Archiwalne ramówki telewizyjne

Historia telewizji w Polsce i na świecie. Nieistniejące kanały telewizyjne odbierane w naszym kraju.
Awatar użytkownika
CHRIS
Użytkownik
Posty: 126
Rejestracja: 07 sie 2007, 11:05
Lokalizacja: Poznań-Grunwald

Archiwalne ramówki telewizyjne

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: CHRIS »

Mocny FULL pisze:Również w swoim archiwum posiadam bodajże "Fakta", i "Superexpress", tam podawano także program tv na pojedyncze dni.
Tak samo posiadam, musiałbym looknąć do nich i je przepisać ;)
michas1992
Użytkownik
Posty: 227
Rejestracja: 28 mar 2011, 14:11
x 1

Archiwalne ramówki telewizyjne

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: michas1992 »

A czy ma ktoś program TVP3 z Przewodnika Katolickiego 25-28 maja 2006?
Awatar użytkownika
TV Trauma
Junior
Posty: 832
Rejestracja: 31 sie 2010, 11:05
x 10
x 4
Kontakt:

Archiwalne ramówki telewizyjne

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: TV Trauma »

Poniedziałek, 6 listopada 2000r.:
TVP REGIONALNA
9:45 To jest temat
10:00 Sanktuaria we Francji
10:45 Kowalski i Schmidt - magazyn
11:15 Nash Bridges - serial
12:00 Reportaż
12:15 Od pucybuta do...
12:45 Kumple z woja - magazyn
13:00 Morskie opowieści - serial
13:30 Zaproszenie - magazyn
13:50 Bliżej prawa - program publicystyczny
14:00 Na antenie
14:10 Projektantki - serial
14:35 Lata Diany - serial dokumentalny
15:00 Ene due rabe - magazyn
15:05 Między nami, dzieciakami
16:30 Harry i Henderssonowie
17:00 Podróże w świecie...
19:00 Młodociana para z Short Creek - film obyczajowy USA
20:35 Echa regionów
21:05 Miłość i namiętność - serial obyczajowy, Meksyk
22:00 To jest temat - reportaż
22:15 Jesienna Telejazda
22:30 Intrygujące tajemnice
23:00 Historia zimnej wojny
Źródło: Naj Program TV

P. S. Posiadam ramówki tej i 12-stu innych stacji na dni 3-9 Listopada 2000r.
Grzelich1996
Junior
Posty: 979
Rejestracja: 11 lis 2010, 13:02
Lokalizacja: Kodeń

Archiwalne ramówki telewizyjne

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Grzelich1996 »

Ja miałem ramówki na dni 10-16 listopada 2000 roku z gazety NAJ, ale poszła ta gazeta na recykling :( Na szczęście jest internetowe archiwum Gazety Wyborczej, ale płatne.

W NAJ były ramówki 13 stacji TV. Na górnym rzędzie ramówki TVP1, TVP2, Polsatu, TVN-u, RTL7 i TV Polonia. Na dolnym rzędzie zaś ramówki: HBO, TVP3, Wizji Jeden, Canal+, TV4, Cartoon Network i Eurosportu.
http://www.youtube.pl/telefilmkoden2 - mój profil na YouTube
Grzelich1996
Junior
Posty: 979
Rejestracja: 11 lis 2010, 13:02
Lokalizacja: Kodeń

Archiwalne ramówki telewizyjne

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Grzelich1996 »

michas1992 pisze:A czy ma ktoś program TVP3 z Przewodnika Katolickiego 25-28 maja 2006?
Za czasów pielgrzymki Benedykta XVI do Polski?
http://www.youtube.pl/telefilmkoden2 - mój profil na YouTube
Programowny
Użytkownik
Posty: 231
Rejestracja: 23 sty 2011, 12:00
x 10

Archiwalne ramówki telewizyjne

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Programowny »

michas1992 pisze:A czy posiada ktoś program TVP1 i TVP2 od 31.05-10.06.1997?
sobota, 31.05.1997
TVP1
07:00 W drugim planie
07:15 Z Polski
07:30 Wszystko o działce i ogrodzie
08:00 Agrolinia
08:30 Wiadomości
08:40 Zjazd minigwiazd
09:00 Ziarno
09:35 5-10-15
10:30 Z żołnierskiego plecaka
10:55 Wizyta Jana Pawła II - powitanie Papieża
12:15 Wiadomości
12:25 Australia Bena Croppa - serial dok.
13:15 Walt Disney Przedstawia: Szmergiel, Na australijskim szlaku
14:35 Od Platona i Newtona: Świat dźwięków
15:00 Swojskie klimaty
15:30 Jeśli nie Oxford, to co?
16:00 Pokój 107 (1/13) - serial polski
16:35 Na przełomie
17:00 Teleexpress
17:20 Od przedszkola do Opola: Varius Manx
18:10 Klient - serial
19:00 Wieczorynka
19:30 Wiadomości
20:00 Święty związek - film USA
22:00 Studio wizyty Jana Pawła II
22:35 Janusz Józefowicz zaprasza
23:15 Sportowa sobota
23:40 Muzyczny Hyde Park
00:50 Telepaci II - Nowy ląd - horror kanadyjski
02:30 Potwór w szafie - film sf USA

TVP2
07:00 Panorama
07:10 Tacy sami
07:35 Studio Kongresu Eucharystycznego
07:50 Sport Telegram
08:00 Spotkanie z Hanna-Barbera
08:30 Program lokalny
09:30 Niezbędnik Dwójki
09:35 Chrzestny dar - film dok.
10:00 Małe ojczyzny
10:30 Kino bez rodziców: Tajna misja - serial przygodowy
11:00 Kręcioła
11:30 Życie obok nas: Tropami zwierząt - serial dok.
12:00 Strachy - serial
13:15 Stanisław Moniuszko: Msza es-dur
14:00 Studio Sport - Wyścig Solidarności
14:30 Międzynarodowe Targi Książki
15:00 Familiada
15:30 Stacyjka Hatley (1/9) - angielski serial komediowy
16:00 Powitanie
16:25 Wysoka fala - serial
17:10 Program lokalny
17:30 Panorama
17:40 Wizyta Jana Pawła II
19:10 Wydarzenie tygodnia
19:35 Szalone liczby
20:00 Niezbędnik Dwójki
20:10 Studio Sport: Mecz Polska-Anglia
22:40 Panorama (w przerwie meczu)
23:10 Rob Roberts - dramat USA
00:50 Pozytywka

niedziela, 01.06.1997
TVP1
07:00 Rolnictwo na świecie
07:15 Notowania
07:40 Dom - magazyn
08:05 Miki Mol i Straszne Płaszczydło
08:30 Otwórz drzwi
08:35 Teleranek
09:00 Droga do Avonlea - serial
09:50 Wizyta Jana Pawła II
12:35 Z kamerą wśród zwierząt
13:00 Wiadomości
13:10 Tydzień
13:40 Zwierzęta świata - film dok.
14:15 Waszyngton za zamkniętymi drzwiami - serial
15:10 Wywiad z Astrid Lindgren
15:40 Oko w oko: Cindy Lauper
16:10 Leśna przygoda - wid. dla dzieci
17:00 Teleexpress
17:25 Śmiechu warte
17:50 Dziennik telewizyjny - pr. Jacka Fedorowicza
18:10 Dr Quinn - serial
19:00 Wieczorynka
19:30 Wiadomości
20:00 Savannah - serial USA
20:55 Decyzja należy do ciebie
21:35 Studio wizyty Jana Pawła II
22:10 Sportowa niedziela
22:50 Metropolita Szeptycki - film dok.
23:50 Księżyc w Rynsztoku - dramat sens. franc.

TVP2
07:00 Echa tygodnia
07:30 Savannah - serial USA
08:20 Słowo na niedzielę
08:25 Niezbędnik Dwójki
08:30 Program lokalny
09:30 Muzyka ludzi gór - film dok.
10:00 Ojczyzna-polszczyzna
10:15 Teatr dla dzieci: Benedykt Hertz "O zwierzętach to i owo"
11:00 Wyprawy z National Geographic: Ostatnie pandy
11:55 Studio Sport: Motocyklowe Mistrzostwa świata - Grand Prix Austrii
12:10 Świat się śmieje: Klątwa różowej pantery - komedia ang.
14:10 30 ton - lista, lista
14:40 Studio Sport
15:10 Familiada
15:40 Ulica Sezamkowa
16:10 Up with People - festiwal
17:00 Beverly Hills 90210 - serial
17:45 Halo, Dwójka!
18:00 Panorama
18:10 Program lokalny
18:35 Va banque
19:05 7 dni - świat
19:35 Dlaczego to my?
20:00 Linia Specjalna: Tomasz Nałęcz
21:00 Panorama
21:30 Niezbędnik Dwójki
21:40 Daisy Miller - dramat USA
23:15 Milva
00:00 Panorama
00:10 Sport telegram
00:15 Magazyn Jazzowy: Jim Hall Trio

poniedziałek, 02.06.1997
TVP1
06:00 Kawa czy herbata?
08:00 Murphy Brown - serial
08:25 Muzyczna Jedynka
08:30 Wiadomości
08:40 Mama i ja
08:55 Szóstka na szóstkę
09:20 Wizyta Jana Pawła - msza św. z Legnicy
12:20 Wiadomości
12:30 Dr Quinn - serial
13:20 Agrobiznes
13:30 Magazyn notowań
14:00 Na polach Flandrii zakwitły maki - film dok.
14:20 Prawdziwa historia nie chcianych pomników
14:40 Łowcy tajemnic
14:50 No problem
15:00 Wiadomości
15:10 Żyć skuteczniej
15:15 Program dnia
15:25 Szkoła złamanych serc - serial
15:50 Fronda
16:15 Szatnia
16:40 Tydzień prezydenta
17:00 Teleexpress
17:25 Moda na sukces - serial
17:50 Pocztówka z Krainy Łagodności
18:10 Forum
19:00 Wieczorynka
19:30 Wiadomości
20:10 Teatr TV: Yukio Mishima "Wachlarz", "Szafa", "Pani Aoi, reż. Andrzej Wajda
21:35 MdM - Mann do Materny, Materna do Manna
22:00 Studio wizyty Jana Pawła II
22:30 W centrum uwagi
22:45 Zawsze po 21-szej
23:15 Mistrzowie kina: Kruk - dramat fr.
00:45 Wiadomości
00:50 Prałat Mejszagoły - film dok.

TVP2
06:45 Kurs angielskiego
07:00 Panorama
07:05 Dziennik Krajowy
07:20 Sport telegram
07:25 7 dni - świat
07:50 Akademia zdrowia
08:00 Program lokalny
08:30 Rodzinna menażeria - serial
08:55 Niezbędnik Dwójki
09:00 Świat kobiet
09:30 Tropami zwierząt: Gronostaje w klasztorze - serial dok.
10:00 Krzyżówka 13-latków
10:25 Familiada
10:50 Gwiazdozbiór sportu: Waldemar Marszałek
11:15 Każdą chwilę dzieciom
12:10 Dozwolone od lat 40
13:00 Panorama
13:25 Zatoka Marlinów - serial
14:10 Clipol
14:30 Lista Przebojów
14:55 Powitanie
15:00 Spiderman - człowiek pająk
15:25 Akademia zdrowia
15:35 Nie tylko w koszarach
16:00 Panorama
16:10 Studio Sport: NBA
17:00 Program lokalny
17:15 Panorama
17:25 Wizyta Jana Pawła II - Gorzów
19:05 Koło fortuny
19:35 Krzyżówka 13-latków
20:00 Z archiwum X - serial
20:50 Halo, Dwójka
21:00 Panorama
21:30 Niezbędnik Dwójki
21:35 Sport telegram
21:45 Auto - magazyn
22:10 M.A.S.H. - serial
22:35 Magazyn teatralny
23:05 Encyklopedia audiowizualna
00:00 Panorama
00:10 Lęki, obawy, nadzieje
00:25 Staropolszczyzna muzyczna

wtorek, 03.06.1997
TVP1
06:00 Kawa czy herbata?
08:00 Inny świat - serial USA
08:30 Wiadomości
08:40 Mama i Ja
08:55 Wizyta Jana Pawła II
09:30 Domowe przedszkole
09:50 Wizyta Jana Pawła II
12:35 Wiadomości
12:45 Agrobiznes
12:55 Magazyn notowań
13:25 Kuchnia: Co pływa w zupie?
13:40 Fantastyczne opowieści
13:55 Władcy jonosfery - film dok. prod. ang.
14:25 Tajniki matematyki
14:40 Kwant
15:00 Wiadomości
15:10 Zielone pogotowie
15:15 Program dnia
15:25 Chwila z bajką - serial anim.
15:50 Raj
16:15 Tik-tak
16:40 Sejmograf
17:00 Teleexpress
17:25 Moda na sukces - serial
17:45 Wizyta Jana Pawła II
19:15 Wieczorynka
19:30 Wiadomości
20:10 J.A.G. - wojskowe biuro śledcze - serial
21:05 Czas na dokument
22:00 Studio wizyty Jana Pawła II
22:30 W centrum uwagi
22:45 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
23:20 Chaos przyszłości - film dok.
23:50 Muzyka kina
00:15 Operacja - film fab. USA
01:45 Wiadomości

TVP2
06:45 Kurs angielskiego
07:00 Panorama
07:05 Dziennik Krajowy
07:20 Sport telegram
07:25 Strzelnica Falandysza
07:50 Akademia zdrowia Dwójki
08:00 Program lokalny
08:30 Ich trzech, ona jedna - serial komediowy
08:55 Niezbędnik Dwójki
09:00 Świat kobiet
09:30 Obcy u siebie: Podróże po Europie - serial dok. prod. ang.
10:00 Dla dzieci: Wehikuł Czasu
10:25 Familiada - teleturniej
10:50 Sport: NBA Action
11:10 Podróże w czasie i przestrzeni
12:00 Verdi - film dok.
13:00 Panorama
13:20 Niezbędnik Dwójki
13:25 Sędzia z prowincji - serial
14:10 Muzyczne nowości Dwójki
14:25 Clipol
14:55 Powitanie
15:00 Przygody Blacky'ego - serial
15:25 Akademia zdrowia Dwójki
15:35 Sport: Gol
16:00 Panorama
16:10 Album rycerski: R. Rodewicz
16:35 Teleturniej: 5x5
17:00 W okolice Stwórcy
17:20 Pogotowie Ekologiczne Dwójki
17:30 Program lokalny
18:00 Panorama
18:10 Program lokalny
18:35 Koło Fortuny
19:00 Reporterzy Dwójki przedstawiają
19:35 Dla dzieci: Wehikuł czasu
20:00 O Tadeuszu Nowakowskim - film dok.
21:00 Panorama
21:30 Niezbędnik Dwójki
21:35 Sport telegram
21:45 Teresa Torańska przedstawia: Teraz Wy!
22:40 Akademia Filmu Polskiego: Limuzyna Daimler-Benz - film pol.
00:10 Panorama

środa, 04.06.1997
TVP1
06:00 Kawa czy herbata?
08:00 Doggie Howser, lekarz medycyny - serial USA
08:30 Wiadomości
08:40 Mama i ja
09:00 Zgadywanki muzyczne
09:20 Domowe przedszkole
09:50 Wizyta Jana Pawła II
12:20 Wiadomości
12:30 Agrobiznes
12:40 Magazyn notowań
13:15 Płynąc
13:35 Galeria EF
14:00 Szkoła przekonywania
14:15 Miniatury
14:20 Wielcy reformatorzy teatru
14:40 Arcydzieła - serial dok.
14:50 No problem! - nauka angielskiego
15:00 Wiadomości
15:10 Ochroniarz
15:15 Program dnia
15:25 Tajemniczy świat Aleksandry - serial
15:55 Dla młodzieży: Chwytaj dzień
16:15 Dla dzieci: Telezawody
16:40 Czasy - katolicki magazyn informacyjny
17:00 Teleexpress
17:25 Moda na sukces - serial
17:45 Wizyta Jana Pawła II
19:05 Wieczorynka
19:30 Wiadomości
20:10 Pestka - film fab. prod. TVP
22:00 Studio wizyty Jana Pawła II
22:30 W centrum uwagi
22:45 Bez przebaczenia - mag. filmowy
23:15 Studio Sport: Liga Polska
23:45 Ballada o Armacie - film wł.-niem.
01:10 Wiadomości

TVP2
06:45 Kurs angielskiego
07:00 Panorama
07:05 Dziennik Krajowy
07:20 Sport telegram
07:25 Reporterzy Dwójki przedstawiają
07:50 Akademia zdrowia Dwójki
08:00 Program lokalny
08:30 Między wierszami - serial
08:55 Niezbędnik Dwójki
09:00 Transmisja obrad Sejmu
13:00 Panorama (w przerwie obrad)
15:00 Taz-Mania - serial anim.
15:25 Akademia Zdrowia Dwójki
15:35 W rytmie Eurytmii - reportaż
16:00 Panorama
16:10 Świat wokół nas
16:30 5x5
17:00 Seans filmowy
17:30 Program lokalny
18:00 Panorama
18:10 Program lokalny
18:35 Jeden z dziesięciu - teleturniej
19:05 Ekspres reporterów
19:35 Truskawkowe studio
20:00 Studio Sport: I liga piłki nożnej
21:00 Panorama
21:30 Niezbędnik Dwójki
21:35 Sport telegram
21:40 Polska w NATO - jak daleko, jak blisko
22:10 99 do 1 - serial
23:00 Wołanie o pomoc
23:30 S. Moniuszko: Msza des-dur - pr. muz.
00:15 Panorama
00:25 Latarnia Magiczna
01:10 Zakładnicy diabła - film rosyjski
03:00 Koszykówka NBA

czwartek, 05.06.1997
TVP1
06:00 Kawa czy herbata?
08:00 Kate i Allie - serial
08:30 Wiadomości
08:40 Gimnastyka buzi i języka
08:45 Mama i ja
09:00 Ogólnopolski Festiwal Teatrów Dziecięcych
09:25 Domowe przedszkole
09:50 Porozmawiajmy o dzieciach
10:00 Cagney i Lacey - serial
10:50 Teleturniej: Muzyka łagodzi obyczaje
11:10 Gotowanie na ekranie
11:20 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie..
12:00 Wiadomości
12:10 Agrobiznes
12:20 Magazyn Notowań
12:50 Wiosna obywateli
13:15 Kamionka - film przyrodniczy
13:20 Opowieści bałtyckie
13:40 Kwadrans z medycyną
13:55 Zwierzęta świata - serial dok.
14:25 Ptaklub
14:40 Przez lądy i morza
15:00 Wiadomości
15:10 Pływać każdy może
15:25 Szczenięce lata Toma i Jerry'ego - serial anim.
15:50 Superpamięć
16:05 Miotła - magazyn dla młodzieży
16:15 Ciuchcia
16:40 Diariusz rządowy
17:00 Teleexpress
17:25 Moda na sukces - serial
17:50 Oddać inaczej - pr. publ.
18:00 Filmidło
18:20 Credo - magazyn katolicki
18:45 Piękni kloszardzi - rep.
19:00 Wieczorynka
19:30 Wiadomości
20:15 Nash Bridges - serial
21:05 Cafe Fusy
21:30 Czas na dokument
22:00 Studio wizyty Jana Pawła II
22:30 W centrum uwagi
22:45 Pegaz
23:10 Raz, dwa, trzy, Baba-Jaga patrzy - film francuski
00:50 Wiadomości
00:55 Raymond Queneau - film dok.

TVP2
06:45 Kurs języka angielskiego
07:00 Panorama
07:05 Dziennik krajowy
07:20 Sport telegram
07:25 Ekspres reporterów
07:50 Akademia zdrowia Dwójki
08:00 Program lokalny
08:30 Dzieciaki, kłopoty i my - serial
08:55 Niezbędnik Dwójki
09:00 Transmisja obrad Sejmu
13:00 Panorama (w przerwie obrad)
15:00 Dziewczyna z przyszłości - serial
15:25 Akademia zdrowia Dwójki
15:35 Apetyt na zdrowie
16:00 Panorama
16:10 Pejzaże wsi polskiej
16:30 5x5
17:00 Gospodarczy przegląd Dwójki
17:30 Program lokalny
18:00 Panorama
18:10 Program lokalny
18:35 Teleturniej: Jeden z dziesięciu
19:05 Bez znieczulenia
19:35 Klub Pana Rysia
20:00 Rzeczpospolita Druga i Pół
21:00 Panorama
21:30 Niezbędnik Dwójki
21:35 Sport Telegram
21:40 Halo, weekend
21:50 Baron z Bad-Ilsch - serial
22:45 Teatr Dwójki: Adam Zagajewski "Zdrada"
23:30 Zapomniani pisarze
00:00 Panorama
00:10 WRO '97
00:55 Fatalny związek - film australijski

piątek, 06.06.1997
TVP1
06:00 Kawa czy herbata?
08:00 Miasteczko na granicy - serial
08:30 Wiadomości
08:40 Mama i ja
08:55 Rządy dzieci czyli pajdokracja
09:20 Przedszkolny koncert życzeń
09:50 Wizyta Jana Pawła II
12:50 Wiadomości
13:00 Agrobiznes - informacje
13:15 ABC ekonomii - Zarządzanie
13:45 Ekonomiczne opłaty Rodziny Kowalskich
14:05 ABC ekonomii - Zarządzanie i marketing
14:15 Jak znaleźć dobrą pracę
14:20 Nasze - Moje, czyli o Programie Powszechnej Prywatyzacji
14:45 ABC ekonomii - jak się ustala ceny?
14:50 No problem!
15:00 Wiadomości
15:10 Lato z Margerytką - W zakątkach Puszczy Knyszyńskiej
15:25 Szkoła złamanych serc - serial
15:50 Asy teleturniej
17:00 Teleexpress
17:25 Tata, a Marcin powiedział... - serial
17:35 Goniec - tygodnik kulturalny
17:55 Bezpieczniej - magazyn
18:10 Randka w ciemno
19:00 Wieczorynka
19:30 Wiadomości
20:10 Kłopoty z facetami - film USA
22:00 Studio wizyty Jana Pawła II
22:30 W centrum uwagi
22:45 Giełda - przegląd tygodnia
22:55 Życie moje - program Małgorzaty Snakowskiej
23:30 Nocny Klub Jedynki
00:30 Wiadomości
00:35 Głebiny - dramat fr.
02:10 Zakończenie programu

TVP2
06:45 Kurs języka angielskiego
07:00 Panorama
07:05 Dziennik krajowy
07:20 Sport telegram
07:25 Bez znieczulenia
07:50 Akademia zdrowia Dwójki
08:00 Podróże Guliwera - serial
08:30 Pełna chata - serial
08:55 Niezbędnik Dwójki
09:00 Transmisja obrad Sejmu
13:00 Panorama (w przerwie obrad)
15:00 Lucky Luke - serial anim.
15:25 Akademia Zdrowia Dwójki
15:35 Światło w mroku - film dokumentalny
16:00 Panorama
16:10 Zwierzęta wokół nas
16:35 Jeden na jednego - pr. Włodzimierza Szaranowicza
17:05 Instalacja - program dla młodzieży
17:30 Program lokalny
18:00 Panorama
18:10 Program lokalny
18:35 Va banque - teleturniej
19:05 Tele wizje kultury
19:35 Bądź mistrzem - program dla dzieci
20:00 Studio Sport
21:00 Panorama
21:30 Sport Telegram
21:45 Wuj Ho i Wuj Sam - film dok.
22:35 Audiotele
22:45 Zostań na Noc - dramat USA
00:15 Panorama
00:25 Fish w Buckleinie
01:25 Program rozrywkowy
03:00 Koszykówka NBA

sobota, 07.06.1997
TVP1
07:00 Eko Echo
07:15 Z Polski - reportaż
07:30 Wszystko o działce i ogrodzie
08:00 Agrolinia
08:30 Wiadomości
08:50 Wizyta Jana Pawła II
12:00 Wiadomości
12:10 Australia Bena Croppa
13:00 Walt Disney Przedstawia: Szmergiel, Na australijskim szlaku
14:20 Jajko Kolumba
14:45 Tańce polskie
15:05 U siebie
15:35 Pokój 107 /2/ - serial
16:05 Jeśli nie Oxford, to co?
16:35 Na przełomie
17:00 Teleexpress
17:20 Od przedszkola do Opola: Varius Manx
18:10 Klient - serial
19:00 Wieczorynka
19:30 Wiadomości
20:00 Sułtani Westernu - komedia USA
22:00 Studio wizyty Jana Pawła II
22:35 Sportowa sobota
23:35 ME w tańcach standardowych
00:00 Decydujące uderzenie - dramat sensac. USA
01:40 Lambada - film sensac.-muz. USA

TVP2
07:00 Panorama
07:10 Folkowe nuty
07:30 Tacy sami
07:55 Spotkanie z Hanna-Barbera
08:30 Program lokalny
09:30 Niezbędnik Dwójki
09:35 Orkiestra salonowa
10:00 Małe ojczyzny
10:30 Kino bez rodziców: Tajna misja - serial przygodowy
11:00 Kręcioła
11:30 Życie obok nas: Tropami zwierząt - serial dok.
12:00 Rodzina Połanieckich (1/7) - serial
13:20 Niezbędnik Dwójki
13:25 Wielka mała emigracja - film dok.
14:05 Tak miksowaliśmy "Napój miłosny"
14:35 Stacyjka Hatley (2/9) - angielski serial komediowy
15:00 Familiada
15:30 Nie ma mitu bez kitu - serial
16:05 Wysoka fala - serial
17:00 Wizyta Jana Pawła II: Ludźmierz
18:20 Panorama
18:30 Program lokalny
19:05 Wydarzenie tygodnia
19:30 Szalone liczby
20:00 Studio Sport
21:00 Panorama
21:25 Niezbędnik Dwójki
21:30 KOC
22:00 Dzieci - film ang.
00:00 Panorama
00:10 Sport telegram
00:15 Noc muzycznych życzeń

niedziela, 08.06.1997
TVP1
07:00 Rolnictwo na świecie
07:15 Notowania
07:45 Dom
08:05 Poranek filmowy
08:30 Posłuchajcie, właśnie przeczytałem
08:40 Teleranek
09:05 Droga do Avonlea
10:20 Wizyta Jana Pawła II: Kraków
13:20 Wiadomości
13:35 Zwierzęta świata: Garamba i jej niezwykłe słonie
14:10 Waszyngton za zamkniętymi drzwiami - serial
15:05 Melomania
15:35 Spotkanie prezydentów z Europy Środkowej
16:25 Bliskie spotkania
17:00 Teleexpress
17:25 Śmiechu warte
17:50 Dziennik telewizyjny - pr. Jacka Fedorowicza
18:10 Dr Quinn - serial
19:00 Wieczorynka
19:30 Wiadomości
20:00 Savannah - serial
20:55 Profesjonaliści
21:35 Wizyta Jana Pawła II
22:10 Sportowa Niedziela
23:25 Misjonarz - komedia ang.
00:45 Peter Green

TVP2
07:00 Echa tygodnia
07:30 Savannah - serial USA
08:20 Słowo na niedzielę
08:25 Niezbędnik Dwójki
08:30 Program lokalny
09:30 Polski latarnik z Santiago - film dok.
10:00 Ojczyzna-polszczyzna
10:15 Teatr dla dzieci: Kasztanek
11:00 Wyprawy z National Geographic - serial dok.
11:50 Studio Sport
12:10 Przygody Wielkiego Dicka - komedia ang.
13:40 Studio Sport
14:05 30 ton - lista, lista przebojów
14:35 Studio Sport
15:00 Familiada
15:30 Ulica Sezamkowa
16:05 Beverly Hills 90210 - serial
16:50 Halo, Dwójka!
17:00 Program lokalny
17:20 Panorama
17:30 Wizyta Jana Pawła II: Uniwersytet Jagielloński
19:15 7 dni - świat
19:35 Dlaczego to my?
20:00 Studio Sport
21:00 Panorama
21:40 Rybka zwana Wandą - komedia USA
23:25 U wrót doliny - Przemysław Gintrowski
00:00 Panorama
00:10 Sport telegram
00:15 Poznań Jazz Fair
01:00 Program rozrywkowy
01:30 Koszykówka NBA

poniedziałek, 09.06.1997
TVP1
06:00 Kawa czy herbata?
08:00 Murphy Brown - serial
08:25 Muzyczna Jedynka
08:30 Wiadomości
08:40 Gimnastyka
08:45 Mama i ja
09:00 Szóstka na szóstkę
09:20 Domowe przedszkole
09:50 Porozmawiajmy o dzieciach
10:00 Doktor Quinn - serial
10:45 Giełda pracy, giełda szans
11:15 Wizyta Jana Pawła II
12:20 Wiadomości
12:25 Agrobiznes
12:40 Magazyn notowań
13:10 Miniatury
13:15 Badania zielonej planety
14:25 Agenda 21
14:50 No problem!
15:00 Wiadomości
15:10 Żyć skuteczniej
15:15 Program dnia
15:25 Szkoła złamanych serc - serial
15:50 Luz
16:15 Szatnia
16:40 Tydzień prezydenta
17:00 Teleexpress
17:25 Pilot telenoweli "Zaklęta"
17:50 Rock front
18:10 Forum
19:00 Wieczorynka
19:30 Wiadomości
20:10 Teatr TV: Bjorg Vik "Podróż do Wenecji, reż. Janusz Majewski
21:25 MdM - Mann do Materny, Materna do Manna
22:00 Studio wizyty Jana Pawła II
22:30 W centrum uwagi
22:45 Amerykańscy policjanci - rep.
23:15 Mistrzowie kina: Życie rodzinne - dramat ang.
01:05 Wiadomości
01:10 Urodziłam się we właściwym czasie - film dok.

TVP2
06:45 Look Ahead
07:00 Panorama
07:05 Dziennik Krajowy
07:20 Sport telegram
07:25 7 dni - świat
07:50 Akademia zdrowia Dwójki
08:00 Program lokalny
08:30 Rodzinna menażeria - serial
08:55 Niezbędnik Dwójki
09:00 Świat kobiet
09:30 Tropami zwierząt - serial dok.
10:00 Krzyżówka 13-latków
10:25 Familiada
10:50 Gwiazdozbiór polskiego sportu
11:20 Każdą chwilę dzieciom
12:00 Szansa na Sukces: Michał Bajor
13:00 Panorama
13:20 Niezbędnik Dwójki
13:25 Zatoka Marlinów - serial
14:10 Clipol
14:30 30 ton! - lista, lista przebojów
14:55 Powitanie
15:00 Spiderman - człowiek pająk - serial anim.
15:25 Akademia zdrowia Dwójki
15:35 Przygoda z wojskiem
16:00 Panorama
16:10 Pochwalony bądź panie mój - film dok.
17:00 Dopóki żyje ostatni świadek
17:30 Program lokalny
18:00 Panorama
18:10 Program lokalny
18:35 Koło fortuny
19:05 W cieniu Kremla
19:35 Krzyżówka 13-latków
20:00 Z archiwum X - serial
20:50 Halo, Dwójka
21:00 Panorama
21:30 Niezbędnik Dwójki
21:35 Sport telegram
21:45 Auto - magazyn
22:10 M.A.S.H. - serial
22:35 Ogród sztuk
23:05 Encyklopedia wizualna
23:55 Lęki, obawy, nadzieje
00:10 Panorama
00:20 Staropolszczyzna muzyczna

wtorek, 10.06.1997
TVP1
06:00 Kawa czy herbata?
08:00 Inny świat - serial USA
08:30 Wiadomości
08:40 Mama i Ja
08:55 Słowa, słówka i półsłówka
09:20 Wizyta Jana Pawła II
12:35 Wiadomości
12:45 Agrobiznes
12:55 Magazyn notowań
13:20 Kamienie z tej i nie z tej ziemi
13:35 Ad astra
13:55 Tajemnica węchu
14:30 Joystick
15:00 Wiadomości
15:10 Programik dla zwierzątek
15:15 Program dnia
15:25 Chwila z bajką - serial anim.
15:50 Raj
16:15 Tik-tak
16:40 Sejmograf
17:00 Teleexpress
17:20 Wizyta Jana Pawła II
18:35 Listy o gospodarce
19:00 Wieczorynka
19:30 Wiadomości
20:10 J.A.G. - wojskowe biuro śledcze - serial sens. USA
21:05 Czas na dokument
22:00 Studio wizyty Jana Pawła II
22:30 W centrum uwagi
22:45 Dlaczego?
23:20 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
23:25 Chaos przyszłości - film dok.
23:50 Za i przed klauzulą - Mnisi z Jasnej Mogiły
00:30 Kobieta z księżyca - film wł.
01:55 Wiadomości

TVP2
06:45 Kurs angielskiego
07:00 Panorama
07:05 Dziennik Krajowy
07:20 Sport telegram
07:25 W cieniu Kremla
07:50 Akademia zdrowia Dwójki
08:00 Program lokalny
08:30 Ich trzech, ona jedna - serial komediowy
08:55 Niezbędnik Dwójki
09:00 Świat kobiet
09:30 Obcy u siebie: Podróże po Europie: Północna Norwegia - serial dok. prod. ang.
10:00 Dla dzieci: Południk 19
10:25 Familiada - teleturniej
10:50 Sport: NBA Action
11:10 Podróże w czasie i przestrzeni
12:00 Verdi: Brzemię sławy - film dok.
13:00 Panorama
13:20 Niezbędnik Dwójki
13:25 Sędzia z prowincji - serial
14:15 Muzyczne nowości Dwójki
14:25 Clipol
14:55 Powitanie
15:00 Przygody Blacky'ego - serial
15:25 Akademia zdrowia Dwójki
15:35 Sport: Gol
16:00 Panorama
16:10 Czerwcowe święto - rep.
16:30 Teleturniej: 5x5
17:00 W okolice Stwórcy
17:20 Pogotowie Ekologiczne Dwójki
17:30 Program lokalny
18:00 Panorama
18:10 Program lokalny
18:35 Koło Fortuny
19:00 Reporterzy Dwójki przedstawiają
19:35 Dla dzieci: Południk 19
20:00 Walterowcy - film dok.
21:00 Panorama
21:30 Niezbędnik Dwójki
21:35 Sport telegram
21:45 Tok-Szok - pr. J. Żakowskiego i P. Najsztuba
22:40 Wysokie obcasy - film hiszpańsko-francuski
00:30 Panorama

Źródło: Panorama Oleśnicka
Mój blog o starej telewizji i nie tylko: http://wszystkoostarejtvinietylko.blogspot.com/
michas1992
Użytkownik
Posty: 227
Rejestracja: 28 mar 2011, 14:11
x 1

Archiwalne ramówki telewizyjne

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: michas1992 »

Grzelich1996 pisze:
michas1992 pisze:A czy ma ktoś program TVP3 z Przewodnika Katolickiego 25-28 maja 2006?
Za czasów pielgrzymki Benedykta XVI do Polski?
Tak. Za czasów pielgrzymki Benedykta XVI do Polski.
Dzięki programowy za ramówke TVP1 i TVP2 od 31.05-10.06.1997
Awatar użytkownika
CHRIS
Użytkownik
Posty: 126
Rejestracja: 07 sie 2007, 11:05
Lokalizacja: Poznań-Grunwald

Archiwalne ramówki telewizyjne

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: CHRIS »

Ramówki PT ECHO

Piątek 29.03.1991

06:00-09:00 Magazyn ''Dzień dobry we Wrocławiu''
16:30 Program dnia
16:35 Serwis Informacyjny
16:45 Bajki
17:55 Studio Galeria
18:00 Echotekst
18:45 Kup Pan Auto
18:55 Rozmowy z grubej RURY
19:00 Echa Miasta
19:30 Wiadomości Eurosportu
19:55 Studio Galeria
20:00 Program TV5 - Francuski
20:55 Studio Galeria
21:00 Gość Echa: Mieczysław Rakowski
21:30 Eurosport
22:00 Echa Miasta
22:30 Wrocławscy Gliniarze
22:40 Energia życia
22:50 Echo Business
23:00 Giełda Towarowa
23:10 Echotekst
23:55 Studio Galeria
24:00 Echa Miasta
24:30 Echo Trip

Sobota 30.03.1991

06:00-09:00 Magazyn ''Dzień dobry we Wrocławiu''
16:30 Program dnia
16:35 Serwis Informacyjny
16:45 Bajki
17:55 Komunikaty i ogłoszenia
18:00 Echotekst
18:55 Komunikaty i ogłoszenia
19:00 Echa Miasta
19:30 Wiadomości Eurosportu
20:00 Kolarstwo - Eurosport
21:00 Sky News
21:30 Komunikaty i ogłoszenia
21:35 Wielkie romanse - Film Fab. w wersji Francuskiej
23:00 Giełda Towarowa
23:10 Echotekst
23:55 Komunikaty i ogłoszenia
24:00 Echa Miasta
24:30 Muzyka na dobranoc

Niedziela Wielkanocna 31.03.1991:

09:00 Bajki
11:00 Światowy Przegląd Sportowy
12:00 Niedziela na żywo
15:00 Gwiazdy Wrestlingu
16:00 PANDA w Echu
16:30 Bajki
17:00 Muzyka z TV5
18:00 Echotekst
18:45 Kup Pan Auto
18:55 Komunikaty i ogłoszenia
19:00 Tydzień we Wrocławiu
19:30 Echo Sport
21:00 Sky News
21:30 Komunikaty i ogłoszenia
21:35 Les Fougeres Blues - Film Fabularny z TV5
23:00 Giełda Towarowa
23:10 Echotekst
23:55 Tydzień we Wrocławiu
00:25 Hity z MTV
01:00 Sky News
01:30 Zakończenie Programu

Poniedziałek Wielkanocny 01.04.1991:

08:00 Świąteczny poranek w TV Echo
10:00 Święta z Eurosportem
16:00 Tydzień we Wrocławiu
16:30 Bajki
18:00 Echotekst
18:45 Echa Miasta
19:00 Muzyka z Satelity
19:30 Echo Sport
20:30 Wiadomości Eurosportu
21:00 Love at first sight
21:35 Sacree Soiree - Variete show
23:00 Giełda Towarowa
23:10 Echotekst
24:00 Echa Miasta
00:15 Muzyka
Grzelich1996
Junior
Posty: 979
Rejestracja: 11 lis 2010, 13:02
Lokalizacja: Kodeń

Archiwalne ramówki telewizyjne

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Grzelich1996 »

telefan pisze:Już ta ramówka była kiedyś podawana. Mogę jednak podać program TVP1 z czwartku, 30 lipca 1999 r.

07:00 Przygody psa Cywila (1/7) - serial TVP
Reż. Krzysztof Szmagier, wyk.: Krzysztof Litwin, Henryk Bąk, Wojciech Pokora.
07:30 07 zgłoś się - serial TVP
08:20 Giełda - magazyn
08:30 Wiadomości
08:45 Biblioteka rodzinna: "Przygody młodego Moby Dicka" - kanadyjski serial animowany
09:30 Podwórko za chmurką
10:00 Tajemnica Sagali - serial polsko-niemiecki
10:30 Przed premierą
Reż. Adam Hanuszkiewicz, wyk.: Tomasz Steciuk, Agnieszka Kaczor, Grażyna Drejska, chór i balet Teatru Muzycznego w Gdyni.
11:30 Zwierzęta świata: "Wielki syberyjski niedźwiedź" (2) - film dokumentalny USA
12:00 Wiadomości
12:10 Agrobiznes
12:20 Klan - telenowela TVP
13:35 "Toto i Peppino w Berlinie" - komedia włoska 1962
Reż. Giorgio Bianchi, wyk. Toto, Peppino de Filippo.
Farsa z udziałem popularnych komików. Przygody dwóch Włochów próbujących zbić fortunę w podzielonej stolicy Niemiec.
15:15 Polskie lato (1)
15:30 Teleexpress Junior
15:40 Polskie lato (2)
16:15 Moda na sukces - serial USA
16:35 Polskie lato (3)
17:00 Teleexpress
17:20 Sekrety Weroniki (22) - serial USA
17:45 Polskie lato (4) - magazyn wakacyjny
18:00 Jaka to melodia? - quiz
18:25 Polskie lato (5) - magazyn wakacyjny
18:30 Credo: "Śladami wielkiego pielgrzyma - Bydgoszcz i Warszawa" - magazyn katolicki
19:00 Wieczorynka
"Przygody kota Filemona" oraz "Bajki Misia i Margolci".
19:15 Jutro weekend
19:30 Wiadomości
20:10 Viper (8) - serial kryminalny USA
Joe Elias, jeden z najlepszych agentów FBI, ginie z rąk Metcalfa, właściciela nocnego lokalu.
21:00 W centrum uwagi - program publicystyczny
21:20 Sprawa dla reportera - program Elżbiety Jaworowicz
21:45 Hity "Czasu na dokument": "Arizona" - film dokumentalny Ewy Borzęckiej
Wstrząsający dokument o sytuacji pracowników byłego PGR we wsi Zagórki w Słupskiem. Po premierowej emisji pojawiły się zarzuty, że realizatorzy przekupili i upijali bohaterów filmu.
22:35 Tygodnik polityczny Jedynki
23:15 Wiadomości
23:35 Gorąco polecam: "Noce pełni księżyca" (Les nuits de la pleine lune) - film francuski 1984
Reż. Eric Rohmer, wyk.: Pascale Ogier, Tcheky Karyo, Fabrice Luchini. (101 min)
Czwarta opowieść z cieszącego się dużym uznaniem autorskiego cyklu Rohmera "Komedie i przysłowia", którego tematem są miłosne pragnienia kobiet.
01:10 ABC brydża
01:20 Tajemnice Rosji: "Południowe Kuryle - wyspa zapomnianych " - film dokumentalny
02:15 Zakończenie programu

Czy może ktoś przypomnieć program ,,Polskie lato''? Ja pamiętam tylko czołówkę z piosenką ,,Lato'' Formacji Nieżywych Schabuff.
W tej czołówce był napis "PL" na białym owalu z czarnym obramowaniem, o ile pamiętam. Program prowadził Krzysztof Skiba.
http://www.youtube.pl/telefilmkoden2 - mój profil na YouTube
Awatar użytkownika
TV Trauma
Junior
Posty: 832
Rejestracja: 31 sie 2010, 11:05
x 10
x 4
Kontakt:

Archiwalne ramówki telewizyjne

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: TV Trauma »

Wtorek, 5 kwietnia 2005 roku:
TVP 1
8:00 Wiadomości, pogoda
8:15 Kawa czy herbata? - magazyn
8:26 Świat Jana Pawła II: Totus Tuus
9:00 Pan Andersen opowiada
9:25 Ważne przemiany - Odrodzone marzenia - obyczajowy
9:56 Wiadomości
10:00 Dekalog 4 - dramat psychologiczny, Polska 1988
10:55 Pielgrzymka Ojca Świętego do Polski
12:00 Wiadomości
12:10 Przed sklepem jubilera - obyczajowy, Włochy/Kanada/RFN/Austria 1988, reż. Michael Anderson, wyk. Burt Lancaster, Ben Cross, Daniel Olbrychski
13:55 Kto napisał Nowy Testament? (1): - Co jest prawdą? - Wielka Brytania 2003
14:30 Miasto marzeń
15:00 Wiadomości
15:15 Ojciec Leon zaprasza
16:00 Między nami - talk-show
16:15 Program muzyczny
16:43 Teleexpress
17:00 Msza święta na Placu Józefa Piłsudskiego w Warszawie
18:30 Miasto marzeń
19:00 Wieczorynka: Pan Andersen opowiada - animowany
19:30 Wiadomości, Sport, Prognoza pogody
20:10 Prosto w oczy - wydanie specjalne
21:15 Dziesięcioro przykazań - historyczny, USA 1956, reż. Cecil B. de Mille
23:00 Wiadomości
23:10 Bernadetta z Lourdes - biograficzny, Włochy 1993, reż. Lodovuci Gasparini, wyk. Alessandro Gassman, Angele Osinsky, Florence Darel, Roger Souza
0:45 Pieśń o brzasku wody - wiersze Karola Wojtyły - widowisko poetyckie, reż Andrzej Wajda
1:10 Moja modlitwa - Dekalog 2
1:30 Zakończenie
Źródło: FAKT
Awatar użytkownika
europrzyjaciel2008
Użytkownik
Posty: 52
Rejestracja: 22 lip 2008, 10:33
Lokalizacja: Kolonia Bodzanowska
Kontakt:

Archiwalne ramówki telewizyjne

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: europrzyjaciel2008 »

Witam ponownie. Jak widać wróciłem po dłuuuuugiej przerwie.
Program dnia Telewizji Polskiej z 18 października 1978 roku, czyli dwa dni po ogłoszeniu Karola Wojtyły na papieża: tutaj
Program dnia Telewizji Polskiej z 1 września 1980 roku: tutaj
Z podręcznika z historii dla klasy 6 oraz z Gazety Pomorskiej.
"Moda to coś, co wychodzi z mody" - Marta Kielczyk, Panorama
Programowny
Użytkownik
Posty: 231
Rejestracja: 23 sty 2011, 12:00
x 10

Archiwalne ramówki telewizyjne

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Programowny »

Program TVP1 i TVP2 na sobotę, 04.03.1995

TVP1
07:00 Proszę o odpowiedź - pr. publ.
07:15 Z Polski
07:30 Wszystko o działce i ogrodzie
07:55 Agrolinia - magazyn gospodarczo-ekonomiczny
08:30 Skarb Templariuszy /3/: Tajny kod - serial prod. francuskiej
08:55 Program dnia
09:00 Wiadomości
09:10 Ziarno - pr. Red. Katolickiej dla dzieci i rodziców
09:35 5-10-15 - program dla dzieci i młodzieży
10:35 Kwant - magazyn popularnonaukowy oraz film "Encyclopedia Galactica"
11:00 Malowanie przyrody /1/ - film dok. prod. ang.
11:50 Swojskie klimaty - mag. weekendowy
12:00 Wiadomości
12:10 Kraj - magazyn regionalnych oddziałów TVP
12:35 Muzyczna Jedynka - magazyn
13:00 Swojskie klimaty - mag. weekendowy
13:30 Walt Disney Przedstawia: Goofy i inni, Zwariowana szkoła /emisja z teletekstem/
14:45 Telewizyjny Teatr Rozmaitości: Antoni Czechow - Ślubna fotografia
15:55 Zwierzęta świata: Świat pod lodem (2/2) - film dok. prod. nowozelandzkiej /emisja z teletekstem/
16:25 Spółka rodzinna (17/18) - serial TVP
17:00 Teleexpress
17:25 MdM, czyli Mann do Materny, Materna do Manna
17:50 Swojskie klimaty - mag. weekendowy
18:10 Beverly Hills 90210 /34/ - serial prod. USA
19:00 Wieczorynka: Dinusie
19:30 Wiadomości
20:10 Błędne koło - film prod. USA
22:00 Puls dnia
22:15 W oparach absurdu
23:10 Wiadomości
23:20 Tajna historia ZSRR - prawo zwycięzcy
23:45 Sportowa sobota
00:00 W cieniu kobry /2/ - film fab. prod. austr.
01:40 Stan najwyższego zagrożenia - film fab. prod. USA
03:10 Muzyczna Jedynka - magazyn
03:35 Zakończenie programu

TVP2
07:00 Panorama
07:10 Muzyczne nowości Dwójki
07:30 Tacy sami
07:50 Lekcja języka migowego
08:00 Opowieści Alfa - serial
08:30 Urszuli Krygier Dzień Powszedni - rep,
09:00 Program lokalny
10:00 Sami tego chcieli - rep.
10:30 Ulica Sezamkowa
11:30 Rajd samochodowy pań
11:45 Dzieci w hotelu Mariot
12:00 Akademia Filmu Polskiego: Sanatorium pod klepsydrą /1973/
14:05 Rajd samochodowy pań
14:25 Halo, Dwójka
14:35 Życie obok nas
15:00 Kwadrans z Hemarem
15:30 Hartowie na dzikim zachodzie - serial
16:15 Rajd samochodowy pań
16:30 Familiada
17:00 Wielka gra
17:55 Totalizator sportowy
18:00 Panorama
18:10 Program lokalny
18:30 7 dni - świat
19:00 Gra - teleturniej
19:35 Szalone liczby - program dla dzieci
20:00 Dozwolone od lat 40
20:45 Rajd samochodowy pań
21:00 Panorama
21:30 Słowo na niedzielę
21:35 Camerata 2
22:05 Vera Cruz - western USA
23:35 Brzóska show
00:00 Panorama
00:05 Hity i zgrzyty

Źródło programu Jedynki: YouTube
Źródło programu Dwójki: Panorama Oleśnicka

Dodatkowo jeszcze program Telewizji Warszawskiej i Katowickiej z roku 1961 (różnice pogrubione)
czwartek, 09.02.1961
Telewizja Warszawa
17.00 Program dla dzieci:
1. "Kącik filatelistyczny".
2. "Ballada o burmistrzance" - film krótkom. prod. polskiej.
3. "Szymon Kobyliński uczy rysować".
17.45 Telewizyjny Kurier Warszawski
18.00 "Tak powstawały rady" - program publicystyczny
18.30 Program muzyczny:
1. "Co nowego w operetce".
2. "Żarty i zagadki muzyczne".
18.55 Młodzieżowy Klub Telewizyjny
19.30 Dziennik Telewizyjny
20.00 Magazyn filmowy "Klaps" (Łódź).
20.35 Telewizyjne Studio Literackie - "Na spotkanie z legendą" - montaż literacki wg utworów Nazima Hikmeta, Williama Szekspira, Bediera. Opracowanie - Zofia Doroszowa i Dżennet Połtorzycka. Reżyseria - Andrzej Konic. Wystąpią: Kazimierz Wichniarz, Aleksandra Zawieruszanka, Tadeusz Janczar.
21.20 Polska Kronika Filmowa i Ostatnie Wiadomości.
21.35 "Para za parą" - film krótkom. prod. NRD.
22.00 I Spartakiada Zimowa Armii Zaprzyjaźnionych (Zakopane).

Telewizja Katowice:
17.00 Program dla dzieci:
1. "Kącik filatelistyczny".
2. "Ballada o burmistrzance" - film krótkom. prod. polskiej.
3. "Szymon Kobyliński uczy rysować".
17.45 Program filmowy
18.00 "W sejmie i poza sejmem" - program publicystyczny
18.30 Program muzyczny:
1. "Co nowego w operetce".
2. "Żarty i zagadki muzyczne".
18.55 Młodzieżowy Klub Telewizyjny
19.30 Dziennik Telewizyjny
20.00 Magazyn filmowy "Klaps" (Łódź).
20.35 Telewizyjne Studio Literackie - "Na spotkanie z legendą" - montaż literacki wg utworów Nazima Hikmeta, Williama Szekspira, Bediera. Opracowanie - Zofia Doroszowa i Dżennet Połtorzycka. Reżyseria - Andrzej Konic. Wystąpią: Kazimierz Wichniarz, Aleksandra Zawieruszanka, Tadeusz Janczar.
21.20 Polska Kronika Filmowa i Ostatnie Wiadomości.
21.35 Program filmowy
22.00 I Spartakiada Zimowa Armii Zaprzyjaźnionych (Zakopane).

piątek, 10.02.1961
Telewizja Warszawa
17.00 "Magazyn Omega" - reportaż dla młodzieży.
17.45 "Podwójne oblicze" - film tv prod. ang. z serii "Przygody Sir Lancelota".
18.15 "Współzawodnictwo pracy" - program publicystyczny w opr. Tadeusza Kolińskiego.
18.55 Wszechnica Telewizyjna z cyklu: "Historie z tej ziemi" - program pt. "Niewolnicy słońca". Przed kamerą - prof. Bolesław Skarżyński.
19.30 Dziennik Telewizyjny.
20.00 "Pocztówki z Zakopanego" - film krótkom. prod. pol.
20.15 Teatr Telewizji Katowickiej - "Na dnie" - inscenizacja własna wg dramatu Maksyma Gorkiego. Przekład - A. Kamieńska i Jan Śpiewak. Adaptacja i reżyseria - Lidia Słomczyńska. Scenografia - Jerzy Moskal.
21.35 Ostatnie Wiadomości.
21.40 "Niedaleko od Komańczy" - film krótkom. prod. pol.
22.00 I Spartakiada Zimowa Armii Zaprzyjaźnionych (Zakopane).

Telewizja Katowice
10.00 Przegląd prasy i aktualności
10.20 List - film fab. prod. jug. dozw. od lat 16-tu
11.45 Przerwa

17.00 "Magazyn Omega" - reportaż dla młodzieży.
17.45 "Podwójne oblicze" - film tv prod. ang. z serii "Przygody Sir Lancelota".
18.15 Ludzie i plany - progr. publ.
18.55 Wszechnica Telewizyjna z cyklu: "Historie z tej ziemi" - program pt. "Niewolnicy słońca". Przed kamerą - prof. Bolesław Skarżyński.
19.30 Dziennik Telewizyjny.
20.00 Aktualności
20.15 Teatr Telewizji Katowickiej - "Na dnie" - inscenizacja własna wg dramatu Maksyma Gorkiego. Przekład - A. Kamieńska i Jan Śpiewak. Adaptacja i reżyseria - Lidia Słomczyńska. Scenografia - Jerzy Moskal.
21.35 Program filmowy
22.00 I Spartakiada Zimowa Armii Zaprzyjaźnionych (Zakopane).

sobota, 11.02.1961
Telewizja Warszawa
17.50 Program tygodnia
18.10 "Pstrągi" - film krótkom. prod. CSRS.
18.25 "Pegaz" - magazyn kulturalny
19.00 Dziennik Telewizyjny
19.30 "Finał konkursu piosenki" - transmisja z Teatru "Miniatury".
21.30 "Ostatnie Wiadomości".
21.35 "Tam dom mój, gdzie serce moje" - film fab. prod. USA.

Telewizja Katowice
17.30 Program dla dzieci: Wujcio Adaś i Kajtuś
17.50 Program tygodnia
18.10 "Pstrągi" - film krótkom. prod. CSRS.
18.25 "Pegaz" - magazyn kulturalny
19.00 Dziennik Telewizyjny
19.30 "Finał konkursu piosenki" - transmisja z Teatru "Miniatury".
21.30 "Ostatnie Wiadomości".
21.35 List - film fab. prod. jug. dozw. od lat 16-tu

niedziela 12.02.1961
Telewizja Warszawa
10.00 "Z pędzlem za pan brat" - telekonkurs dla dzieci.
11.00 Przerwa
14.45 "Niedzielna Biesiada".
15.00 I Spartakiada Zimowa Armii Zaprzyjaźnionych - Konkurs skoków (Zakopane).
17.00 PKF
17.15 "Aligatory" - film z serii "Disneyland".
18.05 "Woda niżej" - Antoniego Marianowicza. - satyryczny program kukiełkowy.
18.35 "20 pytań" - teleturniej.
19.30 Dziennik Telewizyjny
20.15 "Zwykły człowiek" - film fab. prod. radz.
21.50 Wiadomości sportowe.
22.00 I Spartakiada Zimowa Armii Zaprzyjaźnionych.

Telewizja Katowice
10.00 Sprawozdanie z otwarcia Kongresu Techniki
11.00 Przerwa
13.45 Niedzielna biesiada
14.45 Film krótkometrażowy

15.00 I Spartakiada Zimowa Armii Zaprzyjaźnionych - Konkurs skoków (Zakopane).
17.00 Polska Kronika Filmowa
17.10 W krainie Disney'a
18.00 "Woda niżej" - Antoniego Marianowicza. - satyryczny program kukiełkowy.
18.25 "20 pytań" - teleturniej.
19.15 Dziennik Telewizyjny
20:00 Pechowiec - film fab. prod. argentyńskiej od lat 14

Źródło:
- TV Warszawa: Archiwalna strona TVP
- TV Katowice: Dziennik Polski
Mój blog o starej telewizji i nie tylko: http://wszystkoostarejtvinietylko.blogspot.com/
Grzelich1996
Junior
Posty: 979
Rejestracja: 11 lis 2010, 13:02
Lokalizacja: Kodeń

Archiwalne ramówki telewizyjne

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Grzelich1996 »

W dniach 25-28 maja 2006 TVP3 była papieskim kanałem informacyjnym relacjonującym wyłącznie pielgrzymkę Benedykta XVI do Polski 24 godziny na dobę.

A oto ramówki stacji TV na wtorek, 5 stycznia 1999 roku:
TVP1:
06:00 Kawa czy herbata?
08:00 Murphy Brown (193) - serial komediowy, USA
08:20 Giełda - program o rynku kapitałowym
08:30 Wiadomości
08:42 Pogoda
08:45 Słowa, słówka i półsłówka - teleturniej
09:10 Mama i ja - program dla mamy i trzylatka
09:25 Domowe przedszkole - program dla dzieci
09:55 Porozmawiajmy o dzieciach
10:05 Milagros (96/200) - serial obyczajowy, Argentyna/Włochy 1993
10:50 Aukcja, czyli jak kupić van Gogha - teleturniej
11:20 Arcydzieła (15): "Sonia Delaunay - elektryczne pryzmaty" - film dokumentalny, Wielka Brytania
11:30 Polski Nobel: Nauki chemiczne
12:00 Wiadomości
12:10 Agrobiznes - rolniczy magazyn informacyjny
12:20 Magazyn notowań: Nowości warzywne spod szkła, Nasiona na medal
12:45 Klub samotnych serc
13:10 Pytania o demokrację: Kultura polityczna
13:40 Kompozytorzy: Gioacchino Rossini
13:50 Kochać dziecko - program edukacyjny
14:10 Ciuchcia - program dla dzieci
14:35 Dziewczyna z oceanu (61/78) - serial, Australia
15:05 Magazyn parlamentarny - program publicystyczny
15:30 Teleexpress Junior
15:40 Raj - program dla młodych widzów
16:05 Rower Błażeja - program dla młodych widzów
16:30 Moda na sukces (758) - serial, USA
17:00 Teleexpress
17:25 Klan (165) - serial, TVP 1998
17:50 Gość Jedynki
18:00 Teleturniej piłkarski
18:20 Flesz - Wiadomości
18:25 360 stopni dookoła ciała: Komórki nadziei
18:50 Reporter
19:00 Wieczorynka: Krecik lekarzem
19:30 Wiadomości
19:55 Sport
20:00 Pogoda
20:15 J. A. G. - Wojskowe Biuro Śledcze (18/22) - serial, USA 1997
21:00 Jaka emerytura - program publicystyczny
21:05 W centrum uwagi - program publicystyczny
21:25 CZAS NA DOKUMENT: Ci wspaniali drapieżcy - serial dokumentalny, RPA
22:20 Ich pierwsze miłości - program Marty Umer
22:45 Euroexpress - program publicystyczny
23:00 Wiadomości
23:10 Sport
23:15 W cieniu Everestu - reportaż
23:50 W stronę domu - dramat obyczajowy, Finlandia 1989
01:20 Muzyczna noc z gwiazdą: Billy Joel w Nowym Jorku - koncert
02:05 Zakończenie programu

TVP2
07:25 Sport telegram - przegląd wydarzeń sportowych (powt.)
07:30 Dziennik krajowy - serwis informacyjny
07:50 Studio urody - program sportowo-rekreacyjny
08:00 Program lokalny
08:30 Złotopolscy (72) - serial, TVP 1998
09:00 Świat kobiet - magazyn (tel. 0-700 352 77)
09:35 Krok za krokiem (80) - serial komediowy, USA 1994
10:00 Przyroda Japonii (3): Listy z sąsiedztwa - film dokumentalny, Japonia
10:30 Duety do mety - teleturniej (powt.)
11:00 Zapach perfum (13) - serial, Francja/Włochy 1996
12:00 KOC - Komiczny Odcinek Cykliczny
12:30 Familiada - teleturniej (powt.)
13:00 Panorama
13:20 Dziennik krajowy - serwis informacyjny (powt.)
13:40 Sunny i pies, który wszystko słyszał (2/4) - serial, Wielka Brytania 1997
14:10 Kabaret Potem przedstawia: Serca jak motyle - program artystyczny
15:10 Podróż do ziemi obiecanej (13) - serial obyczajowy, USA 1996
16:00 Panorama
16:10 Krzyżówka szczęścia - teleturniej
16:40 Świat wokół nas: Bliżej Europy
17:10 W okolice Stwórcy - magazyn
17:30 Program lokalny
18:00 Panorama
18:10 Program lokalny
18:35 Va banque - teleturniej
19:05 Kocham kino - magazyn filmowy
19:35 Bądź mistrzem: Katarzyna Krasowska
20:00 Linia specjalna - program publicystyczny Barbary Czajkowskiej
21:00 Z archiwum X (18) - serial sensacyjny, USA 1997
21:50 Dwójkomania
22:00 Panorama
22:27 Pogoda
22:35 Sport telegram - przegląd wydarzeń sportowych
22:40 Ekspres reporterów - magazyn
23:15 KOCHAM KINO: Miłość Adeli H. - dramat psychologiczny, Francja 1975
00:55 Peter Gunn (68) - serial prod. USA
01:20 Peter Gunn (69) - serial prod. USA
01:50 Zakończenie programu

TV Polonia
07:05 Dziennik krajowy - seriwis informacyjny
07:25 Sport telegram - przegląd wydarzeń sportowych
07:30 Dziecko, troski i radości - magazyn
07:45 Rock-Blues-Guitar - lekcja gry na gitarze
08:00 Południk 19. - magazyn geograficzno-podróżniczy dla dzieci
08:20 Kolorowe nutki - program muzyczny
08:30 Mała księżniczka - film animowany (powt.)
09:00 Wiadomości
09:10 Mówi się... (powt.)
09:30 CZARNO-BIAŁE I W KOLORZE: Dziewczyna z dobrego domu - komedia, Polska 1962
11:00 Mała rzecz, a cieszy - filmy animowane (powt.)
11:10 Kraina uśmiechu - porgram muzyczny (powt.)
12:00 Wiadomości
12:10 Tydzień Prezydenta (powt.)
12:30 Klan (161) - telenowela, TVP 1998
12:55 Auto-moto-klub - magazyn sportów motorowych
13:05 Krzyżówka szczęścia - teleturniej (powt.)
13:30 Swój - cykl dokumentalny (powt.)
13:50 Dziennik Telewizyjny - program satyryczny (powt.)
14:00 Książę - film fabularny (powt.)
15:00 Panorama
15:30 Oto Polska - program P. Jaźwińskiego
16:00 Klan (161) - telenowela, TVP 1998 (napisy w języku angielskim)
16:30 Panna z mokrą głową (4/6) - serial, TVP 1994
17:00 Teleexpress
17:15 Zaproszenie: Obrazki z Mazowsza (2) - program krajoznawczy Wojciecha Nowakowskiego (napisy w języku angielskim)
17:35 Liga przebojów: Szczęśliwa trzynastka
18:00 Liga przebojów: Propozycje
19:00 Tata, a Marcin powiedział... - serial
19:10 Reporter
19:20 Dobranocka: Ferdynand Wspaniały
19:30 Wiadomości
19:55 Sport
20:00 Pogoda
20:05 Królewskie sny (3/8) - serial historyczny, Polska 1988
21:10 Muzyczny gwiazdozbiór: Budka Suflera
21:30 Artyści scen polskich - reportaż
22:00 Sprawa Bulskiego - film dokumentalny
22:30 Panorama
23:05 W centrum uwagi - program publicystyczny
23:20 Spotkanie młodzieży w Mediolanie - relacja z corocznego zjazdu młodzieży chrześcijańskiej
23:50 MŁODZI WIRTUOZI: Koncert dla talentu
00:25 Magazyn parlamentalny - program publicystyczny
00:50 Dobranocka za oceanem: Ferdynand Wspaniały
01:00 Wiadomości, Sport, Pogoda
01:30 Liga przebojów: Propozycje (powt.)
02:30 Panorama (powt.)
03:05 Królewskie sny (3/8) - serial historyczny, Polska 1988 (powt.)
04:10 Muzyczny gwiazdozbiór: Budka Suflera (powt.)
04:30 Artyści scen polskich - reportaż (powt.)
05:05 Sport z satelity (powt.)
05:35 Klan (161) - serial, TVP 1998 (powt.)
06:00 W centrum uwagi - program publicystyczny (powt.)
06:15 Liga przebojów: Szczęśliwa trzynastka (powt.)
06:40 Zaproszenie: Obrazki z Mazowsza (2) - program krajoznawczy Wojciecha Nowakowskiego (napisy w języku angielskim) (powt.)
07:00 Zakończenie programu

WOT:
07:00 Bajki dla Jasia i innych dzieci - serial animowany, Niemcy
07:30 Tajemniczy świat świętego Mikołaja - serial animowany
07:55 Świat dzikich zwierząt - serial przyrodniczy

08:00 Kurier poranny
08:10 Klient - magazyn konsumentów
08:30 Indianie północnoamerykańscy (19/21) - serial dokumentalny, USA
09:00 Gorzkie dziedzictwo (113) - serial, Wenezuela
09:25 Gorzkie dziedzictwo (114) - serial, Wenezuela
09:50 Cywilizacja - program Kennetha Clarka - serial dokumentalny
10:40 Sto niemieckich lat - serial dokumentalny
11:10 Bosonogi buszmen - film dokumentalny, Australia 1995
12:05 Umarłem, aby żyć - film fabularny, Polska 1984
13:35 Sprawy osobiste - film dokumentalny, USA 1996

14:30 Rozmowa dnia - prowadzi Krzysztof Skowroński
15:00 Kino klubu podróżników
15:30 Wiadomości Kuriera
15:35 Telewizyjny Kurier Województw
15:55 Sekrety Warszawy - konkurs dla widzów
16:00 Co, gdzie, kiedy? - informator kulturalny
16:10 Dżingiel - program muzyczny dla dzieci
16:30 Gorzkie dziedzictwo (113) - serial, Wenezuela
17:00 Gorzkie dziedzictwo (114) - serial, Wenezuela

17:30 Wiadomości Kuriera
17:40 Sekrety Warszawy - konkurs dla widzów
17:45 Reportaż dnia
18:00 Panorama
18:10 Telewizyjny Kurier Warszawski
18:35 Co, gdzie, kiedy? - informator kulturalny
18:45 Tak czy inaczej - program publicystyczny
19:00 Klan (45) - telenowela, TVP 1997
19:25 Temat dnia
19:30 Magazyn nie tylko sportowy
20:00 Cywilizacja - program Kennetha Clarka - serial dokumentalny
20:50 Symbole wzornictwa XX wieku - film dokumentalny
21:00 Jak było, co się udało - Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy - reportaże z OTV Katowice i OTV Bydgoszcz

21:30 Telewizyjny Kurier Warszawski
21:38 Pogoda dla Warszawy
21:40 Rozmowa dnia - prowadzi Ernest Skalski
22:00 Umarłem, aby żyć - film fabularny, Polska 1984
23:30 Bangkok Hilton (1/6) - serial sensacyjny, Wielka Brytania/Australia/USA 1989
00:20 Sto niemieckich lat (10/52) - serial dokumentalny

00:50 Zakończenie programu

Polsat:
06:00 Piosenka na życzenie
07:00 Kto się boi wstać - program poranny
07:45 Polityczne graffiti
07:55 Poranne informacje
08:00 Kapitan N. (19) - serial animowany dla dzieci
08:30 Star Trek: Stacja kosmiczna (73) - serial SF, USA
09:30 Żar młodości (610) - serial obyczajowy, Kanada
10:30 Grom w raju (12/22) - serial sensacyjny, USA 1993-1994
11:30 Baza Pensacola (17) - serial sensacyjny, USA
12:30 Życie jak poker (27) - telenowela, Polska 1998 (powt.)
13:00 Idź na całość - show z nagrodami
14:00 Link Journal - magazyn mody
14:30 Magazyn
15:00 Gdzie się podziała Carmen SanDiego (2) - serial animowany, USA
15:25 Drzewko szczęścia - gra-zabawa
15:50 Michael Logozzo gorąco poleca - program kulinarny
16:00 Informacje
16:15 Alf - serial komediowy, USA 1986-1990
16:45 Na południe (43) - serial sensacyjny, Kanada 1995
17:45 Na własnych śmieciach (1/20) - serial komediowy
18:15 Świat według Bundych - serial komediowy, USA
18:45 Informacje
18:55 Prognoza pogody
19:00 Grom w raju (13/22) - serial sensacyjny, USA 1993-1994
20:00 Miodowe lata - serial komediowy, Polska 1998
20:30 Trzy na jednego - melodramat, USA 1992
20:50 Losowanie LOTTO (w przerwie filmu)
22:20 Telewizyjne Biuro Śledcze - magazyn kryminalny
22:55 Wyniki losowania LOTTO
23:00 Informacje i Biznes Informacje
23:10 Pogoda z Coldrexem
23:15 Polityczne graffiti
23:25 Życie jak poker (27) - telenowela, Polska 1998
23:55 Motowiadomości
00:25 Pożegnanie

RTL7:
06:20 Miłość i dyplomacja - serial obyczajowy, Holandia
06:45 Na zawsze - serial obyczajowy, USA
07:30 ODJAZDOWE KRESKÓWKI: Kacper, Woody Woodpecker, Bionic Six
08:40 Nowe przygody Lassie (1) - serial dla młodzieży, USA
09:05 Dziewczyna z komputera - serial komediowy, USA
09:30 Sunset Beach - serial obyczajowy, USA 1997
10:15 Północne wybrzeże - film przygodowy, USA 1987
11:55 Kiedy miłość zabija (1) - serial sensacyjny, USA 1993
13:00 Teleshopping
14:15 Miłość i dyplomacja - serial obyczajowy, Holandia
14:40 Ukryta kamera - program rozrywkowy
15:30 ODJAZDOWE KRESKÓWKI: Kacper, Woody Woodpecker, Simba - Król Lew, Bionic Six
16:20 Z ust do ust - serial
16:45 Dziewczyna z komputera - serial komediowy, USA
17:10 Kameleon - serial SF
18:00 Sunset Beach - serial obyczajowy, USA 1997
18:50 7 minut - wydarzenia dnia - program informacyjny oraz Prognoza pogody
19:00 Zoom - magazyn sensacji
19:30 Nowe przygody Lassie (2) - serial dla młodzieży, USA
20:00-23:00 KOMEDIOWY WTOREK
20:00 Niespodzianka z Szanghaju - komedia, Wielka Brytania 1986
21:45 Wieczór z wampirem - talk-show Wojciecha Jagielskiego
23:00 7 minut - wydarzenia dnia - program informacyjny
23:15 Bez odwrotu - dramat obyczajowy, USA 1992
00:50 Świat Audobona
01:35 Kameleon - serial SF
02:20 Zoom - magazyn sensacji
02:50 Zakończenie programu

Nasza TV:
07:45 Świat biznesu - magazyn gospodarczy
08:00 Opowieści z klonowego miasta (52) - serial animowany
08:30 Korsarze (1) - serial
09:00 Nie ma jak w domu (76) - serial obyczajowy, Australia 1995
09:30 Horoskop na dziś
09:35 Antonella (ost.) - serial
10:30 CINEMA - magazyn filmowy
10:55 Ręce do góry - talk-show
11:25 City (249) - serial
11:50 Nasz sklep - zakupy w TV
12:10 Diabelska miłość (1) - serial obyczajowy
13:00 Horoskop na dziś
13:05 Nasz sklep - zakupy w TV
13:30 City (250) - zakupy w TV
14:00 Propozycje do listy przebojów podwórkowych Bohdana Łazuki
14:05 Tylko jedno życie (88) - serial, USA 1993
14:55 Szczęśliwa ósemka - propozycje do listy przebojów
15:00 Loving (123) - serial
15:30 Nie ma jak w domu (77) - serial obyczajowy, Australia 1995
16:00 Już czwarta - informacje, ciekawostki, porady
16:25 Korsarze (2) - serial
16:55 Diabelska miłość (2) - serial obyczajowy
17:45 Z ostatniej chwili (1) - serial, USA
18:40 Nasze wiadomości
19:00 Zoom - magazyn sensacji
19:30 Nowe przygody Lassie (2) - serial dla młodzieży, USA
20:00 Niespodzianka z Szanghaju - komedia, Wielka Brytania 1986
21:45 Wieczór z wampirem - talk-show Wojciecha Jagielskiego
23:00 Nasze wiadomości
23:20 Horoskop na jutro
23:25 Błękitna krew - film fabularny, USA 1990
01:00 Muzyczny regał - program muzyczny
01:55 Techno party - program muzyczny
02:25 Zakończenie programu

TVN:
06:25 Dzień dobry w TVN
06:30 Kropka nad i
06:50 Dzień dobry w TVN
06:55 Hardcastle i McCormick (64) - serial sensacyjny
07:45 Inspektor Gadżet (58) - serial animowany dla dzieci, USA
08:10 Łebski Harry (16) - serial animowany dla dzieci
08:35 Conan łowca przygód (6) - serial animowany
09:00 Esmeralda (89) - serial obyczajowy, Meksyk
10:00 Manuela (160) - telenowela
11:00 Jolanda (254) - telenowela
11:30 Telesklep
12:00 Telewizjer - magazyn sensacji i rozrywki
12:30 Fakty, ludzie, pieniądze - magazyn
13:00 Czas to pieniądz - teleturniej
13:30 Maria Izabela (1) - serial obyczajowy, Meksyk
14:00 Inspektor Gadżet (58) - serial animowany dla dzieci, USA
14:25 Łebski Harry (16) - serial animowany dla dzieci
14:45 Bosco (6) - serial animowany
15:15 Pod koszem (46) - serial dla młodzieży, USA
15:45 California Dreams (18) - serial dla młodzieży, USA
16:15 Pacific Drive (210) - serial obyczajowy, Australia
16:45 Nie do wiary - opowieści niesamowite
17:15 TVN Fakty regionalne
17:30 Telewizjer - magazyn sensacji i rozrywki
18:00 Esmeralda (90) - serial obyczajowy, Meksyk
18:55 Pogoda
19:00 TVN Fakty
19:25 Sport
19:30 Maria Izabela (2) - serial obyczajowy, Meksyk
20:00 Różowa Pantera - komedia, USA 1963
22:15 Millenium (16) - serial sensacyjny, USA
23:15 TVN Fakty
23:20 Kropka nad i
23:42 Pogoda
23:45 Prawnicy z Miasta Aniołów (47) - serial obyczajowy, USA
00:45 Supergliny - magazyn policyjny
01:15 Granie na ekranie

TVP Katowice:
07:00 Bajki dla Jasia i innych dzieci - serial animowany, Niemcy
07:30 Tajemniczy świat świętego Mikołaja - serial animowany
07:55 Świat dzikich zwierząt - serial przyrodniczy

08:00 Sport opolski
08:30 Indianie północnoamerykańscy (19/21) - serial dokumentalny, USA
09:00 Gorzkie dziedzictwo (113) - serial, Wenezuela
09:25 Gorzkie dziedzictwo (114) - serial, Wenezuela
09:50 Cywilizacja - program Kennetha Clarka - serial dokumentalny
10:40 Sto niemieckich lat - serial dokumentalny
11:10 Bosonogi buszmen - film dokumentalny, Australia 1995
12:05 Umarłem, aby żyć - film fabularny, Polska 1984
13:35 Sprawy osobiste - film dokumentalny, USA 1996

14:30 Wita studio regionalne
14:40 Trzy po trzy - teleturniej dla uczniów szkół podstawowych
15:15 A ja rosnę - program poradnikowy dla rodziców
15:35 Zbliżenia
15:55 Co słychać w muzyce
16:15 Studio regionalne
16:25 Flesz Aktualności
16:30 Gorzkie dziedzictwo (113) - serial, Wenezuela
17:00 Gorzkie dziedzictwo (114) - serial, Wenezuela

17:30 Natura - magazyn ekologiczny
17:50 Portrety miast i firm
18:00 Panorama
18:10 Aktualności
18:35 Lala, czyli liga szkół średnich - teleturniej
19:15 Studio regionalne
19:30 Magazyn nie tylko sportowy
20:00 Cywilizacja - program Kennetha Clarka - serial dokumentalny
20:50 Symbole wzornictwa XX wieku - film dokumentalny
21:00 Jak było, co się udało - Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy - reportaże z OTV Katowice i OTV Bydgoszcz

21:30 Aktualności
21:45 Temat dnia
22:00 Umarłem, aby żyć - film fabularny, Polska 1984
23:30 Bangkok Hilton (1/6) - serial sensacyjny, Wielka Brytania/Australia/USA 1989
00:20 Sto niemieckich lat (10/52) - serial dokumentalny

00:50 Zakończenie programu

TV Białystok 3:
07:00 Bajki dla Jasia i innych dzieci - serial animowany, Niemcy
07:30 Tajemniczy świat świętego Mikołaja - serial animowany
07:55 Świat dzikich zwierząt - serial przyrodniczy

08:00 Obiektyw
08:10 To już ranek
08:30 Indianie północnoamerykańscy (19/21) - serial dokumentalny, USA
09:00 Gorzkie dziedzictwo (113) - serial, Wenezuela
09:25 Gorzkie dziedzictwo (114) - serial, Wenezuela
09:50 Cywilizacja - program Kennetha Clarka - serial dokumentalny
10:40 Sto niemieckich lat - serial dokumentalny
11:10 Bosonogi buszmen - film dokumentalny, Australia 1995
12:05 Umarłem, aby żyć - film fabularny, Polska 1984
13:35 Sprawy osobiste - film dokumentalny, USA 1996

14:30 Pogarda - serial obyczajowy
15:15 Pół godziny dla rodziny
15:45 Gość dnia
16:00 Obiektyw
16:05 Bez ściemniania - program młodzieżowy
16:30 Gorzkie dziedzictwo (113) - serial, Wenezuela
17:00 Gorzkie dziedzictwo (114) - serial, Wenezuela

17:30 Uważam, że... - magazyn intenwercyjny
18:00 Panorama
18:10 Obiektyw
18:35 Na czasie - informator kulturalny
19:05 Drugi oddech (45) - program poradnikowy
19:30 Magazyn nie tylko sportowy
20:00 Cywilizacja - program Kennetha Clarka - serial dokumentalny
20:50 Symbole wzornictwa XX wieku - film dokumentalny
21:00 Jak było, co się udało - Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy - reportaże z OTV Katowice i OTV Bydgoszcz

21:30 Obiektyw
21:45 Muzyczny relaks
22:00 Umarłem, aby żyć - film fabularny, Polska 1984
23:30 Bangkok Hilton (1/6) - serial sensacyjny, Wielka Brytania/Australia/USA 1989
00:20 Sto niemieckich lat (10/52) - serial dokumentalny

00:50 Zakończenie programu

TV3 Bydgoszcz:
07:00 Bajki dla Jasia i innych dzieci - serial animowany, Niemcy
07:30 Tajemniczy świat świętego Mikołaja - serial animowany
07:55 Świat dzikich zwierząt - serial przyrodniczy

08:00 Zbliżenia
08:15 Szlachetne zdrowie
08:30 Indianie północnoamerykańscy (19/21) - serial dokumentalny, USA
09:00 Gorzkie dziedzictwo (113) - serial, Wenezuela
09:25 Gorzkie dziedzictwo (114) - serial, Wenezuela
09:50 Cywilizacja - program Kennetha Clarka - serial dokumentalny
10:40 Sto niemieckich lat - serial dokumentalny
11:10 Bosonogi buszmen - film dokumentalny, Australia 1995
12:05 Umarłem, aby żyć - film fabularny, Polska 1984
13:35 Sprawy osobiste - film dokumentalny, USA 1996

14:30 Portrety
15:00 Taśma w górę
15:30 A mnie jest szkoda lata
16:00 Panorama
16:10 Zbliżenia
16:15 Szlachetne zdrowie
16:30 Gorzkie dziedzictwo (113) - serial, Wenezuela
17:00 Gorzkie dziedzictwo (114) - serial, Wenezuela

17:30 Mistrzowie parkietu
18:00 Panorama
18:10 Zbliżenia
18:35 Mówi się - program publicystyczny
18:45 Tak czy inaczej - program publicystyczny
19:00 Granie na ekranie
19:30 Magazyn nie tylko sportowy
20:00 Cywilizacja - program Kennetha Clarka - serial dokumentalny
20:50 Symbole wzornictwa XX wieku - film dokumentalny
21:00 Jak było, co się udało - Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy - reportaże z OTV Katowice i OTV Bydgoszcz

21:30 Włącz i Ty TV3
21:45 Zbliżenia
22:00 Umarłem, aby żyć - film fabularny, Polska 1984
23:30 Bangkok Hilton (1/6) - serial sensacyjny, Wielka Brytania/Australia/USA 1989
00:20 Sto niemieckich lat (10/52) - serial dokumentalny

00:50 Zakończenie programu

TVG Gdańsk:
07:00 Bajki dla Jasia i innych dzieci - serial animowany, Niemcy
07:30 Tajemniczy świat świętego Mikołaja - serial animowany
07:55 Świat dzikich zwierząt - serial przyrodniczy

08:00 Panorama (TVG)
08:10 Dzień dobry, tu Gdańsk
08:30 Indianie północnoamerykańscy (19/21) - serial dokumentalny, USA
09:00 Gorzkie dziedzictwo (113) - serial, Wenezuela
09:25 Gorzkie dziedzictwo (114) - serial, Wenezuela
09:50 Cywilizacja - program Kennetha Clarka - serial dokumentalny
10:40 Sto niemieckich lat - serial dokumentalny
11:10 Bosonogi buszmen - film dokumentalny, Australia 1995
12:05 Umarłem, aby żyć - film fabularny, Polska 1984
13:35 Sprawy osobiste - film dokumentalny, USA 1996

14:30 Tygodnik gospodarczy
14:45 Gdański dywanik
15:25 Pół godziny dla rodziny
16:20 Studio Trójki
16:30 Gorzkie dziedzictwo (113) - serial, Wenezuela
17:00 Gorzkie dziedzictwo (114) - serial, Wenezuela

17:30 Podać rękę
18:00 Panorama (TVP2)
18:10 Panorama (TVG)
18:35 Pętla czasu - magazyn
19:10 Pętlowa lista przebojów
19:30 Magazyn nie tylko sportowy
20:00 Cywilizacja - program Kennetha Clarka - serial dokumentalny
20:50 Symbole wzornictwa XX wieku - film dokumentalny
21:00 Jak było, co się udało - Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy - reportaże z OTV Katowice i OTV Bydgoszcz

21:30 Punkt - temat dnia
21:45 Panorama (TVG)
22:00 Umarłem, aby żyć - film fabularny, Polska 1984
23:30 Bangkok Hilton (1/6) - serial sensacyjny, Wielka Brytania/Australia/USA 1989
00:20 Sto niemieckich lat (10/52) - serial dokumentalny

00:50 Zakończenie programu

TV Kraków:
07:00 Bajki dla Jasia i innych dzieci - serial animowany, Niemcy
07:30 Tajemniczy świat świętego Mikołaja - serial animowany
07:55 Świat dzikich zwierząt - serial przyrodniczy

08:00 Kronika
08:10 Słodki ciężar - program publicystyczny
08:30 Indianie północnoamerykańscy (19/21) - serial dokumentalny, USA
09:00 Gorzkie dziedzictwo (113) - serial, Wenezuela
09:25 Gorzkie dziedzictwo (114) - serial, Wenezuela
09:50 Cywilizacja - program Kennetha Clarka - serial dokumentalny
10:40 Sto niemieckich lat - serial dokumentalny
11:10 Bosonogi buszmen - film dokumentalny, Australia 1995
12:05 Umarłem, aby żyć - film fabularny, Polska 1984
13:35 Sprawy osobiste - film dokumentalny, USA 1996

14:30 Z plecakiem i walizką
14:50 Podpowiedzi w plenerze
15:10 Koncert muzyki rockowej
16:10 Kronika
16:15 Cyklomotoabecadło
16:30 Gorzkie dziedzictwo (113) - serial, Wenezuela
17:00 Gorzkie dziedzictwo (114) - serial, Wenezuela

17:30 Ludzie i wydarzenia
17:35 Pejzaż regionalny
18:00 Panorama (retransmisja)
18:10 Kronika
18:35 Portrety - program publicystyczny
19:00 Uniwersitas - magazyn studencki
19:15 Temat dnia - program publicystyczny
19:30 Magazyn nie tylko sportowy
20:00 Cywilizacja - program Kennetha Clarka - serial dokumentalny
20:50 Symbole wzornictwa XX wieku - film dokumentalny
21:00 Jak było, co się udało - Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy - reportaże z OTV Katowice i OTV Bydgoszcz

21:30 Kronika
21:45 Sport
21:50 Nasza antena
22:00 Umarłem, aby żyć - film fabularny, Polska 1984
23:30 Bangkok Hilton (1/6) - serial sensacyjny, Wielka Brytania/Australia/USA 1989
00:20 Sto niemieckich lat (10/52) - serial dokumentalny

00:50 Zakończenie programu

TVL-3 Lublin:
07:00 Bajki dla Jasia i innych dzieci - serial animowany, Niemcy
07:30 Tajemniczy świat świętego Mikołaja - serial animowany
07:55 Świat dzikich zwierząt - serial przyrodniczy

08:00 Poranne granie
08:30 Indianie północnoamerykańscy (19/21) - serial dokumentalny, USA
09:00 Gorzkie dziedzictwo (113) - serial, Wenezuela
09:25 Gorzkie dziedzictwo (114) - serial, Wenezuela
09:50 Cywilizacja - program Kennetha Clarka - serial dokumentalny
10:40 Sto niemieckich lat - serial dokumentalny
11:10 Bosonogi buszmen - film dokumentalny, Australia 1995
12:05 Umarłem, aby żyć - film fabularny, Polska 1984
13:35 Sprawy osobiste - film dokumentalny, USA 1996

14:30 Poselskie debaty
15:00 Panorama lubelska
15:05 Bariery
15:15 Bezpieczne miasto
15:35 Hobby
16:00 Trzy plus jedna
16:30 Gorzkie dziedzictwo (113) - serial, Wenezuela
17:00 Gorzkie dziedzictwo (114) - serial, Wenezuela

17:30 Ściana - program publicystyczny
18:10 Panorama lubelska
18:35 Ring - magazyn
18:45 Tak czy inaczej - program publicystyczny
19:00 Mapa powiatowa
19:15 Ars viva
19:30 Magazyn nie tylko sportowy
20:00 Cywilizacja - program Kennetha Clarka - serial dokumentalny
20:50 Symbole wzornictwa XX wieku - film dokumentalny
21:00 Jak było, co się udało - Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy - reportaże z OTV Katowice i OTV Bydgoszcz

21:30 Panorama lubelska
21:45 Na gorąco
22:00 Umarłem, aby żyć - film fabularny, Polska 1984
23:30 Bangkok Hilton (1/6) - serial sensacyjny, Wielka Brytania/Australia/USA 1989
00:20 Sto niemieckich lat (10/52) - serial dokumentalny

00:50 Zakończenie programu

TV Łódź:
07:00 Bajki dla Jasia i innych dzieci - serial animowany, Niemcy
07:30 Tajemniczy świat świętego Mikołaja - serial animowany
07:55 Świat dzikich zwierząt - serial przyrodniczy

08:00 Łódzkie wiadomości dnia
08:10 Dzień dobry
08:30 Indianie północnoamerykańscy (19/21) - serial dokumentalny, USA
09:00 Gorzkie dziedzictwo (113) - serial, Wenezuela
09:25 Gorzkie dziedzictwo (114) - serial, Wenezuela
09:50 Cywilizacja - program Kennetha Clarka - serial dokumentalny
10:40 Sto niemieckich lat - serial dokumentalny
11:10 Bosonogi buszmen - film dokumentalny, Australia 1995
12:05 Umarłem, aby żyć - film fabularny, Polska 1984
13:35 Sprawy osobiste - film dokumentalny, USA 1996

14:30 Z kodeksem na ty
14:50 Magazyn reporterów
15:05 Tajemnice historii
15:20 Dziecięca scena muzyczna
15:40 Ssaki, ptaki i inne zwierzaki
16:00 Łódzkie wiadomości dnia
16:05 Czas na rock - program muzyczny
16:30 Gorzkie dziedzictwo (113) - serial, Wenezuela
17:00 Gorzkie dziedzictwo (114) - serial, Wenezuela

17:30 W środku Polski
18:00 Panorama (retransmisja)
18:10 Łódzkie wiadomości dnia
18:35 Wieczór publicystyczny
19:30 Magazyn nie tylko sportowy
20:00 Cywilizacja - program Kennetha Clarka - serial dokumentalny
20:50 Symbole wzornictwa XX wieku - film dokumentalny
21:00 Jak było, co się udało - Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy - reportaże z OTV Katowice i OTV Bydgoszcz

21:30 Łódzkie wiadomości dnia
21:45 Temat dnia
22:00 Umarłem, aby żyć - film fabularny, Polska 1984
23:30 Bangkok Hilton (1/6) - serial sensacyjny, Wielka Brytania/Australia/USA 1989
00:20 Sto niemieckich lat (10/52) - serial dokumentalny

00:50 Zakończenie programu

PTV Poznań:
06:50 Sport
06:55 Co, gdzie, kiedy?
07:00 Bajki dla Jasia i innych dzieci - serial animowany, Niemcy
07:30 Tajemniczy świat świętego Mikołaja - serial animowany
07:55 Świat dzikich zwierząt - serial przyrodniczy

08:00 Teleskop
08:20 Przysmak babuni
08:30 Indianie północnoamerykańscy (19/21) - serial dokumentalny, USA
09:00 Gorzkie dziedzictwo (113) - serial, Wenezuela
09:25 Gorzkie dziedzictwo (114) - serial, Wenezuela
09:50 Cywilizacja - program Kennetha Clarka - serial dokumentalny
10:40 Sto niemieckich lat - serial dokumentalny
11:10 Bosonogi buszmen - film dokumentalny, Australia 1995
12:05 Umarłem, aby żyć - film fabularny, Polska 1984
13:35 Sprawy osobiste - film dokumentalny, USA 1996

14:30 Sport
15:40 Autoserwis
16:00 Mała czarna w PTV
16:30 Gorzkie dziedzictwo (113) - serial, Wenezuela
17:00 Gorzkie dziedzictwo (114) - serial, Wenezuela

17:30 Spojrzenia - magazyn reporterów
17:50 Kroniki Wielkopolski
18:00 Panorama (retransmisja)
18:10 Teleskop
18:35 Wasz Edmund emeryt
19:00 Teleturniej - eliminacje
19:20 Wywiad Teleskopu
19:30 Magazyn nie tylko sportowy
20:00 Cywilizacja - program Kennetha Clarka - serial dokumentalny
20:50 Symbole wzornictwa XX wieku - film dokumentalny
21:00 Jak było, co się udało - Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy - reportaże z OTV Katowice i OTV Bydgoszcz

21:30 Teleskop
21:50 Sport - wiadomości
22:00 Umarłem, aby żyć - film fabularny, Polska 1984
23:30 Bangkok Hilton (1/6) - serial sensacyjny, Wielka Brytania/Australia/USA 1989
00:20 Sto niemieckich lat (10/52) - serial dokumentalny

00:50 Zakończenie programu

TV Rzeszów:
07:00 Bajki dla Jasia i innych dzieci - serial animowany, Niemcy
07:30 Tajemniczy świat świętego Mikołaja - serial animowany
07:55 Świat dzikich zwierząt - serial przyrodniczy

08:00 Aktualności
08:10 Kwadrans
08:30 Indianie północnoamerykańscy (19/21) - serial dokumentalny, USA
09:00 Gorzkie dziedzictwo (113) - serial, Wenezuela
09:25 Gorzkie dziedzictwo (114) - serial, Wenezuela
09:50 Cywilizacja - program Kennetha Clarka - serial dokumentalny
10:40 Sto niemieckich lat - serial dokumentalny
11:10 Bosonogi buszmen - film dokumentalny, Australia 1995
12:05 Umarłem, aby żyć - film fabularny, Polska 1984
13:35 Sprawy osobiste - film dokumentalny, USA 1996

14:30 Sportowa trzydziestka
15:00 Bieszczady, których nie ma
15:30 Klub koni
15:45 Czas dla...
16:10 Aktualności
16:20 Temat dnia
16:30 Gorzkie dziedzictwo (113) - serial, Wenezuela
17:00 Gorzkie dziedzictwo (114) - serial, Wenezuela

17:30 Stare Krosno
17:45 Reportaż
18:00 Panorama
18:10 Aktualności
18:35 Dziennikarze...
19:00 Wieża
19:30 Magazyn nie tylko sportowy
20:00 Cywilizacja - program Kennetha Clarka - serial dokumentalny
20:50 Symbole wzornictwa XX wieku - film dokumentalny
21:00 Jak było, co się udało - Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy - reportaże z OTV Katowice i OTV Bydgoszcz

21:30 Aktualności
21:40 Temat dnia
21:45 Toczy się życie - reportaż
22:00 Umarłem, aby żyć - film fabularny, Polska 1984
23:30 Bangkok Hilton (1/6) - serial sensacyjny, Wielka Brytania/Australia/USA 1989
00:20 Sto niemieckich lat (10/52) - serial dokumentalny

00:50 Zakończenie programu

Kanał 7 Szczecin:
07:00 Bajki dla Jasia i innych dzieci - serial animowany, Niemcy
07:30 Tajemniczy świat świętego Mikołaja - serial animowany
07:55 Świat dzikich zwierząt - serial przyrodniczy

08:00 Kronika
08:05 To juz dzień
08:30 Indianie północnoamerykańscy (19/21) - serial dokumentalny, USA
09:00 Gorzkie dziedzictwo (113) - serial, Wenezuela
09:25 Gorzkie dziedzictwo (114) - serial, Wenezuela
09:50 Cywilizacja - program Kennetha Clarka - serial dokumentalny
10:40 Sto niemieckich lat - serial dokumentalny
11:10 Bosonogi buszmen - film dokumentalny, Australia 1995
12:05 Umarłem, aby żyć - film fabularny, Polska 1984
13:35 Sprawy osobiste - film dokumentalny, USA 1996

14:30 Bez barier - program publicystyczny
14:45 Nasze sprawy -program publicystyczny
15:55 PKK Warta Szczecin-Trefl Sopot
16:25 Kronika
16:30 Gorzkie dziedzictwo (113) - serial, Wenezuela
17:00 Gorzkie dziedzictwo (114) - serial, Wenezuela

17:30 Na forum
18:00 Panorama
18:10 Kronika
18:35 Rozdroża i...
19:00 Zero tolerancji dla zła
19:30 Magazyn nie tylko sportowy
20:00 Cywilizacja - program Kennetha Clarka - serial dokumentalny
20:50 Symbole wzornictwa XX wieku - film dokumentalny
21:00 Jak było, co się udało - Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy - reportaże z OTV Katowice i OTV Bydgoszcz

21:30 Kronika
21:45 Gość dnia
22:00 Umarłem, aby żyć - film fabularny, Polska 1984
23:30 Bangkok Hilton (1/6) - serial sensacyjny, Wielka Brytania/Australia/USA 1989
00:20 Sto niemieckich lat (10/52) - serial dokumentalny

00:50 Zakończenie programu

TV 5 Wrocław:
07:00 Bajki dla Jasia i innych dzieci - serial animowany, Niemcy
07:30 Tajemniczy świat świętego Mikołaja - serial animowany
07:55 Świat dzikich zwierząt - serial przyrodniczy

08:00 Fakty
08:15 Fakty-Refleks
08:30 Indianie północnoamerykańscy (19/21) - serial dokumentalny, USA
09:00 Gorzkie dziedzictwo (113) - serial, Wenezuela
09:25 Gorzkie dziedzictwo (114) - serial, Wenezuela
09:50 Cywilizacja - program Kennetha Clarka - serial dokumentalny
10:40 Sto niemieckich lat - serial dokumentalny
11:10 Bosonogi buszmen - film dokumentalny, Australia 1995
12:05 Umarłem, aby żyć - film fabularny, Polska 1984
13:35 Sprawy osobiste - film dokumentalny, USA 1996

14:30 Historia miłości - serial
15:00 Rodzinna karuzela - serial
15:30 Twój portfel
16:00 Fakty
16:05 Mówmy swoje - program dla młodzieży
16:30 Gorzkie dziedzictwo (113) - serial, Wenezuela
17:00 Gorzkie dziedzictwo (114) - serial, Wenezuela

17:30 Regionalny magazyn gospodarczy
18:10 Fakty - wydanie główne
18:35 Millenium
18:50 Gawędy...
19:05 Profesor Miodek odpowiada
19:30 Magazyn nie tylko sportowy
20:00 Cywilizacja - program Kennetha Clarka - serial dokumentalny
20:50 Symbole wzornictwa XX wieku - film dokumentalny
21:00 Jak było, co się udało - Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy - reportaże z OTV Katowice i OTV Bydgoszcz

21:30 Fakty
21:45 Fakty-Refleks
22:00 Umarłem, aby żyć - film fabularny, Polska 1984
23:30 Bangkok Hilton (1/6) - serial sensacyjny, Wielka Brytania/Australia/USA 1989
00:20 Sto niemieckich lat (10/52) - serial dokumentalny

00:50 Zakończenie programu

Canal+: (programy niekodowane wyróżniłem pochyłym drukiem)
07:00 Diabelski młyn - filmy animowane
07:20 Sto zdjęć naszego stulecia
07:30 Muzyczny Budzik
08:00 Aktualności filmowe

08:30 Mały Elvis i przyjaciele
08:55 Powrót na ziemię
10:20 Kaskaderzy - film animowany
10:45 Twarz - film sensacyjny
12:30 Reflektor
13:30 Pierścień z czarną (...)meą - film przygodowy, Francja
14:55 Rock-and-roll (...)jącego spodka
15:10 Długi pocałunek na dobranoc - film sensacyjny
17:10 Kundle i reszta - serial
17:35 Mały Elvis i przyjaciele
18:00 Nie przegap
18:05 Diabelski młyn - filmy animowane
18:30 Nigdzie indziej
19:00 Nigdzie indziej
19:30 Diabelski młyn - filmy animowane
19:50 Aktualności filmowe

20:00 Nanou - dramat
21:45 Sabotaż - film sensacyjny
23:25 Spotkanie
01:25 Żona kosmonauty
03:05 Świąteczna gorączka
04:35 Bilet powrotny
06:30 Tajemnice oceanu

Polsat 2: (program trochę ucięty)
06:00 Przytul mnie
07:00 (...)
07:30 Szok-blok
08:00 TV Shop]/b]
08:30 Kapitan Jastrząb - serial animowany
09:00 Allo, Allo - serial komediowy, Wielka Brytania
09:30 Robocop - serial, USA
10:30 Aniołki Charliego - serial, USA
11:30 Żar młodości - serial obyczajowy, Kanada
12:30 Tajemnicza dama - telenowela, Argentyna
13:30 Superstar
14:00 Szok-blok
14:30 Dżana - program rozrywkowy
15:00 Piosenka na życzenie
16:00 Domek na prerii
17:00 Informacje
17:10 Sally, czarownica - serial
17:35 Aniołki Charliego - serial, USA
18:25 Allo, Allo - serial komediowy, Wielka Brytania
19:00 Micaela - telenowela
19:50 Informacje
20:05 Dziwny traf - serial sensacyjny, USA
21:00 Obiecałeś! - dramat obyczajowy, USA
22:40 Zasadzka w (...) Kanionie - thriller, USa
00:20 Pożegnanie

TMT: (też trochę urwany)
07:00 Program dnia
07:05 TV Shop
08:00 Blok filmów animowanych
10:05 Teraz Muzyczna Telewizja
11:00 Filmy animowane dla dzieci
12:30 Kuchnia smakoszy
13:00 Agrobiznes
13:30 Stary dobry (...) - koncert gwiazdkowy
14:30 Filmy animowane dla dzieci
15:30 Niewidzialny (...) - serial detektywistyczny
16:00 Lord - film dokumentalny
16:30 Jednym śladem
17:00 Filmy animowane dla dzieci
18:00 Blok filmów animowanych
20:00 TMT - nie tylko dla (...)
20:30 Niewidzialny (...) - serial detektywistyczny
21:00 Norwegowie - film dokumentalny
21:30 Spóźniona prawda - film obyczajowy, Wielka Brytania
23:00 TV Shop
http://www.youtube.pl/telefilmkoden2 - mój profil na YouTube
Programowny
Użytkownik
Posty: 231
Rejestracja: 23 sty 2011, 12:00
x 10

Archiwalne ramówki telewizyjne

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Programowny »

piątek, 14.05.1993
TVP1
06:00 Kawa czy Herbata?
09:00 Wiadomości
09:10 Mama i Ja
09:25 Domowe Przedszkole
10:00 Filmy z Jeanem Gabinem: Bestia Ludzka - film fab. prod. franc.
11:45 Kwadrans na kawę
12:00 Wiadomości
12:10 Program dnia
12:15 Telewizja Edukacyjna
16:00 Program dnia
16:05 Program dla najmłodszych: Ciuchcia
16:50 Muzyczna Jedynka
17:00 Teleexpress
17:20 Najważniejsze wydarzenia XX wieku - Dyktatorzy /2/ - serial prod. franc.
17:50 Publicystyka kulturalna
18:00 Każdy ma prawo
18:20 Randka w ciemno - Zabawa quizowa
19:00 Wieczorynka: Kacper i jego Przyjaciele /ost./
19:30 Wiadomości
20:10 Grzechy ojca - film fab. prod. USA
21:55 Sprawa dla reportera
22:45 Wiadomości
23:00 Muzyczna Jedynka
23:10 Wojna secesyjna /2/: Zdrajcy i patrioci - serial dok. prod. USA
00:00 Gorąca linia
00:10 20-th Annual American Music Awards
02:40 Szkatułka z Hongkongu - film fab. prod. pol.
03:40 Program na sobotę

TVP2
08:00 Panorama
08:05 Program lokalny
08:35 Pole Position: Misiowa afera - serial anim. prod. franc.
09:00 Transmisja obrad Sejmu (w przerwie obrad ok. 14:00 Mistrzostwa świata w boksie - półpinał)
15:55 Program dnia
16:00 Klub Yuppies? - program dla młodzieży
16:30 Panorama
16:35 Sport
16:50 Pole Position: Misiowa afera - serial anim. prod. franc.
17:20 Kate i Allie - serial prod. USA
17:40 Jak się kręci pocałunki
18:00 Program lokalny
18:30 Otwarcie Olimpiady Specjalnej
19:30 Program lokalny
21:00 Panorama
21:30 Sport
21:45 Koło fortuny - teleturniej
22:20 Aneks do Weira: Świadek - film fab. prod. USA
00:10 Panorama
00:15 Program na jutro
00:25 Teatr Sensacji: Waldemar Łysiak "Selekcja" /1/
02:00 Program na sobotę

TV GDAŃSK
08:00 TV Polonia
16:00 Program dnia i Panorama
16:10 Nowalijki
16:15 Tip-Top - mag. muzyczny
17:05 Powrót Johna Silvera - serial przyg. prod. ang.
18:00 Panorama
18:30 Polfish '93 - program promocyjny
19:00 Tydzień w Trójmieście
19:20 Reklama i muzyka
19:30 Wiadomości
20:00 Panorama i przegląd prasy
20:10 Magazyn przechodnia
20:20 Jak się kreci pocałunki? - rep.
20:40 Brudne pieniądze - rep.
21:00 Sport
22:00 Muzyk sesyjny - nowela filmowa USA
22:33 Groza w dżungli - film fab.
23:58 Program na sobotę
00:00 TV Polonia
03:00 Zakończenie programu

wtorek, 18.05.1993
TVP1
06:00 Tajemnice Sahary /3/ - serial
07:35 Bill Cosby Show
08:00 Przeboje Bogusława Kaczyńskiego
09:00 Wiadomości
09:10 Mama i Ja
09:25 Domowe Przedszkole
09:50 Porozmawiajmy o dzieciach
10:00 Kapitan Conrad /5/ - serial prod. franc.-pol.-hiszp.
11:00 Giełda pracy, giełda szans
11:20 Przyjemne z pożytecznym
11:40 Gotowanie na ekranie
12:00 Wiadomości
12:10 Program dnia
12:15 Telewizja Edukacyjna
16:00 Program dnia
16:05 Dla dzieci: Tik-Tak
16:50 Muzyczna Jedynka
17:00 Teleexpress
17:25 Bill Cosby Show - serial
17:50 Publicystyka kulturalna
17:50 Automania - magazyn
18:15 Rewizja nadzwyczajna
18:40 Sejmograf
19:00 Wieczorynka: Przygody kaczorka Alfreda Jonathana Kwaka
19:30 Wiadomości
19:55 7 minut dla ministra pracy
20:15 Koko Flanel - film fab. prod. belgijskiej
21:55 Listy o gospodarce
22:25 Sztuka nie sztuka
22:45 Wiadomości
23:00 Muzyczna Jedynka
23:10 Wieczór z...
23:50 Gorąca linia
00:00 Powrót bardów: Tomasz Wachowski
00:30 Noce z blondynką: Kim był Joe Louis? - film fab. prod. pol.-fiń.
02:05 Teatr Telewizji: Teatr Kazimierza Kutza: "Zapach Orchidei", reż. Kazimierz Kutz
04:00 Program na środę

TVP2
08:00 Panorama
08:05 Program lokalny
08:30 Annette - serial anim. prod. jap.
09:05 Studio Dwójki
09:10 Pokolenia - serial prod. USA
09:35 Świat kobiet - magazyn
10:05 Ekspres Reporterów
10:35 Przeboje Dwójki
11:00 Panorama
11:05 Marta - opera Friedricha von Flotowa, wersja filmowa
12:30 Publicystyka kulturalna
13:00 Panorama
13:05 Ojczyzna-polszczyzna: Mechanizmy ogólnojęzykowe w dziejach polszczyzny
13:25 Z cyklu "Flip i Flap": Dwaj majtkowie - film prod. USA
13:40 Z kart krakowskiego archiwum - Kazimierz
14:00 Studio otwarte
15:00 Peter Cushing - film dok. prod. ang.
16:20 Program dnia
16:25 Magazyn przechodnia
16:30 Panorama
16:35 Image - style w modzie
16:50 Annette /3/- serial anim. prod. jap.
17:20 Ojczyzna-polszczyzna: Mechanizmy ogólnojęzykowe w dziejach polszczyzny
17:40 Moja wiara
18:00 Program lokalny
18:30 Panorama
18:35 Pokolenia - serial prod. USA
19:00 Peter Cushing - film dok. prod. ang.
20:20 Dire Straits w Izraelu
21:00 Panorama
21:30 Sport
21:45 Koło Fortuny - teleturniej
22:20 Perły z Lamusa: Złote sidła - komedia sensacyjna prod. USA
00:00 Panorama
00:05 XII Łódzkie Spotkania Baletowe - Studio Festiwalowe
00:20 Program na środę

TV GDAŃSK
08:00 TV Polonia
16:00 Program dnia i Panorama
16:10 Nowalijki
16:15 Outside
16:45 Muzyczny Quiz - Marka Pacuło
17:00 Snooker
17:20 Widget - przygoda na Morzu Śródziemnym
17:45 Weekend z Wędką
18:00 Panorama
18:30 Wariactwo - serial komediowy
19:00 Reklama
19:05 Magazyn informacyjny
19:30 Wiadomości
19:55 Panorama
20:05 Dozwolone od lat 40
20:15 Saracen - serial
21:30 TV Polonia
03:00 Zakończenie programu

piątek, 21.05.1993
TVP1
06:00 Kawa czy Herbata?
09:00 Wiadomości
09:10 Mama i Ja
09:25 Domowe Przedszkole
10:00 Filmy z Jeanem Gabinem: Noc jest moim królestwem - film fab. prod. franc.
11:45 Kwadrans na kawę
12:00 Wiadomości
12:10 Program dnia
12:15 Telewizja Edukacyjna
16:00 Program dnia
16:05 Program dla najmłodszych: Ciuchcia
16:50 Muzyczna Jedynka
17:00 Teleexpress
17:20 Najważniejsze wydarzenia XX wieku - Tragedia /1/ - serial prod. franc.
17:50 Halo, czy pan mnie widzi?
18:00 Prawo i bezprawie
18:20 Randka w ciemno - Zabawa quizowa
19:00 Wieczorynka: Muminki /1/
19:30 Wiadomości
20:10 Dziesięcioro przykazań /1/ - film fab. prod. USA
22:05 Koncert z okazji jubileusza 75-lecia stow. ZAIKS
23:05 Wiadomości
23:20 Muzyczna Jedynka
23:35 Wojna secesyjna /2/: Zdrajcy i patrioci - serial dok. prod. USA
00:15 Gorąca linia
00:45 Saga piosenki francuskiej: Brel "Krzyk"
01:40 Agnieszka Osiecka zaprasza: "Listy śpiewające" - A on do wojska był przynależniony
02:25 Na kłopoty Bednarski /3/: Złote runo - serial TVP
03:15 Siódemka w Jedynce: Paryż - opowieść o pewnym mieście - film dok. prod. franc.
04:05 Program na sobotę

TVP2
08:00 Panorama
08:05 Program lokalny
08:35 Pole Position: Pogoń za złodziejem - serial anim. prod. franc.
09:00 Studio Dwójki
09:10 Kate i Allie - serial prod. USA
09:35 Świat kobiet - magazyn
10:05 Chimera - magazyn literacki /powt./
11:00 Panorama
11:05 Studio Dwójki
11:10 Animals - program Ewy Banaszkiewicz
12:00 Studio Dwójki
12:05 Pejzaż wewnętrzny - wyspiański
12:40 Chodzę i pytam - Poezja Rafała Wojaczka
13:00 Panorama
13:05 Australijczycy - Betty Cuthbert - film prod. austr.
13:50 Program muzyczny
15:00 Telegoniec - magazyn teatralny dla młodzieży
15:30 Program dnia
15:40 Historia w Miasteczku - film dok. Andrzeja kościółka
16:00 Klub Yuppies? - program dla młodzieży
16:30 Panorama
16:35 Sport
16:50 Pole Position: Pogoń za złodziejem - serial anim. prod. franc.
17:20 Kate i Allie - serial prod. USA
17:40 XII Łódzkie Spotkania Baletowe - Studio Festiwalowe
18:00 Program lokalny
21:00 Panorama
21:30 Sport
21:45 Koło fortuny - teleturniej
22:20 Podrywacz - film fab. prod. francusko-tunezyjskiej
00:00 Panorama
00:05 Program na jutro
00:10 Teatr Sensacji: Waldemar Łysiak "Selekcja" /2/, rez. Tadeusz Kijański
01:40 Program na sobotę

TV GDAŃSK
08:00 TV Polonia
16:00 Program dnia i Panorama
16:10 Nowalijki
16:15 Tip-Top - mag. muzyczny
17:05 Sir Roinhood - serial dla młodych widzów
18:00 Panorama
18:30 Night Heat - serial prod. kanadyjsko-amerykańskiej
19:15 Tydzień w Trójmieście
19:30 Wiadomości
20:00 Panorama i przegląd prasy
20:10 Magazyn przechodnia
20:20 Program publicystyczny
21:00 Trans World Sport
22:00 Chłód - film sensacyjny
23:50 Program na sobotę
00:00 TV Polonia
03:00 Zakończenie programu
Źródło: Kurier Wejherowski
Mój blog o starej telewizji i nie tylko: http://wszystkoostarejtvinietylko.blogspot.com/
Grzelich1996
Junior
Posty: 979
Rejestracja: 11 lis 2010, 13:02
Lokalizacja: Kodeń

Archiwalne ramówki telewizyjne

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Grzelich1996 »

Oto program dnia TVP1 na niedzielę, 16 lutego 1997 roku:

07:00 Rolnictwo na świecie: Węgry
07:15 Notowania - finał konkursu Agroliga '96
08:05 Poranek filmowy
08:35 Teleranek
08:55 Likwidator: Lawina
09:00 Flipper (17/22) - serial prod. USA (emisja z teletekstem)
09:45 Zaczarowane kalosze Wiliama - serial animowany prod. angielskiej
10:00 W starym kinie: Destry znów w siodle - western, USA 1939
11:45 Spotkania z Janem Pawłem II
12:00 Anioł Pański - transmisja modlitwy Ojca Świętego
12:20 Rozmowy na koniec wieku z profesorem Jerzym Nowosielskim o diable i upadku
13:00 Wiadomości
13:10 Tydzień
13:40 ZWIERZĘTA ŚWIATA: Safari na Wybrzeżu Szkieletowym, Słonie na bezkresnej pustyni - serial dokumentalny, Wielka Brytania (emisja z teletekstem)
14:15 Seriale wszech czasów: Kariera Nikodema Dyzmy (3/7) - serial TVP
15:10 Telewizyjny teatr rozmaitości: Peter Schaffer - Tajny detektyw
15:15 Odbić więzienie - reportaż
16:35 Z kamerą wśród zwierząt - Zima
17:00 Teleexpress
17:25 Śmiechu warte
17:50 Dziennik Telewizyjny - program satyryczny Jacka Fedorowicza
18:10 Dr Quinn (112) - serial, USA (emisja z teletekstem)
19:00 Wieczorynka: Myszka Miki i przyjaciele
19:30 Wiadomości
20:00 Savannah (6/35) - serial, USA
20:55 Decyzja należy do ciebie - Prawo wyboru
21:35 Sportowa niedziela
22:20 Polska w Europie
22:50 Kultura duchowa narodu - Zachęta
22:30 Diabły - film fabularny, Wielka Brytania
01:10 Jazz Top '96
01:50 Zakończenie programu

Źródło: YouTube (pod linkiem http://www.youtube.com/watch?v=NiDKBprGhdk). Osoba, która wrzuciła tam to nagranie, na forum media2.pl znana jest jako Wawiak1993.

A co z ramówkami TVP2, TV Polonia, regionalnych kanałów TVP, Polsatu, RTL7, Polonii 1, Canal+, HBO i TV Wisła z tego dnia?
http://www.youtube.pl/telefilmkoden2 - mój profil na YouTube
ODPOWIEDZ

Wróć do „Wspomnienia”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości