Archiwalne ramówki telewizyjne

Historia telewizji w Polsce i na świecie. Nieistniejące kanały telewizyjne odbierane w naszym kraju.
Grzelich1996
Junior
Posty: 979
Rejestracja: 11 lis 2010, 13:02
Lokalizacja: Kodeń

Archiwalne ramówki telewizyjne

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Grzelich1996 »

Ja z kolei proszę o ramówki z dni 11-13 kwietnia 1998 (piątek-poniedziałek).

EDIT z 21:37: Ramówki TVP1 i TVP2 z piątku, 17 kwietnia 1998 (za Głosem Pomorza):

TVP1
07:20 Polityczny budzik
08:05 Wszyscy kochają Raymonda (16/22) – serial, USA
08:30 Wiadomości
08:40 Pogoda
08:45 Dla dzieci: Mama i ja
09:00 Rządy dzieci, czyli pajdokracja
09:25 Kolory
09:55 Gimnastyka buzi i języka
10:00 Sierżant Anderson (7) – serial sensacyjny, USA
10:50 Stawka większa niż szycie
11:15 Gitara basowa bez tajemnic
11:25 360 stopni dookoła ciała
12:00 Wiadomości
12:10 Agrobiznes
12:20 Magazyn Notowań: Gospodarstwo bez kłopotów
12:45 My, wy, oni: Spotkania z Unią Europejską (9)
13:05 Inna szkoła: Twórczość
13:35 Pogotowie twórczości
13:55 Polacy po komunizmie (1): Homo sovieticus
14:30 Wiadomości
14:40 Dla dzieci: Muzyczna skakanka
15:05 Byle do dzwonka (23/50) – serial dla młodzieży, USA
15:35 Dla młodych widzów: Superczytanie
15:50 Dla młodych widzów: Miotła
16:00 Sport i zabawa
16:15 Moda na sukces – serial obyczajowy, USA
16:40 Twarzą w twarz z Europą
17:00 Teleexpress
17:25 Jaka to melodia? – quiz
17:50 Tata, a Marcin powiedział…
18:05 Randka w ciemno – zabawa quizowi
18:50 Flesz – wiadomości i prognoza pogody
19:00 Wieczorynka: Smerfy – serial animowany
19:30 Wiadomości, sport i prognoza pogody
20:10 Mężczyzna, kobieta i napad na bank – film sensacyjny, USA
21:55 W centrum uwagi – program publicystyczno-informacyjny
22:20 MdM, czyli Mann do Materny, Materna do Manna
23:00 Wiadomości i sport
23:10 Nocne rozmowy
00:30 Porywacze – thriller, USA
01:50 Eurowizja przed finałem
02:20 Zakończenie programu

TVP2
07:00 Sport telegram
07:05 Dziennik krajowy
07:25 Kocham Lucy (20) – serial komediowy, USA 1951
07:50 Studio urody
08:00 Program lokalny
08:30 W labiryncie (39) – serial obyczajowy
09:00 Najważniejszy dzień życia (1/9) – serial obyczajowy
10:05 Świat kobiet – magazyn
10:30 Sprycjan i Fantazjo – serial animowany
11:00 Nieujarzmiona Afryka (24) – serial dokumentalny
11:30 Szansa na sukces (44): Wydanie świąteczne
12:25 Akademia Zdrowia Dwójki – program sportowo-rekreacyjny
12:35 Wywiad z zespołem The Cranberries
13:00 Panorama
13:20 Dziennik krajowy (powt.)
13:40 07 zgłoś się (15/21) – serial
14:50 Akademia Zdrowia Dwójki – program sportowo-rekreacyjny
15:00 Powitanie
15:05 Teatr dla dzieci: Bajka o bardzo wielkim chlebie
15:45 Szkoła jazzu – reportaż
16:00 Panorama
16:10 Animals
16:35 5 x 5 – wygrajmy razem – teleturniej
17:05 Szalone liczby – teleturniej
17:30 Program lokalny
18:00 Panorama
18:10 Program lokalny
18:35 Magia liter – teleturniej
19:05 Złotopolscy (33) – telenowela
19:35 Dwa światy (15/26) – serial
20:00 Alternatywy 4 (8/9) – serial
21:00 Titanic – anatomia tragedii (1/2) – film dokumentalny, USA 1998
22:00 Panorama
22:30 Sport telegram
22:40 Titanic – anatomia tragedii (2-ost) – film dokumentalny, USA 1998
23:40 Pat i Margareth – film fabularny, Wielka Brytania
01:05 Zakończenie programu

Ciekawe, czy zespół muzyczny Krywań występował w 44. odcinku Szansy na sukces (odcinek ten jest uwzględniony w ramówce TVP2), którego premiera odbyła się 12 kwietnia 1998. Albo były tam piosenki wiosenne. Może ktoś wie?
http://www.youtube.pl/telefilmkoden2 - mój profil na YouTube
Awatar użytkownika
dlucjanski210686
Obserwator
Posty: 502
Rejestracja: 09 lut 2013, 15:06
Lokalizacja: Łódź

Archiwalne ramówki telewizyjne

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: dlucjanski210686 »

Ja chciałbym zaprezentować ramówki TVP na 1.01.2004r.
TVP1:
06:00 Kino Teleferii; Królowa Œniegu; (The Snow Queen); 1995 film animowny prod. angielskiej (76'); reż: Martin Gates
07:15 Rupert; - Rupert i œniegowy bałwan; serial animowany prod. francuskiej
07:40 Ja mrówka; 2001 film dokumentalny prod. japońskiej; reż: Norikazu Takeda
08:00 Kino Teleferii; Dawno temu w trawie; (A Bug's Life); 1998 film animowany prod. USA; reż: John Lasseter
09:30 Klan; odc. 776 - Sylwester; telenowela TVP; wyk: Tomasz Stockinger, Agnieszka Kotulanka i inni
10:00 Miœś 1980 komedia prod. polskiej (112'); reż: Stanisław Bareja; wyk: Stanisław Tym, Christine Paul-Podlaski, Krzysztof Kowalewski
12:00 Anioł Pański; Orędzie Ojca Œwiętego z okazji Œwiatowego Dnia Pokoju
12:20 Dziennikowa Szopka Noworoczna Jacka Fedorowicza
13:10 Wiadomoœci; oraz powtórzenie orędzia noworocznego Prezydenta RP
13:30 Turniej Czterech Skoczni; Ga Pa
16:00 Sylwestrowa lista przebojów
16:30 Plebania; odc. 370; serial TVP [stereo]
17:00 Teleexpress
17:20 Jaœ Fasola. Nadcišga totalny kataklizm; 1997 komedia prod. angielskiej (86'); reż: Mel Smith; wyk: Rowan Atkinson, Burt Reynolds, Pamela Reed
19:00 Wieczorynka; Pan Andersen opowiada; - Królowa Œniegu cz. II; serial animowany prod. angielskiej
19:30 Wiadomoœci
19:52 Sport
19:59 Pogoda
20:02 Pogoda dla kierowców
20:10 Show; 2003 komedia sensacyjna prod. polskiej (124') [za zgodš rodziców]; reż: Maciej Œlesicki; wyk: Cezary Pazura, Joanna Pietrzak, Dorota Segda, Marian Dziędziel
22:20 Œcigani; (Fled); film sensacyjny prod. USA (94') [tylko dla dorosłych]; reż: Kevin Hooks; wyk: Laurence Fishburne, Stephen Baldwin, Salma Hayek, Will Patton
23:55 Opowieœci z krypty - Rycerz złych mocy; (Tales from the Crypt - Demon Knight); 1994 horror komediowy prod. USA (88') [tylko dla dorosłych]; reż: Ernest R. Dickerson; wyk: Billy Zane, William Sadler, Jada Pinkett
01:25 Martwe gołębie; (Clay Pigeons); 1998 thriller prod. USA (104') [tylko dla dorosłych]; reż: David Dobkin; wyk: Vince Vaughn, Georgina Cates, Phil Morris, Scott Wilson
03:15 Zakończenie programu

TVP2:
07:05 Dwójka Dzieciom; Józef i wielobarwna szata; (Joseph and the Coat of May Colours); 2000 film animowany prod. amerykańsko-australijskiej (50')
08:00 Panna z mokrš głowš; 1994 film fabularny dla młodych widzów (95'); reż: Kazimierz Tarnas; wyk: Paulina Tworzyańska, Anna Nehrebecka, Marek Kondrat, Anna Milewska
09:35 Przeżyjmy to jeszcze raz; - wydarzenia sportowe 2003
10:45 Hanuman - małpi bożek; (Hanuman); 1998 film fantastyczno-przygodowy prod. francusko-kanadyjskiej (85'); reż: Fred Fougea; wyk: Robert Cavanagh, Tabu, Nathalie Auffret, Khalid Tyabii
12:15 Koncert noworoczny
14:00 Familiada; teleturniej
14:25 Złotopolscy; odc. 559 - Mężczyzna-istota hormonalna; telenowela TVP
14:55 Spotkanie z Balladš - Wizyta w Kopydłowie; cz. 2 - "Karczma"; program rozrywkowy
15:50 Turner i Hooch; (Turner & Hooch); 1989 komedia kryminalna prod. USA (96'); reż: Roger Spottiswoode; wyk: Tom Hanks, Mare Winningham, Reginald Veljohnson, Craig T. Nelson
17:30 7 dni œwiat; - wydanie noworoczne; program publicystyczny
18:00 Program lokalny
18:30 Panorama
18:47 Pogoda
18:55 Spartakus; (Spartacus); 1960 dramat historyczny prod. USA (182'); reż: Stanley Kubrick; wyk: Kirk Douglas, Tony Curtis, Laurence Olivier, Jean Simmons
22:00 Panorama
22:20 Sport-telegram
22:25 Pogoda
22:30 Szybcy i martwi; (The Quick and the Dead); 1995 western prod. USA (104') [za zgodš rodziców]; reż: Sam Raimi; wyk: Sharon Stone, Gene Hackman, Russell Crowe, Leonardo Di Caprio
00:15 W ramionach mordercy; (In the Arms of a Killer); 1991 film kryminalny prod. USA (91') [tylko dla dorosłych]; reż: Robert Collins; wyk: Jaclyn Smith, Michael Nouri, John Spencer, Nina Foch
01:50 Zakończenie programu

TV Polonia:
06:00 Nie ma róży bez ognia; 1974 komedia prod. polskiej (92'); reż: Stanisław Bareja; wyk: Jacek Fedorowicz, Halina Kowalska, Jerzy Dobrowolski, Stanisława Celińska
07:35 Niech żyje bal-największe przeboje Maryli Rodowicz; koncert (STEREO)
08:20 Złotopolscy; odc. 539 - Kolia równa się kłopoty; telenowela TVP
08:45 Z dziecięcej estrady
09:10 Niebezpieczna Zatoka; odc. 41- Chanda; (Danger Bay); serial przygodowy prod. kanadyjskiej; wyk: Hagan Beggs, Michele Chan, Christopher Crabb, Bill Ferguson
09:35 Laureaci Nowej Tradycji; relacja z wręczenia nagród i koncert narodzonych zespołów folkowych-Nowa Tradycja 2003
10:30 Przygody Joanny; 1994 film fabularny prod. polskiej (88'); reż: Anna Sokołowska; wyk: Kaja Gršbczewska, Ewa Bukowska, Roman Szafrański, Bożena Dykiel
12:00 Anioł Pański; Orędzie Ojca Œwiętego z okazji Œwiatowego Dnia Pokoju
12:25 Galowy Koncert Jubileuszowy TV Polonia - Mazowsze; (STEREO)
13:10 Wiadomoœci; i powtórzenie orędzia noworocznego Prezydenta RP
13:25 Wojciech Kilar "Krzesany"; .; wyk: Radiowa Orkiestra Symfoniczna w Krakowie pd. Wojciecha Michniewskiego
13:40 Teatr Telewizji; Błahostka; autor: Józef Hen (68'); reż: Tomasz Zygadło; wyk: Grażyna Barszczewska, Jacek Borkowski, Adrianna Biedrzyńska
14:50 Œwięta, œwięta cz. 1; koncert (STEREO); wyk: Artur Orzech, Robert Janson, Piotr Cugowski, Artur Gadowski, Krzysztof Krawczyk, Marek Koœcikiewicz, Andrzej Danek, Mieczysław Szczeœniak, Kasia Stankiewicz, Beata Bednarz, Patrycja Gola i inni
15:25 Niespotykanie spokojny człowiek; 1975 komedia prod. polskiej (57'); reż: Stanisław Bareja; wyk: Janusz Kłosiński, Ryszarda Hanin, Małgorzata Potocka, Janina Sokołowska
16:20 Œwięta, œwięta cz. 2
17:00 Teleexpress
17:15 Dziobem i pazurem; dokumentalny film przyrodniczy Krystiana Matyska
18:05 Przeżyjmy to jeszcze raz; wydarzenia sportowe 2003
19:15 Dobranocka; Marceli Szpak dziwi się œwiatu; - Szpak na nartach; serial animowany dla dzieci
19:30 Wiadomoœci
19:52 Sport
19:59 Pogoda
20:02 Pogoda dla kierowców
20:05 Dziennikowa Szopka Noworoczna Jacka Fedorowicza
20:45 Teatr Telewizji; Błahostka; autor: Józef Hen (68'); reż: Tomasz Zygadło; wyk: Grażyna Barszczewska, Jacek Borkowski, Adrianna Biedrzyńska
21:55 Galowy Koncert Jubileuszowy TV Polonia
23:00 Panorama
23:20 Sport-telegram
23:23 Prognoza pogody
23:30 Lata dwudzieste...lata trzydzieste; 1983 komedia muzyczna prod. polskiej (102'); reż: Janusz Rzeszewski; wyk: Grażyna Szapołowska, Tomasz Stockinger, Dorota Stalińska, Ewa Kuklińska, Andrzej Stockinger
01:15 Marceli Szpak dziwi się œwiatu; - Szpak na nartach; serial animowany dla dzieci
01:30 Wiadomoœci
01:49 Sport
01:54 Pogoda
01:56 Pogoda dla kierowców
02:00 Dziennikowa Szopka Noworoczna Jacka Fedorowicza
02:45 Œwięta, œwięta cz. 1; koncert (STEREO); wyk: Artur Orzech, Robert Janson, Piotr Cugowski, Artur Gadowski, Krzysztof Krawczyk, Marek Koœcikiewicz, Andrzej Danek, Mieczysław Szczeœniak, Kasia Stankiewicz, Beata Bednarz, Patrycja Gola i inni
03:20 Teatr Telewizji; Błahostka; autor: Józef Hen (68'); reż: Tomasz Zygadło; wyk: Grażyna Barszczewska, Jacek Borkowski, Adrianna Biedrzyńska
04:30 Œwięta, œwięta cz. 2
05:00 Złotopolscy; odc. 539 - Kolia równa się kłopoty; telenowela TVP
05:30 Kapitał, czyli jak zrobić pienišdze w Polsce; 1989 film obyczajowy prod. polskiej (84'); reż: Feliks Falk; wyk: Piotr Machalica, Gabriela Kownacka, Grzegorz Warchoł, Tadeusz Huk
07:00 Zakończenie programu

źródło programu: http://web.archive.org/web/200312101303 ... 266.strona
Obrazek

500 postów! :)
Adrianwo
Użytkownik
Posty: 2
Rejestracja: 28 gru 2012, 10:40
Lokalizacja: Łódź

Archiwalne ramówki telewizyjne

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Adrianwo »

Jeszcze raz proszę o ramówki na 10 i 11 kwietnia 1999r.
Awatar użytkownika
MaciejOlek
VIP Expert
Posty: 2159
Rejestracja: 16 lut 2010, 10:52
Lokalizacja: Kalisz
x 471
x 12

Archiwalne ramówki telewizyjne

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: MaciejOlek »

A oto ramówki TVP1 i TVP2 na okres ostatniej pielgrzymki Papieża Jana Pawła II do Polski.
Żródło - www.tvp.pl/prasa (przez Web Archive)

Piątek 16.08.2002
TVP 1
06:55 Podróże małe i duże; Bocznymi drogami; Między Lubszą a Nysą Łużycką
07:15 Telezakupy
07:35 Górnicze miasteczko; odc.34 - Gra; serial prod.kanadyjskiej
08:00 Wiadomości
08:11 Pogoda
08:15 Kuchnia wróżki; Sałatka Posejdona
08:30 Julek i zwierzęta; program dla dzieci
08:40 Ranczo pod Zieloną Siódemką; odc.13 -O tym, jak mama zapadła w sen zimowy; serial prod.czechosłowackiej; reż: Miroslav Balajka; wyk: Miroslav Noga, Jana Stepankova
09:05 Raj
09:35 Tęczowe rybki; odc.7; serial anim.prod.kanadyjskiej
09:55 Sąsiedzi; serial anim. prod. czeskiej
10:10 Pan Złota Rączka; odc.3; serial prod.USA
10:30 Słodkie zmartwienia; odc.9; serial prod.USA
10:55 Przed Sopotem; Garou; [stereo]; powt.
11:20 Wielkie sprzątanie
11:40 Telezakupy
12:00 Wiadomości
12:10 Agrobiznes; rolniczy program informacyjny
12:20 Klan; odc.586; telenowela TVP
12:45 Klan; odc.587; telenowela TVP
13:10 Rewolwer i melonik; odc.43 - zabójca; serial prod.angielskiej
14:05 Rewolwer i melonik; odc.44 - Zabójcze zarodniki; serial prod.angielskiej
15:00 Wiadomości
15:10 50 lat TVP; Balet dla wszystkich; Ondraszkowe ostatki; wiązanka tańców i pieśni góralskich w wyk.Zespołu "Śląsk"
15:35 Plebania; odc.172; serial TVP[stereo]
16:05 Plebania; odc.173; serial TVP[stereo]
16:30 Moda na sukces; odc.1698; serial prod.USA
17:00 Teleexpress
17:20 Sportowy Express
17:25 Gość Jedynki
17:35 Studio wizyty Jana Pawła II w Polsce
17:45 Pielgrzymka Ojca Świętego do Polski; Powitanie w Krakowie; transmisja
19:30 Wieczorynka; Przygody Rozbójnika Rumcajsa
19:45 Wiadomości
20:10 Sport
20:19 Pogoda
20:30 Kino w mundurze; Działa Navarony; Guns of Navarone; 1961 dramat wojenny prod.amerykańsko-angielskiej.; reż: J.Lee Thompson; wyk: Gregory Peck,Anthony Queen,David Niven
21:50 Studio wizyty Jana Pawła II w Polsce
22:15 50 lat TVP; 3000 sekund z Ewą Wiśniewską
23:10 Monitor Wiadomości
23:30 Serial z [beep]; Rekiny i płotki; odc.15; serial prod.USA [tylko dla dorosłych]
00:25 Rekiny i płotki; odc.16; serial prod.USA [tylko dla dorosłych]
01:20 Motown Live; [stereo]
03:00 Randall i duch Hopkirka; odc.6; serial prod.angielskiej
03:50 Zakończenie programu

TVP 2
07:30 Wielkie romanse dwudziestego wieku; Jennifer Jones i David o.Selznick; serial dok.prod.angielskiej [stereo]
08:00 Program lokalny
09:00 Faustyna; 1994 film fab. prod. polskiej; reż: Jerzy Łukaszewicz; wyk: Dorota Segda, Mirosława Dubrawska, Teresa Budzisz - Krzyżanowska
10:20 Łagiewniki serce świata; film dokumentalny ks. Andrzeja Baczyńskiego
10:45 Pod niebem Toskanii-Andrea Bocelli
11:40 Purpura i czerń; The Scarlet and the Black; 1983 dramat prod.amerykańsko-włoskiej [za zgodą rodziców]; reż: Jerry London; wyk: Gregory Peck,Christopher Plummer,Sir John Gielgud
14:00 Familiada; teleturniej
14:30 Złotopolscy; odc.402 - Dwa krzyże; telenowela TVP
15:00 Śpiewające Fortepiany; teleturniej muzyczny[stereo]
16:00 Viva Las Vegas; Viva las Vegas; 1964 film fab.prod.USA; reż: George Sidney; wyk: Elvis Presley,Ann-Margaret ,Cesare Danova
17:25 Elvis Presley wiecznie żywy; reportaż
18:00 PROGRAM LOKALNY
18:22 Pogoda
18:30 Panorama
18:55 50 lat TVP; Czterdziestolatek - 20 lat później; odc.9/15 - Przetarg ,czyli jedyne wyjście; serial TVP
19:55 Raz na ludowo-koncert laureatów Szansy na sukces; [stereo]
20:55 Studio sport; Golden League; Zurich 2002
22:00 Panorama
22:20 Sport-telegram
22:27 Prognoza pogody
22:30 Studio sport; Golden League; Zurich 2002
22:50 Pod obserwacją; Under Survellance; 1991 film fab.prod.USA [za zgodą rodziców]; reż: Rafal Zielinski; wyk: Robert Davi,Gale Hansen,Melody Anderson
00:25 Po drugiej stronie; Crossing the Bridge; 1993 film fab.prod.USA/za zgodą rodziców/; reż: Mike Binder; wyk: Josh Charles, Jason Gedrick
02:05 Zakończenie programu

Sobota 17.08.2002
TVP 1
06:30 Rok w ogrodzie
07:00 Agrolinia
08:00 Wiadomości
08:11 Pogoda
08:15 Plemię; odc.6; serial prod.angielskiej
08:40 Wakacje z Ziarnem; program dla dzieci i rodziców
09:05 Biuro podróży 5-10-15
09:30 Studio wizyty Jana Pawła II w Polsce
09:35 Pielgrzymka Ojca Świętego do Polski; Łagiewniki; transmisja
13:00 Wiadomości
13:15 Walt Disney przedstawia; Mała Księga Dżungli; serial anim.prod.USA
13:35 Walt Disney przedstawia; Partnerzy; serial prod.USA
14:30 Stodoła Chochoła-Kazimierz nad Wisłą-czerwiec 2002
15:00 Piraci; teleturniej
15:25 Plebania; odc.174; serial TVP[stereo]
15:55 Zwierzęta świata; Fascynujący świat owadów; odc.11/13 -Dziecinne igraszki; serial dok.prod.kanadyjskiej [stereo]
16:30 Moda na sukces; odc.1699; serial prod.USA
17:00 Teleexpress
17:20 Sportowy Express
17:25 Gość Jedynki
17:40 Studio wizyty Jana Pawła II w Polsce
17:45 Pielgrzymka Ojca Świętego do Polski; Spotkanie z Prezydentem RP , Premierem i władzami lokalnymi Krakowa; transmisja
19:30 Wieczorynka; Królowie i królowe; film anim.prod.francuskiej
19:45 Wiadomości
20:10 Sport
20:18 Pogoda
20:30 Komisarz Montale; cz.3-ost.; serial prod.francusko-włoskiej
22:05 Studio wizyty Jana Pawła II w Polsce
22:25 Niebezpieczna jazda; Full Throttle; 1995 film fab.prod.honkong.; reż: Tung-Shing Yee; wyk: Andy Lau,Kar Lok Chin,Paul Chu
00:15 Studio sport; Memoriał W.Komara i T.Ślusarskiego
00:40 Nash Bridges; odc.17,18; serial prod.USA [za zgodą rodziców]
02:10 Zakończenie programu

TVP 2
07:00 Echa tygodnia; /dla niesłyszących/
07:30 Spróbujmy razem; magazyn dla niepełnosprawnych
08:00 Program lokalny
09:00 M jak miłość; odc.57; serial TVP; powt.
10:00 Diana: historia księżnej; odc.2; film dok.prod.angielskiej
10:50 W 80 dni dookoła świata; odc.3-ost.; film przygodowy prod. angielskiej
12:20 Spotkanie; reportaż
12:45 Studio wizyty Jana Pawła II w Polsce
12:50 Pielgrzymka Ojca Świętego do Polski; Kraków Kampus; transmisja
14:00 Familiada; teleturniej
14:30 Złotopolscy; odc.403 - Fałszywa stówa; telenowela TVP
15:00 Śpiewające Fortepiany; teleturniej muzyczny[stereo]
16:00 Na dobre i na złe; odc.98 - Skuteczny cios; serial prod. TVP
17:00 Święta wojna; Wesołe miasteczko; serial TVP
17:30 30 ton! - lista,lista- lista przebojów; [stereo]
18:00 PROGRAM LOKALNY
18:22 Pogoda
18:30 Panorama
18:55 50 lat TVP; Czterdziestolatek - 20 lat później; odc.10/15 - Bliźniak,czyli pieniądz robi pieniądze; serial TVP
20:00 Pięćdziesiątka Staśka Wielanka; koncert; wyk: S. Wielanek i jego Kapela, Marian Opania, Hanka Bielicka, Zbigniew Buczkowski, Bohdan Łazuka
21:50 Słowo na niedzielę
22:00 Panorama
22:20 Sport-telegram
22:28 Pogoda
22:35 Lepiej niż w książce; Stranger than Fiction; 1999 film fab. prod. USA; reż: Eric Bross; wyk: MacKenzie Astin, Tdd Field, Dina Meyer
00:15 Gala Boksu Zawodowego
01:55 Zakończenie programu

Niedziela 18 sierpnia 2002
TVP 1
06:30 Proszę o odpowiedź
06:45 Przystanek Unia
07:35 Latające misie; odc.9 - Zakazany kwiat; serial anim.prod.chorwacko-kanadyjskiej
08:00 Legenda o Wilhelmie Tellu; odc.14 - Sobowtór; serial prod.nowozelandzkiej
09:00 Studio wizyty Jana Pawła II w Polsce
09:05 Pielgrzymka Ojca Świętego do Polski; Kraków Błonia; transmisja
13:35 Wiadomości
13:45 50 lat TVP; Telefon zaufania; 1981 .; reż: Jeremi Przybora
14:35 Słoneczny patrol; odc.44; serial prod.USA
15:25 Studio sport; Żywiec S.A.Cup - meeting lekkoatletyczny
17:00 Teleexpress
17:20 Sportowy Express
17:25 Studio wizyty Jana Pawła II w Polsce
17:30 Pielgrzymka Ojca Świętego do Polski; Wawel; transmisja
19:30 Wieczorynka; Królowie i królowe
19:45 Wiadomości
20:10 Sport
20:19 Pogoda
20:30 Czas na dokument; Mordercza broń; odc.1/6 - Szybkość; serial dok.prod.angielskiej [stereo]
21:05 Jej dwa światy; cz.2-ost.; Best of Both Worlds; 2002 serial prod.angielskiej; reż: David Richards; wyk: Alice Evans,Jo-Stone-Fewings
22:25 Studio wizyty Jana Pawła II w Polsce
22:45 Uczta kinomana; Generał; The General; 1998 film fab.prod.angielsko-irlandzkiej [za zgodą rodziców]; reż: John Boorman; wyk: Brendan Gleeson,Jon Voigt
00:50 Sportowa Jedynka
01:10 Taniec absurdu 2002; reportaż
01:35 Zakończenie programu

TVP 2
07:00 Tajemnice królestwa oceanu; Przetrwanie w morskiej głębinie; serial dok prod.USA
07:30 Błonia wielkich spotkań; reportaż ks. Andrzeja Baczyńskiego
07:55 Słowo na niedzielę; [dla niesłyszących]
08:00 Program lokalny
09:00 Dziwny jest ten świat
09:30 M jak miłość; odc.58; serial TVP; powt.
10:20 Nie tylko dla komandosów
10:45 Smak Europy; Za duńskie pieniądze
10:55 Podróż przez Amerykę Południową; odc.5/6 - Lasy Amazonii; serial dok.prod.angielskiej
11:45 Podróże kulinarne Roberta Makłowicza; Fiesta ze smakiem; powt.
12:15 Niagara; Niagara; 1953 film fab.prod.USA; reż: Henry Hathaway; wyk: Marilyn Monroe,Joseph Cotten,Jean Peters
13:40 Smak Europy; Skansen w środku puszczy
14:00 Familiada; teleturniej
14:30 Złotopolscy; odc.404 - Placebo; telenowela TVP
15:00 Gala Piosenki Wczasowej; Piknik w Kołobrzegi cz.1; [stereo]
16:00 Na dobre i na złe; odc.99 - Przegrane ambicje; serial prod. TVP
16:50 Smak Europy; Coś z niczego
17:00 Święta wojna; Pensjonat trzygwiazdkowy; serial TVP
17:25 Smak Europy; Z Podlasia do Unii
17:30 7 dni świat
18:00 PROGRAM LOKALNY
18:22 Pogoda
18:30 Panorama
18:50 Marilyn wbrew sobie; film dok.prod.francusko-polskiej
19:55 Gala Piosenki Wczasowej; Piknik w Kołobrzegu cz.2; [stereo]
21:10 Z Archiwum X; odc.8/22; serial prod.USA [tylko dla dorosłych]
22:00 Panorama
22:20 Sport-telegram
22:28 Prognoza pogody
22:35 Jest jak jest; odc.19 -ost. - Powrót z dalekiej podróży; serial TVP
23:10 Tele-Maski 2002; Wybór; 1999 autor: Jacek Włosek; reż: Jerzy Stuhr; wyk: Krystyna Janda, Tomasz Kot, Roman Gancarczyk, Dorota Pomykała
00:20 Camille Claudel; Camille Claudel; 1989 film biograficzny prod.francuskiej [tylko dla dorosłych,stereo]; reż: Bruno Nuytten; wyk: Isabelle Adjani,Gerard Depardieu,Alain Cluny
03:10 Zakończenie programu

Poniedziałek 19.08.2002
TVP 1
06:55 Podróże małe i duże; W rajskim ogrodzie- Watykan
07:15 Telezakupy
07:30 Teledyski dzieci dzieciom
07:35 Górnicze miasteczko; odc.35-Szansa; serial prod.kanadyjskiej
08:00 Wiadomości
08:10 Pogoda
08:15 Lato z Czarodziejem
08:40 Ranczo pod Zieloną Siódemką; odc.14/ost./-O tym,jak wszyscy dostaliśmy klaustrofobii
09:05 Kulfon co z ciebie wyrośnie; odc.12 Najgłupszy kawał
09:10 Budujemy Mosty; teleturniej
09:35 Stinky i Jake; odc.64; serial anim.prod.angielskiej
10:00 Transmisja Liturgii ze Świętej Góry Grabarki
11:15 Kiosk przy Wspólnej; odc.20
11:25 Na haczyku - magazyn wędkarski; Pstrągi z Jeziora Piaseczno
11:40 Telezakupy
12:00 Wiadomości
12:10 Agrobiznes
12:20 Zaginiony świat; odc.13 -Władza absolutna; serial prod. kanadyjskiej[stereo]
13:10 Rewolwer i melonik; odc.45-Przesłuchanie; serial prod.angielskiej
14:05 Klan; odc.588; telenowela TVP
14:30 Klan; odc.589; telenowela TVP
15:00 Wiadomości
15:10 Międzynarodowy Turniej siatkówki plażowej
15:30 5 minut o Unii Europejskiej; odc.43
15:35 Plebania; odc.175; serial TVP[stereo]
16:00 Plebania; odc.176; serial TVP[stereo]
16:25 Moda na sukces; odc.1700; serial prod.USA
16:55 Teleexpress
17:15 Studio wizyty Jana Pawła II w Polsce
17:20 Pielgrzymka Ojca Świętego do Polski - Pożegnanie w w Krakowie
18:55 Studio wizyty Jana Pawła II w Polsce
19:00 Wieczorynka; Królowie i królowe; odc.59 -Mini-Mini nowej kropki się zachciało
19:30 Wiadomości
20:00 Sport
20:07 Pogoda
20:15 50 lat TVP; Alternatywy 4; odc.9-ost.-Upadek; serial TVP
21:40 Mój ślad w Telewizji; Xymena Zaniewska
21:45 Tele-Maski 2002-Kryminał na wakacje; Od szóstej do szóstej; autor:Philip McDonald; reż: Filip Zylber; wyk: Grażyna Szapołowska,Bronisław Wrocławski
22:48 Monitor Wiadomości
23:00 W życiu, jak w teatrze
23:20 Przed Sopotem
23:30 Gwiazdy w Jedynce
00:00 Konserwacja nadajnika dla Warszawy i okolic od god.24.00 do 6.00
00:00 Kino w podróży; Lukratywna dobroczynność; Charite Biznes; 1998 film fab.prod.francuskiej; reż: Thierry Barthes,Pierre Jamin; wyk: Smain, Elie Semoun
01:25 Sprawy rodzinne; odc.17; serial prod.USA
02:10 Zakończenie programu

TVP 2
07:45 Studio urody
08:00 PROGRAM LOKALNY
08:30 Co ludzie powiedzą; odc.39/40; serial kom.prod.angielskiej
09:00 Klara i Angelika; 1976 film fab. prod. pol.; reż: Irena Kamieńska; wyk: Zofia Mrozowska,Emilia Krakowska
09:45 Studio wizyty Jana Pawła II w Polsce
09:50 Pielgrzymka Ojca Świętego do Polski; Kalwaria Zebrzydowska
12:25 Studio wizyty Jana Pawła II w Polsce
12:30 Papieska Kalwaria; reportaż Andrzeja Baczyńskiego
13:00 Panorama
13:10 Szaleństwa panny Ewy; odc. 1/3 -Pieskie życie; serial prod. polskiej
14:00 Przygody Chucka Finn'a; odc. 11- Swat; serial prod.australijskiej
14:25 Arka Noego; odc.362
14:50 Doktor z alpejskiej wioski; odc.85; serial prod. niemiecko-austriacko-włoskiej
15:40 PROGRAM LOKALNY
16:00 Panorama
16:21 Pogoda
16:25 Zgadula; odc.23; teleturniej
16:50 Złotopolscy; odc. 405 I po co nam to było?; telenowela TVP
17:15 Złotopolscy; odc. 406 Siedem czerwonych róż; telenowela TVP
17:50 PROGRAM LOKALNY
18:22 Pogoda
18:30 Panorama
18:55 Bliżej życia; Rozmowy kontrolowane; 1991 komedia prod. polskiej (94'); reż: Sylwester Chęciński; wyk: Stanisław Tym, Irena Kwiatkowska, Alina Janowska, Krzysztof Kowalewski, Marian Opania
20:30 Polska bez fikcji; Czarny punkt
21:00 Śpiewające Fortepiany; odc.42
22:00 Panorama
22:20 Sport-telegram
22:28 Pogoda
22:35 997-magazyn kryminalny
23:10 Kino Mocnych Wrażeń; Stacja Zachodzącego Słońca; cz.2; Dead by Sunset; 1996 film fab.prod.USA; reż: Karen Arthur; wyk: Ken Olin,Lindsay Frost
00:40 Konserwacja nadajnika dla Warszawy i okolic do 6.00
00:40 Dżem-list do R. /cz.1/
01:45 Zakończenie programu
Programowny
Użytkownik
Posty: 229
Rejestracja: 23 sty 2011, 12:00
x 10

Archiwalne ramówki telewizyjne

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Programowny »

Program Telewizji Kraków na...
piątek, 22.04.1994
07:30-14:35 Retransmisja TV Polonia
13:50 Wokół kabaretu: Szalenie arystokratyczne spotkanie z balladą, cz. 2
14:35 Program dnia
14:55 Program Red. Katolickiej
15:00 Msza święta dla chorych
16:00 51 kanał Warszawa
17:00 Teleexpress
17:20 Riviera - serial filmowy (92)
17:45 Giełdowe abecadło
18:03 Kronika
18:30 Piątkowy show publicystyczny: Szukamy przodków
19:10 Rollerbladers - film sensacyjny prod. USA-jap.
20:45 Gość piątku
21:00 Panorama
21:25 Kronika
21:35 Gość piątku
21:45 Motopiątek
22:00 Zaklęty dwór - serial TV (4)
22:57 Relacja z pobytu Opery Krakowskiej w Holandii
23:30 Riviera - serial filmowy (92) (powt.)
23:55 Kronika
00:00 51 kanał Warszawa (powt.)
01:00 Hejnał

sobota, 23.04.1994
08:00-15:55 Retransmisja TV Polonia
15:55 Program dnia
16:00 Najnowsze clipy MTV
16:30 Cinema - mag. filmowy TV Canal Plus - nowości światowej i europejskiej kinematografii
17:00 Teleexpress
17:25 Stone Temple Pilots - koncert
17:50 Dokąd pojedziemy dziś wieczorem...
18:03 Kronika
18:20 Magazyn katolicki
18:30 Studio targowe
18:40 PAKA '94 - laureaci I nagrody
19:00 Bolek i Lolek
19:10 Elektroniczne sny - komedia
21:00 Panorama
21:25 Kronika
21:35 Krakowski serwis sportowy
21:40 MTV mojego kota
22:00 Święty - serial ang.
23:00 Nirvana - koncert
23:25 Program dnia
23:30 Duży jazz - Nippy Noya
23:55 Kronika
00:00 Cinema - mag. filmowy TV Canal Plus - nowości światowej i europejskiej kinematografii (powt.)
00:30 Najnowsze clipy MTV

niedziela, 24.04.1994
09:00-13:55 Retransmisja TV Polonia
13:55 Program dnia
14:00 Mariah Carey - Rhythm and Blues - koncert
15:00 Cudowne dziecko - film s-f prod. USA
16:45 Wolna grupa Bukowina
17:00 Teleexpress
17:25 Kronika
17:35 7 dni ulica
17:45 Strofą Krzysztofa
18:00 Dyrdymały - talk show
18:30 Zaśpiewać w teatrze - Piotr Machalica, Beata Fudalej, Renata Zarębska
18:55 Rozmowy o modzie
19:10 Twardy kraj - film obyczajowy prod. USA
21:00 Panorama
21:25 Kronika
21:35 Goście lubiani dwaj
22:00 Święty - serial ang.
22:50 Sportowy magazyn sprawozdawczy
23:40 Kronika
23:45 Thais - dramat kostiumowy prod. polskiej
01:25 Zakończenie programu

poniedziałek, 25.04.1994
07:30-15:55 Retransmisja TV Polonia
15:55 Program dnia
16:00 MTV
16:30 Program rozrywkowy
17:00 Teleexpress
17:20 Riviera - serial filmowy (93)
17:45 Zwierzaków dzień powszedni
18:03 Kronika
18:35 Prawo dla ciebie
18:42 Magazyn sportowy
18:50 Polaków rozmowy
19:10 S.H.E. - komedia prod. USA-włoskiej
21:00 Panorama
21:25 Kronika
21:35 Bariery
21:55 Muzyka dla ciebie
22:00 Parada oszustów - Samo życie - program A. Nachtarzanki
23:00 Magazyn europejski
23:30 Riviera - serial filmowy (93) (powt.)
23:55 Kronika
00:00 Program A. Kucharza (powt.)
00:30 MTV

wtorek, 26.04.1994
07:30-15:55 Retransmisja TV Polonia
15:55 Program dnia
16:00 MTV
16:30 Piosenki o miłości - program A. Kucharza
17:00 Teleexpress
17:20 Riviera - serial filmowy (94)
17:45 Rozmowy potrzebne - program I. Pieczary
18:03 Kronika
18:30 Blisko życia - program publ.
19:10 Akcja Entebbe - film sensacyjny prod. USA
21:25 Kronika
21:35 Aktualności sprzed lat - przegląd dawnej prasy krakowskiej
21:50 Wtorkowe spotkania
22:00 Policyjna gorączka - serial filmowy prod. kanad.-USA
22:50 Album krakowskiej muzyki
23:25 Program na jutro
23:30 Riviera - serial filmowy (94) (powt.)
23:55 Kronika
00:00 Piosenki o miłości - program A. Kucharza (powt.)
00:30 MTV

czwartek, 28.04.1994
07:30-15:55 Retransmisja TV Polonia
15:55 Program dnia
16:00 MTV
16:30 Program rozrywkowy A. Kucharza
17:00 Teleexpress
17:20 Riviera - serial filmowy (96)
17:45 Temat dnia
18:00 Jazz w czwartek (zwiastun)
18:03 Kronika
18:30 Artystą być - program M. Skwirtniańskiej
19:10 Prywatne śledztwo - film kryminalny prod. pol.
20:50 Jazz w czwartek
21:00 Panorama
21:25 Kronika
21:35 9 i 1/2 - program reporterów pod redakcją Jana Rojka.
22:00 Saracen - serial filmowy
22:50 U siebie - program mniejszości narodowych i grup etnicznych - Cyganie
23:15 Kocham cię, życie - program Piotra Matusiaka
23:25 Program dnia
23:30 Riviera - serial filmowy (96) (powt.)
23:55 Kronika
00:00 Program rozrywkowy A. Kucharza (powt.)
00:30 MTV

Źródło: Trybuna Śląska w Śląśkiej Bibliotece Cyfrowej.
Mój blog o starej telewizji i nie tylko: http://wszystkoostarejtvinietylko.blogspot.com/
adamnowak76
Użytkownik
Posty: 225
Rejestracja: 11 sie 2011, 20:50
x 3

Archiwalne ramówki telewizyjne

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: adamnowak76 »

Mógłbym kogoś prosić o umieszczenie ramówki TVP1 i TVP2 z dowolnego wakacyjnego tygodnia w latach 1996-2000?
michas1992
Użytkownik
Posty: 227
Rejestracja: 28 mar 2011, 14:11
x 1

Archiwalne ramówki telewizyjne

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: michas1992 »

Czy mógłbym prosić o ramówki TVP1 i TVP2 z nastepujących dni:
-8-14 czerwca 1987
-1-9 czerwca i 13-16 sierpnia 1991
-5-17 czerwca 1999
Awatar użytkownika
MaciejOlek
VIP Expert
Posty: 2159
Rejestracja: 16 lut 2010, 10:52
Lokalizacja: Kalisz
x 471
x 12

Archiwalne ramówki telewizyjne

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: MaciejOlek »

Jeżeli znajdę te ramówki, o których piszecie (wakacyjny tydzień 1996-2000, pielgrzymki Jana Pawła II do Polski 1987, 1991, 1999) - to zamieszczę. No chyba, że ktoś mnie uprzedzi.

A teraz ramówki Jedynki i Dwójki na 19 i 20 kwietnia 2000 roku.

Środa 19.04.2000
TVP1
06.00 Kawa czy herbata?
07.50 A teraz Susan (Suddenly Susan) (38) - serial komediowy, USA 1998
08.15 Krakowskie Przedmieście 27 - program publicystyczny
08.25 Giełda
08.30 Wiadomości
08.40 Prognoza pogody
08.45 Gwiezdna Farma - serial animowany, Kanada 1998 (20 min) (dubbing)
09.05 Mama i ja - program dla dzieci
09.25 Domowe przedszkole - program dla dzieci
09.50 Porozmawiajmy o dzieciach - felieton
10.00 Mojżesz prawodawca (Moses the Lawgiver) (6-ost.) - serial historyczny, Włochy/W. Bryt. 1975,
10.50 Mamy dziecko - magazyn poradnikowy
11.10 Klub samotnych serc - magazyn
11.35 Czas na komputer - magazyn komputerowy
12.00 Wiadomości
12.10 Agrobiznes - rolniczy magazyn informacyjny
12.20 Kontrasty - świat, ludzie, pieniądze
12.25 Chcemy pomóc - magazyn
12.45 Klan (335) - telenowela, Polska 2000
13.10 Alosza shop, czyli kram Awdiejewa (3) - program artystyczny (powt.)
13.25 Dziennik Telewizyjny - program satyryczny Jacka Fedorowicza (powt.)
13.35 Wędrowiec, czyli podróże małe i duże - felieton
13.45 Tramwaj aleksandryjski - film dokumentalny, Polska 2000
14.05 Wędrowiec internetowy - magazyn komputerowy
14.10 Skarby ziemi: Bursztyn i perły (1/2) - serial dokumentalny, USA/Francja/Holandia 1997
14.40 Unterwegs mit Susanne - kurs języka niemieckiego (stereo)
15.00 Wiadomości
15.10 Rzeczpospolita Samorządowa
15.20 Euroexpress
15.30 Oblicza mediów
16.00 Muzyczny serwis Jedynki
16.10 Rower Błażeja - magazyn dla młodzieży
16.15 Teleexpress Junior - program dla młodzieży
16.20 Rower Błażeja - magazyn dla młodzieży
17.00 Teleexpress
17.25 Klan (336) - telenowela, Polska 2000
17.50 Gość Jedynki
18.00 Moda na sukces (1115) - telenowela, USA 1992 (22 min)
18.30 Polska w ogniu: Katyń - cykl dokumentalny
19.00 Wieczorynka: Przygody Kreta - serial animowany, W. Bryt. 1995 (25 min) (dubbing)
19.30 Wiadomości, Sport i Prognoza pogody
20.10 Okruchy życia: Twarz z tłumu (Face of a Stranger) - film obyczajowy, USA 1991
21.50 Kronika kryminalna - magazyn kryminalny
22.25 Monitor Wiadomości
22.50 Sportowy flesz
23.00 Studio Sport: Liga Mistrzów - skróty
00.00 Gorąco polecam: Do zobaczenia chłopcy (Au revoir les enfants) - dramat wojenny, Francja 1987
01.40 Muzyczny serwis Jedynki (powt.)
01.50 Zakończenie programu

TVP2
07.00 Telezakupy
07.30 Dziennik krajowy
07.50 Studio urody
08.00 Program lokalny
08.30 Projektantki (Designing Women) (82) - serial obyczajowy, USA 1989
09.00 07 zgłoś się (12/20): Ścigany przez samego siebie - serial kryminalny, Polska 1981
10.15 Feliks - przyjaciel na całe życie (Felix - Ein Freundfuers Leben) (5/13) - serial obyczajowy, Niemcy 1997
11.05 Wyprawa z National Geographic: Borneo - drugi pogrzeb - film dokumentalny, USA 1997
11.35 Gdzie diabeł mówi dobranoc (Picket Fences) (9) - serial obyczajowy, USA 1992-96
12.20 Tańcząc za dolary - Balet Kirowa w Petersburgu - film dokumentalny, W. Bryt. 1997
13.15 Benefis Jerzego Hoffmana (2) - program artystyczny (stereo)
14.05 Anatol (19/26) - serial animowany, Kanada 1995 (21 min) (dubbing)
14.30 Truskawkowe studio - program dla dzieci
15.00 Fitness Club (10/26) - serial obyczajowy, Polska 1994
15.30 Znaki zodiaku - teleturniej
16.00 Panorama
16.10 Podróż do ziemi obiecanej (Promised Land) (7) - serial obyczajowy, USA 1996-99
17.00 A wiosną przylecą bociany - reportaż Barbary Balińskiej i Krzysztofa Kalukina
17.30 Program lokalny
18.20 W sieci - magazyn komputerowy (stereo)
18.30 Panorama
18.55 Jeden z dziesięciu - teleturniej [audiotele: 0-70085800]
19.25 Warszawa - pejzaż z Singerem (2/7): Powrót na Krochmalną - serial dokumentalny
20.00 Ekspres reporterów
20.35 Studio sport: Liga Mistrzów - mecz Manchester United - Real Madryt [w przerwie meczu: ok. 21.30 Panorama]
22.50 Panorama
23.00 Prognoza pogody
23.05 Sport telegram
23.15 Nie oplataj mnie... - film dokumentalny
00.15 Przypływ uczuć (High Tide) - film obyczajowy, USA 1987
01.50 Muzyka o życiu i śmierci: Sabat Mater Karola Szymanowskiego
02.20 Światowa piłka - magazyn piłkarski
02.45 Zakończenie programu

Wielki Czwartek 20.04.2000
TVP 1
06.00 Kawa czy herbata?
07.40 Mówi Alan Partridge (I'm Alan Patrridge) (2/6) - serial komediowy, W. Bryt. 1997
08.15 Krakowskie Przedmieście 27 - program publicystyczny
08.25 Giełda
08.30 Wiadomości
08.40 Prognoza pogody
08.45 Świat życzliwych przyjaciół Franciszka (1) - serial animowany, USA 1996 (20 min) (dubbing)
09.05 Mama i ja - program dla dzieci
09.25 Domowe przedszkole - program dla dzieci
09.50 Porozmawiajmy o dzieciach - felieton
10.00 Randall i duch Hopkirka (Randall and Hopkirk) (22,23) - serial kryminalny, W. Bryt. 1974
11.35 Europa regionów: Tolerancja - magazyn
12.00 Wiadomości
12.10 Agrobiznes - rolniczy magazyn informacyjny
12.20 Horyzonty - magazyn rolniczy
12.45 Klan (336) - telenowela, Polska 2000
13.10 Taksówka Jedynki - program rozrywkowy (powt.)
13.20 Szalone sporty (6/8) - serial dokumentalny, W. Bryt. 1999 (powt.)
13.35 Ambulatorium
13.45 Sprawa serca (2-ost.) - film dokumentalny, Węgry
14.15 Ambulatorium
14.20 Wyprzedzić chorobę: Tętniak aorty brzusznej - magazyn medyczny
14.40 Brzuch - program edukacyjny
15.00 Wiadomości
15.10 Taaakie buty - reportaż Ewy Szprynger
15.30 Od małego być mniejszym: O księdzu-poecie Janie Twardowskim - film dokumentalny
16.00 Muzyczny serwis Jedynki
16.10 Rower Błażeja - magazyn dla młodzieży
16.15 Teleexpress Junior - program dla młodzieży
16.20 Rower Błażeja - magazyn dla młodzieży
17.00 Teleexpress
17.25 Jaka to melodia? - quiz muzyczny (stereo)
17.50 Gość Jedynki
18.00 Moda na sukces (1116) - telenowela, USA 1992
18.30 Credo 2000: Wielki Czwartek - magazyn
19.00 Wieczorynka: Bolek i Lolek w Europie - serial animowany, Polska 1986 (15 min) (dubbing)
19.15 Jutro weekend - magazyn
19.30 Wiadomości, Sport i Prognoza pogody
20.10 Viper (5) - serial kryminalny, USA 1996
21.00 Sprawa dla reportera - magazyn reporterów
21.25 Odkrywanie Ameryki - Max Kolonko Mini - magazyn
21.35 Tygodnik polityczny Jedynki
22.25 Monitor Wiadomości
22.50 Sportowy flesz
23.00 Nie było słońca tej wiosny - dramat wojenny, Polska 1983
00.30 Gospodraka - magazyn gospodarczy (powt.)
00.55 MdM - program rozrywkowy (powt.)
01.25 Sekrety zdrowia - magazyn medyczny
01.45 Muzyczny serwis Jedynki (powt.)
01.55 Zakończenie programu

TVP 2
07.00 Telezakupy
07.30 Dziennik krajowy
07.50 Studio urody
08.00 Program lokalny
08.30 Projektantki (Designing Women) (83) - serial obyczajowy, USA 1987
09.00 07 zgłoś się (13/20): Strzał na dancingu - serial kryminalny, Polska 1981
10.30 Feliks - przyjaciel na całe życie (Felix - Ein Freundfuers Leben) (6/13) - serial obyczajowy, Niemcy 1997
11.15 Po prostu żyć - magazyn
11.45 Gdzie diabeł mówi dobranoc (Picket Fences) (10) - serial obyczajowy, USA 1992-96
12.35 Zagadkowe historie XX stulecia (23): Potwór z Loch Ness - serial dokumentalny, W. Bryt. 1997
13.00 Droga, życie, miłość - reportaż Violetty Rotter-Kozery
13.25 XXI Międzynarodowy Festiwal Cyrkowy w Monte Carlo - program rozrywkowy
14.20 Anatol (20/26) - serial animowany, Kanada 1995 (21 min) (dubbing)
14.40 Ale heca - program dla dzieci
15.05 Wielki Tydzień w Jerozolimie (2): Noc zdrady i miłości - reportaż
15.30 Krzyżówka trzynastolatków - czyli Światowid - teleturniej dla młodzieży
16.00 Panorama
16.10 Podróż do ziemi obiecanej (Promised Land) (8) - serial obyczajowy, USA 1996-99
17.00 Do portu żegluję... Jan Łaski w Emden - film dokumentalny Jerzego Lubacha
17.25 Arka Noego - magazyn
17.30 Program lokalny
18.20 W sieci - magazyn komputerowy (stereo)
18.30 Panorama
18.55 Jeden z dziesięciu - teleturniej [audiotele: 0-70085850]
19.20 Wielkanocne obrzędy ludowe: Wielki Czwartek - Palenie Judasza - reportaż
19.30 Koncerty brandenburskie Jana Sebastiana Bacha: I koncert F-dur BWV 1046 - program muzyczny
20.05 Święta wojna (14): Agencja rządowa - serial komediowy, Polska 2000
20.25 Bazar - Magazyn Konsumentów Kultury
21.00 Panorama
21.20 Prognoza pogody
21.25 Sport telegram
21.30 Dwójkomania
21.40 Z archiwum X (23) - serial sensacyjny, USA 1995
22.30 997 - magazyn kryminalny
23.00 Kruk (The Crow) (1/22) - serial sensacyjny, USA 1998
23.45 Świadkowie XX wieku: Katyń - ludobójstwo i propaganda (2-ost.) - film dokumentalny, Polska/Rosja/Niemcy 1993
00.40 Romans (The Affair) - film obyczajowy, USA 1973
01.50 Korzenie zła (3-ost.): Tyrani - film dokumentalny, W. Bryt. 1997
02.40 Zakończenie programu

Żródło - stara strona Telemagazynu.
erkk
Użytkownik
Posty: 171
Rejestracja: 01 wrz 2008, 12:20

Archiwalne ramówki telewizyjne

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: erkk »

PTV Morze - 26 kwietnia 1994
Z popołudniówki "Głos Wieczorny", więc bez programu na rano
13.30 Informator miejski
13.35 Rozmówki
14.00 Rike - Fake
14.30 Bliskie spotkania
15.00 Informator miejski
15.10 Program dnia
15.15 Biznes to biznes
15.45 Bez negatywu
16.05 Yattman
16.40 Sally czarodziejka
17.05 Bia
17.30 Wczoraj, dziś, jutro w Szczecinie - program informacyjny
18.05 Drużyna A
19.15 Joanna
20.00 Tiger
21.45 Wczoraj, dziś, jutro w Szczecinie
21.55 Top 20
22.35 Magazyn muzyczny
23.25 Magazyn sportowy
0.15 MacGyver
Tofic
Użytkownik
Posty: 73
Rejestracja: 27 paź 2012, 0:50
x 14
x 4

Archiwalne ramówki telewizyjne

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Tofic »

Ma ktoś ramówki dla Polsatu dla 25 grudnia 2000 - 1 stycznia 2001?
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 43976
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 3035
x 1334

Archiwalne ramówki telewizyjne

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

Ramówki Programu 1 i Programu 2 Telewizji Polskiej z 26 września 1976 roku:
https://www.facebook.com/photo.php?fbid ... t=1&ref=nf

To były czasy, kiedy o 22:40 było zakończenie programu telewizyjnego ;).
Pozdrawiam, Trzeciak
michas1992
Użytkownik
Posty: 227
Rejestracja: 28 mar 2011, 14:11
x 1

Archiwalne ramówki telewizyjne

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: michas1992 »

Tofic pisze:Ma ktoś ramówki dla Polsatu dla 25 grudnia 2000 - 1 stycznia 2001?
Prosze bardzo. Tutaj masz ramówki dla Polsatu na okres 25-26.12.2000 i 31.12.2000-1.01.2001

25.12.2000

Polsat

6:00 Piosenka na życzenie
7:00 Disco Relax
8:00 K-9 - film fab. prod. USA
9:45 Buddy, pies na medal - film fab. prod. USA
11:20 Śnięty Mikołaj - film fab. prod. USA (Film tylko z nadajników naziemnych lub dekoderów Polsatu)
13:00 Żandarm w Nowym Jorku - film fab. prod. francusko-włoskiej
14:45 Pół żartem, pół serio - komedia prod. USA
16:55 Fundacja Polsat
17:05 Informacje
17:10 Idż na całość
18:10 Turner i Hooch - film fab. prod. USA (Film tylko z nadajników naziemnych lub dekoderów Polsatu)
20:00 Miodowe lata - serial komediowy prod. polskiej
20:50 Losowanie LOTTO i Szczęśliego Numerka
21:00 Zakonnica w przebraniu - film fab. prod. USA (Film tylko z nadajników naziemnych lub dekoderów Polsatu)
22:50 Sara - film fab. prod. polskiej (za zgodą rodziców)
0:50 Żandarm się żeni - komedia prod. polsko-francuskiej
2:25 Muzyka na Bis
5:00 Pożegnanie

26.12.2000

Polsat

6:00 Piosenka na życzenie
7:00 Rodzina Zmarszczaków - pr. dla dzieci
7:30 Świat według Kiepskich - serial komediowy prod. polskiej
8:20 Waleczne szczeniaki - film fab. prod. USA
9:40 Turner i Hooch - film fab. prod. USA (Film tylko z nadajników naziemnych lub dekoderów Polsatu)
11:30 Zakonnica w przebraniu - film fab. prod. USA (Film tylko z nadajników naziemnych lub dekoderów Polsatu)
13:15 Żandarm się żeni - komedia prod. włosko-francuskiej
14:50 Miodowe lata - serial komediowy prod. polskiej
15:50 Na każdy temat - wydanie specjalne z udziałem Natalii Oreiro
16:45 Fundacja Polsat
16:55 Informacje
17:00 Świat według Kiepskich - serial komediowy prod. polskiej
17:50 Miodowe lata - serial komediowy prod. polskiej
18:45 Graczykowie - serial komediowy prod. polskiej
20:00 Blackjack - film fab. prod. kanadyjsko-USA
20:50 Losowanie LOTTO i Szczęśliwego Numerka (w przerwie filmu)
21:45 Sztos - komediodramat prod. polskiej (za zgodą rodziców)
23:20 Autostopowicz - film fab. prod. USA (tylko dla dorosłych)
1:00 Muzyka na Bis
5:00 Pożegnanie

31.12.2000

Polsat

6:00 Disco Polo Live
7:00 Twój lekarz
7:20 Wystarczy chcieć
7:30 Jesteśmy - mag. redakcji programów religijnych
8:00 Klub Stasia i Nel
8:30 Spider-Man - serial anim.
9:00 Hugo - pr. dla najmłodszych
9:30 Power Rangers (137) - serial dla młodzieży
9:55 Disco Relax
10:55 Benny Hill - pr. rozrywkowy
11:20 Kevin sam w Nowym Jorku - komedia prod. USA
13:25 Ostatni gwiezdny wojownik - film SF prod. USA
15:10 Wielki bal ze Zbuntowanym Aniołem - Natalia Oreiro w Polsce
16:00 Informacje
16:10 Prognoza pogody
16:20 Podaruj dzieciom słońce - mag.
16:30 Żandarm i żandarmetki - komedia prod. francuskiej
18:15 Idż na całość - teleturniej
19:10 Adam i Ewa (27) - serial obyczaj. prod. polskiej
19:55 Hokus pokus - komedia prod. USA
20:50 Losowanie LOTTO i Szczęśliwego Numerka (w przerwie filmu)
21:35 Świat według Kiepskich - serial komediowy prod. polskiej
22:05 Naga broń - komedia kryminalna prod. USA
23:30 Świat według Kiepskich: ''Bal u Kiepskich'' - serial komediowy prod. polskiej
0:20 Blackjack - film sensacyjny prod. USA
2:00 Kaligula - dramat kostiumowy prod. USA
3:50 Muzyka na BIS
5:00 Pożegnanie

1.01.2001

Polsat

6:00 Piosenka na życzenie
7:00 Świat według Bundych - serial komediowy prod. USA
7:30 Pokemon - serial anim.
7:55 Ostatni gwiezdny wojownik - film SF prod. USA
9:35 Żandarm na emeryturze - komedia prod. francuskiej
11:20 Miodowe lata - serial komediowy prod. polskiej
12:20 Graczykowie - serial komediowy prod. polskiej
13:35 Szczęśliwy anioł - reportaż o Natalii Oreiro
14:00 Naga broń - komedia prod. USA
15:30 Hokus-Pokus - komedia prod. USA
17:10 Mój przyjaciel olbrzym - komedia sensacyjna prod. USA
19:00 Informacje
19:05 Życiowa szansa - teleturniej
20:00 Świat według Kiepskich - serial komediowy prod. polskiej
20:30 Kochaj i rób, co chcerz - komedia obyczajowa prod. polskiej
21:30 Losowanie Szczęśliwego Numerka (w przerwie filmu)
22:20 Niemoralna propozycja - dramat obyczajowy prod. USA
0:25 Za ruchomym celem - thriller prod. USA
2:00 Muzyka na bis
5:00 Pożegnanie
Tofic
Użytkownik
Posty: 73
Rejestracja: 27 paź 2012, 0:50
x 14
x 4

Archiwalne ramówki telewizyjne

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Tofic »

Ja ostatnio wpadłem na taki pomysł:
Z uwagi na nieco utrudnione szukanie w bibliotekach cyfrowych (konieczność szukania danej strony w gazecie, często wybrakowane materiały, nierzadko problemy z otwarciem) proponuję, aby została utworzona strona internetowa ze wszystkimi ramówkami polskich stacji TV dla wszystkich dni od początku (od 1952). Zdaję sprawę, że byłaby to olbrzymia praca, w związku z czym przy tworzeniu takiej strony musiałoby pracować wiele osób.
Jakie jest Wasze zdanie na ten temat? Czy ten pomysł w ogóle ma sens?
urban1000
Obserwator
Posty: 252
Rejestracja: 01 wrz 2009, 13:41
Lokalizacja: warszawa
x 2

Archiwalne ramówki telewizyjne

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: urban1000 »

myślę że tak ponieważ sądze że powinno tak być
Jedyny w swoim rodzaju.
Awatar użytkownika
MaciejOlek
VIP Expert
Posty: 2159
Rejestracja: 16 lut 2010, 10:52
Lokalizacja: Kalisz
x 471
x 12

Archiwalne ramówki telewizyjne

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: MaciejOlek »

Z jednej strony - dobry pomysł, bo faktycznie w jednych gazetach brak ramówek, w drugich 0 wybrakowane i trzeba chodzić do bibliotek, gdzie gazety z programem są, ale nie wszystkie, ale z drugiej strony - tytaniczna praca, ze 100 osób trzeba byłoby zatrudnić do przepisywania ramówek, kopiowania, umieszczania...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Wspomnienia”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości