Archiwalne ramówki zagranicznych stacji telewizyjnych

Historia telewizji w Polsce i na świecie. Nieistniejące kanały telewizyjne odbierane w naszym kraju.
Awatar użytkownika
TV Trauma
Junior
Posty: 803
Rejestracja: 31 sie 2010, 11:05
Lokalizacja: woj. dolnośląskie
x 10
x 4
Kontakt:

Archiwalne ramówki zagranicznych stacji telewizyjnych

Post autor: TV Trauma » 20 cze 2019, 13:57

wtorek 20.06.1989 r.
ČST Ostrawa
Program 1

DZIENNIKI: 8:50, 19:30, 23:40
9:00 Program dla szkół: Język czeski (kl. III)
9:25 Echa sportowe
10:25 Posiedzenie Zgromadzenia Federalnego CSRS
12:00 Okup (kryminalny serial irlandzki - 3.)
13:25 Teletekst
16:00 Obiektyw (magazyn zagranicznych korespondentów)
16:30 Generacja roku 2000 (o szkołach zawodowych)
17:00 Teletekst
17:10 Wiedza oznacza moc (program z okazji 70. rocznicy Uniwersytetu w Brnie)
17:40 Przedsiębiorczość socjalistyczna
18:10 Ochrona przeciwpożarowa informuje
18:20 Wieczorynka: Ostatni smok
18:30 Przyroda dla jutra (o tworzeniu i ochronie środowiska naturalnego)
19:10 Notatnik gospodarczy
20:15 Okup (serial kryminalny prod. irlandzkiej - 3.)
21:10 Krzyż w sidłach mocy (serial dok. - 4.)
21:40 Muzyka z respirium (koncert muzyki kameralnej)
22:20 ME w koszykówce mężczyzn: Włochy - ZSRR
Program 2
15:30 Start (tygodnik sportowy)
16:00 Estetyka (cykl oświatowy)
16:20 Studio Przyjaciel
17:20 Minuty dnia
17:30 Piosenki z ekranu
17:50 Najmłodszy z rodu Hamrów (serial TVCS - 11., ostatni)
18:40 Okręgowy magazyn sprawozdawczy
19:05 Ćwiczmy w rytmie
19:20 Wieczorynka: Ostatni smok
19:30 Wiadomości
20:15 Telewizyjny klub młodych (piosenki, reportaże, spotkania z ciekawymi ludźmi)
21:45 Aktualności
22:15 24 godziny na świecie
22:30 Wystarczy nacisnąć (komedia telewizyjna)

źr. Trybuna Robotnicza
0 x
Awatar użytkownika
TV Trauma
Junior
Posty: 803
Rejestracja: 31 sie 2010, 11:05
Lokalizacja: woj. dolnośląskie
x 10
x 4
Kontakt:

Archiwalne ramówki zagranicznych stacji telewizyjnych

Post autor: TV Trauma » 21 cze 2019, 13:49

czwartek 21.06.1979 r.
Telewizja radziecka
7:00 Program informacyjny "Czas"
7:40 Gimnastyka poranna (kolor)
8:25 "Szok i Szer" - film fabularny
9:30 Głosy ludowych instrumentów. Harmonia (kolor)
13:50 Po Syberii i Dalekim Wschodzie - panorama filmowa
14:30 Szkoła szachistów (kolor)
15:00 Książka w Twoim życiu
15:30 Odezwijcie się, trębacze!
15:45 "Jeździec" - film fabularny
20:00 Program informacyjny "Czas"
20:35 Mistrzostwa Europy w koszykówce. Finały
dalszy ciąg programu ze studia TV Białoruskiej

źr. Gazeta Współczesna [Białystok]
0 x
Awatar użytkownika
TV Trauma
Junior
Posty: 803
Rejestracja: 31 sie 2010, 11:05
Lokalizacja: woj. dolnośląskie
x 10
x 4
Kontakt:

Archiwalne ramówki zagranicznych stacji telewizyjnych

Post autor: TV Trauma » 23 cze 2019, 18:21

Československa Televize — Morawska Ostrawa
środa 03.06.1959 r.
19:00 Dziennik telewizyjny
19:30 Z kamerą po kraju
20:00 „Dziewiąta symfonia” Ludwika van Beethovena
czwartek 04.06.1959 r.
16:00 Program dla dzieci
18:00 Program dla dzieci starszych
19:00 Dziennik
19:30 Film krótkometrażowy
20:00 Film produkcji radzieckiej „Pierwsza miłość”
piątek 05.06.1959 r.
19:00 Dziennik telewizyjny
19:30 Informacje dla rodziców
20:15 Sztuka teatralna
sobota 06.06.1959 r.
15:00 Wierny przyjaciel
18:00 Jaskółka
19:00 Dziennik telewizyjny
19:30 Komentarz międzynarodowy
19:45 Program tygodnia
20:00 Widowisko estradowe
21:30 Program rozrywkowy
niedziela 07.06.1959 r.
10:00 Program dla dzieci
15:00 Z ogólnokrajowej spartakiady
19:00 Dziennik
20:15 Film prod. radzieckiej: „Lecą żurawie”
poniedziałek 08.06.1959 r.
18:35 Przegląd sportowy
19:00 Tygodnik informacyjny
19:30 Przed festiwalem
20:00 Koncert
20:30 Na wyspie – inscenizacja własna
wtorek 09.06.1959 r.
17:00 Program dla dzieci starszych
19:00 Dziennik
19:30 Zgadywanka
20:30 O Marii Majerowej
21:00 Koncert
środa 10.06.1959 r.
18:00 W telewizji o telewizji
19:00 Dziennik
19:30 Film
20:00 Siedem życzeń
czwartek 11.06.1959 r.
16:00 Program dla przedszkolaków
17:00 Miasto, w którym żyjemy
19:00 Dziennik
19:30 Komentarz
20:00 Film produkcji słowackiej „Ugór”
piątek 12.06.1959 r.
19:00 Dziennik
19:30 Informacje dla rodziców
20:15 Film produkcji NRD
sobota 13.06.1959 r.
17:25 Memoriał Kusocińskiego
18:00 Program dla dzieci
19:00 Dziennik
19:30 Komentarz międzynarodowy
19:45 Program tygodnia
20:00 Sztuka teatralna
21:40 Film prod. węgierskiej
niedziela 14.06.1959 r.
10:00 Balet
16:55 Memoriał Kusocińskiego
19:00 Dziennik
19:40 Film prod. węgierskiej
21:05 [brak pozycji programowej ???]
poniedziałek 15.06.1959 r.
18:35 Przegląd sportowy
19:00 Tygodnik informacyjny
19:30 Melodie dla Was
20:00 „Smak prawdy” – inscenizacja własna
wtorek 16.06.1959 r.
18:00 Program dla dzieci
19:00 Dziennik ostrawski
19:30 Przed II Ogólnokrajową Spartakiadą
20:00 „Przystanek w Gottwaldowie” – inscenizacja telewizyjna
środa 17.06.1959 r.
19:00 Dziennik
19:30 „Niedyskretna kamera”
20:00 „Uczciwy złodziej” – film produkcji CSR
21:10 „Coś dla sportowców”
czwartek 18.06.1959 r.
16:00 Audycja dla przedszkolaków
18:00 „Czar instrumentów”
19:00 Dziennik
19:30 Reportaż z zakładów im. 9 Maja
20:00 „Wilk”; inscenizacja według L. Leonowa
piątek 19.06.1959 r.
16:00 Memoriał Roszickiego
19:00 Dziennik
19:30 Informacje dla dorosłych
20:15 „Najmniejsze kino na świecie” – film produkcji angielskiej
sobota 20.06.1959 r.
15:00 Memoriał Rosickiego
19:00 Dziennik telewizyjny
19:30 Przegląd wydarzeń
19:45 Co przygotowaliśmy dla was od niedzieli do niedzieli
20:00 Pod znakiem radości i przyjaźni
21:45 Pół godziny filmu
niedziela 21.06.1959 r.
10:00 Program dla dzieci "Jaskółka"
14:00 „Libusza”, opera Bedrzicha Smetany
19:00 Dziennik telewizyjny
19:30 Chwila poezji
19:40 Film produkcji radzieckiej "Zagubieni w stepie"
21:00 Pamiętnik Fibichów
poniedziałek 22.06.1959 r.
18:30 Przegląd sportowy
19:00 Tygodnik informacyjny
19:30 Przed festiwalem
20:00 Program rozrywkowy
wtorek 23.06.1959 r.
18:00 Program dla dzieci
19:00 Dziennik telewizyjny
19:30 Film krótkometrażowy
20:00 Film produkcji francuskiej „Mężczyzna w nieprzemakalnym płaszczu”

źr.: Kronika Beskidzka (Bielsko-Biała); Nowiny - tygodnik (Rybnik / Wodzisław / Racibórz)
0 x
Awatar użytkownika
TV Trauma
Junior
Posty: 803
Rejestracja: 31 sie 2010, 11:05
Lokalizacja: woj. dolnośląskie
x 10
x 4
Kontakt:

Archiwalne ramówki zagranicznych stacji telewizyjnych

Post autor: TV Trauma » 06 lip 2019, 18:52

piątek 06.07.1979 r.
Telewizja radziecka

7:00 Program informacyjny "Czas"
7:40 Gimnastyka poranna (kolor)
8:05 Spotkanie w studio TV "Orzełek"
8:40 "Matka i macocha" - film fabularny
13:50 Panorama filmowa dla wsi (kolor)
15:50 Szkoła szachistów (kolor)
16:20 Twórczość młodych (kolor)
17:30 Wiersze - dzieciom
18:45 Koncert młodych solistów Państwowej Opery i Baletu Litewskiej SRR
19:10 "Bitwa o Berlin" - epopeja filmowa, 18. odc.
20:00 Program informacyjny "Czas"
22:15 Melodie i rytmy z zagranicznych estrad

źr. Gazeta Współczesna, Białystok
0 x
Awatar użytkownika
TV Trauma
Junior
Posty: 803
Rejestracja: 31 sie 2010, 11:05
Lokalizacja: woj. dolnośląskie
x 10
x 4
Kontakt:

Archiwalne ramówki zagranicznych stacji telewizyjnych

Post autor: TV Trauma » 07 lip 2019, 13:51

piątek 07.07.1989 r.
ČST OSTRAWA
Program 1

WIADOMOŚCI: 8:55, 19:30, 0:25
9:00 Program dla przedszkolaków
9:35 Tarcza setnika (film telewizyjny - cz. 2)
10:35 Magazyn KBP
11:15 Historia pewnej rodziny (z życia wzięte)
11:35 Teletekst
15:30 Porta 1989 (bezpośrednia transmisja części koncertu z Pilzna)
16:30 Teletekst
16:35 Dziś spytaliśmy
16:45 Ruch dla zdrowia
16:50 Minuty dnia
17:00 Święto pieśni Ołomuniec 1989 (bezpośrednia transmisja 18. Festiwalu Chórów Dziecięcych z Katedry św. Maurycego)
18:05 Loteria olimpijska 5 z 40
18:20 Rolniczy rok
19:00 Wieczorynka: Rybak Holatko
19:10 Notatnik gospodarczy
20:00 Willie Boy (western USA)
21:35 Portrety z nut (sylwetka P. Kotvalda)
22:10 Vilem Rozkocz (film)
23:40 Dziennik festiwalowy (relacja z 7. dnia ŚFMS w KRLD)
Program 2
13:55 Wimbledon 1989 (bezpośrednia transmisja Międzynarodowego Turnieju w Tenisie - Półfinał gry pojed. mężczyzn i gry podwójnej kobiet)
20:00 Telewizyjny Klub Młodych
21:00 Fotel dla gościa
21:30 Aktualności
22:00 24 godziny na świecie
22:20 Wielki program rewiowy NRD
23:20 Kino i ja

źr. Trybuna Robotnicza
0 x
Awatar użytkownika
TV Trauma
Junior
Posty: 803
Rejestracja: 31 sie 2010, 11:05
Lokalizacja: woj. dolnośląskie
x 10
x 4
Kontakt:

Archiwalne ramówki zagranicznych stacji telewizyjnych

Post autor: TV Trauma » 13 lip 2019, 18:50

niedziela 13.07.1969 r.
Program I TV ZSRR
7:15 Wiadomości
7:30 "Budzik"
8:00 Kiosk muzyczny
8:30 W 25. rocznicę wyzwolenia Wilna spod okupacji niemieckiej
9:30 Muzeum sztuki. "Rzymski portret Ermitaża"
9:45 Kinożurnal
10:00 Dla młodzieży szkolnej. "Pozdrowienia przyjaciół"
10:45 Dla młodzieży szkolnej. "Latający Holender". Program z Polski
11:30 "Wczoraj i dziś". Przegląd sportowy
12:00 Rolnicza godzina
13:00 Dzisiaj - Dzień Rybaka
13:30 Koncert mistrzów sztuki dla pracowników przemysłu rybnego
14:00 Dla żołnierzy Armii Radzieckiej
15:00 W. Szkwarkin, "Cudze dziecko". Spektakl telewizyjny
16:30 Klub podróżników filmowych
17:30 Dni Kultury Polskiej w ZSRR. "Stawka większa niż życie"
18:30 Komuniści Peru i Ekwadoru
19:15 Program lokalny
20:30 Tydzień w sporcie

źr. Gazeta Białostocka
0 x
Awatar użytkownika
TV Trauma
Junior
Posty: 803
Rejestracja: 31 sie 2010, 11:05
Lokalizacja: woj. dolnośląskie
x 10
x 4
Kontakt:

Archiwalne ramówki zagranicznych stacji telewizyjnych

Post autor: TV Trauma » 20 lip 2019, 19:23

wtorek, 20.07.1999 r.
ORT 1
7:00, 10:00, 13:00, 16:00, 22:45 Wiadomości
7:15 Serial "W imię miłości"
9:15 Panorama śmiechu
9:50 Biblioteka domowa
12:30 Razem
13:15 Serial "Harry - człowiek śniegu"
13:40 Film anim.
13:50 Dobra okazja
14:30 Do lat 16 i więcej
15:00 Serial "W imię miłości"
16:15 Serial "Hrabina de Monsoro"
17:15 Jak to było. Zakaz karate w Związku Radzieckim
18:00 Film fab.
19:00 Czas
19:45 Film fab. "Dwaj Fiodorowie"
21:20 Serial "Samozwańcy"
21:55 Serial "Ciemne niebo"
RTR
5:00 Witaj, Rosjo
5:20 Wszyscy, mówią
5:45 Telegra
7:15 Oddział dyżurny
7:45 Towary pocztą
8:10 Serial "Milady"
9:00, 15:00, 18:00, 22:20 Wiadomości
14:30 Serial "Pierwsze pocałunki"
15:30 Wieża
16:10 Homeopatia i zdrowie
16:15 Komedia "Bogobojna Marta"
17:35 Rosyjski biznes
18:40 Szczegóły
18:55 Anschlage
19:30 Film krym. "Zabić Szakala"
21:00 Urm Ott z...
22:05 Oddział dyżurny
22:50 Słowiański kiermasz
23:00 Sklep na kanapie

źr. Kurier Wileński
0 x
Awatar użytkownika
TV Trauma
Junior
Posty: 803
Rejestracja: 31 sie 2010, 11:05
Lokalizacja: woj. dolnośląskie
x 10
x 4
Kontakt:

Archiwalne ramówki zagranicznych stacji telewizyjnych

Post autor: TV Trauma » 21 lip 2019, 18:50

piątek 21.07.1989 r.
ČST OSTRAWA
PROGRAM 1

WIADOMOŚCI: 8:55, 19:30, 23:00
9:00 Program dla przedszkolaków
9:35 Jak przekroczyć Rubikon - film telewizyjny
11:00 Magazyn KBP
11:40 Historia pewnej rodziny - z życia wzięte
12:05 Teletekst
16:05 Teletekst
16:10 Dziesięć minut dla ciebie
16:20 Ważki i szydełka - film przyrodniczy
16:45 Ruch dla zdrowia
16:50 Minuty dnia
17:00 Aby nie zniknęła radość - program dokumentalny
17:25 Podium młodych
18:05 Olimpijskie zakłady 5 z 40
18:20 Rolniczy rok - magazyn publicystyczny
19:00 Wieczorynka
19:10 Notatnik gospodarczy
20:00 Wędrówki po Czechach i Morawach: Pamięć miast
20:30 Pierwsze kroki - film angielski z serii "Człowiek bez domu"
21:20 Wideostop - teleturniej
22:05 Portrety z nut: Wielkie miłości Standy Prochazki - program muzyczno-rozrywkowy
23:10 ...a na zakończenie program dla zainteresowanych...: Słodkie gry minionego lata - film telewizyjny
PROGRAM 2
20:00 Telewizyjny Klub Młodych
21:00 Muzyczne studio "M" - Old Timers Slany - koncert w Pałacu Kultury w Pradze
21:30 Aktualności
22:00 24 godziny na świecie
22:15 Zaproszenie do kina
22:20 Jutro w Alabamie - film TV RFN

źr. Trybuna Robotnicza
0 x
Awatar użytkownika
Giovanni
Obserwator
Posty: 303
Rejestracja: 11 wrz 2017, 19:25
x 38
x 36

Archiwalne ramówki zagranicznych stacji telewizyjnych

Post autor: Giovanni » 22 lip 2019, 16:21

Ma ktoś namiary na archiwalne ramówki stacji włoskich i hiszpańskich ??
Tutaj są archiwa niemieckich stacji tv http://www.tvprogramme.net/show_tage.ph ... 2016-01-31
0 x
Przepraszam za swoje wczesniejsze zachowanie zrozumiałem swój błąd.
Awatar użytkownika
TV Trauma
Junior
Posty: 803
Rejestracja: 31 sie 2010, 11:05
Lokalizacja: woj. dolnośląskie
x 10
x 4
Kontakt:

Archiwalne ramówki zagranicznych stacji telewizyjnych

Post autor: TV Trauma » 11 sie 2019, 11:49

piątek 11.08.1989 r.
ČST OSTRAWA
PROGRAM 1

WIADOMOŚCI: 8:55, 19:30, 0:20
9:00 Program dla przedszkolaków
9:35 Ciemna arena (film telewizyjny)
11:20 Magazyn KBP
12:00 Historia pewnej rodziny (z życia wzięte)
12:25 Teletekst
16:35 Teletekst
16:40 Dziesięć minut dla ciebie
16:50 Ruch dla zdrowia
16:55 Minuty dnia
17:05 Film dokumentalny
17:45 Intersygnał (magazyn krajów socjalistycznych)
18:20 Rolniczy rok (magazyn publ.)
19:00 Wieczorynka: Przygody rozbójnika Rumcajsa
19:10 Notatnik gospodarczy
20:00 Wędrówki po Czechach i Morawach
20:35 Egzamin na śmierć (film z serii angielskiej: "Człowiek bez domu")
21:30 Program muzyczno-rozrywkowy
22:55 Zakazany owoc (opowiadanie prod. hiszpańskiej)
23:40 Premiery festiwalowe
PROGRAM 2
20:00 Telewizyjny Klub Młodych
21:00 Fotel dla gościa
21:30 Aktualności
22:00 24 godziny na świecie
22:15 Sztuka plastyczna i my
22:20 W starym kinie: Zaplanowana śmierć (film tv)
23:15 Grand Prix: Międzynarodowy turniej w tenisie
Program I TV ZSRR
4:30 "120 minut" - program informacyjno-muzyczny
6:35 "Ośmiornica" - film tv, cz. V i VI
8:50 "Pory roku" - sierpień
13:35 Występ zespołu pieśni rosyjskiej - "Wiosenka"
14:00 Film dla dzieci
15:10 "Piosenka - 89"
15:30 Film animowany
15:50 Film dokumentalny
16:15 "Intersygnał"
16:45 Dziś na świecie
17:00 II koncert brandenburski Jana Sebastiana Bacha
17:15 "Rozmowy filozoficzne"
18:00 Międzynarodowy festiwal folklorystyczny
19:00 Dziennik
19:40 "To było... było..."
20:00 "Ośmiornica" - cz. V
21:05 Dziś na świecie
21:20 "Ośmiornica" - cz. VI
22:30 "Siedemnaście mgnień wiosny" - film tv, cz. V
23:35 Wiadomości
23:40 "Muzyka w eterze, w kinie, w telewizji"

źr. Trybuna Robotnicza / Gazeta Współczesna
0 x
Awatar użytkownika
TV Trauma
Junior
Posty: 803
Rejestracja: 31 sie 2010, 11:05
Lokalizacja: woj. dolnośląskie
x 10
x 4
Kontakt:

Archiwalne ramówki zagranicznych stacji telewizyjnych

Post autor: TV Trauma » 24 sie 2019, 17:14

czwartek 24.08.1989 r.
ČST OSTRAWA
PROGRAM 1

DZIENNIKI: 19:30, 23:00
16:20 Teletekst
16:25 Lekarz i ty
16:35 Zielona puszcza (angielski film przyrodniczy - 2.)
17:05 Minuty dnia
17:15 Jak piecze się szczęście (bajka)
18:20 Magazyn KBP
19:00 Wieczorynka: Były sobie kocięta
19:10 Notatnik gospodarczy
20:00 Historia pewnej rodziny (z życia wzięte)
20:20 Sondaże (program publ.)
21:00 Piosenki z ekranu (popularne melodie z archiwum)
21:20 Auto-moto rewia
22:05 Kronika brandenburska (serial NRD - 9.)
23:10 Literatura na dobranoc
PROGRAM 2
18:00 Forum (program muzyczny)
18:20 Ruch dla zdrowia
19:25 Opowieść o miejskim kaczątku (opowiadanie o życiu kaczej rodziny w wielkim mieście)
19:30 Wiadomości
20:00 Wielkie siodło (serial TV CS - 4.)
21:05 Świat wokół nas
21:30 Aktualności
22:00 24 godziny na świecie
22:20 W poszukiwaniu sukcesów (7)
22:50 Siedemdziesiąta rocznica instytutu radioizotopów (historia i współczesność instytutu do badań, produkcji i wykorzystania radioizotopów)
23:10 Program muzyczny

źr. Trybuna Robotnicza
0 x
Awatar użytkownika
TV Trauma
Junior
Posty: 803
Rejestracja: 31 sie 2010, 11:05
Lokalizacja: woj. dolnośląskie
x 10
x 4
Kontakt:

Archiwalne ramówki zagranicznych stacji telewizyjnych

Post autor: TV Trauma » 25 sie 2019, 18:09

czwartek 25.08.1994 r.
RAI UNO
9:35 "Nie z tej Ziemi" - serial
10:00 "Niecierpliwość serca" - angielski dramat obyczajowy, 1946, reż. Maurice Elvey (60 min)
11:00 Wiadomości z Neapolu
11:35 "Zielony poranek" - magazyn kulturalny
12:25 Prognoza pogody
12:30 Wiadomości Flesz
12:35 "Kobieta w historii kryminalnej" - serial
13:30 Wiadomości
14:00 "Przychodzi mi na myśl" - teleturniej
14:10 "Sylvia Scarlet" - dramat, USA 1935, reż. George Cukor (94 min.) Młoda złodziejka zakochuje się w malarzu, ofierze napadu swojej bandy, a on odwzajemnia jej uczucie...
15:45 - 18:00 Wakacyjne popołudnie z Jedynką: Filmy animowane Hanna-Barbera
17:05 "Między nami Jaskiniowcami" - serial animowany
18:00 Wiadomości
18:20 "Kosmos 1999" - serial
19:05 "Przychodzi mi na myśl" - teleturniej
19:50 Prognoza pogody
20:00 Wiadomości
20:30 Wiadomości sportowe
20:40 "Błogosławiony między niewiastami" - program rozrywkowy
23:00 Wiadomości Flesz
23:10 Eliminacje konkursu do Miss Włoch '94
23:20 "Opalenizna" - program rozrywkowy
0:00 Wiadomości Flesz
0:05 Prognoza pogody

źr. Dziennik Bałtycki
0 x
Awatar użytkownika
TV Trauma
Junior
Posty: 803
Rejestracja: 31 sie 2010, 11:05
Lokalizacja: woj. dolnośląskie
x 10
x 4
Kontakt:

Archiwalne ramówki zagranicznych stacji telewizyjnych

Post autor: TV Trauma » 21 wrz 2019, 16:30

środa 21.09.1994 r.
RAI UNO
9:35 "Nie z tej Ziemi" - serial
10:00 "Mój eksperyment" - komedia, USA 1985, reż. Jonathan Betnel (60 min). Szkolne doświadczenie cofa w czasie grupę nastolatków i ich profesora...
11:00 Wiadomości z Neapolu
11:40 "Zielony poranek"
12:25 Prognoza pogody
12:30 Wiadomości Flesz
12:35 "Kobieta w historii kryminalnej" - serial
13:30 Wiadomości
14:00 "Przychodzi mi na myśl"
14:10 "Cudowny mechanizm" - serial
15:00 "Na podbój Zachodu" - serial
16:00-17:55 Wakacyjne popołudnie z Jedynką: "Kapitan Planeta" - film animowany
17:05 "Między nami Jaskiniowcami" - serial animowany
17:55 Dziś w Parlamencie
18:00 Wiadomości
18:20 "Podróż w czasie" - serial
19:05 "Przychodzi mi na myśl" - teleturniej
19:50 Prognoza pogody
20:00 Wiadomości
20:30 Wiadomości sportowe
20:40 Koncert trzech tenorów: Carreras, Domingo, Pavarotti na zakończenie Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej
22:50 Wiadomości
23:00 Prix Italia 1994
23:10 Sportowa środa
0:05 Wiadomości Flesz

źr. Dziennik Bałtycki
0 x
ODPOWIEDZ

Wróć do „Wspomnienia”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości