Archiwalne ramówki telewizyjne

Historia telewizji w Polsce i na świecie. Nieistniejące kanały telewizyjne odbierane w naszym kraju.
Grzelich1996
Junior
Posty: 979
Rejestracja: 11 lis 2010, 13:02
Lokalizacja: Kodeń

Archiwalne ramówki telewizyjne

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Grzelich1996 »

Mocny FULL pisze:Proszę poprawić tytuł tego filmu, "Przygoda na Mariensztacie" - doskonała klasyka lat 50-tych, jako ciekawostkę dodam, że film został nakręcony w kolorze
Rzeczywiście, to był pierwszy polski film w kolorze.
http://www.youtube.pl/telefilmkoden2 - mój profil na YouTube
Awatar użytkownika
Mocny FULL
Activist
Posty: 2631
Rejestracja: 27 lip 2010, 19:19
Lokalizacja: Essen [Deutschland]
x 5

Archiwalne ramówki telewizyjne

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Mocny FULL »

Może nie pierwszy, ale jeden z pierwszych, bo film "Ślubujemy. Spotkanie w Warszawie" też jest z 1953r. w kolorze :)
Srały muchy, będzie wiosna. Będzie trawka lepiej rosła - wł.

INNA
Grzelich1996
Junior
Posty: 979
Rejestracja: 11 lis 2010, 13:02
Lokalizacja: Kodeń

Archiwalne ramówki telewizyjne

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Grzelich1996 »

Program dnia TVP1 na wtorek, 25 grudnia 2001 roku:
07:05 Cherly Chase zabawia klienta - burleska prod. USA, 1930
07:30 Klan (534) - serial, TVP 2001
07:55 Imperium oceanu - film dokumentalny, Australia 2000
08:45 Budzik - program dla dzieci
09:20 Kometa nad Doliną Muminków - film animowany, Niemcy 1993
10:30 Wesołych Świąt - film animowany, USA 1999
11:25 Wybierz teledysk
11:55 Urbi et Orbi - transmisja błogosławieństwa z Watykanu
12:55 Gwiazda wigilijna - komedia, USA 1986
14:30 Tajemnice przyrody - Niepokonany wilk - film dokumentalny, Wielka Brytania 1998
15:20 Śmiechu warte
15:45 Jaka to melodia? - wydanie specjalne
16:30 Klan (535) - serial, TVP 2001
17:00 Teleexpress
17:20 Asterix i Obelix kontra Cezar - komedia, Francja/Włochy/Niemcy 1999
19:10 Wieczorynka: Kacper, Miś Poldek
19:30 Wiadomości
20:05 Pan Tadeusz - film kostiumowy, Polska 1999
22:45 Drzewo Jozuego - film sensacyjny, USA 1993
00:30 Strzelec - western, USA 1997
02:05 Zakończenie programu

Ma ktoś ramówki TVP2, TVP3, TV Polonia, Polsat, TV4, TVN, RTL7 i TV Puls na ten dzień?
http://www.youtube.pl/telefilmkoden2 - mój profil na YouTube
Programowny
Użytkownik
Posty: 231
Rejestracja: 23 sty 2011, 12:00
x 10

Archiwalne ramówki telewizyjne

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Programowny »

Program TP1, TP2 i TP Katowice na:
sobota, 10.11.1990
TP1
07:00 Program dnia
07:05 W sobotę rano
07:35 Tydzień na działce
08:05 Rolnictwo na świecie
08:20 Piłkarska kadra czeka
08:35 Ziarno - pr. Redakcji Katolickiej
09:00 Wiadomości poranne
09:10 Wiatrak - magazyn dla dzieci i młodzieży oraz film z serii "Przygody na Kithirze" /2/
10:40 Na zdrowie
11:00 Bezimiennemu bohaterowi - wojskowy pr. dokumentalny
11:25 Koncert życzeń
11:55 Rockexpress
12:25 Żyć - mag. ekologiczny
13:00 Prawo prawa
13:15 Laboratorium
13:45 Siódemka w Jedynce
14:35 Polska-Niemcy - Wspólne drogi
15:05 Butik
15:35 Telewizja z podziemia
16:20 Przygody czarnego ogiera - film prod. USA
17:10 Magromagazyn
17:15 Teleexpress
17:35 Telewizyjna giełda piosenki "Premie, premiery
18:30 Kandydaci na Urząd Prezydenta RP: S. Tymiński, T. Mazowiecki, R. Bartoszcze, L. Wałęsa, W. Cimoszewicz, L. Moczulski
19:00 Z kamerą wśród zwierząt: Żyrafa i Okapi
19:15 Dobranoc: Mały Pingwin Pik-Pok
19:30 Wiadomości
20:05 Człowiek, który kochał koci taniec - film prod. USA (1978)
22:10 Wokół wyborów prezydenckich - pr. publ.
22:40 Wiadomości wieczorne
22:50 Sportowa sobota
23:45 W potrzasku - horror prod. franc. (1984)
01:00 Program na niedzielę

TP2
06:55-10:20 Telewizja Śniadaniowa:
06:55 Powitanie
07:00 CNN - Headline News
07:15 Uniwersalny kurs języka Angielskiego
07:20 Magazyn telewizji śniadaniowej
08:00 Panorama dnia
08:10 Dziedzictwo - serial /7-ost./
09:05 Magazyn telewizji Śniadaniowej
09:45 Retransmisja obrad Sejmu
10:20 Bariery
10:40 Cudowne lata /19/ - serial
11:05 Program dnia
11:10 Rodzina Brettów /5/ - serial
12:00 Santa Barbara /73 i 74/ - serial
13:30 5-10-15 - program dla dzieci i młodzieży
14:30 Strefa mroku - serial /6/
15:00 Ordonka /2/ - koncert
16:00 Studio im. Andrzeja Munka: Piłsudski
17:55 Uniwersalny kurs języka Angielskiego
18:00 Program Lokalny
18:30 Benny Hill
19:00 Uśmiech z Galicji
19:30 W Badenii-Wirtembergii - rep.
20:00 Requiem Romana Maciejewskiego w wyk. chóru i orkiestry Filharmonii Narodowej
21:00 Dwa + 2
21:30 Panorama dnia
21:45 Słowo na niedzielę
21:50 Przegląd muzyczny
22:10 Rodzina Brettów /5/ - serial
23:00 Za chwilę dalszy ciąg programu
00:00 Komentarz dnia
00:05 CNN - Headline News
00:20 Uniwersalny kurs języka Angielskiego
00:25 Program na niedzielę

TP Katowice
11:00 Aktualności
11:15 11 listopada
11:45 Telefoniada
12:30 Magazyn artystyczny
13:00 Wirtuozi gitary
13:30 Sacrum profanum
14:00 Supermarket
14:30 Muzyczna 15
14:45 Sportowy przebój tygodnia
15:00 Protest prezydentów
15:30 Kino z satelity: Bonanza
16:30 Pr. sat SKY 1
18:00 Aktualności
18:30 I liga piłki nożnej
20:20 Pr. sat SKY 1

niedziela, 11.11.1990
TP1
07:00 Witamy o siódmej
07:30 Kraj za miastem
07:55 Po gospodarsku
08:10 Od niedzieli do niedzieli
08:55 Program dnia
09:00 Dla młodych widzów: Teleranek oraz film z serii Niebezpieczna zatoka
10:30 Skarby jasnogórskie
10:55 Szczęśliwe dni - Benedykta Jerzego Dorysa - film dok.
11:25 Najdumniejsza z pieśni - pr. dok.
11:50 Uroczysta odprawa wart
13:00 Teatr Młodego Widza: Wspomnienia Niebieskiego Mundurka /1/
13:55 Telewizyjny koncert życzeń
14:40 Pieśni patriotyczne - widowisko muz.
15:10 W starym kinie: Śluby ułańskie - film archiwalny z 1934r.
16:30 Prawdziwi marynarze nigdy nie umierają - film dok.
17:15 Teleexpress
17:30 Lwowskie orlęta - pr. publ.
17:50 Portrety - Piosenka nie da ci zapomnieć
19:00 Wieczorynka: Myszka Miki i Kaczor Donald
19:30 Wiadomości
20:05 Daniya /2/- film fab. prod. franc.
21:00 Kandydaci na Urząd Prezydenta RP: L. Wałęsa, W. Cimoszewicz, L. Moczulski, R. Bartoszcze, T. Mazowiecki, S. Tymiński
22:00 Jedna z żołnierskich dróg - film dok.
22:55 Sportowa niedziela

TP2
06:40 Powitanie
06:45 Panorama dnia
06:55 I wzleciał orzeł biały - film dok.
07:35 Przegląd tygodnia /dla niesłyszących/
08:10 Film dla niesłyszących: Daniya /2/- film fab. prod. franc.
09:10 Jutro poniedziałek
09:30 Program lokalny
10:00 CNN - Headline News
10:15 Santa Barbara - serial
11:45 Express Dimanche
12:00 Program dnia
12:05 Polska Kronika Filmowa
12:15 Wolna sobota - film prod. pol.
12:55 100 pytań do...
13:35 Nie zapomnijcie o korzeniach
14:05 Maciej Niesiołowski - z batutą i humorem
14:30 Latający doktorzy /9/ - serial
15:10 Archiwum kontaktu TV: Piłsudzki
16:10 Podróże w czasie i przestrzeni: Wspólny rynek /2/
17:00 Studio Sport
17:30 Bliżej świata
19:00 Wydarzenie tygodnia
19:30 Galeria Dwójki
20:00 Wieczór polski
21:30 Panorama dnia
21:45 Cztery kobiety /2/ - serial
23:05 Rozmowy bez sekretów
23:55 Komentarz dnia
00:00 Akademia wiersza: Juliusz słowacki "Hymn"
00:05 CNN - Headline News
00:20 Program na poniedziałek

TP Katowice
10:00 Pr. sat RTL
12:45 Simpsonowie - serial
13:20 Zwali go nieustraszonym /odc. 1 i 2/
15:05 Bonanza
16:00 Bonanza
16:50 Aniołki Charliego - serial
18:30 Sport w trójce

poniedziałek, 12.11.1990
TP1
13:30-15:55 Telewizja Edukacyjna:
13:30 Spotkanie z literaturą, kl. IV - widowisko w Teatrze Telewizji
14:05 Agroszkoła: Smak polędwicy
14:35 Język francuski /9/
15:05 Zapraszamy
15:30 Uniwersytet nauczycielski - społeczeństwo wychowujące
15:55 Program dnia
16:00 Wiadomości
16:10 Wideo-top
16:20 Luz - program nastolatków
17:15 Teleexpress
17:30 Encyklopedia II wojny światowej
17:55 Rodzina Kanderów /8/ - serial TP
18:50 10 minut
19:15 Dobranoc: Przygody Bolka i Lolka
19:30 Wiadomości
20:05 Nim słońce wzejdzie - film dok.
22:10 W Sejmie i Senacie
22:40 Wiadomości Wieczorne
22:55 Festiwal Muzyki Jazzowej
23:30 Język niemiecki /4/
00:00 Mistrzostwa świata w podnoszeniu ciężarów

TP2
13:30 Powitanie
13:35 Przegląd prasy
13:45 Antena Dwójki
14:00 CNN - Headline News
14:15 Magazyn piłkarski
15:00 Zwierzęta wokół nas
15:30 Szuani - serial franc.
16:30 Ojczyzna-polszczyzna
16:45 Widziane z Gdańska - pr. publ.
17:00 Program kulturalny
17:30 Jester Mason i magiczne słuchawki - film USA
17:55 Kurs języka angielskiego
18:00 Program lokalny
18:30 Kandydaci na urząd prezydenta RP: W. Cimoszewicz, L. Wałęsa, T. Mazowiecki, R. Bartoszcze, S. Tymiński, L. Moczulski
18:40 Przegląd Polskich Kronik Filmowych
19:00 Wieczór Dwójki z Heleną Majdaniec
19:30 Język angielski /4/
20:00 Auto-Moto-Fan-Klub
20:30 Program publicystyczny
21:00 Studio tajemnic
21:30 Panorama dnia
21:45 Sport
21:55 Rozmowy o ciepieniu
22:10 Szuani /1/ - serial franc.
23:05 Studio im. Andrzeja Munka
23:30 Komentarz dnia
23:35 CNN - Headline News
23:55 Kurs języka angielskiego
00:00 Program na wtorek

TP Katowice
14:00 Pr. sat. CNN
16:00 Magazyn medyczny
16:25 Gorący temat
16:40 Legiony, legiony
17:00 Portrety
17:15 Muzyczna 15
17:30 Kalejdoskop sportowy
18:00 Aktualności
18:30 Aniołki Charliego - serial
19:30-22:00 Pr. sat. TV5
Źródło: Dziennik Dolnośląski oraz Kronika Beskidzka
Mój blog o starej telewizji i nie tylko: http://wszystkoostarejtvinietylko.blogspot.com/
Awatar użytkownika
CHRIS
Użytkownik
Posty: 125
Rejestracja: 07 sie 2007, 11:05
Lokalizacja: Poznań-Grunwald

Archiwalne ramówki telewizyjne

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: CHRIS »

Ciekawa ta ramówka TP Katowice... sprawdziłem że Simpsonowie zadebiutowali w Polsce właśnie na Katowickiej 3, dopiero w 1993 wprowadzono ten serial do ramówki TVP1...
Programowny
Użytkownik
Posty: 231
Rejestracja: 23 sty 2011, 12:00
x 10

Archiwalne ramówki telewizyjne

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Programowny »

http://www.youtube.com/watch?v=YqP19h6bp8k - program TVP1 na 04.09.1996

Dla tych którzy nie mogą obejrzeć filmu program TVP1 na 04.09.1996 oraz jako bonus program TVP2 w ten sam dzień:
środa, 04.09.1996
TVP1:
06:00 Kawa czy herbata?
07:45 Muzyczna Jedynka
08:00 Nie ma jak w domu - serial prod. australijskiej /30/
08:30 Wiadomości
08:40 Tęczowy Music Box
09:05 Gimnastyka - na co dzień
09:10 Mama i ja - program dla mamy i trzylatka
09:25 Domowe przedszkole
09:50 Porozmawiajmy o dzieciach
10:00 Miłosne rozterki - serial prod. niemieckiej /8/
10:50 Telezakupy
11:00 Zrób to tak, jak my
11:15 Poradnik bałaganiarza - Bałagan finansowy
11:30 Książki, które wstrząsnęły światem - Kapitał
11:50 "Arcydzieła" Łukasz Cranach - Adam i Ewa w raju - serial dok. prod. ang. /1/
12:00 Wiadomości
12:10 Agrobiznes - rolniczy program informacyjny
12:20 Magazyn notowań: Super świnia; Nie tylko 990
12:40 "W plener"
13:05 Start - teleturniej sportowy
13:25 Amerykańscy eksperci o Polsce
13:50 Mistrzowie: Maria Janion
14:20 Oświatowe informacje
14:25 Łowcy tajemnic - Latająca fortecy
14:40 Dzieje jednego wynalazku - Łazienki
14:50 Program dnia
15:00 Wiadomości
15:10 Ekonomiczne opały rodziny Kowalskich: Kowalski i jego rodzina /1/
15:30 Nieustraszeni - serial prod. kanadyjskiej /1/
16:00 Telezawody - teleturniej
16:25 Muzzy in Gondoland - język ang. dla dzieci
16:30 Dla młodych widzów: Raj
16:50 Kartka z kalendarza
17:00 Teleexpress
17:25 Inny świat - serial prod. USA /28/
18:00 Miliard w rozumie - teleturniej
18:30 Sensacje XX wieku: Jak umierali bogowie
19:00 Wieczorynka: Madeline
19:30 Wiadomości
20:10 Studio Sport: Mecz towarzyski w piłce nożnej Polska-Niemcy
22:10 Reportaż
22:45 Air Show - międzynarodowe pokazy lotnicze
23:15 Wiadomości
23:30 Cafe fusy - program muzyczny
00:05 Mężowie i kochankowie - dramat erotyczny prod. włoskiej
01:35 Zakończenie programu

TVP2:
07:00 Panorama
07:05 Studio Sport
07:10 Magazyn Dwójki
07:50 Akademia zdrowia Dwójki
08:00 Program lokalny
08:30 Moje trzy córki - serial
09:00 Walcząc o ich przetrwanie
10:00 Truskawkowe studio
10:25 Dialogi polskie
11:10 Piosenka pstrąga
12:00 Wiedeńskie koncerty na szlaku
12:25 Skrzydła bliżej marzeń
13:00 Panorama
13:25 Doktor z alpejskiej wioski - serial
14:10 Muzyczne nowości
14:25 Clipol
15:00 Sylvan - serial anim.
15:25 Akademia zdrowia
15:35 Program publicystyczny
16:00 Panorama
16:10 Pejzaże wsi polskiej
16:35 5x5
17:00 Seans filmowy
17:30 Program lokalny
18:00 Panorama
18:10 Program lokalny
18:35 Teleturniej: Jeden z dziesięciu
19:05 Ekspres reporterów
19:35 Truskawkowe studio
20:00 Kraina szczęścia - kom. fińska
21:00 Panorama
21:30 Rewelacja miesiąca
22:35 Viridiana - film hiszp.-meks.
00:05 Panorama
00:15 Zek - międzynarodowy gułag
Źródło programu TVP2: Panorama Oleśnicka
Mój blog o starej telewizji i nie tylko: http://wszystkoostarejtvinietylko.blogspot.com/
Grzelich1996
Junior
Posty: 979
Rejestracja: 11 lis 2010, 13:02
Lokalizacja: Kodeń

Archiwalne ramówki telewizyjne

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Grzelich1996 »

Niech ktoś wstawi tutaj ramówkę TVP2, TVP3, TV Polonia, Polsat, TV4, TVN, RTL7 i TV Puls na 25 grudnia 2001 roku.
http://www.youtube.pl/telefilmkoden2 - mój profil na YouTube
Awatar użytkownika
Mocny FULL
Activist
Posty: 2631
Rejestracja: 27 lip 2010, 19:19
Lokalizacja: Essen [Deutschland]
x 5

Archiwalne ramówki telewizyjne

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Mocny FULL »

Już w 1996r. nadawano na TVP 1 Telezakupy?, ciekawe czy to był TV Market?
Srały muchy, będzie wiosna. Będzie trawka lepiej rosła - wł.

INNA
Awatar użytkownika
Direct
VIP Mod
Posty: 9094
Rejestracja: 10 maja 2009, 18:09
Lokalizacja: Śląsk
x 128
x 267

Archiwalne ramówki telewizyjne

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Direct »

Trudno powiedzieć, ale moim zdaniem były to raczej Telezakupy Mango, bo TV Market powstał właśnie w 1996 roku, a Mango w 1989.
Pozdrawiam, Direct
Programowny
Użytkownik
Posty: 231
Rejestracja: 23 sty 2011, 12:00
x 10

Archiwalne ramówki telewizyjne

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Programowny »

Program Telewizji na niedzielę, 28 stycznia 1962:
Telewizja Warszawa, Telewizja Szczecin:
12:05 Program dnia
12:10 Krzesiwo - film fab. NRD
13:30 Poranek muzyczny
14:10 W krainie Disney'a
15:00 Niedzielna biesiada
16:00 Dla dzieci: O osobliwym panu Barnabaszu - widowisko lalkowe
16:40 Polska Kronika Filmowa
16:50 Estrada Literacka: "Portret" A. Huxleya
17:30 Nadprogram Kabaretu Starszych Panów - Piosenka jest dobra na wszystko /seria II/
18:25 20 pytań - teleturniej
19:30 Dziennik Telewizyjny
20:05 Niedziela sportowa
20:45 Szajka z Lawendowego Wzgórza - film fab.
Źródło: http://zbc.ksiaznica.szczecin.pl/dlibra ... nt?id=6570

Telewizja Katowice, Telewizja Kraków:
Różnice od programu tv warszawskiej i szczecińskiej są pogrubione:
13:30 Poranek muzyczny
14:10 W krainie Disney'a
15:00 Niedzielna biesiada
16:00 Dla dzieci: O osobliwym panu Barnabaszu - widowisko lalkowe
16:40 Polska Kronika Filmowa
16:50 Estrada Literacka: "Portret" A. Huxleya
17:30 Nadprogram Kabaretu Starszych Panów - Piosenka jest dobra na wszystko /seria II/
18:25 20 pytań - teleturniej
19:30 Dziennik Telewizyjny
20:05 Niedziela sportowa
20:45 Trzecia Licealna - film fab. prod. wł. dozw. od lat 16
Źródło: http://mbc.malopolska.pl/dlibra/doccontent?id=11459

http://zbc.ksiaznica.szczecin.pl/dlibra ... nt?id=6564 - numer Głosu Koszalińskiego z 20 stycznia 1962, w którym na pierwszej stronie można zauważyć coś ciekawego
Mój blog o starej telewizji i nie tylko: http://wszystkoostarejtvinietylko.blogspot.com/
Awatar użytkownika
CHRIS
Użytkownik
Posty: 125
Rejestracja: 07 sie 2007, 11:05
Lokalizacja: Poznań-Grunwald

Archiwalne ramówki telewizyjne

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: CHRIS »

Ramówki TV Centrum:

Czwartek, 05.12.2002

07.00 Muzyczny budzik
07.15 TVC poleca
07.30 Telesklep
08.00 Sprawy Warszawy powt
09.00 20 minut teleturniej
09.30 Telesklep
10.00 Radio Gaszyna
11.00 TVC poleca
11.15 Proszę dzwonić
12.15 W poszukiwaniu zaginionych skarbów
12.45 Telesklep
13.10 Toto szuka domu
14.25 Piknik Country
14,40 Telesklep
15.10 Sciana wschodnia- mniejszości narodowe
15.30 TVC poleca
15.45 Warszawski dzień
15.50 Telesklep
16.15 Warszawski dzien
16,20 The Beatles
16.45 Warszawski dzień
16.50 Telesklep
17.15 Sprawy Warszawy prow.Piotr Poraj Poleski
18.15 Telesklep
18.35 Akademia filmowa
19.25 Warszawski Dzień
19.30 Seventeen
19.45 TVC poleca
20.00 Prosze dzwonić - prow. Grzegorz Wożniak
21.00 Warszawski dzień
21.05 TVC poleca
21.20 Na krzywy ryj - pr.muz.Andrzeja Krzywego
22.20 Dni miłości
00.00 Kabaretowa Agencja Towarzyska
00.30 TVC poleca

Wtorek, 01.04.2003

07.00 Radość o poranku
07.30 Klubik - Skubik
08.30 Telesklep
08.45 Przed trybunałem - program publicystyczny
09.30 Kącik Starego Przeboju
09.50 Goniec warszawski
10.05 Telesklep
10.20 Kraina łagodności
10.45 Magazyn filmów dokumentalnych
11.45 Proszę dzwonić
12.45 Telesklep
13.00 Sensacja na pierwszą stronę - film fab.
14,25 Magazyn sportów ekstremalnych
14.45 Telesklep
15.00 Zaplanuj swoje życie
15.35 Przeboje country
16.10 Droga do Europy
16.30 Telesklep
17.00 Spiewa Manhattan Transfer
17.20 Motobit
17.50 Zulu Gula
18.15 Telesklep
18.35 Sklep muzyczny Kameleon
19.25 Brzydkie kaczątko - film dla dzieci.
20.00 Proszę dzwonić - PLD
21.00 Telesklep
21.20 Supermassakra - prowadzi Józek
22.25 Misja rewowerowca - film fab.
0.00 Telesklep

Piątek, 03.10.2003

07:00 Radość o poranku
07:30 Infocentrum
07:45 Magazyn wędkarski
08:00 Ostrobramska 101
09:45 Reportaż dnia
10:00 Sprawy Warszawy (powtórka)
11:00 Gra i śpiewa zespół DeMono
11:30 Akademia Filmowa
12:00 Prosimy dzwonić (powtórka)
13:00 DJ TV (powtórka)
15:00 Zaplanuj swoje życie
15:35 Kącik Starego Przeboju
16:00 Ostrobramska 101
17:45 Infocentrum
18:00 Sprawy Warszawy
19:00 Śpiewa Krzysztof Krawczyk
19:15 Pocztówki z Polski
19:45 Infocentrum
20:00 Prosimy dzwonić (na żywo)
21:00 Warner Music prezentuje
21:20 Magazyn reportaży
21:45 Infocentrum
22:00 DJ TV (na żywo)
00:00 Eroticon
00:45 Muzyka na dobranoc

Doszukałem się dziś ramówek WTK:

Piątek: 14.12.2001 - Tutaj jeszcze ze wspólną ramówką Twojej TV Miejskiej:

07.55 Program dnia
08.00 Nuda - film krótkometrażowy
08.10 Lata jak sandwiche - film obyczajowy / Francja 1988
09.55 Muzyka
10.30 Program lokalny
11.00 Echo gospodarki - magazyn
11.15 Poznańskie rozmowy
11.35 Na zdrowie - magazyn medyczny
12.00 Z planu filmowego
12.15 Siła uczuć - film przygodowy / USA 1955
14.05 Koncert fortepianowy - film krótkometrażowy
14.30 Program lokalny
15.00 Temat dla prezydenta - powtórzenie
15.35 Rogaliński Park Krajobrazowy - film krajoznawczy
16.00 Z planu filmowego
16.15 Świąteczna tradycja w wielkopolskim cukiernictwie
16.30 Program lokalny
17.00 Video wizyty - serial krajoznawczy
17.30 Książka nie tylko do poduszki - nowości wydawnicze
17.50 Puls Dnia - serwis informacyjny
18.00 WTK dzieciom
18.10 Policjanci - magazyn policyjny
18.25 Modna nowina - reportaż
18.40 Puls Dnia - wydanie główne
19.05 Motomania - magazyn motoryzacyjny
19.25 Z komputerem na ty - poradnik
19.30 Z planu filmowego
19.45 Puls Sportu
20.00 Hrabina Cosel - film historyczny / Polska 1968
22.25 Program lokalny
22.50 Puls sportu
23.05 Puls Dnia - serwis informacyjny
23.25 Motomania - magazyn motoryzacyjny
00.05 Rób co należy - komediodramat / USA 1989
02.05 Zakończenie programu

Sobota: 25.05.2002

10.00 Puls dnia - serwis informacyjny
10.15 Puls sportu
10.30 Program lokalny
11.00 Na pełnym morzu (40) - serial obyczajowy prod. szwedzkiej, 1992
11.45 Muzyka z WTK
12.15 W związku z Solidarnością - magazyn
12.30 Motomania - magazyn motoryzacyjny
12.50 Na zdrowie - magazyn medyczny
13.10 Scena - magazyn kulturalny
13.30 Muzyka z WTK
14.30 Program lokalny
15.00 Stolice i metropolie świata - Edynburg
15.30 Temat dla prezydenta
16.30 Program lokalny
17.00 Pułapka (3) - serial kostiumowy
17.30 Zrobione przez ludzi (7) - film dokumentalny
17.50 Puls dnia - serwis informacyjny
18.00 Bajki
18.10 Aktywny ruch, czyli jak utrzymać formę
18.40 Puls dnia - serwis informacyjny (wydanie główne)
19.05 Daria - reportaż
20.00 Puls dnia - serwis informacyjny
20.20 Wybory Miss Wielkopolski i Miss Wielkopolski Nastolatek 2002
22.00 Program lokalny
22.30 Aktywny ruch, czyli jak utrzymać formę
22.50 Zakończenie programu

Niedziela: 21.07.2002

10.00 Puls dnia - serwis informacyjny
10.15 Bajki
10.30 Program lokalny
11.00 Muzyka z WTK
12.00 Puls Tygodnia - przegląd wydarzeń
12.30 Motomania - magazyn motoryzacyjny
12.50 Twoje atuty - z modą na ty
13.10 Na zdrowie - magazyn medyczny
13.40 Na pełnym morzu (56) - serial obyczajowy prod. szwedzkiej, 1992
14.15 Tajemnice urody - poradnik
14.30 Program lokalny
15.00 Wybory Miss Wielkopolski 2002 - powt. programu
16.30 Program lokalny
17.00 Artur i mamuśka (28) - serial komediowy, Australia 1987
17.30 Puls Tygodnia - przegląd wydarzeń
18.00 Bajki
18.10 Wyprawy kulinarne - magazyn
18.40 Puls dnia - serwis informacyjny (wydanie główne)
19.05 Pułapka (11) - serial kostiumowy
19.30 Europejskie ogrody zoologiczne: Dvur Karlove
20.00 Puls dnia - serwis informacyjny
20.20 Rozwód: ona - film obyczajowy, USA 1973
21.35 Weekend z Iglesiasem - program muzyczny
22.00 Program lokalny
22.30 Arena - magazyn sportowy
22.50 Z familijnego archiwum (3) - program genealogiczny
23.00 Zakończenie programu

Ramówki TV Puls:

Niedziela: 24.11.2002

09:40 Sobór - wrota XXI wieku - film dokumentalny, Włochy
10:30 Archiwum XX wieku (Wejdą, nie wejdą) - magazyn historyczny
11:00 Jednostka Kisiel (2) - film dokumentalny Roberta Kaczmarka o Stefanie Kisielewskim, Polska 1995
12:00 Anioł Pański
12:30 Dziwny wspaniały świat (11) - serial przyrodniczy
13:00 Widzialne i Niewidzialne - magazyn zjawisk niezwykłych (Ojciec Pio)
13:30 Arsene Lupin (25) "Podwójna gra" reż. Fritz Umgelfer, wyk. Georges Descrieres,Yvon Bouchard, Andra Bahmen, Berne Welfrich - serial sensacyjny, Francja
14:30 Śladami Chrystusa - film dokumentalny
15:00 Kuchnia - magazyn kulinarny
15:30 Rodzina Straussów (6) "Hetti", reż. Peter Potter, wyk. Stuart Wilson, Anne Stallybrass, Margaret Whiting, Nikolas Simmonds, Tony Anholt - serial kostiumowy, W. Bryt.1972
16:30 Poznaj świat (14) - magazyn podróżniczy
17:00 Symbole polityczne: Wyklęty lud ziemi - film dokumentalny z serii "Symbole polityczne", Polska 1997
17:30 Symbole polityczne: Król nie umiera nigdy - film dokumentalny z serii "Symbole polityczne", Polska 1997
18:00 Arsene Lupin (26) "Kasa pancerna pani Imbert" reż. Jean Pierre Dessagnet, wyk. Georges Descrieres, Yvon Bouchard, Roger Carel - serial sensacyjny, Francja
19:00 Jednostka Kisiel (2) - film dokumentalny Roberta Kaczmarka o Stefanie Kisielewskim, Polska 1995
20:00 Czarno Biały - rozmowy na tematy duchowe
20:25 Rodzina Straussów (6) "Hetti", reż. Peter Potter, wyk. Stuart Wilson, Anne Stallybrass, Margaret Whiting, Nikolas Simmonds, Tony Anholt - serial kostiumowy, W. Bryt.1972
21:15 Real Autoklub.pl - magazyn motoryzacyjny
21:45 Studio otwarte - Cybernetyki 7 - program na żywo z udziałem publiczności prowadzony przez Jana Pospieszalskiego (Czy Polska jest bezpieczna?)
23:10 Dziwny wspaniały świat

Piątek: 14.02.2003

10:15 Kacper i przyjaciele (31) - serial animowany
10:40 Kacper i przyjaciele (32) - serial animowany
11:05 Byli sobie odkrywcy (9) "Bracia Pinzonowie i nieznane oblicze Krzysztofa Kolumba" - serial animowany, Francja
11:30 Telesklep
14:00 Sobór - wrota XXI w. NOWA EWANGELIZACJA
15:00 Byli sobie odkrywcy (9) "Bracia Pinzonowie i nieznane oblicze Krzysztofa Kolumba" - serial animowany, Francja
15:25 Kacper i przyjaciele (31) - serial animowany
15:45 Kacper i przyjaciele (32) - serial animowany
16:00 Studio otwarte - Cybernetyki 7 - Co podpisaliśmy w Kopenhadze ?
17:30 Czarno Biały - IZA BUCZYŃSKA -rozmowy na tematy duchowe
18:00 Real Autoklub.pl
18:30 Archiwum XX wieku (Płonące Kresy-Koniuchy) - magazyn historyczny
19:00 Sobór - wrota XXI w. NOWA EWANGELIZACJA
20:00 M Kwadrat - talk show Wojciecha Manna i Krzysztofa Materny
20:30 Widzialne i Niewidzialne
21:00 Studio otwarte - Cybernetyki 7 - Między wstydem a bezwstydem - program z udziałem publiczności prowadzony przez Jana Pospieszalskiego
22:30 Real Autoklub.pl
23:00 Czarno Biały - rozmowy na tematy duchowe
23:30 M Kwadrat - talk show Wojciecha Manna i Krzysztofa Materny
00:00 Widzialne i Niewidzialne
00:30 Archiwum XX wieku
michas1992
Użytkownik
Posty: 227
Rejestracja: 28 mar 2011, 14:11
x 1

Archiwalne ramówki telewizyjne

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: michas1992 »

A czy posiada ktoś program TVP1 i TVP2 od 31.05-10.06.1997?
Byłbym też wdzięczny za ramówke TV po śmierci Jana Pawła II.
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
Posty: 17264
Rejestracja: 24 maja 2006, 15:29
x 563
x 2757

Archiwalne ramówki telewizyjne

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Karol »

Mam TVN z 7 kwietnia 2005:

07:35 Prześwietlenie - magazyn
08:00 Serce z kamienia - telenowela, Meksyk
08:35 Nash Bridges - serial sensacyjny, USA
09:20 W11 - Wydział Śledczy - serial fabularno-dokumentalny
09:45 Rozmowy w toku - talk show
10:40 Studio Papieskie (TVN24)
14:40 Serce z kamienia (151/205) - telenowela, Meksyk
15:20 Nash Bridges (82/122) - serial sensacyjny, USA
16:00 Na celowniku (12/22) - serial sensacyjny, USA
16:45 Fakty popołudniowe
17:20 Uwaga! - magazyn
17:40 W11 - Wydział Śledczy serial fabularno - dokumentalny
18:05 Rozmowy w toku talk show
19:00 Fakty
19:40 Sport
19:43 Pogoda
19:45 Uwaga! - magazyn
20:00 Dzieci ciemności - film obyczajowy, USA
21:30 Wśród swoich - western, USA
23:25 Rozmowy w toku - talk show
0:00 Studio Papieskie (TVN24)

TVN7:

08:35 Ścieżki miłości (211/221) - telenowela, Meksyk
09:10 Prawdziwa miłość (58/95) - telenowela, Meksyk
09:50 Adopcje (1/17) - serial fabularno-dokumentalny
10:10 Adopcje (2/17) - serial fabularno-dokumentalny
10:35 Studio Papieskie (TVN24)
14:40 Prawdziwa miłość (59/95) - telenowela, Meksyk
15:20 Ścieżki miłości (211/221) - telenowela, Meksyk
15:55 Stefan Frank - lekarz znany i lubiany (15/16) - serial obyczajowy, Niemcy
16:40 Tragedia Arktyki - film dokumentalny
17:30 Adopcje (1/17) - serial fabularno-dokumentalny
17:55 Adopcje (2/17) - serial fabularno-dokumentalny
18:15 Stefan Frank - lekarz znany i lubiany (16) - serial obyczajowy, Niemcy
19:05 W cieniu tygrysa - film dokumentalny
20:00 Bez lęku - film obyczajowy, USA 1996
21:55 W blasku księżyca - film

4 kwietnia, Polsat:
6:00 Watykan Jana Pawła II - Historia
6:30 Watykan Jana Pawła II - Tu jest Piotr
7:00 Jan Paweł II i jego przyjaciel - film dokumentalny
7:30 Watykan Jana Pawła II - serial dokumentalny
8:00 Sługa - film dokumentalny
9:00 Wydarzenia
9:15 Moja przyjaciółka Flicka - film przygodowy
10:40 Pielgrzym - film dokumentalny
12:00 Wydarzenia
12:15 Jan Paweł II i jego przyjaciel - film dokumentalny
12:40 Nie lękajcie się - film dokumentalny
13:25 Moby Dick - film przygodowy
15:00 Wydarzenia
15:15 Rozmowy o Papieżu
15:35 To jest wezwanie najważniejsze - film dokumentalny
16:00 Watykan Jana Pawła II - Papież
16:25 Jan Paweł II: Wytrwały obrońca Boga - film dokumentalny
18:00 Wydarzenia
21:00 Sługa - film dokumentalny
21:55 Ojciec Pio - film biograficzny
23:25 Spacer w chmurach - melodramat

-----------

Tele 5, 3 czerwca 2002 (2 miesiące bo rozpoczęciu emisji)
08:00 Clipsession
08:30 Świat wokół nas - serial dokumentalny Australia
09:00 Telezakupy
10:00 Urok namiętności - telenowela, Włochy
11:00 Werdykt
12:00 Na luzie - rozmowa z…
13:00 Amerykańskie nastolatki - serial obyczajowy, USA 2000
14:00 Auto Motor i Sport
14:30 Ryzyko - teleturniej Wojciecha Pijanowskiego
15:00 VIVA TV
17:15 Między nami pacjentami - serial komediowy, W. Brytania 1979
18:00 Saint Tropez - serial obyczajowy, Francja 1996
19:00 Werdykt
20:00 W sieci - serial obyczajowy, W.Brytania 2000
21:00 Metropolis - serial obyczajowy, W.Brytania 2000
21:30 Graham Norton - talk show, W.Brytania
22:00 Hakerzy - W.Brytania 1995
23:00 Seks, kłamstwa i telefony komórkowe - film dokumentalny, Wielka Brytania 2000
00:00 Świat wokół nas - serial dokumentalny, Australia

Rok później, 11 czerwca:

06:50 Szeherezada (8/52) - serial animowany dla dzieci, Francja 1996
07:20 Prognoza pogody
07:25 Zauroczenie (163/208) - serial obyczajowy, Włochy 2002
08:20 Telezakupy
11:05 Czynnik PSI - serial science-fiction, Kanada 1996
12:05 Ukryta pasja - komedia romantyczna, Australia 1999
13:50 Telezakupy
14:15 Prognoza pogody
14:20 Buon Appetito! - program kulinarny
15:20 Rozmowy w tłoku - sonda uliczna
15:35 Brzmienie na życzenie - program rozrywkowy
16:30 Zauroczenie (164/208) - serial obyczajowy, Włochy 2002
17:30 Prognoza pogody
17:40 Czynnik PSI - serial science-fiction, Kanada 1996
18:50 Szeherezada (15/52) - serial animowany dla dzieci, Francja 1996
19:20 Przygody Sandokana (5/26) - serial animowany dla dzieci, Włochy 2001
19:50 Prognoza pogody
20:00 I ślubuję Ci wierność (Dinner and Driving) - komedia romantyczna, USA 1997
21:50 Wydział do spraw specjalnych (30/33) - serial kryminalny, Kanada 1999
22:45 Prognoza pogody
22:50 Brzmienie na życzenie - program rozrywkowy
23:45 Rozmowy w tłoku - sonda uliczna
00:00 Świat wokół nas - serial dokumentalny, Australia 2001
00:15 Wspaniały świat seksu (4/12) - serial erotyczny, W.Brytania
01:00 Upojne randki () (2/6) - serial erotyczny, Francja
02:40 Zakończenie programu
Awatar użytkownika
CHRIS
Użytkownik
Posty: 125
Rejestracja: 07 sie 2007, 11:05
Lokalizacja: Poznań-Grunwald

Archiwalne ramówki telewizyjne

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: CHRIS »

Ramówki z 07.04.2005:

TVP1

05:55 Wiadomości - skrót około godz. 9:00, 10:25, 13:40
06:00 Kawa czy herbata - magazyn Polska 2005
08:00 Wiadomości
08:09 Pogoda
08:10 Kawa czy herbata - magazyn Polska 2005
08:25 Świat Jana Pawła II - serial dokumentalny Polska 2000
09:05 Pan Andersen opowiada - serial anim. Wielka Brytania
09:30 Ważne przemiany - serial przyg. Nowa Zelandia 2002
09:55 Ważne przemiany - serial przyg. Nowa Zelandia 2002
10:25 Bernadetta z Lourdes (2) - film obyczajowy Włochy 2000
12:00 Wiadomości
12:05 Dziesięcioro przykazań (2) - film historyczny USA 1956
14:03 Wiadomości - wydanie specjalne
14:05 Kto napisał Nowy Testament? (2) - film dokumentalny Wielka Brytania 2003
14:35 Miasto marzeń - wydanie specjalne Polska 2005
15:00 Wiadomości
15:10 Summa zdarzeń według Jacka Żakowskiego - wydanie specjalne - program publicystyczny Polska 2005
16:10 Sekrety Watykanu - reportaż Polska 2003
17:00 Teleexpress
17:15 Studio Jedynki
18:30 Plebania (532) - serial obycz. Polska 2005
19:00 Wieczorynka
19:30 Wiadomości
20:08 Sport
20:12 Pogoda
20:15 Forum - wydanie specjalne - program publicystyczny Polska 2005
21:15 Olej Lorenza - dramat USA 1992
23:27 Wiadomości
23:35 Ojciec Leon zaprasza (4) - talk show Polska 2005
00:25 Dotknięcie ręki - film psychologiczny Polska/Wielka Brytania/Dania 1992
01:55 Moja modlitwa - Dekalog IV - program religijny


TVP2

06:55 Jan Paweł II do rodaków - program dokumentalny
07:50 Królestwo Zielonej Polany (2) - film animowany Polska 1994
08:15 Doktor z alpejskiej wioski (55) - serial obycz. Niemcy/Włochy/Austria 1996
09:00 Pytanie na śniadanie - magazyn Polska 2005
09:10 Pogoda Polska 2005
09:11 Pytanie na śniadanie - magazyn Polska 2005
09:30 Panorama Polska 2005
09:35 Pytanie na śniadanie - magazyn Polska 2005
09:50 Doktor z alpejskiej wioski (56) - serial obycz. Niemcy/Włochy/Austria 1996
10:35 Pytanie na śniadanie - magazyn Polska 2005
11:15 Panorama Polska 2005
11:25 Pogoda Polska 2005
11:26 Pytanie na śniadanie - magazyn Polska 2005
12:05 Mała panda wielka - film dokumentalny USA 2001
13:00 Panorama Polska 2005
13:09 Pogoda Polska 2005
13:10 Polskie drogi (4) - serial wojenny Polska 1976
14:35 Klasztory polskie - krakowscy jezuici - serial dokumentalny Polska 1999
15:05 Pasja według księdza Jerzego - film dokumentalny Polska 2003
16:00 Panorama Polska 2005
16:15 Pomarańcze od papieża - Ukraina 2001-2005 - program dokumentalny
16:50 Totus Tuus - film dokumentalny
17:00 Całun turyński - nowe odkrycia - film dokumentalny Wielka Brytania 2005
17:55 Pogoda Polska 2005
18:00 Program lokalny Polska 2005
18:30 Panorama Polska 2005
18:51 Pogoda Polska 2005
19:00 Msza święta na błoniach krakowskich - transmisja
22:00 Panorama Polska 2005
22:20 Sport-telegram Polska 2005
22:21 Biznes - program publicystyczny Polska 2005
22:28 Pogoda Polska 2005
22:30 Linia specjalna - program publicystyczny Polska 2005
22:55 Promieniowanie ojcostwa - film dokumentalny
00:10 Jan Paweł II do rodaków - program dokumentalny
01:05 Jan Paweł II do rodaków - program dokumentalny
01:30 Brzmienie sacrum - film dokumentalny

POLSAT

06:00 Jan Paweł II i jego przyjaciel (2) - film dokumentalny
06:30 Pewnego razu w lesie - film dla dzieci USA-Wielka Brytania 1992
07:45 Credo - film dokumentalny Polska 1983
09:00 Rozmowy o papieżu - program religijny
09:25 Jan Paweł II: wytrwały obrońca Boga (2) - film dokumentalny Włochy 2003
11:00 Watykan Jana Pawła II - serial dokumentalny
11:25 Watykan Jana Pawła II - reportaż
11:55 Sługa (1) - film dokumentalny Polska 2003
12:50 Syzyfowe prace - film obyczajowy Polska 2000
14:30 Pewnego razu w lesie - film dla dzieci USA-Wielka Brytania 1992
15:45 Wydarzenia Polska 2005
16:05 Rozmowy o papieżu - program religijny
16:10 Klinika samotnych serc - serial obycz. Polska 2004
16:50 Rozmowy o papieżu - program religijny
17:10 Ojciec Pio (2) - film biograficzny Włochy 2000
19:30 Sport
19:33 Pogoda Polska 2005
19:35 Za wcześnie umierać - dramat USA 1991
21:30 Co z tą Polską? - program publicystyczny Polska 2005
22:30 Podróż Dodsona - dramat USA 2001
23:55 Tata kowboj - dramat USA 2000
Awatar użytkownika
Mocny FULL
Activist
Posty: 2631
Rejestracja: 27 lip 2010, 19:19
Lokalizacja: Essen [Deutschland]
x 5

Archiwalne ramówki telewizyjne

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Mocny FULL »

Doskonale pamiętam te dni, wtedy leciało bardzo dużo filmów dokumentalnych o papieżu na Polsacie, które niemal wszystkie nagrałem.
Również w swoim archiwum posiadam bodajże "Fakta", i "Superexpress", tam podawano także program tv na pojedyncze dni.
Srały muchy, będzie wiosna. Będzie trawka lepiej rosła - wł.

INNA
ODPOWIEDZ

Wróć do „Wspomnienia”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości