Archiwalne ramówki zagranicznych stacji telewizyjnych

Historia telewizji w Polsce i na świecie. Nieistniejące kanały telewizyjne odbierane w naszym kraju.
Awatar użytkownika
TV Trauma
Junior
Posty: 803
Rejestracja: 31 sie 2010, 11:05
Lokalizacja: woj. dolnośląskie
x 10
x 4
Kontakt:

Archiwalne Ramówki Zagranicznych Stacji TV

Post autor: TV Trauma » 11 lis 2016, 13:31

20 lat temu - poniedziałek, 11 listopada 1996 r.

RTL
6:05 Program poranny
11:00 Quizy i teleturnieje
12:00 Punkt 12
12:30 Kto tam? — serial komediowy USA
13:00 Rockford
14:00 Talk shows
17:00 Jeopardy!
17:30 Między nami — serial obyczajowy
18:00 Dobry wieczór — magazyn regionalny
18:30 Exclusiv
18:45 Wiadomości
19:10 Explosiv
19:40 Dobre, złe czasy — serial
20:10 Columbo: Incognito — film kryminalny, USA, 1994 r.
22:05 Extra
23:00 10 przed 11
23:30 Magazyn kinomana — nowości
0:00 Wiadomości
0:30 Zdrówko — serial obyczajowy USA

PRO 7
6:45 Filmy rysunkowe
8:30 Seriale komediowe
9:35 Duże dziewczynki nie płaczą — komedia USA 1990, powt.
11:30 Seriale kryminalne
13:30 SAM — magazyn
14:00 Arabella Kiesbauer
15:05 Domek na prerii — serial
16:05 Filmy rysunkowe
18:00 Seriale komediowe
19:00 taff
19:30 Wiadomości
20:00 Zmuszona do prostytucji — niemiecki film kryminalny, 1996
22:00 Focus TV
22:55 Noc Arabelli — talk show

SAT.1
11:00 Kerner
12:00 Vera
13:00 Remington Steele — serial USA
14:00 Cagney i Lacey — serial
15:00 Star Trek
16:00 Gliniarz i prokurator — serial
17:00 Każdy z każdym — quiz
17:30 Magazyn regionalny
18:00 Na całość!
18:30 Wiadomości
19:00 Koło fortuny
20:00 Cześć, wujku doktorze — serial (wyk.: Maria Furtwaengler, Ulrich Reinthaller, Astrid Fuenderich)
21:00 W poszukiwaniu zaginionych
22:00 Akta 96/46
23:00 News & Stories - P. Glotz
23:50 Kanał 4

RTL 2
18:00 Beverly Hills 90210 — serial USA
19:00 Tajemnicza dżungla — serial dokumentalny
19:30 Uśmiech!
Homevideo — show, prowadzą Martina Menningen i Mike Carl
20:15 Zawrót głowy — thriller USA, 1958r., rez. Alfred Hitchcock
22:35 The Carrier — horror USA z 1987 r.

TV 5
18:30 Wiadomości
19:00 Z Paryża
19:30 Wiadomości
20:00 Magazyn morski, prowadzi G. Pernaud
21:00 Le Point, magazyn aktualności SRC
22:00 Wiadomości
22:35 Ziemia jest Wasza — magazyn
0:00 Magazyn społeczny
0:30 Wiadomości Soir 3
1:00 Wiadomości

DSF
15:00 Normalni
15:30 Kolarstwo, 6-dniowy wyścig w Monachium
16:45 Tenis.- Turniej WTA kobiet w Oakland, finał
18:00 Superkibic
18:45 Motorvision
19:45 Mundial - magazyn
20:15 Offensiv
21:15 Offensiv
22:15 Raport

źródło: TELE TYDZIEŃ
0 x
Awatar użytkownika
TV Trauma
Junior
Posty: 803
Rejestracja: 31 sie 2010, 11:05
Lokalizacja: woj. dolnośląskie
x 10
x 4
Kontakt:

Archiwalne Ramówki Zagranicznych Stacji TV

Post autor: TV Trauma » 12 lis 2016, 18:19

Wtorek, 12.11.1991 r.
RTL PLUS
09:00 Powrót Anioła [Autostrada do nieba] - serial
09:45 Bogaci i piękni [Moda na sukces] - serial
10:10 Wyścig ze śmiercią - serial
11:00 Sklep - show
11:25 Dzika róza - serial
12:10 Smith i Jones - serial
13:05 O jednego ojca za dużo - serial
13:30 California Clan - serial
14:20 Historia Springfieldów - serial
15:05 Klan wilków - serial
15:50 Chips - serial
16:40 Riskant - teleturniej
17:10 Gorące pieniądze - teleturniej
17:45 Quiz filmowy
18:00 Dzika róża - serial
19:15 Knight Rider - serial
20:15 Cojak: Ariana - krym., USA
22:55 L. A. Law - serial
00:00 Soldiers - film holenderski
01:50 Alfred Hitchcock przedstawia

PRO 7
08:30 Automan - serial
09:20 Shane - serial
10:20 1000 mil w kurzu - serial
11:20 Wielka klasa - serial
11:45 Cudowne prawo Harriego - serial
12:10 Jeden colt dla wszystkich - serial
13:05 Szczęście w jego ramionach - film prod. ang., 1962 r.
14:45 Trick 7
15:40 Tajemnice delfinów - serial
16:35 Wielka klasa - serial
17:10 Tenis, przeboje i armaty - serial
18:05 Trick 7
20:15 Poczta odchodzi - film muz.
22:10 Śmiertelne drgawki - krym. USA
00:05 Kobra - serial
01:10 Super tajniak - kom. krym.
03:10 Niesamowite historie - serial grozy

MTV
07:00 Przebudzenie z Rebeccą de Ruvo
10:00 VJ Paul King
13:00 VJ Simone
16:00 / 22:00 Największe hity
17:00 Coca-Cola Report
17:15 / 23:15 W kinie
17:30 / 23:30 Wiadomości
17:45 / 23:45 3 from 1
18:00 MTV Prime
19:00 Yo! Raps Today
19:30 Dial MTV
20:00 VJ Ray Cokes
00:00 MTV's Post Modern
01:00 VJ Kristiane Backer
03:00 Nocne video

EUROSPORT
14:00 Jazda figurowa
15:00 Eurofun
16:00 Piłka ręczna
18:00 Piłka ręczna
19:00 Przed olimpiadą w Albertville
19:30 Wyścigi motocykli
20:00 Wyścigi samochodowe
21:00 Surfing
21:30 Wiadomości
22:00 Zapasy
23:00 Karate - ME
00:00 Eurofun

źródło: Nowiny Jeleniogórskie
0 x
Awatar użytkownika
TV Trauma
Junior
Posty: 803
Rejestracja: 31 sie 2010, 11:05
Lokalizacja: woj. dolnośląskie
x 10
x 4
Kontakt:

Archiwalne Ramówki Zagranicznych Stacji TV

Post autor: TV Trauma » 13 lis 2016, 11:03

środa, 13.11.1991 r.
MTV
10:00 VJ Paul King
13:00 VJ Simone
16:00 MTV's Greatest Hits
17:00 MTV's Coca-Cola Report
17:15 MTV at the Movies
17:30 MTV News at Night
17:45 3 From 1
18:00 MTV Prime
19:00 Yo! MTV Raps Today
19:30 Dial MTV
20:00 VJ Ray Cokes
22:00 MTV's Greatest Hits
23:00 MTV's Coca-Cola Report
23:15 MTV at the Movies
23:30 MTV News at Night
23:45 3 From 1
0:00 MTV's Post Modern
1:00 VJ Kristiane Backer
3:00 Night Videos

RTL PLUS
9:45 Reich und Schoen - serial
10:10 Wettlauf mit dem Tod - serial
11:00 Show-Laden
11:25 Die wilde Rose - serial
12:10 Alias Smith & Jones - serial
13:00 RTL aktuell
13:05 Ein Vater zuviel - serial
13:30 California Clan - serial
14:20 Historia Springfieldów - serial
15:05 Der Clan der Woelfe - serial
15:45 RTL aktuell
15:50 Chips
16:40 Riskant
17:10 Der Preis ist heiss - quiz
17:45 Sterntaler
17:55 RTL aktuell
18:00 Die wilde Rose - serial
18;45 RTL aktuell
19:15 Zurueck in die Vergangeheit - serial
20:15 Die Heimatmelodie
21:15 Gottschalk - show
22:15 Stern TV
22:55 Till & Obel-Show
23:30 Benny Hill Show
23:50 RTL aktuell
0:00 Outsider im Amsterdam - film krym.
1:20 Alfred Hitchcock zeigt

PRO 7
10:20 Tausend Meilen Staub - serial
11:20 Ganz Grose Klasse
11:45 Ein Grieche erobert Chicago - serial
12:10 Tennis, Schlaeger und Kanonen - serial
13:05 Die Post geht ab - niem. film muz.
14:40 Trick 7
15:35 Mister Ed - serial
16:05 Mein Freund Ben - serial familijny
17:10 Agentin mit Herz - serial
18:00 Trick 7
20:00 Wiadomości
20:15 Vollmacht zum Mord - film austr.-ang.
22:10 Spenser - serial
23:10 Birdy - film USA
1:15 Wiadomości
1:25 Der Nachtfalke - serial
2:15 Wiadomości
2:25 Das Hluck in seinen Armen - film ang.
4:00 Wiadomości
4:10 Hitchhiker
4:40 Die Racher von Missouri - western USA

LIFESTYLE
11:00 Amerykańskie quizy telewizyjne
11:50 Rozmowa przy kawie
11:55 Everyday Workout
12:25 Fashion File
13:00 Sally Jessy Raphel
13:50 What's News?
13:55 Search for Tomorrow
14:20 A Week in the Life of...
14:45 Afternoon Cinema: "Dinner at the Ritz"
16:50 Rozmowa przy herbacie
17:00 Dick Van Dyke
17:30 Amerykańskie quizy telewizyjne
18:25 In Search of Wildlife
19:00 Zakupy
22:00 Przerwa
23:00 Zakupy w telewizji, cd.

SUPER CHANNEL
10:00 Program ewangelicki
10:30 The Mix
11:50 Music News
12:00 The Mix
12:30 Touristic Magazin
13:00 Japan Business Today
13:30 Science Show
14:00 All Mixed up!
14:50 Music News
15:00 Wanted - muzyka na życzenie
16:00 On the Air - rozmowy przy muzyce
17:50 Music News
18:00 Drama
18:30 Wyatt Earp - serial
19:00 Comedy Showcase
19:30 Inside Edition
20:00 Prime Sport
21:00 Travel Magazine
21:30 Financial Times Business Weekly
22:00 The BBC World News
22:30 USA Market Wrap - notowania z Wall Street
22:45 Opel Supersports News
22:50 Open City - film fab.
0:35 World News
0:45 Europalia
0:55 Music News
1:05 Wanted
2:05 Blue Night
2:35 Mix All Night

SCREENSPORT
10:30 Eurobic
11:00 International Gymnastics
12:00 World Snooker Classics (bilard)
14:00 Go! - sporty motorowe w Holandii
15:00 Eurobics
15:30 European White Water Rafting (spływ tratw)
16:00 Canada Cup Ice Hockey (hokej na lodzie)
18:00 Supercross
19:00 US College Football (futbol amerykański)
20:00 Dutch Open Bowling Masters (kręgle)
21:00 All Japan F3000 Championship (wyścigi samochodowe)
22:00 USA PG Tour 1991 (golf)
23:00 Johnie Walker Golf Raport
23:10 Winter Sportcast - Olympics '92 (narciarstwo)
23:40 Copa America 1991: Chile - Wenezuela (piłka nożna)

FILMNET
9:00 Cros of Fire, Deel I
11:00 Cros of Fire, Deel II
13:00 Rascal
15:00 The Bird
17:00 Best Seller
19:00 Skin Deep
21:00 Les Deux Frogonardi (?)
23:00 Playboy Inide Out 6
23:30 Nightclub Special: Love Button
1:00 In Bed with Madonna
3:00 Kickboxer
5:00 Shadow Pia

RAI UNO
10:15 Unomattina enocomie
10:25 Per i piu piccini
11:00 TG 1 - Mattina
11:05 Rally
11:55 Che tempo fa'
12:00 TG 1 - Flash
12:05 Occhio al Biglietto
12:30 Paolo Frajese conduce 36 anno della nostra storia
13:30 Telegiornale
13:55 TG 1 - Tre minuti di...
14:00 Italia chiamo
15:00 Sette giorni Parlamento
15:30 Sport
16:00 Bigi Autumno
17:30 Parole e vita
18:00 TG 1 - Flash
18:05 Fantastico bis
18:40 La firme di Rai Uno
19:40 Almanacco del Giorno Dopo
19:50 Che tempo fa'
20:00 Telegiornale
20:40 Film
22:45 TG 1 - Linea notte
23:00 Emporion
23:50 La scene difficulti
0:00 TG 1 - Notte - Che tempo fa'
0:35 Appuntamento al cinema
0:45 Mezzanotte e dintorni

źródło: Gazeta Kielecka
0 x
Awatar użytkownika
TV Trauma
Junior
Posty: 803
Rejestracja: 31 sie 2010, 11:05
Lokalizacja: woj. dolnośląskie
x 10
x 4
Kontakt:

Archiwalne ramówki zagranicznych stacji telewizyjnych

Post autor: TV Trauma » 19 lis 2016, 15:36

wtorek 19.11.1991 r.
MTV
07:00 Awake On The Wildside - Rebecca de Ruvo
10:00 VJ Paul King
13:00 VJ Simone
16:00 Wielkie hity
17:00 Raport Coca-Coli
17:15 MTV at the Movies
17:30 MTV News At Night
17:45 3 From 1
18:00 MTV Prime
19:00 Yo! MTV Raps Today
19:30 Dial MTV
20:00 VJ Ray Cokes
22:00 Wielkie hity
23:00 Raport Coca-Coli
23:15 MTV at the Movies
23:30 MTV News At Night
23:45 3 From 1
00:00 MTV's Post
01:00 VJ Kristiane Baker
03:00 Nocne video

PRO 7
07:50 Trick 7 - seriale rysunkowe
08:35 Automan - superdetektyw - serial
09:30 Shane - serial
10:25 Tysiąc mil kurzu - serial
11:25 Cała duża klasa - serial
11:50 Cudowna kara Harry'ego - serial
12:15 Ein Colt für alle Fälle - serial
13:10 Przygoda w Algierze - film ang.
14:45 Trick 7 - seriale rysunkowe
15:40 Tajemnica Delphiny - serial
16:35 Cała duża klasa - serial
17:00 Wiadomości
17:10 Tenis, uderzenie i kanonu - serial
18:05 Trick 7 - seriale rysunkowe
20:00 Wiadomości
20:15 Mit ein Beim im Kittchen - komedia USA
22:30 Der Tod ritt dienstags - film fabularny
00:30 FBI - serial
01:25 Wiadomości
01:35 Dzikie lata - film USA
02:40 Wiadomości
02:50 Umwarscheinliche Geschichten - serial
04:00 10 Rilington Place - serial
05:45 Wiadomości

RTL PLUS
08:30 Showladen
08:55 Wiadomości
09:00 Anioł powraca - serial
09:45 Bogaci i piękni - serial
10:10 Wyścig ze śmiercią - serial
11:00 Showladen
11:25 Dzika róża - serial
12:10 Alias Smith & Jones - serial
13:00 Wiadomości
13:05 Jeden ojciec za dużo - serial
13:30 Klan z Kalifornii - serial
15:05 Klan wilków - serial
15:47 Wiadomości
15:50 CHiPS - serial
16:40 Riskant!
17:10 Cena jest wysoka - show
17:45 Sterntaler - quiz
17:55 Wiadomości
18:00 Dzika róża - serial
18:45 Wiadomości
19:15 Knight Rider - serial
20:15 Film
22:00 Explosiv - magazyn polityczny
22:55 Film
23:50 Wiadomości
00:00 Film
01:30 Alfred Hitchcock przedstawia
01:55 Zakończenie programu

źródło: Kurier Kwidzyński
0 x
Awatar użytkownika
TV Trauma
Junior
Posty: 803
Rejestracja: 31 sie 2010, 11:05
Lokalizacja: woj. dolnośląskie
x 10
x 4
Kontakt:

Archiwalne ramówki zagranicznych stacji telewizyjnych

Post autor: TV Trauma » 23 lis 2016, 13:46

23.11.2001 r.
RTR
8:00 Wiadomości
8:15 Serial "Moskiewskie okna"
9:10 Stare mieszkanie
10:10 Wiadomości
10:30 Serial "Santa Barbara"
16:00 Wiadomości
16:30 Planeta "KWN"
17:00 Klub prasowy
18:00 Serial "Moskiewskie okna"
19:00 Wiadomości
19:35 Czas lokalny. Z Moskwy
19:55 Wieczór poświęcony A. Rajkinowi
22:30 Film fab. "Brat"
0:35 Gorąca dziesiątka
1:30 Pogoda

PIERWSZY KANAŁ ROSJI
8:00 Wiadomości
8:15 Serial "Ziemia miłości"
9:15 Serial "Fataliści"
10:15 "Nie jesteśmy w ciemię bici"
10:45 "Jerałasz"
10:50 Bibliomania
11:00 Wiadomości
14:20 Film fab. "Książę i żebrak"
16:00 Wielkie pranie
17:00 Wiadomości
17:25 Film dok.
18:00 Serial "Ziemia miłości"
19:00 Pole cudów
20:00 Czas
20:35 Film fab. "Sam i bezbronny"
22:00 W innym czasie
22:55 Melodramat "Inna siostra"

LRT
6:00 Dzień dobry
8:00 Serial animowany "Teletubbies"
8:30 Serial "Walc przeznaczenia"
16:00 Drogi. Samochody. Ludzie
16:30 Bez pracy nie ma kołaczy
17:00 Wiadomości (ros.)
17:10 Serial "25 stopni na Południe"
17:55 Lekcja języka
18:00 Wiadomości
18:10 Serial "Klan"
18:40 Serial animowany "Teletubbies"
19:05 Serial "Walc przeznaczenia"
19:30 Ostatnie skrzyżowanie
20:30 Panorama
21:02 Sport
21:07 Pogoda
21:10 Loteria "Perlas"
21:15 Program muz.
22:00 Serial "Zdrada"
23:00 Wiadomości
23:15 Serial "Sprawa Sezmecka"
0 x
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 41070
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 2666
x 1133

Archiwalne ramówki zagranicznych stacji telewizyjnych

Post autor: Trzeciak » 23 lis 2016, 22:28

Swoją drogą "Pole cudów" to nic innego, jak tamtejsza edycja "Koła fortuny". :)
0 x
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
TV Trauma
Junior
Posty: 803
Rejestracja: 31 sie 2010, 11:05
Lokalizacja: woj. dolnośląskie
x 10
x 4
Kontakt:

Archiwalne ramówki zagranicznych stacji telewizyjnych

Post autor: TV Trauma » 26 lis 2016, 12:40

wtorek, 26.11.1991 r.
RTL PLUS
6:00 Frueh-Magazin
8:30 Show-Laden
9:00 Autostrada do nieba
9:45 Reich und schoen (Bogaci i piękni => Moda na sukces)
10:10 Wettlauf mit dem Tod
11:00 Show-Laden
11:25 Die wilde Rose
12:10 Alias Smith & Jones
13:00 RTL aktuell
13:05 Ein Vater zuviel
13:30 California Clan
14:20 Die Springfield Story
15:05 Der Clan der Woelfe
15:45 RTL aktuell
15:50 Chips
16:40 Riskant
17:10 Der Preis ist heiss
17:45 Sterntaler
17:55 RTL aktuell
18:00 Die wilde Rose
18:45 RTL aktuell
19:15 Knight Rider
20:15 Kojak
22:00 Explosiv - Der heisse Stuhl
22:55 L. A. Law - Staranwaelte
23:50 RTL aktuell
0:00 Film kanad. "Killing Machine"
1:30 Alfred Hitchcock zeigt

SAT.1
6:00 Guten Morgen mit SAT 1
8:30 Wiadomości
8:35 Nachbarn
9:00 Wiadomości
9:05 General Hospital
9:50 Teleshop
10:05 Wiadomości
10:10 Gluehender Himmel
12:05 Gluecksrad
12:45 Tele-Boerse, raport giełdowy
13:35 Bingo
14:00 Akademia policyjna
14:25 General Hospital
15:10 Nachbarn
15:35 Teleshop
15:50 Bonanza
16:45 Lotterie
17:40 Wiadomości
17:45 Addams Family
18:15 Bingo
18:45 Guten Abend, Deutschland
19:20 Gluecksrad
20:05 Pogoda
20:15 Von Herz zu Herz
21:10 Wiadomości
21:15 Mister Billion - kom. USA
22:55 Spiegel TV
23:25 Wiadomości
23:35 Auf der Flucht
0:25 Bonanza
1:25 Teletext

PRO 7
6:15 Richmond Hill
7:00 1000 Meilen Staub
7:50 Trick 7
8:35 Automan - der Superdetektiv
9:25 Shane
10:25 1000 Meilen Staub
11:20 Ganz grosse Klasse
11:45 Harry's wundersames Strafgesicht
12:10 Ein Colt fuer alle Faelle
13:05 Auftand der Legionen
14:45 Trick 7
15:40 Air Force
16:35 Ganz grosse Klasse
17:00 Wiadomości
17:10 Tennis, Schlaeger und Kanonen
18:05 Trick 7
20:00 Wiadomości
20:15 Patton - Rebell in Uniform - film USA
23:40 Einstweilige Vergnuegung - kabaret i satyra
0:25 Kobra, uebernehmen Sie
1:20 Wiadomości
1:30 Klute - film USA
3:25 Wiadomości
3:35 Unwahrscheinliche Geschichten
4:00 Drango
5:30 Wiadomości

3 SAT
9:00 Zeit im Bild
13:00 Zeit im Bild
14:30 Vorsicht, Muzik
15:10 In Concert Ideal
15:45 X-Large mit X-Carts
17:00 Checkpoint
17:15 Heute Abend in Sat 1
17:20 Mini ZiB
17:30 Siebenstein
18:00 Bilder aus Oesterreich
19:00 Heute
19:22 3 Sat - Studio
19:30 Robin Hood
21:00 Beck contra Hitler
21:45 Kulturjournal
21:51 Sport
22:00 Zeit im Bild
22:25 Zeit im Bild da capo
22:30 Club 2

EUROSPORT
14:00 Narciarstwo
15:00 Euro Fun Magazine
16:00 Tenis: Virginia SIims
18:00 Football Euro Goals - mag. piłarski
19:00 Przed Olimpiadą w Albertville
19:30 Motorcycling Motorcross: Corsica 1000
20:00 Wyścigi samochodowe
21:00 Rajd samochodowy
21:30 Eurosport News
22:00 Wrestling
23:00 Squash
0:00 Euro Fun Magazine
0:30 Eurosport News
1:00 Zakończenie

SCREENSPORT
8:00 Eurobics
8:30 Lombard Rac Rally
9:00 Narciarstwo - slalom kobiet
9:30 Rugby
10:30 Eurobics
11:00 Arktyczny challenge
12:00 Koszykówka
13:30 Revs - Brytyjski magazyn sportów motorowych
14:00 Sporty motorowo-wodne
15:00 Eurobic
15:30 Lombard Rac Rally
16:00 Golf - Puchar BMW
18:00 Boks w USA
19:00 Bowling, kobiety
20:30 Hiszpańska piłka nożna
21:00 Boks - na żywo
23:00 Lombard Rac Rally
23:30 Snooker
1:00 Golf w Japonii

LIFESTYLE
11:55 Everyday Workout
12:25 Wok with Yan
13:00 Sally Jessy Raphael
13:50 Body Talk
13:55 Search for Tomorrow
14:20 The Rich Also Cry
15:30 Lifestyle Plus
15:30 Cyril Fletcher's Lifestyle Garden
15:55 Learned Friend
16:50 Rozmowa przy herbacie
17:00 WKRP in Cincinatti
17:40 Amerykańskie quizy telewizyjne
18:25 Lifestyles of the Rich and Famous
19:00 Zakupy w telewizji
21:00 Przerwa
23:00 Zakupy w telewizji cd.

FILMNET
11:00 The Whales of August
13:00 The Birds
15:00 Days of Thrills and Laughter
16:45 Dead Poets Society
19:00 Chances Are
20:55 De Avonden
23:00 Major League
1:00 The Trip
3:00 Tongs
5:00 Friday the 13th Part VIII - Jason Takes Manhattan u'une Fois 13th Part 8

SKY ONE
12:00 The Bold and The Beautiful
12:30 The Young and The Restless
13:30 Barnaby Jones
14:30 Another World
15:20 Santa Barbara
15:45 Wife of the Week
16:15 The Brady Bunch
16:45 The DJ Kat Show
18:00 Diff'rent Strokes
18:30 Bewitched
19:00 Family Ties
19:30 One False Move
20:00 Love at First Sight
20:30 Baby Talk
21:00 Shaka Zulu (3/3) - film fab.
23:00 Love at First Sight
23:30 In Living Colour
0:00 Police Story
1:00 Monsters
1:30 Telegazeta

źródło - GAZETA KIELECKA; GŁOS POMORZA

RAI UNO
5:50 I gialli d'autore
6:55 Uno Mattina, prowadzi L. Azzariti
7:00, 8:00, 9:00, 10:00 TG1 Mattina
10:05 Unomattina. Economia
10:25 L'albero azzurro
11:00 TG1 Mattina
11:05 Un anno nella vita
11:55 Piacere Raiuno, prowadzą Gigi Sabani i Daniela Bonito (w przerwie o godz. 12:30: TG1 Flash)
13:30 Telegiornale
13:55 TG1 - trzy minuty o...
14:00 Piacere Raiuno (2. część)
14:30 Cose dell'altro mondo
15:00 Cronache dei motori
15:30 Artisti d'oggi. A. Perilli
16:00 BIG! - program dla młodzieży
17:55 Dzisiaj w Parlamencie
18:00 TG1 Flash
18:05 Fantastico bis
18:40 Il mondo di Quark
19:40 Almanach na jutro; Prognoza pogody
20:00 Telegiornale
20:40 TG - Sette (goście: P. Di Pasuqale, F. Porcarelli i E. Messina)
21:45 Domenico Modugno in concerto (da New York)
22:45 TG1 - Linea notte
23:00 Speciale >Dentro la Gristizia<. Superprocura, uno svolta contre la mafia
24:00 TG1 Notte; Che tempo fa
0:30 Dzisiaj w parlamencie
0:40 Północ i okolice
1:00 DSE. Regioni allo specchio

źródło: l'Unita [biblioteka cyfrowa].

CZECHOSŁOWACKA TELEWIZJA - OSTRAWA
Program F 1

WIADOMOŚCI: 9:00, 11:45, 15:10, 17:25, 19:30
8:00 Rynek, handel, finanse
8:30 Wydarzenia, komentarze
9:05 Domino - magazyn dla młodzieży
11:05 Film dokumentalny
15:15 Dyskoteka dla starszych - program rozrywkowy
15:45 Piosenki ludowe
16:15 Z archiwum TV: Przygody na dożynkach - film TV
17:35 Rynek, handel, finanse
18:05 Kuponowa prywatyzacja
18:50 Gimnastyka: Streczing
19:00 Wieczorynka: Tom i Jerry
20:05 Co robić? - serial telewizyjny (1)
21:10 Kuponowa prywatyzacja
21:20 Romeo i Julia - program dokumentalny
22:10 Wydarzenia, komentarze
22:45 Emocje - program dyskusyjny

Program TVC
9:00 Program dla kl. III
9:20 Pisklęta - program dla najmłodszych
10:05 Bajka
10:25 Józefina - ekranizacja komedii Vladislava Vanczury
15:55-17:00 Blok języków obcych
17:00 Dla młodych widzów: Wega
18:00 Wojownicze żółwie Ninja - serial anim. prod. USA
18:30 Dobry wieczór dzieci: Tom i Jerry
18:40 Wieczorem na ekranie
18:45 Halo teleinseraty
19:10 Wiadomości regionalne
19:30 Dziennik TVC
20:05 Będziemy zdziwieni - program dokumentalny
20:45 Koncert z utworów W. A. Mozarta
21:25 Aktualności
21:45 Jesień i zima w modzie - przegląd mody znanej firmy Mondi
22:15 Filmowy klub TVC: Węgierska rapsodia - film prod. węgierskiej
23:30 BBC

Źródło: TRYBUNA ŚLĄSKA
0 x
Awatar użytkownika
dana1993
Obserwator
Posty: 335
Rejestracja: 18 maja 2012, 16:56
Lokalizacja: Poland:P
Kontakt:

Archiwalne ramówki zagranicznych stacji telewizyjnych

Post autor: dana1993 » 30 lis 2016, 9:41

Białoruska stacja Belsat:
Wtorek 03 listopada 2015 roku
7:00 Informacje i dziennikarskie jednostki
7:25 Ludzkie sprawy
8:00 Informacje i dziennikarskie jednostki
8:30 Informacje i dziennikarskie jednostki
9:30 Informacje i dziennikarskie jednostki
9:55 Informacje i dziennikarskie jednostki
10:10 Private equity (program ekonomiczny)
10:35 Gwiazdy nie śpi (program kulturalny)
11:05 Cichy chaos (Caos calmo), m / f
13:00 Informacje i dziennikarskie jednostki
13:30 Ludzkie sprawy
14:00 Informacje i dziennikarskie jednostki
14:30 Informacje i dziennikarskie jednostki
15:30 Informacje i dziennikarskie jednostki
15:55 Informacje i dziennikarskie jednostki
16,15 Private equity (program ekonomiczny)
16:40 Ratownicy, seria
17:25 Ekspert (program satyryczny)
18:00 Vidmo-nevidmo (przegląd infotainment)
18:30 Informacje i dziennikarskie jednostki
19:00 Reporter (program publicystyczny)
19:30 Informacje i dziennikarskie jednostki
20:00 Informacje i dziennikarskie jednostki
20:50 Wagi (program ekonomiczny)
21:00 Informacje i dziennikarskie jednostki
21:25 Informacje i dziennikarskie jednostki
21:40 Po dwóch (teledyskusiya) - Vladimir Volodin i Valeria Chernomortsev
22:15 Kukobako - więźniem sumienia, raportowanie
22:35 Rozpacz City (Rozgoryczony Sity), d / f
23:30 Dzieci Hitlera, d / f
0:30 Informacje i dziennikarskie jednostki
1:25 Wagi (program ekonomiczny)
1:30 Informacje i dziennikarskie jednostki
1:55 Informacje i dziennikarskie jednostki
• Środa 04 listopada 2015 roku
7:00 Informacje i dziennikarskie jednostki
7:25 Reporter (program publicystyczny)
7:50 Informacje i dziennikarskie jednostki
8:20 Informacje i dziennikarskie jednostki
9:15 Wagi (program ekonomiczny)
9:20 Informacje i dziennikarskie jednostki
9:45 Informacje i dziennikarskie jednostki
10:05 Po dwóch (teledyskusiya) - Vladimir Volodin i Valeria Chernomortsev
10:35 Kukobako - więźniem sumienia, raportowanie
10:55 Rozpacz City (Rozgoryczony Sity), d / f
11:50 Nad Niemnem (tygodnik)
12:10 Kulinarne Podróże Roberta Makłowicza
12:35 Język znowu: - Pieniądze
12:55 Informacje i dziennikarskie jednostki
13:25 Reporter (program publicystyczny)
13:55 Informacje i dziennikarskie jednostki
14:25 Informacje i dziennikarskie jednostki
15:15 Wagi (program ekonomiczny)
15:25 Informacje i dziennikarskie jednostki
15:50 Informacje i dziennikarskie jednostki
16:05 Po dwóch (teledyskusiya) - Vladimir Volodin i Valeria Chernomortsev
16:40 Kukobako - więźniem sumienia, raportowanie
17:00 Rozpacz City (Rozgoryczony Sity), d / f
17:55 Gwiazdy nie śpi (program kulturalny)
18:30 Informacje i dziennikarskie jednostki
18:55 Private equity (program ekonomiczny)
19:15 Historia pod znakiem Chase'ach (program spaznavavchaya): - Unia Krewo
19:30 Informacje i dziennikarskie jednostki
20:00 Informacje i dziennikarskie jednostki
20:50 Wagi (program ekonomiczny)
21:00 Informacje i dziennikarskie jednostki
21:25 Informacje i dziennikarskie jednostki
21:40 Mam prawo (program prawo)
22:05 54% (Program publicystyczny)
22:25 Ludzkie sprawy
23:00 Ekspert (program satyryczny)
23:35 Paradoksalnie, seria
0:20 Informacje i dziennikarskie jednostki
1:10 Wagi (program ekonomiczny)
1:20 Informacje i dziennikarskie jednostki
1:45 Informacje i dziennikarskie jednostki
0 x
DANA TO NIE IMIĘ
DANA TO KREJZOL
Awatar użytkownika
TV Trauma
Junior
Posty: 803
Rejestracja: 31 sie 2010, 11:05
Lokalizacja: woj. dolnośląskie
x 10
x 4
Kontakt:

Archiwalne ramówki zagranicznych stacji telewizyjnych

Post autor: TV Trauma » 03 gru 2016, 12:54

RAI UNO

wtorek 03.12.1991 r.
Wiadomości: 7:00, 8:00, 9:00, 10:00, 11:00, 12:30, 13:30, 18:00, 20:00, 22:45, 24:00
5:50 Biblioteka RAI UNO: „Sześć morderstw ojca Brown” – cz. 6. i ost.
6:55 – 10:00 Poranek z RAI UNO
10:05 Ekonomia
10:25 Błękitne drzewo
11:05 Rok z życia – serial
11:55, 12:35 Bardzo mi miło, RAI UNO
13:55 Trzy minuty o…
14:00 Bardzo mi miło, RAI UNO
14:30 Rzeczy nie z tego świata – serial
15:00 Kroniki motorow.
15:35 40 równoleżnik
16:00 BIG
18:05 Fantastico bis
18:25 16. koncert na harmonijkę ustną
18:55 QUARK
19:40 Almanach
20:40 Wiadomości specjalne
21:45 Międzynarodowe Emmy Awards – nagroda TV z Nowego Jorku
23:00 Hollywood – 17. festiwal filmów amerykańskich
0:40 Północ i okolice
1:00 Regiony w odbiciu lustrzanym – Lombardia
środa 04.12.1991 r.
Wiadomości: 7:00, 8:00, 9:00, 10:00, 11:00, 12:30, 13:30, 18:00, 20:00, 22:45, 24:00
5:50 Biblioteka RAI UNO: „Przyrzeczenie”
6:55 – 10:00 Poranek w RAI UNO
10:05 Ekonomia
10:25 Błękitne drzewo
11:05 Rok z życia – serial
11:55, 12:35, 14:00 Bardzo mi miło, RAI UNO
13:55 Trzy minuty o…
14:30 Konkurs im. Collodiego – transmisja z San Remo
15:00 – 16:00 Green – program edukacyjny
15:00 – 15:30 Kronika młodzieży
15:30 – 16:00 Praca news
16:00 BIG
18:05 Fantastico bis
18:40 QUARK – film dokumentalny
19:40 Almanach
20:40 „Morderstwo w świetle reflektorów dla inspektora Tibbsa” – film, reż. G. Douglas, wyk. S. Poitier, B. McNair
23:00 Sport – boks
0:40 Spotkanie z kinem
0:50 Północ i okolice
czwartek 05.12.1991 r.
5:50 Biblioteka RAI UNO: „Przyrzeczenie” – cz. 2. i ost.
6:55 – 10:00 Poranek z RAI UNO
10:05 Ekonomia
10:25 Błękitne drzewo
11:05 Rok z życia – serial
11:55, 12:35, 14:00 Bardzo mi miło, RAI UNO
13:55 Trzy minuty o…
14:30 Konkurs im. Collodiego – transmisja z San Remo
15:00 Premiera
15:35 Kroniki włoskie
16:00 BIG!
17:35 Wolna przestrzeń
18:05 Koncert w darze dla Jana Pawła II (pod dyrekcją Carla Marii Giulianiego)
19:40 Almanach
20:30 Trybuna polityczna
20:40 Krem karmelowy – satyra polityczna
23:00 „Policjanci w mieście” – serial
0:40 Sport: tenis – Puchar Europy
2:10 Północ i okolice

LIFESTYLE

wtorek 03.12.1991 r.
11:00 Amerykańskie teleturnieje
11:50 Lifestyle Coffee Break – gość tygodnia
11:55 Everyday Workout – czas na gimnastykę
12:25 Wok with Yan – kuchnia chińska
13:00 Sally Jessy Raphael – rozmowy bez sekretów
13:50 Body Talk – porady dla zdrowia i urody
13:55 Search for Tomorrow – serial obycz.
14:20 The Rich also Cry – serial obycz.
15:20 Lifestyle Plus – wywiady Davida Hamiltona
15:30 Cyril Fletcher’s Lifestyle Garden – jak hodować drzewa owocowe
15:55 Learned Friends – serial obycz.
16:50 Lifestyle Tea Break
17:00 WKRP in Cincinnati – serial obycz.
17:30 Amerykańskie teleturnieje
18:25 Lifestyles of the Rich and Famous – o bogatych i sławnych
19:00 Zakupy w TV – oferta towarów
23:00 Zakończenie

Źródło: Słowo Ludu.
0 x
Awatar użytkownika
TV Trauma
Junior
Posty: 803
Rejestracja: 31 sie 2010, 11:05
Lokalizacja: woj. dolnośląskie
x 10
x 4
Kontakt:

Archiwalne ramówki zagranicznych stacji telewizyjnych

Post autor: TV Trauma » 04 gru 2016, 18:36

04.12.1991 r.
RTL PLUS
9:00 Der Angel kehrt zuruck - serial
9:45 Reich und schoen - serial
10:10 Wettlauf mit dem Tod
11:00 Show-Laden
11:25 Die wilde Rose - serial
12:15 Delvecchio - serial
13:00 RTL aktuell
13:05 Ein Vater zuviel - serial
13:30 California Clan - serial
14:20 Die Springfield story - serial
15:05 Der Clan der Woelfe - serial
15:45 RTL aktuell
15:50 Chips
16:40 Riskant
17:10 Der Preis ist heiss
18:00 Die wilde Rose
18:45 RTL aktuell
19:15 Zurueck in die Vergangenheit - serial
20:15 Die Heimatmelodie - muzyka ludowa
21:15 Thomas Gottschalk Show
22:15 Stern TV - magazyn
22:50 Der flotte Dreier - porady miłosne i seksualne
23:20 Benny Hill
23:50 RTL aktuell
0:00 Fuer einen Sarg voller Dollars - western wł.
1:20 Alfred Hitchcock

EUROSPORT
14:00 Przed olimpiadą w Albertville
14:30 Tenisowy turniej mężczyzn w Antwerpii
18:00 Wrestling
19:00 Magazyn sportowy z Beneluxu
19:30 Wiadomości Eurosportu
20:00 Tenisowy turniej mężczyzn w Antwerpii
23:00 Wyścigi motocyklowe w Japonii
23:30 Taekwondo
0:30 Wiadomości Eurosportu

SAT.1
12:00 Zapowiedzi programowe
12:05 Koło szczęścia
13:35 Bingo
14:00 Film animowany
14:25 General Hospital - serial
15:10 Sąsiedzi - serial
15:35 Sat 1 Teleshop
15:50 Kung Fu - serial przygodowy
16:45 Missisipi - serial kryminalny
17:45 Rodzina Adamsów - serial
18:15 Bingo
18:45 Wiadomości
19:15 Zapowiedzi programowe
19:20 Koło szczęscia
20:15 Und der Regen verwischt jede Spur - film fab.
22:05 Hunter - serial kryminalny
23:10 Spadkobiercy klątwy - serial krym.
0:05 Missisipi - serial krym. USA
0:50 Hunter - serial krym. USA

TELE 5
12:00 Ruck Zuck
12:25 Laender-Telegramm
12:30 Vor Ort in Deutschland
13:00 Wildcat - serial
13:25 Bim Bam Bino
18:05 Fazit
18:10 Lou Grant - serial
19:00 Ruck Zuck
19:25 Fazit
19:40 Hopp oder Top
20:15 Die schoene Ippolita - film fab. fr.-wł.
21:45 Fazit
21:55 Morgen im Kino - aktualności
22:05 Meuterei - włoski film fab.
23:05 Bluttcheater - film fab. USA
1:05 WNT Worldnews Tonight
1:35 Lou Grant - serial
2:25 Ruck Zuck '88 - quiz
2:50 Video nonstop

SUPER CHANNEL
10:30 The Mix
11:00 Super Shop
12:30 Touristic Magazin
13:00 Japan Business Today
13:30 Science Show
14:00 All Mixed Up
15:00 Wanted
16:00 On the Air - show na żywo
17:50 Music news
18:00 Wyatt Earp - serial-western
18:30 Drama
19:00 Comedy Showcase
19:30 Inside Edition - magazyn aktualności
20:00 Prime Sport
21:00 Travel Magazine
21:30 Financial Times Business Weekly
22:00 The BBC World News
22:30 USA Market Wrap
22:45 Opel Supersports News
22:50 Film na środę: Three Husbands - komedia USA
00:05 Europalia
00:15 Music News
00:25 Wanted - teledyski
01:25 Blue Night
01:55 Mix All Night

źródło: Gazeta Kielecka
0 x
Awatar użytkownika
TV Trauma
Junior
Posty: 803
Rejestracja: 31 sie 2010, 11:05
Lokalizacja: woj. dolnośląskie
x 10
x 4
Kontakt:

Archiwalne ramówki zagranicznych stacji telewizyjnych

Post autor: TV Trauma » 10 gru 2016, 15:08

wtorek, 10 XII 1991 r.
RAI UNO
Wiadomości: 7:00, 8:00, 9:00, 10:00, 12:30, 13:30, 18:00, 20:00, 22:50, 0:05
6:00 Biblioteka RAI UNO - film z serii "Opowieści sierżanta" (cz. 3) "Biały pudelek"
6:55 Poranek z RAI UNO
10:05 Ekonomia
10:15 Film z serii "Superbabcia"
10:50 Wizyta Ojca Św. na lotnisku Fiumicino
11:30 "Rzeczy nie z tego świata" - film
11:55 "Bardzo mi miło RAI UNO" (cz. 1)
12:35 "Bardzo mi miło RAI UNO" (cz. 2)
13:55 "Trzy minuty o..." - ciekawostki ze świata
14:00 "Bardzo mi miło RAI UNO" (cz. 3)
14:30 "Błękitne drzewo" - program dla najmłodszych
15:00 Kronika motoryzacyjna
15:30 Czterdziesty równoleżnik z południa na północ
16:00 Big! - program dla nastolatków
18:05 Fantastico bis
18:40 Quark - "Inteligencja zwierząt" - film dok.
19:40 Almanach
20:30 Tydzień w polityce - wywiady
20:45 Wydarzenia tygodnia
21:55 "Świat, ziemia, przyroda, człowiek"
23:05 Słowo i życie - wydanie specjalne - "Jaka Europa po synodzie biskupów"
0:45 Północ i okolice
1:05 Regiony w odbiciu lustrzanym: Lombardia
RTL PLUS
9:00 Autostrada do nieba - serial familijny USA
9:45 Bogaci i piękni - serial familijny USA
10:10 Wettlauf mit dem Tod - serial przygodowy USA
11:00 Show-Laden
11:25 Die wilde Rose - serial meksykański
12:10 Delvecchio - serial kryminalny USA
12:55 Wiadomości
13:00 Ein Vater zuviel - serial familijny USA
13:30 Santa Barbara - serial familijny USA
14:20 Die Springfield Story - serial familijny USA
15:05 Der Clan der Woelfe - serial meksykański
15:47 Wiadomości
15:50 ChiPs - serial kryminalny USA
16:40 Riskant! - telegra
17:10 Cena jest właściwa - show
17:45 Sterntaler - quiz
17:55 Wiadomości
18:00 Die wilde Rose (powt. z godz. 11:25)
18:45 Wiadomości, sport i pogoda
19:15 Knight Rider - serial sensacyjny USA
20:15 Kojak
22:00 Explosiv - Der heisse Stuhl - talk show
22:55 L. A. Law - Staranwalte, Trick, Prozesse - serial USA
23:50 Wiadomości i pogoda
24:00 Fast company - film sensacyjny USA, 1979
1:30 Alfred Hitchcock przedstawia - serial kryminalny USA

PRO 7
9:05 Palmerstown - Eine kleine Stadt im Suden - serial familijny USA, 1980 (odc. 1)
9:55 Tausend Meilen Staub - western-serial USA
10:50 Ganz grosse Klasse (powt. z poniedziałku)
11:15 Harrys wundersames Strafgericht (powt. z niedzieli)
11:45 Ein colt fur alle Falle (powt. z poniedziałku)
12:35 Der furchtlose Rebell (powt. z soboty)
14:35 Trick 7 - seriale animowane (powt. z poniedziałku)
15:30 Air Force - serial sensacyjny USA
16:25 Ganz grosse Klasse - serial dla młodzieży, USA
16:55 Tenis, Schlager und Kanonen - parodia krym., serial USA
17:55 Trick 7 - seriale animowane
20:00 Wiadomości
20:15 Drei Mann in einem Boot - austr.-niem. komedia, 1961, po filmie: - Wiadomości
22:15 City Heat - film sensacyjny USA, 1984
5:05 PRO 7 Tagesbild

LIFESTYLE
11:00 Amerykańskie teleturnieje
11:50 Lifestyle Coffee Break - gość tygodnia
11:55 Everyday Workout - czas na gimnastykę
12:25 Wok with Yan - kuchnia chińska
13:00 Sally Jessy Raphael - rozmowy bez sekretów
13:50 Body Talk - porady dla zdrowia i urody
13:55 Search for Tomorrow - serial obyczajowy
14:20 The Rich also Cry - serial
15:20 Lifestyle Plus - wywiady Davida Hamiltona
15:30 Cyril Fletchers Lifestyle Garden - jak przygotować ogród do sezonu wiosennego
15:55 Learned Friends - serial obycz.
16:50 Lifestyle Tea Break
17:00 WKRP in Cincinnati - serial obycz.
17:30 Amerykańskie teleturnieje
18:25 Lifestyle of the Rich and Famous - o bogatych i sławnych
19:00 Zakupy w TV - oferta towarów
23:00 Zakończenie
0 x
Awatar użytkownika
TV Trauma
Junior
Posty: 803
Rejestracja: 31 sie 2010, 11:05
Lokalizacja: woj. dolnośląskie
x 10
x 4
Kontakt:

Archiwalne ramówki zagranicznych stacji telewizyjnych

Post autor: TV Trauma » 17 gru 2016, 15:13

Lista dzienników i innych gazet, publikujących programy zagranicznych telewizji satelitarnych, jest naprawdę długa. Niezależnie od tego, chcę przekazać garść informacji, które z nich, kiedy i jak zamieszczały ramówki.

Redaktor Henryk Stobnicki w tygodniku Nowiny Jeleniogórskie począwszy od 14 lutego 1990 r. prowadził kącik "Telewizja... satelitarna". Rzetelnie prowadzona rubryka zawierała informacje o przekazywanych drogą satelitarną kanałach telewizyjnych - jak je odbierać, systemy kodowania kanałów "premium", plany i propozycje programowe, słowem - rozmaitości dotyczące europejskich TV-SAT.
Z racji braku dostatecznej ilości miejsca, ramówki (m. in. RTL Plus, SAT.1, Film Net 24, Teleclub, Sky Movies, Eurosport, MTV Europe) publikowano na dni środa-piątek, godziny popołudniowe (po 13:30, 15:00, 17:00, w zależności od ilości informacji), sporadycznie zamieszczając pełen program jednego dnia (głównie piątek). Na pozostałe dni tygodnia podawano tylko najlepsze wg Redaktora propozycje filmowe i rozrywkowe.
W takiej formie, rubryka funkcjonowała do 15 marca 1991 r.
Od 5 czerwca do 17 września 1991 r. publikowany był dwustronicowy program sześciu stacji (FilmNet, który po 24 VII 1991 r. zastąpiono TELE5, Sky One, RTL Plus, PRO 7, Sportkanal (Screensport), MTV) TV na 7 dni.
Od 18 września 1991 r. do 1995 r. na jednej stronie prezentowano program czterech stacji TV na 7 dni, przy czym od 1993 r., w związku z pojawieniem się Polsatu, TV POLONIA i innych nowych polskich telewizji, ograniczano stopniowo zamieszczanie TV zagranicznych. Ostatni był RTL.

O innych czasopismach - wkrótce. Mam nadzieję, że taki poradniczek się komuś przyda?...

pierwsze zamieszczone w "NJ" ramówki następujących programów TV-SAT:
MTV Europe
środa 28.02.1990 r.
16:00 Non stop Pure Pop
17:00 3 from 1 at 5: Fine Young Cannibals
17:15 M. Vanthilt
17:30 Coca-Cola Report
18:00 Remote Control
18:30 Prezentuje R. Cokes
20:30 Club MTV
21:00 MTV at the movies
21:30 Levis US Top 20
23:00 Coca-Cola Report
23:15 M. Wexo

PRO 7
środa 28.03.1990 r.
15:25 Przygody z Sindbadem
15:50 Lassie
16:15 Flipper
16:40 Masz dom
17:30 Die kleinen Stroiche
18:05 Der Kopfgeldjaeger
18:35 Schweinchen Dick
18:50 Die Kueste de Ganoven
19:40 Bing Crosby Show
20:10 FBI
21:05 Film fabularny
22:50 Film fabularny
0:35 Mannix

czwartek 05.04.1990 r.
20:10 Riptide – film krym. USA
21:45 Hawaii Funf Null – serial kryminalny
22:45 Cuba Cabana – melodramat RFN
0:20 Wiadomości
0:25 Verrat im Camp 127 – angielski film wojenny
1:40 Serial kryminalny FBI
2:30 Serial kryminalny Simon Templar

piątek 06.04.1990 r.
15:05 Wiadomości
15:10 Serial rysunkowy Marco
15:35 Serial rysunkowy Superkater
16:00 Serial Lassie
16:25 Serial Flipper
16:50 Serial kryminalny Perry Mason
17:45 Wiadomości
17:55 Harry O – serial kryminalny
18:50 Serial kryminalny Superstar
19:40 Serial komediowy M. A. S. H.
20:10 Heirate mich nicht, Cherie – francuski melodramat
21:50 Tennis, Schlager und Kanonen – serial kryminalny
22:45 Serial (horror) Hitchhiker
23:15 Kanonen fur Cordoba – western USA
0:55 Wiadomości
1:00 Melodramat USA Cuba Cabana
2:30 Serial kryminalny Hawaii Funf Null
3:25 Serial kryminalny Simon Templar

FILM NET 24
piątek 30.03.1990 r.
7:00 The Violation of Sarah – dramat (czas emisji 94 min.)
9:00 Jet Storm – thriller (99)
11:00 Allnighter – komedia (91)
13:00 Rocky II z Sylwestrem Stallone (114)
15:00 Stardust Memories – komedia z Woody Allenem (85)
17:00 Fast Charlie The Moonbeam Rider – film akcji (99)
19:00 Amazing Stories 5 (69 ???)
21:00 American Anthem – dramat (100)
23:00 Pale Rider – western (113)
1:00 The Untouchables (Nietykalni) – głośny film akcji z Robertem de Niro i Kevinem Costnerem
3:00 Blue Velvet – thriller (120)
5:00 Making Love – dramat (107)

??? - nieczytelność (swoją drogą, jakość papieru nie pozwala czasami na rozczytanie...)

LIFESTYLE
środa 28.03.1990 r.
15:40 Poszukiwanie przyszłości
16:05 Lifestyle Tea
16:10 Target: korupcja
17:05 Powietrzne fale
17:35 Lifestyle plus
17:45 Amerykańskie gry
19:00 Zakończenie

sobota 31.03.1990 r.
13:00 Jason z gwiezdnego dowództwa
13:30 Sekrety Isis
14:00 Smothers Brothers
14:30 McKeever i Colonel
15:00 Mistrzowskie rodeo
16:00 Wrestling
17:00 Ostrze nocy
19:00 Zakończenie
0 x
Awatar użytkownika
TV Trauma
Junior
Posty: 803
Rejestracja: 31 sie 2010, 11:05
Lokalizacja: woj. dolnośląskie
x 10
x 4
Kontakt:

Archiwalne ramówki zagranicznych stacji telewizyjnych

Post autor: TV Trauma » 18 gru 2016, 16:48

Wybór propozycji filmowych z popularnej telewizji satelitarnej na kilka weekendów stycznia 1990 r. (dni: 12-14, 19-21, 26-28)

SKY MOVIES

piątek 12.01.1990 r.
23:00 Akademia policyjna (4)
0:30 Poranek nazajutrz (thriller kryminalny)
2:45 Dreszcze (horror, od 18 lat)
5:00 Big Easy (thriller policyjny)

sobota 13.01.1990 r.
23:00 Pierwsza krew (z S. Stallone)
0:45 Niebieski aksamit (thriller)
2:45 Dusiciel z Bostonu (oparty na faktach, od 18 lat)
5:00 Cel (thriller)

niedziela 14.01.1990 r.
17:00 Piraci
19:00 Łucznik (przygodowy)
21:00 Sklepik z okropnościami (remake filmu z 1960 r.)
23:00 Seven Year Bitch (z M. Monroe)
1:00 Entity (thriller, od 18 lat)
3:00 Kodeks milczenia (sensacyjny, od 18 lat)
5:00 Ukochany wróg (fantastyka)

piątek 19.01.1990 r.
21:00 Wall Street (dramat społeczny)
23:10 Yakuza (dramat kryminalny)
2:30 Sens wolności (dramat więzienny)
3:30 Covergirls (dramatyczna historia modelki)

sobota 20.01.1990 r.
21:00 Satysfakcja (komedia muzyczna – rock)
23:00 Wall Street
3:00 Według numerów (komedia)
5:00 Łatwy pieniądz (komedia)

niedziela 21.01.1990 r.
17:00 Mały romans (komedia romantyczna)
23:00 Rok Smoka (dramat kryminalny)
5:00 Współczesne problemy (komedia fantastyczna)

piątek 26.01.1990 r.
23:00 Akademia policyjna (4)
5:00 Boski dzieciak (przygodowy, fantastyka naukowa)

sobota 27.01.1990 r.
23:00 Szpiedzy, kłamstwa i nagie uda (komedia sensacyjna)
5:00 Kobieta w czerwieni (komedia romantyczna)

niedziela 28.01.1990 r.
1:00 Terminator (fantastyka naukowa)
3:30 Money Movers (thriller od 18 lat)

źródło: GŁOS POMORZA
0 x
Awatar użytkownika
TV Trauma
Junior
Posty: 803
Rejestracja: 31 sie 2010, 11:05
Lokalizacja: woj. dolnośląskie
x 10
x 4
Kontakt:

Archiwalne ramówki zagranicznych stacji telewizyjnych

Post autor: TV Trauma » 19 gru 2016, 20:38

Wszystkie zamieszczone wybrane pozycje programu TELECLUB - szwajcarskiej, kodowanej i płatnej telewizji filmowej, znanej niektórym posiadaczom pierwszych zestawów satelitarnych w Polsce. Przepraszam za (???) - nieczytelność druku. Źródło: NOWINY JELENIOGÓRSKIE:

środa 25.07.1990 r.
19:00 Knast Tatalhier Sitzen sie ziehtig (???)
21:00 Kopfüber in Amerika
23:00 Taxi Boy

czwartek 26.07.1990 r.
19:00 Licht am ende des Tunnels (???)
21:00 Thriller Power – Weg zur Macht
23:00 Thriller Das Schlafzimmerfenster

piątek 27.07.1990 r.
19:00 Thriller Polizeiserier Los Angeles Ost
21:00 Thriller Der Tödliche Freund
23:00 Komedia

sobota 01.09.1990 r.
18:00 (???) Thriller Die Lüge, der Krieg und der Tod
20:00 Thriller Georgia
21:35 Film akcji Nico
23:20 Erotyk z Judy Landers – Tall, Dark i Handsome
0:35 Erotyk z Valerie Kaprisky – Die öffentliche Frau

niedziela 02.09.1990 r.
11:00 (???) Komedia Heiss auf Trab/Trah (???)
14:00 Komedia Satisfaction
16:00 Sci-fi Das Philadelphia Experiment
20:00 Thriller Presidio
21:40 Komedia Bye Bye Baby
23:10 Film akcji Quiet Cool – Die Abrechnung

poniedziałek 03.09.1990 r.
20:00 Thriller Gehrowäsche (???)
21:40 Kryminał Angel
23:15-0:50 Film szpiegowski Tödliche Mission

środa 12.09.1990 r.
20:00 Komedia Arthur 2 On The Rocks
21:55 Thriller Angel kehrt zurück
23:30 Horror Die Schlange im Regenbogen

czwartek 13.09.1990 r.
18:10 Film wojenny Noc generała, gra Peter O’Toole
20:30 Nico – film akcji
22:15 Historia miłości – Ein himmlischer Lümmel
23:40 Film akcji Tödliche Mission

piątek 14.09.1990 r.
11:00 (???) Thriller Georgia z Judy Davis
14:00 Thriller Die Lüge, der Krieg und der Tod
16:00 Film z Richardem Harrisem Triumph des Mannes den sie Pferd nannten
18:00 Dramat Sabba – die Hexe
20:00 Film sci-fi Spacecop L. A. 1991
21:35 Komedia Gar kein Sex mehr?
23:05 Thriller Angel
0:40 Film erotyczny z Evą Horvath Mondo Topless

środa 19.09.1990 r.
20:00 Thriller Presidio
21:40 Dramat Sabba die Hexe
23:15 Film erotyczny Mondo Topless

czwartek 20.09.1990 r.
20:00 Dramat Milargo – Der Krieg im Bohnenfeld, grają Sonja Braga i Ruben Blades
21:55 Thriller z Valerie Kaprisky Die öffentliche Frau
23:50 Thriller Angel kehrt zurück

piątek 21.09.1990 r.
20:00 Dramat Gorillas im Nebel
22:10 Film erotyczny z Judy Landers Tall, Dark and Handsome
23:25 Dramat z Yvette Mimieux
1:05 Komedia Arthur 2 On The Rocks

środa 26.09.1990 r.
20:00 Film s.-f. Das Philadelphia Experiment
21:45 Film akcji Quiet Cool – Die Abrecknung
23:05 Thriller Angel z Susan Tyrell i Rory Calhoun

czwartek 27.09.1990 r.
20:00 Komedia Die Studentin z Sophie Marceau
21:35 Thriller Coq Rouge – Wettlauf mit dem Tod
23:10 Horror Die Schlange im Regenbogen

piątek 28.09.1990 r.
18:00 Dramat Die letzte Schicht, grają Peter Strauss i Pamela Reed
20:00 Komedia Bye Bye Baby z Jasonem Connery
21:30 Film akcji Karate Tiger 2 – der Kickboxer
23:10 Historia miłości Ein himmlischer Lümmel
0:35 Film akcji Nice

środa 03.10.1990 r.
20:00 Nico – film akcji
21:40 Leo Sonnyboy – komedia
23:15 1984 – film zabawowy, grają Richard Burton i John Hurt

czwartek 04.10.1990 r.
20:00 Film policyjny Der Profi 2 z Jean-Paulem Belmondo
21:35 Spacecop L.A. 1981 (???) – film sci-fi z Jamesem Caanem
23:05 Film akcji Camp der verloren Teufel

piątek 05.10.1990 r.
20:00 Thriller Angeklagt z Jodie Foster
21:55 Thriller Georgia z Judy Davis (???)
23:30 Komedia Caddyshack II
1:10 Film akcji Tödliche Mission, gra Robert Voughn

środa 10.10.1990 r.
18:00 Film USA Gehirnwäsche
20:00 Film USA z 1988 r. Caddyshack II
21:40 Film USA Tödliche Mission
23:20-0:50 Spacecop L. A. 1981 – film USA z 1982 r. (???)

czwartek 11.10.1990 r.
18:00 Film USA Der Prinz aus Zamunda, gra Eddie Murphy
20:00 Film szwajcarski z 1985 (???) r. Leo Sonnyboy
21:35 Film szwedzki Cog Rouge – Wettlauf mit dem Tod
23:05-0:40 Film USA Nice

piątek 12.10.1990 r.
18:00 Film USA Malarck
20:00 Film USA Distant Thunder
21:55 Film angielski Diamond Skulls
23:30 Film USA Angel kehrt zurück
1:00-2:30 Film USA Pin

czwartek 01.11.1990 r.
18:00 Dancy Party (historia miłości)
20:00 Mond über Parador z Richardem Dreyfussem
21:50 Thriller Der Preis der Freiheit
23:20 Distant Thunder (film akcji)

piątek 02.11.1990 r.
18:00 Malarek
20:00 Film krym. (psychologiczny) Tote lieber besser
21:40 Komedia o mafii – Die Mafiossi – Braut
23:20 Komedia Einsazt Petitcoat (???)
1:05 Kryminał erotyczny Rausch der Begierde

środa 07.11.1990 r.
20:00 Komedia Annies Manner
21:35 Film akcji Walk Proud
23:25 Psycho-thriller Pin

czwartek 08.11.1990 r.
18:00 Saga filmowa Pathfinder
20:00 Film policyjny Der Profi 2 z Jean-Paulem Belmondo
21:35 Kampf um Endor – film sci-fi
23:15 Film przygodowy Camp der verloren Teufel

piątek 09.11.1990 r.
18:40 Moonwalker – film muzyczny z Michaelem Jacksonem
20:15 FBI Academy – komedia szpiegowska
21:40 Komedia Leo Sunnyboy
23:15 Horror Unglaubliche Geschichten 3 (???)
0:35 Film akcji (thriller) Running Man, gra Arnold Schwarzenegger

środa 21.11.1990 r.
20:15 Saga filmowa Pathfinder
21:45 Film sci-fi Krieg der Welten – Die Invasion
23:20 Malarek – raport filmowy

czwartek 22.11.1990 r.
20:00 Dominik und Eugene
21:55 Film erotyczno-kryminalny Rausch der Begierde
23:50 Film muzyczny Moonwalker z Michaelem Jacksonem

piątek 23.11.1990 r.
20:00 Psychothriller Wer hat Angst vorm schwarzen Mann?
21:40 Pin, gra David Hewlett
23:30 Komedia Ich bin Du
1:05 Camp der verloren Teufel, gra Lance Henriksen

środa 05.12.1990 r.
20:00 Film kryminalny Die phantastiche Reise ins Jenseits
21:50 Der Koch, der Dieb, seine Frau und ihr Liebhaber (???)
0:00 Film kryminalno-psychologiczny Tote lieben besser

czwartek 06.12.1990 r.
20:00 Ein Brief mit konsesuenzen (???) – komedia
21:40 Komedia militarna Road Raiders
23:15 Film sci-fi Krieg der Welten

piątek 07.12.1990 r.
18:00 Film antywojenny Das Reich der Sonne
20:40 Komedia z Michelle Pfeiffer Die Mafiosi-Braut
22:25 Thriller Red Eagle
0:00 Thriller Der Preis der Freiheit
1:25 Action Hunter – parodia filmu gangsterskiego

sobota 08.12.1990 r.
16:00 (???) Casino Royale – parodia filmu szpiegowskiego
18:10 (???) Komedia o miłości Sarah und Sam
20:00 Komedia Der Bruch
21:55 Komedia Die Waffen der Frauen
23:45 Komedia gangsterska Les Keuf[s] (???)
1:25 Film akcji Blue Iguana oder Sarg (???) ist himmelblau

środa 12.12.1990 r.
20:00 Thriller Der Preis der Freiheit
21:25 Film antywojenny Das Reich der Sonne
0:00 Film sci-fi Krieg der Welten – Die Invasion, gra Jared Martin

czwartek 13.12.1990 r.
20:00 Die Waffen der Frauen – komedia z Melanie Griffith
21:55 Parodia filmu gangsterskiego Action Hunter, gra Jacky Chan
23:30 Komedia gangsterska Les Keufs (???)

piątek 14.12.1990 r.
18:00 Komedia szpiegowska FBI Academy
20:00 Eine andere Frau
21:20 Film erotyczno-kryminalny Rausch der Begierde
22:50 Komedia Der Bruch
0:45 Thriller Blues Jean Cop z Peterem Wellerem
0 x
Awatar użytkownika
TV Trauma
Junior
Posty: 803
Rejestracja: 31 sie 2010, 11:05
Lokalizacja: woj. dolnośląskie
x 10
x 4
Kontakt:

Archiwalne ramówki zagranicznych stacji telewizyjnych

Post autor: TV Trauma » 23 gru 2016, 14:44

24.12.1991 r.

Telewizja czechosłowacka - Ostrawa
Program F1
8:30 Pokój ludziom dobrej woli
10:35 "Dumna królewna" - bajka
12:00 Królestwo lodu i burz - film dokum. prod. niemieckiej (1)
12:45 Kolędy
13:15 "Wesołych Świąt" - film animowany
13:25 "Ruda Dziwusza" - bajka
14:15 "Wakacje pod znakiem zapytania" - serial TV (1)
14:45 "Gwiazda betlejemska" - przedstawienie teatralne
15:40 "Pieniądze albo życie" - komedia czeska
17:15 Boże Narodzenie z Rosą - program dla dzieci
17:50 Wieczorynka: Maksi - pies Fik
18:00 Dziennik TV
18:10 Concerto grosso op. 6
18:30 "Dwaj ludzie w zoo" - komedia czeska
20:00 Utwory czeskich mistrzów
20:30 "Dama i rozbójnik" - film prod. angielskiej
22:00 Czeska msza - transmisja z placu Wacława w Pradze
0:20 "Śmierć pięknych saren" - film czeski

Program TVC
9:00 "Świąteczna towarzyszka" - film TV prod. ang.
10:20 Ludwig van Beethoven: Missa solemnis D-dur op. 123
11:50 Medalion filmowy
12:05 Dla dzieci: Wega
13:05 Drewniane zabawki
14:10 "Dzieci na zamówienie" - komedia czeska z r. 1938
15:20 "Gęsiareczka" - bajka prod. niemieckiej
16:45 Czeskie Betlejem
17:15 "Liczenie owieczek" - film czeski
18:30 Kolędy
18:50 Dobry wieczór dziieci
19:05 Kolędy - program TV Amerykańskiej
19:30 "Droga do przygód" - film dok.
20:00 "Dzieciątko" - film TV
21:05 Białe miejsca - program rozrywkowy
21:35 Boże Narodzenie w teatrze Ypsilon
22:30 "Cierpienia młodego Bohatyka" (???) - film czeski
24:00 Pasterka - transmisja bezpośrednia

ramówki z Trybuny Robotniczej
0 x
ODPOWIEDZ

Wróć do „Wspomnienia”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości