Archiwalne ramówki zagranicznych stacji telewizyjnych

Historia telewizji w Polsce i na świecie. Nieistniejące kanały telewizyjne odbierane w naszym kraju.
Awatar użytkownika
TV Trauma
Junior
Posty: 797
Rejestracja: 31 sie 2010, 11:05
Lokalizacja: woj. dolnośląskie
x 10
x 4
Kontakt:

Archiwalne ramówki zagranicznych stacji telewizyjnych

Post autor: TV Trauma » 13 sty 2019, 15:48

środa 13.01.1999 r.
ORT 1
4:00 Dzień dobry
7:00, 10:00, 13:00, 16:00 Wiadomości
7:15 Serial "Okrutny anioł"
8:15 Temat
8:55 W świecie zwierząt
9:35 Film anim.
9:50 Biblioteka domowa
10:15 Przyjaciółka
13:15 Serial "Nowe przygody Sindbada"
13:50 Zew dżungli
14:15 Anegdoty dziecięce
14:35 Do lat 16 i starszym
15:00 Serial "Okrutny anioł"
16:15 Zgadnij melodię
16:45 Tu i teraz
17:10 Człowiek i prawo
17:50 Serial "Ptaki ciernistych krzewów"
18:45 Dobranocka
19:00 Czas
19:50 Noc noworoczna
22:40 Nowości dnia
22:55 Komedia "Prawo jest prawem"
RTR
5:00, 7:30, 7:50 Witaj, Rosjo!
7:15 Oddział dyżurny
7:35 Telegra
7:55 Towary pocztą
8:00 Serial "Santa Barbara"
8:45 Muzyka, muzyka
9:00, 15:00, 18:00, 22:00 Wiadomości
14:15 Film anim.
14:30 Serial "Pierwsze pocałunki"
15:30 Wieża
16:00 Komputer
16:20 Dla dzieci
17:30 Miasteczko
18:35 Drobnostki
18:45 Anschlage
20:55 Teatr plus TV
22:30 10-lecie baletu "Todes"
23:55 Prognoza pogody

źr. Kurier Wileński
0 x
Awatar użytkownika
TV Trauma
Junior
Posty: 797
Rejestracja: 31 sie 2010, 11:05
Lokalizacja: woj. dolnośląskie
x 10
x 4
Kontakt:

Archiwalne ramówki zagranicznych stacji telewizyjnych

Post autor: TV Trauma » 17 sty 2019, 11:11

17.01.1994 r.
RAIUNO
6:45 Poranek w RAI UNO, w tym: 6:45, 7:30, 8:30 - TG1 Flash
9:30 TG1 Flash
9:35 Serca się nie starzeją - serial
10:00 TG1 Flash
10:05 Una pistola per Ike - serial
10:50 Narciarstwo alpejskie. Puchar Świata
12:00 Nancy, Sonny & Co. - serial
12:30 TG1 Flash
12:35 Kobieta w historii kryminalnej - serial (wyk. Angela Lansbury)
13:30 Telegiornale Uno
13:55 Trzy minuty o...
14:00 Jedynka dla wszystkich (prowadzi Dado Coletti)
18:00 Telegiornale Uno
18:15 Fortunatamente insieme
18:30 Lenny - serial
19:00 Don Fumino - serial
19:40 Almanach na jutro; prognoza pogody
20:00 TG Uno; TG Uno Sport - wydanie główne
20:40 Atlantyda - film, reż. Bob Swaim
22:25 Gassman legge Dante
24:00 Telegiornale Uno
0:40 DSE* (*program edukacyjny). Wietnam i Kambodża
1:10 Alicja - europejski magazyn kulturalny
2:05 Królewskie marzenie - film, 1969 r., wyk. Anthony Quinn, Irene Papas
3:55 TG1 (powtórzenie)
4:00 Patrol na pustyni - film, 1934 r., reż. John Ford
5:15 Divertimenti

źr. L'Unita (tłumaczenie na podstawie własnego opracowania)
0 x
Awatar użytkownika
TV Trauma
Junior
Posty: 797
Rejestracja: 31 sie 2010, 11:05
Lokalizacja: woj. dolnośląskie
x 10
x 4
Kontakt:

Archiwalne ramówki zagranicznych stacji telewizyjnych

Post autor: TV Trauma » 18 sty 2019, 11:23

poniedziałek 18.01.1999 r.
LTV
6:30 Dzień dobry
8:05 Serial "Rodzina Fallerów"
8:35 Serial "Latorośle"
15:00 Program bałtycki
15:30 Dla domu
15:55 Program białoruski
16:20 Dziennik (ros.)
16:30 Popołudnie z A. Czekuolisem
17:00 Dla dzieci
17:40 Telekatalog
17:45 Wiadomości
18:00 Serial "Rodzina Fallerów"
18:35 Biznes dnia
18:45 01, 02, 03
19:00 Rozmowa D. Kutraite z posłanką Rasą Melnikiene
19:30 Panorama
20:00 Loteria
20:05 Serial "Latorośle"
21:05 Koncert
21:50 Okres twórczy
22:20 Jazz
23:00 Dziennik wieczorny

LNK
6:15 Teleshop
6:30 Poranne koło
8:30 Serial "Bez domu jest źle"
9:00 Serial "Słoneczne wybrzeże"
9:45 Serial anim.
10:10 Teleshop
10:40 Serial "Bogaczka"
11:25 Nurty
12:10 Kuchnia pani Grażyny
12:40 ABC zdrowia
13:05 Serial "Żar młodości"
13:50 Nasze zwierzęta
14:15 Nos
14:35 Teleshop
14:50 Serial "Marisol"
15:20 Serial "Colt"
16:10 Serial "Żar młodości"
16:55 Serial "Bez domu jest źle"
17:25 Serial "Bogaczka"
18:10 Serial "Słoneczne wybrzeże"
19:00 Serial "Marisol"
19:30 "19:30"
20:00 Babie lato
21:00 Serial "Historie mórz południowych"
22:00 Od... do
22:30 "22:30"
22:45 Niwy
23:15 Filmy krótkometrażowe

BTV
6:15 Serial "Cud Łucji"
7:00 Serial "Bogacze"
7:45 Serial "Zawsze będę cię kochać"
8:30 Serial "Kobieta pachnąca kawą"
9:15 Serial "Czarny port"
10:00 Tak. Nie
10:45 Kronika krym.
11:10 Magia kina
12:00 Jestem z wami
12:30 Karuzela
13:30 Serial "Przygody Sindbada"
15:00 Koncert
16:00 Serial "Cud Łucji"
17:00 Serial "Bogacze"
18:00 Wiadomości
18:05 Serial "Zawsze będę cię kochać"
19:00 Serial "Kobieta pachnąca kawą"
20:00 Wiadomości
20:25 Serial "Szczury wodne"
21:15 Gorąca linia
21:35 Serial "Żył sobie złodziej"
22:30 Wiadomości
22:45 Program muz.
23:15 Serial "Odcinek szybkości"
24:00 Telegra
2:00 - 6:15 DW

TV 3
6:35 Sport na świecie
6:55 Serial "Zorro"
7:20 Teleshop
7:35 Serial "Potajemne namiętności"
8:00 Serial "Maria Izabella"
8:45 Serial "Santa Barbara"
9:30 Serial "Uroczy i dzielni"
10:00 Serial "Ulica Hudson"
10:25 Kulinarne show
10:50 Akcenty tygodnia
11:20 Okno na przyrodę
11:45 Serial "Harry i Hendersonowie"
12:10 Serial "Druga strona miłości"
13:00 Serial "Jessica Fletcher"
13:45 Teleshop
14:15 Kanał muz.
14:45 Serial "Pensacola"
15:30 Serial "Santa Barbara"
16:20 Serial "Druga strona miłości"
17:10 Serial "Potajemne namiętności"
17:35 Serial "Uroczy i dzielni"
18:05 Tego jeszcze nie było
18:10 Serial "Maria Izabella"
19:20 Sport
19:30 Za rogiem
20:00 Serial "Melrose Place"
21:00 Z obu stron muru
21:30 Serial "Dharma i Greg"
21:55 Tego jeszcze nie było
22:00 Wiadomości
22:10 Serial "Prawo i porządek"
23:00 Serial "Szpital polowy"
23:30 Kanał muz.

VTV (Telewizja Wileńska)
8:20 Dziękuję za zakup
9:00 Z Moskwy
9:10 Sprawozdawca
10:15 Znak jakości
10:30 Nowy Jork
11:00 Z Moskwy
11:10 Komedie Charliego Chaplina
12:40 Dziękuję za zakup
13:00 Z Moskwy
13:10 Film krym.
14:10 Serial anim.
14:25 Zwycięża najlepszy
15:40 Patrol drogowy
16:00 Z Moskwy
16:20 Podoba się, oglądaj
16:30 Kanał muz.
16:55 Serial dok. o przyrodzie
17:50 Podoba się, oglądaj
18:00 Z Wilna
18:15 Ci, którzy...
18:30 Jesteś świadkiem
19:00 Telefon 235560
19:30 Z Moskwy
20:00 Gwiazdy o gwiazdach
20:30 W świecie ludzi
21:05 Katastrofy i wojny tygodnia
21:35 Towary i usługi
21:50 Z Moskwy
22:00 Z Wilna
22:15 Film fab. "Wołga, Wołga"
0:10 Kanał muz.
0:45 Zwycięża najlepszy

11 Kanał
16:30 Salon książek
17:00 Serial "Moja druga mama"
17:50 Warto odwiedzić
17:55 Puls Wilna
18:05 Kalejdoskop zniżek
18:15 Terytorium
18:35 Auto-Moto-Sport
19:00 Wiadomości (pol.)
19:10 Program muz.
20:00 Program regionalny
20:30 Warto odwiedzić
20:35 Film fab. "Piękna nieznajoma"
22:15 Kalejdoskop zniżek
22:15 Puls Wilna
22:35 Wiadomości (pol.)
22:45 Terytoirum
23:45 Auto-Moto-Sport

ORT1
15:00 Serial "Okrutny anioł"
16:00 Wiadomości
16:15 Te ciekawe zwierzęta
16:45 Tu i teraz
17:15 Poniedziałek z Władimirem Poznerem
17:55 Serial "Ptaki ciernistych krzewów"
18:45 Dobranoc, dzieci
19:00 Czas
19:50 Film fab. "W pajęczynie strachu"
21:45 Spojrzenie
22:30 Nowości dnia
22:45 Sto lat - efekt Kuleszowa

RTR
14:00 Wiejskie historie
14:15 Film anim.
14:30 Serial "Pierwsze pocałunki"
15:00, 18:00, 22:05 Wiadomości
15:30 Wieża
15:55 Komputer
16:15 Serial "Niebezpieczny zakręt"
17:30 Oddział dyżurny
17:40 Historia pewnego wydarzenia
18:40 Szczegóły
18:50 Miłość od pierwszego wejrzenia
19:15 Film fab. "Kule nad Broadwayem"
21:00 Serial "Upał w Los Angeles"
21:50 Oddział dyżurny
22:40 Auto-Moto-Sport

źr. Kurier Wileński
0 x
Awatar użytkownika
TV Trauma
Junior
Posty: 797
Rejestracja: 31 sie 2010, 11:05
Lokalizacja: woj. dolnośląskie
x 10
x 4
Kontakt:

Archiwalne ramówki zagranicznych stacji telewizyjnych

Post autor: TV Trauma » 19 sty 2019, 12:39

czwartek 19.01.1989 r.
Program I TV ZSRR
4:30 120 minut - pr. inf.-muz.
6:35 Nikołaj Rimski - Korsakow - "Szeherezada"
7:20 "Czerwony kwiat paproci", odc. 2 i 3 - film fab. prod. białorusko-polskiej
9:30 Wiadomości
9:40 "Godzina dla dzieci" - w programie: j. angielski dla dzieci i "Dziadek do orzechów" Piotra Czajkowskiego

13:30 Wiadomości
13:45 "Gra trio akordeonistów" - audycja z Krasnojarska
14:15 Filmy dokumentalne
15:10 "...do lat 16 i nie tylko" - program dla młodzieży
15:55 Wiadomości
16:00 "Wyższa szkoła jazdy figurowej na lodzie"
16:15 "Władza w ręce rad" - pr. publ.
16:45 Dziś na świecie
17:00 Mistrzostwa Europy w jeździe figurowej na lodzie - pary, program dowolny - relacja z Wielkiej Brytanii
17:50 "Czerwony kwiat paproci" - odc. 3 - film fab. prod. białorusko-polskiej
19:00 Dziennik "Wriemia"
19:40 "Reflektor przebudowy" - pr. publ.
19:50 "Klub miłośników opery" - prowadzi T. Sotkiława
21:05 Dziś na świecie
21:15 "Cztery spotkania z Włodzimierzem Wysockim", cz. 1
22:25 Wiadomości
22:30 "Piosenka '88" - TV konkurs piosenki

piątek 20.01.1989 r.
Program I TV ZSRR
4:30 120 minut - pr. inf.-muz.
6:35 "Dziadek i wnuczek", "Kto jest najsilniejszy" - filmy animowane
7:10 "Czerwony kwiat paproci", odc. 3 i 4 - film fab. prod. białorusko-polskiej
9:25 Wiadomości
9:35 "Instytut człowieka"

13:30 Wiadomości
13:45 Koncert zespołu instrumentalno-wokalnego z Kamczatki
14:00 Filmy dokumentalne
14:40 "Szopskie przypowiastki" - pr. dok.
15:10 "Wesołe zawody" - szkolny konkurs sportowy
15:55 Wiadomości
16:00 "AIDS - zagrożenie ludzkości" - pr. publ.
16:45 Dziś na świecie
17:00 Mistrzostwa Europy w jeździe figurowej na lodzie: mężczyźni, program dowolny - relacja z Wielkiej Brytanii
17:50 "Czerwony kwiat paproci" - odc. 4 - film fab. prod. białorusko-polskiej
19:00 Dziennik "Wriemia"
19:40 "Przed wyborami" - pr. publ.
19:50 "To było... było..."
20:05 "Spojrzenie" - mag. młodzieżowy
22:00 "Cztery spotkania z Włodzimierzem Wysockim", cz. 2
23:10 Wiadomości
23:15 Fragmenty operetek I. Kalmana
0:26 "Jechały niedźwiedzie..."

źr. Głos Pomorza
0 x
Awatar użytkownika
TV Trauma
Junior
Posty: 797
Rejestracja: 31 sie 2010, 11:05
Lokalizacja: woj. dolnośląskie
x 10
x 4
Kontakt:

Archiwalne ramówki zagranicznych stacji telewizyjnych

Post autor: TV Trauma » 21 sty 2019, 18:08

sobota 21.01.1989 r.
Program I TV ZSRR
4:30 120 minut - pr. inf.-muz.
6:35 "Nasz ogródek" - pr. dla działkowców
7:05 "Legendy dawnych dni"
7:25 "Czerwony kwiat paproci", odc. 4 - film fab. prod. białorusko-polskiej
8:35 "Jeńcy Jamagiri - Maru" - film anim.
9:00 "W sobotę - wywiadówka" - pr. dla rodziców
10:30 "...szczególnie z Ameryką" - film dok. o historii stosunków radziecko-amerykańskich
11:05 "Uczyć się od Lenina"
11:30 "W krajach socjalizmu" - magazyn TV
12:00 "Dla wszystkich i dla każdego" - mag. konsumenta
12:30 Wiadomości
12:40 "W pamięci do końca życia" - film dok.
13:25 "Sport dla wszystkich", cz. 2
13:40 Chwila poezji
13:45 Mistrzostwa Europy w jeździe figurowej na lodzie: taniec dowolny - relacja z Wielkiej Brytanii
15:00 "Oczywiste - niewiarygodne"
16:00 Panorama międzynarodowa
17:40 Mistrzostwa Świata w jeździe figurowej na lodzie: kobiety, program dowolny - relacja z Wielkiej Brytanii
18:25 Utwory Ludwiga van Beethovena w wyk. R. Kerera
19:00 Dziennik "Wriemia"
19:40 "Wspominając Ilicza" - film dok.
20:35 Koncert muzyki klasycznej
21:30 Wiadomości
21:40 "Cztery spotkania z Włodzimierzem Wysockim", cz. 3
22:50 Wiadomości
22:55 "Wszystko już było, było, było..." - pr. muz.

źr. Głos Pomorza
0 x
Awatar użytkownika
TV Trauma
Junior
Posty: 797
Rejestracja: 31 sie 2010, 11:05
Lokalizacja: woj. dolnośląskie
x 10
x 4
Kontakt:

Archiwalne ramówki zagranicznych stacji telewizyjnych

Post autor: TV Trauma » 22 sty 2019, 9:48

23.01.1979 r.
TV OSTRAWA
Program I

9:25 Louis Pasteur - cz. 2 inscen. tv
15:00 Dziesięć dni - film bułgarski
16:40 Konkurs piosenkarzy amatorów
17:55 Auto-moto-rewia
18:40 Baśń
19:30 Kapitan James Cook - film ang. o życiu słynnego żeglarza i odkrywcy
21:05 Spotkanie z piosenką
22:05 Musica viva
Program II
17:40 Aktualności
18:25 Muzyka młodych
19:05 Klub młodych
20:50 Zespół Jazz Cellula
21:20 Sci-fi - z literatury fantastyczno-naukowej

źr. Trybuna Robotnicza

piątek 22.01.1999 r.
ORT 1
7:00, 10:00, 13:00, 16:00 Wiadomości
7:15 Serial "Okrutny anioł"
8:15 My
9:00 Aby pamiętać...
9:35 Smak
10:15 Razem
13:15 Komedia "Szybkie kaczki"
15:00 Serial "Okrutny anioł"
16:15 Show dżentelmenów
16:45 Graj, harmonio
17:15 Zdrowie
17:45 Pole cudów
18:45 Dobranoc, dzieci
19:00 Czas
19:50 Film krym. "Zapowiedziane morderstwo"
22:35 Nowości dnia
22:50 Komedia

RTR
5:00, 7:30, 7:50 Witaj, Rosjo
7:15 Oddział dyżurny
7:35 Telegra
7:55 Towary pocztą
8:00 Serial "Santa Barbara"
8:45 Muzyka
9:00, 15:00, 18:00, 22:00 Wiadomości
14:20 Filmy anim.
14:30 Serial "Pierwsze pocałunki"
15:30 Wieża
15:55 Komputer
16:10 Serial "Długa podróż przez wydmy"
17:30 Oddział dyżurny
17:40 Historia pewnego wydarzenia
18:40 Szczegóły
18:50 Miasteczko
19:25 Film fab. "Napiętnowani"
21:40 Oddział dyżurny
22:30 Suita silników. Formuła I

źr. Kurier Wileński
0 x
Awatar użytkownika
TV Trauma
Junior
Posty: 797
Rejestracja: 31 sie 2010, 11:05
Lokalizacja: woj. dolnośląskie
x 10
x 4
Kontakt:

Archiwalne ramówki zagranicznych stacji telewizyjnych

Post autor: TV Trauma » 23 sty 2019, 13:33

wtorek 24.01.1989 r.
Program I TV ZSRR
4:30 120 minut - pr. inf.-muz.
6:35 "Szakriani", "Mały detektyw" - filmy dla dzieci
7:30 "Zaśpiewam wam" - pr. o I. Zacharczence i O. Mitiajewie
8:15 "Miasta i rok", "Langepas: ludzie i ropa naftowa", "Piatigorsk" - filmy dok.
8:55 Wiadomości
9:00 "Godzina dla dzieci"
* * *
13:30 Wiadomości
13:45 "Skarbnica muzyczna": utwory P. Czajkowskiego, D. Szostakowicza, B. Bartoka, G. Gershwina
14:35 Wiadomości
14:40 "Portret człowieka współczesnego" - filmy dok.
15:05 "Chór plus my" - tv konkurs chórów dziecięcych
15:50 "Sport dla wszystkich", cz. 4
16:05 "Główne miasto Australii" - szkic filmowy
16:30 Filmy animowane
16:45 Dziś na świecie
17:00 "Władza w ręce rad" - pr. publ.
17:30 "Przebudowa: problemy i rozwiązania" - pr. publ.
19:00 Dziennik "Wriemia"
19:40 "Reflektor przebudowy" - pr. publ.
19:50 "Ekonomika i rozrachunek gospodarczy" - pr. publ.
20:50 Dyryguje J. Mrawiński
21:55 Dziś na świecie
22:10 "Czarny trójkąt", odc. 2 - film fab.
22:15 Wiadomości
23:20 Magazyn sportowy
23:50 "Mario Lanca - rozmyślania do portretu" - pr. dok.
00:55 "Przez Kabardyno-Bałkarię" - film dok.

źr. Głos Pomorza
0 x
Awatar użytkownika
TV Trauma
Junior
Posty: 797
Rejestracja: 31 sie 2010, 11:05
Lokalizacja: woj. dolnośląskie
x 10
x 4
Kontakt:

Archiwalne ramówki zagranicznych stacji telewizyjnych

Post autor: TV Trauma » 24 sty 2019, 13:13

wtorek 24.01.1989 r.
ČST Ostrawa
Program 1

WIADOMOŚCI: 8:50, 19:30, 23:00
9:00 Program dla szkół: Język czeski (kl. III)
9:20 Profesor Raat (teatr TV – cz. 2, ostatnia)
10:50 Echa sportowe
11:50 Informacje KBP
12:25 Teletekst
16:00 Teletekst
16:05 Obiektyw
16:35 Generacja roku 2000
17:05 Minuty dnia
17:15 Ekologia przez wszystkie przypadki (cykl oświatowy)
17:45 W mieście walca
18:20 Wieczorynka: Savlojedy
18:30 Perspektywy
19:10 Notatnik gospodarczy
20:00 Będzie mowa o pieniądzach (teatr TV)
21:15 Historia lotnictwa (serial francuski – 7., ostatni)
22:10 Echa muzyczne
23:10 Literatura na dobranoc

ČST Ostrawa
Program 2

15:15 Wiadomości
15:20 Program dla szkół: Nauczanie początkowe (kl. I)
15:40 Język niemiecki (lekcja IV)
16:00 Start
16:30 Magazyn sprawozdawczy
16:50 Studio Przyjaciel
17:50 Gepard wraca (film radziecki)
19:00 Ćwiczmy w rytmie
19:10 Sztuka plastyczna i my
19:20 Wieczorynka: Savlojedy
19:30 Wiadomości
20:00 Telewizyjny Klub Młodych

źr. Trybuna Robotnicza
0 x
Awatar użytkownika
TV Trauma
Junior
Posty: 797
Rejestracja: 31 sie 2010, 11:05
Lokalizacja: woj. dolnośląskie
x 10
x 4
Kontakt:

Archiwalne ramówki zagranicznych stacji telewizyjnych

Post autor: TV Trauma » 25 sty 2019, 12:48

środa 25.01.1989 r.
Program I TV ZSRR
4:30 120 minut – pr. inf.-muz.
6:35 „Ekonomika i rozrachunek gospodarczy” – pr. publ.
7:35 Koncert zespołu wojskowego
8:25 „Dookoła świata” – magazyn tv
9:25 Wiadomości
9:35 „Debiut” – Utwory młodych kompozytorów z Kazachstanu
-------------------------------------------------------------------------------
13:30 Wiadomości
13:45 „Otwarty fortepian” – w pr. „Karnawał” R. Schumana
14:15 Wiadomości
14:20 „Wiejskie horyzonty” – film dok.
15:00 „Godzina dla dzieci”
16:00 „Postęp. Informacja. Reklama” – pr. publ.
16:45 Dziś na świecie
17:00 „Możecie to zrobić” – pr. publ.
17:25 „RWPG: program dla ludzi” – film dok.
17:55 „Literacki wideokanał”: „Nierkrasow i Dostojewski”
19:00 Dziennik „Wriemia”
19:40 „Przed wyborami” – pr. publ.
19:50 „Literacki wideokanał”, cd.
W przerwie – Dziś na świecie
22:00 „Czarny trójkąt”, odc. 3 – film fab.
23:08 Wiadomości

źr. Głos Pomorza
0 x
Awatar użytkownika
TV Trauma
Junior
Posty: 797
Rejestracja: 31 sie 2010, 11:05
Lokalizacja: woj. dolnośląskie
x 10
x 4
Kontakt:

Archiwalne ramówki zagranicznych stacji telewizyjnych

Post autor: TV Trauma » 26 sty 2019, 10:13

26.01.1999 r.
Czeska Telewizja
Program 1

5:00 Sama w domu
6:00 Dzień dobry w TC
8:30 Tajemnicze przedszkole
9:05 W starym kinie: Tajemniczy dom - film czeski
10:45 O zdrowiu - magazyn
11:00 Sama w domu
12:05 Tutaj i teraz plus
12:35 Nie poddawaj się!
13:05 Skrzydłówka dla Majoranka - film czeski
14:00 Nasza wieś
14:20 Dziecko chwili
14:45 W drodze
15:15 Kung-Fu - serial
16:05 Podróż donikąd
17:25 Meduza - pr. dla młodzieży
18:00 Wiadomości regionalne
18:10 Simpsonowie - serial anim.
18:35 Przyjaciele - serial
19:00 Wieczorynka
19:15 Wydarzenia; sport
20:00 Ptaki ciernistych krzewów - serial
21:35 Ten nasz czeski charakter
22:20 Wydarzenia plus
22:35 Bramki, punkty, sekundy
22:40 Ten nasz czeski charakter
23:05 Pieśń dla Rudolfa III - pr. rozr.
0:40 Zwariowana miłość - film
1:30 Sama w domu
NOVA
6:00 Śniadanie z Novą
8:30 Recital piosenkarki Lucii Bilej
10:30 Szpital Chicago Hope III - serial
11:15 Obywatelskie judo
11:35 To morderstwo, napisała - serial
12:45 Dallas - serial
13:35 Tak płynie czas - serial
14:20 Szkoła złamanych serc - serial
15:15 Strażnik Teksasu - serial
16:05 Cosby show V - serial
16:35 A - talk - show
17:20 Właśnie teraz
17:25 Zaryzykuj! - teleturniej
18:50 Karuzela - teleturniej
19:30 Dziennik; sport
20:00 Do - RE - MI
20:55 Kobra 11 - serial
21:45 Prosto w oczy - publ.
22:25 Właśnie dziś
22:30 Obrońca - serial
23:20 Żonaty ze zobowiązaniami - serial
23:50 Z archiwum X - serial
0:35 Strefa cienia - serial
1:20 Secret Service - serial

źr. Trybuna Śląska
0 x
Awatar użytkownika
TV Trauma
Junior
Posty: 797
Rejestracja: 31 sie 2010, 11:05
Lokalizacja: woj. dolnośląskie
x 10
x 4
Kontakt:

Archiwalne ramówki zagranicznych stacji telewizyjnych

Post autor: TV Trauma » 27 sty 2019, 13:02

czwartek 27.01.1994 r.
RAI UNO
12:30 TG1-Flash
12:35 Kobieta w historii kryminalnej - serial
13:30 Telegiornale
14:00 Galileo. Attualitá
14:05 Uno per tutti - Buona fortuna
14:20 Świat Quarka
14:30 L'agenda di Uno per tutti... che lingua parli?
14:40 Cartoon Big!
14:50 Błękitne drzewko - pr. dla dzieci
15:10 Uno per tutti
15:15 Cartoon Big!
15:45 Voglia di vincere
16:30 Il microfono è Big!
17:00 Big news
17:10 Cartoon Big!
17:35 Wolna przestrzeń; Spotkanie w kinie
17:55 Dzisiaj w Parlamencie
18:00 TG1/Bollettino della neve
18:15 Ai confini dell'aldilá
19:40 Almanach na jutro
19:50 Prognoza pogody
20:00 Telegiornale
20:30 Sport
20:40 Mi faccia causa. Film di Steno (1984)
22:35 TG1
22:40 Non è stata una vacanza à stata une guerra. Film di Howard Deutch (1988)
0:10 TG1 Notte; prognoza pogody
0:40 Dzisiaj w Parlamencie
0:50 DSE (Program edukacyjny): Sapere. Documenti
1:10 Il segreto di un uomo sposato. Film di William A. Graham (1984)

źr. L'Impartial
0 x
Awatar użytkownika
TV Trauma
Junior
Posty: 797
Rejestracja: 31 sie 2010, 11:05
Lokalizacja: woj. dolnośląskie
x 10
x 4
Kontakt:

Archiwalne ramówki zagranicznych stacji telewizyjnych

Post autor: TV Trauma » 28 sty 2019, 13:26

sobota 28.01.1989 r.
ČST Ostrawa
Program 1

WIADOMOŚCI: 8:25, 19:30, 0:20
8:30 Pionierska jaskółka
10:00 Ka-set-a
10:40 Radar
10:55 O białym jaderku (bajka)
12:05 Sondaże (program publicystyczny)
12:45 Baku zaprasza (w cyklu Spotkania z artystami radz.)
13:35 Impuls
14:15 Rusa przyjaciele (film dok.)
15:00 Międzynarodowe zawody lekkoatlettyczne
16:40 Pieśni i tańce przyjaźni
17:00 Minuty dnia
17:10 Ciocia (serial CSRS – 2.)
18:05 Nad listami telewidzów
18:15 Przyśpiewki
18:20 Wieczorynka: Savlojedy
18:30 Nadaje studio Jezerka
19:10 Wydarzenia międzynarodowe
20:00 Fotel dla gościa
20:30 Gandhi (cz. 2)
22:00 Videoruleta
22:25 Bramki, punkty, sekundy
22:40 Losowanie 5 numerów Matesa
22:50 Mądry tatuś
23:20 Osobliwy wieczór z pannami (adaptacja noweli Guy de Maupassanta)
23:50 Zadania domowe J. Wykrenta (program muzyczno-rozrywkowy)
Program 2
9:55 Wiadomości
10:00 Spotkanie pod wieżą berlińską
10:40 Angielska Sahara
11:10 Homer i kamienie
11:30 Echa
11:50 Spotkamy się w metrze (film radziecki – cz. 1)
13:00 Poznajemy Związek Radziecki (17)
13:30 Nic nie chce słyszeć (film czeski)
14:50 Ruch dla zdrowia
14:55 10 minut dla ciebie
15:05 Notes (cykl oświatowy)
15:20 Widmo w krzakach (cz. 2)
16:40 Międzynarodowe zawody lekkoatletyczne
17:10 Arena Bolesława Polivki
18:20 MŚ w kolarstwie przełajowym
18:50 Chwila poezji
19:00 Gimnastykujemy się
19:10 Chwila muzyki
19:20 Wieczorynka: Savlojedy
19:30 Wiadomości
20:00 Świadek (opowiadanie)
20:30 Kalejdoskop
21:25 Lekarz i aptekarz (program muzyczny)
22:00 Krótkie spięcie (z serii TV RFN Miejsce czynu)

źr. Trybuna Robotnicza
0 x
Awatar użytkownika
TV Trauma
Junior
Posty: 797
Rejestracja: 31 sie 2010, 11:05
Lokalizacja: woj. dolnośląskie
x 10
x 4
Kontakt:

Archiwalne ramówki zagranicznych stacji telewizyjnych

Post autor: TV Trauma » 30 sty 2019, 14:13

poniedziałek 30.01.1989 r.
Program I TV ZSRR
4:30 120 minut – pr. inf.-muz.
6:35 „Wydarzenie na ulicy Palan” – film prod. węg. dla dzieci
7:50 „W świecie zwierząt” – pr. przyrodniczy
8:50 Wiadomości
9:00 „Przedstawiamy: Biedny Yorick” – szkic TV o Teatrze Pantomimy z Domu Kultury Uniwersytetu Moskiewskiego
9:25 „Kilka słów do przyjaciela”, „Tego dnia wiał wiatr” – filmy dok.
* * *
13:30 Wiadomości
13:40 „Pochodnia Jurija Dąbrowskiego”, „Fazu Alijewa” – filmy dok.
14:30 „Język rosyjski” – program lingwistyczny
15:00 „Raz, dwa – razem” – film anim.
15:10 Wiadomości
15:15 „Godzina dla dzieci”
16:15 „CHRL: Dziesięć lat reform” – pr. publ.
16:45 Dziś na świecie
17:00 „Autoportret”: „My i gospodarka” – pr. publ.
17:45 Lew Tołstoj: „Żywy trup” – spektakl teatru im. Mossowietu
19:00 Dziennik „Wriemia”
19:40 „Przed wyborami” – pr. publ.
19:50 „Żywy trup”, cd.
20:55 Dziś na świecie
21:10 „Znak losu” – film dok.
22:30 „Syndykat-2”, odc. 1 – film TV wg powieści W. Ardamackiego
23:40 Wiadomości
23:45 „Piosenka: marzenie i miłość” – pr. muzyczny

źr. Głos Pomorza
0 x
Awatar użytkownika
TV Trauma
Junior
Posty: 797
Rejestracja: 31 sie 2010, 11:05
Lokalizacja: woj. dolnośląskie
x 10
x 4
Kontakt:

Archiwalne ramówki zagranicznych stacji telewizyjnych

Post autor: TV Trauma » 31 sty 2019, 11:23

31.01.1979 r.
OSTRAWA
Program 1

9:25 Pod znakiem Merkurego - odc. 4 serialu z życia celników
15:55 Konie - film dokum.
16:40 Wiadomości
17:50 Lekarz i ty
18:15 Demokracja - film dokum.
18:40 Baśń
20:30 ME w jeździe figurowej na lodzie (Zagrzeb)
22:00 Syn Bogusława - mała komedia tv
Program 2
18:00 Pszczółka - serial dla dzieci
19:55 Honorowi dawcy krwi
20:30 Policja dziękuje - włoski film krym.
22:05 Musica viva

źr. Trybuna Robotnicza
0 x
Awatar użytkownika
TV Trauma
Junior
Posty: 797
Rejestracja: 31 sie 2010, 11:05
Lokalizacja: woj. dolnośląskie
x 10
x 4
Kontakt:

Archiwalne ramówki zagranicznych stacji telewizyjnych

Post autor: TV Trauma » 01 lut 2019, 14:48

środa 01.02.1989 r.
OSTRAWA
Program 1

DZIENNIKI: 8:50, 19:30, 23:15
9:00 Program dla szkół: Nauczanie początkowe (kl. I)
9:20 Program dla przedszkolaków
9:55 Riel (kanadyjski film historyczny - cz. I)
11:05 Szkoła doświadczeń
11:35 Książka dla ciebie
11:40 Teletekst
16:20 Teletekst
16:25 Ekologia przez wszystkie przypadki (cykl oświatowy)
16:55 Minuty dnia
17:05 Ze świata socjalizmu
17:30 Program publicystyczny
18:00 Notes (cykl oświatowy)
18:20 Wieczorynka: Sąsiedzi
18:30 Azymut (magazyn wojskowy)
19:10 Notatnik gospodarczy
20:00 Rycerz fortuny (serial CSRS - RFN - 6.)
21:00 Najdroższy koncert na świecie (program muzyczno-rozrywkowy dla krwiodawców)
22:00 Wiedeń (film dok.)
22:45 Twarze renesansu: Leonardo da Vinci
Program 2
15:30 Wiadomości
15:35 Program informacyjny dla szkół podstawowych (4)
15:50 Program dla szkół. Zasady ruchu drogowego (kl. II)
16:10 Żeby ciało nie bolało (10)
16:40 Dla młodych widzów: Vega
17:40 Okręgowy magazyn sprawozdawczy
18:00 Pustelnia Parmeńska - serial włoski (3)
19:00 Ćwiczmy w rytmie
19:20 Wieczorynka: Sąsiedzi
19:30 Wiadomości
20:00 I spotkanie superpucharu w piłce nożnej
21:50 Aktualności
22:05 24 godziny na świecie
22:20 Program publicystyczny

źr. Trybuna Robotnicza
0 x
ODPOWIEDZ

Wróć do „Wspomnienia”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości