Archiwalne ramówki telewizyjne

Historia telewizji w Polsce i na świecie. Nieistniejące kanały telewizyjne odbierane w naszym kraju.
michal
VIP Expert
Posty: 2929
Rejestracja: 06 sie 2008, 14:55
x 5
x 18

Archiwalne ramówki telewizyjne

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: michal »

3q33 pisze:A to nie jest przypadkiem 1.06.2004 r., bo po pierwsze pamiętam, że w 1.06.2004 roku był emitowany film pt. "102 dalmatyńczyków". Po drugie "Rower Błażeja" był emitowany do czerwca 2004 roku, a po trzecie 1.06.2005 r. to była środa, a 1.06.2004 r. - wtorek.
Racja, to jest z 2004 roku ale błąd już poprawiłem. Zdobyłem akurat kilka ramówek z tego okresu które będe stopniowo zamieszczać w tym wątku.
Czy macie ramówkę z 7 września 2004 roku? Pamiętam tego dnia w TVP1 emitowano fenomenalny film tylko nie pamiętam jego nazwy. Szukałem na www.archive.org tej ramówki ale jej nie znalazłem. Jeżeli ktoś z was miałby ją to bardzo proszę o jej zamieszczenie za co będe bardzo wdzięczny.
emil1992
Użytkownik
Posty: 19
Rejestracja: 27 lip 2009, 15:00

Archiwalne ramówki telewizyjne

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: emil1992 »

ma ktoś program tvp i eurosportu z olimpiady w atenach
Pepek94
Obserwator
Posty: 654
Rejestracja: 31 mar 2009, 18:06
Lokalizacja: powiat ostrowiecki
x 8
Kontakt:

Archiwalne ramówki telewizyjne

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Pepek94 »

Czwartek, 16 grudnia 1965 r. (wtedy tylko jeden kanał istniał):

10.55 - Program dla szkół: Historia dla klas VI "Na folwarku i w zagrodzie chłopskiej"
11.25-11.55 - Przerwa
11.55 - Program dla szkół: Propedeutyka filozofji "Wolność i konieczność"
12.25-16.05 - Przerwa
16.05 - Program dnia
16.10 - TV kurs rolniczy - "Wychów i żywienie cieląt"
16.55 - Wiadomości dziennika TV
17.00 - Dla dzieci film z serii "Opowieści znad rzeki"
17.15 - Dla młodych widzów: Telewizyjny klub trzynastolatków
17.35 - Nie tylko dla pań
18.00 - Muzyka w czasie i przestrzeni (w 195 rocznicę urodzin Ludwika van Beethovena)
18.35 - Na morskich szlakach
19.00 - "Kwadrans zagadek" - teleturniej
19.20 - Dobranoc
19.30 - Dziennik TV
20.00 - "Trudny wybór" - film prod. węgierskiej
20.20 - Teatr sensacji przedstawi wid. sensacyjno-szpiegowskie Andrzeja Zbycha z cyklu "Stawka większa niż życie" pt. "Koniec fry"
21.20 - "Niezwykła okazja" - reportaż
21.50 - Dziennik TV
Studia spikerskie TVP muszą zniknąć, bo są archaiczne, przestarzałe, niemodne, a w trakcie napisów końcowych niezgodne z ustawą rtv.
DVB-T: Święty Krzyż (MUX 1/2/3)
Nie dla logotypów ekranowych w czasie bloków reklamowych.
#StopZawyżaniu
Niktowicz
Użytkownik
Posty: 11
Rejestracja: 09 kwie 2009, 8:59

Archiwalne ramówki telewizyjne

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Niktowicz »

program dnia TVP2 na 13.04.2000 r.
07.00 Telezakupy
07.30 Dziennik krajowy
07.50 Studio urody
08.00 Program lokalny
08.30 Projektantki (Designing Women) (80) - serial obyczajowy, USA 1987
09.00 Transmisja z obrad Sejmu
15.00 Fitness Club (6/26) - serial obyczajowy, Polska 1994
15.30 Krzyżówka trzynastolatków - czyli Światowid - teleturniej dla młodzieży
16.00 Panorama
16.10 Podróż do ziemi obiecanej (Promised Land) (4) - serial obyczajowy, USA 1996-99
17.00 Aż dotąd pomagał nam pan - program ekumeniczny
17.15 Extra 10 - magazyn
17.30 Program lokalny
18.20 W sieci - magazyn komputerowy (stereo)
18.30 Panorama
18.50 Jeden z dziesięciu - finał teleturnieju [audiotele: 0-70085850]
19.25 Przeboje muzyki klasycznej: Sergiusz Rachmaninow II koncert fortepianowy C-moll op. 18 - koncert
20.05 Święta wojna (13): Wóz szwagra - serial komediowy, Polska 2000
20.30 Magazyn teatralny
21.00 Panorama
21.20 Prognoza pogody
21.25 Sport telegram
21.30 Dwójkomania
21.40 Z archiwum X (22) - serial sensacyjny, USA 1995
22.30 997 - magazyn kryminalny
23.00 Ekstradycja 3 (10-ost.) - serial sensacyjny, Polska 1998
00.00 Korzenie zła (2/3): Oprawcy - film dokumentalny, W. Bryt. 1997
00.50 Na wolności (Ragazzi fuori) - dramat obyczajowy, Włochy 1990
02.40 Zakończenie programu

Dzień później - ostatni dzień gdy TVP2 miała grube logo (14.04.2000):
07.00 Telezakupy
07.30 Dziennik krajowy
07.50 Studio urody
08.00 Program lokalny
08.30 Projektantki (Designing Women) (81) - serial obyczajowy, USA 1987
09.00 Transmisja z obrad Sejmu
15.00 Fitness Club (7/26) - serial obyczajowy, Polska 1994
15.30 Szalone liczby - teleturniej
16.00 Panorama
16.10 Czterej pancerni i pies (12/21): Fort 'Olgierd' - serial wojenny, Polska 1968
17.10 Przygoda z wojskiem
17.30 Program lokalny
18.20 W sieci - magazyn komputerowy (stereo)
18.30 Panorama
18.55 Jeden z dziesięciu - teleturniej [audiotele: 0-70085860]
19.20 Dwójkomania
19.30 Jeden na jeden - program Włodzimierza Szaranowicza
20.00 Co nam w duszy gra (4) (stereo)
21.00 Panorama
21.20 Prognoza pogody
21.25 Sport telegram
21.30 Dwójkomania
21.35 Dziwny jest ten świat - reportaż Waldemara Milewicza
22.00 Patrz i sądź: Dyskusja przed filmem Fiołki są błękitne
22.10 Patrz i sądź: Fiołki są błękitne (Violets Are Blue) - film obyczajowy, USA 1986
23.35 Patrz i sądź: Dyskusja po filmie Fiołki są błękitne
23.40 Najbardziej niebezpieczne pościgi policyjne świata (7) - serial dokumentalny, USA 1998
00.05 Nie ma gadania! - wieczór pierwszy - widowisko kabaretowe (stereo)
00.35 Trofeum zabójcy (Badge of the Assassin) - dramat sensacyjny, USA 1985
02.15 Zakończenie programu

I pierwszy dzień gdy logo Dwójki "odchudziło się" (15.10.2000):
07.00 Echa tygodnia (dla niesłyszących)
07.30 Tacy sami - magazyn ludzi niepełnosprawnych
08.00 Program lokalny
09.00 Wydarzenie tygodnia
09.30 Auto - magazyn motoryzacyjny
09.50 Proton: Kiedy serce zawodzi - magazyn sensacji naukowych
10.15 Jazda kulturalna - magazyn kulturalny
11.00 Ostrzeżenie z Arktyki - film dokumentalny, W. Bryt. 1999
11.45 Wędrówki z Dinozaurami
12.00 Kino bez rodziców: Jetsonowie, Miś Yogi - seriale animowane, USA 1968-76 (dubbing)
12.30 Kino bez rodziców: Parker Lewis nigdy nie przegrywa (Parker Lewis Can't Lose) (7/73) - serial komediowy, USA 1988
12.55 Wędrówki z Dinozaurami
13.00 Nasz Charly (32): Ratownik- serial obyczajowy, Niemcy 1997
13.45 Wędrówki z Dinozaurami
14.00 Arka Noego - magazyn
14.20 Wędrówki z Dinozaurami
14.30 Familiada - teleturniej (wydanie specjalne)
15.00 Złotopolscy (221): Męskie decyzje - telenowela, Polska 1998
15.30 Wielka gra - teleturniej
16.25 Providence (23) - serial obyczajowy, USA 1999
17.10 Arena - program sportowy
17.55 Wędrówki z Dinozaurami
18.00 Program lokalny
18.20 Wędrówki z Dinozaurami
18.30 Panorama
18.50 Wędrówki z Dinozaurami
18.55 Duety do mety - teleturniej (stereo)
19.25 Dwójkomania
19.30 Europejski przegląd piłkarski
20.00 Wielka gala ZSP (1) (stereo)
20.50 Słowo na niedzielę
21.00 Panorama
21.20 Prognoza pogody
21.25 Sport telegram
21.30 Dwójkomania
21.40 City Hall - ludzie miasta (City Hall) - dramat polityczny, USA 1996
23.30 Najbogatsze kobiety Rosji - film dokumentalny, Niemcy 1999
00.25 Wielka gala ZSP (2) (stereo)
01.05 Ucieczka (Escape) - dramat sensacyjny, USA 1980.
02.40 Zakończenie programu

Źródło: Telemagazyn
michal
VIP Expert
Posty: 2929
Rejestracja: 06 sie 2008, 14:55
x 5
x 18

Archiwalne ramówki telewizyjne

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: michal »

Pepek94 pisze:Czwartek, 16 grudnia 1965 r. (wtedy tylko jeden kanał istniał):

10.55 - Program dla szkół: Historia dla klas VI "Na folwarku i w zagrodzie chłopskiej"
11.25-11.55 - Przerwa
11.55 - Program dla szkół: Propedeutyka filozofji "Wolność i konieczność"
12.25-16.05 - Przerwa
16.05 - Program dnia
16.10 - TV kurs rolniczy - "Wychów i żywienie cieląt"
16.55 - Wiadomości dziennika TV
17.00 - Dla dzieci film z serii "Opowieści znad rzeki"
17.15 - Dla młodych widzów: Telewizyjny klub trzynastolatków
17.35 - Nie tylko dla pań
18.00 - Muzyka w czasie i przestrzeni (w 195 rocznicę urodzin Ludwika van Beethovena)
18.35 - Na morskich szlakach
19.00 - "Kwadrans zagadek" - teleturniej
19.20 - Dobranoc
19.30 - Dziennik TV
20.00 - "Trudny wybór" - film prod. węgierskiej
20.20 - Teatr sensacji przedstawi wid. sensacyjno-szpiegowskie Andrzeja Zbycha z cyklu "Stawka większa niż życie" pt. "Koniec fry"
21.20 - "Niezwykła okazja" - reportaż
21.50 - Dziennik TV
Czy mógłbyś @Pepek94 powiedzieć skąd masz tę ramówkę?

Środa 19 maja 2004
TVP1
06:00 Telezakupy
06:15 Kawa czy herbata
08:15 Woronicza 17
08:25 Moda na sukces (2210) - serial prod. USA
08:50 Król MaciuśI (23,24) - serial anim. prod. niem, pr, pol
09:15 Plastelinek i przyjaciele
09:40 Bajeczki Jedyneczki
10:05 Kropelka - przygody z wodą - (23) - serial anim. prod. hiszp.
10:35 Jacke (5) - seial biogr. prod. USA
11:25 Polskie lasy w leśnej unii (6) - felieton
11:40 Klimaty natury - magazyn
12:00 Wiadomości
12:10 Agrobiznes - magazyn rolniczy
12:20 To trzeba wiedzieć
12:25 Samo życie - reportaż
12:45 Klan (834) - telenowela TVP
13:10 J.A.G. Wojskowe biuro śledcze (16) - serial prod. USA
14:00 Obserwator wojskowy
14:20 Użyteczna muszka. Historia genetyki (1) - serial dok. prod. ang.
14:50 Poradnik europejski
15:00 Wiadomości
15:10 Weekend w Adampolu - reportaż
15:35 Bezpieczna Jedynka
16:00 Rower Błażeja
16:25 Moda na sukces (2210) - serial prod. USA
16:50 Sportowy ekspress
17:00 Teleekspress
17:20 Gość Jedynki
17:30 Poradnik europejski
17:35 Klan (836) - telenowela TVP
18:05 Seans - film dok.
19:10 Wieczorynka: Gwiazdka Laury, Bąblandia
19:30 Wiadomości
20:20 Okruchy życia: Zawsze bede cię kochać - dramat prod. USA
21:55Reportaż
22:40 Oblicza mediów
23:05 Monitor Wiadomości
23:20 Biznes perspektywy
23:30 Okno na podwórze - film fab. prod. USA
00:55 Publicystyka kult.
01:25 Zakończenie programu
TVP2
07:00 10 minut dla siebie
07:10 Znak orła (7), film pod strasznym tytułem, Przygód kilka wróbla Ćwirka - seriale prod. pol.
08:00 Na dobre i na złe (3) - serial prod. pol
08:50 Pytanie na śniadanie
10:25 10 minut tylko dla siebie
10:40 Herbatka u Tadka
11:30 Magazyn Ekspresu Reporterów
12:10 Spróbujmy razem - magazyn dla niepełnosprawnych
12:40 Telezakupy
13:00 Panorama
13:10 Złotopolscy (517) - telenowela TVP
13:40 Radio Romans (23) - serial prod. pol.
14:10 Maszyna zmian (5) - serial prod. pol.
14:35 Historia piłkarskich ME (8) - serial dok. prod. ang
15:05 Wokół nas: Królowa Chłodu - na motywach baśni J.Ch Andersena, reż Piotr Mularuk
16:00 Panorama
16:25 M jak miłość (237) serial prod. pol. (dla nie słyszących)
17:15 Jazda kulturalna - magazyn
17:50 Program lokalny
18:30 Panorama
19:05 Jeden z dziesięciu - teleturniej
19:35 Kielich zbawienia wezmę - reportaż
20:00 Linia specjalna
20:30 Studio sport: Finał pucharu UEFA (w przerwie meczu ok. 21:35 Panorama)
23:05 Panorama
23:20 Sport - telegram
23:35 Kino Mocnych Wrażeń: Wróg - thriller prod. USA
01:10 Zakończenie programu
TVP Polonia
06:00 10 minut dla siebie - magazyn
06:15 Kawa czy herbata
08:00 Wiadomości
08:15 Woronicza 17
08:25 Klan (825) - telenowela TVP
08:50 Eurotel - magazyn
09:00 Kasztaniaki (11) - serial anim.
09:05 Budzik: Gady i płazy
09:30 Karrypel kontra groszki (2) - serial anim. pol
09:50 Plus minus - magazyn ekonomiczny
10:20 Chopin inaczej, wyk. Krzysztof Bąkowski - skrzypce, Elena Braslavsky - fortepian
10:45 Uroczysty koncert z okazji urodzin Ojca Swiętego
12:00 Wiadomości
12:10 Wieści polonijne
12:25 O co pytają naswielcy filozofowie - Arystoteles
12:40 Jest takie miejsce
13:05 Straszny sen Dzidziusia Górkiewicza - komedia prod. pol.
15:00 Wiadomości
15:10 Na zdrowie: Jagielski
16:00 Klan (825) telenowela TVP
16:25 Stacja PRL
17:00 Teleekspress
17:15 Sportowy ekspress
17:20 Gość Jedynki
17:35 Budzik: Gady i Płazy
18:45 Hit kultury: Nikifor - reportaż
19:15 Dobranocka: Opowiadania Muminków
19:30 Wiadomości
20:10 Klan (825) - telenowela TVP
20:30 Polska karta - magazyn gospodarczy
21:05 Straszny sen Dzidziusia Górkiewicza - komedia prod. pol
23:00 Panorama
23:20 Sport - telegram
23:30 Linia specjalna
00:25 Monitor Wiadomości
00:40 Biznas perspektywy
00:45 Hit kultury: Nikifor - reportaż
01:15 Opowiadania Muminków (61) - serial anim.
01:30 Wiadomości
18:00 Karrypel kontra groszki
18:25 Jest takie miejsce
18:45 Hit kultury - Nikifor - reportaż
19:15 Dobranocka: Opowiadania Doliny Muminków
19:30 Wiadomości
20:10 Klan (825) - telenowela TVP
20:30 Polska karta - magazyn gospodarczy
21:05 Straszny sen Dzidziusia Gorkiewicza - komedia prod. pol.
23:00 Panorama
23:20 Sport - telegram
00:25 Monitor Wiadomości
00:40 Biznes - perspektywy
00:45 Hit kultury: Nikifor - reportaż
01:15 Opowiadania Muminków (61) - serial anim.
01:30 Wiadomości
Źródło: Nasz Dziennik
Pepek94
Obserwator
Posty: 654
Rejestracja: 31 mar 2009, 18:06
Lokalizacja: powiat ostrowiecki
x 8
Kontakt:

Archiwalne ramówki telewizyjne

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Pepek94 »

michal pisze:
Pepek94 pisze:Czwartek, 16 grudnia 1965 r. (wtedy tylko jeden kanał istniał):

10.55 - Program dla szkół: Historia dla klas VI "Na folwarku i w zagrodzie chłopskiej"
11.25-11.55 - Przerwa
11.55 - Program dla szkół: Propedeutyka filozofji "Wolność i konieczność"
12.25-16.05 - Przerwa
16.05 - Program dnia
16.10 - TV kurs rolniczy - "Wychów i żywienie cieląt"
16.55 - Wiadomości dziennika TV
17.00 - Dla dzieci film z serii "Opowieści znad rzeki"
17.15 - Dla młodych widzów: Telewizyjny klub trzynastolatków
17.35 - Nie tylko dla pań
18.00 - Muzyka w czasie i przestrzeni (w 195 rocznicę urodzin Ludwika van Beethovena)
18.35 - Na morskich szlakach
19.00 - "Kwadrans zagadek" - teleturniej
19.20 - Dobranoc
19.30 - Dziennik TV
20.00 - "Trudny wybór" - film prod. węgierskiej
20.20 - Teatr sensacji przedstawi wid. sensacyjno-szpiegowskie Andrzeja Zbycha z cyklu "Stawka większa niż życie" pt. "Koniec fry"
21.20 - "Niezwykła okazja" - reportaż
21.50 - Dziennik TV
Czy mógłbyś @Pepek94 powiedzieć skąd masz tę ramówkę?
z forum TVP Maniak
Studia spikerskie TVP muszą zniknąć, bo są archaiczne, przestarzałe, niemodne, a w trakcie napisów końcowych niezgodne z ustawą rtv.
DVB-T: Święty Krzyż (MUX 1/2/3)
Nie dla logotypów ekranowych w czasie bloków reklamowych.
#StopZawyżaniu
Szymek
Użytkownik
Posty: 92
Rejestracja: 03 sty 2009, 19:17

Archiwalne ramówki telewizyjne

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Szymek »

Czy można byłoby poprosić o ramówkę z początku działalności kanału Viva Polska oraz z pierwszych dni od których Polonia 1 dzieli czas antenowy z Top Shop? Z góry dziękuję.
Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
CHRIS
Użytkownik
Posty: 126
Rejestracja: 07 sie 2007, 11:05
Lokalizacja: Poznań-Grunwald

Archiwalne ramówki telewizyjne

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: CHRIS »

Skan z TELE Magazynu.

Niedziela 12.07.1998:

Obrazek

Obrazek

Obrazek
urban1000
Obserwator
Posty: 254
Rejestracja: 01 wrz 2009, 13:41
Lokalizacja: warszawa
x 2

Archiwalne ramówki telewizyjne

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: urban1000 »

czy można byłoby poprosić o ramówkę telewizji: tvp1,tvp2,polsat.tvn.tv4,rtl7,tv polonia, tvp regionalna, canal+, hbo, eurosport, kanałów dostępnych w cyfrze+ i Wizji tv i tematycznych kanałów polsatu z dnia 4 marca 2001 za to wszystko z góry dziękuję!!!!!
Jedyny w swoim rodzaju.
urban1000
Obserwator
Posty: 254
Rejestracja: 01 wrz 2009, 13:41
Lokalizacja: warszawa
x 2

Archiwalne ramówki telewizyjne

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: urban1000 »

oto ramówka wizji sport z 18.9.1999
12.00 otwarcie kanału
19.00 turniej o złoty kask
22.00 boks
24.00 zakończenie
Jedyny w swoim rodzaju.
dagi579
Użytkownik
Posty: 5
Rejestracja: 10 wrz 2009, 15:42

Archiwalne ramówki telewizyjne

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: dagi579 »

Czy ktoś ma ramówkę TVP1 i TVP2 z 26 czerwca 1986 roku?
urban1000
Obserwator
Posty: 254
Rejestracja: 01 wrz 2009, 13:41
Lokalizacja: warszawa
x 2

Archiwalne ramówki telewizyjne

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: urban1000 »

czy mógłbym poprosić o ramówkę polsatu z czasów kiedy rozpoczął się program Disco Polo Live w telewizji polsat? z góry dziękuje!!!!!
Jedyny w swoim rodzaju.
Niktowicz
Użytkownik
Posty: 11
Rejestracja: 09 kwie 2009, 8:59

Archiwalne ramówki telewizyjne

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Niktowicz »

A czy ktoś mógłby dać program dnia polskiego CN z września 1998 roku?
caara
Użytkownik
Posty: 3
Rejestracja: 04 gru 2009, 16:11

Archiwalne ramówki telewizyjne

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: caara »

Próbuję skompletować listę filmów w cyklu "Kino bez rodziców". Cykl ukazywał się po bajkach dla dzieci Hanna Barbera w weekendy. Czy ktoś pamięta jakieś tytuły? Będę wdzięczna za pomoc :)
Awatar użytkownika
telefan
Obserwator
Posty: 690
Rejestracja: 11 maja 2008, 18:36
x 4
x 14

Archiwalne ramówki telewizyjne

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: telefan »

Z pamięci pamiętam tylko: Flinstonów, Jetsonów, Misia Yogi, Goryla Manilę (?) i serial ,,Parker Lwis nigdy nie przegrywa''. Może nasza znawczyni bajek wie coś więcej?
ODPOWIEDZ

Wróć do „Wspomnienia”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości