Archiwalne ramówki zagranicznych stacji telewizyjnych

Historia telewizji w Polsce i na świecie. Nieistniejące kanały telewizyjne odbierane w naszym kraju.
Awatar użytkownika
TV Trauma
Junior
Posty: 834
Rejestracja: 31 sie 2010, 11:05
x 10
x 4
Kontakt:

Archiwalne ramówki zagranicznych stacji telewizyjnych

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: TV Trauma »

środa 06.12.1989 r.
RAI UNO
7:00 Magazyn aktualności
9:40 "Santa Barbara" - serial
10:30 Dziennik
10:40 "Do zobaczenia"
11:40 RAI odpowiada
11:55 Prognoza pogody
12:00 Dziennik
12:05 40 lat Festiwalu w San Remo
12:30 "Pani w kryminale" - serial USA
13:30 Dziennik
14:00 Wywiad z politykiem
14:10 Fantastico - program rozrywkowy
14:20 "Kolibry" - film dokumentalny
15:00 Szkoła otwarta - program publicystyczny
16:00 Program dla dzieci i młodzieży
17:55 Dziś w parlamencie
18:00 Wiadomości
18:10 "Santa Barbara" - serial
19:10 "Nie wolno tańczyć" - serial
19:50 Prognoza pogody
20:00 Dziennik
20:30 "Jak zabić mordercę" - film USA, w rolach głównych: W. Matthau, R. Williams
22:15 Dziennik
22:20 Nowe filmy w kinach
22:25 Suplement do serialu "Narzeczeni"
23:05 Sport
0:10 Dziennik
0:25 Północ i okolice

źr. Dziennik Polski
Awatar użytkownika
TV Trauma
Junior
Posty: 834
Rejestracja: 31 sie 2010, 11:05
x 10
x 4
Kontakt:

Archiwalne ramówki zagranicznych stacji telewizyjnych

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: TV Trauma »

sobota 23.12.1989 r.

ČST OSTRAWA
Program 1

DZIENNIKI: 8:25, 19:30, 0:25
8:30 Pionierska jaskółka
10:00 Drogi do wiedzy
10:40 „Kontesa i zbójnik” (bajka)
11:25 Struny miłości (utwory na flet i gitarę)
12:05 Sondaże (program publicystyczny)
12:45 Program dok.
13:15 Zaśpiewaj słowiczku (konkurs dziecięcy)
13:55 Zarezerwowane dla kobiet
14:35 Zwyczaje, pieśni i tańce ludowe
15:05 Minuty dnia
15:20 „Troskliwe niedźwiadki” (film animowany prod. USA)
16:35 Niebieska woda, biała śmierć (film dok. o rekinach)
17:50 „Zagadka” (serial TVCS – 1)
18:15 Przyśpiewki
18:20 Propozycje nie tylko na niedzielę
19:00 Wieczorynka: Co piszczy w trawie
19:10 Wydarzenia międzynarodowe
19:20 Prognoza pogody
19:25 Wieczorem na ekranie
20:00 „Tajemnica rajskiej wyspy” (film brytyjski)
21:45 Program muzyczno–rozrywkowy
22:45 Bramki, punkty, sekundy
23:00 „Twarz” (thriller TVCS)
23:50 Serdeczne pozdrowienia (popularne melodie)

Program 2
9:55 Wiadomości
10:00 Język niemiecki (lekcja 12.)
10:20 Poznajemy Związek Radziecki (lekcja 12.)
10:50 Język angielski (lekcja 41.)
11:20 Język francuski (lekcja 11.)
12:00 „Druciarz” (z cyklu sławne sceny muzyczne)
12:45 „Gmatwanina” (bajka)
13:50 W starym kinie: „Babcia” (ekranizacja noweli B. Nemcowej)
15:20 Piosenki gwiazdkowe (Kolędy i zwyczaje ludowe)
15:55 „Królewski gambit” (film telewizyjny)
17:00 Teletekst
17:10 Spotkanie z ekranem
17:40 Świąteczne spotkanie (program muzyczny)
18:20 „Fubu” (bajka wg baśni uralskiej)
19:10 Gimnastykujemy się
19:20 Yeti (groteska rysunkowa)
19:30 Wiadomości
20:00 Ein Kessel Buntes (program – rewia TV NRD)
21:45 „Różowe marzenia” (film poetycki prod. słowackiej)
23:05 Świat Alfonsa Muchy (film dok.)
23:50 „Bogus” (komedia telewizyjna)

źr. Trybuna Robotnicza
Awatar użytkownika
TV Trauma
Junior
Posty: 834
Rejestracja: 31 sie 2010, 11:05
x 10
x 4
Kontakt:

Archiwalne ramówki zagranicznych stacji telewizyjnych

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: TV Trauma »

ČST OSTRAWA
Program 1


Wigilia (niedziela 24.12.) 1989 r.
DZIENNIKI: 12:50, 19:00
8:30 Gwiazdka w bajce Studia Przyjaciel
10:30 Losowanie Sportki
10:40 „O zabłąkanej księżniczce”
12:10 Koncert
12:55 Cekiny (o gwiazdach jazdy figurowej na lodzie)
14:30 „Zagadka łamigłówki” (serial TVCS – 2)
14:55 Lilium kolęda
15:35 „Cicha mysz” (bajka)
15:45 „Tatuś na następne święta Bożego Narodzenia” (film tv)
17:55 Przyśpiewki
18:00 Wieczorynka: Krecik
18:10 Razem i w Wigilię (melodie w wykonaniu orkiestry i baletu TVCS)
18:50 Wieczorem na ekranie
19:10 Kolędy i pastorałki śpiewa zespół Musica Bohemica
19:45 Chwila poezji
19:55 „Mahulena, złota panna” (bajka)
21:25 Przyszliśmy po kolędzie
22:00 Klejnoty koronne (film dok.)
22:15 „Trzej mężczyźni i dziecko” (komedia francuska)
24:00 Pasterka (bezpośrednia transmisja)
0:45 „Lokomotywa” (opowiadanie)
1:10 Lektura na dobranoc
Boże Narodzenie (poniedziałek 25.12.) 1989 r.
WIADOMOŚCI: 19:30, 0:20
8:30 Studio Przyjaciel: „Królewicz węży”, „Kopciuszek” (bajki czeskie)
10:30 Kolędnicy
10:50 „Pyszna królewna” (bajka czeska)
12:20 Śpiewa Luciano Pavarotti (pieśni świąteczne)
13:20 Okna wszechświata na oścież
14:05 Cyrk Berolina
15:05 Minuty dnia
15:20 „Tajemnica łamigłówki” (serial CSRS – 3)
15:50 „Piotruś pan” (musical)
16:50 „Nie płacz, wiewiórko” (film czeski)
18:00 Dyskoteka dla starszych (program muzyczno–rozrywkowy)
19:00 Wieczorynka
19:20 Prognoza pogody
19:25 Wieczorem na ekranie
20:00 „Jak poetom smakuje życie” (komedia czeska)
21:35 Muzy w muzeum (opowiadania ludzi pióra, pędzla, dłuta i melodii)
22:30 „Spalona koszula” (film telewizyjny)
23:50 J. Suk: Serenada Es–dur na orkiestrę smyczkową op. 8
wtorek 26.12.1989 r.
WIADOMOŚCI: 12:15, 19:30, 23:30
8:30 Studio Przyjaciel: „Królewna ze złotą gwiazdą” (bajka), „Pan Tau” – film czeski dla dzieci
10:35 „Marco Polo” (serial włoski – 4)
11:45 Muzyka okresu renesansu
12:20 „Jak się budzi królewny” (film czeski)
13:45 Południowoczeskie pastorałki
14:15 „Berenika” (bajka)
15:05 Bociany (film dok.)
15:30 „Benji” (film USA)
16:55 „Tajemnica łamigłówki” (serial CSRS – 4)
17:20 Sport 1989 (przegląd wydarzeń sportowych roku)
18:25 Recital (piosenki teatru „Semafor”)
19:00 Wieczorynka
19:10 Przyśpiewki
19:20 Prognoza pogody
19:25 Wieczorem na ekranie
20:00 Chwila poezji
20:10 „F. L. Vek” (serial CSRS – 3)
21:10 Koncert galowy artysty narodowego P. Dvorskiego (z bratysławskich uroczystości muzycznych 1989)
22:20 Światy J. Spaty (sylw. film dok.)
środa 27.12.1989 r.
WIADOMOŚCI: 8:50, 19:30, 23:05
9:00 Prezenty gwiazdkowe z Jaskółki
10:35 "F. L. Vek" (serial CSRS - 3.)
11:35 Zarezerwowane dla kobiet
12:15 Książka dla ciebie
12:20 Informacje KBP
12:25 Teletekst
15:45 Teletekst
15:55 Zaśpiewaj, słowiczku (konkurs dziecięcy)
16:25 Minuty dnia
16:50 Azymut (magazyn wojskowy)
17:30 Informacje KBP
17:35 "Tajemnica łamigłówki" (serial CSRS - 5.)
18:00 Poglądy, stanowiska
19:00 Wieczorynka
19:10 Notatnik gospodarczy
19:20 Prognoza pogody
19:25 Wieczorem na ekranie
20:00 "Biała dama" (komedia czeska)
21:35 Śpiewa Luciano Pavarotti
22:35 14 dni w Chinach (reportaż)

