Archiwalne ramówki zagranicznych stacji telewizyjnych

Historia telewizji w Polsce i na świecie. Nieistniejące kanały telewizyjne odbierane w naszym kraju.
Awatar użytkownika
TV Trauma
Junior
Posty: 802
Rejestracja: 31 sie 2010, 11:05
Lokalizacja: woj. dolnośląskie
x 10
x 4
Kontakt:

Archiwalne ramówki zagranicznych stacji telewizyjnych

Post autor: TV Trauma » 28 lut 2019, 10:15

wtorek 28.02.1989 r.
Program I TV ZSRR
4:30 120 minut – pr. inf.-muz.
6:35 „Niewolnica Isaura”, odc. 8 i 9 – serial prod. braz.
8:45 „To było…, było…”
9:00 Wiadomości
9:10 „Godzina dla dzieci”
* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *
13:30 Wiadomości
13:40 „Wołgograd” – film dok.
13:50 Koncert Zespołu Pieśni i Tańca „Marii – El”
14:25 „Zapatrzony w przyszłość” – szkic filmowy
15:00 Wiadomości
15:05 „O czym śpiewają dzieci świata”
15:35 „Wiatr na zapas” – film anim.
16:05 „Dom dla wnuków” – film dok.
16:45 Dziś na świecie
17:00 „Władza w ręce rad” – pr. publ.
17:30 „Na złość wszystkim diabłom”, „Ostrożne kozły” – filmy anim. dla dorosłych
17:55 „Niewolnica Isaura”, odc. 9
19:00 Dziennik „Wriemia”
19:40 „Przebudowa: problemy i rozwiązania” – pr. publ.
21:10 Dziś na świecie
21:25 Koncert Whitney Houston
22:00 „Przygody Sherlocka Holmesa i doktora Watsona”, odc. 2 – film tv
23:10 Wiadomości
23:15 Magazyn sportowy
23:45 „Była echem naszej młodości” – pr. o M. Kristalińskiej

źr. Głos Pomorza
0 x
Awatar użytkownika
TV Trauma
Junior
Posty: 802
Rejestracja: 31 sie 2010, 11:05
Lokalizacja: woj. dolnośląskie
x 10
x 4
Kontakt:

Archiwalne ramówki zagranicznych stacji telewizyjnych

Post autor: TV Trauma » 01 mar 2019, 17:22

poniedziałek 01.03.1999 r.
ORT 1
15:00 Serial "Okrutny anioł"
16:00 Wiadomości
16:15 Te ciekawe zwierzęta
16:45 Tu i teraz
17:05 My
17:45 Serial "Odwieczny zew"
18:45 Dobranoc, dzieci
19:00 Czas
19:50 Serial "Góral"
20:45 Spojrzenie
21:30 Wiadomości
21:50 Film fab. "Schody do nieba"
RTR
5:00, 5:25, 7:30 Witaj, Rosjo
5:20 Wszyscy mówią
5:45 Telegra
7:15 Oddział dyżurny
7:35 Klub TV
7:50 Towary pocztą
8:00 Serial "Santa Barbara"
8:45 Muzyka
9:00, 12:00, 15:00, 18:00, 22:40 Wiadomości
14:10 Film anim.
14:25 Serial "Pierwsze pocałunki"
15:30 Wieża
15:55 Filmy anim.
16:30 Serial "Grzechy"
17:30 Podwójny portret
18:40 Szczegóły
18:55 Miłość od pierwszego wejrzenia
19:30 Dramat "10 lat bez prawa korespondencji"
22:20 Akuna matata
22:25 Oddział dyżurny
23:10 Towary pocztą
23:15 Sklep na kanapie

źr. Kurier Wileński
0 x
Awatar użytkownika
TV Trauma
Junior
Posty: 802
Rejestracja: 31 sie 2010, 11:05
Lokalizacja: woj. dolnośląskie
x 10
x 4
Kontakt:

Archiwalne ramówki zagranicznych stacji telewizyjnych

Post autor: TV Trauma » 02 mar 2019, 14:20

czwartek 02.03.1989 r.
ČST OSTRAWA
PROGRAM 1

DZIENNIKI: 8:50, 19:30, 23:00
9:00 Program dla szkół: zasady ruchu drogowego (kl. 2)
9:20 Mecenas Offo (teatr telewizji – cz. 2)
10:25 Droga rewolucyjna przebudowy
10:55 Listy do nieznajomego kochanka (film ang.)
12:35 Teletekst
16:10 Teletekst
16:15 Tajemniczy Orion
16:55 Lekarz i ty
17:05 Minuty dnia
17:15 Diagnoza AIDS
17:45 Szkoła programowania w języku BASIC
18:20 Wieczorynka: Ludzik
18:30 Magazyn KBP
19:10 Notatnik gospodarczy
20:00 Historia pewnej rodziny (z życia wzięte)
20:25 Sondaże (program publ.)
21:05 Blok pucharowy
21:30 Auto-moto rewia
22:10 Sprawa złotej zapalniczki (film szkocki – cz. 1)
PROGRAM 2
15:10 Wiadomości
15:15 Po dzwonku
15:55 Generacja roku 2000 (o wykorzystaniu wolnego czasu przez uczniów szkół zawodowych)
16:25 Magion (filmy i ciekawostki dla małych i dużych)
17:25 Ze złotej nuty
17:45 Okręgowy magazyn sprawozdawczy
18:05 Trzydzieści spraw majora Zemana (serial TVCS)
19:00 Ćwiczmy w rytmie
19:10 Spotkanie z muzyką
19:20 Wieczorynka: Ludzik
19:30 Wiadomości
20:00 Teatr dla młodzieży
21:05 B. Smetana – kwartet smyczkowy e-moll
21:40 Aktualności
22:10 24 godziny na świecie
22:15 Film

źr. Trybuna Robotnicza
0 x
Awatar użytkownika
TV Trauma
Junior
Posty: 802
Rejestracja: 31 sie 2010, 11:05
Lokalizacja: woj. dolnośląskie
x 10
x 4
Kontakt:

Archiwalne ramówki zagranicznych stacji telewizyjnych

Post autor: TV Trauma » 03 mar 2019, 12:05

Telewizja radziecka
sobota 03.03.1979 r.
6:00 Program informacyjny "Czas"
6:35 Gimnastyka poranna (kolor)
7:00 Twórczość młodych
7:25 Program dla rodziców (kolor)
8:25 Program muzyczny "Poczta poranna"
8:55 O bezpieczeństwo ruchu
9:25 Abonament muzyczny. Młodzi śpiewacy operowi
9:55 "Magistrowie z Moskwy" - film dokumentalny
10:55 Hokej. Mistrzostwa ZSRR. "Dynamo" Moskwa - "Torpedo"
Losowanie "Sport Loto"
14:10 III Międzynarodowy festiwal twórczości ludowej "Tęcza". Bułgarska Republika Ludowa
16:05 Oczywiste - niewiarygodne
17:05 Program estradowy "Szerzej krąg"
19:00 Program informacyjny "Czas"
19:35 Panorama filmowa (kolor)
Dalszy ciąg programu ze studia TV Białoruskiej
niedziela 04.03.1979 r.
6:00 Program informacyjny "Czas"
6:40 Gimnastyka poranna (kolor)
7:00 Cykl wokalny A. Pachmurowej "Ojczyzna"
7:30 Program na dzień dobry "Budzik"
8:00 Służę Związkowi Radzieckiemu (kolor)
9:00 W gościnie u bajki (kolor)
10:30 Program dla wsi
11:30 Muzyczny kiosk
12:00 Dzisiaj - wybory do Rady Najwyższej ZSRR
12:10 "Przyznanie" - spektakl Państwowego Akademickiego Teatru Małego ZSRR
14:35 Klub podróży filmowych
16:00 Międzynarodowa panorama
16:45 "Nietoperz" - film fab., 1. i 2. odc.
19:00 Program informacyjny "Czas"
19:45 Świąteczny koncert. Transmisja z Sali Kolumnowej Domu Związków
Dalszy ciąg programu ze studia TV Białoruskiej
źr. Gazeta Współczesna Białystok
0 x
Awatar użytkownika
TV Trauma
Junior
Posty: 802
Rejestracja: 31 sie 2010, 11:05
Lokalizacja: woj. dolnośląskie
x 10
x 4
Kontakt:

Archiwalne ramówki zagranicznych stacji telewizyjnych

Post autor: TV Trauma » 07 mar 2019, 10:17

poniedziałek 07.03.1994 r.
RAI UNO
10:00 Wiadomości
10:05 „Przygody Marii Read” (1) – wł.-fr. film przygodowy
11:00 Wiadomości
11:05 „Przygody Marii Read” (2) – wł.-fr. film przygodowy
11:45 „Calimero” – film anim.
12:00 „Blue Jeans” – serial
12:25 Prognoza pogody
12:30 Flash
12:35 „Kobieta w historii kryminalnej” – serial
13:30 Wiadomości
14:00 „Pryzmat” – mag. kulturalny
14:20 Magazyn popularnonaukowy
15:00 Popołudnie z Jedynką
18:00 Wiadomości
18:15 „Podróż w czasie” – serial
19:05 Magazyn rozrywkowy
19:40 Magazyn rozrywkowy
19:50 Prognoza pogody
20:00 Wiadomości
20:30 Wiadomości sportowe
20:35 Magazyn rozrywkowy
20:40 „Czułość” – dramat obyczajowy, USA 1990, reż. Robert Harmon (92 min)
22:25 Wiadomości
22:30 Gassman czyta Dantego: „Piekło”, pieśń XV
22:50 Magazyn katolicki
23:20 „Fantastyczne przyjęcie” – serial
0:00 Wiadomości
0:30 Dziś w parlamencie
0:40 „Poznać i wiedzieć” – magazyn dokumentalny
1:10 Quiz rozrywkowy
1:55 „Wrzesień” – film obyczajowy, USA 1987, reż. Woody Allen (80 min)

źr. Dziennik Bałtycki
0 x
Awatar użytkownika
TV Trauma
Junior
Posty: 802
Rejestracja: 31 sie 2010, 11:05
Lokalizacja: woj. dolnośląskie
x 10
x 4
Kontakt:

Archiwalne ramówki zagranicznych stacji telewizyjnych

Post autor: TV Trauma » 08 mar 2019, 9:55

08.03.1989 r.
ČST OSTRAWA
Program 1

WIADOMOŚCI: 8:50, 19:30, 23:00
9:00 Program dla szkół: Matematyka (kl. I)
9:20 Program dla przedszkolaków
9:55 Cudowny dotyk miłości (komedia)
10:55 Kącik dla kobiet
11:35 Lekarz i ty
11:45 Książka dla ciebie
11:50 Teletekst
15:30 Teletekst
15:35 Ekologia przez wszystkie przypadki (cykl oświatowy)
16:05 Moich siedem cudów (cykl wyznań życiowych doc. Bęskarki drsc. kierownika Katedry Mikrobiologii i Biochemii Wydziału Chemiczno - Technologicznego SWST w Bratysławie)
16:35 Piosenka miła dla serca
17:10 Minuty dnia
17:20 Perspektywy
18:00 Notes (cykl oświatowy)
18:20 Wieczorynka: Dziwne sny wspaniałego psa Fika
18:30 Azymut (magazyn wojskowy)
19:00 Notatnik gospodarczy
20:00 Angelika i król (film francuski)
21:40 Burda w Pradze
22:30 Siedem pieśni dla siedmiu miłości (śpiewa Karel Gott)
Program 2
15:45 Wiadomości
15:50 Program dla szkół: Nauczanie początkowe kl. II
16:10 Dla młodych widzów: Vega
17:10 Okręgowy magazyn sprawozdawczy
17:30 Halowe ME drużyn mężczyzn w tenisie
19:00 Ćwiczmy w rytmie
19:10 Książka dla ciebie
19:20 Wieczorynka: Dziwne sny wspaniałego psa Fika
19:30 Wiadomości
20:00 Kobieta przed i za kamerą
21:05 Studio muzyczne M
21:35 Aktualności
22:05 24 godziny na świecie
22:20 Puchar ME

źr. Trybuna Robotnicza
0 x
Awatar użytkownika
TV Trauma
Junior
Posty: 802
Rejestracja: 31 sie 2010, 11:05
Lokalizacja: woj. dolnośląskie
x 10
x 4
Kontakt:

Archiwalne ramówki zagranicznych stacji telewizyjnych

Post autor: TV Trauma » 09 mar 2019, 12:21

wtorek 09.03.1999 r.
ORT 1
15:00 Serial "Okrutny anioł"
16:00 Wiadomości
16:15 Zgadnij melodię
16:45 Tu i teraz
17:05 Temat
17:45 Serial "Odwieczny zew"
18:45 Dobranoc, dzieci
19:00 Czas
19:50 Film fab.
22:05 Nowości dnia
22:20 Nie zapominajcie przyjaciół
RTR
5:00, 5:25, 6:00 Witaj, Rosjo
5:20 Wszyscy mówią
5:45 Telegra
7:35 Klub TV
7:50 Towary pocztą
8:00 Serial "Santa Barbara"
8:45 Muzyka
9:00, 15:00, 18:00, 22:35 Wiadomości
14:15 Film anim.
14:25 Serial "Pierwsze pocałunki"
15:30 Wieża
16:00 Kreskówka
16:10 Homeopatia i zdrowie
16:15 film krym. "Konfrontacja"
17:30 Podwójny portret
18:40 Szczegóły
18:55 Anchlage
19:30 Komedia "Żona kosmonauty"
21:25 Serial "Czynnik PSI"
22:20 Oddział dyżurny
23:05 Towary pocztą

źr. Kurier Wileński
0 x
Awatar użytkownika
TV Trauma
Junior
Posty: 802
Rejestracja: 31 sie 2010, 11:05
Lokalizacja: woj. dolnośląskie
x 10
x 4
Kontakt:

Archiwalne ramówki zagranicznych stacji telewizyjnych

Post autor: TV Trauma » 10 mar 2019, 13:24

czwartek 10.03.1994 r.
RAIUNO
10:00 Wiadomości
10:05 „Easy to Love” (1) – komedia muzyczna, USA 1953
11:00 Wiadomości
11:05 „Easy to Love” (2)
11:45 „Calimero” – film anim.
12:00 „Blue Jeans” – serial
12:25 Prognoza pogody
12:30 Flesz
12:35 „Kobieta w historii kryminalnej” – serial
13:30 Wiadomości
13:55 „Trzy minuty o…”
14:00 „Albedo” – magazyn popularnonaukowy
14:20 „Świat Quark” – magazyn popularnonaukowy
15:00 Popołudnie z Jedynką
17:55 Dziś w parlamencie
18:00 Wiadomości
18:15 „Podróż w czasie” – serial
19:05 Magazyn kulturalny
19:40 „Miraże bogactwa” – program rozrywkowy
19:50 Prognoza pogody
20:00 Wiadomości
20:30 Wiadomości sportowe
20:35 „Miraże bogactwa” – program rozrywkowy
20:40 „Narzeczeni” – program rozrywkowy
21:45 „Toto, Peppino i wyjęty spod prawa” (1) – komedia, Włochy 1956, reż. Camillo Mastrocinque (55 min)
22:45 Wiadomości
22:50 „Toto, Peppino i wyjęty spod prawa” (2) – komedia, Włochy 1956
23:30 Koncert ku czci Ludwiga van Beethovena
0:05 Wiadomości

źr. Dziennik Bałtycki
0 x
Awatar użytkownika
TV Trauma
Junior
Posty: 802
Rejestracja: 31 sie 2010, 11:05
Lokalizacja: woj. dolnośląskie
x 10
x 4
Kontakt:

Archiwalne ramówki zagranicznych stacji telewizyjnych

Post autor: TV Trauma » 12 mar 2019, 18:03

sobota 12.03.1994 r.
ČT1
7:30 Working English - 2
8:00 Tom i Jerry - serial
8:25 Flip i Flap - serial kom.
8:45 Śpiewnik domowy
8:50 Z wizytą u Warner Bros TV
9:40 Śniadanie z Rudolfem Kresfanem
10:40 Okawango - serial
11:30 Popołudnie dla wszystkich
12:00 Z dziczy - serial przyrodniczy
12:30 Videofashion
12:55 Simpsonowie - serial anim. USA
13:15 Przyjaźń w Wiedniu - film USA
14:55 Formuła 1 - serial francuski
15:40 Następnym razem u was... (program rozrywkowy)
16:20 Tysiąc lub ryzyko
16:30 Buly - magazyn
17:10 Propozycje nie tylko na niedzielę
17:50 Stawka 5 z 40
17:55 Pogoda
18:00 Wiadomości
18:10 Tygodnik kulturalny
18:20 Klub przyjaciół muzyki orkiestr dętych
19:10 Wieczorynka
19:20 Wieczorem na ekranie
19:30 Wydarzenia
20:05 Szansa - program rozrywkowy
21:15 Pexeso - teleturniej
22:00 Wiadomości
22:05 Bramki, punkty, sekundy
22:15 HO! - film francuski
24:00 Rycerze z Houston - serial USA
0:45 Noc z Playboyem
1:40 MC 1
ČT2
8:00 Aerobik z Barą
8:05 Przegląd prasy
8:15 Wiadomości regionalne
8:45 Kanafas
9:40 20 000 mil pod morzem – teatr TV
11:05 Errol Flynn – film dok.
12:00 Wielkie uczucia tworzą dobrych przyjaciół – komedia franc.
13:30 Chwila z piosenką
13:40 Auto-moto-rewia
14:05 Mariah Carey – koncert
14:45 Film i socjologia
15:30 Il Maestro di capella – operowe intermezzo
15:50 Piąte koło u wozu – film czeski
17:20 Rodzina Addamsów – serial
17:45 Wieczorynka
17:55 Wieczorem na ekranie
18:00 Kanafas
18:55 Informacje Policji Czeskiej
19:00 Wiadomości
19:05 Music Club
20:00 W. A. Mozart: Wesele Figara – opera
21:40 Małe wydawnictwa Paseka
21:50 Wesele Figara – cz. II
23:10 Noc decyzji – film czeski
0:20 Spotkanie z tajemniczością
0:40 Załóżmy się, że… - program rozrywkowy
1:00 Rajski ogródek – film TV
1:20 Aktualności TS
STV1
8:00 Aktualności
8:30 Dziecięca Nike - teleturniej dla dzieci
10:20 Nowe tajemnice Scooby'ego - serial
10:45 Flintstonowie - serial
11:15 Ben Cropp - serial przyrodniczy
12:05 Auto-moto-rewia - pr. dla zmotoryzowanych
12:40 Zawód
13:10 Lumen 2000
13:40 Drogi nadziei
14:05 Film dokumentalny
14:30 Lista Przebojów
15:25 Triangel - piosenki
16:05 W rytmie samby
17:05 Przyjaciółka - film
18:05 Knight Rider
19:00 Wieczorynka
19:10 Dick Tracy - serial
19:15 Salon Beauty - magazyn nie tylko dla kobiet
19:30 Aktualności
20:05 Wieczór Milana Markovica
20:55 Tamtamy reklamowe - magazyn
21:30 Pożartujmy trochę - kanadyjski program rozrywkowy
21:45 Wygnania - serial
22:30 Bramki - punkty - sekundy
22:50 Kobieta w tarapatach - film USA
0:35 Crazy night - magazyn dla panów

źr. Trybuna Śląska
0 x
Awatar użytkownika
TV Trauma
Junior
Posty: 802
Rejestracja: 31 sie 2010, 11:05
Lokalizacja: woj. dolnośląskie
x 10
x 4
Kontakt:

Archiwalne ramówki zagranicznych stacji telewizyjnych

Post autor: TV Trauma » 16 mar 2019, 12:23

RAI UNO
piątek 11.03.1994 r.
10:00 Wiadomości
10:05 „Everything I Have is Yours” (1) – film obyczajowy, USA 1952 (50 min)
11:00 Wiadomości
11:05 „Everything I Have is Yours” (2) – film obyczajowy, USA 1952 (35 min)
11:40 „Calimero” – film anim.
12:00 „Blue Jeans” – serial
12:25 Prognoza pogody
12:30 Wiadomości
12:35 „Kobieta w historii kryminalnej” – serial
13:30 Wiadomości
14:00 „Kroniki włoskie” – magazyn dokumentalny
14:20 Mag. popularnonaukowy
15:00 Popołudnie z Jedynką
17:55 Dziś w parlamencie
18:00 Wiadomości
18:35 „Podróż w czasie” – serial
19:25 „Słodycze” – magazyn kulturalny
19:35 „Miraże bogactwa” – program rozrywkowy
19:50 Prognoza pogody
20:00 Wiadomości
20:30 Wiadomości sportowe
20:35 „Miraże bogactwa” – program rozrywkowy
20:40 „Technik” – film sensacyjny, USA 1972, reż. Michael Winner (95 min). Zawodowy morderca przyucza do swego fachu młodego chłopca…
22:30 Wiadomości
22:35 Magazyn publicystyczny
23:30 „Basen Morza Śródziemnego” – mag. publicystyczny
0:00 Wiadomości
sobota 12.03.1994 r.
9:15 „Nocny przyjaciel” – przedstawienie muzyczne
10:05 „Długa nieobecność” – komedia, USA (105 min). Trzecioligowy klub baseballowy walczy o tytuł mistrzowski…
11:50 „Canal Grande” – telewizyjny magazyn informacyjny
12:20 „Check up” (1) – magazyn medyczny
12:25 Prognoza pogody
12:30 Flash
12:35 „Check up” (2) – magazyn medyczny
13:25 Wyniki losowania Lotto
13:30 Wiadomości
13:55 „Trzy minuty o…”
14:00 Antena
14:20 Spotkania w Antenie
14:45 Studio sport: koszykówka – liga włoska
16:20 „Ale wieczór” – przedstawienie muzyczne
17:45 „Słowo i życie” – magazyn katolicki
18:00 Wiadomości
18:10 Wyniki losowania Lotto
18:15 „Zdrowy czyli piękny” – magazyn
19:25 Studio sport: narciarstwo alpejskie – PŚ w Wistler (Kanada) – zjazd mężczyzn
19:50 Prognoza pogody
20:00 Wiadomości
20:30 Wiadomości sportowe
20:40 „Wszyscy w domu” (2) – program rozrywkowy
23:05 Wiadomości
23:10 Wiadomości
0:05 Wiadomości i prognoza pogody
0:35 Spotkanie w kinie
0:40 „Dyskretny urok burżuazji” – francuska komedia obyczajowa, 1972
niedziela 13.03.1994 r.
6:00 Euronews – magazyn informacyjny
6:45 „Świat Quark” – serial popularnonaukowy
7:30 Filmy animowane Zecchino
8:30 Koncert Zecchino d’Oro dall’Antoniano
10:00 Horyzonty „Zielonej Linii”
10:55 Msza katolicka
11:55 „Słowo i życie” – komentarze
12:15 „Zielona linia” – magazyn rolniczy
13:30 Wiadomości
14:00 „Baw się z nami” – program radiowo-telewizyjny
14:15 „Niedziela u…” (1) – program rozrywkowy
15:50 „Zmiana pól” – magazyn piłkarski
16:00 „Niedziela u…” (2)
16:50 Studio sport: najważniejsze wydarzenia
17:00 „Niedziela u…” (3)
18:00 Wiadomości
18:10 Studio sport: ostatnie minuty meczów
19:00 „Niedziela u…” (4)
19:50 Prognoza pogody
20:00 Wiadomości
20:30 Wiadomości sportowe
20:40 „Michele na wojnie” (1) – włoski film fabularny, reż. Marcello Fondato, wyst.: Silvio Orlando, Desiree Becker, Brigitte Karner, Antonio Petricelli i in. (90 min)
22:20 Sportowa niedziela
23:25 Wiadomości
23:30 „Dogrywka” – magazyn piłkarski
0:00 Wiadomości i prognoza pogody
0:10 „Na rozstajach” – film muzyczny USA
poniedziałek 14.03.1994 r.
10:00 Wiadomości
10:05 „Łza na twarzy” (1) – włoski film obyczajowy, 1964 r. (50 min)
11:00 Wiadomości
11:05 „Łza na twarzy” (2) – włoski film obyczajowy, 1964 r. (35 min)
11:45 „Blue Jeans” – serial
12:10 „Bez słów” – mag. kulturalny
12:25 Prognoza pogody
12:30 Wiadomości (Flesz)
12:35 „Kobieta w historii kryminalnej” – serial
13:30 Wiadomości
14:00 „Pryzmat” – magazyn kulturalny
14:20 „Świat Quark” – magazyn popularnonaukowy
15:00 Popołudnie z Jedynką
18:00 Wiadomości
18:15 „Podróż w czasie” – serial
19:05 „Słodycze” – magazyn kulturalny
19:40 „Miraże bogactwa” – program rozrywkowy
19:50 Prognoza pogody
20:00 Wiadomości
20:30 Wiadomości sportowe
20:35 „Miraże bogactwa” – program rozrywkowy
20:40 „Michele na wojnie” (2) – włoski film fabularny, reż. Sandro Petragli (90 min)
22:25 Wiadomości
22:30 Magazyn publicystyczny
23:40 Gassman czyta Dantego: „Piekło”, pieśń XVII
23:55 „Słowo i życie” – magazyn katolicki
0:25 Wiadomości
wtorek 15.03.1994 r.
10:00 Wiadomości
10:05 „The Denver and Rio Grande” (1) – western, USA 1952, reż. Byron Haskin (54 min). Dwa konkurujące towarzystwa kolejowe zaciekle walczą przeciwko sobie o prawo do poprowadzenia linii przez Góry Skaliste…
11:00 Wiadomości
11:05 „The Denver and Rio Grande” (2) – western, USA 1952 (35 min)
11:45 „Blue Jeans” – serial
12:10 Magazyn kulturalny
12:25 Prognoza pogody
12:30 Flesz
12:35 „Kobieta w historii kryminalnej” – serial
13:25 Prognoza pogody
13:30 Wiadomości
14:00 Magazyn motoryzacyjny
14:20 „Świat Quark” – magazyn popularnonaukowy
15:00 Popołudnie z Jedynką
18:00 Wiadomości
18:15 „Podróż w czasie” – serial
19:05 „Słodycze” – magazyn rozrywkowy
19:40 „Miraże bogactwa” – program rozrywkowy
19:50 Prognoza pogody
20:00 Wiadomości
20:25 Studio sport: piłka nożna – PZP: Arsenal – AC Torino
22:25 Wiadomości
22:30 Magazyn publicystyczny
23:40 Gassman czyta Dantego: „Piekło”, pieśń XVIII
0:00 Alfred Hitchcock przedstawia
środa 16.03.1994 r.
10:00 Wiadomości
10:05 „Kelnerki” (1) – włoski film obyczajowy, 1959, reż. Carlo Ludovico Bragaglia (50 min)
11:00 Wiadomości
11:05 „Kelnerki” (2) – włoski film obyczajowy, 1959 (35 min)
11:45 „Blue Jeans” – serial
12:10 Magazyn kulturalny
12:25 Prognoza pogody
12:30 Flesz
12:35 „Kobieta w historii kryminalnej” – serial
13:25 Prognoza pogody
13:30 Wiadomości
14:00 Magazyn kulturalny
14:20 „Świat Quark” – magazyn popularnonaukowy
15:00 Popołudnie z Jedynką
17:40 Studio sport: piłka nożna – PZP: AS Parma – Ajax Amsterdam
19:05 Magazyn rozrywkowy
19:40 Magazyn rozrywkowy
19:50 Prognoza pogody
20:00 Wiadomości
20:30 Wiadomości sportowe
20:35 „Miraże bogactwa” – magazyn rozrywkowy
20:40 „Wybory, wybory” – magazyn publicystyczny
22:45 Magazyn rozrywkowy
23:05 Studio sport: narciarstwo alpejskie: PŚ w Vail (USA) – zjazd mężczyzn; pływanie: PŚ w Malmö
0:25 Wiadomości
0:35 „Poznać i wiedzieć” – magazyn popularnonaukowy
1:05 „The Rounders” – komedia, USA 1965, reż. Burt Kennedy (81 min)
czwartek 17.03.1994 r.
10:00 Wiadomości
10:05 „Take Me out to the Ball Game” (1) – musical, USA
11:00 Wiadomości
11:05 „Take Me out to the Ball Game” (2)
11:45 „Blue Jeans” – serial
12:10 „Calimero” – film anim.
12:25 Prognoza pogody
12:30 Flesz
12:35 „Kobieta w historii kryminalnej” – serial
13:25 Prognoza pogody
13:30 Wiadomości
13:55 „Trzy minuty o…”
14:00 Magazyn popularnonaukowy
14:20 Magazyn popularnonaukowy
15:00 Popołudnie z Jedynką
18:00 Wiadomości
18:15 „Podróż w czasie” – serial
19:05 „Słodycze” – magazyn rozrywkowy
19:40 Program rozrywkowy
19:50 Prognoza pogody
20:00 Wiadomości
20:30 Wiadomości sportowe
20:35 „Miraże bogactwa” – program rozrywkowy
20:40 „Narzeczeni” – program rozrywkowy
21:50 „Biedni i bogaci” (1) – komedia, Włochy 1954, reż. Mario Mattoli (55 min)
22:55 Wiadomości
23:00 „Biedni i bogaci” (2) – komedia, Włochy 1954 (25 min)
23:25 „Parszywa dwunastka” – serial
0:25 Wiadomości
0:35 „Poznać i wiedzieć” – magazyn popularnonaukowy
1:05 „The Virgin Queen of St. Francis High” – komedia, USA (86 min)
2:30 Wiadomości
2:35 „Pozwoli pani, kochać pańską córkę?” – włoski film obyczajowy (99 min)
4:15 Wiadomości
4:20 „I Walked” – horror, USA, reż. Jacques Toureur (67 min)
piątek 18.03.1994 r.
10:00 Wiadomości
10:05 „Krzykacze przed sądem” (1) – włoski film obycz.
11:00 Wiadomości
11:05 „Krzykacze przed sądem” (2)
11:45 „Blue Jeans” – serial
12:10 „Bez słów” – magazyn kulturalny
12:25 Prognoza pogody
12:30 Flesz
12:35 „Kobieta w historii kryminalnej” – serial
13:25 Prognoza pogody
13:30 Wiadomości
13:55 „Trzy minuty o…”
14:00 „Kroniki włoskie” – magazyn dokumentalny
14:20 „Świat Quark” – magazyn popularnonaukowy
15:00 Popołudnie z Jedynką
17:55 Dziś w Parlamencie
18:00 Wiadomości
18:15 „Podróż w czasie” – serial
19:05 „Słodycze” – magazyn kulturalny
19:40 Program rozrywkowy
19:50 Prognoza pogody
20:00 Wiadomości
20:30 Wiadomości sportowe
20:35 „Miraże bogactwa” – program rozrywkowy
20:40 „Bez wyjścia” – film sensacyjny, USA 1987 r., reż. Roger Donaldson (110 min)
22:45 Wiadomości
22:50 Magazyn publicystyczny
23:45 „Basen Morza Śródziemnego” – mag. publicystyczny
0:25 Wiadomości
0:35 „Poznać i wiedzieć” – magazyn popularnonaukowy
1:05 „Duch” – horror USA 1982 r., reż. Tobe Hooper (100 min)

źr. Dziennik Bałtycki
0 x
Awatar użytkownika
TV Trauma
Junior
Posty: 802
Rejestracja: 31 sie 2010, 11:05
Lokalizacja: woj. dolnośląskie
x 10
x 4
Kontakt:

Archiwalne ramówki zagranicznych stacji telewizyjnych

Post autor: TV Trauma » 17 mar 2019, 14:09

piątek 16.03.1979 r.
Telewizja radziecka
6:00 Program informacyjny "Czas"
6:40 Gimnastyka poranna (kolor)
7:05 Adresy młodych (kolor)
7:50 "Pieśni" - B. Mokrouzow. Koncert
12:50 "Towarzysz Swierdłow" - film dok.
13:50 Szkoła szachistów (kolor)
14:20 Moskwa i jej mieszkańcy
14:50 Melodie ludowe (kolor)
16:05 Na ojczystej ziemi - reportaż
17:00 Marija Bieszu, "Z całego serca"
18:00 "Ojczyzna, którą zagrabili" - film dok.
19:00 Program informacyjny "Czas"
19:35 Mistrzostwa świata w jeździe figurowej na lodzie

Dalszy ciąg programu ze studia TV Białoruskiej.
źr. Gazeta Współczesna Białystok
0 x
Awatar użytkownika
TV Trauma
Junior
Posty: 802
Rejestracja: 31 sie 2010, 11:05
Lokalizacja: woj. dolnośląskie
x 10
x 4
Kontakt:

Archiwalne ramówki zagranicznych stacji telewizyjnych

Post autor: TV Trauma » 19 mar 2019, 17:29

Program I TV ZSRR
piątek 17.03.1989 r.
4:30 120 minut – pr. inf.-muz.
6:35 „Pod znakiem jednorogiej krowy” – film dla dzieci
7:50 Wiadomości
8:00 „Instytut człowieka”
9:00 „Wyspa kapitanów” – film anim.
* * * * *
13:30 Wiadomości
13:40 „Rolnicze horyzonty” – filmy dok.
14:15 „Poznajmy się” – zespół „Siurpriz”
14:45 Wiadomości
14:50 „Dla dzieci o zwierzętach”
15:20 „Złoty wiek”
16:05 Mistrzostwa świata w jeździe figurowej na lodzie: jazda dowolna mężczyzn
16:40 Dziś na świecie
16:55 cd. transmisji z mistrzostw świata we Francji
17:50 „Grzęzawisko” – film fab. prod. radz., odc. 1
19:00 Dziennik „Wriemia”
19:40 Przed wyborami
19:50 „Grzęzawisko” – odc. 2
20:05 „Spojrzenie”
22:30 „Ostrzeżenie o sztormie” – film fab., odc. 1
23:40 Wiadomości
23:45 „Sofia Rotaru zaprasza”
sobota 18.03.1989 r.
4:30 120 minut – pr. inf.-muz.
6:35 Koncert piosenki radzieckiej
6:55 Domowa akademia
7:25 Film dok. o pracy spółdzielców w mieście Osz (Kirgiska SRR)
7:40 „Pory roku”
8:40 Reportaż tv o Komunie Paryskiej
9:00 Program o związkach: rodzina – szkoła
10:30 „W krajach socjalizmu” – mag. tv
11:00 „Kiedy kobieta siodła konia” – film fab.
12:30 Wiadomości
12:40 Spotkanie z poetą D. Kugultinowem
14:10 „Psotne kociątko” – film anim.
14:15 Mistrzostwa świata w jeździe figurowej na lodzie – tańce (transmisja z Francji)
15:45 „Oczywiste – niewiarygodne” – program prowadzi S. Kapica
16:45 Magazyn międzynarodowy
17:45 „Konkurs znawców kina” – program dla dzieci
19:00 Dziennik „Wriemia”
19:40 Przed 150. rocznicą urodzin M. Musorgskiego
19:55 „Wojna”, „Chlebek… chlebek” – filmy anim. dla dorosłych
20:25 „Muzyczny ring” – transmisja z Moskwy; po zakończeniu – Wiadomości
22:00 „Ostrzeżenie przed sztormem” – film fab., odc. 2
23:10 „Ostrzeżenie przed sztormem” – film fab., odc. 2 (???)
23:10 Wiadomości
23:15 „Wszystkie bilety wyprzedane”
niedziela 19.03.1989 r.
6:00 Wiadomości
6:15 Aerobic
6:45 Losowanie totalizatora sportowego
7:00 „Od jutra nieco wcześniej” – pr. dla dzieci
8:00 „Służę Związkowi Radzieckiemu”
9:00 „Poczta poranna” – pr. muz.
9:30 „Wokół świata” – mag. tv
10:30 W gościach u bajki – „Bajka o dzielnym księciu Fet-Frumosie” – film fab., odc. 1 i 2
12:50 „Kiosk muzyczny” – program prowadzi E. Biełajewa
13:20 „Dzień otwarty” – o wychowaniu młodzieży
14:05 „Mistrzostwa świata w jeździe figurtowej na lodzie – jazda dowolna kobiet” (transmisja z Francji)
15:00 „Godzina rolnicza”
16:00 „Panorama międzynarodowa”
16:45 Wywiad z ministrem kultury ZSRR W. Zacharowem
17:25 Przed 150. rocznicą urodzin M. Musorgskiego – „Chowańszczyzna”, spektakl Leningradzkiego Teatru Opery i Baletu im. S. Kirowa
19:00 Dziennik „Wriemia”
19:40 cd. opery „Chowańszczyzna”
21:55 Magazyn piłkarski
22:25 Wiadomości
22:35 „Brylantowa ręka” – film tv (komedia ZSRR)
0:05 Program z udziałem Larisy Gołubkinej

Źr.: Głos Pomorza
0 x
Awatar użytkownika
TV Trauma
Junior
Posty: 802
Rejestracja: 31 sie 2010, 11:05
Lokalizacja: woj. dolnośląskie
x 10
x 4
Kontakt:

Archiwalne ramówki zagranicznych stacji telewizyjnych

Post autor: TV Trauma » 21 mar 2019, 12:22

poniedziałek 21.03.1994 r.
TV 5
6:00 "Minister" - serial
6:30 Telewizja śniadaniowa
8:05 Wiadomości tv kanadyjskiej
8:35 "Wydarzenia" - magazyn
9:05 "7/7" (powt.)
10:00 "Oblicza prasy" (powt. z niedzieli)
10:45 "Siedem dni w Afryce" (powt.)
11:00 "Godzina prawdy" (powt.)
12:05 "Szansa dla piosenek" - show
12:45 Wiadomości tv szwajcarskiej
13:05 "Świat francuskojęzyczny - specjalny dzień"
19:00 "Paryż dla was" - magazyn kulturalny
19:30 Wiadomości tv belgijskiej
20:00 "Stawka/Punkt"
21:00 Wiadomości tv francuskiej
21:35 "Thalassa" - magazyn morski
22:35 Film dokumentalny
23:30 Wiadomości tv francuskiej
0:00 "Klub o północy" - magazyn
1:00 Powtórzenia programów: "Szansa dla piosenek"
1:30 "Wydarzenia"
2:15 "7/7"
3:15 "Oblicza prasy"
4:00 "Siedem dni w Afryce"
4:20 "Godzina prawdy"
5:20 Euro-Wiadomości
CARTOON NETWORK & TNT
6:00 - 17:00 Blok filmów animowanych dla dzieci
17:00 "Johnny Quest" - serial animowany (A/S)
17:30 "Down Wit Droopy'D" - serial animowany (A/F/S)
18:00 "Dast & Mutt Wacky Race" - serial animowany (A/S)
18:30 "Flintstonowie" - serial animowany (A/F)
19:00 "Wieczór z Bugsem i Daffy" - serial animowany (A/S)
20:00 Filmowy wieczór TNT na temat: "Noc Oscarów"
"Interrupted Melody" - musical, USA 1955, reż. Curtis Bernhardt, wyst.: Eleanor Parker, Glenn Ford, Roger Moore, Ann Codee i in. (101 min). Gwiazda opery przezwycięża chorobę i ponownie odnosi wielki sukces - Nagroda Oscara za scenariusz... (A/F/Fin/S/H)
21:55 "Zakochani" - melodramat, USA 1938, reż. W. S. Van Dyke, wyst.: Jeanette MacDonald, Nelson Eddy, Frank Morgan, Florence Rice i in. (109 min). Operetkowe primadonny prowadzą między sobą bezwzględną walkę - Nagroda Oscara za kolorowe zdjęcia... (A/F/S/H)
0:00 "Green Dolphin Street" - melodramat, USA 1947, reż. Victor Saville (135 min). Siostry zakochują się w tym samym mężczyźnie... (A/S/H)
2:35 "Cimarron" - film obyczajowy, USA 1931

wersje językowe: (A) - angielska, (F) - fińska, (S) - szwedzka, (H) - węgierska
źr. Dziennik Bałtycki
0 x
Awatar użytkownika
TV Trauma
Junior
Posty: 802
Rejestracja: 31 sie 2010, 11:05
Lokalizacja: woj. dolnośląskie
x 10
x 4
Kontakt:

Archiwalne ramówki zagranicznych stacji telewizyjnych

Post autor: TV Trauma » 22 mar 2019, 9:30

poniedziałek 22.03.1999 r.
LRT
6:30 Dzień dobry
8:05 Serial "Rodzina Fallerów"
8:35 Milioner
16:00 Popołudnie z A. Czekuolisem
16:30 Wiadomości (ros.)
16:40 Dla domu
17:15 Program dla dzieci
17:40 Telekatalog
17:45 Wiadomości
18:00 Serial "Rodzina Fallerów"
18:30 Biznes dnia
18:45 01, 02, 03
19:00 Rozmowa z plastykiem Pranasem Lape
19:30 Panorama
20:00 Loteria
20:05 Film fab. "Belmonte"
21:50 Okres twórczy
22:10 Jazz
23:00 Dziennik wieczorny
23:15 Znaki
LNK
6:00 Teleshop
6:15 Poranne koło
8:05 Sport
8:15 Serial "Niewinne kłamstwo"
9:00 Serial "Słoneczne wybrzeże"
9:40 Serial "Bez domu jest źle"
10:10 Teleshop
10:40 Serial "Prawdziwa miłość Heleny"
11:25 Nurty
12:15 Kuchnia pani Grażyny
12:40 ABC zdrowia
13:05 Salon białego kota
13:35 Serial "Jeane moich marzeń"
14:00 Serial "Niewinne kłamstwo"
14:45 Teleshop
15:00 Serial "Marisol"
15:25 Serial "Więzień"
16:15 Serial "Żar młodości"
17:00 Serial "Bez domu jest źle"
17:25 Serial "Słoneczne wybrzeże"
18:10 Serial "Prawdziwa miłość Heleny"
19:00 Serial "Marisol"
19:30 "19:30"
19:50 Program informacyjny
20:00 Babie lato
21:00 Serial "Jane Eyre"
22:00 Od... do
22:30 "22:30"
22:45 Forma
23:15 Film fab. "Don Juan z Marco"
BTV
6:15 Serial "Cud Łucji"
7:00 Serial "Bogacze"
7:45 Serial "Kamila i Nano"
8:30 Serial "Kobieta pachnąca kawą"
9:15 Bitwa morska
10:45 Przegląd kryminalny
11:10 Magia kina
12:00 Jestem z wami
12:30 Serial "Czarny port"
13:30 Serial "Feliks"
15:00 Koncert
15:55 Rowerowe show
16:15 Serial "Cud Łucji"
17:10 Serial "Bogacze"
18:00 Wiadomości
18:05 Serial "Kamila i Nano"
19:00 Serial "Kobieta pachnąca kawą"
20:00 Wiadomości
20:25 Wręczenie Oskarów w Los Angeles
21:15 Gorąca linia
21:35 Cd. wręczenia Oskarów
22:30 Wiadomości
22:45 Program muz.
23:15 Serial "Szczury wodne"
24:00 Telegra
2:00 - 6:15 DW
TV3
6:35 Serial "Beethoven"
6:55 Serial "Zorro"
7:20 Teleshop
7:35 Serial "Potajemne sentymenty"
8:20 Serial "Maria Jose"
9:10 Serial "Santa Barbara"
10:00 Serial "Uroczy i dzielni"
10:25 Kulinarne show
10:50 Akcenty tygodnia
11:20 Okno na przyrodę
11:45 Serial "Harry i Hendersonowie"
12:10 Serial "Piękność"
13:00 Serial "Policjanci z Miami"
13:45 Teleshop
14:15 Kanał muz.
14:45 Film fab. "Tequila i Boneti"
15:30 Serial "Santa Barbara"
16:20 Serial "Piękność"
17:10 Serial "Potajemne sentymenty"
17:35 Serial "Uroczy i dzielni"
18:05 Tego jeszcze nie było
18:10 Serial "Maria Jose"
19:00 Wiadomości
19:20 Sport
19:30 Za rogiem
20:00 Serial "Melrose Place"
21:00 Z obu stron muru
21:30 Sektor X. Kryminalne historie
21:55 Tego jeszcze nie było
22:00 Wiadomości
22:10 Serial "Prawo i porządek"
23:00 Serial "Szpital polowy"
23:30 Kanał muz.
VTV - Wileńska telewizja
8:00 Jesteś świadkiem
8:30 Dziękuję za zakup
9:00 Z Moskwy
9:10 Film fab. "Awantura"
10:40 Dziękuję za zakup
11:00 Z Moskwy
11:10 Dzień po dniu
13:00 Z Moskwy
13:10 Znak jakości
13:20 Dziękuję za zakup
13:50 Zwycięża najszybszy
15:10 Ci, którzy
15:20 Kanał muz.
16:00 Z Moskwy
16:20 Patrol drogowy
16:40 Podoba się - oglądaj
17:00 Film dok. o przyrodzie
18:00 Z Wilna
18:15 Ci, którzy
18:45 Towary i usługi
19:00 Telefon 235560
19:30 Z Moskwy
20:00 Serial "33 MKV. Historie sadowników"
21:00 Patrol drogowy
21:15 Z Moskwy
21:30 Ci, którzy
21:40 W pasażu "Pas Juozapą"
22:00 Z Wilna
22:15 W świecie ludzi
22:45 Katastrofy tygodnia
23:35 Kanał muz.
0:05 Zwycięża najszybszy
KANAŁ 11
16:00 Linia ogłoszeń
16:30 Salon książek
17:00 Serial "Zakazana kobieta"
17:50 Warto odwiedzić
17:55 Puls Wilna
18:10 Terytorium
18:35 Auto-Moto-Sport
19:00 Wiadomości (pol.)
19:10 Serial "Zakazana kobieta"
20:00 Telewizja region.
20:30 Warto odwiedzić
20:35 Film fab. "Kryminalny talent"
22:15 Puls Wilna
22:25 Wiadomości (pol.)
22:35 Auto-Moto-Sport
ORT 1
15:00 Serial "Okrutny anioł"
16:00 Wiadomości
16:15 Te ciekawe zwierzęta
16:45 Tu i teraz
17:05 My
17:45 Serial "Ulice rozbitych latarni"
18:45 Dobranoc, dzieci
19:00 Czas
19:50 Serial "Góral"
20:45 Spojrzenie
21:30 A jednak
21:45 Łyżwiarstwo figurowe
RTR
5:00 Witaj, Rosjo
5:20 Wszyscy mówią
5:45 Telegra
7:15 Oddział dyżurny
7:35 Klub TV
7:50 Towary pocztą
8:00 Serial "Santa Barbara"
8:45 Muzyka
9:00, 15:00, 18:00, 22:30 Wiadomości
14:15 Film anim.
14:25 Serial "Pierwsze pocałunki"
15:30 Wieża
16:00 Homeopatia i zdrowie
16:05 Serial "Wariant <<Omega>>"
17:30 Film dok.
18:40 Szczegóły
18:55 Miłość od pierwszego wejrzenia
19:30 Dramat "Loty we śnie i na jawie"
21:10 Akuna matata
22:15 Oddział dyżurny
23:05 Sklep na kanapie

źr.: Kurier Wileński
0 x
Awatar użytkownika
TV Trauma
Junior
Posty: 802
Rejestracja: 31 sie 2010, 11:05
Lokalizacja: woj. dolnośląskie
x 10
x 4
Kontakt:

Archiwalne ramówki zagranicznych stacji telewizyjnych

Post autor: TV Trauma » 23 mar 2019, 9:30

niedziela 23.03.1969 r.
Program I TV ZSRR
7:15 Budzik
8:00 Kiosk muzyczny
8:30 „Zegarmistrze”
9:00 Olimpiada z historii sztuki wojennej
10:00 Dla młodzieży szkolnej. „Rób z nami, rób jak my, rób lepiej od nas”. Program z NRD
11:00 Godzina rolnicza
12:00 Mistrzostwa świata w hokeju na lodzie ZSRR – USA
14:15 Dla żołnierzy Armii Radzieckiej. Program z Odessy
15:00 Klub podróżników filmowych
16:00 Program lokalny
17:30 „Mate Borsz” – film fab. prod. węgierskiej
18:30 Program międzynarodowy
19:00 Program muzyczny
20:00 Mistrzostwa świata w hokeju na lodzie. CSRS – Kanada

źr. Gazeta Białostocka
0 x
ODPOWIEDZ

Wróć do „Wspomnienia”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości