrwigroszem
21:45 Słowo na niedzielę
22:00 Panorama
22:20 Sport-telegram
22:40 Od zmierzchu do świtu II – horror, USA 1999, reż. Scott Spiegel, wyk. Robert Patrick, Bo Hopkins
00:10 Nocna eskapada – thriller, USA 1990, reż. Bob Bralver, wyk. Michael Dudikoff, Mark Hamill

sobota, 28.01.2006
TVP1

05:50 Jubileusz – film dokumentalny
06:30 Białoruś, Białoruś...
06:50 Dzień dobry w sobotę
07:05 Rok w ogrodzie
07:25 Dzień dobry w sobotę
07:50 Był taki dzień: 28 stycznia – felieton
08:00 Wiadomości
08:15 Piosenkarnia
08:25 Cybermysz
08:50 Andy Pandy – serial animowany
09:00 Ziarno
09:30 5–10–15
09:55 Scooby, gdzie jesteś? – serial animowany
10:25 Szkoła złamanych serc (34)
11:10 Czarna owca
11:30 Jedynka w Zakopanem
11:40 SF – symulator faktu
12:10 Re:akcja
12:35 Parapet
12:45 Jedynka w Zakopanem
12:50 Był taki dzień
13:00 Wiadomości
13:10 Upiór w kuchni
14:35 Eurowizja 2006
14:50 Jedynka w Zakopanem
14:55 Kobiety Kennedych
15:45 Od przedszkola do Opola
16:15 Jedynka w Zakopanem
16:25 Teleexpress
16:45 Skoki narciarskie: PŚ w Zakopanem
19:00 Wieczorynka: O rety! Psoty Dudusia Wesołka (36): Tańcząca Tasia
19:30 Wiadomości
20:15 Piosenka dla Europy – Krajowy finał Eurowizji 2006
22:30 Męska rzecz...: Rok smoka – film sensacyjny, USA 1985, wyk. Mickey Rourke
00:45 Około północy (15)
01:05 Kino nocnych marków: Zamieniona tożsamość – film obyczajowy, USA 1999
02:30 Był taki dzień

TVP2
06:10 Echa tygodnia
06:40 Spróbujmy razem
07:05 Smak Europy
07:15 Teletubisie – serial anim.
07:40 Złotopolscy (736)
08:10 Ujarzmić koty – film dok.
09:00 Rodziny grubasów – serial dok.
09:30 Na dobre i na złe (242) – serial obyczajowy
10:25 7 dni świat
10:50 Niechciane Chinki– film dok.
11:20 Wolfgang Amadeusz Mozart – impresja muzyczna
11:45 Kręcioła
12:10 30 ton! – lista, lista, lista przebojów
12:40 Kochanie, zmniejszyłem dzieciaki (45) – serial komediowy
13:25 Święta wojna (227) – serial komediowy
14:00 Familiada
14:30 Złotopolscy (738) – telenowela
15:00 Załóż się
16:45 Tygodnik Moralnego Niepokoju – bis
17:15 Duże dzieci
18:00 Program lokalny
18:30 Panorama
18:55 Herbatka u Tadka
20:00 Romanssidło – komedia, USA 2001, reż. Peter Chelson, wyk. Warren Beatty, Diane Keaton
21:45 Słowo na niedzielę
22:00 Panorama
22:20 Sport-telegram
22:40 Słoneczna burza – film sensacyjny, USA 2001, reż. Mike Marvin, wyk. Bo Derek, Stacy Keach
00:15 Łańcuch powiązań – film sensacyjny, USA 1993, reż. David Worth, wyk. Michael Dudikoff, Todd Curtis

sobota, 08.04.2006
TVP1

06:00 W rajskim ogrodzie
06:20 Bar „Atlantic” (6)
06:45 To trzeba wiedzieć
06:50 Dzień dobry w sobotę
07:30 Rok w ogrodzie
07:50 Był taki dzień: 8 kwietnia – felieton
08:00 Wiadomości
08:15 Były sobie odkrycia – serial animowany
08:40 Lippy and Messy
08:45 Cybermysz
09:15 Ziarno
09:40 5–10–15
10:10 Lilli czarodziejka – serial animowany
10:40 Czarna owca
10:55 Parapet
11:10 Szkoła złamanych serc (49)
12:00 Kuchnia z Okrasą
12:25 Członki ciała: Brzuchy i pośladki – serial dokumentalny
12:50 Był taki dzień: 8 kwietnia
13:00 Wiadomości
13:10 Napoleon V.S.O.P
14:40 Co tu jest grane?
15:00 Ranczo (4)
15:55 Śmiechu warte
16:20 Talent za talent
16:45 Sportowy Express
17:00 Teleexpress
17:20 Warto kochać (40) – serial obyczajowy
18:05 Pociąg Warszawa-Rzym – film dokumentalny
19:00 Wieczorynka: Walt Disney przedstawia: Miki i Donald przedstawiają Goofy'ego sportowca (6)
19:30 Wiadomości
20:15 Hit na sobotę: Pretty Woman – komedia romantyczna, USA 1990, wyk. Julia Roberts, Richard Gere
22:20 Czarny Księżyc – film sensacyjny, USA 1986
00:00 Najemnicy – film sensacyjny, USA 1994
01:40 Platinum – świat hip-hopu (5, 6) – serial obyczajowy
03:05 Był taki dzień: 8 kwietnia

TVP2
06:25 Spróbujmy razem
06:55 Smak Europy – reportaż
07:05 Tajemnice Wiklinowej Zatoki – serial animowany
07:30 Złotopolscy (756)
07:55 M jak miłość (400)
08:45 Wędrówki z bestiami: Nasi praprzodkowie – serial dokumentalny
09:20 Na dobre i na złe (252)
10:15 7 dni świat
10:45 Book-macher
10:50 Camerata
11:20 Anna Dymna – spotkajmy się
11:45 Kręcioła
12:10 Lista przebojów – 30 ton
12:50 Przygody psa Cywila (1)
13:25 U fryzjera (5)
14:00 Familiada
14:30 Złotopolscy (757)
15:05 Zwykły, święty człowiek – film dokumentalny
16:10 Święta wojna (219)
16:40 Tygodnik Moralnego Niepokoju
17:15 Duże dziec
18:00 Program lokalny
18:30 Panorama
19:00 I ty zostaniesz czterdziestolatkiem
19:55 Kabaret pod Wyrwigroszem
20:50 Mój pierwszy raz – program rozrywkowy
21:45 Słowo na niedzielę
22:00 Panorama
22:15 Sport-telegram
22:30 Upadek – dramat psychologiczny, USA 1993, reż. Joel Schumacher, wyk. Michael Douglas, Robert Duvall
00:25 Krwawy werdykt – film kryminalny, Kanada 2002, reż. Stephen Williams, wyk. Wendy Crewson

Źródło styczniowych ramówek: Archiwalne wydania poznańskiej mutacji Echa Miasta ze stycznia 2006.
Źródło ramówek na 08 kwietnia 2006: http://www.echomiasta.pl/archiwum/Trojm ... RO_071.pdf
Mój blog o starej telewizji i nie tylko: http://wszystkoostarejtvinietylko.blogspot.com/
Grzelich1996
Junior
Posty: 1004
Rejestracja: 11 lis 2010, 13:02
Lokalizacja: Kodeń
x 2

Archiwalne ramówki telewizyjne

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Grzelich1996 »

Proszę o ramówki TVP1 i TVP2 z dni 8, 15, 22 i 29 września 1996 oraz 6, 13, 20 i 27 października 1996.
http://www.youtube.pl/telefilmkoden2 - mój profil na YouTube
Bartus610
Użytkownik
Posty: 144
Rejestracja: 02 lis 2010, 12:20

Archiwalne ramówki telewizyjne

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Bartus610 »

Ma ktoś może ramówkę MiniMaxa ??? Obojętnie który rok
majcia12
Użytkownik
Posty: 29
Rejestracja: 10 cze 2011, 21:23

Archiwalne ramówki telewizyjne

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: majcia12 »

Poszukuje archiwum na wrzesien 2007 w dniach 1-3 wrzesnia na poszczegolne kanały:TVP1, TVP2, TV Puls, polsat, TVN, TVN7

Nie pisz dwóch niemal identycznych postów jeden pod drugim [direct39]
Awatar użytkownika
Direct
VIP Mod
Posty: 9159
Rejestracja: 10 maja 2009, 18:09
Lokalizacja: Śląsk
x 140
x 285

Archiwalne ramówki telewizyjne

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Direct »

Ja mam TV Puls z 1.09.2007 i TVN7 z 2.09.2007.

TV Puls 1.09.2007
06:30 Program religijny
07:30 Telezakupy
08:30 Ja, Klaudiusz: Trucizna jest królową - serial historyczny odc.4 W.Brytania 1976
09:30 Sherlock Holmes: Podstęp białego rycerza - film kryminalny W.Brytania 2001
11:30 Magazyn przyrodniczy
11:50 W kuchni z Jamiem - serial dokumentalny odc.5
13:00 Historia jednego myśliwca - film wojenny Polska 1958
14:40 Magiczna Italia: Kampania - serial dokumentalny odc.5
15:20 Miasta świata: Mexico City - cykl dokumentalny
16:20 Spotkania - film obyczajowy Polska 1957
18:00 Bez pardonu 2: Czwartek, Rosyjska zima - serial kryminalny odc.10,11 USA 2003
20:00 Falcon Beach 2 - serial obyczajowy odc.15,16 USA/Kanada 2005
22:00 Diagnoza: morderstwo: Dżuma - serial kryminalny odc.18 USA 1993
23:00 Wolność Słowa - program religijny
23:40 Bez pardonu 2: Czwartek, Krzyk rozpaczy - serial kryminalny odc.10,13 USA 2003
01:10 Ukryty w słońcu - dramat psychologiczny Polska 1980
02:40 Wolność Słowa - program religijny
03:10 Pod prąd - program publicystyczny
03:50 Żebro Adama - program publicystyczny
04:20 Taaaka ryba - magazyn wędkarski
04:50 Wolność Słowa - program religijny

TVN7 2.09.2007
05:00 Kto was tak urządził - magazyn...stereo
05:25 Nauka jazdy - serial fabularno-dokumentalny ...stereo
05:50 Usterka - serial fabularno-dokumentalny ...stereo
06:20 Telesklep
08:20 Na osi - program motoryzacyjny...stereo
08:55 Fabryka Gry - stereo
09:55 Nie ma sprawy - serial obyczajowy...stereo
10:55 Mali porywacze - film rodzinny...stereo
12:45 Zakochaj Mnie - program rozrywkowy...stereo
13:45 Patrol - serial sensacyjny...stereo
14:45 Kochane kłopoty - serial obyczajowy...stereo
15:45 We Dwoje - program rozrywkowy...stereo
17:00 Dziennik sierżanta Fridaya - film komedia...
19:10 Na powierzchni - serial przygodowy...stereo
20:10 Forrest Gump - film obyczajowy...
23:00 Prawo i bezprawie - serial kryminalny...stereo
00:00 Śmierć w rodzinie - film obyczajowy...stereo
01:55 Nocne igraszki - interaktywny program rozrywkowy...stereolive
03:30 Nauka jazdy - serial fabularno-dokumentalny...stereo
04:00 Kto was tak urządził - magazyn...stereo
04:30 Usterka - serial fabularno-dokumentalny...stereo
05:00 Bez montażu
Pozdrawiam, Direct
Awatar użytkownika
MaciejOlek
VIP Expert
Posty: 2194
Rejestracja: 16 lut 2010, 10:52
Lokalizacja: Kalisz
x 698
x 17

Archiwalne ramówki telewizyjne

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: MaciejOlek »

Ja mam TVP1, TVP2, TVP3 i TV Polonię.
Sobota 1 września 2007
TVP1
05:30 Moda na sukces - odc. 3492 (The Bold and the Beautiful ep. 3707); serial kraj prod.USA (2001); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
05:50 Moda na sukces - odc. 3493 (The Bold and the Beautiful ep. 3708); serial kraj prod.USA (2001); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
06:10 Warto kochać - odc. 71; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:55 Był taki dzień - 1 września; felieton; Bez ograniczeń wiekowych
07:00 Dzień dobry w sobotę; program poradnikowy; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
07:30 Rok w ogrodzie; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
08:00 Wiadomości
08:10 Pogoda
08:15 Wakacje, wakacje i po wakacjach, Franklinie! (Back to school with Franklin); film animowany kraj prod.Kanada (2003); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
09:00 Świnka Peppa - Piknik, odc. 15 (Picnic, ep. 15); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2004); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
09:05 Ziarno ; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
09:35 Sąsiedzi - Fortepian odc.21 (Klavir); serial animowany kraj prod.Czechosłowacja (1984); Bez ograniczeń wiekowych
09:45 89 PLUS - MŁODOŚĆ PASJA SKAUTING - Zmiana; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
10:05 Sposób na Alcybiadesa - odc. 3; serial TVP; Bez ograniczeń wiekowych
11:05 Łowcy Przygód - Niech wygra lepszy!; program dla dzieci; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
11:50 Bieszczadzki Park Narodowy; film dokumentalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
13:00 Wiadomości
13:10 Zwierzęta świata - Łowcy małp 2/2 (Monkey Hunters); film dokumentalny kraj prod.Holandia (2004); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
13:50 Mistrzostwa Świata w lekkiej atletyce - Osaka 2007; STEREO
15:35 Śmiechu warte - odc. 588; program rozrywkowy; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
16:05 Moda na sukces - odc. 3494 (The Bold and the Beautiful ep. 3709); serial kraj prod.USA (2001); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
16:25 Moda na sukces - odc. 3495 (The Bold and the Beautiful ep. 3710); serial kraj prod.USA (2001); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
17:00 Teleexpress
17:20 Po pierwsze Jedynka; Bez ograniczeń wiekowych
17:35 Zaczęło się 1 września - Cisza przed burzą odc. 1; film dokumentalny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
18:05 Zaczęło się 1 września - A lato było piękne tego roku odc. 2; film dokumentalny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
18:35 Grzegorz Turnau w Gdańsku - piosenki XII Festiwalu Gwiazd; koncert; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:00 Wieczorynka - Przygody Myszki Miki i Kaczora Donalda - Kaczor frajer, odc. 21 (Adventures of Mickey and Donald / Dude Duck ep. 20); serial animowany kraj prod.USA (1982); Bez ograniczeń wiekowych
19:30 Wiadomości
19:50 Sport; STEREO
20:00 Pogoda
20:15 Hit na sobotę - Jutro idziemy do kina 100'; film fabularny; reż.:Michał Kwieciński; wyk.:Mateusz Damięcki, Antoni Pawlicki, Jakub Wesolowski, Anna Gzyra, Grażyna Szapołowska, Daniel Olbrychski, Krzysztof Stelmaszyk; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
22:05 Męska rzecz... - Cop Land (Cop Land) 100'; dramat kraj prod.USA (1997); reż.:James Mangold; wyk.:Sylvester Stallone, Harvey Keitel, Robert De Niro; STEREO, Dla małoletnich od lat 16
23:55 Kojak seria 2 - Bombowa zagadka (Kojak 2 - The Good Luck Bomber, ep. 21); serial kraj prod.USA (1974); Dla małoletnich od lat 12
00:40 Kojak seria 2 - Niechciani wspólnicy (Kojak 2 - Unwanted Partners, ep. 22); serial kraj prod.USA (1974); Dla małoletnich od lat 12
01:30 Kino nocnych marków - Pamiętnik pani Hanki 99'; dramat kraj prod.Polska (1963); reż.:Stanisław Lenartowicz; wyk.:Lucyna Winnicka, Andrzej Łapicki, Leon Niemczyk, Artur Młodnicki, Teresa Szmigielówna, Małgorzta Lorentowicz, Irena Malkiewicz, Tadeusz Pluciński, Jan Machulski; Dla małoletnich od lat 12
03:10 Był taki dzień - 1 września; felieton; Bez ograniczeń wiekowych
03:15 Zakończenie programu

TVP2
06:40 Dla niesłyszących - Echa Panoramy; STEREO
07:10 Dwójka Dzieciom - Tajemnica szyfru Marabuta - odc. 10 - Jak na to wpadłeś, Kajetanie; Bez ograniczeń wiekowych
07:20 Spróbujmy razem; magazyn dla niepełnosprawnych; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
07:50 Czterdziestolatek - odc. 19/21 Z dala od ludzi, czyli coś swojego; serial TVP; Dla małoletnich od lat 7
08:50 Pytanie na śniadanie - lato - w tym Panorama: 9:50, 10:20 i Pogoda: 9:20,10:25; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
10:40 Zakazane piosenki 100'; film fabularny kraj prod.Polska (1946); reż.:Leonard Buczkowski; wyk.:Danuta Szaflarska, Jerzy Duszyński, Hanka Bielicka, Jan Świderski, Jan Kurnakowicz, Alina Janowska, Zofia Mrozowska; Dla małoletnich od lat 12
12:25 Mistrzostwa Świata w lekkiej atletyce - Osaka 2007; STEREO
14:00 Familiada - odc. 1435; teleturniej; Bez ograniczeń wiekowych
14:30 Złotopolscy - odc. 874 Testament na czarną godzinę; telenowela TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:00 Tu, gdzie śpiewał Jan Kiepura (Europejski Festiwal im. Jana Kiepury - Krynica 2007) cz. 1; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
15:55 Na dobre i na złe - odc. 296 Żółta koszulka; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:55 Duże dzieci - (68); talk-show; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
17:45 Z Dwójką bezpieczniej; Dla małoletnich od lat 12
18:00 Program lokalny; STEREO
18:45 Panorama; STEREO
19:00 Pogoda; STEREO
19:10 Europa da się lubić - Co Europa toleruje (110); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
20:00 Cztery pory roku i 10 - lecie grupy Mo Carta (2); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:00 Konkurs Tańca Eurowizji 2007 (1) (Eurovision Dance Contest 2007); widowisko kraj prod.Szwajcaria (2007); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
21:50 Konkurs Tańca Eurowizji 2007 (2) (Eurovision Dance Contest 2007); widowisko kraj prod.Szwajcaria (2007); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
22:45 Konkurs Tańca Eurowizji 2007 (3) (Eurovision Dance Contest 2007); widowisko kraj prod.Szwajcaria (2007); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
23:00 Konkurs Tańca Eurowizji 2007 (4) (Eurovision Dance Contest 2007); widowisko kraj prod.Szwajcaria (2007); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
23:20 Słowo na niedzielę ; Bez ograniczeń wiekowych
23:30 Panorama; STEREO
23:50 Pogoda; STEREO
23:55 Sport Telegram; STEREO
24:00 Graniczny blues (Border blues) 86'; dramat kraj prod.USA (2004); reż.:Rodion Nahapetov; wyk.:Eric Roberts, Yekaterina Rednikova, Gary Basey; STEREO, Dla małoletnich od lat 16
01:30 Miasteczko Twin Peaks - odc. 18/32 (Twin Peaks ep. 15); serial kryminalny kraj prod.USA (1990); STEREO, Dla małoletnich od lat 16
02:15 Mistrzostwa Świata w lekkiej atletyce - Osaka 2007; STEREO
03:05 Noc Zagadek - Teleturniej Interaktywny (Noc Zagadek - Teleturniej Interaktywny) kraj prod.MALTA (2007); STEREO
04:10 Zakończenie dnia

TVP3
05:53 Uwierz w dokument - odc. 41; film dokumentalny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
06:40 Niepokonani - Magdalena Rutkowska; cykl reportaży; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
06:52 Niepokonani - Katarzyna Mielczarek; cykl reportaży; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
07:04 Telenowyny; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
07:30 Kurier; STEREO
07:42 Pogoda; STEREO
07:45 OTV - PASMO LOKALNE
08:30 Kurier; STEREO
08:42 Pogoda; STEREO
08:45 OTV - PASMO LOKALNE
09:00 Kondycja ludzka - Zagrożenia, odc. 4 (The Human Condition); cykl dokumentalny kraj prod.Francja (2001); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
09:30 Kurier; STEREO
09:47 Pogoda; STEREO
09:51 Serwis sportowy; STEREO
09:58 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
10:04 Było, nie minęło; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
10:30 Kurier; STEREO
10:46 Pogoda; STEREO
10:50 Serwis sportowy; STEREO
10:56 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
10:59 Kamera Kuriera; STEREO
11:03 Niezłomni; cykl reportaży; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
11:15 Nawigator; reportaż; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
11:30 Kurier; STEREO
11:45 Pogoda; STEREO
11:46 Historia nie kończy się nigdy!; reportaż; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
12:14 Rozmowa dnia; STEREO
12:30 Kurier; STEREO
12:48 Pogoda; STEREO
12:50 Serwis sportowy; STEREO
12:55 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
13:00 Uwierz w dokument - odc. 74; film dokumentalny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
13:26 Kamera Kuriera; STEREO
13:30 Kurier; STEREO
13:49 Pogoda; STEREO
13:53 Serwis sportowy; STEREO
13:58 Kamera Kuriera; STEREO
14:02 Granice - Albania - Grecja. Izolacja, a co potem? (Frontieres); cykl dokumentalny kraj prod.Francja (2003); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
14:30 Kurier; STEREO
14:47 Pogoda; STEREO
14:49 Serwis sportowy; STEREO
14:55 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
14:58 Kamera Kuriera; STEREO
15:02 Światowiec; magazyn turystyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
15:30 Kurier; STEREO
15:47 Pogoda; STEREO
15:51 Serwis sportowy; STEREO
15:56 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
16:02 Europa; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
16:30 Dla niesłyszących - Kurier; STEREO
16:43 Pogoda; STEREO
16:45 OTV - PASMO LOKALNE
17:16 Studio Wschód; magazyn; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
17:30 Kurier; STEREO
17:36 Studio Wschód; magazyn; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
17:56 Pogoda; STEREO
18:00 OTV - PASMO LOKALNE
20:00 30 minut ekstra; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
20:30 Kurier; STEREO
20:43 Pogoda; STEREO
20:50 Studio Świat - .; cykl reportaży; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
21:30 Kurier; STEREO
21:42 Pogoda; STEREO
21:45 OTV - PASMO LOKALNE
22:30 Kurier; STEREO
22:53 Pogoda; STEREO
23:00 Sportowy Wieczór; STEREO
23:24 Kondycja ludzka - Zagrożenia, odc. 4 (The Human Condition); cykl dokumentalny kraj prod.Francja (2001); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
23:53 30 minut ekstra; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
00:18 Studio Wschód; magazyn; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
00:32 Studio Wschód; magazyn; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
00:50 Ekscentrycy - II - odc. 7 (Exccentriiks); cykl dokumentalny kraj prod.Francja (1998); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
01:12 Studio Świat - .; cykl reportaży; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
01:46 Kurier; STEREO
02:07 Pogoda; STEREO
02:10 Europa; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
02:37 Zakończenie dnia

TV Polonia
06:00 Codzienna 2 m. 3 - odc. 47; serial komediowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:25 Codzienna 2 m. 3 - odc. 48; serial komediowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:50 Codzienna 2 m. 3 - odc. 49; serial komediowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
07:15 Złotopolscy - odc. 861* - Konfrontacja; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
07:40 Złotopolscy - odc. 862* - Oszukane; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
08:10 Dla niesłyszących - Echa Panoramy; STEREO
08:40 Święta wojna - (267) Lek o przedłużonym działaniu; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
09:05 Tajemnica Sagali - Zatoka mgieł odc. 6 (Tajemnica Sagali); serial kraj prod.Niemcy, Polska (1996); Dla małoletnich od lat 7
09:30 Polska na lato - Podlasie na lato; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
10:00 Opowieści wiatru i morza; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
10:20 Podróże kulinarne Roberta Makłowicza - Bułgarski smak (187); Bez ograniczeń wiekowych
10:45 Dziękujemy za solidarność - Jessy Flis ; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
10:55 Dwie strony medalu - odc. 78; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:20 Dwie strony medalu - odc. 79; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:40 Urszula Dudziak, Grażyna Auguścik i Trio Andrzeja Jagodzińskiego - fragmenty koncertu; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
12:05 Szansa na Sukces - wydanie specjalne (2); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
13:00 Wiadomości; STEREO
13:10 M jak miłość - odc. 490; serial TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
14:00 Salon kresowy - Lwów jest wszędzie; cykl dokumentalny; Dla małoletnich od lat 12
14:15 Sto tysięcy bocianów - odc.9; serial dokumentalny TVP; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
14:40 Made in Poland; teleturniej; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
15:05 Duże dzieci - 43; talk-show; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
15:45 Folkogranie - Kapela Brodów - Nowa Tradycja; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
16:00 Śniadanie na podwieczorek; STEREO
17:00 Teleexpress; STEREO
17:25 Ojczyzna polszczyzna - Jastrzębie, Turze, Koźle, Końskie; program prof.Jana Miodka; Bez ograniczeń wiekowych
18:00 Szkoła Polskości; reportaż; Dla małoletnich od lat 7
18:30 M jak miłość - odc. 491; serial TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
19:15 Dobranocka - Kołysanka z łezką; Bez ograniczeń wiekowych
19:30 Wiadomości; STEREO
19:50 Sport; STEREO
20:00 Pogoda; STEREO
20:05 Tu, gdzie śpiewał Jan Kiepura (Europejski Festiwal im. Jana Kiepury - Krynica 2007) cz. 1; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
20:50 13. Marzenia Marcina Dańca - "Szczęśliwa trzynastka" (50`); program rozrywkowy; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
21:50 Wróżby kumaka (Unkenrufe); dramat kraj prod.Polska, Niemcy (2005); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
23:35 Śniadanie na podwieczorek; STEREO
00:30 M jak miłość - odc. 491; serial TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
01:15 Dobranocka za oceanem - Kołysanka z łezką; Bez ograniczeń wiekowych
01:30 Wiadomości; STEREO
01:50 Sport; STEREO
02:00 Święta wojna - (267) Lek o przedłużonym działaniu; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
02:25 Szkoła Polskości; reportaż; Dla małoletnich od lat 7
02:55 Dziękujemy za solidarność - Jessy Flis ; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
03:10 Dwie strony medalu - odc. 78; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:35 Dwie strony medalu - odc. 79; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:00 Wróżby kumaka (Unkenrufe); dramat kraj prod.Polska, Niemcy (2005); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
05:40 Sierpniowe związki; reportaż; Dla małoletnich od lat 7
06:00 Zakończenie dnia

Niedziela 2 września 2007
TVP1
05:40 Warto kochać - odc. 72; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:20 Był taki dzień - 2 września; felieton; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
06:25 Świnki na gigancie (Legend of the Tamworth Two, The) 59'; komedia kraj prod.Wielka Brytania (2005); reż.:Metin Hüseyin; wyk.:Gerard Horan, Tim Plester, Trevor Peacock, Brenda Cowling; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
07:25 Przygody pana Michała - odc. 10/13 - Smak zemsty; serial historyczno-przygodowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
07:55 Przygody pana Michała - odc. 11/13 - Bułat i szabla; serial historyczno-przygodowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
08:25 Domisie - Chcę mieć zwierzątko; program dla dzieci; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
08:55 Kadra 2012; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
09:20 Mała księżniczka (Little Princess, The); film fabularny kraj prod.USA (1939); STEREO, Dla małoletnich od lat 7
11:00 Święto Dziękczynienia za Plony - Jasna Góra 2007; transmisja; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
13:30 Anioł Pański (Anioł Pański) kraj prod.Watykan (2007); STEREO
13:50 Wiadomości
14:05 Billy Young (Young Billy Young) 85'; western kraj prod.USA (1969); reż.:Burt Kennedy; wyk.:Robert Mitchum, Angie Dickinson, Robert Walker, David Carradine; Dla małoletnich od lat 12
15:35 Sąsiedzi - Niewiniątka; serial komediowy TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
16:00 BBC w Jedynce - Galapagos - 2/3 - Wyspy, które zmieniły świat (2/3 - Islands that Changed the World); cykl dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2006); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
17:00 Teleexpress
17:20 Lizzie McGuire (Lizzie McGuire Movie, The) 90'; film fabularny kraj prod.USA (2003); reż.:Jim Fall; wyk.:Jake Thomas, Hilary Duff, Carly Schroeder; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
19:00 Wieczorynka - Gumisie - Dzień Czereńczy, odc 25 (Disney's Adventure of the Gummi Bears / Day Of The Beevilweevils ep. 25); serial animowany kraj prod.USA (1992); Bez ograniczeń wiekowych
19:30 Wiadomości
19:50 Sport; STEREO
20:00 Pogoda
20:15 Ja wam pokażę! - odc. 1/13; serial obyczajowy TVP; reż.:Denis Delić; wyk.:Edyta Jungowska, Julia Kamińska, Tomasz Wlaziński, Radosław Krzyżowski, Marta LIpińska, Krzysztof Kowalewski, Anna Prus, Tomasz Sapryk, Waldemar Błaszczyk, Aleksandra Konieczna; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:10 Przeboje Jedynki cz. 1; koncert; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
21:55 Przeboje Jedynki cz. 2; koncert; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
22:40 Uczta kinomana - Bóg jest wielki, a ja malutka (Dieu est grand, je suis toute petite) 98'; film fabularny kraj prod.Francja (2001); reż.:Pascale Bailly; wyk.:Audray Tautou, Edouard Baer, Julie Depardieu, Catherine Jacob; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
00:25 Kolekcja kinomana - Pocztówki znad krawędzi (Postcards from the Edge) 97'; dramat kraj prod.USA (1990); reż.:Mike Nichols; wyk.:Meryl Streep, Shirley MacLane, Gene Hackman, Dennis Quaid, Richard Dreyfuss; STEREO, Dla małoletnich od lat 16
02:05 Był taki dzień - 2 września; felieton; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
02:10 Zakończenie programu

TVP2
06:15 Dla niesłyszących - Słowo na niedzielę; Bez ograniczeń wiekowych
06:20 Czterdziestolatek - odc. 20/21 - W obronie własnej, czyli polowanie; serial TVP; Dla małoletnich od lat 7
07:20 Czterdziestolatek - odc. 21/21 Smuga cienia, czyli pierwsze poważne ostrzeżenie; serial TVP; Dla małoletnich od lat 7
08:30 Ziemia nieznana - Afrykańska wolność; cykl dokumentalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
08:55 Zacisze gwiazd - (14) Jacek Rozenek; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
09:25 Prywatne życie surykatek seria I - Flower Power czyli Flower górą-odc.10 (Meerkat Manor I odc.10); serial dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2005); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
09:55 Wojciech Cejrowski- boso przez świat - zupa z małpy; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
10:25 Gwiazdy w południe - Hanover street (Hanover street) 104'; dramat kraj prod.Wielka Brytania (1979); reż.:Peter Hyams; wyk.:Harrison Ford, Christopher Plummer, Lesley Anne Down; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
12:20 Mistrzostwa Świata w lekkiej atletyce - Osaka 2007; STEREO
14:15 Piknik Olimpijski; STEREO
14:30 Złotopolscy - odc. 875 Drużba zawsze tańczy; telenowela TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:05 Szansa na Sukces - Piotr Szczepanik; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
16:05 Na dobre i na złe - odc. 297 Otwarty konflikt; serial TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
17:05 Egzamin z życia - odc. 86; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:00 Program lokalny; STEREO
18:25 Starter- magazyn aktualności; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
18:45 Panorama; STEREO
19:00 Pogoda; STEREO
19:10 Tu, gdzie śpiewał Jan Kiepura (Europejski Festiwal im. Jana Kiepury - Krynica 2007) cz. 2; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
20:00 Hity na czasie - Zabrze (1) 2007; program muzyczny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
21:00 Hity na czasie - Zabrze (2) 2007; program muzyczny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
22:00 Panorama; STEREO
22:20 Pogoda; STEREO
22:25 Sport Telegram; STEREO
22:35 Konie - Mistrzostwa Świata w Powożeniu Zaprzęgami - Warka 2007; relacja; STEREO
23:10 Telewizyjne Wiadomości Literackie - (36); Dla małoletnich od lat 12
23:40 Życie jako śmiertelna choroba przenoszona drogą płciową 96'; dramat obyczajowy kraj prod.Polska (2000); reż.:Krzysztof Zanussi; wyk.:Zbigniew Zapasiewicz, Krystyna Janda, Tadeusz Bradecki, Monika Krzywkowska, Paweł Okraska, Szymon Bobrowski, Stanisława Celińska, Aleksander Fabisiak; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
01:15 Noc Zagadek - Teleturniej Interaktywny (Noc Zagadek - Teleturniej Interaktywny) kraj prod.MALTA (2007); STEREO
02:20 Zakończenie dnia

TVP3
06:24 Półkowniki - Robotnicy 80', cz. II; cykl dokumentalny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
06:51 Integracja; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
07:04 Wierzę, wątpię, szukam; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
07:30 Kurier; STEREO
07:42 Pogoda; STEREO
07:45 OTV - PASMO LOKALNE
08:30 Kurier; STEREO
08:42 Pogoda; STEREO
08:45 OTV - PASMO LOKALNE
09:01 Nowoczesna medycyna - Szczepionki (TeleMed. The Search for Vaccines); cykl dokumentalny kraj prod.Niemcy (2005); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
09:30 Kurier; STEREO
09:46 Pogoda; STEREO
09:49 Serwis sportowy; STEREO
09:54 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
09:59 Kuchnia nie tylko polityczna; program publicystyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
10:30 Kurier; STEREO
10:49 Pogoda; STEREO
10:51 Serwis sportowy; STEREO
10:56 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
11:02 Teleplotki; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
11:30 Kurier; STEREO
11:51 Pogoda; STEREO
11:54 Serwis sportowy; STEREO
12:00 Telewizja Objazdowa; cykl reportaży; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
12:26 Kamera Kuriera; STEREO
12:30 Kurier; STEREO
12:49 Pogoda; STEREO
12:50 Serwis sportowy; STEREO
12:56 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
13:00 Półkowniki - Robotnicy 80', cz. III; cykl dokumentalny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
13:24 Kamera Kuriera; STEREO
13:28 Kurier; STEREO
13:51 Pogoda; STEREO
13:53 Serwis sportowy; STEREO
14:00 Projekt E2 - Głębsze odcienie zieleni, odc. 6 (Design E2. Deeper Shades of Green); serial dokumentalny kraj prod.USA (2006); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
14:26 Kamera Kuriera; STEREO
14:30 Kurier; STEREO
14:35 Pogoda; STEREO
14:37 Konie - Mistrzostwa Świata w Powożeniu Zaprzęgami - Warka 2007; relacja; STEREO
15:30 Kurier; STEREO
15:35 Pogoda; STEREO
15:37 Konie - Mistrzostwa Świata w Powożeniu Zaprzęgami - Warka 2007; relacja; STEREO
16:30 Dla niesłyszących - Kurier; STEREO
16:42 Pogoda; STEREO
16:45 OTV - PASMO LOKALNE
17:16 Cała naprzód; magazyn; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
17:30 Kurier; STEREO
17:56 Pogoda; STEREO
18:00 OTV - PASMO LOKALNE
20:30 Kurier; STEREO
20:43 Pogoda; STEREO
20:49 Młodzież kontra; widowisko; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
21:30 Kurier; STEREO
21:43 Pogoda; STEREO
21:45 OTV - PASMO LOKALNE
22:30 Kurier; STEREO
22:54 Pogoda; STEREO
23:00 Sportowa niedziela; STEREO
23:55 Kuchnia nie tylko polityczna; program publicystyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
00:26 Nowoczesna medycyna - Szczepionki (TeleMed. The Search for Vaccines); cykl dokumentalny kraj prod.Niemcy (2005); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
00:54 Światowiec; magazyn turystyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
01:19 Telewizja Objazdowa; cykl reportaży; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
01:44 Kurier; STEREO
02:06 Pogoda; STEREO
02:10 Zakończenie dnia

TV Polonia
06:00 13. Marzenia Marcina Dańca - "Szczęśliwa trzynastka" (50`); program rozrywkowy; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
07:15 Śniadanie na podwieczorek; STEREO
08:10 M jak miłość - odc. 491; serial TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
08:55 Słowo na niedzielę; Bez ograniczeń wiekowych
09:00 Ziarno ; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
09:25 Karrypel kontra Groszki - odc. 9 - Poprawiacz z utrwalaczem; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
09:50 Roztoczański Park Narodowy; film dokumentalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
10:35 Dwie strony medalu - odc. 80; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:00 Święto Dziękczynienia za Plony - Jasna Góra 2007; transmisja; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
13:30 Anioł Pański (Anioł Pański) kraj prod.Watykan (2007); STEREO
13:50 Przeboje lata z klasyką - George Gershwin - Błękitna rapsodia; koncert; STEREO
14:10 Bulionerzy - odc. 34 - Nadwyżka; serial komediowy TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
14:30 Bulionerzy - odc. 35 - Przechył; serial komediowy TVP; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
14:55 Kuchnia z Okrasą - Omlety; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
15:15 Tam, gdzie kończy się Wisła; film dokumentalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
15:40 Mistrz tańca 28'; film TVP; reż.:Jerzy Gruza; wyk.:Andrzej Łapicki, Bronisław Pawlik, Józef Kostecki, Gustaw Lutkiewicz, Irena Karel, Ewa Wiśniewska, Kazimierz Rudzki, Zdzisław Hobot, Henryk Szletyński, Tadeusz Pluciński; Dla małoletnich od lat 12
16:05 Zniewolony teatr; film dokumentalny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
16:35 Zaproszenie - Frankenstein i Marianna; Bez ograniczeń wiekowych
17:00 Teleexpress; STEREO
17:25 Wakacyjne Ulice Kultury (10); magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
17:40 Opole na bis - Opole 2007 na bis - Premiery; koncert; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:30 M jak miłość - odc. 492; serial TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
19:15 Dobranocka - Noddy - odc. 43 - Noddy najlepszym kierowcą świata (Noddy the best drive in the world); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2002); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
19:30 Wiadomości; STEREO
19:50 Sport; STEREO
20:00 Pogoda; STEREO
20:10 Czwarta władza - odc. 4 ost.; serial sensacyjny TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
21:00 Tu, gdzie śpiewał Jan Kiepura (Europejski Festiwal im. Jana Kiepury - Krynica 2007) cz. 2; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
21:45 Dziękujemy za solidarność - Jessy Flis ; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
21:55 Historia pewnego życia; Dla małoletnich od lat 12
22:45 Konkurs Tańca Eurowizji 2007 (1) (Eurovision Dance Contest 2007); widowisko kraj prod.Szwajcaria (2007); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
23:40 Konkurs Tańca Eurowizji 2007 (2) (Eurovision Dance Contest 2007); widowisko kraj prod.Szwajcaria (2007); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
00:25 Konkurs Tańca Eurowizji 2007 (3) (Eurovision Dance Contest 2007); widowisko kraj prod.Szwajcaria (2007); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
00:40 Konkurs Tańca Eurowizji 2007 (4) (Eurovision Dance Contest 2007); widowisko kraj prod.Szwajcaria (2007); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
00:55 Ziarno; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
01:20 Dobranocka za oceanem - Noddy - odc. 43 - Noddy najlepszym kierowcą świata (Noddy the best drive in the world); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2002); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
01:35 Wiadomości; STEREO
01:55 Sport; STEREO
02:00 Czwarta władza - odc. 4 ost.; serial sensacyjny TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
02:50 Zaproszenie - Frankenstein i Marianna; Bez ograniczeń wiekowych
03:10 Dwie strony medalu - odc. 80; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:35 Wojciech Cejrowski- boso przez świat - Gambia odc. 10; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
04:00 Bulionerzy - odc. 34 - Nadwyżka; serial komediowy TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
04:25 Bulionerzy - odc. 35 - Przechył; serial komediowy TVP; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
04:50 Zniewolony teatr; film dokumentalny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
05:20 Tam, gdzie kończy się Wisła; film dokumentalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
05:45 Rozmowy na temat... - Jak Meteor; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
06:00 Zakończenie dnia

Poniedziałek 3 września 2007
TVP1:
05:30 Złote łany - odc. 1; cykl dokumentalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
05:55 Był taki dzień - 3 września; felieton; Bez ograniczeń wiekowych
06:00 Kawa czy herbata? - w tym: Wiadomości skrót 6:30,7:00,7:30; Biznesowa piątka 6:18; Pogoda 6:32,7:05,7:33; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
08:00 Wiadomości
08:10 Pogoda
08:15 Kwadrans po ósmej; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
08:30 Moda na sukces - odc. 3494 (The Bold and the Beautiful ep. 3709); serial kraj prod.USA (2001); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
09:00 Moda na sukces - odc. 3495 (The Bold and the Beautiful ep. 3710); serial kraj prod.USA (2001); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
09:25 Sąsiedzi - Warsztat 10 (Dielna); serial animowany kraj prod.Czechosłowacja (1979); Bez ograniczeń wiekowych
09:35 Świnka Peppa - Gdzie są okulary taty?, odc. 9 (Daddly loses his glasses, ep. 9); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2004); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
09:40 Budzik - Zwierzęta chronione - Bieszczady; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
10:10 Moja farma - Pauli w Południowej Afryce (My Life on the Farm. Pauli in South Africa); serial dokumentalny kraj prod.Francja (2005); STEREO, Dla małoletnich od lat 7
10:30 Światowe nagrody muzyczne 2006 cz.1 (The World Music Awards) kraj prod.Monako (2006); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:20 Wielki świat małych odkrywców - Mam rodzeństwo odc. 111; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
11:35 ZUS dla ciebie - odc. 62; program poradnikowy; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
12:00 Wiadomości
12:10 Agrobiznes; STEREO
12:20 W kolejce po euro; cykl reportaży; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
12:40 Plebania - odc. 899; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
13:05 Klan - odc. 1288; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
13:35 Piosenki z Krakowa pod Neptunem; koncert; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:00 Zwierzęta świata - Koń Przewalskiego. Powrót do Chin cz.1 (Wild Horses - Return To China); film dokumentalny kraj prod.Nowa Zelandia, Chiny (2004); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
14:30 Wyjeżdżam - zostaję? - odc. 15; cykl reportaży; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
15:00 Wiadomości
15:10 Szczęśliwa karta - odc. 1 (Wild Card ep. 1) 44'; serial kraj prod.Kanada (2003); reż.:Tony Thatcher; wyk.:Joely Fisher, Bronson Picket, Chris Potter, Rae Dawn Chong; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
16:05 Moda na sukces - odc. 3496 (The Bold and the Beautiful ep. 3711); serial kraj prod.USA (2001); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
16:30 Moda na sukces - odc. 3497 (The Bold and the Beautiful ep. 3712); serial kraj prod.USA (2001); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
17:00 Teleexpress
17:20 Celownik; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
17:30 Klan - odc. 1293; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
18:00 Jaka to melodia? - odc. 1470; teleturniej muzyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
18:30 Plebania - odc. 904; telenowela TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:00 Wieczorynka - Dziwne przygody Koziołka Matołka - Odc 1. Konkurs śpiewu; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
19:10 Wieczorynka - Strażak Sam - odc. 37 (Chemistry set); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (1992); Bez ograniczeń wiekowych
19:30 Wiadomości
19:55 Sport; STEREO
20:05 Pogoda
20:20 Teatr Telewizji - Pierwszy września 50'; spektakl teatralny; reż.:Krzysztof Lang; wyk.:Daniel Olbrychski, Maria Pakulnis, Maciej Zakościelny, Agnieszka Judycka, Cezary Łukaszewicz, Ryszard Barycz, Maria Niklińska, Olga Sarzyńska, Elżbieta Jarosik, Katarzyna Skarżanka; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:20 Forum - wydanie 523; program publicystyczny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
22:15 Teleexpress nocą
22:35 Przeboje Jedynki non stop; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
23:00 Moskiewska saga - odc. 21 (Moskowskaya Saga ep. 21); serial kraj prod.ROSJA (2004); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
24:00 Moskiewska saga - odc. 22 (Moskowskaya Saga ep. 22); serial kraj prod.ROSJA (2004); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
00:55 Czarodzieje - piosenki Agnieszki Osieckiej; koncert; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:35 Był taki dzień - 3 września; felieton; Bez ograniczeń wiekowych
01:40 Notacje - Teresa Bojarska cz. 1; cykl dokumentalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
01:50 Krzyżówka Gotówka - teleturniej interaktywny; STEREO
02:55 Zakończenie programu

TVP2:
05:40 Statek miłości - s.2, odc. 51/249 (The Love Boat (48) s.2, ep.25 Sounds of Silence, Cyrano de Bricker, Murder on the High Seas); telenowela kraj prod.USA (1978); Dla małoletnich od lat 12
06:30 Statek miłości - s. 2, odc. 52/249 (The Love Boat (47) s.2, ep.26 - Super Mom, I?ll See You Again, April?s Return); telenowela kraj prod.USA (1979); Dla małoletnich od lat 12
07:35 Przystanek praca; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
07:50 Dwójka Dzieciom - Hydronauci - odc. 14/26 (Whale Song); serial animowany kraj prod.Francja, Wielka Brytania (2005); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
08:10 M jak miłość - odc. 1; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
09:00 Pytanie na śniadanie - w tym Panorama: 10:00 i Pogoda: 9:25, 10:25; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
10:55 Panorama; STEREO
11:00 SpełniONA w biznesie; magazyn; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
11:25 Magnum - odc. 146/162 Ciotka, która przyszła na obiad (MAGNUM P. I. s. 7 (The aunt who came to dinner)); serial kraj prod.USA (1986); Dla małoletnich od lat 12
12:20 Klinika pod kangurem - Odc 20/25 (Out There); serial kraj prod.Wielka Brytania, USA, Australia (2004); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
12:50 Wojna i pokój w ogrodzie - odc. 1 (odc. 1); serial dokumentalny kraj prod.Francja (2006); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
13:20 Znaki czasu; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
13:50 Smaczne Go! ; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:40 Detektyw w sutannie s. 3, odc. 7/22 - Zaproszenie na (Father Dowling Mysteries s. 3, ep. 9007 - THE MURDER WEEKEND MYSTERY); serial kryminalny kraj prod.USA (1990); Dla małoletnich od lat 12
15:35 Dla niesłyszących - Na dobre i na złe - odc. 297 Otwarty konflikt; serial TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
16:35 Gliniarz i prokurator - (77) Drugie życie (Jake and the Fatman, s.4, ep. 9019, Second Time Around); serial sensacyjny kraj prod.USA (1990); Dla małoletnich od lat 12
17:25 Biuro kryminalne - Śmierć na receptę; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:00 Program lokalny; STEREO
18:30 Panorama; STEREO
19:00 Dwie strony medalu - odc. 83; serial TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
20:00 M jak miłość - odc. 508; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
20:50 Kulisy serialu "M jak miłość" - odc. 266; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:00 Magazyn Ekspresu Reporterów; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
21:30 Panorama; STEREO
21:50 Pogoda; STEREO
21:50 Sport Telegram; STEREO
22:00 Brzydula Betty - odc. 1 (Ugly Betty) 41'; serial komediowy kraj prod.USA (2006); reż.:Richard Shepard; wyk.:America Ferrera, Eric Mabius, Alan Dale, Tony Plana; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
22:50 Warto rozmawiać - Polska strachu czy optymizmu?; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
23:50 Kryminalne zagadki Las Vegas - s.IV, odc. 9/23 (Crime Scene Investigation IV, ep. 409); serial sensacyjny kraj prod.USA, Kanada (2003); STEREO, Dla małoletnich od lat 16
00:40 Kryminalne zagadki Las Vegas - s.IV, odc. 10/23 (Crime Scene Investigation IV, ep. 410); serial sensacyjny kraj prod.USA, Kanada (2003); STEREO, Dla małoletnich od lat 16
01:25 Wieczór artystyczny - Wina Ikara. Warszawa 1939 - 1944... Inteligencja polska w latach okupacji cz. 1; film dokumentalny; Dla małoletnich od lat 12
02:20 Noc Zagadek - Teleturniej Interaktywny (Noc Zagadek - Teleturniej Interaktywny) kraj prod.MALTA (2007); STEREO
03:20 Zakończenie programu

TVP3:
06:00 Kurier - oraz 06:15, 06:30, 06:45, 07:00, 07:15, 07:30; Pogoda 06:17, 06:47, 07:17, Przegląd prasy 06:10, 06:22, 06:40, 06:52, 07:10, 07:22, 07:39; Serwis ekonomiczny 06:19, 06:49, 07:19; Serwis sportowy 06:13, 06:43, 07:13, 07:42; STEREO
07:45 OTV - PASMO LOKALNE
08:00 Kurier flesz; STEREO
08:03 Kurier Gość; STEREO
08:15 Kurier flesz; STEREO
08:18 Pogoda; STEREO
08:21 Serwis ekonomiczny; STEREO
08:25 Przegląd prasy; STEREO
08:30 Kurier; STEREO
08:38 Przegląd prasy; STEREO
08:42 Serwis sportowy; STEREO
08:45 OTV - PASMO LOKALNE
09:00 Kurier; STEREO
09:08 Przegląd prasy; STEREO
09:12 Serwis sportowy; STEREO
09:15 Kurier flesz; STEREO
09:17 Pogoda; STEREO
09:19 Przegląd prasy; STEREO
09:23 Serwis ekonomiczny; STEREO
09:30 Kurier; STEREO
09:56 Pogoda; STEREO
10:00 Serwis ekonomiczny; STEREO
10:04 Serwis sportowy; STEREO
10:08 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
10:11 Pogoda; STEREO
10:15 Kurier Gość; STEREO
10:30 Kurier; STEREO
10:52 Pogoda; STEREO
10:54 Serwis sportowy; STEREO
11:01 Kurier Biznes; STEREO
11:25 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
11:30 Kurier; STEREO
11:50 Pogoda; STEREO
11:53 Serwis ekonomiczny; STEREO
11:56 Serwis sportowy; STEREO
12:05 Kurier Świat; program publicystyczny; STEREO
12:25 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
12:30 Kurier; STEREO
12:52 Pogoda; STEREO
12:54 Serwis ekonomiczny; STEREO
12:57 Serwis sportowy; STEREO
13:05 Kurier Komentarze; STEREO
13:26 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
13:30 Kurier; STEREO
13:53 Pogoda; STEREO
13:56 Serwis ekonomiczny; STEREO
14:00 Serwis sportowy; STEREO
14:06 Kurier Świat; program publicystyczny; STEREO
14:25 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
14:30 Kurier; STEREO
14:50 Pogoda; STEREO
14:53 Serwis ekonomiczny; STEREO
14:58 Serwis sportowy; STEREO
15:06 Kurier Komentarze; STEREO
15:25 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
15:30 Kurier; STEREO
15:58 Pogoda; STEREO
16:02 Serwis ekonomiczny; STEREO
16:06 Serwis sportowy; STEREO
16:14 Rozmowa dnia; STEREO
16:30 Dla niesłyszących - Kurier; STEREO
16:43 Pogoda; STEREO
16:45 OTV - PASMO LOKALNE
17:15 Plus - minus; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
17:30 Kurier; STEREO
17:56 Pogoda; STEREO
18:00 OTV - PASMO LOKALNE
20:01 Telekurier - .; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
20:30 Kurier; STEREO
20:43 Pogoda; STEREO
20:50 Trzeci wymiar; program publicystyczny; STEREO
21:30 Kurier; STEREO
21:42 Pogoda; STEREO
21:45 OTV - PASMO LOKALNE
22:15 Raport gospodarczy Rzeczpospolitej; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
22:30 Kurier; STEREO
22:43 Pogoda; STEREO
22:45 16/16 - Pomarańcze z Chorużiwki; cykl reportaży; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
23:03 Sportowy Wieczór; STEREO
23:30 Kurier; STEREO
23:56 Pogoda; STEREO
24:00 Jak człowiek wymyślił zwierzęta - Pierwszy był wilk, odc. 1 (And Man Created Animals. In the beginnign came the wolf) kraj prod.Francja (2005); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
00:51 Trzeci wymiar; program publicystyczny; STEREO
01:27 Kurier; STEREO
01:52 Pogoda; STEREO
01:55 Raport gospodarczy Rzeczpospolitej; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
02:08 Zakończenie dnia

TV Polonia:
06:00 Kawa czy herbata? - w tym: Wiadomości skrót 6:30,7:00,7:30; Biznesowa piątka 6:18; Pogoda 6:32,7:05,7:33; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
08:00 Wiadomości; STEREO
08:10 Pogoda; STEREO
08:15 Kwadrans po ósmej; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
08:35 Jedyneczka - Las i leśniczówka; Bez ograniczeń wiekowych
09:00 Pielgrzymka do Krzyża Świętego; film dokumentalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
09:25 Tak, tak - to ptak; koncert; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
09:50 Baśń o Pączkowej; film fabularny; Dla małoletnich od lat 12
10:35 Zniewolony teatr; film dokumentalny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
11:05 Tam, gdzie kończy się Wisła; film dokumentalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
11:30 Plebania - odc. 900; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
12:00 Wiadomości; STEREO
12:10 Klan - odc. 1282; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
12:45 Szkoła Polskości; reportaż; Dla małoletnich od lat 7
13:15 M jak miłość - odc. 492; serial TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
14:00 Nie tylko o ...Polska w starej fotografii; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
14:10 Nad Niemnem - odc. 4; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
15:05 Europejski Festiwal im. Jana Kiepury - Krynica Zdrój - Tu, gdzie śpiewał Jan Kiepura (Europejski Festiwal im. Jana Kiepury - Krynica 2007) cz. 1; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
15:50 Mieszkać w Europie - Nad oceanem; reportaż; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
16:10 Sto tysięcy bocianów - odc.9; serial dokumentalny TVP; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
16:30 Pielgrzymka do Krzyża Świętego; film dokumentalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
17:00 Teleexpress; STEREO
17:15 Jedyneczka - Las i leśniczówka; Bez ograniczeń wiekowych
17:40 Dzika Polska - Wyjące z wilkami; serial dokumentalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
18:10 Świadkowie nieznanych historii - Od wolnego słowa do wolności; program publicystyczny; Dla małoletnich od lat 12
18:35 Pamiętaj o mnie; koncert życzeń; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
18:50 Plebania - odc. 900; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
19:15 Dobranocka - Mały pingwin Pik - Pok - odc. 5 - W niewoli u rybaka; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
19:30 Wiadomości; STEREO
19:55 Sport; STEREO
20:05 Pogoda; STEREO
20:10 Klan - odc. 1282; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
20:35 Sportowy tydzień; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
21:05 Warto kochać - odc. 27; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:50 Odkrywanie Warszawy - Jedzie, jedzie straż ogniowa; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
22:10 Bitwa o Warszawę '44 (Bitwa o Warszawę '44); film dokumentalny kraj prod.Polska, Wielka Brytania (2005); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:00 Śladami Olędrów; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
23:30 Panorama; STEREO
23:45 Pogoda; STEREO
23:50 Sport Telegram; STEREO
23:55 Sierpniowe związki; reportaż; Dla małoletnich od lat 7
00:10 Świadkowie nieznanych historii - Od wolnego słowa do wolności; program publicystyczny; Dla małoletnich od lat 12
00:40 Pamiętaj o mnie; koncert życzeń; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
00:50 Plebania - odc. 900; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
01:15 Dobranocka za oceanem - Mały pingwin Pik - Pok - odc. 5 - W niewoli u rybaka; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
01:30 Wiadomości; STEREO
01:55 Sport; STEREO
02:00 Klan - odc. 1282; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
02:25 Sportowy tydzień; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
02:55 Warto kochać - odc. 27; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:40 Bitwa o Warszawę '44 (Bitwa o Warszawę '44); film dokumentalny kraj prod.Polska, Wielka Brytania (2005); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:30 Podróże kulinarne Roberta Makłowicza - Bułgarski smak (187); Bez ograniczeń wiekowych
05:00 Dzika Polska - Wyjące z wilkami; serial dokumentalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
05:30 Śladami Olędrów; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
06:00 Zakończenie dnia

Pozostałych ramówek innych stacji (oprócz Pulsu z 01.09. i TVN7 z 02.09.) szukam.
majcia12
Użytkownik
Posty: 29
Rejestracja: 10 cze 2011, 21:23

Archiwalne ramówki telewizyjne

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: majcia12 »

Dziękuje

Pisanie postów typu "Tak", "dziękuję", "proszę" i nic poza tym (co nic nie wnosi do dyskusji) oraz zaczynanie zdań małymi literami (które już poprawiłem) jest niezgodne z regulaminem, dlatego jestem zmuszony nałożyć na Ciebie ostrzeżenie (3 ostrzeżenia = ban). [Trzeciak]
skubi
Obserwator
Posty: 735
Rejestracja: 02 cze 2011, 17:11
x 1

Archiwalne ramówki telewizyjne

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: skubi »

Poproszę o ramówki TVP1 i 2 na 25 lipca 1992 , 12 lutego 1994 ,19 i 20 lipca 1996 , 7 i 8 lutego 1998 , 15 i 20 września 2000 , 8 i 13 lutego 2002 oraz 13 i 18 sierpnia 2004.
Grzelich1996
Junior
Posty: 1004
Rejestracja: 11 lis 2010, 13:02
Lokalizacja: Kodeń
x 2

Archiwalne ramówki telewizyjne

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Grzelich1996 »

A ja bardzo proszę o ramówki TVP1 i TVP2 na 1 grudnia 1996, 8 grudnia 1996 i 15 grudnia 1996 oraz 5 stycznia 1997, 12 stycznia 1997, 19 stycznia 1997 i 26 stycznia 1997.
http://www.youtube.pl/telefilmkoden2 - mój profil na YouTube
adamnowak76
Użytkownik
Posty: 228
Rejestracja: 11 sie 2011, 20:50
x 3

Archiwalne ramówki telewizyjne

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: adamnowak76 »

Pilnie potrzebuje programu TVP1 z dowolnego poniedzialku, wtorku i czwartku z listopada 1996r. (ew. pazdziernika). Prosze o pomoc :)
Grzelich1996
Junior
Posty: 1004
Rejestracja: 11 lis 2010, 13:02
Lokalizacja: Kodeń
x 2

Archiwalne ramówki telewizyjne

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Grzelich1996 »

A także ramówki TVP1 i TVP2 na 2 i 3 maja 1996 oraz na 3, 10, 17 i 24 listopada 1996.
http://www.youtube.pl/telefilmkoden2 - mój profil na YouTube
ODPOWIEDZ

Wróć do „Wspomnienia”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości