Archiwalne ramówki zagranicznych stacji telewizyjnych

Historia telewizji w Polsce i na świecie. Nieistniejące kanały telewizyjne odbierane w naszym kraju.
Awatar użytkownika
TV Trauma
Junior
Posty: 833
Rejestracja: 31 sie 2010, 11:05
x 10
x 4
Kontakt:

Archiwalne ramówki zagranicznych stacji telewizyjnych

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: TV Trauma »

Wszystkie, opublikowane w tygodniku rybnickim "Nowiny" ramówki telewizji czechosłowackiej z Ostrawy na maj 1960 r.:
niedziela 01.05.1960 r.
15:00 „Było to w maju” – komedia film. prod. czechosłow.
17:00 W programie dla dzieci: „Smok” – film prod. francusko-chińskiej
19:00 Dziennik telewizyjny
19:30 Piosenki o pokoju i przyjaźni
19:40 „Majowe pozdrowienie” – program rozrywkowy
21:00 Transmisja z wielkiej estrady międzynarodowej z Berlina
22:30 Ostatnie wiadomości dziennika telewizyjnego
22:50 Program filmowy
poniedziałek 02.05.1960 r.
9:50-10:30 Start do Wyścigu Pokoju
15:25-17:30 Sprawozdanie telewizyjne z I etapu
18:30 „Wczoraj i dziś” – program dla dzieci
19:00 Tygodniowy przegląd wydarzeń
19:30 A. Twardowskij, „Wasyl Torkin” – inscenizacja
20:50 „Kierunek Praga” – koncert
21:20 Tygodnik telewizyjny
21:55 Program filmowy
22:15-22:40 Sprawozdanie z Wyścigu Pokoju
wtorek 03.05.1960 r.
16:15-18:00 Sprawozdanie telewizyjne z II etapu
19:00 Dziennik telewizyjny
19:15 Głos ma Ostrawa
19:30 Ciekawska kamera
20:00 „Milcząca barykada” – film prod. czechosł.
22:03 Głos ma Ostrawa
22:15-22:40 Sprawozdanie z Wyścigu Pokoju
środa 04.05.1960 r.
15:30-17:30 Sprawozdanie telewizyjne z III etapu
19:00 Dziennik telewizyjny
19:30 Program filmowy
20:00 Koncert Reprezentacyjnego Czechosłowackiego Zespołu Pieśni i Tańca
21:30 Dziennik telewizyjny
21:55 Program filmowy
22:15-22:40 Sprawozdanie z Wyścigu Pokoju
czwartek 05.05.1960 r.
17:00 Program dla dzieci
19:00 Dziennik telewizyjny
19:30 Życie kulturalne
20:00 O. Zelenka: „Fuczik” – inscenizacja
21:55 Głos ma Ostrawa
22:15-22:40 Sprawozdanie z Wyścigu Pokoju
piątek 06.05.1960 r.
15:30-16:45 Sprawozdanie telewizyjne z IV etapu
19:00 Dziennik telewizyjny
19:45 A. Stranska: „Zapomniane życie” – inscenizacja
sobota 07.05.1960 r.
15:50-18:55 Sprawozdanie telewizyjne z V etapu
19:00 Dziennik telewizyjny
19:30 Z kamerą po świecie
19:50 Śpiewamy!
20:00 Piosenki minionego 15-lecia
21:30 Dziennik telewizyjny
niedziela 08.05.1960 r.
11:00 Transmisja z Sali Hiszpańskiej zamku Praskiego
15:40-16:50 Sprawozdanie telewizyjne z VI etapu
19:00 Aleksandrovci: „Kierunek Pokój” (przedstawienie telewizyjne)
20:45 15 zwycięskich lat
poniedziałek 09.05.1960 r.
9:15-10:45 Rewia sił zbrojnych
14:40-15:50 VII etap Wyścigu Pokoju
19:00 Dziennik telewizyjny
19:30 W 15. rocznicę wyzwolenia
20:00 „Godzina przed Lutym” – inscenizacja wg Jaroslava Dietla
22:30 Na antenie Ostrawa
22:50 Sprawozdanie z Wyścigu Pokoju
wtorek 10.05.1960 r.
16:00-17:30 VIII etap Wyścigu Pokoju
19:00 Dziennik telewizyjny
19:30 Chleb rodzi się w ogniu
20:00 Dziesięć odpowiedzi
21:55 Na antenie Ostrawa
22:15 Sprawozdanie z Wyścigu Pokoju
środa 11.05.1960 r.
16:00 Program dla przedszkolaków
19:00 Dziennik telewizyjny
19:40 Co ujrzycie w kinach
20:00 „Śmiali ludzie” – film prod. radzieckiej
21:40 Na antenie Ostrawa
22:15 Sprawozdanie z Wyścigu Pokoju
czwartek 12.05.1960 r.
16:00-17:30 IX etap Wyścigu Pokoju
19:00 Dziennik telewizyjny
19:30 Program filmowy
20:00 „Mosty na Wschód” – inscenizacja wg V. Mnaczki
21:55 Na antenie Ostrawa
22:15 Sprawozdanie z Wyścigu Pokoju
piątek 13.05.1960 r.
15:30-17:30 X etap Wyścigu Pokoju
18:00 Przygotowujemy się do II Krajowej Spartakiady
19:00 Dziennik telewizyjny
20:00 Muzyka rozbrzmiewa z Pragi
22:00 Dziennik telewizyjny
22:15 Sprawozdanie z Wyścigu Pokoju
sobota 14.05.1960 r.
15:00-17:30 XI etap Wyścigu Pokoju
19:00 Dziennik telewizyjny
19:30 Z kamerą po świecie
19:50 Śpiewamy!
20:00 „Brzydula” – film prod. czechosł.
21:30 Piosenki humorystyczne
22:15 Sprawozdanie z Wyścigu Pokoju
22:40 Cyrk na blasze – program rozrywkowy
niedziela 15.05.1960 r.
10:00 Program dla wsi
10:30 Program dla dzieci
14:30-17:30 XIII etap Wyscigu Pokoju
19:00 Dziennik telewizyjny
19:30 Piosenki o pokoju i przyjaźni
19:40 „Generalska czapka” – opowieść z filmu „Majowe gwiazdy”
20:00 Balet radziecki
21:20 Występ solistów Narodniho Divadla
22:15 Sprawozdanie z Wyścigu Pokoju
poniedziałek 16.05.1960 r.
16:00-17:30 XIII etap Wyścigu Pokoju
19:00 Telewizyjny przegląd tygodnia
19:30 „Martin Kukuczin” – film dokum.
20:00 „Miłość za miłość” – premiera przedstawienia VUS
21:55 Dziennik telewizyjny
22:15-22:40 Sprawozdanie z Wyścigu Pokoju
wtorek 17.05.1960 r.
18:00 Program dla dzieci i młodzieży
19:00 Dziennik telewizyjny
19:30 Kwadrans dla pań
19:45 Dziękujemy przy pomocy piosenki
20:05 „Gdy tańczą róże” – komedia
środa 18.05.1960 r.
16:00 Program dla przedszkolaków
19:00 Dziennik telewizyjny
19:30 Ciekawska kamera
20:00 „Który z nas” – dramat filmowy prod. radz.
czwartek 19.05.1960 r.
18:00 Program dla dzieci – Zajmująca fizyka
19:00 Dziennik telewizyjny
19:30 „Iskra” – II cz. opowieści filmowej „Majowe gwiazdy” prod. czechosł.-radz.
20:00 „Jeszcze dwa dni” – piąty odcinek przygód rodziny Blahów
20:45 Chwila popularnych melodii
piątek 20.05.1960 r.
18:00 Przygotowujemy się do II Krajowej Spartakiady
19:00 Dziennik telewizyjny
19:45 Trybuna Wyścigu Pokoju
21:00 „Uroki Brazylii” – film fab. z cyklu „Wędrujemy po świecie”
sobota 21.05.1960 r.
16:00-17:00 „Praska Wiosna 1960”
18:00 „Jaskółka” – program dla dzieci
19:00 Dziennik telewizyjny
19:30 Z kamerą po świecie
19:50 Śpiewamy
20:00 „Ludzie z książką” – kabaret literacki
21:30 Film fab. prod. NRD
niedziela 22.05.1960 r.
9:30 Program dla wsi
10:00 Program dla dzieci
10:30 Spotkanie w Warszawie
17:25-19:15 Transmisja sportowa
19:30 Dziennik telewizyjny
20:00 Piosenki o pokoju i przyjaźni
20:10 „Rio – 40° w cieniu” – brazylijski film nauk.
poniedziałek 23.05.1960 r.
18:00 Program dla dzieci starszych
18:30 Przegląd sportowy
19:00 Telewizyjny przegląd aktualności
19:30 Dmitrij Szostakowicz: „Zaczarowany sad” – operetka
wtorek 24.05.1960 r.
17:30 „Detektyw” – film dla dzieci
19:00 Dziennik telewizyjny
19:30 Dziesięć odpowiedzi
21:15 „Praska wiosna 1960” – międzynarodowy festiwal muzyczny
środa 25.05.1960 r.
16:00 Program dla przedszkolaków
16:30-18:00 Szkoła kibica sportowego
19:00 Dziennik telewizyjny
19:30 Uwaga! Rozpoczynamy! Kamera!
20:00 V. K. Klicpera: „Wojna żon” – przedstawienie telewizyjne
czwartek 26.05.1960 r.
18:00 Program dla dzieci
19:00 Dziennik telewizyjny
19:30 „My, pracujący lud Czechosłowacji” – spotkanie z okazji projektu nowej ustawy
20:30 „Co wiecie o Bułgarii” – reportaż telewizyjny
piątek 27.05.1960 r.
18:00 Program dla dzieci
19:00 Dziennik telewizyjny
19:45 „O każdej godzinie” – film
21:15 „Życie na poddaszu” – opowieść z filmu „Majowe gwiazdy”
sobota 28.05.1960 r.
15:00-18:00 Spartakiada obwodowa – transmisja
19:00 Dziennik telewizyjny
19:30 Z kamerą po świecie
19:50 Śpiewamy!
20:00 J. Maresz: „Huragan D” – opowieść detektywistyczna z optymistycznym zakończeniem
21:00 „Cesarski piekarz” – film fab. prod. czechosłowackiej, cz. I
22:30 Dziennik telewizyjny
22:50 Rozwiązanie zagadki detektywistycznej „Huragan D”
niedziela 29.05.1960 r.
10:30 Program dla dzieci
15:55-18:45 Transmisja sportowa
19:00 Dziennik telewizyjny
19:30 Piosenki o pokoju i przyjaźni
19:40 „Cebulka” – opowieść z filmu „Majowe gwiazdy”
20:00 P. I. Czajkowski: „Jezioro łabędzie” – balet
poniedziałek 30.05.1960 r.
18:00 Program dla dzieci
18:30 Przegląd sportowy
19:00 Telewizyjny przegląd tygodnia
19:30 „Szczęśliwe chwile” – przedstawienie
21:00 Uroczysta majówka akademicka
wtorek 31.05.1960 r.
18:00 Sam na sam z przyrodą
19:00 Dziennik telewizyjny
19:15 Na antenie Ostrawa
19:30 Kwadrans dla pań
19:45 Program filmowy
20:05 „Świat na kółkach” – program rozrywkowy
Awatar użytkownika
TV Trauma
Junior
Posty: 833
Rejestracja: 31 sie 2010, 11:05
x 10
x 4
Kontakt:

Archiwalne ramówki zagranicznych stacji telewizyjnych

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: TV Trauma »

sobota 10.06.1995 r.
ČT1
7:30 "21"
8:00 Wspaniała paczka - serial
8:20 Język angielski dla najmłodszych
8:35 Hip, Hap, Hop - teleturniej dla dzieci
9:10 Pająk
9:15 Przygody Animków - serial anim.
9:35 Alf - serial
10:00 Wiadomości
10:05 Kanafas
11:00 Gorący wiatr z południa - serial USA
11:50 Utwory W. A. Mozarta
12:25 Studio reporterów
12:50 Simpsonowie - serial anim.
13:15 Straceni z puszczy - serial kanadyjski
14:50 Moja księga dżungli - serial przyrodniczy
15:10 Jedna z miliona - komedia czeska
16:55 Grają orkiestry dęte
17:35 Nasza wieś
18:00 Wiadomości
18:05 Słowo na niedzielę
18:15 Piosenki
19:00 Odpowiedzi na listy telewidzów
19:10 Wieczorynka
19:20 Wieczorem na ekranie
19:30 Wydarzenia
20:00 Computer baby - film
21:05 Mr. Bean - komedia
21:30 Wiadomości
21:40 Trzęsienie ziemi - film USA
23:40 Bramki, punkty, sekundy
23:50 Shogun - serial USA
1:25 Kinobox - magazyn filmowy
2:00 Videofashion
2:25 Marlboro Rock in - koncert rockowy
NOVA
7:30 Nova w sobotę
7:35 Filmy animowane
8:00 Wspaniały świat Walta Disneya
9:00 Przygody Teddy'ego Ruxpina - serial nim.
9:20 Różowa pantera - serial anim.
9:40 Zorro - serial przyg. USA
10:05 Jump Street 21 - serial USA
10:55 Hardcastle i McCormick - serial USA
11:50 Gumisie
12:00 Dzwońcie do dyrektora
12:30 Sportżurnal
13:15 Twierdza Boyard
14:25 Cyrki świata - serial dok.
15:25 Prawo wyboru - film USA
17:05 To morderstwo, napisała - serial USA
18:00 Dynastia- serial USA
18:50 Nowe przygody Lassie - serial przyg. USA
19:20 Pogoda
19:30 Dziennik; sport
20:00 Awanturnik - film francuski
21:50 Właśnie dziś
21:55 Ciało jako dowód - film USA
22:40 Obóz miłości - film erot.
1:15 Nova w niedzielę
STV 1
8:20 Aktualności
9:00 Poszukiwanie szczęśliwej chwili - film
9:30 Magazyn dla dzieci
11:05 Okup za naczelnika - film
11:00 Żywa planeta - serial przyr.
12:25 Magazyn dla niepełnosprawnych
12:55 Lumen 2000
13:25 Zawód: szklarz
13:45 Koncert dla dzieci z domów dziecka
14:45 Nagroda Dunaja
16:15 Rhytmick
16:55 Wielkie cywilizacje oczyma V. Zamarowskiego - serial dok.
17:20 Cash i Company - serial austr.
18:10 Propozycje nie tylko na niedzielę
18:45 Magazyn dla panów
19:00 Wieczorynka
19:20 Wieczorem na ekranie
19:30 Dziennik
20:10 Dziś wieczorem gram ja - pr. rozrywkowy
20:30 Klucz - teleturniej
22:10 Magazyn sportowy
22:40 Śmiertelna frekwencja - thriller francuski
0:15 Miłość od pierwszego wejrzenia - serial

źr. Trybuna Śląska
Awatar użytkownika
Giovanni
Obserwator
Posty: 447
Rejestracja: 11 wrz 2017, 19:25
x 50
x 40

Archiwalne ramówki zagranicznych stacji telewizyjnych

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Giovanni »

Ludziska znalazłem prawdziwy cymesik ramówki ( co prawda niekompletne ale mimo wszystko zawsze coś) nieistniejącej już francuskiej stacji La Cinq
http://lacinq.tv.free.fr/grille/grille.htm
Uwielbiam alternatywną historię ,jestem kibicem Legii i najchętniej cofnąłbym czas ;D
ODPOWIEDZ

Wróć do „Wspomnienia”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości