Dziennikarze i komentatorzy sportowi

Historia telewizji w Polsce i na świecie. Nieistniejące kanały telewizyjne odbierane w naszym kraju.
Awatar użytkownika
telefan
Obserwator
Posty: 684
Rejestracja: 11 maja 2008, 18:36

Dziennikarze i komentatorzy sportowi

Post autor: telefan » 03 lip 2008, 20:39

Odnośnie Szpakowskiego to macie tu zbiór jego wpadek: http://pl.youtube.com/watch?v=WTCPiX6r4oo

''Zdobył gola po indywidualnej akcji zespołu'' itd.
mały chińczyk
Obserwator
Posty: 346
Rejestracja: 12 cze 2008, 15:29
Kontakt:

Dziennikarze i komentatorzy sportowi

Post autor: mały chińczyk » 23 sie 2008, 15:26

Lista komentatorów komentujących Igrzyska Olimpijskie w Atenach-2004

Akrobatyka sportowa:Ireneusz Nawara (Ateny)
Badminton:Rafał Darżynkiewicz (Ateny)
Basseball:Piotr Sobczyński (Ateny)
Boks:Janusz Pindera (Ateny)
Gimnastyka artystyczna i sportowa:Ireneusz Nawara (Ateny)
Hokej na trawie:Piotr Sobczyński (Ateny)
Jeździectwo:Marek Szewczyk (Ateny)
Judo:Marek Tronina (Ateny)
Kajakrstwo:Marek Kaczmarczyk (Ateny) ekspert:Kajetan Broniewski (Ateny)
Kajakarstwo górskie:Marek Jóźwik (Ateny) Hubert Malinowski (Warszawa)
Kolarstwo:Jerzy Góra (Ateny)
Koszykówka; Piotr Sobczyński (Ateny) Ryszard Łabędź (Ateny)
Lekkoatletyka:Włodzimierz Szaranowicz (Ateny) Marek Jóźwik (Ateny) Przemysław Babiarz (Ateny)
Pięciobój nowoczesny: Krzysztof Miklas (Ateny)
Piłka nożna:Dariusz Szpakowski (Warszawa) Rafał Patyra (Warszawa) Marcin Feddek (Warszawa) Janusz Basałaj (Warszawa)
Piłka ręczna; Maciej starowicz (Warszawa)
Pływanie:Przemysław Babiarz (Ateny) ekspert Jan Wiederek (Ateny)
Podnoszenie ciężarów:Krzysztof Miklas (Ateny)
Siatkówka: Piotr Dębowski (Ateny) Janusz Uznański (Ateny) Jarosław Marendziak (Warszawa)
Siatkówka plażowa:Piotr Dębowski (Ateny)
Softball: Piotr Sobczyński (Ateny)
Strzelectwo: Janusz Uznański (Ateny)
Tekwando: Marek Tronina (Ateny)
Tenis: Piotr Sobczyński (Ateny)
Tenis stołowy:Piotr Dębowski (Ateny) ekspert Adam Bielsik (Ateny)
Wioślrstwo: Marek Kaczmarczyk (Ateny) ekspert: Kajetan Broniewski (Ateny)
Zapasy: Marek Tronina (Ateny)
Żeglarstwo: Waldemar Heflich (Ateny) ekspert: Dominik Życki (Ateny)
Reporterzy: Bartosz Heller, Robert Sitnicki
Studio olmpijskie: Paulina Chylewska, Maciej Kurzajewski, Piotr Sobczyński, Piotr Dębowski, WŁodzimierz Szaranowicz

Lista komentatorów ZImowych Igrzysk Olimpijskich Turyn-2006

Ceremonia zamknięcia/otwarcia: Włodzimierz Szaranowicz (Turyn), Piotr Sobczyński (Turyn), Przemysław Babiarz (Turyn)
Biathlon: Krzysztof Miklas (Turyn) ekspert: Dagmara Gierasimuk (Turyn)
Biegi narciarskie: Włodzimierz Szaranowicz (Turyn), Marek Jóźwik (Turyn), ekspert: Robert Korzeniowski (Turyn)
Bobsleje: Maciej Starowicz (Turyn),
Curling: Jarosław Marendziak(Turyn),
Hokej na lodzie: Dariusz Szpakowski (Turyn), Stanisław Snopek (Turyn), Jarosław Krzoska (Warszawa),
ekspert: Wiesław Jobczyk (Turyn)
Kombinacja norweska: Marek Jóźwik (Turyn), Mikołaj Madej (Warszawa)
Łyżwiarstwo figurowe: Piotr Sobczyński (Turyn), Przemysław Babiarz (Turyn),
Łyżwiarstwo szybkie: Piotr Dębowski (turyn), ekspert: Katarzyna Zygmunt (Turyn)
Narciarstwo alpejskie: Monika Lechowska (Turyn), ekspert: Andrzej Kozak (Turyn)
Narciarstwo dowolne: Janusz Uznański (Turyn)
Saneczkarstwo: Maciej Starowicz (Turyn),
Short Track: Piotr Dębowski (Turyn),
Skeleton: Maciej Starwicz (Turyn), Jacek Banasikowski (Warszawa)
Skoki narciarskie: Włodzimierz Szaranowicz (Turyn), ekspert: Apoloniusz Tajner (Turyn)
Snowbord: Janusz Uznański (Turyn)
Reporterzy: Marcin Grzybowski, Bartosz Heller, Maciej Kurzajewski
Studio: Sylwia Dekiert, Paulina Chylewska, Jacek Kurowski, Sławomir Siezieniewski, Rafał Patyra, Michał Olszański


Poprzednich Igrzysk nie pamiętam więc nic o nich nie napiszę:-)
Awatar użytkownika
Alfernando
Poster
Posty: 1707
Rejestracja: 06 sty 2008, 14:02
Kontakt:

Dziennikarze i komentatorzy sportowi

Post autor: Alfernando » 23 sie 2008, 15:44

[wycięte]
Awatar użytkownika
Alfernando
Poster
Posty: 1707
Rejestracja: 06 sty 2008, 14:02
Kontakt:

Dziennikarze i komentatorzy sportowi

Post autor: Alfernando » 23 sie 2008, 15:47

Jak będe miał czas to przygotuje liste komentatorów na Igrzyskach od Monachium.
mały chińczyk
Obserwator
Posty: 346
Rejestracja: 12 cze 2008, 15:29
Kontakt:

Dziennikarze i komentatorzy sportowi

Post autor: mały chińczyk » 23 sie 2008, 15:47

On komentował dla kanału internetowego.
Awatar użytkownika
Alfernando
Poster
Posty: 1707
Rejestracja: 06 sty 2008, 14:02
Kontakt:

Dziennikarze i komentatorzy sportowi

Post autor: Alfernando » 23 sie 2008, 15:49

Aha ale to tylko Banasikowski, Dzięciołowski i Madej o ile pamiętam. A np.Pisarek, Ryś-Ferenc to byli chyba eksperci a nie koemntatorzy
mały chińczyk
Obserwator
Posty: 346
Rejestracja: 12 cze 2008, 15:29
Kontakt:

Dziennikarze i komentatorzy sportowi

Post autor: mały chińczyk » 23 sie 2008, 15:52

Pani Ryś Ferens zapadła mi bardzo w pamięci jako komentatorka ponieważ wogóle nie umiała się wysłowić i ją akurat pamiętam.
Awatar użytkownika
Alfernando
Poster
Posty: 1707
Rejestracja: 06 sty 2008, 14:02
Kontakt:

Dziennikarze i komentatorzy sportowi

Post autor: Alfernando » 23 sie 2008, 16:24

Ale nie przypominam sobie aby ktoś coś komentował z Warszawy jak np. Banasikowsi biathlon.
mały chińczyk
Obserwator
Posty: 346
Rejestracja: 12 cze 2008, 15:29
Kontakt:

Dziennikarze i komentatorzy sportowi

Post autor: mały chińczyk » 23 sie 2008, 16:34

Ja też nie oglądałem relacji z igrzysk w internecie ale znalazłem nformacje z tvp na temat obsady komentatorskiej i to wszystko z tego wzięte pozatym zapomniałem o Dzięciołowskim, który komentował snowbord
Awatar użytkownika
Alfernando
Poster
Posty: 1707
Rejestracja: 06 sty 2008, 14:02
Kontakt:

Dziennikarze i komentatorzy sportowi

Post autor: Alfernando » 23 sie 2008, 20:28

Jednakże komentatorzy warszawcy nie komentowali za dużo, bo byli oni tylko takimi awaryjnymi na wypadek gdyby zabrakło sygnału z Turynu.
mały chińczyk
Obserwator
Posty: 346
Rejestracja: 12 cze 2008, 15:29
Kontakt:

Dziennikarze i komentatorzy sportowi

Post autor: mały chińczyk » 24 sie 2008, 7:03

Tak samo jak w czasie tych Igzysk prawie cały czas jest komentarz z Pekinu a w Warszawie są na wypadek jakiegoś problemu.
Awatar użytkownika
Alfernando
Poster
Posty: 1707
Rejestracja: 06 sty 2008, 14:02
Kontakt:

Dziennikarze i komentatorzy sportowi

Post autor: Alfernando » 24 sie 2008, 9:21

Proponowałbym ich wykreślić gdyż oni nie komentowali.
mały chińczyk
Obserwator
Posty: 346
Rejestracja: 12 cze 2008, 15:29
Kontakt:

Dziennikarze i komentatorzy sportowi

Post autor: mały chińczyk » 24 sie 2008, 13:01

Mogę ich wykreślić jeśli ci to przeszkadza.
Awatar użytkownika
Alfernando
Poster
Posty: 1707
Rejestracja: 06 sty 2008, 14:02
Kontakt:

Dziennikarze i komentatorzy sportowi

Post autor: Alfernando » 22 gru 2008, 14:27

Zmodyfikowałem liste komentorów, niebawe opublikuje listę komentatorów podczas IO.
mały chińczyk
Obserwator
Posty: 346
Rejestracja: 12 cze 2008, 15:29
Kontakt:

Dziennikarze i komentatorzy sportowi

Post autor: mały chińczyk » 26 gru 2008, 20:43

Ja mogę opracować dyscypliny, których jeszcze nie ma, ale moja wiedza jest o wiele mniejsza od Alfernando

Tenis: Jacek Jońca (komentarz), Jarosław Marendziak (komentarz, reporter, studio), Karolina Kowalska (reporter, komentarz), Michał Regulski (reporter, komentarz), Adrian Mielnik (komentarz), Jacek Banasikowski (komentarz), Cezary Guriew (komentarz), Grzegorz Mędrzejewski (reporter, studio), Jacek Kurowski (reporter, studio), Paulina Chylewska (studio)

Skoki narciarskie: Włodzimierz Szaranowicz (komentarz), Krzysztof Miklas (komentarz), Stanisław Snopek (komentarz, reporter), Sebastian Szczęsny (reporter, studio, komentarz), Maciej Jabłoński (reporter, studio), Bartosz Heller (reporter), Grzegorz Mędrzejewski (reporter, studio), Sebastian Parfjanowicz (reporter, komentarz), Robert Walczak (reporter, komentarz, studio), Michał Regulski (komentarz), Karolina Kowalska (reporter), Maciej Starowicz (reporter)

Boks: Sebastian Szczęsny (komentarz, studio), Grzegorz Mędrzejewski (reporter. studio), Włodzimierz Szaranowicz (komentarz), Janusz Pindera (komentarz), Bogusław Solecki (reporter), Jarosław Idzi (studio), Marcin Jaroszewski (studio), Robert Walczak (komentarz)

Biathlon: Krzysztof Miklas (komentarz), Grzegorz Mędrzejewski (reporter, studio), Piotr Sobczyński (reporter, komentarz), Dominik Jabłecki (komentarz, reporter), Magdalena Grzywa (komentarz), Sebastian Parfjanowicz (komentarz), Jacek Banasikowski (komentarz), Piotr Dębowski (komentarz)

Pływanie: Przemysław Babiarz (komentarz, studio), Włodzimierz Szaranowicz (komentarz), Jarosław Idzi (komentarz), Jarosław Krzoska (komentarz), Jacek Dąbrowski (komentarz, reporter, studio), Szymon Borczuch (reporter), Piotr Dębowski (studio), Jacek Kurowski (studio), Paulina Chylewska (studio), Jarosław Marendziak (komentarz, reporter, studio)

Badminton; Rafał Darżynkiewicz (komentarz), Piotr Falkowski (komentarz, reporter), Maciej Starowicz (komentarz), Marcin Cisowski (komentarz)

Żużel: Rafał Darżynkiewicz (komentarz), Hubert Malinowski (komentarz, reporter), Jarosław Krzoska (komentarz), Filip Czyszanowski (reporter, komentarz), Robert Noga (komentarz), Sebastian Parfjanowicz (komentarz, reporter), Grzegorz Leśniak (reporter), Paweł Lachowicz (reporter), Łukasz Benz (reporter), Mateusz Karkoszka (reporter), Marcin Nowak (reporter), Arkadiusz Dziubek (reporter), Marcin Dudziński (reporter), Marcin Kozera (reporter), Sylwia Dekiert (reporter)

Biegi narciarskie: Włodzimierz Szaranowicz (komentarz), Krzysztof Miklas (komentarz), Marek Jóźwik (komentarz), Robert Walczak (studio), Bogusław Solecki (komentarz)

Bobsleje/Skeleton/Saneczkarstwo: Maciej Starowicz (komentarz), Jacek Banasikowski (komentarz)

Curling: Mikołaj Madej (komentarz), Jarosław Marendziak (komentarz0

Kombinacja norweska: Mikołaj Madej (komentarz), Maciej Starowicz (studio), Robert Walczak(studio), Włodzimierz Szaranowicz (komentarz), Marek Jóźwiik (komentarz), Krzysztof Miklas (komentarz)

Łyżwiarstwo figurowe:Sylwia Dekiert (reporter), Rafał Patyra (reporter), Piotr Sobczyński (studio, komentarz), Przemysław Babiarz (studio, komentarz)

Łyżwiarstwo szybkie: Aleksander Dzięciołowski (reporter, komentarz), Jarosław Krzoska (komentarz), Piotr Dębowski (komentarz)

Narciarstwo alpejskie: Monika Lechowska(komentarz), Karolina Kowalska (reporter, komentarz), Bogusław Solecki (komentarz), Sebastian Szczęsny (komentarz), Piotr Dębowski (komnentarz)

Narciarstwo dowolne: Janusz Uznański (komentarz), Bogusław Solecki (komentarz),

Short-track: Piotr Dębowski (komentarz)

Snowboard: Janusz Uznański (komentarz), Aleksander Dzięciołowski (komentarz)

Tenis stołowy: Piotr Dębowski (komentarz, studio), Jacek Jonca (komentarz), Robert Walczak (reporter, studio), Bartłomiej Smagała (komentarz), Olga Cygan (komentarz), Piotr Falkowski (reporter)

Zapasy/Tekwando/Judo: Sebastian Szczęsny (komentarz), Janusz Pindera (komentarz), Marek Tronina (komentarz), Bogusław Solecki (komentarz), Dominik Jabłecki (komentarz)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Wspomnienia”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości