Archiwalne ramówki telewizyjne

Historia telewizji w Polsce i na świecie. Nieistniejące kanały telewizyjne odbierane w naszym kraju.
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
Posty: 16458
Rejestracja: 24 maja 2006, 15:29

Archiwalne ramówki telewizyjne

Post autor: Karol » 17 paź 2008, 22:23

Game One z lipca 2001 roku:

20:00 Game Play 1-4
21:30 Focus: Vargant Story
22:00 Freestyle: Sydney 2000
22:30 Sound Test: Portret Benjina Daiamont
23:00 2000 One: Kolekcja Presence de Futur
23:30 Focus: Metal Gear Solid 2

październik 1999:

20:00 Game Play: Tips - Multi Cheat nr 43
20:30 2000 One
21:00 Game Play: Import - Shemu, Cool Boarders Burrrn
21:30 Freestyle
22:00 Game Play: Zapowiedzi - Age of Empire, Croisade edycja 2000
22:30 Sound Test
23:00 Game Play: Test - Asterix, Soul River
23:30 Cinematek

---

TV Porion z tego samego miesiąca:

06:00 BTV nocą
10:05 TV Shop
10:20 Świat malucha
11:20 Kino familijne
12:50 Na peryferiach życia
13:35 Cudowny świat przyrody
14:35 Muzyka mniej poważna
14:45 TV Shop
15:00 Fotoplastikon: "Katolicy" - film, USA
16:30 Amerykańska muzyka: Rythm and Blues
17:00 Zabijamy to, co kochamy
17:30 Rozmowa z Ireną Santor 1
18:30 Infotiment
19:00 Program lokalny
20:00 Maszyna marzeń - komedia, USA
21:45 TV Shop
22:00 Bunt - film sensacyjny USA
23:45 TV Shop

---

Polonia 1 z sierpnia 1999 roku:

05:35 Top Shop
07:45 Bill Cosby
08:20 Top Shop
12:20 Ty albo nikt
13:20 Top Shop
17:45 Ty albo nikt
18:45 Przysmaki życia
19:30 Klub Hawaje
20:00 Top Shop
21:00 Zmiana oblicza - film, Włochy 1971
22:45 Top Shop
00:55 Magazyn erotyczny

---

TMT z tego samego miesiąca:

07:05 Bajki
10:00 Teraz Muzyczna Telewizja
10:30 Dzisiejsza Wielka Brytania
11:00 Lato z TMT
11:30 Bajki
12:30 Czas na zoo
13:00 TV Shop
14:00 Korsarze
14:30 Teraz Muzyczna Telewizja
15:00 Lato z TMT
15:30 Bajki
16:00 Wyspa skarbów
16:30 Auto Moto Puls
17:00 Teraz Muzyczna Telewizja
17:45 Filmowa kronika Niemiec
18:00 Pod słońcem Afryki
18:30 Bajki
20:00 Ameryka w perspektywie
20:30 Na piątym biegu
21:00 Lato z TMT
21:30 Bez urazy - film sensacyjny, USA 1987
23:00 Dług honorowy - film przygodowy, Wielka Brytania

---

ATV 2 - pasmo ATV Kino w 1998 roku, dokładnie w maju:

19:00 Komiksowy morderca - dramat sensacyjny, Francja 1966
20:30 To jest kino - magazyn
21:00 Wielkie zamieszanie - komedia muzyczna, Włochy 1966
22:40 ATV idzie do kina - magazyn
23:00 Najważniejsze to kochać - dramat, Francja 1972
00:40 ATV idzie do kina - magazyn
01:00 Podążaj za światłem - dramat USA, 1987
02:30 Teatrzyk Intryg przedstawia
03:00 Na dobranoc

później ATV Kino pojawiło się na kanale ATV Relaks (sierpień 1998):

06:05 Smak muzyk
06:30 Santa Barbara
07:30 Zakupy w ATV
08:00 Nowa fala
09:00 Westgate
10:00 Tego już za wiele (ost.)
10:30 Droga (1/6) - serial polski
11:30 Zakupy w ATV
12:00 Inwazja pogaństwa: Zapowiedź Antychrysta
13:00 Santa Barbara
14:00 Nowa fala
15:00 Zakupy w ATV
15:30 Xapatan - gra
17:00 Santa Barbara
18:00 Nowa fala
19:00 Zakupy w ATV
19:30 Men
20:00 Tego już za wiele (ost.)
20:30 Szybkie kule - western, USA 1957
22:00 To jest kino
22:30 Jednym śladem
23:00 Pasmo Gorące noce: Różowa seria
00:30 Wrestling
01:30 Dziewczyny z kosmosu - film erotyczny USA
03:00 Na dobranoc


Chociaż nie do końca mi to pasuje, to jednak tak wskazuje ramówka podawana wtedy przez ATV.

--

Nie wiem czy ktoś podawał ramówkę TP1 i TP2 z 1972 roku, ale jeśli powtórzę się to przepraszam (13 października 1972):

Program 1

8.25 "Południk zero" - film polski (16 lat)
9.55 Dla szkół. Wychowanie techniczne (kl. I-III lic.): Dokumentacja techniczna
10.25 Przerwa
10.55 Dla szkół. Wychowanie techniczne (kl. VII-VIII): Rysunek techniczny (Katowice)
11.25 Przerwa
15.20 Politechnika TV - kurs przygotowawczy. Fizyka. Prof. W. Mościcki: Ruch jednostajny po okręgu - cz. I (Gdańsk)
15.55 Fizyka. Prof. W. Mościcki: Ruch jednostajny po okręgu - cz. II (Gdańsk)
16.25 Program dnia
16.30 Dziennik Telewizyjny
16.40 Dla dzieci: Pora na Telesfora
17.25 Nie tylko dla pań: "Dla ciebie śpiewam, moje miasto" - recital Pavła Liski.
18.10 Telewizyjny Kurier Mazowiecki
18.30 W krainie polarnej nocy - program popularnonaukowy
19.00 Turystyka i wypoczynek
19.20 Dobranoc - Teatr Arlekina (Wrocław)
19.30 Dziennik Telewizyjny
20.05 "Rekiny z Nicaraguy" - film dokumentalny ("Człowiek i morze") - kolor
20.30 Kraj - magazyn społeczno-polityczny
21.10 Scena Monodram. "Drzewo bez korzeni" wg Nikołaja Chajtowa - w wykonaniu Władysława Hańczy
21.50 5 milionów - program rozrywkowy
22.20 Dziennik Telewizyjny i wiadomości sportowe
22.45 Program na sobotę

Program 2

17.25 Program dnia
17.30 "Franciszek Viek" - IX odc. serialu czechosłowackiego
18.15 Inauguracja Roku Oświatowego Towarzystwa Wiedzy Powszechnej
18.45 Ludzie i sprawy (Katowice)
19.20 Dobranoc
19.30 Dziennik Telewizyjny
20.05 Monografie muzyczne: Aram Chaczaturian (Katowice). Scenariusz - Teresa de Laveaux i Piotr Szalsza
21.05 24 godziny (kolor)
21.15 Pochwała sprawności (Medycyna i ty)
21.45 Klub filmu naukowego
22.15 Język angielski w nauce i technice
22.45 Program na sobotę
Bartellin
Użytkownik
Posty: 52
Rejestracja: 15 lut 2008, 9:13

Archiwalne ramówki telewizyjne

Post autor: Bartellin » 18 paź 2008, 9:10

Fragment programu telewizyjnego TVP1, TVP2, POLSAT z dnia 10.09.2001 r. z gazety Wieczór Wrocławia
Obrazek
Awatar użytkownika
CHRIS
Użytkownik
Posty: 125
Rejestracja: 07 sie 2007, 11:05
Lokalizacja: Poznań-Grunwald

Archiwalne ramówki telewizyjne

Post autor: CHRIS » 18 paź 2008, 11:17

Ramówki z 28.02.1998:

POLONIA 1

05.30 TOP SHOP
10.00 Koncert Europejski Filharmoników Berlińskich '93
11.30 Burza Mózgów - Program Publicystyczny
12.00 TOP SHOP
13.30 Podwodny Świat - Serial Przyrodniczy
14.30 Nie Tylko na Weekend
15.00 TOP SHOP
17.15 Blok Muzyczny
17.30 Auto Salon - Magazyn Motoryzacyjny
18.00 Bliżej Filmu - Magazyn Filmowy
18.30 Reportaż z Planu
19.00 Werdykt - Program Publicystyczny
19.30 Seriale Animowane
20.00 Noa, Noa - Przygodowy Włochy 1973
22.00 Hazardziści - Kryminalny Włochy 1978
00.00 TOP SHOP

PTK-2

14.00 Auto Moto Plus
14.30 Mały Rozbitek - Film Animowany
16.00 Niebespieczne Kobiety - Serial
16.45 Bajki i Bajeczki - Filmy Animowane dla dzieci
17.00 Troskliwe Misie - Serial dla dzieci
17.30 Beverly Hills Teenagers - Serial dla dzieci
18.00 74,5 Nowa Fala - Serial
18.45 Program Muzyczny
19.15 Kolejowe przygody wzdłóż Europy - Serial Krajoznawczy
20.00 Lata Dzieciństwa - Wojenny Francja/Włochy/USA 1993
21.30 TV Party
22.00 Stan Zemsty - Sensacyjny USA 1995
23.30 Bellamy - Serial Kryminalny
01.10 Muzyczne Dobranoc

ATV

06.05 Jednym Śladem
06.30 Zakupy w ATV
07.00 New York News
08.00 Zakupy w ATV
08.30 Fort Boyard
10.00 Maria Bonita
11.00 Zakupy w ATV
11.30 Mój Tata jest Alkoholikiem
12.00 AIDS - Kara Niebios
12.30 Byle do Poniedziałku
13.00 Niebespieczne Kobiety
14.00 Mix
14.30 Fort Boyard
16.00 Auto Moto Plus
16.30 Lista Przebojów
17.30 130 bmp
18.00 Westgate
19.00 Zakupy w ATV
19.30 Men
20.00 Xapatan
21.30 Westgate
22.30 Jak powstał film Titanic
23.00 Niszcząca Siła
00.00 Gorące Noce
01.30 Men
02.00 Westgate

NASZA TV

08.00 NASZA DZIECIOM: Baśnie Braci Grimm, Degrassi, Urmel, Tropiciel - Seriale Animowane
09.45 Uśmiech Proszę - Filmy z Charlie Chaplinem
10.00 Rytmy - Serial
10.50 Lekarz Domowy - Serial
11.55 Wiadomości
12.00 W Samo Południe
12.30 Sklep
13.00 Co się stało? - Serial Dok.
13.55 Mali Bohaterowie - Obyczajowy USA 1992
15.20 Szczęśliwa Ósemka - Propozycje do listy przebojów
16.00 Nagłe Wezwanie - Serial
16.55 Ręce do Góry - Talk-Show
17.30 Wiadomości
17.35 Zwariowana Rodzinka - Serial
18.00 Wojna i Pamięć - Serial
18.55 Pogoda na Niedzielę
19.00 Sto plus Jeden - Teleturniej
19.25 City - Serial
19.50 Horoskop
20.00 Złote Lata - Serial
20.45 Zagraj z Nami - Domino
21.00 Wiadomości
21.15 Lady Jane - Dramat Historyczny USA 1985
23.35 Era Wodnika - Magazyn Wiedzy Ezoterycznej
23.55 Horoskop
00.00 Starsky i Hutch - Serial
00.55 City - Seriale - Powtórzenie odcinków z całego tygodnia
02.50 Zakończenie Programu

TV VIGOR - GORZÓW WLKP.

06.00 - 15.20 RETRANSMISJA NASZA TV
15.20 Od Soboty
15.55 GMI - Serwis
16.00 - 17.30 RETRANSMISJA NASZA TV
17.30 GMI - Serwis
17.45 997
17.50 Szanse i Bariery
18.00 - 19.00 RETRANSMISJA NASZA TV
19.00 Stylomania
19.25 - 20.45 RETRANSMISJA NASZA TV
20.45 Z Miast i Gmin
20.55 Sport
21.00 GMI - Serwis
21.15 - 02.50 RETRANSMISJA NASZA TV

TV 51 ZIELONA GÓRA

06.00 Teleinformator
08.00 - 17.30 RETRANSMISJA NASZA TV
17.30 Serwis TV 51
18.00 - 21.00 RETRANSMISJA NASZA TV
21.00 Serwis TV 51
21.15 - 02.50 RETRANSMISJA NASZA TV

Źródło: TELE MAGAZYN
Awatar użytkownika
Majkell
VIP Expert
Posty: 589
Rejestracja: 26 maja 2006, 21:23
Kontakt:

Archiwalne ramówki telewizyjne

Post autor: Majkell » 18 paź 2008, 13:47

Karol pisze:później ATV Kino pojawiło się na kanale ATV Relaks (sierpień 1998)

Chociaż nie do końca mi to pasuje, to jednak tak wskazuje ramówka podawana wtedy przez ATV.
Ależ tak dokładnie było! Wspominałem o tym już kilka lat temu w swoim artykule o ATV, a potem w tekście na Wikipedii.

Do połowy 1998 r. było tak:
ATV 1: ATV Relaks (6.00-14.00,18.00-3.00) i ATV Super (14.00-18.00)
ATV 2: ATV Smyk (6.00-19.00) i ATV Kino (19.00-3.00)

Pasmo ATV Super widzimy w ramówce podanej przez CHRIS-a:
14.00 Mix
14.30 Fort Boyard
16.00 Auto Moto Plus
16.30 Lista Przebojów
17.30 130 bmp
Od połowy 1998 r. pasma pozamieniano i nadawano je tak:
ATV 1: ATV Relaks (6.00-20.30, 22.30-3.00) i ATV Kino (20.30-22.30)
ATV 2: ATV Super (6.00-20.00) i ATV Super (20.00-24.00)

Tak więc wszystko się zgadza. No, poza tym, że pasmo było krótsze niż to zaznaczyłeś u siebie.

Dodam jeszcze, że ramówki podane przez CHRIS'a są sobotnie. Poznałem po programie Polonii 1. ;)
Awatar użytkownika
CHRIS
Użytkownik
Posty: 125
Rejestracja: 07 sie 2007, 11:05
Lokalizacja: Poznań-Grunwald

Archiwalne ramówki telewizyjne

Post autor: CHRIS » 18 paź 2008, 16:52

Majkell pisze:Dodam jeszcze, że ramówki podane przez CHRIS'a są sobotnie. Poznałem po programie Polonii 1. ;)
Zgadza się Majkell :)

Można to zobaczyć po ramówce chociażby PTK-2, ponieważ od Poniedziałku do Piątku program zaczynał się w okolicach 16.00/18.00 natomiast w Soboty i w Niedziele program startował w godzinach przedpołudniowych :)

P.S: Interesują mnie ramówki TOP CANAL z 1994 roku oraz ramówki różnych stacji telewizyjnych z dnia 01 Listopada najlepiej z okresu lat 1992/1999. Jeżeli ktoś posiada: Bardzo bym prosił.
Awatar użytkownika
Majkell
VIP Expert
Posty: 589
Rejestracja: 26 maja 2006, 21:23
Kontakt:

Archiwalne ramówki telewizyjne

Post autor: Majkell » 18 paź 2008, 18:28

CHRIS pisze:P.S: Interesują mnie ramówki TOP CANAL z 1994 roku
Zdaje się, że na tym forum jeszcze tego nie dawałem:

Obrazek

Niestety, nie pamiętam już, z jakiego to dnia.
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
Posty: 16458
Rejestracja: 24 maja 2006, 15:29

Archiwalne ramówki telewizyjne

Post autor: Karol » 18 paź 2008, 21:40

A byłem przekonany, że Top Canal bardziej lubował się w filmach, mniej w produkcjach własnych ;)
Awatar użytkownika
person253
Obserwator
Posty: 314
Rejestracja: 23 maja 2008, 14:27
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Archiwalne ramówki telewizyjne

Post autor: person253 » 02 lis 2008, 14:35

Czy mógłbym poprosić o ramówki kanałów Polsatu: On, Ona, Junior, Komedia??
Byłbym wdzięczny, ale najbardziej zależy mi na ramówce kanału Komedia.Proszę o jej wpakowanie do tego forum. :D
Pozdrawiam.
www.media2.pl
Awatar użytkownika
CHRIS
Użytkownik
Posty: 125
Rejestracja: 07 sie 2007, 11:05
Lokalizacja: Poznań-Grunwald

Archiwalne ramówki telewizyjne

Post autor: CHRIS » 05 lis 2008, 20:55

person253 pisze:Czy mógłbym poprosić o ramówki kanałów Polsatu: On, Ona, Junior, Komedia??
Byłbym wdzięczny, ale najbardziej zależy mi na ramówce kanału Komedia.Proszę o jej wpakowanie do tego forum. :D
Posiadam tyko te ramówki z dnia 10.05.2000...

KOMEDIA

07.00 Dyżurny Satyryk Kraju - Program Satyrycny
07.30 Junior
08.00 Żandarm na Emeryturze - Komedia Francuska 1971
09.40 Benny Hill - Serial Komediowy
10.10 Każdy widz na wage złota - Komedia USA 1984
11.50 Jacek Ziobro Superstar - Program Rozrywkowy
12.20 Dyżurny Satyryk Kraju - Program Satyryczny
12.50 Noc w Casablance - Komedia USA 1946
14.20 Benny Hill - Serial Komediowy
14.50 Żandarm w Saint-Tropez - Komedia Francuska
16.30 Dyżurny Satyryk Kraju - Program Satyryczny
17.00 Kalambury
17.30 Żandarm w Nowym Jorku - Komedia Francuska
19.10 Benny Hill - Serial Komediowy
19.20 Kalambury
19.50 Trinity, Trzymaj Się - Western Włochy 1971
21.50 Dyżurny Satyryk Kraju - Program Satyryczny
22.20 Bilard z Przekrętem - Komedia Sensacyjna Hiszpania/Włochy 1996
00.10 Jacek Ziobro Superstar - Program Rozrywkowy
00.40 Benny Hill - Serial Komediowy
01.10 Tata Nigdy Się Nie Zgodzi - Komedia Obyczajowa Francja 1992

FORMUŁA 1

06.00 Multimedialny Odlot - Magazyn Komputerowy
06.30 Motowiadomości - Magazyn
07.00 Nie Tylko Dla Dam - Magazyn
07.30 Pogromcy Zła - Serial Sensacyjny
08.15 Magazyn Motoryzacyjny Młodych - Magazyn
08.40 Polsat Dookoła Świata - Magazyn Podróżniczy
09.10 Niesamowite Dzieciaki - Przygodowy Hongkong 1995
10.35 Opowieści Łowieckie - Serial Dokumentalny
10.55 Polsat Dookoła Świata - Magazyn Podróżniczy
11.25 Konrad Zdobywca - Magazyn
11.50 Diamentowa Rzeka - Przygodowy USA 1989
13.20 Pogromcy Zła - Serial Sensacyjny
14.05 Moc Poza Prawem - Sensacyjny USA 1996
15.25 Polsat Dookoła Świata - Magazyn Podróżniczy
16.05 Pogromcy Zła - Serial Sensacyjny
16.50 Polsat Dookoła Świata - Magazyn Podróżniczy
17.30 X-Games - Magazyn Sportów Ekstremalnych
18.20 Jacko - Horror USA
19.50 Nocny Pościg - Sensacyjny USA
21.25 Podwodna Ameryka - Magazyn Muzyczny
21.55 Nie Tylko Dla Dam - Magazyn
22.25 Pogromcy Zła - Serial Sensacyjny
23.10 Emmanuelle w Obronie Kobiet - Erotyczny Francja
00.45 Pończochy Gochy - Magazyn Erotyczny
01.15 Skazane Na Wygnanie - Sensacyjny USA 1995

...i z 12.05.2000...

DLA CIEBIE

06.00 Jackie Collins: Rozmowy bez Tajemnic - Talk-Show
06.30 Tylko dla Dam - Magazyn
07.00 Droga do Avonlea - Serial
08.00 Dziedziczna Nienawiść - Telenowela
09.00 Dzieci Kłamstwa - Dramat Obyczajowy Francja 1996
10.30 Polsat Dookoła Świata - Magazyn
11.00 Na Topie - Magazyn Rozrywkowy
11.30 Nie Tylko Dla Dam - Magazyn
12.00 Droga do Avonlea - Serial
13.00 Dziedziczna Nienawiść - Telenowela
14.00 Sekrety Gwiazd: Joan Collins
15.00 Egzamin Dojżałości - Program Rozrywkowy
16.00 Lobby, Kulisy Władzy - Serial Obyczajowy
17.00 Tylko Dla Dam - Magazyn
17.30 Jackie Collins: Rozmowy Bez Tajemnic - Talk-Show
18.00 Na Topie - Magazyn
18.30 Kuba Zaprasza - Magazyn
19.00 Dziedziczna Nienawiść - Telenowela
20.00 Sekrety Gwiazd: Anastasia
21.00 Królowa Nadbrzeża - Dramat Obyczajowy Australia
22.35 Nie Tylko Dla Dam - Magazyn
23.05 Jackie Collins: Rozmowy Bez Tajemnic - Talk-Show
23.30 Kuba Zaprasza - Magazyn
00.00 Egzamin Dojrzałości - Program Rozrywkowy
01.00 Lobby, Kulisy Władzy - Serial Obyczajowy
02.00 Dziedziczna Nienawiść - Telenowela

INFO DOKUMENT

08.00 Reżyserzy: Garry Marshall
09.00 Meta - Magazyn Internetowy
09.30 Teatr Mój Widzę Ogromny - Dokument
09.55 Świadectwa - serial Dokumentalny
10.25 Kroniki: 20 Lat Minęło
10.55 Kroniki: 40 Lat Minęło
11.20 Świat Dalekich Podróży - Serial Krajoznawczy
11.45 Życie Dzikich Zwierząt - Serial Przyrodniczy
12.10 Reżyserzy: Joel Schumacher
13.10 Meta - Magazyn
13.40 Exodus - Dokument
14.00 Decyzje: Pierwsza Praca - Magazyn dla Młodzierzy
14.30 Kroniki: 20 Lat Minęło
15.00 Kroniki: 40 Lat Minęło
15.30 Świat Dalekich Podróży - Serial Krajoznawczy
15.55 Życie Dzikich Zwierząt - Serial Przyrodniczy
16.20 Reżyserzy: Ron Howard
17.20 Meta - Magazyn
17.45 Mantra - Dokument
18.10 Kuchnia Smakosza - Magazyn Kulinarny
18.40 Kroniki: 20 Lat Minęło
19.05 Kroniki: 40 Lat Minęło
19.35 Świat Dalekich Podróży
20.00 Życie Dzikich Zwierząt
20.25 Reżyserzy: Sidney Lumet
21.25 Meta - Magazyn
21.55 Zagłada Berlina - Dokument
22.20 Świat Dzikich Zwierząt
22.50 Kroniki: 20 Lat Minęło
23.15 Kroniki: 40 Lat Minęło
23.45 Świat Dalekich Podróży
00.10 Życie Dzikich Zwierząt

Źródło: TO & OWO TV
Awatar użytkownika
europrzyjaciel2008
Użytkownik
Posty: 52
Rejestracja: 22 lip 2008, 10:33
Lokalizacja: Kolonia Bodzanowska
Kontakt:

Archiwalne ramówki telewizyjne

Post autor: europrzyjaciel2008 » 07 lis 2008, 15:38

Ramówki TVP1, TVP2, Polsatu i TV Bydgoszcz z poniedziałku, 24 kwietnia 1995 roku. Skan z "Nowego Tele Programu" (21-27 kwietnia 1995).
Obrazek
"Moda to coś, co wychodzi z mody" - Marta Kielczyk, Panorama
9LivePolska
Użytkownik
Posty: 12
Rejestracja: 03 lis 2008, 13:49

Archiwalne ramówki telewizyjne

Post autor: 9LivePolska » 07 lis 2008, 16:05

Witam praz pierwszy na forum

Wtorek 8 sierpnia 1989

TP1

08:50 Domator: Aerobik z Mariolą
09:00 Teleferie: Wakacje z Neptunem
09:30 Kino Teleferii: Chłopcy z naszego osiedla (3) - serial prod. węgierskiej
10:00 DT - Wiadomości
10:10 DT - Dodatek gospodarczy
10:25 Moja kuzynka Ramela (4 - ost.) - serial prod. ang./USA
16:55 Program dnia
17:00 Radar - Piosenki Powstania Warszawskiego
17:15 Teleexpress
17:30 Kolumbowie (5 - ost.) - serial TP
18:25 Z wiatrem i pod wiatr - magazyn żeglarski
18:50 Bez granic
19:00 Dobranoc: Przygody Baczka i Paczka
19:10 Od A do Z - Z jak Ziarno
19:30 Dziennik
Gazeta, z ktrej przepisuje ramówkę jest w tym miejscu podarta...
??:?? Moja kuzynka Ramela (4 - ost.) - serial prod. ang./USA
??:?? Kroniki PAT
??:?? Pieniądze leżą na ulicy - prog. publiczystyczny
21:55 Festiwal Życia - reportaż
21:55 Studio "Solidarność"
22:40 DT - Echa dnia

TP2

17:55 Program dnia
18:00 Telewizjny Kurier Warszawki - program lokalny (Gratuluję przy okazji Kurierowi 50 lat istnienia!)
18:30 Wojna domowa (13) -serial TP
19:15 Piknik Country - Zza kulis
19:30 Blisko nieba - mag. alpinistyczny
20:00 Studio sport - Mityng lekkoatletyczny (Grand Prix w Budapeszcie
21:30 Panorama dnia
21:45 Jak po maśle - film. prod. francuskiej
23:10 Komentarz dnia

Źródło : Trybuna Ludu
Jestem pieskiem samego siebie
Awatar użytkownika
CHRIS
Użytkownik
Posty: 125
Rejestracja: 07 sie 2007, 11:05
Lokalizacja: Poznań-Grunwald

Archiwalne ramówki telewizyjne

Post autor: CHRIS » 09 lis 2008, 13:57

Ramówki z 07.12.1996 roku:

TVP1

07.00 Eko Echo
07.15 Z Polski
07.30 Wszystko o działce i ogrodzie
08.00 Agrolinia
08.30 Wiadomości
08.40 Rodzinne Czytanie - Program dla dzieci
08.55 Dzieło, Arcydzieło
09.05 Ziarno
09.35 5-10-15
10.30 Planetarium - Magazyn
11.00 Nie tylko w Koszarach - Magazyn Wojskowy
11.30 Kadra czeka
12.00 Wiadomości
12.10 Ostatnia szansa Wielopola - Reportaż
12.30 Podróż do Jerozolimy - Film Dokumentalny prod. Polskiej
13.00 Walt Disney Przedstawia:
- Szmergiel - Serial Animowany USA
- Ucieczka na Górę Wiedźm - Film produkcji USA odc.2-ost.
14.20 PIEPRZ I WANILIA
- Tropem Złota - Program Elżbiety Dzikowskiej i Tony'ego Halika
14.50 Z Kamerą wśród Zwierząt
15.15 Samba Polonesa - Reportaż
15.35 Nowożeńcy - Teleturniej
16.05 Bill Cosby Show - Serial Komediowy USA
16.30 Sąsiedzi
17.00 Teleexpress
17.20 Od Przedszkola do Opola
18.00 Ucieczka do Raju - Serial USA
18.50 Studio TransAntarctica
19.00 Wieczorynka
19.30 Wiadomości
20.00 Autor! Autor! - Obyczajowy USA 1982
21.50 Ojciec Leon Zaprasza - Talk Show
22.35 Sportowa Sobota
23.10 Camerimage'96
23.25 Życie Moje
00.10 Zakładnik - Dramat Sensacyjny produkcji Angielskiej z 1992 roku
01.50 Julia - Serial Obyczajowy produkcji Włoskiej z 1989 roku
03.35 Zakończenie

TVP2

07.00 Panorama
07.10 Folkowe Nuty
07.30 Tacy Sami
07.55 Spotkanie z Hanna Barbera
08.30 Programy Lokalne
09.30 Kręcioła
10.00 Małe Ojczyzny
10.30 KINO BEZ RODZICÓW
- William - Serial Przygodowy produkcji Angielskiej z 1994 roku
11.00 I ty możesz zostać Świętym Mikołajem
11.20 ŻYCIE OBOK NAS
- Nasza Wielka Rodzina - Serial Dokumentalny produkcji Japońskiej z 1995
11.50 Daleko od Szosy - Serial Obyczajowy TVP z 1976 roku
13.00 I ty możesz zostać Świętym Mikołajem
13.20 Per Pianoforte
14.05 Na Tronie - Program Rozrywkowy Krzysztofa Daukszewicza
14.30 I ty możesz zostać Świętym Mikołajem
14.55 Familiada
15.30 25 (k)latek na Sekundę - Program Dokumentalny Janusza Zaorskiego odc.14-ost.
16.00 Wielka Gra
17.00 Zagubiony w Czasie - Serial S.F produkcji USA z 1989 roku
17.45 I ty możesz zostać Świętym Mikołajem
18.00 Panorama
18.05 Programy Lokalne
18.35 Va Banque - Teleturniej
19.05 Wydarzenie Tygodnia
19.25 I ty możesz zostać Świętym Mikołajem
19.35 Szalone Liczby - Program dla dzieci
20.00 I ty możesz zostać Świętym Mikołajem - Wielki Finał Całodniowej Akcji
21.00 Panorama
21.30 Słowo na Niedzielę
21.40 Wietnam - Serial Obyczajowy produkcji Australijskiej z 1986 roku
22.30 WATERGATE odcinek 4
- Masakra - Serial Dokumentalny produkcji Angielskiej z 1994 roku
23.20 Szafa Gra - Recital zespołu Ya Hozna
24.00 Panorama
00.10 Sport Telegram
00.15 Studio Sport: ME w piłce Ręcznej kobiet - Polska-Chorwacja
01.00 Zakończenie Programu

RTL7

2 Dzień Emisji Programu:

07.00 7 Zaprasza
07.05 Teledyski
08.00 Filmy Animowane
09.00 Zaginiony Świat - Serial Przygodowy
09.30 Orkiestra Oskara - Serial Animowany
10.00 Casper - Serial Animowany
10.30 Święty Mikołaj - Komedia USA
12.30 Filmy Animowane
13.30 Little Miss Marker - Komedia USA
15.00 Spokojnie Tatuśku - Serial Komediowy
15.55 Siódme Niebo - Serial USA
16.50 Trzecia Planeta Od Słońca - Serial Komediowy
17.15 Campbellowie - Serial Obyczajowy
18.20 Zaginiony Świat - Serial Przygodowy
18.45 Casper - Serial Animowany
19.15 7 Minut
19.25 Trzecia Planeta Od Słońca - Serial Komediowy
20.00 Policjanci z Miami - Serial USA
21.50 7 Minut
22.00 Ulubione Kawałki - Magazyn Muzyczny
23.00 Pocałunek przed Śmiercią - Thriller USA 1991

Polonia 1

Emisja programu do godzin przedpołudniowych spowodowana przejściem na emisję cyfrową:

06.00 Sol De Batey - Telenowela
06.50 Power Dance - Magazyn Muzyczny
08.00 Teleshop
08.30 Filmy Animowane
09.30 Geronimo - Telenowela
10.30 Namiętności - Telenowela
11.45 Satelitte - Magazyn Muzyczny

ATV

18.00 Program dnia
18.05 Namiętność - Serial
19.00 Byle do Poniedziałku - Serial
20.00 Teatrztyk Intryg Przedstawia - Serial
21.00 To jest Kino - Magazyn
21.30 Czas na Miłość - Serial
22.00 Program dnia
22.05 Namiętność - Serial
23.00 To i Moto - Magazyn
23.30 Zakupy w ATV
24.00 Inwazja Pogaństwa - Film Dokumentalny
00.50 Muzyka w ATV

Źródło: TELE TYDZIEŃ
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
Posty: 16458
Rejestracja: 24 maja 2006, 15:29

Archiwalne ramówki telewizyjne

Post autor: Karol » 09 lis 2008, 22:18

CHRIS pisze:Emisja programu do godzin przedpołudniowych spowodowana przejściem na emisję cyfrową:
Bzdura. Raczej dzieleniem transpondera z katarską telewizją Al-Jazeera, która zaczynała wtedy podbój Bliskiego Wschodu.
gawex
Użytkownik
Posty: 8
Rejestracja: 26 wrz 2007, 19:20

Archiwalne ramówki telewizyjne

Post autor: gawex » 10 lis 2008, 13:48

A ja bym poprosił archiwalne ramówki Cartoon Network (przed 2005).
Awatar użytkownika
CHRIS
Użytkownik
Posty: 125
Rejestracja: 07 sie 2007, 11:05
Lokalizacja: Poznań-Grunwald

Archiwalne ramówki telewizyjne

Post autor: CHRIS » 10 lis 2008, 16:16

Karol pisze:
CHRIS pisze:Emisja programu do godzin przedpołudniowych spowodowana przejściem na emisję cyfrową:
Bzdura. Raczej dzieleniem transpondera z katarską telewizją Al-Jazeera, która zaczynała wtedy podbój Bliskiego Wschodu.
Z tego co mi wiadomo było coś takiego, nawet w Tele Magazynie było podawane do ramówki Polonii 1, że emisja programu nadawana bodajże do godziny 13.00 spowodowana przejściem na emisję cyfrową.
Może faktycznie bzdura ale nie znam szczegółów na ten temat. Ale tak było...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Wspomnienia”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości