Archiwalne ramówki telewizyjne

Historia telewizji w Polsce i na świecie. Nieistniejące kanały telewizyjne odbierane w naszym kraju.
Programowny
Użytkownik
Posty: 217
Rejestracja: 23 sty 2011, 12:00

Archiwalne ramówki telewizyjne

Post autor: Programowny » 13 kwie 2011, 22:30

Grzelich1996 pisze:Oto program dnia TVP1 na niedzielę, 16 lutego 1997 roku:

07:00 Rolnictwo na świecie: Węgry
07:15 Notowania - finał konkursu Agroliga '96
08:05 Poranek filmowy
08:35 Teleranek
08:55 Likwidator: Lawina
09:00 Flipper (17/22) - serial prod. USA (emisja z teletekstem)
09:45 Zaczarowane kalosze Wiliama - serial animowany prod. angielskiej
10:00 W starym kinie: Destry znów w siodle - western, USA 1939
11:45 Spotkania z Janem Pawłem II
12:00 Anioł Pański - transmisja modlitwy Ojca Świętego
12:20 Rozmowy na koniec wieku z profesorem Jerzym Nowosielskim o diable i upadku
13:00 Wiadomości
13:10 Tydzień
13:40 ZWIERZĘTA ŚWIATA: Safari na Wybrzeżu Szkieletowym, Słonie na bezkresnej pustyni - serial dokumentalny, Wielka Brytania (emisja z teletekstem)
14:15 Seriale wszech czasów: Kariera Nikodema Dyzmy (3/7) - serial TVP
15:10 Telewizyjny teatr rozmaitości: Peter Schaffer - Tajny detektyw
15:15 Odbić więzienie - reportaż
16:35 Z kamerą wśród zwierząt - Zima
17:00 Teleexpress
17:25 Śmiechu warte
17:50 Dziennik Telewizyjny - program satyryczny Jacka Fedorowicza
18:10 Dr Quinn (112) - serial, USA (emisja z teletekstem)
19:00 Wieczorynka: Myszka Miki i przyjaciele
19:30 Wiadomości
20:00 Savannah (6/35) - serial, USA
20:55 Decyzja należy do ciebie - Prawo wyboru
21:35 Sportowa niedziela
22:20 Polska w Europie
22:50 Kultura duchowa narodu - Zachęta
22:30 Diabły - film fabularny, Wielka Brytania
01:10 Jazz Top '96
01:50 Zakończenie programu

Źródło: YouTube (pod linkiem http://www.youtube.com/watch?v=NiDKBprGhdk). Osoba, która wrzuciła tam to nagranie, na forum media2.pl znana jest jako Wawiak1993.

A co z ramówkami TVP2, TV Polonia, regionalnych kanałów TVP, Polsatu, RTL7, Polonii 1, Canal+, HBO i TV Wisła z tego dnia?
niedziela, 16.02.1997
TVP2
07:00 Echa Tygodnia
07:30 Savannah - serial
08:20 Słowo na niedzielę
08:30 Program lokalny
09:30 Wspólnota w kulturze
10:00 Ojczyzna-polszczyzna
10:15 Teatr dla Dzieci
11:00 Siedem cudów świata - film dok.
12:00 Świat się śmieje: Powrót różowej pantery - komedia ang.
14:00 Hiob PRL-u
14:30 30 ton, lista, lista przebojów
15:00 Familiada
15:30 Ulica Sezamkowa
16:00 Szansa na sukces - Urszula
17:00 Beverly Hills 90210 - serial USA
17:50 Halo, Dwójka
18:00 Panorama
18:10 Program lokalny
18:35 Va banque
19:05 7 dni - świat
19:35 Dlaczego to my
20:00 Dramatyczny - sobie /1/
21:00 Panorama
21:40 Wielki Santini - dramat USA
23:30 Dramatyczny - sobie /2/
00:00 Panorama
00:10 Sport - telegram
00:15 Zaraz jazz

Polsat
06:00 PMAM Gra!my
07:00 Disco Polo Live
07:50 Jesteśmy
08:00 W drodze
08:15 Smakosze i rozkosze
08:30 Fashion TV
09:00 Klip Klaps
09:30 Yogi, łowca skarbów - serial anim.
10:00 Disco Relax
11:00 Pomoc domowa
11:30 She TV - serial
12:00 Potężna dżungla - serial
12:30 W pogoni za złotem - film USA
14:10 Reportaż
14:35 Kalejdoskop
15:00 Benny Hill
15:30 Dyżurny Satyryk kraju
16:00 Informacje
16:15 Karolina w mieście - serial
16:45 Żądło 2 - film USA
18:40 Moim zdaniem
18:45 Informacje
19:00 Taekwar - serial
20:00 Jeśli nadejdzie jutro - serial
21:00 Cały ten zgiełk - film USA
23:15 Na każdy temat
00:15 Egzamin dojrzałości - pr. rozr.

Piątka - TV Wrocław
07:45 Program poranny
08:00 ...do Kongresu
08:30 Fakty
09:00 Koncert życzeń
09:30 Program dla dzieci
10:20 Zgadnij, jakie to zwierzę
10:50 Rytmy przyrody
11:10 Poza rok 2000
12:00 Weekend z Piątka
13:20 Magazyn motoryzacyjny
13:50 Twoja Piątka
14:10 Znajomi z zoo
15:00 ...do Kongresu
15:10 Czarodziej z Oz - serial
15:35 Opowieści o rekinach - serial dok.
16:30 Lista przebojów
17:00 Pejzaże kultury
18:10 Fakty
18:30 Ed, koń, który mówi
19:05 Tylko wtedy, gdy się śmieję
20:00 Stop klatka - film USA /1989/
21:35 Chcę wiedzieć
21:45 3, 2, 1, start!
22:20 Przepytywanka
23:00 Bradley i Spirituals Singers Band
23:35 Pokonać diabła - film
Mój blog o starej telewizji i nie tylko: http://wszystkoostarejtvinietylko.blogspot.com/
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
Posty: 16182
Rejestracja: 24 maja 2006, 15:29

Archiwalne ramówki telewizyjne

Post autor: Karol » 15 kwie 2011, 20:03

TVN - 1 grudnia 2001 roku (sobota)

06:15 Telesklep
07:45 Punky Brewster (61) - serial komediowy USA 1984
08:10 Inspektor Gadget (35/86) - serial animowany
08:35 Przygody Kuby Guzika (52/52) - serial animowany
09:00 Łebski Harry (70/86) - serial animowany.
09:25 Denis rozrabiaka (30/78) - serial animowany
09:50 Uczniowskie manewry (13/26) - serial komediowy, USA
10:15 Automaniak - magazyn motoryzacyjny
10:45 VIVA Polska! - program muzyczny
12:45 Big Brother - reality show
13:30 Przygody Supermana (49/66) - serial przygodowy, USA 1993
14:25 Maraton uśmiechu - program rozrywkowy
14:55 Ananasy z mojej klasy - program rozrywkowy
16:00 Dom pełen pomysłów - magazyn
16:30 Wielka niespodzianka Klaudiusza - program rozrywkowy
17:00 Kochane kłopoty (10/21) - serial obyczajowy, USA 2000
17:55 13 Posterunek 2 (13/42) - serial obyczajowy, Polska 2001
18:30 Ale plama - program rozrywkowy
19:00 TVN Fakty
19:20 Sport
19:25 Pogoda
19:35 Milionerzy - teleturniej
20:25 Big Brother - reality show
21:10 Droga do gwiazd - program rozrywkowy
22:10 Blink - film sensacyjny, USA 1994
00:15 Operacja wieczność (7/26) - serial SF, Francja
01:15 Frankenstein - horror, W. Bryt. 1993
03:20 Nic straconego - programy powtórkowe

Canal+ Niebieski - 4 grudnia 2001 roku
09:00 Hity Polskiej Piłki
12:40 Moja matka - film obyczajowy, Australia 2000
14:15 Przyjaciele - serial komediowy USA 25min.
14:40 100 Center Street - serial sensacyjny, USA 2001
15:30 Być jak John Malkovich - komedia, USA 1999
17:20 Łapu Capu - chochliki telewizyjne
17:40 Deser: Punktualność - film krótkometrażowy
17:45 Gra o miłość - film obyczajowy, USA 1999
20:00 Hity Polskiej Piłki: Mecz Odra Wodzisław - GKS Katowice
21:50 Hity Polskiej Piłki: Mecz Amica Wronki - Groclin Grodzisk Wlkp.
23:40 Powrót idioty - komedia, Czechy 1999
01:20 Nietykalni - film sensacyjny, USA 1987
03:20 Wirtualny koszmar - film SF, USA 2000
04:45 Zakończenie programu

TV Puls - 25 grudnia 2001
08:00 Dotyk anioła - serial obyczajowy USA 1994
09:00 Kacper i przyjaciele (71) - serial animowany USA
09:30 Baśnie braci Grimm: Złodziej nad złodzieje - serial animowany
10:00 Historia Jakuba i Józefa - film historyczny USA 1974
12:00 Błogosławieństwo Urbi et Orbi
12:50 Wigilijny romans - dramat obyczajowy USA 1994
14:30 M Kwadrat - talk show Manna i Materny
15:05 Zdarzyło się jutro - serial sensacyjny USA 1996
15:55 Dziesięć przykazań (1) - film historyczny USA 1956
18:10 Bóg na Manhattanie - film dokumentalny Piotra Semki
19:05 Dotyk anioła - serial obyczajowy USA 1994
20:00 Wydarzenia
20:20 Sport
20:25 Pogoda
20:30 Tajemniczy element - serial sensacyjny USA 2000
21:25 Fisher King - film obyczajowy USA 1991
23:50 M Kwadrat - talk show Manna i Materny
00:25 Fisher King - film obyczajowy USA 1991
02:50 Zakończenie programu

TVN Siedem - 22 lipca 2002 roku
06:20 Telesklep
07:00 Yaiba, legendarny samuraj (27) - serial anim.
07:25 Magiczni wojownicy (43) - serial anim.
07:50 Tajemnice pocałunku (1) - telenowela, Meksyk
08:40 Miłość i przeznaczenie (12) - telenowela, Meksyk 1998
09:35 Żar tropików (28) - serial kryminalny, Kanada 1991
10:30 Łamisłówka - teleturniej, Polska 2003
11:30 Krok za krokiem (49) - serial kom., USA 1994
12:00 Virginia (85) - telenowela, Meksyk 2001
12:50 Telesklep
15:05 Yaiba, legendarny samuraj (27) - serial anim.
15:30 Magiczni wojownicy (43) - serial anim.
15:55 Miłość i przeznaczenie (13) - telenowela, Meksyk 1998
16:50 Krok za krokiem (50) - serial kom., USA 1994
17:20 Żar tropików (29) - serial kryminalny, Kanada 1991
18:15 Brygada ratunkowa 2 (5) - serial obycz., USA
19:10 Zawód glina (13) - serial kom., USA
19:40 Nikki (15) - serial kom., USA 2001
20:10 Sprawiedliwość dla niewinnych - film sensacyjny, USA 1993
22:00 Pamięć absolutna (1) - serial fantastyczny, USA/Kanada/Niemcy 1999
23:00 Klucze do miasta - film sensacyjny, USA 1997
01:10 Sprawiedliwość dla niewinnych - film sensacyjny, USA 1993
02:50 Zawód glina (13) - serial kom., USA
03:15 Nikki (15) - serial kom., USA 2001
Awatar użytkownika
Mocny FULL
Activist
Posty: 2631
Rejestracja: 27 lip 2010, 19:19
Lokalizacja: Essen [Deutschland]

Archiwalne ramówki telewizyjne

Post autor: Mocny FULL » 15 kwie 2011, 20:57

Ile wtedy leciało dobrych seriali na TVN 7, a teraz muszę stwierdzić, że nie ma nic ciekawego.
Srały muchy, będzie wiosna. Będzie trawka lepiej rosła - wł.

INNA
Awatar użytkownika
Dijon
VIP Expert
Posty: 6375
Rejestracja: 28 gru 2009, 21:48

Archiwalne ramówki telewizyjne

Post autor: Dijon » 15 kwie 2011, 21:51

TVN7 jak TVN7, ale na TVN-ie to dopiero fajne rzeczy leciały. Bajkowe kino rano, potem w dzień "Ananasy...", po Faktach Milionerzy (oglądany masowo przez całą moją rodzinę, nawet Wiadomości szły w odstawkę :P) no i na koniec Droga do gwiazd.
Awatar użytkownika
Mocny FULL
Activist
Posty: 2631
Rejestracja: 27 lip 2010, 19:19
Lokalizacja: Essen [Deutschland]

Archiwalne ramówki telewizyjne

Post autor: Mocny FULL » 15 kwie 2011, 21:52

Ja się wychowałem na "Bajkowym kinie" - a czołówka to dopiero mnie się podobała, ten dźwięk :)
Miłe wspomnienia :P
Srały muchy, będzie wiosna. Będzie trawka lepiej rosła - wł.

INNA
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
Posty: 16182
Rejestracja: 24 maja 2006, 15:29

Archiwalne ramówki telewizyjne

Post autor: Karol » 15 kwie 2011, 21:53

Ramówka opierała się głównie na anime, serialach komediowych i telenowelach. Średnio zachwycała. Już RTL7 na dwa miesiące przed zakończeniem nadawania prezentowało lepsze programy:


13 stycznia 2002:

07:00 Teleshopping
08:00 Odjazdowe kreskówki: Wilki morskie, Zwierzofraszki, Sylvan, Yaiba - legendarny samuraj - filmy animowane
10:20 Śmiej się razem z nami - program rozrywkowy
10:45 Hotel (10) - serial obyczajowy USA 1982 50min.
11:35 Czynnik PSI 3 (7) - serial SF Kanada 1998 45min.
12:25 Tashunga - Gwiazda Północy - film przygodowy USA 1995 90min.
13:55 Słoneczny patrol (31) - serial przygodowy USA 1989 50min.
14:45 Wilki u naszych drzwi - film przyrodniczy
15:45 Witajcie w Ameryce - komedia Niemcy 1996 91min.
17:20 Klaun (2) - serial sensacyjny Niemcy 1998 45min.
18:10 Cobra - oddział specjalny (2) - serial sensacyjny Niemcy 1996 45min.
19:00 Bez fikcji: Viagra - miłość na receptę - film dokumentalny
20:00 Patrol - film wojenny USA 1989 91min.
21:40 Morderca w moim domu - thriller USA 1996 85min.
23:10 Źródła pożądania - film erotyczny USA 1994 75min.
00:25 Cobra - oddział specjalny (2) - serial sensacyjny Niemcy 1996 45min.
01:15 Patrol - film wojenny USA 1989 91min.
02:45 Teleshopping
Awatar użytkownika
Mocny FULL
Activist
Posty: 2631
Rejestracja: 27 lip 2010, 19:19
Lokalizacja: Essen [Deutschland]

Archiwalne ramówki telewizyjne

Post autor: Mocny FULL » 15 kwie 2011, 21:55

RTL7, wiadomo - extra stacja, nigdy jej nie dorównał TVN 7 i sądząc po ramówce, nie dorówna.
Srały muchy, będzie wiosna. Będzie trawka lepiej rosła - wł.

INNA
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
Posty: 16182
Rejestracja: 24 maja 2006, 15:29

Archiwalne ramówki telewizyjne

Post autor: Karol » 15 kwie 2011, 22:02

RTL7 dużo rzeczy sprowadziła do Polski, m.in. premierowe seriale (Czy boisz się ciemności?, PSI Factor, Sliders, Siódme niebo czy Seaquest), filmy (głównie z wytwórni Universal, udziałowca RTL7), a także anime (serie Dragon Ball, Yaiba czy Soul Hunter) szybki program informacyjny (7 minut oraz flesz 77 sekund), pasma reporterskie (Zoom, Bez fikcji, 52 minuty), szereg autorskich programów muzycznych z Robertem Janowskim, Markiem Niedźwiedzkim czy Agnieszką Maciąg. Późniejsza oferta programów własnych była dużo słabsza - teleturniej Podaj dalej czy programy Pana Japy, okazały się niewypałami. W dodatku po wycofaniu się Universal z RTL7, biblioteka filmowa stacji skurczyła się praktycznie do samych filmów telewizyjnych, na które połakomiłby się co najwyżej Hallmark.

Celowo wyróżniłem niektóre pogrubioną czcionką, bo nie oszukujmy się, ale część z nich przeżywała podwójny sukces - wpierw na antenie RTL7, a po jej zamknięciu m.in. w TVP, Polsacie, TV4, Tele 5 oraz AXN.
michas1992
Użytkownik
Posty: 227
Rejestracja: 28 mar 2011, 14:11

Archiwalne ramówki telewizyjne

Post autor: michas1992 » 18 kwie 2011, 18:52

Gdzie znajde program TVP3 z 25-28 maja 2006? Może ma ktoś Przewodnik Katolicki albo inny program TV z 25-28 maja 2006?
Poszukuje pilnie!
Programowny
Użytkownik
Posty: 217
Rejestracja: 23 sty 2011, 12:00

Archiwalne ramówki telewizyjne

Post autor: Programowny » 18 kwie 2011, 19:50

michas1992 pisze:Gdzie znajde program TVP3 z 25-28 maja 2006? Może ma ktoś Przewodnik Katolicki albo inny program TV z 25-28 maja 2006?
Poszukuje pilnie!
Jak chcesz znaleźć program TVP3 na ten okres, to masz go. Na wypadek zapisałem go, gdybyś się okazało, że nie ma ktoś zainstalowanego Adobe Readera.

czwartek, 25.05.2006
TVP3
06:30 Serwis Informacyjny
06:55 Kurier gospodarczy
07:02 Echa dnia
07:30 Serwis Informacyjny
08:00 Warszawa czeka na papieża
08:10 Papieskim szlakiem: Mazowsze – reportaż
08:30 Serwis Informacyjny
08:52 Gość dnia
09:05 Śladami kardynała Ratzingera – program dokumentalny
09:30 Serwis Informacyjny
10:00 Gość dnia
10:10 Warszawa czeka na papieża
10:30 Serwis Informacyjny
10:45 Pielgrzymka Benedykta XVI do Polski
12:00 Serwis Informacyjny
12:02 Pielgrzymka Benedykta XVI do Polski
12:20 Serwis Informacyjny
12:30 Pielgrzymka Benedykta XVI do Polski
13:35 Serwis Informacyjny
14:00 Benedykt XVI w Polsce
14:30 Serwis Informacyjny
15:00 Benedykt XVI w Polsce
15:30 Serwis Informacyjny
16:00 Papieskim szlakiem: Mazowsze – reportaż
16:10 Rozmowa dnia
16:30 Serwis Informacyjny
17:00 Benedykt XVI w Polsce
17:20 Serwis Informacyjny
17:30 Pielgrzymka Benedykta XVI do Polski
20:00 Benedykt XVI w Polsce
20:30 Serwis Informacyjny
20:50 Studio pogoda
21:00 Echa dnia
21:30 Serwis Informacyjny
21:40 Prognoza pogody
22:00 Benedykt XVI w Polsce
22:30 Serwis Informacyjny
23:10 Kurier sportowy
23:25 Benedykt XVI w Polsce
00:25 Serwis Informacyjny
01:05 Kurier sportowy
01:15 Benedykt XVI w Polsce

piątek, 26.05.2006
TVP3
06:30 Serwis Informacyjny
07:03 Echa dnia
07:30 Serwis Informacyjny
08:00 Papieskim szlakiem: Warszawa – reportaż
08:15 Gość dnia
08:30 Serwis Informacyjny
09:00 Pielgrzymka Benedykta XVI do Polski
11:55 Benedykt XVI w Polsce
12:30 Serwis Informacyjny
13:00 Benedykt XVI w Polsce
13:30 Serwis Informacyjny
14:00 Benedykt XVI w Polsce
14:30 Serwis Informacyjny
14:48 Wierzę, wątpię, szukam
15:15Papieskim szlakiem: Częstochowa – reportaż
15:30 Serwis Informacyjny
15:55 Benedykt XVI w Polsce
16:10 Rozmowa dnia
16:30 Serwis Informacyjny
17:00 Papieskim szlakiem: Częstochowa – reportaż
17:15 Pielgrzymka Benedykta XVI do Polski
19:15 Benedykt XVI w Polsce
19:50 Pielgrzymka Benedykta XVI do Polski: Studio papieskie
20:00 Pielgrzymka Benedykta XVI do Polski
20:30 Serwis Informacyjny
20:50 Studio pogoda
21:00 Echa dnia
21:30 Papieski Serwis Informacyjny TVP3
22:00 Benedykt XVI w Polsce
22:30 Papieski Serwis Informacyjny TVP3
23:10 Kurier sportowy
23:25 Benedykt XVI w Polsce
00:25 Serwis Informacyjny
01:05 Kurier sportowy
01:15 Benedykt XVI w Polsce

sobota, 27.05.2006
TVP3
06:30 Serwis Informacyjny
07:03 Echa dnia
07:30 Papieski Serwis Informacyjny TVP3
08:00 Papieskim szlakiem: Wadowice
08:30 Serwis Informacyjny
08:53 Gość dnia
09:05 Papieskim szlakiem: Kalwaria Zebrzydowska – reportaż
09:30 Serwis Informacyjny
10:00 Gość dnia
10:15 Pielgrzymka Benedykta XVI do Polski
11:30 Serwis Informacyjny
11:55 Pielgrzymka Benedykta XVI do Polski
12:30 Serwis Informacyjny
12:45 Pielgrzymka Benedykta XVI do Polski
12:55 Papieski Serwis Informacyjny
13:00 Pielgrzymka Benedykta XVI do Polski 13:40 Papieskim szlakiem: Kraków
14:00 Benedykt XVI w Polsce
14:30 Serwis Informacyjny
15:00 Benedykt XVI w Polsce
15:30 Serwis Informacyjny
16:00 Benedykt XVI w Polsce
16:10 Rozmowa dnia 16:30 Serwis Informacyjny
17:00 Benedykt XVI w Polsce
17:30 Serwis Informacyjny
17:45 Pielgrzymka Benedykta XVI do Polski
20:35 Serwis Informacyjny
21:00 Echa dnia
21:30 Serwis Informacyjny
22:00 Pielgrzymka Benedykta XVI do Polski
22:30 Serwis Informacyjny
23:25 Pielgrzymka Benedykta XVI do Polski
00:30 Serwis Informacyjny
01:10 Kurier sportowy
01:20 Pielgrzymka Benedykta XVI do Polski

niedziela, 28.05.2006
TVP3
06:30 Serwis Informacyjny
07:03 Echa dnia
07:30 Serwis Informacyjny
08:00 Benedykt XVI w Polsce
08:15 Gość dnia
08:30 Serwis Informacyjny
08:45 Serwis Informacyjny
09:15 Pielgrzymka Benedykta XVI do Polski
12:15 Benedykt XVI w Polsce
12:30 Serwis Informacyjny
13:00 Benedykt XVI w Polsce
13:30 Serwis Informacyjny
13:55 Papieskim szlakiem: Oświęcim – reportaż
14:10 Nie mogłem tutaj nie przybyć – Oświęcim 1979 – reportaż
14:30 Serwis Informacyjny
15:00 Papieskim szlakiem: Oświęcim – reportaż
15:15 Benedykt XVI w Polsce
15:30 Serwis Informacyjny
16:00 Benedykt XVI w Polsce
16:10 Rozmowa dnia
16:30 Serwis Informacyjny
17:00 Pielgrzymka Benedykta XVI do Polski
18:35 Benedykt XVI w Polsce
19:00 Pielgrzymka Benedykta XVI do Polski
20:05 Benedykt XVI w Polsce
20:30 Serwis Informacyjny
20:50 Studio pogoda
21:00 Echa dnia
21:30 Serwis Informacyjny
21:40 Prognoza pogody
22:00 Benedykt XVI w Polsce
22:30 Serwis Informacyjny
23:10 Kurier sportowy
23:15 Studio pogoda
23:25 Benedykt XVI w Polsce
00:25 Serwis Informacyjny
01:05 Kurier sportowy
01:10 Studio pogoda
01:15 Benedykt XVI w Polsce

Źródło: http://echomiasta.pl/archiwum/Wroclaw/WRO_077.pdf
Mój blog o starej telewizji i nie tylko: http://wszystkoostarejtvinietylko.blogspot.com/
fan1233
Użytkownik
Posty: 29
Rejestracja: 01 wrz 2010, 11:41

Archiwalne ramówki telewizyjne

Post autor: fan1233 » 18 kwie 2011, 19:51

Ma ktoś może program TVP 1 i TVP 2 z 18. i 19.02.2001?
Programowny
Użytkownik
Posty: 217
Rejestracja: 23 sty 2011, 12:00

Archiwalne ramówki telewizyjne

Post autor: Programowny » 18 kwie 2011, 20:34

fan1233 pisze:Ma ktoś może program TVP 1 i TVP 2 z 18. i 19.02.2001?
niedziela, 18.02.2001
TVP1
06:30 Samo życie; powt.
06:45 Proszę o odpowiedź
07:05 Za czy przeciw
07:50 Brzydkie kaczątko; odc.37 Złodziej na folwarku; serial anim.prod.hiszpańskiej
08:15 Teleranek
08:45 Siódme niebo; odc.22 Niebezpieczne związki /cz.2/; serial prod.USA
09:30 Magazyn żeglarski
09:45 Wyspa łosi; Salt Water Moose; 1995 film fab. prod. kanadyjskiej; reż: Stuart Margolin; wyk: Johnny Morina, Katharine Isobel, Corinne Conley
11:20 Magazyn motoryzacyjny "MOC"
11:45 Wiadomości
12:00 MŚ w narciarstwie klasycznym; Lahti: konkurs skoków indywidualnych na dużej skoczni
14:25 Anioł Pański; retransmisja z Watykanu
14:40 Kronika Filmowa
15:00 Na wielkiej scenie; Włodzimierz Cimoszewicz kontra Donald Tusk
15:35 Odyseja; odc.2; serial prod.USA
16:30 Sensacje XX wieku; Beria - historia bezprawia /cz.III/
17:00 Teleexpress
17:20 Randka w ciemno; quiz
18:05 Lokatorzy; odc.38 Anioł stróż; serial TVP
18:35 Śmiechu warte
19:00 Wieczorynka; Przygody Myszki Miki i Kaczora Donalda
19:30 Wiadomości
19:51 Sport
19:56 Pogoda
20:05 Twarze i maski; odc.7 Świętoszek; serial TVP
21:05 Złote łany; odc.7; telenowela dok. prod. TVP
21:35 Decyzja należy do ciebie; Nagroda; [za zgodą rodziców] [audiotele:070065580 tak,070065590 nie]
22:15 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie; Suplement
22:20 Pegaz
22:45 Sportowa niedziela
22:50 Mistrzostwa Świata w narciarstwie klasycznym Lahti - kronika
23:15 Rajdowe Samochodowe Mistrzostwa Polski; Rajd Zimowy
23:45 Niezapomniane role; Pomyłka, proszę się wyłączyć; Sorry, Wrong Number; 1948 film fab. prod. USA /za zgodą rodziców/; reż: Anatole Litvak; wyk: Barbara Stanwyck, Burt Lancaster, Ann Richards
01:15 Gwiazdy świecą nocą
01:35 Skarb zatopionej dżonki; film dok. prod. francuskiej
02:30 Zakończenie programu

poniedziałek, 19.02.2001
TVP1
06:00 Kawa czy herbata; w tym Wiadomości:6.05,6.30,7.00,7.25 oraz 6.55 Giełda
07:30 Telezakupy
07:45 Kawa czy herbata
08:15 Krakowskie Przedmieście 27
08:30 Wiadomości
08:41 Pogoda
08:40 Noddy; Przyjęcie urodzinowe; serial animowany prod. USA
09:10 Jedyneczka; program dla dzieci
09:45 Bajeczki Jedyneczki
10:00 Niezwykłe kobiety; oidc.4-ost.; serial prod. USA
10:50 Między nami; Dlaczego jesteśmy ślepi na narkomanię; audiotele:0-700-65-501 tak, 0-700-65-502 nie
11:15 Gotowanie na ekranie
11:35 Klub samotnych serc
12:00 Wiadomości
12:10 Agrobiznes; rolniczy program informacyjny
12:20 Kontrasty - świat, ludzie, pieniądze
12:25 Rolnictwo na świecie
12:45 Plebania; odc.40; serial TVP; powt.
13:10 Złote łany; odc.6/12; telenowela dok.TVP [stereo]; powt.
13:35 Ładna historia
13:45 Fałszywy kadr; Ryszard I "Lwie serce"
14:05 Ładna historia
14:15 Egipt; odc.2/10 - Królowie i chaos [cz.2]; serial dok.prod.angielsko-francuskiej
14:40 The lost secret; [4]; język angielski dla średniozaawansowanych
15:00 Wiadomości
15:10 Rynek
15:30 Euroexpress
15:40 Mazurski syndrom; reportaż
16:00 Moda na sukces; odc.1314; serial prod.USA
16:35 Teleexpress
16:55 Studio sport - Mistrzostwa Świata w narciarstwie klasycznym - Lahti
18:00 Gość Jedynki
19:00 Wieczorynka; Bob budowniczy; serial anim.prod.angielskiej
19:30 Wiadomości
19:56 Sport
20:01 Pogoda
20:10 Miej oczy szeroko otwarte; Damsko-męskie sprawy; film dok.Ewy Borzęckiej
21:10 Rower Błażeja
21:45 Teatr Telewizji; Diabelskie nasienie; autor: Ivo Bresan; reż: Olga Lipińska; wyk: Jerzy Kamas,Piotr Fronczewski,Krzysztof Gosztyła
23:10 Monitor Wiadomości
23:35 Sportowy flesz
23:40 Mistrzostwa Świata w narciarstwie klasycznym Lahti - kronika
00:00 Konserwacja nadajnika dla W-wy i okolic od godz.24.00 do 6.00
00:00 Oparte na faktach; Ostatni kontrakt; Sista Kontrakt; 1998 film fab.prod.szwedzkiej [za zgodą rodziców]; reż: Kjell Sundvall; wyk: Mikael Persbrandt,Michael Kitchen,Pernilla August
01:45 Między nami; Dlaczego jesteśmy ślepi na narkomanię; powt.
02:10 Plebania; odc.39,40; serial TVP; powt.
03:00 Zakończenie programu

TVP2
07:30 Dziennik krajowy
07:50 Studio urody
08:00 PROGRAM LOKALNY
08:30 Na dobre i na złe; odc.54 -Za głosem serca; serial TVP; powt.
09:25 Wielka odmiana; odc.12/26 - Szansa dla marzeń; serial prod. australijskiej
10:20 Nasza wielka rodzina; odc.15/20 - Wiewiórki-leśni ogrodnicy; serial dok.prod.japońskiej
10:45 Okavango; odc.11/26; serial prod. USA
11:45 Familiada; teleturniej; powt.
12:10 Pół żartem, pół serial-czyli Złotopolskie Remanenty; quiz; powt.
13:10 Doktor z alpejskiej wioski; odc.94/97 - Niebieska poświata; serial prod. niemiecko-austriacko-włoskiej
14:00 Na maksa; teleturniej
14:30 Studio sport; MŚ w narciarstwie klasycznym; Lahti -bieg na 30 km mężczyzn stylem klasycznym
15:10 Miami Sands; odc.18/110; serial prod. USA
16:00 Panorama
16:10 M jak miłość; odc.2; serial TVP
17:05 Małe ojczyzny; Zostawić swój ślad; film dok. Ireny Wollen
17:30 PROGRAM LOKALNY
18:22 Pogoda
18:30 Panorama
18:50 Dwójkomania
18:55 Va banque; teleturniej
19:25 Kościół i świat
19:30 Magazyn piłkarski "Gol"
19:55 Karnawał gwiazd; stereo
21:00 Panorama
21:20 Sport-telegram
21:26 Pogoda
21:35 Nie ma róży bez ognia; 1974 komedia prod. polskiej; reż: Stanisław Bareja; wyk: Jacek Fedorowicz, Halina Kowalska, Jerzy Dobrowolski, Stanisława Celińska
23:10 Tajemnice Rosji; Ural-granica między Europą a Azją -Ural środkowy /2/; serial dok.prod.polsko-niemieckiej
00:00 Konserwacja nadajnika dla W-wy i okolic od godz.24.00 do 6.00
00:00 Mieczysław Karłowicz - Koncert skrzypcowy A-dur op.8
00:35 Kino bez granic; Cel uświęca środki; Rain without Thunder; 1992 film fab.prod.USA; reż: Gary Bennett; wyk: Betty Buckley,Jeff Daniels,Graham Greene
01:55 Zakończenie programu
Mój blog o starej telewizji i nie tylko: http://wszystkoostarejtvinietylko.blogspot.com/
michas1992
Użytkownik
Posty: 227
Rejestracja: 28 mar 2011, 14:11

Archiwalne ramówki telewizyjne

Post autor: michas1992 » 18 kwie 2011, 21:15

Programowny pisze:
michas1992 pisze:Gdzie znajde program TVP3 z 25-28 maja 2006? Może ma ktoś Przewodnik Katolicki albo inny program TV z 25-28 maja 2006?
Poszukuje pilnie!
Jak chcesz znaleźć program TVP3 na ten okres, to masz go. Na wypadek zapisałem go, gdybyś się okazało, że nie ma ktoś zainstalowanego Adobe Readera.

Źródło: http://echomiasta.pl/archiwum/Wroclaw/WRO_077.pdf
Dzięki za pomoc
fan1233
Użytkownik
Posty: 29
Rejestracja: 01 wrz 2010, 11:41

Archiwalne ramówki telewizyjne

Post autor: fan1233 » 18 kwie 2011, 21:30

Dzięki za te ramówki. Co do dnia 18.02.2001, konkurs skoków z Lahti przeniesiono na godzinę 17:00 i nie nadano ,,Randki w ciemno''. Po 29 skokach go przerwano i przeniesiono na następny dzień, co jest odnotowane w programie. Ma ktoś ramówki TVP1 i TVP2 na 24.02.2001 i 25.02.2001?
Programowny
Użytkownik
Posty: 217
Rejestracja: 23 sty 2011, 12:00

Archiwalne ramówki telewizyjne

Post autor: Programowny » 19 kwie 2011, 15:08

fan1233 pisze:Ma ktoś ramówki TVP1 i TVP2 na 24.02.2001 i 25.02.2001?
sobota, 24.02.2001
TVP1
06:30 Wszystko o działce i ogrodzie
07:00 Agrolinia
07:45 Tańce polskie; Tańce spiskie
08:00 Zwierzęta świata; Zatoka olbrzymów; cz.2-ost.; film dok.prod.angielskiej [stereo]
08:30 Wiadomości
08:41 Pogoda
08:45 Ziarno; program redakcji katolickiej dla dzieci i rodziców
09:10 Cybermania; teleturniej komputerowy
09:40 Walt Disney przedstawia; Produkcje Myszki Miki; serial anim.prod.USA
10:00 Walt Disney przedstawia; Zwariowana szkoła; odc.4
10:55 Dziedzictwo. Odc. 1 - serial prod.kanad.
11:45 Sekrety zdrowia
12:00 Podróżnik; Kuba; magazyn turystyczny
12:25 Miliard w rozumie; teleturniej
13:00 Wiadomości
13:10 Anegdoty prezydenckie Longina Pastusiaka; odc.49-George Walker Bush
13:20 Rozmowy na nowy wiek; z Wiesławem Juszczakiem "o sztuce prawdziwej"
13:45 Jaka to melodia?; odc.553
14:10 Bohaterowie i nikczemnicy; Heroes and Villains; 1999 -Gaz do dechy - film fab.prod.angielskiej; reż: Mark Chapman; wyk: Rowan Atkinson,Gavin Richards,Geoffrey Palmer
15:05 Jeśli nie Oxford,to co?; teleturniej
15:30 Przyjaciele; program z udziałem niepełnosprawnych
16:00 Trudne pytania; - suplement
16:20 Lista przebojów; [stereo]
16:45 Wrzuć Jedynkę
17:00 Teleexpress
17:20 Kochamy polskie seriale; teleturniej
17:50 Plebania; odc.42
18:25 Pokaż, co potrafisz - Akademia IQ; program dla młodych widzów
19:00 Wieczorynka; Mapeciątka; serial anim.prod.angielskiej
19:30 Wiadomości
19:51 Sport
19:57 Prognoza pogody
20:05 Robin Hood - Faceci w rajtuzach; Robin Hood Men in Tights; 1996 komedia prod.USA; reż: Mel Brooks; wyk: Cary Elwes,Richard Lewis,Roger Rees
21:50 Tylko u nas
22:00 Od tanga do tanga - Sylwester z Jedynką; stereo
23:40 Sportowa sobota
23:50 Halowe Mistrzostwa Polski w lekkiej atletyce - kronika
00:00 Mistrzostwa Świata w narciarstwie klasycznym Lahti - kronika
00:15 Strzelec; Shooter; 1997 film fab.prod.USA [tylko dla dorosłych]; reż: Fred Olen Ray; wyk: Michael Dudikoff,Randy Travis,Valerie Wildman
01:45 Klan; odc.434; telenowela TVP; powt.
02:10 Klan; odc.435; telenowela TVP; powt.
02:35 Klan; odc.436; telenowela TVP; powt.
02:55 Domator; Inside Out; 1986 film fab.prod.USA; reż: Robert Taicher; wyk: Elliot Gould,Howard Hesseman,Jennifer Tilly
04:20 Times Square; Times Square; 1980 film fab.prod.USA; reż: Allan Moyle; wyk: Tim Curry,Trini Alvarado,Robin Johnson
06:15 Zakończenie programu

TVP2
07:00 Echa tygodnia; /dla niesłyszących/
07:30 Spróbujmy razem; magazyn dla niepełnosprawnych
08:00 Program lokalny
09:00 Doogie Howser, lekarz medycyny; odc.33/97; serial prod.USA
09:25 Gospodarka w Dwójce
09:50 Studio sport; MŚ w narciarstwie klasycznym; Lahti - kombinacja norweska: sprint,skoki mężczyzn
11:00 Ej przeleciał ptaszek - 50 lat "Mazowsza"; koncert Państwowego Zespołu Pieśni i Tańca "Mazowsze"[stereo]
11:30 Ulica Sezamkowa; program dla dzieci
12:00 Kino bez rodziców; Flinstonowie; serial animowany prod. USA
12:20 Kino bez rodziców; Tom i Jerry; serial anim.prod.USA
12:30 Kino bez rodziców; Tajemnica Sagali; odc.11/14 - Najkrótszy dzień; serial prod.polsko-niemieckiej
13:00 Parker Lewis nigdy nie przegrywa; odc.50/73; serial prod.USA
13:25 Arka Noego
14:00 Co ludzie powiedzą; odc.24/40; serial kom.prod.angielskiej
14:30 Familiada; teleturniej
15:00 Złotopolscy; odc.299 - Śmierć Kęsika; telenowela TVP
15:30 Studio sport; Drużynowy konkurs skoków narciarskich na średniej skoczni - Lahti
18:00 Program lokalny
18:22 Pogoda
18:30 Panorama
18:50 Dwójkomania
18:55 Klinika pod Wyrwigroszem; odc.5 - Skarb; serial TVP
19:25 Z Dwójką dookoła świata; Trydent kraina słońca i śniegu
19:40 Studio sport; MŚ w narciarstwie klasycznym; Lahti- kombinacja norweska: sprint,biegi mężczyzn
19:55 Przeżyjmy to jeszcze raz; Co nam w duszy gra; Sylwester /2/; stereo
20:50 Słowo na niedzielę
21:00 Panorama
21:20 Sport-telegram
21:26 Prognoza pogody
21:35 Szept zabójcy; Whisperkill; 1988 film sensacyjny prod.USA; reż: Christian I.Nybby; wyk: Loni Anderson,Joe Penny,June Lockhart
23:10 Jak upolować mężczyznę, czyli seks w wielkim mieście; odc.9/13; serial prod.USA
23:35 Billboard; 1998 film fab. prod. polskiej (96'); reż: Łukasz Zadrzyński; wyk: Rafał Maćkowiak, Andrzej Seweryn, Bogusław Linda, Piotr Fronczewski
01:10 2 TM 2,3 - koncert; zespołu Tymoteusz
02:05 Zakończenie programu

niedziela, 25.02.2001
TVP1
06:30 Chcemy pomóc; powt.
06:45 Proszę o odpowiedź; powt.
07:00 Nasza gmina
07:50 Brzydkie kaczątko; odc.38 - Powrót Pelasi; serial anim.prod.hiszpańskiej
08:15 Do góry nogami; program dla dzieci
08:45 Siódme niebo; odc.23 - Nie zabierajcie mi mojej miłości; serial prod.USA
09:30 Magazyn żeglarski
09:45 The Race-regaty dookoła świata
10:00 Klub Baby-Sitter; Baby-Sitters Club; 1995 film fab.prod.USA; reż: Melanie Mayron; wyk: Schuyler Fisk,Rachael Leigh Cook,Larissa Oleynik
11:35 Magazyn motoryzacyjny "MOC"
12:00 Anioł Pański; transmisja z Watykanu
12:10 Czasy
12:25 Otwarte drzwi; magazyn katolicki
13:00 Wiadomości
13:10 Tydzień
13:45 Odyseja; odc.3/4; serial prod.USA
14:30 Gwiazdy w Jedynce; [stereo]
15:10 Festiwal Filmowy Berlin - 2001; reportaż
15:30 Widziałam
16:00 Studio sport; MŚ w narciarstwie klasycznym; Lahti - drużynowy konkurs skoków na dużej skoczni
17:00 Teleexpress
17:20 Randka w ciemno; quiz
18:05 Lokatorzy; odc.39 - Grypa gigant; serial TVP
18:35 Śmiechu warte
19:00 Wieczorynka; Przygody Myszki Miki i Kaczora Donalda; serial anim.prod.USA
19:30 Wiadomości
19:51 Sport
19:56 Prognoza pogody
20:05 Twarze i maski; odc.8-ost. - Jubileusz; serial TVP
21:05 Złote łany; odc.8/12; telenowela dok.TVP [stereo]
21:30 Zwyczajni-niezwyczajni
22:15 Pegaz
22:40 Sportowa niedziela
22:55 Halowe Mistrzostwa Polski w lekkiej atletyce - kronika
23:10 Mistrzostwa Świata w narciarstwie klasycznym Lahti - kronika
23:25 Niezapomniane role; Wodzirej; 1977 film fab.prod.polskiej; reż: Feliks Falk; wyk: Jerzy Stuhr,Michał Tarkowski,Sława Kwaśniewska
01:10 Klub samotnych serc; powt.
01:30 Południe; film dok.prod.francuskiej
02:40 Zakończenie programu

TVP2
07:00 Twarze i maski; odc.8-ost. - Jubileusz; serial prod. TVP [dla niesłyszących]
07:55 Słowo na niedzielę; [dla niesłyszących]
08:00 Program lokalny
09:00 Doogie Howser, lekarz medycyny; odc.34/97; serial prod.USA
09:25 Nie tylko dla komandosów
09:50 Studio sport; MŚ w narciarstwie klasycznym; Lahti - bieg na 30 km kobiet stylem dowolnym
10:35 Wycieczki przyrodnicze; odc.6/9 - Złowróżbne ptaki; serial dok. prod. angielskiej
11:05 Podróże kulinarne Roberta Makłowicza; odc.49-Smak Bolonii i Ferrary
11:30 Jej styl; magazyn
12:00 Lewa ręka Pana Boga; Left Hand of God; 1955 film fab. prod.USA; reż: Edward Dmytryk; wyk: Humphrey Bogart, Gene Tierney,Lee J.Coob
13:30 Studio sport; MŚ w narciarstwie klasycznym; Lahti - bieg na 50 km mężczyzn stylem dowolnym
14:10 30 ton! - lista,lista- lista przebojów; [stereo]
14:45 Familiada; teleturniej
15:15 Złotopolscy; odc.300 - Klementyna; telenowela TVP
15:45 Bezludna wyspa
16:40 Na dobre i na złe; odc.55; serial TVP
17:35 7 dni świat
18:00 Program lokalny
18:22 Pogoda
18:30 Panorama
18:50 Dwójkomania
18:55 Święta wojna; odc.53-Śląskie gody; serial prod.TVP
19:25 Młodym być i więcej nic; - Jarema Stępowski
20:00 Balowy wieczór kabaretowy; .; wyk: Kabaret Elita,Hanka Bielicka,Krzysztof Piasecki i inni
20:50 Dwójkomania
21:00 Panorama
21:20 Sport-telegram
21:26 Prognoza pogody
21:35 Życie do poprawki; odc.10/22 - Koniec szkoły; serial prod.kanadyjskiej
22:20 Polska bez fikcji; Zjadacze gwiazd; film dok.Jacka Kruczkowskiego
23:10 Rewelacja miesiąca; Giuseppe Verdi - Aida; opera; reż: Rai Trade; wyk: Larissa Diadkova,Jose Cura,Sylvie Valayre oraz Orkiestra,Chór p/d Daniela Orena i Balet Arena di Verona
02:00 Ziemia - ostatnie starcie; odc.14 - Gniew Achillesa; serial prod.USA
02:45 Zakończenie programu
Mój blog o starej telewizji i nie tylko: http://wszystkoostarejtvinietylko.blogspot.com/
ODPOWIEDZ

Wróć do „Wspomnienia”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Maciek23, urban1000 i 7 gości