ČST OSTRAWA
Program 2

Wigilia (niedziela 24.12.) 1989 r.
10:00 Pieśni ludowe
10:40 Ludzie, kraje, kontynenty
11:35 Piosenki z echem
12:10 Nowele
13:05 Święta Bożego Narodzenia z Chorea Bohemica
13:50 „Bliźnięta” (bajka)
14:55 Komedia czeska
16:30 Gwiazda betlejemska (film animowany)
16:45 Feliksir (spotkanie z orkiestrą taneczną radia czechosłowackiego)
17:55 Zimowe pastorałki (dokument poetycki)
18:10 „Staruszek” (opowiadanie)
18:40 Wieczorem na ekranie
18:50 Chwila poezji
19:00 Wiadomości
19:10 „Rzemień” (film tv)
19:45 Koncert organowy
20:35 Z czeskiej poezji świątecznej
21:05 Katedra (film dok.)
21:25 „Doskonały mężczyzna, doskonała kobieta” (komedia)
22:05 Film dokumentalny
22:15 Koncert świąteczny orkiestry radiowej Studio Brno
22:55 „Wilczy halerz” (film telewizyjny)
0:15 Praskie przemiany (film dok.)
0:45 Mała muzyka nocna – W. A. Mozart
Boże Narodzenie (poniedziałek 25.12.) 1989 r.
10:00 Film przyrodniczy
10:30 Ekranizacja jednej z nowel z „Opowiadań Pragi starej”
11:05 L. Janacek: Przypowieści
11:20 Kino i ja
12:20 „Śniegowa opowieść” (film brytyjski)
13:55 Z życia rodzinnego niedźwiedzia grizzly (film przyrodniczy)
14:40 J. K. Tyl: „Rusałka” (inscenizacja sztuki teatralnej)
15:55 Rendez–vous (popularne melodie)
16:30 Kalejdoskop
17:40 „Ładna wigilia” (komedia czeska)
18:30 „Trzy chrząszcze” (komedia)
19:05 Wieczorem na ekranie
19:10 G. Mahler: II symfonia (skrót koncertu z Watykanu)
20:35 Jak wam się podobam? (sylwetka zasłużonego artysty J. Lieslera)
21:25 J. Srnka: „Piseckie obrazki” (Suita symfoniczna)
21:45 „Postrzyżyny” (film czeski)
23:20 Koncert muzyki B. Martinu
wtorek 26.12.1989 r.
10:00 Eldorado w Hynczycach
10:30 Wielka rewia muzyczna
11:45 „Złota prządka” (bajka)
12:20 Złote koła (film dok.)
12:25 „Druciarz” (Z cyklu sławne sceny operowe)
13:45 „Lenka” (Film telewizyjny)
15:00 Świąteczny turniej tenisa stołowego
17:00 Historia Kromierzyza (film dok.)
17:30 „O podejrzliwym królu” (bajka)
18:55 Sztuka plastyczna i my
19:00 Mosty praskie (film animowany o historii mostów praskich)
19:05 Wieczorem na ekranie
19:10 Chodźcie chłopcy do nas, czyli święta Bożego Narodzenia z Olesawa (zwyczaje, zabawy, kolędy)
19:35 „Herbata z cytryną” (mała komedia telewizyjna)
20:10 „Mozart w Pradze” (film kukiełkowy prod. CSRS)
20:25 Spotkanie świąteczne (Spotkanie z prozaikiem J. Markiem, V. Kalina, felietonistą R. Kerestanem, poetą M. Hulem, autorem literatury popularnonaukowej J. Munzarem)
21:10 Aktualności
21:30 „Kaktusowy kwiat” (komedia USA)
środa 27.12.1989 r.
14:55 Studio Kontakt
16:35 Dla młodych widzów: "Vega"
18:45 Okręgowy magazyn sprawozdawczy
19:05 Wieczorem na ekranie
19:10 Gimnastykujemy się
19:20 Dziesięć minut dla ciebie
19:30 Muzyczne Studio "M"
20:00 Telewizyjny Klub Młodych
21:30 Aktualności
22:00 24 godziny na świecie
22:15 Studio Dialog
22:55 "Belle-młere" (komedia telewizyjna)

źr. Trybuna Robotnicza
Awatar użytkownika
TV Trauma
Junior
Posty: 834
Rejestracja: 31 sie 2010, 11:05
x 10
x 4
Kontakt:

Archiwalne ramówki zagranicznych stacji telewizyjnych

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: TV Trauma »

sobota 06.01.1990 r.
ČST Ostrawa
Program 1

WIADOMOŚCI: 19:30, 0:10
8:30 Studio Jaskółka (program publicystyczny dla młodzieży)
10:00 Drogi do wiedzy (program dla dzieci i młodzieży o zagadnieniach nauki i techniki)
10:30 Radar
10:45 "Dramat miłości" (film włoski - cz. 1)
12:05 Każdy lubi cyrk
12:55 Turniej Czterech Skoczni (bezpośrednia transmisja)
15:55 Wspomnienia o MŚ w narciarstwie 1970 w Wysokich Tatrach
16:25 Minuty dnia
16:40 Zarezerwowane dla kobiet
17:20 Przyśpiewki
17:25 "Nowa droga do Indii" (film francuski - cz. 1)
18:20 Propozycje nie tylko na niedzielę
19:00 Wieczorynka: Kasia i Szkubanek
19:10 Wydarzenia międzynarodowe
19:20 Prognoza pogody
19:25 Wieczorem na ekranie
20:00 "Przygody kryminalistyki" (serial CSRS - RFN - 8.-ostatni)
20:50 Chata w Górach Kawczych (program muzyczno-rozrywkowy)
22:10 Bramki, punkty, sekundy
22:25 "W tym zamku straszy, szefie" (komedia TVCS)
23:40 Peter's Pop Show (skrót koncertu TV RFN)
Program 2
10:00 Język niemiecki (lekcja 13.)
10:20 Poznajemy Związek Radziecki (lekcja 13.)
10:50 Język angielski (lekcja 42.)
11:20 Język francuski (lekcja 12.)
11:50 William Szekspir: "Romeo i Julia" (skrót przedstawienia teatru moskiewskiego)
15:30 "Alicja w Krainie Czarów" (balet)
16:00 Sport dla wszystkich
16:05 Praskie wiadomości
16:30 Brno - Koszyce (bezpośrednia transmisja spotkania I ligi koszykówki); w przerwie: Teletekst
18:00 Herbata we dwoje (program muzyczno-rozrywkowy)
19:05 Wieczorem na ekranie
19:10 Gimnastykujemy się
19:20 Chwila muzyki
19:30 Manieryzm (z cyklu: Mała telewizyjna encyklopedia sztuki)
20:00 Johann Wolfgang Goethe: "Faust" (adaptacja powieści - 1.)
22:15 Johann Wolfgang Goethe: "Faust" (c. d.)

źr. Trybuna Robotnicza
Awatar użytkownika
TV Trauma
Junior
Posty: 834
Rejestracja: 31 sie 2010, 11:05
x 10
x 4
Kontakt:

Archiwalne ramówki zagranicznych stacji telewizyjnych

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: TV Trauma »

środa 10.01.1990 r.
Program I TV ZSRR
4:30 Program informacyjno-muzyczny
6:30 "Witaj, muzyko!"
7:15 "Dookoła świata"
8:15 "Raduga"
8:30 Spotkanie towarzyskie w hokeju na lodzie: "Philadelphia Fliers" - CSKA
10:30 Wiadomości
11:00 "Mój przyjaciel koń" - film popularnonaukowy
13:30 "W poszukiwaniu kapitana Granta" - film tv, odc. 7
14:45 "Nikt nie chciał wyjeżdżać" - w programie o wyjazdach radzieckich Niemców
15:25 Godzina dla dzieci
16:25 "Kolaż" - magazyn reklamowy
16:30 Wiadomości
17:00 Studio sport. Spotkanie towarzyskie "Philadelphia Fliers" - CSKA
19:00 Dziennik
19:30 Aktualny wywiad
19:40 "Romeo i Julia" - film baletowy
21:10 "Zaśpiewam Wam" - piosenki W. Matwiejewej w wykonaniu G. Chomczyk
21:45 Wiadomości
22:05 "Korzystny kontrakt" - film tv, odc. 2
23:10 Wiadomości
23:15 "Zaproszenie do operetki"
0:40 "We współczesnych rytmach" - koncert

źr. Gazeta Współczesna
Awatar użytkownika
TV Trauma
Junior
Posty: 834
Rejestracja: 31 sie 2010, 11:05
x 10
x 4
Kontakt:

Archiwalne ramówki zagranicznych stacji telewizyjnych

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: TV Trauma »

środa 17.01.1990 r.
ČST Ostrawa
Program 1

WIADOMOŚCI: 8:55, 19:30, 23:15
9:00 Spotkamy się na Vlachovce (program muzyczno-rozrywkowy)
9:40 "Noc na Karlsztejnie" (musical czeski)
11:05 Książka dla ciebie
11:10 Teletekst
15:30 Teletekst
15:40 Telewizyjny klub niesłyszących
16:00 Notes (cykl oświatowy)
16:10 Magazyn KBP
16:50 Minuty dnia
17:05 "W roli głównej komputer" (film kanadyjski)
18:00 Poglądy, stanowiska
18:45 Program Forum Obywatelskiego
19:00 Wieczorynka: U Szpejbla i Hurvinka
19:10 Notatnik gospodarczy
19:20 Prognoza pogody
19:25 Wieczorem na ekranie
20:00 W kraju białego złota: Argentyna (film dok.)
20:50 "Papillo" (film czeski z okresu okupacji)
22:30 Beat klub (program z historii rocka - 2.)
Program 2
9:00 Program dla szkół: Język czeski (kl. I)
9:20 Program dla przedszkolaków
9:55 Program dla szkół: Nauczanie początkowe (kl. II), dla wideotek szklonych
10:15 Język czeski (kl. I)
10:35 Wychowanie plastyczne (kl. II)
10:55 Nauka o kraju (kl. III)
11:15 Nauka o kraju (kl. IV)
11:35 Logicznie rzecz biorąc (cykl dla klas I szkół średnich)
15:30 Studio Kontakt (od godz. 16:30 Vega)
18:50 Okręgowy magazyn sprawozdawczy
19:05 Wieczorem na ekranie
19:10 Gimnastykujemy się
19:20 Książka dla ciebie
19:30 Portrety z nut: M. Chladil
20:10 "Dzieci jakich mało" (mała komedia)
20:40 Arena muzyczna
21:30 Aktualności
22:00 24 godziny na świecie
22:15 Centrum diagnostyczne (film dok.)
22:30 Sławne opowieści rozbójnickie: "Roza Szandor"

źr. Trybuna Robotnicza
Awatar użytkownika
TV Trauma
Junior
Posty: 834
Rejestracja: 31 sie 2010, 11:05
x 10
x 4
Kontakt:

Archiwalne ramówki zagranicznych stacji telewizyjnych

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: TV Trauma »

poniedziałek 30.01.1995 r.
RAI UNO
10:00 Wiadomości Flesz
10:05 "Scandal at Scourie" - film obyczajowy, USA 1953, reż. Jean Negulesco (80 min)
11:00 Wiadomości z Neapolu
11:40 "Przyjemne i pożyteczne" - magazyn kulturalny
12:30 Wiadomości Flesz
12:35 "Kobieta w historii kryminalnej" - serial
13:30 Wiadomości
14:00 "Pryzmat" - telewizyjny magazyn informacyjny
14:20 "Salon gier" - program rozrywkowy
14:50 "Kroniki młodego Indiany Jonesa" - serial
15:45-18:00 Popołudnie z Jedynką
18:00 Wiadomości
18:20 "San Remo w kwiatach" - karnawał na Lazurowym Wybrzeżu
18:50 "Luna park" - program rozrywkowy
20:00 Wiadomości
20:30 Komentarz dnia
20:40 "Trzech mężczyzn i mała lady" - komedia USA 1990, reż. Emile Ardolino (100 min). Amerykanka decyduje się poślubić angielskiego aktora i wyjeżdża z nim do Anglii...
22:25 Wiadomości
22:45 Komentarz dnia
23:30 "Matt Hotel" - serial
0:05 Wiadomości
0:15 Dzisiaj w Parlamencie
0:25 "Zobaczyć i poznać" - magazyn popularnonaukowy
0:55 "Półgłosem" - magazyn publicystyczny
1:10 "Doc Music" - program rozrywkowy

źródło: Dziennik Bałtycki
Awatar użytkownika
TV Trauma
Junior
Posty: 834
Rejestracja: 31 sie 2010, 11:05
x 10
x 4
Kontakt:

Archiwalne ramówki zagranicznych stacji telewizyjnych

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: TV Trauma »

piątek 02.02.1990 r.
Program I TV ZSRR
4:30 Program informacyjno-muzyczny
6:35 Film animowany
6:45 "Bądźcie pierwszymi" - film dok.
7:05 "Arena cudów"
7:55 Człowiek. Ziemia. Wszechświat
8:55 "Ciepłe światło" - film dok.
9:45 "...Do lat szesnastu i więcej"
10:30 Wiadomości
11:00 Z kamerą przez świat
13:30 Zielona lampa - "Obudź w sobie piękno"
14:10 Podróż po Indonezji
14:55 "Obraz" - teleturniej dla młodzieży
16:25 Reklama, komunikaty, informacja
16:30 Wiadomości
17:00 III Ogólnozwiązkowy Festiwal Twórczości Ludowej
17:30 Minuty poezji
17:35 "Zabawka" - film fab.
19:00 Dziennik
19:30 "To było... było..."
19:50 "Spojrzenie"
21:45 Wiadomości
22:10 "Mister Iks" - film tv
23:40 "Rozszerzmy krąg" - program estradowy

źr. Gazeta Współczesna Białystok
Awatar użytkownika
TV Trauma
Junior
Posty: 834
Rejestracja: 31 sie 2010, 11:05
x 10
x 4
Kontakt:

Archiwalne ramówki zagranicznych stacji telewizyjnych

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: TV Trauma »

niedziela 05.02.1995 r.
RAI UNO
6:45 "Świat Quark
7:30 Filmy animowane Zecchino
8:00 "Błękitne drzewko" - program dla dzieci
8:30 "Witajcie w Antoniano" - program dla młodzieży
10:00 "Horyzonty zielonej linii" - informacyjny magazyn rolniczy
10:55 Msza katolicka
11:55 "Słowo i życie" - magazyn katolicki
12:15 "Zielona linia" - magazyn rolniczy
13:30 Wiadomości
14:00 "Niedziela u..." (1) - program kulturalny
15:20 "Zmiana pól" - magazyn piłkarski
15:30 "Niedziela u..." (2)
16:20 Studio sport: najważniejsze wydarzenia
16:30 "Niedziela u..." (3)
18:00 Wiadomości
18:10 Studio sport: ostatnie minuty meczów
18:40 "Niedziela u..." (4) - program kulturalny
20:00 Wiadomości
20:30 Wiadomości sportowe
20:40 "Zwariowana rodzina" - serial
22:25 Sportowa niedziela (1)
23:25 Wiadomości Flesz
23:30 Sportowa niedziela (2)
0:05 Wiadomości
0:15 "Basen Morza Śródziemnego" - magazyn publicystyczny
0:45 "Doc Music" - program rozrywkowy
1:15 "Nędznicy" (1) - spektakl teatralny
2:25 Muzyczne przeboje '68
4:00 Wiadomości

źr. Dziennik Bałtycki
Awatar użytkownika
TV Trauma
Junior
Posty: 834
Rejestracja: 31 sie 2010, 11:05
x 10
x 4
Kontakt:

Archiwalne ramówki zagranicznych stacji telewizyjnych

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: TV Trauma »

sobota 11.02.1995 r.

SAT.1
9:25 „Świat gier” – magazyn
9:55 Studio sport: koszykówka
10:40 „Super!!!” – magazyn rozmaitości
11:10 „Almost an Engel” – komedia kryminalna, USA/Australia 1990 (powt. z piątku)
13:00 „Return of the Man from U. N. C. L. E.” – komedia kryminalna, USA 1983, reż. Ray Austin (92 min)
14:55 „Footloose” – musical, USA 1984, reż. Herbert Ross (102 min)
17:00 „Idź na całość!” – teleturniej
17:55 „Gra o milion” – teleturniej
18:00 Studio sport: piłka nożna
18:30 „Mr Smith” – serial
19:00 Wiadomości
19:25 „Koło fortuny” – teleturniej
20:15 „Das sase Leben des Grafen Bobby” – komedia, Austria, reż. Geza von Cziffra (88 min)
21:55 „Mann-o-Mann” – show
23:00 „Obrotna służąca” – włoski film erotyczny, 1976 (79 min)
0:25 „Crazy Joe” – film kryminalny (94 min)

DSF
8:00 Sporty zimowe: wyścigi psich zaprzęgów (powt.)
9:00 Mistrzowie sportu
9:15 „Sport Container” – reklamy
9:30 „Amazing Games” – (powt.)
10:00 Sporty motorowe: „Monster Trucks” (powt.)
11:00 „Trans World Sport” (powt.)
12:00 Sporty motorowe: „Classic Cars” (powt.)
13:00 „Futbol Mundial” (powt.)
13:30 Bobsleje: MŚ w Winterbergu (1. i 2. przejazd) (na żywo)
16:30 Sporty siłowe: „Austriaccy giganci” (powt.)
17:00 Piłka nożna: Turniej o Puchar DBV w Lohne (na żywo)
20:00 „Trans World Sport” (powt.)
20:55 Piłka nożna: liga hiszpańska (Racing Santander – FC Barcelona) (na żywo)
22:50 Wrestling WCW: walki zawodowców
23:35 Sporty motorowe: „Classic Cars” (powt.)
0:35 „Trans World Sport” (powt.)
1:35 „Best Direct” – reklamy

EUROSPORT
8:30 Snowboard: PŚ Lex Deux Alpes (Francja)
9:00 Narciarstwo – styl klasyczny
11:30 Łyżwiarstwo szybkie
12:00 Narciarstwo alpejskie: MŚ w Sierra Nevada – slalom kobiet (2 przejazd) (na żyw)
13:30 Narciarstwo – styl klasyczny: PŚ w biegach w Oslo – bieg kombinowany: mężczyźni 15 km (na żywo)
14:30 Łyżwiarstwo szybkie: MŚ w Baselga di Pine (Włochy) – mężczyźni 500 m i 5000 m
16:30 Tenis: turnieJ ATP w Dubaju (na żywo)
19:00 Narciarstwo alpejskie: MŚ w Sierra Nevada (najważniejsze wydarzenia)
20:00 Golf: Turespana Open De Canarias w Gran Canaria
22:00 Boks
0:00 Wrestling: walki zawodowców
1:00 Międzynarodowy Informator Motorowy
2:00 Zakończenie programu

DISCOVERY
17:00 Skrzydła nad światem: Legenda Lockhheda – serial dok.
18:00 Skrzydła nad światem: Lancaster i Shackleton – serial dok.
19:00 Skrzydła nad światem: Pionierzy francuskiego lotnictwa – serial dok.
20:00 Skrzydła nad światem: Następcy braci Wrigh – serial dok.
21:00 Wynalazki – magazyn popularnonaukowy
21:30 Poszukiwacze skarbów: Pustynny skarb nazistów – serial dok.
22:00 Drapieżniki – serial przyrodniczy
23:00 Krew i żelazo: III Rzesza w przededniu wojny – serial dok.
0:00 Poza rok 2000 – magazyn popularnonaukowy

MTV
8:00 „Weekend przebojów MTV”
10:00 „Najbardziej poszukiwane – najgorsze teledyski” (Ray Cokes)
10:30 „Zig i Zag” – show
11:00 „The Big Picture” – nowości filmowe
11:30 Brytyjska lista przebojów (Lisa I’Anson)
13:30 „Nowości muzyczne” (Ingo)
14:00 „Weekend przebojów MTV”
17:00 „Zatańcz – Simone zaprasza”
18:00 „The Big Picture” – nowości filmowe
18:30 Wiadomości
19:00 Europejska lista przebojów
21:00 „Bez prądu”: Duran Duran
22:00 „Soul w MTV” (Lisa I’Anson)
23:30 „Nowości muzyczne” (Ingo)
23:30 (???) „Zig i Zag” – show
0:00 „Yo! – RAP w MTV”
2:00 „Najbardziej poszukiwane – najgorsze teledyski” (Ray Cokes)
2:30 „Chill Out Zone” – nocny show MTV

RTL
5:35 – 11:30 Blok programów dla dzieci:
7:20 „Wojownicze żółwie Ninja”
7:45 „Dwa głupie psy”
8:15 „Kowboje z Meksyku”
8:45 „Kapitan Planeta”
9:05 „X-Men” - serial
9:35 „Power Rangers” – serial
10:00 – 11:30 „Disney & Co.”
10:00 „Classic Cartoon”
10:10 „Cudowny worek”, „Syrenka Arielle”
10:45 „Podróż odkryć” – reportaże
10:55 „Bio-Top” – ciekawostki „Goofy i Max”
11:25 „Gra o nagrody” – teleturniej
11:30 „Eerie, Indiana” – serial
12:00 „Wszyscy kochają Julię” – serial
12:30 „Książę z Bel-Air” – serial
13:05 „Pełna chata” – serial
13:40 „Kto tu jest szefem?” – serial
14:15 „Krok za krokiem” – serial
14:45 „Knight Rider” – serial
15:45 „Drużyna A” – serial
16:50 „Beverly Hills, 90210” – serial
17:45 „Melrose Place” – serial
18:45 Wiadomości
19:10 „Małe gwiazdy z playbacku” – show
20:15 „Gra o 100 000 marek” – show
22:15 Studio sport: Boks
23:15 „Gottschalk” – show
0:15 „Sobota nocą” – show
1:15 „Autostopowicz” – thriller, USA 1986, reż. Robert Harmon (93 min). Autostopowicz okazuje się być mordercą psychopatą…
2:50 Magazyn filmowy
3:15 „Cross” – francuski film sensacyjny, 1986 r.

RTL 2
9:00 „Ostrożnie, profesorze!” – komedia przygodowa, USA 1938, reż. Elliott Nugent (100 min)
10:40 „Niech żyje rock’n’roll!” – film muzyczny, USA 1987, reż. Taylor Hackford (135 min)
12:55 „Blue Skies” – musical, USA 1946, reż. Stuart Heisler (125 min)
15:00 „Bagdad” – film przygodowy, USA 1949, reż. Charles Lamont (90 min)
16:30 „Przyjaciółka mego męża” – niemiecki film obyczajowy, 1957, reż. Axel von Ambesser (105 min). Architekt, niedoceniany przez własną żonę, zakochuje się w projektantce mody…
18:15 „Żenię się z rodziną” – serial
19:10 „Duszą i ciałem” – serial
20:00 Wiadomości
20:15 „Szpieg, który mnie kochał” – angielski film sensacyjny, 1977, reż. Lewis Gilbert (145 min). Brytyjski superagent wraz z rosyjską agentką próbują zapobiec wielkiej katastrofie…
22:40 „Fantastyczne opowieści” (1/13) – serial s-f, USA (40 min). Ziemia została wyludniona, a jedynym, który przeżył, okazuje się być pilot lądującego statku kosmicznego…
23:20 „Rambo II” – film sensacyjny, USA 1985, reż. George Pan Cosmatos (105 min). Byłemu komandosowi powierzono misję odszukania amerykańskich jeńców wojennych w Wietnamie…
1:05 „Wonderwall” – angielski film obyczajowy, 1969, rez. Joe Massot (95 min). Młody naukowiec odkrywa… świat kobiet i miłości…
2:40 Magazyn reklamowy

PRO 7
9:05 „Szkoła zwariowanych potworów”
9:30 „Taz-Mania”
9:55 „Sok z żuka”
10:20 „Najszybsza mysz Meksyku”
10:50 „Animaniacy”
11:20 „Tom i Jerry”
11:35 „Tom i Jerry”
11:50 „Najprawdziwsze czary” – serial
12:20 „Parker Lewis” – serial
12:50 „Batman” – serial
13:20 „Superboy” – serial
13:45 „Podróże na dno morza” – serial
14:50 „Riptide” – serial (powt.)
15:45 „Pro movie” – magazyn filmowy
16:20 „Il Terrore dei Barbari” – włoski film przygodowy, 1959, reż. Carlo Campogalliani (79 min)
17:55 „Podróż dookoła świata” – serial dokumentalny
18:55 – 19:55 Seriale animowane:
18:55 „Tom i Jerry”
19:15 „Tom i Jerry”
19:25 „Simpsonowie”
19:55 Wiadomości
20:15 „Greystoke: Legenda Tarzana, władcy małp” – angielski film przygodowy, 1984, rez. Hugh Hudson (126 min)
22:45 „Obcy z głębi” – włoski film s-f, 1989, reż. Anthony M. Dawson (87 min). Grupa ekologów przybywa na indonezyjską wyspę, gdzie we wnętrzu czynnego wulkanu składowane są odpady radioaktywne…
0:30 Wiadomości
0:40 „Akta X” – serial
1:35 „Dillinger” – film kryminalny

TNT
6:00 – 20:00 CARTOON NETWORK – seriale animowane:
18:00 „Wieczór z Bugsem i Daffy” (A/S)
18:30 „Gdzie jesteś, Scooby-Doo?” (A/F/H)
19:00 „Kot Tip-Top” (A/F/S/H)
19:30 „Między nami, Jaskiniowcami” (A/F/S/H)
20:00 Wieczór filmowy TNT na temat: „Czynnik akcji”: „Mały Cezar” – film sensacyjny, USA 1931, reż. Mervyn Le-Roy, wyst.: Edward G. Robinson, Douglas Fairbanks Jr., Glend Farrell, Stanley Fields i in. (76 min). Drobny przestępca staje się królem gangsterskiego podziemia… (A/F/S/Fin/Hol/N)
21:30 „Wielki gracz” – film obyczajowy, USA 1934, reż. W. S. Van Dyke, wyst.: William Powell, Clark Gable, Myrna Loy, Leo Carrillo i in. (87 min). Prokurator musi być oskarżycielem w procesie gangstera – swojego przyjaciela z lat dziecinnych… (A/F/S/N/H)
23:10 „The Beast of the City” – film sensacyjny, USA 1932, reż. Charles Brabin, wyst.: Jean Harlow, Walter Houston, Wallace Ford, Jean Hersholt i in. (86 min). Kapitan policji ściga groźnego mordercę… (A/F/S)
0:50 „G-Men” – film sensacyjny, USA 1935, reż. William Keighley (86 min) (A)
2:30 „Doorway to Hell” – film kryminalny, USA 1930, reż. Archie Mayo

TV 5
8:05 Dziennik kanadyjski
8:35 „Bibi i jej przyjaciele”
9:35 Magazyn ekonomiczny
10:05 „Spotkanie z przedsiębiorstwem”
10:20 „A bon entendeur” – magazyn konsumenta
10:45 „Dacryptages” – magazyn dokumentalny
11:10 „Temat Europa” – magazyn
11:40 Magazyn reporterów
12:05 „Co za historia?” – quiz
12:25 „Listy od widzów”
12:45 Dziennik szwajcarski
13:05 „Horyzonty” – magazyn ekonomiczny
13:50 „7 dni w Afryce” (powt.)
14:00 Aktualności z Afryki
15:00 „Mamoires d’exploit” – magazyn sportowy
16:00 Dziennik TV5
16:10 „Młodzi geniusze” – gra
16:45 „Spryciarze” – magazyn naukowy dla młodzieży
17:15 „Les Francofolies de Montreal” – festiwal muzyki
17:45 „Pytania dla mistrza” – gra dla młodzieży
18:15 „Wizje Ameryki” – reportaże
18:30 Dziennik TV5
19:00 Magazyn kulinarny
19:25 Pogoda dla pięciu kontynentów
19:30 Dziennik szwajcarski
20:00 „W imię ojca i syna” (9) – serial
20:55 Pogoda dla pięciu kontynentów
21:00 Dziennik France 2
21:40 „Stracony z pola widzenia” – magazyn zaginionych
23:40 „Mam pewien problem…” – spotkanie z Christine Bravo
0:35 Dziennik Soir 3
1:00 „Bon Week-End” – magazyn satyryczny


źr. Dziennik Bałtycki
Awatar użytkownika
TV Trauma
Junior
Posty: 834
Rejestracja: 31 sie 2010, 11:05
x 10
x 4
Kontakt:

Archiwalne ramówki zagranicznych stacji telewizyjnych

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: TV Trauma »

środa 13.02.1980 r.
Telewizja radziecka
6:00 Program informacyjny "Czas"
6:50 Gimnastyka poranna (kolor)
7:15 "Lenin w Polsce" - film fabularny
8:50 Koncert orkiestry instrumentów ludowych Pałacu Kultury Omskiej Fabryki Silników
12:50 "Budapeszt" - film dokumentalny
13:20 Szkoła szachistów (kolor)
13:50 Twoja Leninowska Biblioteka
14:20 Odezwijcie się, trębacze!
14:50 Symfonia nr 20 Wolfganga A. Mozarta
15:30 Adresy młodych (kolor)
17:00 Śpiewa Mati Palm - koncert
17:35 Spotkanie z lekarzem i pogadanka na temat szkodliwości alkoholu
18:05 "Staranny pracownik, albo praca mistrza chwili" - spektakl
19:00 Program informacyjny "Czas"
19:45 Na XIII Zimowych Igrzyskach Olimpijskich. Mecz hokejowy ZSRR - Japonia (kolor)

źr. Gazeta Współczesna
Awatar użytkownika
TV Trauma
Junior
Posty: 834
Rejestracja: 31 sie 2010, 11:05
x 10
x 4
Kontakt:

Archiwalne ramówki zagranicznych stacji telewizyjnych

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: TV Trauma »

środa 15.02.1995 r.

TNT
6:00-20:00 CARTOON NETWORK – seriale animowane:
17:00 „Johnny Quest” (A/S)
17:30 „Kapitan Planeta” (A)
18:00 „Wieczór z Bugsem i Daffy” (A/S)
18:30 „Gdzie jesteś, Scooby-Doo?” (A/F/H)
19:00 „Kot Tip-Top” (A/F/S/H)
19:30 „Między nami, Jaskiniowcami” (A/F/S/H)
20:00 Wieczór filmowy TNT na temat: „Nasze ulubione filmy”: „Between Two Worlds” – film obyczajowy, USA 1944, reż. Edward A. Blatt, wyst.: John Garfield, Edmund Gwenn, Eleanor Parker, Sydney Greenstreet i in. (111 min). Statek, na którym znaleźli się ludzie tuż po śmierci, zabierze ich do nieba lub piekła… (A/F/S/N/Fin/Hol)
22:10 „Więzień królewski” – film przygodowy, USA 1937, reż. John Cromwell, wyst.: Ronald Colman, Douglas Fairbanks Jr., Madeleine Carroll, Raymond Massey i in. (101 min). Oparta na powieści Anthony’ego Hope opowieść o angielskim podróżniku, zmuszonym do odegrania roli króla Ruritanii… (A/F/S/H)
0:05 „The Scapegoat” – angielski film kryminalny, 1959, reż. Robert Hamer (92 min) (A)
1:50 „Monsieur Hector” – francuski film obyczajowy, 1941, reż. Maurice de Cammage, wyst.: Fernandel i in. (85 min)

TV5
8:35 „Światła Paryża” (powt.)
9:05 „Fakty” – magazyn (powt.)
10:00 „Encyklopedia audiowizualna” (5): „Ben Gurion”
11:00 „Magazyn europejski”
11:30 „Temat Europa” (powt.)
12:05 „Szansa dla piosenek”
12:45 Dziennik szwajcarski
13:05 „Dom Deschenes” – serial
13:30 „Specjalny wysłannik”
15:00 „Kto żyje” – magazyn medyczny
15:30 „Gość Scully”: „Jacques Verges, znany obrońca ekstremistów politycznych”
16:00 Dziennik TV5
16:10 „Kuchnia muszkieterów” – magazyn kulinarny
16:30 „Bibi i jej przyjaciele” – magazyn dla młodzieży
17:05 „Ogród zwierząt” – magazyn
17:20 „Evasion” – magazyn turystyczny
17:50 „Pytania dla mistrza” – gra
18:15 „Wizje Ameryki” – reportaże
18:30 Dziennik TV5
18:55 Przegląd prasy afrykańskiej
19:00 „Światła Paryża”
19:25 Pogoda dla pięciu kontynentów
19:30 Dziennik belgijski
20:00 Aktualności TV szwajcarskiej
20:55 Pogoda dla pięciu kontynentów
21:00 Dziennik France 2
21:40 „Bohaterki Colette”: „Zboże” – francuski film obyczajowy, reż. Serge Meynard, wyst.: Marianne Basler, Mathieu Roze, Sophie Aubry, Jean-Pierre Bisson i in. (90 min)
23:10 „Bulion kulinarny” – magazyn
0:20 Dziennik Soir 3
0:50 „Clare Lamarche” – wywiady
1:35 – 4:00 Powtórzenia programów:
1:35 „Szansa dla piosenek”

RAI UNO
6:45 – 9:30 Poranek z RAI UNO:
9:30 Wiadomości Flesz
9:35 „Serce wiecznie młode” – serial
10:00 Wiadomości Flesz
10:05 „Złoto świata” – włoski film muzyczny, 1969, reż. Aldo Grimaldi (80 min). Treść filmu stanowi tło do piosenek Al Bano i Rominy Power…
11:00 Wiadomości z Neapolu
11:45 „Przyjemne i pożyteczne” – magazyn kulturalny
12:30 Wiadomości Flesz
12:35 „Kobieta w historii kryminalnej” – serial
13:30 Wiadomości
14:00 „Premiera” – aktualności kulturalne
14:20 „Salon gier” – program rozrywkowy
14:50 „Kosmos 1999” – serial
15:45 – 17:55 Popołudnie z Jedynką:
17:55 Dzisiaj w Parlamencie
18:00 Wiadomości
18:20 „Niewiarygodne historie” – serial
18:50 „Luna park” – program rozrywkowy
20:00 Wiadomości
20:30 Komentarz dnia
20:45 „Ucieczka niewinnego” – włoski film fabularny, reż. Carlo Carlei (105 min)
22:30 „Świat w oczach dzieci” – program publicystyczny
23:20 Wiadomości
23:30 Sportowa środa
0:25 Wiadomości
0:35 Dzisiaj w Parlamencie
0:45 „Zobaczyć i poznać” – magazyn popularnonaukowy
1:15 „Półgłosem” – magazyn publicystyczny
1:30 Komentarz dnia

źr. Dziennik Bałtycki
Awatar użytkownika
TV Trauma
Junior
Posty: 834
Rejestracja: 31 sie 2010, 11:05
x 10
x 4
Kontakt:

Archiwalne ramówki zagranicznych stacji telewizyjnych

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: TV Trauma »

środa 01.03.1995 r.
NBC SUPER CHANNEL
5:30 Wiadomości NBC
6:00 Wiadomości ITN
6:15 Informacje giełdowe
6:30 Magazyn gospodarczy
7:00 "Dzisiaj" - magazyn informacyjny
9:00 Supersklep
10:00 "Europejskie koło fortuny" - magazyn finansowy
14:00 "Amerykańskie koło fortuny" - magazyn finansowy
17:30 "Financial Times" - magazyn gospodarczy
18:00 "Dzisiaj" - magazyn informacyjny
19:00 Wiadomości ITN
19:30 Studio sport: golf
20:30 "Dateline" - magazyn dla konsumentów (H)
21:30 Magazyn informacyjny (H)
22:00 Wiadomości ITN
22:30 "Wieczór z Jay Leno" - show (H/N)
23:30 "Rozmowy intymne" - talk-show (H/N)
0:00 "Wieczorem o biznesie" - magazyn
0:20 Informacje giełdowe
0:30 Wiadomości NBC
1:00 "Właściwy czas" - magazyn publicystyczny
1:30 "Wieczór z Jay Leno" - show (H/N)
2:30 "Videofashion!" - magazyn mody (H)
3:00 "Geraldo Rivera" - talk-show
4:00 "Dateline" - magazyn dla konsumentów
5:00 Magazyn informacyjny (H)
TV5
10:00 "Encyklopedia audiowizualna" (7): "Darwin"
11:00 "Euromagazyn"
11:30 "Temat Europa" - magazyn
12:05 "Szansa dla piosenek"
12:45 Dziennik szwajcarski
13:05 "Dom Deschenes" - serial
13:30 "Specjalny wysłannik" (powt.)
15:00 "Kto żyje!" - magazyn medyczny
15:30 "Gość Scully": "Laon Schwartzenberg" - wywiady
16:00 Dziennik TV5
16:10 "Kuchnia muszkieterów" - magazyn kulinarny
16:30 "Bibi i jej przyjaciele" - magazyn dla młodzieży
17:05 "Ogród zwierząt" - magazyn
17:20 "Evasion" - magazyn turystyczny
17:50 "Pytania dla mistrza" - gra
18:15 "Wizje Ameryki" - reportaże i wywiady
18:30 Dziennik TV5
18:55 Przegląd prasy afrykańskiej
19:00 "Światła Paryża" - aktualności
19:25 Pogoda dla pięciu kontynentów
19:30 Dziennik belgijski
20:00 Aktualności TV Szwajcarskiej
20:55 Pogoda dla pięciu kontynentów
21:00 Dziennik France 2
21:40 "Bohaterki Colette": "Duet" - francuski film obyczajowy (90 min). Miłość i destrukcyjna zazdrość w wiejskiej scenerii...
23:10 "Bulion kulturalny"
0:20 Dziennik Soir 3
0:40 "Claire Lamarche" - wywiady
1:25 - 4:00 Powt. programów
1:25 "Szansa dla piosenek"
2:05 "Światła Paryża"

źr. Dziennik Bałtycki
Awatar użytkownika
TV Trauma
Junior
Posty: 834
Rejestracja: 31 sie 2010, 11:05
x 10
x 4
Kontakt:

Archiwalne ramówki zagranicznych stacji telewizyjnych

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: TV Trauma »

ČT 1
wtorek 11.04.1995 r.
6:00 Studio 6
8:30 „21”
9:00 Wiadomości
9:05 Pisklęta – pr. dla najmłodszych
9:45 Śpiewnik domowy
9:50 Język angielski dla najmłodszych
10:00 Dynastia Straussów – serial niemiecki
10:55 Walizka – teleturniej
11:35 Lapidarium
11:50 Kronika
12:00 Wiadomości
12:05 Kultura ‘95
12:15 Dawid Oistrach, artysta narodowy – film dok.
13:30 Magazyn chrześcijański
14:10 Janosik – film czeski
15:30 Cudowne lata – serial USA
16:00 Wiadomości
16:05 Sportissimo
17:00 Wega
18:00 Wiadomości
18:05 BOS – prywatyzacja bonowa
18:20 Pierwszoklasiści – serial
19:10 Wieczorynka
19:20 Wieczorem na ekranie
19:30 Wydarzenia; sport
20:00 Kamienica – serial TC (1)
21:25 Czarna owca
21:40 Arena
22:25 Wiadomości
22:35 Alfredzie, Alfredzie – film dok.
0:20 Rajskie ogrody – serial
1:10 „21”
środa 12.04.1995 r.
6:00 Studio 6
8:30 „21”
9:00 Wiadomości
9:05 Wega
10:00 Zwierzęta i ludzie – serial
10:05 Genus – Jaroslav Foglar
11:05 S – magazyn
11:40 Poszukiwanie straconego czasu – serial dok.
12:00 Wiadomości
12:05 Kultura ‘95
12:15 Magazyn ostrawski
13:05 Videofashion
13:30 Osobistości trendu – Eva Veskrnova
13:30 [???] Parki Narodowe Ameryki – serial dok.
14:30 Grają orkiestry dęte
15:10 Pierwszoklasiści – serial
16:00 Wiadomości
16:05 Korzenie – serial USA
16:55 Śpiewnik domowy
17:00 Magion – pr. dla najmłodszych
18:00 Wiadomości
18:05 Propozycje nie tylko na niedzielę – magazyn
18:45 Raj na końcu świata – serial
19:10 Wieczorynka
19:20 Wieczorem na ekranie
19:30 Wydarzenia; sport
20:00 Cudowne lata – serial USA
20:25 Oko
20:50 Maigret – serial
22:20 Sprawca nieznany
22:40 Wiadomości
22:50 Prawo w Los Angeles – serial USA
23:40 Krew, mleko i…
0:25 „21”
0:55 OK POP
czwartek 13.04.1995 r.
6:00 Studio 6
8:30 „21”
9:00 Wiadomości
9:05 Kamienica – serial TC
10:15 Maria Ruzickowa – film dok. (1)
11:25 Genus – Jaroslav Foglar
11:40 Oko
12:00 Wiadomości
12:05 Klub Seniora
12:35 Magion – pr. dla najmłodszych
13:30 Lassie – serial USA
15:00 Mini – maxi
15:55 Auto-moto rewia – magazyn dla zmotoryzowanych
16:25 Przyjemne dreszcze – film (1)
18:00 Wiadomości
18:05 BOS – prywatyzacja bonowa
18:20 Pierwszoklasiści – serial
19:10 Wieczorynka
19:20 Wieczorem na ekranie
19:30 Wydarzenia; sport
20:00 Kamienica – serial TC
21:10 Karolu, przełącz to! – pr. publ.
21:40 Hunter – serial
22:35 Sportissimo
0:05 Cassidy – serial
1:00 „21”

STV1
wtorek 11.04.1995 r.
8:20 Aktualności
9:00 Program dla przedszkolaków
10:00 Alfred de Musset – Spowiedź dziecka – teatr TS
11:10 Co potrafi ulica – Ukryta kamera
11:50 Dialogi o uzależnieniu: A, jak alkohol
14:00 Wiadomości
14:05 Auto-moto-rewia – magazyn
15:00 Orlando di Lasso: Pasja według św. Mateusza
15:40 Studio Kontakt
16:40 Anna z zielonego domu – serial kanad. – 1/8
17:30 Oświata zdrowotna
18:00 Lato Pugwalla – serial
18:30 Poznawanie życia – serial przyrodniczy
19:00 Wieczorynka
19:10 Gry komputerowe
19:30 Dziennik
20:10 Matlock – serial USA
20:55 Informacje Policji Słowackiej
21:05 Press club
22:00 Aktualności
22:40 Arts spectrum – Rembrandt – film dok.
środa 12.04.1995 r.
8:20 Aktualności
9:00 Program dla pierwszoklasistów
9:35 Sport Billy – film anim.
10:00 Matlock – serial USA
10:50 Informacje Policji Słowackiej
10:55 Utwory Ludwiga van Beethovena
11:35 Telewizyjny Klub Niesłyszących
13:50 Wiadomości
13:55 Deutsche Welle
14:25 Sport extra
14:55 Wspaniały świat rekordów Guinessa – serial dok.
15:15 Mała jaskółka – film niem.
15:45 Crn-crn – odpowiedzi na pytania telewidzów
16:45 Anna z zielonego domu – serial kanadyjski
17:30 Klub Rozmarynek
18:00 Invest story
18:30 Koło fortuny – teleturniej
19:00 Wieczorynka
19:10 Magazyn kulinarny
19:20 Wieczorem na ekranie
19:30 Dziennik
20:10 Zdobycie Albanii – hiszpański film historyczny
22:05 900 sekund o książkach
22:20 Aktualności
23:00 Terra X – program publ.
23:20 Cassovia jazz
czwartek 13.04.1995 r.
8:20 Aktualności
9:00 Dziecięca Nike – teleturniej
9:40 Halo, tu Wikina
10:20 J. Jesenski: Wieczerza – teatr TS
11:35 Rewia kulturalna
12:05 900 sekund o książkach
12:20 Lumen 2000
14:45 Protagoniści – serial dok.
15:05 Coś jak głowa – serial dok.
15:35 Studio Kontakt
16:35 Anna z zielonego domu – serial kanad.
17:30 Magazyn popularnonaukowy
17:45 Telewizyjny Kalejdoskop Informacyjny
18:00 Tajemniczy rycerz – serial kanad.
18:30 Teleweekend – magazyn turystyczny
19:00 Wieczorynka
19:10 Gry komputerowe
19:30 Dziennik
20:10 Córka wspaniałej mamy – film USA
21:05 Gra o Nike – teleturniej
21:40 Teleflash moda
22:00 Aktualności
22:45 Film kontra kasety wideo
23:15 Narzeczony z Copacabany – brazylijski serial kryminalny
0:05 Kredyt – magazyn ekonomiczny
STV2
wtorek 11.04.1995 r.
16:25 Wiadomości
16:30 Język francuski
17:00 Was?
17:35 Bill Cosby Show – serial USA
18:00 Wiadomości regionalne
18:30 Wieczorynka
18:40 Manuela – serial
19:30 Dziennik
20:05 Wielkie dni naszego stulecia – serial dok.
21:00 Kopalnia soli na Słowacji – film dok.
21:35 Drogi sukcesu – serial dok.
22:05 Biały król, czerwona dama – film
23:25 Wydarzenia
środa 12.04.1995 r.
16:15 Spotlight English
16:45 MŚ gr. „B” w hokeju na lodzie: Wielka Brytania – Słowacja
19:30 Dziennik
20:05 Kredyt – magazyn ekonomiczny
20:35 Slovnaft 100
21:40 Losowanie 5 z 40
21:45 Ekspedycja do magicznych światów – niemiecki film dok.
22:30 J. Jesenski: Wieczerza – teatr TS
23:45 Wydarzenia
czwartek 13.04.1995 r.
15:55 Wiadomości regionalne
16:25 Este pais
16:55 MŚ gr. „B” w hokeju na lodzie: Japonia – Słowacja
19:30 Dziennik
20:05 Subiektyw
20:35 Lekarz i ty – nowotwór złośliwy
20:55 Studio sport
22:30 Temat: bezpieczeństwo obywateli
23:40 Wydarzenia
NOVA
wtorek 11.04.1995 r.
5:00 Śniadanie z Novą
8:30 Przygoda Tentena – francuski serial anim.
9:00 Tak płynie czas – serial USA
9:45 Krokodyl Dundee – serial austr.
11:25 Obywatelskie judo
11:45 Helena i jej chłopcy – serial fr.
12:15 Studio sport
13:00 Ryzyko – teleturniej
13:30 Opakowanie – serial bryt.
14:30 M. A. S. H. – serial USA
14:55 Tak płynie czas – serial USA
15:40 Młodzi i niespokojni – serial USA
16:25 Helena i jej chłopcy – serial francuski
17:00 Dallas – serial USA
18:00 Ryzyko – teleturniej
18:25 Majsterkowicz Tom – serial USA
18:50 Dinozaury – serial anim.
19:30 Wydarzenia; sport
20:00 Program rozrywkowy – Ukrytą kamerą
21:00 Superman – serial USA
21:50 Właśnie dziś
21:55 M. A. S. H. – serial USA
22:20 Opakowanie – serial USA
23:15 Dlaczego?
23:35 Ten, kto bierze brudne pieniądze – serial niemiecki
0:25 Nova w środę
środa 12.04.1995 r.
5:00 Śniadanie z Novą
8:30 Dinozaury – serial anim.
9:00 Tak płynie czas – serial USA
9:45 Superman – serial USA
10:35 Program rozrywkowy – ukrytą kamerą
11:25 Dlaczego?
11:45 Helena i jej chłopcy – serial francuski
12:20 Dallas – serial USA
13:10 Ryzyko – teleturniej
13:35 Opakowanie – serial brytyjski
14:30 M. A. S. H. – serial USA
14:55 Tak płynie czas – serial USA
15:40 Młodzi i niespokojni – serial USA
16:25 Helena i jej chłopcy – serial francuski
17:00 Dallas – serial USA
18:00 Ryzyko – teleturniej
18:25 Jump Street 21 – serial krym. USA
19:20 Pogoda
19:30 Wydarzenia; sport
20:00 Przedłużony czas – film czeski
21:35 Właśnie dziś
21:40 Prosto w oczy
22:20 M. A. S. H. – serial USA
22:50 Opakowanie – serial brytyjski
23:40 Film kryminalny
0:30 Nova w czwartek
czwartek 13.04.1995 r.
5:00 Śniadanie z Novą
8:30 Majsterkowicz Tim – serial USA
9:00 Tak płynie czas – serial USA
9:45 Przedłużony czas – film czeski
11:15 Helena i jej chłopcy – serial fr.
11:45 Dallas – serial USA
12:45 Ryzyko – teleturniej
13:15 Survival – serial
13:40 Opakowanie – serial bryt.
14:30 M. A. S. H. – serial USA
14:55 Tak płynie czas – serial USA
15:40 Młodzi i niespokojni – serial USA
16:25 Helena i jej chłopcy – serial fr.
17:00 Dallas – serial USA
18:00 Ryzyko – teleturniej
18:25 Wspaniały świat Walta Disneya – serial anim.
19:30 Wydarzenia; sport
20:00 To morderstwo, napisała – serial USA
21:00 Telebingo
22:00 Właśnie dziś
22:05 M. A. S. H. – serial USA
22:35 Opakowanie – serial bryt.
23:30 Dlaczego?
23:50 Bogaty gigolo – film niemiecki
0:40 Nova w piątek

źr. Trybuna Śląska
Awatar użytkownika
TV Trauma
Junior
Posty: 834
Rejestracja: 31 sie 2010, 11:05
x 10
x 4
Kontakt:

Archiwalne ramówki zagranicznych stacji telewizyjnych

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: TV Trauma »

sobota 06.05.1995 r.
ČT1
7:30 „21”
8:00 Wspaniała paczka – serial – 1.
8:20 Pająk
8:30 Język angielski dla najmłodszych
8:40 Hip, Hap, Hop – teleturniej
9:15 Z wizytą w Warner Bros TV
9:35 Krok za krokiem – serial USA
10:00 Wiadomości
10:05 Kanafas
11:00 Gorący wiatr z Południa – serial USA – 8.
11:45 Simpsonowie – serial anim. USA
12:10 Ostatnie dni II wojny światowej w sercu Europy – serial – 1., 2.
12:40 Utwory Wolfganga Amadeusza Mozarta
13:40 Piękna i bestia – film
15:10 Moja księga dżungli – film przyrodniczy
15:30 W Starym Kinie – Szczęśliwej podróży – film czeski
16:55 Grają orkiestry dęte
17:35 Magazyn rolniczy
18:00 Wiadomości
18:05 Odpowiedzi na listy telewidzów
18:20 Piosenki
19:05 Domowe śpiewanie
19:10 Wieczorynka
19:20 Wieczorem na ekranie
19:30 Wydarzenia; sport
20:00 Grzechy dla miłośników detektywek – serial
21:15 Powrót Mr Beana
21:40 Wiadomości
21:45 Magazyn sportowy
22:00 Rocky – film USA
23:55 Shogun – serial USA – 1.
1:30 Kinobox ’95 – magazyn filmowy
2:05 Videofashion – 14.
2:30 Lista Przebojów

NOVA
7:30 Nova w sobotę
7:35 Filmy animowane
8:00 Wspaniały świat Walta Disneya – filmy dla dzieci
8:45 Różowa pantera – film anim.
9:05 Marynarz Popeye – serial anim.
10:30 Zorro – serial USA
10:55 Hardcastle i McCormick – serial USA
11:50 Gumonie
12:00 Dzwońcie do dyrektora
12:30 Magazyn sportowy
13:20 Twierdza Boyard – teleturniej
15:35 Grizlly – król gór – film USA
17:10 To morderstwo, napisała – serial USA
18:00 Dynastia – serial USA
18:50 Nowe przygody Lassie – serial przygodowy USA
19:20 Pogoda
19:30 Dziennik; sport
20:00 Wirujący seks – film USA
21:50 Właśnie dziś – publicystyka
21:55 Amerykański kickboxer – film akcji USA
23:25 Catherine – film erot.
1:00 Nova w niedzielę

Telewizja słowacka
STV1

8:00 Aktualności
8:40 Safari za kamerą
9:05 Program dla dzieci
9:45 Bajka
10:10 Flintstonowie – serial
10:45 Dziecięca Nike – teleturniej
11:25 50. rocznica wyzwolenia – parada wojskowa – bezpośrednia transmisja
13:00 Żywa planeta – film przyrodniczy
13:55 TV Klub Niesłyszących
14:25 Lumen 2000
14:50 Polarity
15:30 Triangl – Lista przebojów
17:00 Wielkie cywilizacje oczyma V. Zamarowskiego
17:25 Baywatch – serial USA
18:10 Zalotnik
19:00 Wieczorynka
19:10 Małe powieści biblijne
19:15 Magazyn katolicki
19:30 Dziennik
20:10 Telemuza – bezp. trans.
21:15 Szkoła powszechna – film czeski
22:55 Publicystyka
23:05 Studio sport
23:30 Upadek do ciemności – film USA
1:05 Miłość od pierwszego wejrzenia – film portugalski

STV2
11:55 Knight Rider
13:30 Magazyn węgierski
14:00 Stopki
14:25 Film dokumentalny
14:55 Dzisiaj gra…
15:25 NBA action
15:55 MŚ w hokeju na lodzie
18:30 Wieczorynka
18:40 Manuela – serial
19:30 Dziennik
19:55 Sport
20:05 Kapitan James Cook – serial
20:55 Euro krzyk
21:15 A propos, film
21:45 Recital Tiny Turner
22:40 Wydarzenia

źr. Trybuna Śląska
ODPOWIEDZ

Wróć do „Wspomnienia”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości