Archiwalne ramówki zagranicznych stacji telewizyjnych

Historia telewizji w Polsce i na świecie. Nieistniejące kanały telewizyjne odbierane w naszym kraju.
Awatar użytkownika
TV Trauma
Junior
Posty: 803
Rejestracja: 31 sie 2010, 11:05
Lokalizacja: woj. dolnośląskie
x 10
x 4
Kontakt:

Archiwalne ramówki zagranicznych stacji telewizyjnych

Post autor: TV Trauma » 27 gru 2016, 18:25

PREMIERE - jeden z pierwszych kodowanych, płatnych telewizyjnych kanałów filmowych-premium w Niemczech.

poniedziałek 01.07.1991 r.
7:00 CNN
8:00 Der Zauberer von OZ – anim.
8:30 Die Phantastische Geisternacht – thriller, 97’
10:10 Eine Unwürdige Frau – dr., ang., 103’ (1989)
12:00 Kino ’91 – mag.
12:30 Tacheles
13:00 Premiere Programmvorschau
13:15 Das Oberst Gebot – dr., USA, 94’ (1989)
14:50 Blondie und Dankwart – USA (1989)
15:15 Frederic und Das Freudenmédchen – kom. franc.-niem., 90’ (1989)
18:30 Pinocchio – anim.
19:00 Alf – serial
19:30 Star Trek – serial
20:15 Grosstadtsklaven – dr., 120’, USA (1988)
22:15 Topspiele
23:45 Trancers – s-f, USA 73’ (1985)
1:00 Nächtliche Sensucht – dr., franc., 94’ (1988)

wtorek 02.07.1991 r.
7:00 CNN
8:00 Pinocchio – serial anim.
8:30 Mrs Crosby und das Geheimnis von Nimh – rys., USA, 79’ (1982)
9:50 James Bond 007 – Im Angeschicht (???) des Todes – 130 min., USA, 1985
12:00 Star Trek – serial
12:45 Alf – serial
13:15 Old Gringo – dr., USA, 115’, 1989
15:15 Der Taumer der Beach Boys – muz., USA, 96’, 1990
17:05 American Amok – przyg., USA, 91’, 1980
20:15 Krieger des Himmels – sens., USA, 91’, 1989
21:50 Mistkerie – przyg., franc., 88’, 1989
23:15 Gefährliche Liebschaften – dr., USA, 115’, 1988
1:10 Der Polizistenmörder – dr., USA, 96’, 1988

środa 03.07.1991 r.
7:00 CNN
8:00 Pinocchio – serial
8:30 Akademia Policyjna V – kom., USA, 86’, 1988
10:00 Die Lieben – dok., Jap./Kanada, 1988
10:25 P. O. W. – Prisoner of war – dr., USA, 93’, 1987
12:00 Star Trek – serial
12:45 Alf – serial
13:15 Housekeeping – dr., USA, 112’, 1987
15:10 New York – dok., USA, 50’, 1991
16:15 The Dame Edna Experience – show
17:00 The Top Pee – Wee – kom., USA, 82’, 1988
18:30 Pinocchio – serial
19:00 Alf – serial
19:30 Star Trek – serial
20:15 Nathalie und Gregoire – kom., franc., 82’, 1988
21:40 Brennpunkt L. A. – sens., USA, 109’, 1989
1:05 Predator – sens. USA, 102’, 1987

czwartek 04.07.1991 r.
7:00 CNN
8:00 Pinocchio – serial
8:30 Der Traum der Beach Boys – muz., USA, 96’, 1990
10:10 Der Polizistenmörder – dr., USA, 96’, 1988
12:00 Star Trek – serial
12:45 Alf – serial
13:15 Im Schatten des Korsen – przyg., ang., 84’, 1953
14:40 Grosstadtsklaven – kom., USA, 120’, 1988
16:45 Tiny Toomy – serial
17:15 Trancers – s-f, USA, 73’, 1985
18:30 Pinocchio – serial
19:30 Star Trek – serial
20:15 James Bond 007 – sens., USA, 130’, 1985
22:25 American Amok – przyg., USA, 85’, 1987
23:50 Old Gringo – dr., USA, 115’, 1989
1:45 Die Vergessenen – dr., USA, 96’, 1988
źródło - GAZETA KIELECKA
0 x
Awatar użytkownika
TV Trauma
Junior
Posty: 803
Rejestracja: 31 sie 2010, 11:05
Lokalizacja: woj. dolnośląskie
x 10
x 4
Kontakt:

Archiwalne ramówki zagranicznych stacji telewizyjnych

Post autor: TV Trauma » 28 gru 2016, 13:14

TELE 5
poniedziałek 10.06.1991 r.

8:30 Guten Morgen – program dla dzieci
8:50 Zuhause mit Tele 5
9:45 Hendersonowie – serial
10:35 Spiel mit Feuer – serial
11:05 Wildcat – serial
11:30 Hopp oder Top – show
12:00 Ruck Zuck – quiz
12:30 Vort Ort in Deutschland
13:00 Stadt, Land, Fluss
13:30 Filmy rysunkowe
14:40 Bitte Lächeln
15:30 Wildcat – serial
16:00 Spiel mit Feuer – serial
18:25 Fazit – wiadomości
18:35 Bim bam bino – program dla dzieci
19:20 Wiadomości
19:30 Ruck Zuck – quiz
20:00 Stadt, Land, Fluss
20:25 Hopp oder Top – show
21:00 Nachstreife – serial
22:00 Film fabularny
23:10 Film fabularny
0:40 Ruck Zuck
1:05 Jimmy plays Monterey
1:55 Wiadomości
2:20 Video non stop

źródło: Głos Pomorza

SKY NEWS
poniedziałek 25.11.1991 r.

12:30 Sky News Dayline
13:00 Sky News at Noon
13:30 CBS News (1)
14:00 Sky News at One
14:30 CBS News (2)
15:00 Sky News at Two
15:30 Parliament Live
16:00 Sky News at Three
16:15 Parliament Live Contd
17:00 Sky News at Four
17:30 Beyond 2000
18:00 Live at Five
19:00 Sky News at Six
19:30 Newsline
20:00 Sky World News Tonight
21:30 Beyond 2000
22:00 Sky World News Tonight
23:30 Newsline
0:00 Sky World News Tonight
0:30 CBS News
1:00 Sky World News Tonight
1:30 Newsline
2:00 Sky Newswatch
2:30 CBS News
3:00 Sky Newswatch
3:30 Beyond 2000
4:00 Sky Newswatch
4:30 CBS News
5:00 Sky Newswatch
5:30 Beyond 2000

źródło: Gazeta Kielecka

3 SAT
piątek 12.04.1991 r.

14:30 Noc poślubna w raju – operetka Friedricha Schroedera (Niemcy) 1974 r.
16:00 Operetkowy Coctail – m. in. z Marią Schell
16:45 Wiosna w Wiedniu 1979 – koncert Wiener Symphoniker
17:20 Mini ZiB – program dla dzieci
17:30 Zaginiony książę – serial
18:00 Giełda 3 SAT
18:30 Typy i trendy – Łodzie
19:00 Wiadomości
19:30 Jakub i Adela – serial niemiecki
20:15 Zielone pasmo na horyzoncie – program ekologiczny
21:45 Magazyn kulturalny
21:51 Wiadomości sportowe
22:00 Wiadomości
22:25 Aktualności filmowe
22:55 Wzrastając w Ameryce – kanadyjski film dok. o Morley’u Marksone

sobota 13.04.1991 r.
13:55 Kaktus – magazyn dla dzieci
14:10 Spielhaus – dla dzieci
14:40 Przypadki pana Konstantyna – serial szpiegowski
15:05 Kuchnia austriacka
15:30 Wyścigi samochodowe w Niemczech
17:15 Waltonowie – serial (USA)
19:00 Wiadomości
19:30 Gospodyni – spektatkl Teatru Narodowego w Salzburgu
21:00 Simone de Beauvoir – szkic do portretu
21:35 Magazyn kulturalny
22:20 Nowe drogi muzyki

niedziela 14.04.1991 r.
13:35 Kulturalne wydarzenia tygodnia
14:00 Wyścigi samochodowe z Niemiec
17:05 Wzdłuż i wszerz Niemiec – magazyn
18:00 W poszukiwaniu lepszego świata – dyskusja
19:00 Wiadomości
19:30 To był Dziki Zachód – film fab. (USA) 1961 r.
21:55 Nawrócenie Ferdys Pistora – komedia F. Langera
23:50 Wspomnienia sprzed 25 lat

Źródło: Gazeta Kielecka
0 x
Awatar użytkownika
TV Trauma
Junior
Posty: 803
Rejestracja: 31 sie 2010, 11:05
Lokalizacja: woj. dolnośląskie
x 10
x 4
Kontakt:

Archiwalne ramówki zagranicznych stacji telewizyjnych

Post autor: TV Trauma » 29 gru 2016, 14:00

RTL Veronique, przemianowany po 1989 roku na RTL 4 - holenderska telewizja komercyjna, znana też niektórym z pierwszych posiadaczy zestawów TV-SAT w Polsce.

piątek 02.02.1990 r.
23:25 Berg (serial)
00:10 Wolf
1:15 Film o miłości

sobota 03.02.1990 r.
8:00 Program dla dzieci
21:00 Niezwykła przygoda (film)

niedziela 04.02.1990 r.
8:00 program dla dzieci
16:45 Magazyn narciarski
17:15 Berg (serial)
19:00 Cuda natury

Źródło: Głos Pomorza

piątek 28.06.1991 r.
8:35 Murphy Brown – serial
9:00 Wiadomości
9:05 A świat się kręci – serial
9:50 RTL Text
14:35 Survival – serial przyrodniczy
15:05 Sond and daughters – serial
15:35 The bold and the beautiful – serial
16:00 Telekids – program dla dzieci
17:00 Pogoda
17:05 Loveboat – serial
18:00 Wiadomości
18:25 Prijzenslag – quiz
19:00 Goede tijden slechte tijden – serial
19:30 Wiadomości
19:50 Pogoda
20:00 Rad van fortuin – quiz
20:30 Harry and son – film fab. USA, 1984 r., gra Paul Newman
22:35 Cops – serial USA
23:05 Wiadomości
23:20 Raid on Entebbe – film fab. USA 1977, gra Irvin Kershner
1:55 Kojak – serial USA
2:50 The … … (???) Lord – fab.

źródło: Gazeta Kielecka

SUPER CHANNEL - znany w Polsce między innymi za sprawą nadawanego w TVP2 magazynu rozrywkowo-publicystycznego Bliżej świata (1988-1992) czy telewidzom Katowickiego Programu 3 TVP z audycji Video-Piraci.

sobota 13.01.1990 r.
15:30 Dundee i Culhane (przygody dwóch adwokatów na Dzikim Zachodzie)
16:30 Teatr Dicka Powella (ciekawostki z Hollywoodu)

niedziela 14.01.1990 r.
20:30 Między dwiema kobietami (film)
22:10 Barnaby Jones (film kryminalny)

piątek 02.02.1990 r.
21:00 Podziemna Ameryka (serial)
22:10 Błękitna noc
00:02 Mix-show

sobota 03.02.1990 r.
7:00 Kreskówki
11:00 Mix-show
21:30 Snoocker (serial)
23:40 Oczy nocy (film, horror)

niedziela 04.02.1990 r.
7:00 Program dla dzieci
21:30 Elvis (program biograficzny)

piątek 09.02.1990 r.
20:00 Koncert (dochód przeznaczony na walkę z AIDS)
21:00 Podziemne USA

sobota 10.02.1990 r.
7:00 Kreskówki
11:00 Muzyka, moda, wiadomości
18:30 Ultra sport – dziwne dziedziny
20:30 Wielka dolina (western)
21:30 Sobotnie kino: Stworzeni dla siebie

niedziela 11.02.1990 r.
12:00, 13:30 i 18:30 Mix (muzyka)
18:30 Studio przebojów
20:30 Kino niedzielne

piątek 16.02.1990 r.
18:30 Szlagiery
19:30 Przegląd kronik
20:00 Koncert – Grover Washington
21:00 Podziemie w USA

sobota 17.02.1990 r.
7:00 Kreskówki dla dzieci
18:30 Sport
21:30 Moja ulubiona brunetka (film)
23:00 Impakt (horror)

niedziela 18.02.1990 r.
7:00 Filmy rysunkowe
11:00 Show
12:00 Mix-show
13:00 To, co zostało napisane (rozrywka)
13:30 i 16:30 Mix
18:30 Przeboje

źródło: Głos Pomorza
0 x
Awatar użytkownika
TV Trauma
Junior
Posty: 803
Rejestracja: 31 sie 2010, 11:05
Lokalizacja: woj. dolnośląskie
x 10
x 4
Kontakt:

Archiwalne ramówki zagranicznych stacji telewizyjnych

Post autor: TV Trauma » 31 gru 2016, 11:36

wtorek, 31.12.1991 r.

MTV
10:00 VJ Paul King
13:00 Year in Rock
14:00 VJ Simone
16:00 Wielkie hity - Paul King
17:00 Raport Coca-Coli - Kristiane Backer
17:15 MTV at the Movies
17:30 MTV News at Night
17:45 3 From 1
18:00 MTV Prime
19:00 Yo! MTV Raps Today
19:30 Dial! MTV - Rebecca de Ruvo
20:00 VJ Ray Cokes
22:00 MTV's Wielkie hity
23:00 Raport Coca-Coli
23:15 MTV at the Movies
23:30 MTV News at Night
23:45 3 From 1
0:00 Partyzone

SUPER CHANNEL
10:30 Programy z misji ewangelickiej
10:30 The Mix
11:50 Muzyczne nowości
12:00 Super Shop
12:30 Hang Loose - pr. sportowy
13:00 Japan Business Today
13:30 Survival
14:00 All Mixed Up!
15:00 Wanted
16:00 On the Air
17:50 Muzyczne nowości
18:00 Wyatt Earp
18:30 Drama
19:00 Comedy
19:30 Inside Edition
20:00 Prime sport
21:00 The Science Show
21:30 Magazyn wschodnioeuropejski
22:00 BBC World News
22:30 Wiadomości giełdowe USA
22:45 The Execution - dramat wojenny USA
0:35 Europalia
0:45 Muzyczne nowości
1:00 Blue Night

SAT.1
10:10 Film fabularny
12:05 Koło szczęścia
12:45 Telegiełda
13:35 Bingo
14:00 Film animowany
14:50 Der Spinner- film prod. ang.
16:35 Die Teufelsschlut der wilden Woelfe - film przyg.
17:45 Rodzina Adamsów
18:15 Bingo
18:45 Wiadomości
19:05 Neujahrsansprache des Bundeskanzlers Helmut Kohl
20:15 Dick und Doof: Die Wüstensöhne - film fab. USA
21:25 Der Lachsack
22:15 Porky's - film prod. USA

PRO 7
10:50 Tausend Meilen Staub - serial
11:15 Ganz grosse Klasse
11:40 Night court
12:10 Ein Colt für alle Fälle - serial
13:00 Film fabularny
14:35 Trick 7 - seriale rysunkowe
15:30 Air Force - serial
16:25 Ganz grosse Klasse - serial
16:55 Tenis, Schläger und Kanonen - serial
17:55 Trick 7
20:00 Tagesbild
20:15 Film fabularny
22:20 Film fabularny
0:05 FBI - serial
1:10 Film fabularny

TELE 5
10:35 Hendersonowie
11:00 Wildcat
11:30 Hopp oder Top
12:00 Ruck Zuck
12:25 Länder-Telegramm
12:30 Vor Ort in Deutschland
13:00 Wildcat
13:25 Bim Bam Bino
18:05 Fazit
18:10 Lou Grant
19:00 Ruck Zuck
19:25 Fazit
19:40 Hopp oder Top
20:15 Film fabularny
22:00 Film fabularny
23:50 Toast noworoczny
0;05 Film fabularny
1:30 Ruck Zuck '89
2:00 Worldnews Tonight
2:10 Video non stop

RTL PLUS
10:10 Wettlauf mit dem Tod
11:00 Showladen
11:25 Die wilde Rose
12:10 Der Unsichtbare - serial
13:00 Ein Vater zuviel
13:30 Klan z Kalifornii
14:20 Historia Springfieldów
15:05 Der Clan der Wölfe - serial
15:50 Chips - serial
16:40 Riskant
17:10 Der Preis ist heiss
17:45 Sterntaler
18:00 Die wilde Rose
18:45 Aktualności
19:15 Knight Rider
20:15 Kojak - krym.
22:00 Explosiv
22:55 L. A. Law
23:50 Aktualności
0:00 Film fabularny
1:30 Alfred Hitchcock przedstawia

EUROSPORT
14:00 Sporty samochodowe
14:30 Hokej
16:00 Siatkówka
18:00 Piłka nożna
19:00 Przed olimpiadą w Albertville
19:30 Punktacja za rok 1991
21:00 Sporty samochodowe
21:30 Wiadomości
22:00 Zapasy
23:00 Łyżwiarstwo

ramówki pochodzą z Gazety Kieleckiej oraz z Nowin Jeleniogórskich
0 x
Awatar użytkownika
TV Trauma
Junior
Posty: 803
Rejestracja: 31 sie 2010, 11:05
Lokalizacja: woj. dolnośląskie
x 10
x 4
Kontakt:

Archiwalne ramówki zagranicznych stacji telewizyjnych

Post autor: TV Trauma » 04 sty 2017, 13:31

RAI UNO
sobota 04.01.1992 r.
7:40 Na ty z dziełami sztuki
8:00 Paszport do Europy
9:00 Ciao Italia
11:30 Zobacz – magazyn aktualności
11:55 Prognoza pogody
12:00 TG 1 – Flash
12:05 Maraton lata
13:25 Totalizator sportowy
13:30 Telegiornale – wiadomości
13:55 TG 1 Trzy minuty o…
14:00 Pryzmat – aktualności
14:30 Sportowa sobota
16:15 7 dni w parlamencie
16:40 Klub Disneya
18:00 TG 1 Flash
18:05 Totalizator sportowy
18:10 Notte rock hit parade – stereo
18:40 Atlante – wszechświat, ziemia, natura, człowiek. Prowadzi Adolf Lippi
19:25 Słowo i życie
19:40 Program na jutro
19:50 Prognoza pogody
20:00 Telegiornale – wiadomości
20:25 TG 1 – sport
20:40 Fantastyczne (Włoska loteria)
22:45 TG 1 – Linia nocna
23:00 TG 1 – wydanie specjalne
24:00 TG 1 – Noc – Prognoza pogody
0:30 Sobotni klub filmowy

niedziela 05.01.1992 r.
7:00 Zdefiniować – magazyn
8:15 Świat Quarka – seria przyrodnicza
9:00 Dziennik
10:00 Zielona linia – magazyn (niemiecka wersja językowa)
11:00 Msza święta
11:55 Słowo i życie
12:15 Zielona linia
13:15 TG 1 Una
13:30 TG 1 Nowości
14:00 Toto – TV Radiocorriere (quiz prowadzony przez Fabrizia Moffei i Giovannę Elmi)
14:10 Rzym – Londyn – Hollywood: paszport do kina
15:50 Wiadomości sportowe
16:00 Lata koszmarów
16:50 Wiadomości sportowe
17:00 Zdefiniować – magazyn
18:10 90 minut
18:40 Neapol dawniej i teraz
19:50 Prognoza pogody
20:00 Telegiornale – wiadomości
20:25 TG 1 Sport
20:40 Film TBA
22:15 Sportowa niedziela
23:10 TG 1 – Flash
23:15 Sportowa niedziela
23:45 Zona Cesarini (program Gianni Mina i Rity Tedesco)
0:30 TG 1 – Noc
1:00 Zdefiniować – magazyn
0 x
Awatar użytkownika
TV Trauma
Junior
Posty: 803
Rejestracja: 31 sie 2010, 11:05
Lokalizacja: woj. dolnośląskie
x 10
x 4
Kontakt:

Archiwalne ramówki zagranicznych stacji telewizyjnych

Post autor: TV Trauma » 06 sty 2017, 14:29

TELE 5
poniedziałek 10.06.1991 r.
8:30 Guten Morgen – program dla dzieci
8:50 Zuhause mit Tele 5
9:45 Hendersonowie – serial
10:35 Spiel mit Feuer – serial
11:05 Wildcat – serial
11:30 Hopp oder Top – show
12:00 Ruck Zuck – quiz
12:30 Vort Ort in Deutschland
13:00 Stadt, Land, Fluss
13:30 Filmy rysunkowe
14:40 Bitte Lächeln
15:30 Wildcat – serial
16:00 Spiel mit Feuer – serial
18:25 Fazit – wiadomości
18:35 Bim bam bino – program dla dzieci
19:20 Wiadomości
19:30 Ruck Zuck – quiz
20:00 Stadt, Land, Fluss
20:25 Hopp oder Top – show
21:00 Nachstreife – serial
22:00 Film fabularny
23:10 Film fabularny
0:40 Ruck Zuck
1:05 Jimmy plays Monterey
1:55 Wiadomości
2:20 Video non stop
źródło: GŁOS POMORZA
0 x
Awatar użytkownika
TV Trauma
Junior
Posty: 803
Rejestracja: 31 sie 2010, 11:05
Lokalizacja: woj. dolnośląskie
x 10
x 4
Kontakt:

Archiwalne ramówki zagranicznych stacji telewizyjnych

Post autor: TV Trauma » 07 sty 2017, 12:45

SKY ONE
sobota 13.01.1990 r.
15:00 Zapasy w stylu wolnoamerykańskim
21:00 Alex – życie dziecka (film o nieuleczalnie chorym chłopcu)
niedziela 14.01.1990 r.
21:00 Kapitanowie i królowie (4)
piątek 26.01.1990 r.
0:30 Filmy grozy
sobota 27.01.1990 r.
21:00 Historia Jayne Mansfield (film biograficzny o blond seksbombie)
niedziela 28.01.1990 r.
13:00 Beyond 2000
14:00 To niewiarygodne (niesamowite wyczyny)
23:00 Tydzień w rozrywce
piątek 02.02.1990 r.
20:00 Black Sheep Squadron (serial)
22:00 Hunter (serial)
23:00 Wolnoamerykanka
niedziela 04.02.1990 r.
13:00 Po roku 2000
15:00 Wolnoamerykanka
00:30 Dolina (serial, western)
piątek 09.02.1990 r.
20:00 Szwadron czaarnej owcy (serial wojenny)
21:00 Riptide (serial kryminalny)
22:00 Myśliwy (serial sensacyjny)
23:00 Zapasy-wolnoamerykanka
0:30 Deadly Ernest (program rozrywkowy)
sobota 10.02.1990 r.
16:00 Człowiek z Atlantydy
17:00 Eskadra śmigłowców
18:00 Łódź miłości (komedia)
19:00 Gwiazdy na estradę (finał)
21:00 Wycięte przez cenzurę (zabawne fragmenty)
21:00 (?) Noc odwagi
niedziela 11.02.1990 r.
[według czasu Brytyjskiego o godzinę później, czyli gdy program Beyond 2000 o 13:00, w rzeczywistości o 12:00]

7:00 Fabryka uciech
13:00 Beyond 2000
14:00 To niewiarygodne (ciekawostki)
15:00 Gwiazdy zapasów
19:00 Więzy rodzinne (komedia)
21:00 Bękart (część 1)

11:00 Kumple
13:00 To jest życie
21:00 Tęcza
23:00 Żona szef
1:00 Szalony byk
5:00 Pościg
piątek 16.02.1990 r.
17:30 Show
18:00 Szukamy gwiazdy (show)
19:00 Gra
21:00 Seriale
23:00 Wolnoamerykanka
00:30 Show
sobota 17.02.1990 r.
8:00 Program dla dzieci
12:00 Zwierzęta
14:30 Sport
23:00 Wolnoamerykanka
00:30 Show
niedziela 18.02.1990 r.
13:00 Po roku 2000
15:00 Wolnoamerykanka
16:00 Seriale
21:00 Krzysztof Kolumb (cz. 1 mini serialu)
00:30 Wielka Dolina (serial, western)
0 x
Awatar użytkownika
TV Trauma
Junior
Posty: 803
Rejestracja: 31 sie 2010, 11:05
Lokalizacja: woj. dolnośląskie
x 10
x 4
Kontakt:

Archiwalne ramówki zagranicznych stacji telewizyjnych

Post autor: TV Trauma » 08 sty 2017, 13:37

RAI UNO

środa 08.01.1992 r.
Wiadomości: 7:00, 8:00, 9:00, 10:00, 12:30, 13:30, 18:00, 20:00, 22:50, 24:00
6:55 Poranek z RAI UNO
10:25 Film z serii „Superbabcia”
11:00 Wiadomości z Mediolanu
11:05 „Spróbuj jeszcze raz Harry” – serial
12:00 Bardzo mi miło, jestem RAI UNO (cz. 1)
12:35 Bardzo mi miło, jestem RAI UNO (cz. 2)
13:55 Trzy minuty o… ciekawostki ze świata
14:00 Bardzo mi miło RAI UNO (cz. 3)
14:30 Błękitne drzewo – program dla najmłodszych
15:00 Green – blok programów edukacyjnych
15:00 Dziewczyny i chłopcy
15:30 Nowości na rynku pracy
16:00 BIG! – program dla nastolatków
18:05 Mój Mozart, cz. 3
18:40 Świat Quark – film dok.: „Archipelag zwierząt”, „W sercu Alp”
19:40 Almanach
19:50 Prognoza pogody
20:40 „Urodzeni w czepku” – film, reż. E. B. Cluche, wyst. B. Spencer
22:30 Zeus opowiada (Sąd Parysa)
23:05 Sportowa środa – mistrzostwa Włoch w siatkówce kobiet
0:30 Spotkanie w kinie
0:40 Północ i okolice
1:00 „Porucznik Urszula” – film z 1974 r.
2:45 „Prawo do zabijania” – film z 1986 r.
4:15 „Sępy” – film z 1952 r.
5:40 Rozrywki
6:45 (???) „Davinia”, cz. 3

czwartek 09.01.1992 r.
Dzienniki: 7:00, 8:00, 9:00, 10:00, 12:30, 13:30, 18:00, 20:00, 22:45, 24:00
6:55 – 10:00 Poranek z RAI UNO
10:05 Ekonomika
10:25 Film z serii „Superbabcia”
11:05 „Spróbuj jeszcze raz, Harry” (serial)
11:50 Prognoza pogody
12:00 Bardzo mi miło, jestem RAI UNO (cz. 1)
12:35 Bardzo mi miło, jestem RAI UNO (cz. 2)
13:55 Trzy minuty o…
14:00 Bardzo mi miło, jestem RAI UNO (cz. 3)
14:30 Błękitne drzewo (program dla najmłodszych)
15:00 Prapremiera
15:30 Kroniki włoskie
16:00 BIG! (program dla nastolatków)
18:05 Mój Mozart (cz. 4)
18:40 „Świat Quark” (film dok.): „Zając, kangur i wielka słona pustynia”
19:40 Almanach
19:50 Prognoza pogody
20:40 Creme Caramel – kabaret polityczny
23:00 „Policjanci w mieście” – serial
0:30 Północ i okolice
1:00 „Charlotte” – film
2:30 „Melanie” – film, 1989 r.
4:00 „Za jaką cenę Hollywood?” – film z 1932 r.
5:25 Rozrywki
6:05 „Davinia” (???), cz. 4

piątek 10.01.1992 r.
Dzienniki: 7:00, 8:00, 9:00, 10:00, 12:30, 13:30, 18:00, 20:00, 22:45, 24:00
6:55 – 10:00 Poranek z RAI UNO
10:05 Ekonomia
10:25 Film z serii „Superbabcia”
11:05 „Spróbuj jeszcze raz, Harry” (serial)
11:55 Prognoza pogody
12:00 Bardzo mi miło, jestem RAI UNO (cz. 1)
12:35 Bardzo mi miło, jestem RAI UNO (cz. 2)
13:55 Trzy minuty o…
14:00 Bardzo mi miło, jestem RAI UNO (cz. 3)
14:30 Błękitne drzewo (program dla najmłodszych)
15:00 Przyszłość, antyczność (blok progr. edukacyjnych)
16:00 BIG! (program dla nastolatków)
18:40 „Świat Quark” (film dok.)
19:40 Almanach
19:50 Prognoza pogody
20:40 „Żegnaj Moskwo” (film)
23:00 Od Lenina do Gorbaczowa, było sobie pewnego razu URSS
0:30 Północ i okolice
0:50 Regiony w lustrzanym odbiciu – Lombardia
1:20 „Rollerball” (film z 1975 r.)
3:20 „Zjedz bogacza” (film z 1987 r.)
4:45 „SOS” (serial pt. „Nowa planeta”)
5:40 Rozrywki
6:05 „Czarnobrody pirat” (film z 1952 r.)

sobota 11.01.1992 r.
Dzienniki: 12:00, 18:00, 20:00, 22:45, 24:00
6:55-10:00 Poranek z RAI UNO
7:45 Filmy animowane
8:00 Paszport do Europy (progr. edukacyjny)
8:55 „Blue Deville” (film)
10:30 W RAI zobaczysz wszystko
11:00 Sobotni bazar (cz. 1)
11:55 Prognoza pogody
12:05 Sobotni bazar (cz. 2)
12:30 Check-Up (program o medycynie)
13:25 Wyniki Totalizatora Sportowego
13:30 Wiadomości
13:55 Trzy minuty o…
14:00 Pryzmat (tygodnik kulturalny)
14:30-16:15 Sobota sportowa
14:30 Mistrzostwa Świata w motocyklizmie
15:30 Mistrzostwa Włoch w siatkówce
16:15 Porozmawiajmy przyjaciele (uroczystości na cześć urodzin Antonio Macarotto)
16:45 Disney Club (prog. dla dzieci)
18:05 Wyniki Totalizatora Sportowego
18:10 Piękniejsi, zdrowsi
19:25 Słowa i życie
19:40 Almanach
19:50 Prognoza pogody
20:25 Wiadomości sportowe
20:40 Ten szalony śnieg (gry i zabawy)
23:00 Wydanie specjalne wiadomości
0:30 „Moses Wine detektyw” (film)
2:15 „Chłopiec i policjanci” (film z 1981 r.)
3:40 „Ostateczna misja” (film)
5:15 „Człowiek, który rozmawiał z końmi”. Psy dla dzieci (???)
5:15 (???) Rozrywki
6:00 Europa, Europa (10. spotkanie)

źródło: Słowo Ludu
0 x
Awatar użytkownika
TV Trauma
Junior
Posty: 803
Rejestracja: 31 sie 2010, 11:05
Lokalizacja: woj. dolnośląskie
x 10
x 4
Kontakt:

Archiwalne ramówki zagranicznych stacji telewizyjnych

Post autor: TV Trauma » 14 sty 2017, 14:20

RAI UNO
wtorek 14.01.1992 r.
6:55 Poranek w RAI UNO
10:25 Film z serii „Superbabcia” – „Superbabcia i nowa matrykula”
11:05 Film z serii „Spróbujmy jeszcze raz, Harry”
12:00 „Bardzo mi miło… RAI UNO”
13:55 Trzy minuty o… - ciekawostki ze świata
14:00 „Bardzo mi miło… RAI UNO”, cz. 2
14:30 „Błękitne drzewo” – program dla najmłodszych
15:00 Kronika motoryzacyjna
15:30 Czterdziesty równoleżnik
16:00 „Big!”, program dla nastolatków
17:55 Dziś w parlamencie
18:05 Kupon z oczkiem
18:15 „Italia woła…”, cz. 2
18:50 Quark, „Dzik – pan zarośli”
19:40 Almanach
20:40 Przegląd tygodnia
21:45 „Wysoka klasa chce tak żyć”
0:30 Dziś w parlamencie
0:40 Północ i okolice
1:00 „Ukryte skarby”
1:45 „Długa trasa” – film w reż. P. Gabora, wyk.: J. Savage
3:15 „Bunkier” – film w reż. C. Rees, wyk.: Charles Aznavour
5:00 „Żyjący poza prawem” – film
5:45 Program rozrywkowy
6:05 Film z serii „Davinia” – „Miłość i interesy”
źródło: SŁOWO LUDU

środa 15.01.1992 r.
6:55 Unomattina
7:00, 8:00, 9:00, 10:00 TG1 Mattina
10:05 Unomattina Economia
10:25 Supernonna - telefilm
11:00 Da Milano TG1
11:05 Provaci ancora Harry - telefilm. "Non si pub prevedere tutto"
11:55 Che tempo fa - Prognoza pogody
12:00 Piacere Raiuno, prowadzą Gigi Sabani, Totto Cotugno i Daniela Bonito, w przerwie o 12:30 Tg1 Flash
13:30 Telegiornale
13:55 TG1 - 3 minuti di...
14:00 Piacere Raiuno (c. d.)
14:30 L'albero azzurro
15:00 DSE - Green - "Ragazze e ragazzi"; "Lavoro news"
16:00 BIG! - program dla młodzieży
17:55 Dzisiaj w Parlamencie
18:00 TG1 Flash
18:05 Kupon z oczkiem
18:15 Italia chiamo, C. Pisacane
18:50 Il mondo di Quark
19:40 Almanacco del giorno dopo; Che tempo fa
20:00 Telegiornale
20:40 Il Barbiere di Siviglia - z G. Rossini, reż. Carlo Verdone (część 1)
22:15 TG1 - Linea Notte
22:30 Il Barbiere di Siviglia (część 2)
23:30 TG S - Mercoledi sport
0:15 TG1 Notte; Che tempo fa
0:45 Dzisiaj w Parlamencie
0:55 Piłka nożna. Portugalia - Hiszpania
2:25 Północ i okolice
3:00 TG1 Linea notte
3:15 Gli Avvoltoi - film
4:45 TG1 Linea notte
5:00 Nel regno della Fiaba
5:50 Divertimenti
6:05 Davinia - telefilm
źródło: l'Unita (biblioteka cyfrowa online)

czwartek 16.01.1992 r.
6:55 Poranek w RAI UNO
10:25 Film z serii „Superbabcia” – „Superbabcia i gołębie”
11:05 Film z serii „Spróbujmy jeszcze raz, Harry”
12:00 „Bardzo mi miło… RAI UNO”
13:55 Trzy minuty o… - ciekawostki ze świata
14:00 „Bardzo mi miło… RAI UNO”, cz. 2
14:30 „Błękitne drzewo” – program dla najmłodszych
15:00 Aktualności kulturalne
15:30 Kroniki włoskie
16:00 „Big!”, program dla nastolatków
17:55 Dziś w parlamencie
18:05 Kupon z oczkiem
18:15 „Italia woła…”, cz. 4
18:50 Quark, „Łanie Dalekiego Wschodu”
19:40 Almanach
20:40 „Crem caramel” – program rozrywkowy
23:00 Film z serii „Policjanci w mieście” – „Wizyta u dentysty”
0:30 Dziś w parlamencie
0:40 Północ i okolice
1:25 „Kochać się aż do śmierci” – film w reż. J. Frawleya
3:15 „Wrócił w sobotę…”, film, 1971 r.
5:15 „Tam i z powrotem po Beverly Hills” – film
5:40 Program rozrywkowy
6:05 Film z serii „Davinia” – „Koniec miłości”

piątek 17.01.1992 r.
6:55 Poranek w RAI UNO
10:25 Film z serii „Superbabcia” – „Superbabcia i ustawowy spadkobierca”
11:05 Film z serii „Spróbujmy jeszcze raz, Harry”
12:00 „Bardzo mi miło… RAI UNO”
13:55 Trzy minuty o… - ciekawostki ze świata
14:00 „Bardzo mi miło… RAI UNO”, cz. 2
14:30 „Błękitne drzewo” – program dla najmłodszych
15:00 Program edukacyjny: Przyszłość – starożytność
16:00 „Big!”, program dla nastolatków
17:55 Dziś w parlamencie
18:05 Kupon z oczkiem
18:15 „Italia woła…”, cz. 5
18:50 Quark, „Zegar wewnętrzny”
19:40 Almanach
20:40 „Stracone lata”, film w reż. P. Weira
23:00 „Od Lenina do Gorbaczowa – było sobie raz ZSRR”, cz. 2
0:30 Dziś w parlamencie
0:40 Północ i okolice
1:00 Ukryte skarby, zamurowane miasta
1:45 „Kto ceni Hollywood?”, film w reż. G. Cukora
3:25 „Eureka”, film w reż. N. Roega, wyk.: G. Hackmana
5:30 Program rozrywkowy
6:05 „Notre Dame”, film w reż. W. Dieterle

sobota 18.01.1992 r.
7:40 Na ty z dzielami sztuki
8:00 Paszport do Europy
9:00 Ciao Italia
11:30 Zobacz – magazyn aktualności
11:55 Prognoza pogody
12:00 TG1 – Flash
12:05 Maraton lata
13:25 Totalizator sportowy
13:30 Telegiornale – wiadomości
13:55 TG 1 Trzy minuty o…
14:00 Pryzmat – aktualności
14:30 Sportowa sobota
16:15 7 dni w parlamencie
16:45 Klub Disneya
18:00 TG 1 – Flash
18:05 Totalizator sportowy
18:10 Notte rock hit parade – stereo
18:40 Atlante – wszechświat, ziemia, natura, człowiek. Prowadzi Adolf Lippi
19:25 Słowo i życie
19:40 Program na jutro
19:50 Prognoza pogody
20:00 Telegiornale – wiadomości
20:25 TG 1 – sport
20:40 Fantastyczne (Włoska loteria)
22:45 TG 1 – Linia nocna
23:00 TG 1 – wydanie specjalne
24:00 TG 1 – Noc – Prognoza pogody
0:30 Klub sobotni filmowy

niedziela 19.01.1992 r.
7:00 Zdefiniować – magazyn
8:15 Świat Quarka – seria przyrodnicza
9:00 Dziennik
10:00 Zielona linia – magazyn (niem. wersja językowa)
11:00 Msza święta
11:55 Słowo i życie
12:15 Zielona linia
13:15 TG 1 Una
13:30 TG 1 Nowości
14:00 Toto – TV Radiocorriere (quiz prowadzony przez Fabrizia Moffei i Giovannę Elmi)
14:10 Rzym – Londyn – Hollywood: paszport do kina
15:50 Wiadomości sportowe
16:00 Lata koszmarów
16:50 Wiadomości sportowe
17:00 Zdefiniować – magazyn
18:10 90 minut
18:40 Neapol dawniej i teraz
19:50 Prognoza pogody
20:00 Telegiornale – wiadomości
20:25 TG 1 Sport
20:40 Film TBA
22:15 Sportowa niedziela
23:10 TG 1 – Flash
23:15 Sportowa niedziela
23:45 Zona Cesarini (program Gianni Mina i Rity Tedesco)
0:30 TG 1 – Noc
1:00 Zdefiniować – magazyn
0 x
Awatar użytkownika
TV Trauma
Junior
Posty: 803
Rejestracja: 31 sie 2010, 11:05
Lokalizacja: woj. dolnośląskie
x 10
x 4
Kontakt:

Archiwalne ramówki zagranicznych stacji telewizyjnych

Post autor: TV Trauma » 15 sty 2017, 11:31

wtorek, 15 stycznia 2002 r. (piętnaście lat temu)

LRT
6:00 Dzień dobry
8:00 Serial "Walc przeznaczenia"
8:30 Film anim.
9:00 Filmy anim.
9:30 "Telebimbam"
10:00 Twoja strefa
10:45 W świecie kina
11:00 Ostatnie skrzyżowanie
12:00 Sylwetki
13:00 Program o ekologii
13:30 Czas twórczości
14:00 Krąg etnokultury
14:30 Serial "Walc przeznaczenia"
15:00 "Pokahonta. Księżniczka Indian amerykańskich"
15:20 Encyklopedia Gustawa
16:00 Otwórz drzwi
16:30 Lekcja języka niemieckiego
17:00 Wiadomości (ros.)
17:10 W świecie kina
17:25 Lekcja języka
17:30 Serial "Rodzina Castley'ów"
18:00 Wiadomości
18:10 Serial "Klan"
18:40 Film anim.
19:05 Serial "Walc przeznaczenia"
19:30 Znamiona czasu
20:00 Program europejski
20:30 Panorama
21:02 Sport
21:07 Pogoda
21:10 Loteria "Perlas"
21:15 Film dok.
22:15 Echa Eurowizji 2002
22:20 Magazyn kulturalny
23:00 Wiadomości
23:15 Proszę o głos

LNK
6:50 Film anim.
7:15 Serial "Żołnierskie buty"
7:40 Serial "Izabella"
8:30 Serial "Miłosny trójkąt"
9:20 "Sześć zer - to milion"
10:10 Wiadomości rowerowe
10:25 Dla dzieci
10:50 Serial "Błękitne góry"
11:50 Serial "Królowa mieczów"
12:40 Film akcji "Przeciwko terrorowi", USA 1988
14:25 Film anim.
14:50 Serial anim. "Walka smoków"
15:15 Serial "Bez domu jest źle"
15:45 Serial "Miłosny trójkąt"
16:45 Serial "Izabella"
17:45 Serial "Róża pustyni"
18:45 Wiadomości
19:15 Nurty
20:15 Wiadomości rowerowe
20:30 "ZbTV Live"
21:00 Serial - "Sopranowie: kronika mafii"
22:00 Wiadomości
22:20 Serial "Pokój przyjęć"
23:10 Niebezpieczna strefa
24:00 NKTV

TV 3
7:00 Film anim.
7:25 Bez tabu
7:50 Serial "Virginia"
8:40 Serial "Catalina i Sebastian"
10:15 Serial "Blossom"
10:45 Serial "Tajemniczy świat Alex Mack"
11:10 Serial "Siódme niebo"
12:50 Serial "Kochanie, zmniejszyłem dzieci"
13:35 Serial "Blossom"
13:59 Gra "Rinkis 3"
14:00 Serial "Brama do gwiazd"
14:45 Film anim.
15:15 Serial anim. "Brzydkie kaczątko"
15:45 Serial "Dziewiąte przykazanie"
16:40 Serial "Catalina i Sebastian"
17:40 Jak się czujecie?
17:45 Serial "Virginia"
18:45 Wiadomości TV 3
19:05 Sport TV 3
19:10 Bez tabu
19:44 Gra "Rinkis 3"
19:45 Film dok.
20:20 Serial "Kobra-11"
21:10 Telewizja "Lietuvos rytas"
22:15 Wiadomości TV 3
22:25 Serial "X-Files"
23:15 Proces. Sektor X

PIERWYJ KANAŁ
8:00 Wiadomości
8:15 Czekaj na mnie
9:10 Po łaźni
9:45 Telegra: "Kto chce zostać milionerem?"
10:35 Chaotyczne notatki
10:50 Bibliomania
11:00 Wiadomości
15:00 Serial "Granica. Romans tajgowy"
16:00 "Wielkie pranie"
17:00 Wiadomości
17:30 Panorama śmiechu
18:05 Serial "Ziemia miłości"
19:05 Telegra "Słabe ogniwo"
20:00 Czas
20:40 Serial "Granica. Romans tajgowy"
21:45 Jak wszystko było
22:30 Czas
23:00 Cywilizacja
23:30 D. Dibrow "Nocna zmiana"

RTR
5:00, 6:00, 7:00, 8:00 Wiadomości
5:15 Serial "Celeste, zawsze Celeste"
5:45 Kalendarz prawosławny
6:15 Serial animowany "Teletubbies"
6:40 Rodzinne nowości
7:15 Dochody narodowe
7:20 Dyżurna jednostka
7:35 Ekspertyza Rosyjskiej TV
8:15 Serial "Carski kurier"
9:05 Dwa fortepiany
10:00 Wiadomości
10:30 Santa Barbara - serial
11:15 Film animowany
11:30 Moja rodzina
12:30 Czego chcą kobiety
13:00 Wiadomości
13:30 Serial "Skrzydła miłości"
14:20 Serial "Dziki anioł"
15:20 Serial "Zwyczajne prawdy"
16:00 Wiadomości
16:30 Film animowany
16:45 Film fabularny "Carskie łowy"
18:00 Serial "Joanna d'Arc"
19:00 Wiadomości
19:35 Czas lokalny. Z Moskwy
19:55 Serial "Nina. Odpłata za miłość"
21:00 Mistrzostwa Europy w łyżwiarstwie figurowym
22:00 Wiadomości
22:15 Czas lokalny. Z Moskwy
22:25 Mistrzostwa Europy w łyżwiarstwie figurowym
23:20 Film fabularny "Polska piękność"

Kanał 11
8:10 Serial "Milady"
9:00 Program "Świeże owoce i warzywa"
17:25 Film anim.
17:35 Serial "Milady"
18:25 Proponujemy!
18:30 Gwóźdź
19:00 Puls Wilna
19:20 Pogląd
19:40 Wiadomości (pol.)
19:55 Proponujemy!
20:00 Bądźmy zdrowi
20:30 Kroniki wileńskie
21:00 O komputerach
21:30 Puls Wilna
21:50 Pogląd
22:10 Wiadomości (pol.)
22:20 Film fab. "Szalona miłość"

WILEŃSKA TV
8:00 Z Wilna
8:20 Puls
8:50 Tydzień sportowy
9:15 Złoty piedestał
9:40 Dyżurna jednostka
10:00 Wiadomości
10:30 W waszym domu
11:30 Moja rodzina
12:30 Czego chcą kobiety
13:00 Wiadomości
13:30 "Razem z Fafalią"
13:45 Film fab. "Park Jurajski"
16:00 Wiadomości
16:30 Film fab. "Trust, który upadł"
17:50 Tajemnice dworów
18:30 Z Wilna
19:00 Wiadomości
19:35 Magazyn "Budownictwo"
20:15 Puls
20:50 Stolica
21:10 Łyżwiarstwo figurowe
22:00 Z Wilna
22:25 Łyżwiarstwo figurowe

BTV - Bałtycka TV
7:05 Dakar 2002
7:35 Program V. Matuleviciusa
8:05 Nie tylko dla kobiet
8:30 Serial "Show Hoobsów"
9:00 Serial "Fiorella"
9:50 Film animowany
10:15 Serial "Biały Kieł"
10:40 Amerykańscy gladiatorzy
11:30 Serial "Komandor"
12:20 Serial "Viper"
13:10 Herbaciany klub
14:10 Serial "Gliny"
14:59, 15:59, 16:59, 17:59 60 sekund
15:10 Najlepsze piosenki "Pukasu"
16:10 Serial "Biały Kieł"
16:40 Serial "Show Hoobsów"
17:05 FIlm anim.
17:30 Amerykańscy gladiatorzy
18:20 Serial "Fiorella"
19:15 Dziś
19:45 Krwawa fala
20:00 Film krym. "Polowanie na Kopciuszka"
21:00 Dramat "Człowiek deszczu", USA, 1988
23:15 Krwawa fala
23:25 Wiadomości
23:30 Przekrój
23:45 Serial "Komandor"
0:40 - 7:00 DW

źródło: Kurier Wileński
0 x
Awatar użytkownika
TV Trauma
Junior
Posty: 803
Rejestracja: 31 sie 2010, 11:05
Lokalizacja: woj. dolnośląskie
x 10
x 4
Kontakt:

Archiwalne ramówki zagranicznych stacji telewizyjnych

Post autor: TV Trauma » 16 sty 2017, 20:50

FILM NET 24 niekiedy występujący pod nazwą FILMNET

środa 18.04.1990 r.
7:00 Premier Mai
9:00 First of the few
10:30 Krzyk wolności
13:15 Inspektor generalny
15:00 Pies Huckleberry
17:00 Dni radia
19:00 Heartbreak Ridge
21:15 Obietnica
23:00 IF
1:00 Erotic movie
3:00 Po godzinach
5:00 Widny City

czwartek 19.04.1990 r.
7:00 Dni radia
9:00 Assossination bureau
11:00 Obietnica
13:00 Czarny kot
15:00 Like mom, like me
17:00 Najlepsze czasy
19:00 Alcaptar
21:00 Amazing stories
23:00 Szpieg jej Królewskiej Mości
1:15 Picture mommy dead
3:00 Capstrzyk
5:00 Hero and the terror

piątek 20.04.1990 r.
7:00 Najlepsze czasy
9:00 Bitter sweet
11:00 Jet heb medelij
13:00 Sixty glorious year
15:00 Baby blue marine
17:00 Prywata
19:00 Powrót Jedi
21:15 Hero and the terror
23:00 Capstrzyk
1:00 (???) Gable and Lombard (???)
3:00 Zło, które człowiek czyni
5:00 Angela

sobota 21.04.1990 r.
7:00 Kreskówki
9:00 Przygody Misia Yogi
11:00 Palooka
13:00 Vive la vie
15:00 Molly Maguires
17:00 Miracles
19:00 Alfred Hitchcock przedstawia
21:00 Jeden bilet na dwóch
23:00 Tai Pan
1:00 Erotic movie
3:00 Organizacja
5:00 Die Rateirat (???)

niedziela 22.04.1990 r.
7:00 Kreskówki
9:00 Sometimes Wonder
11:00 Hobson’s choice
13:00 La nuit fantastique
15:00 54 Charing Cross Road
17:00 Młody Franktenstein
19:00 Tommy
21:00 Kocie oko
23:00 Po godzinach
1:00 Heartbreak Ridge
3:00 Women in chains
5:00 Akt zemsty

poniedziałek 23.04.1990 r.
21:00 Słodkie marzenia
23:00 Zatoka Alame
1:00 Akt zemsty
3:00 Het teken van het beest
5:00 Córka dla diabła

wtorek 24.04.1990 r.
19:00 White water summer
21:00 Cross greek (???)
23:00 Zelig
1:00 Kod milczenia
3:00 Rocky IV
4:45 Tai Pan (???)

środa 25.04.1990 r.
17:00 Trafika
19:00 Amerykański hymn
21:00 Wojenny sekret
23:00 Amazing stories I
1:00 Erotic movie
3:00 Remo
5:00 Cannonball run II

czwartek 26.04.1990 r.
19:00 Cannonball run II
21:00 Un desting cannibale
23:00 Brylanty są zawsze
1:00 IF
3:00 Kocie oko
5:00 Jeden na dwóch

piątek 27.04.1990 r.
19:00 Jeden bilet na dwóch
21:00 Braddock III
23:00 Kocie oko
1:00 Śmierć zamiast hańby
3:00 Alcaptar
5:00 The Lightship

sobota 28.04.1990 r.
7:00 Opowieść o 15 chłopcach
9:00 Przygody Psa Huckleberry
11:00 Ernest Goest (???) to camp
13:00 Destry znów w siodle
15:00 White water summer
17:00 Rocky IV
19:00 Dni radia
21:00 Barfly
23:00 Meber’s choice
1:00 Erotic movie
3:00 Hero and the terror
5:00 Czarny kot

niedziela 29.04.1990 r.

7:00 Kreskówki
9:00 Kreskówki
11:00 Kwiat pustyni
13:00 London melody
15:00 Dreamchild
16:30 Ponowne uderzenie Różowej Pantery
18:15 Krzyk wolności
21:00 Ishtar
23:00 Powrót Jedi
1:15 Capstrzyk
3:15 Demons of the mind
5:00 Un destin cannibale

poniedziałek 30.04.1990 r.
21:00 Murder by ilusion
23:00 Cannonball run II
1:00 Remo
3:00 Le Big Bang
5:00 Picture Mommy dead

poniedziałek 07.05.1990 r.
11:00 Wojna płci
15:00 Po drugiej stronie gór
17:00 Powrt Jedia
17:15 (???) Casanova
21:00 Convent
środa 16.05.1990 r.
19:00 Traffpunkt Geneve
21:00 Tradgardsmastern
23:00 Polisskolan
1:00 Klub nocny – specjal
3:00 Och Gut Skapade Kvinnan
5:00 Het Linje

czwartek 17.05.1990 r.
19:00 Slow Burn
21:00 Och Gut Skapade Kvinnan
23:00 Lucie
1:00 Het Linje
3:00 Poltergeist III
5:00 Manniskojakt

piątek 18.05.1990 r.
17:00 240-Robert
19:00 Trzech mężczyzn i dziecko
23:00 Snuten I Hollywood II
1:00 Let’s Get Harry
3:00 8 Miljoner Satt Att (???) Do
5:00 Ishtar (???)

środa 23.05.1990 r.
17:00 Robinson Cruzoe (przygodowy)
19:00 Permanent Record
21:00 Roxanne
23:00 Leva Och Lata-Do (???)
1:00 Film erotyczny
3:00 Komedia Little shop of Horrors
5:00 Kolor pieniędzy – rewanż

czwartek 24.05.1990 r.
21:00 Purple Rain
23:00 Het Linje
1:00 Valdets Nakna Ansikte
3:00 FX-dodlig Effekt
5:00 Helleamp (???)

piątek 25.05.1990 r.
15:00 Beer
17:00 The Long and the short and the Tall
21:00 He-Mann
23:00 (???) FX-dodling Effekt
1:00 Och Gud Skapade Kvinnan
3:00 Volunteers

środa 13.06.1990 r.
19:00 Less than Zero
21:00 Dr Goldfoot and the Bikini Machine (horror)
23:00 The Spy who Loved Me – James Bond
1:00 Trashy Lady
3:00 Horror The Wicker Man
5:00 The Sound and the Fury

czwartek 14.06.1990 r.
19:00 Komedia Surrender
21:00 Western Journey to Shilou
23:00 Dramat Making Love
1:00 Life
3:00 The Serpent and the Rainbow
5:00 The Halls of Montezuma

piątek 15.06.1990 r.
19:00 Crocodile Dundee II
21:00 The Serpent and the Rainbow
23:00 Shoot to Kill
1:00 Omen
3:00 Pretty Poison
5:00 Making It

środa 20.06.1990 r.
19:00 Bill i Blues
21:00 Paper Chase
23:00 Back Roads
1:00 Voyeur
3:00 Iris
5:00 Poltergeist III

czwartek 21.06.1990 r.
18:15 (???) Dragnet
20:15 Hotel Terminus (???)
23:00 Major (???) Dundee
1:00 Damen(???)-Omenn III
3:00 Private Resort
5:00 Last Bridge of Salem

piątek 22.06.1990 r. (???)
15:00 Bad News Bears go to Japan
17:00 Dr Golfoot (???) and the Bikini Machine (???)
[19:00 ???]
21:00 Plain Clothes
23:00 Runway Train
1:00 Bedroom Window
3:00 House of Skull (???) Mountain
5:00 Water

sobota 23.06.1990 r.
7:00 The Fantasic Adventure of Baron Münchausen
9:00 Inwazja misia Yogi
11:00 Sherlock Junior
13:00 The Greek Tycoon (???)
15:00 Journey to Shilou
17:00 The Spy who Loved Me
19:00 Amazon Woman on the Moon
21:00 Bright Lights, Big City
23:00 High Anxiety (???)
1:00 Kanner den Kommer (???)
3:00 Making Love
5:00 The Wooden House

niedziela 24.06.1990 r.
7:00 Scooby Doo and the Rehietant (???) Werewolf
9:00 Elfie
11:00 Daisy Miller
13:00 The Uninvited
15:00 The Big Gamble
17:00 Crocodile Dundee II
19:00 Shoot to Kill
21:00 Baja Oklahoma
23:00 Making it
1:00 The Rise and the Fall of Idi Amin
3:00 Omen III
5:00 SPYS

poniedziałek 25.06.1990 r.
11:00 Tourist
13:00 T. R. Baskin
15:00 SPYS – sensacyjny
17:00 Time Bomb
19:00 The General – komedia
21:00 Peggy Sue got Married – dramat
23:00 Moonraker
1:00 Poltergeist III – horror
3:00 Life
5:00 House on Skull Mountain – horror

wtorek 26.06.1990 r.
19:00 Plain Clothes
21:00 Return of the Rebels
23:00 Bloody Mama
1:00 Under the Cherry Moon
3:00 Walker
5:00 Visitng Hours

środa 27.06.1990 r.
15:00-18:00 (???) Turning Point
20:00 (???) Walker
23:00 Downhill Racer (???)
1:00 Nightclub
3:00 Runaway Train
5:00 The Serpeni (???) and the Rainbow

czwartek 28.06.1990 r.
17:00 Silver Streak
19:00 Runaway Train
21:00 Hotel Terminus
23:00 The Secret of my Success
1:00 Omen III
3:00 Back Roads
5:00 Beyond the Valley of the Dolls

piątek 29.06.1990 r.
13:00 Vera
15:00 Twice Upon a Time
17:00 Biloxi Blues
19:00 Perfect Friday
21:00 Laguna Heat
23:00 Bright Lights, Big City
1:00 The Vicker Man
3:00 Shoot to Kill
5:00 Tough Man

sobota 30.06.1990 r.
7:00 Elfie
9:00 Glos
11:00 College
13:00 Showdown
15:00 Dragnet
17:00 Moonraker
19:00 Walker
21:00 The Principal
23:00 TBA
1:00 All American Girls in Hear (???)
3:00 Baja Oklahoma
5:00 Private Resort

poniedziałek 09.07.1990 r.
7:00 Long John Silver, film o piratach
9:00 L’Extravagante Mission – dla młodzieży
11:00 Zulu Down
13:00 Like Father, Like Son – komedia
15:00 Pollieter
17:00 For Your Eyes Only, „James Bond”
19:00 The Furies – western
21:00 Quitrageous Fortune
23:00 Biloxi Blues
1:00 Walker
3:00 Amazing Stories 3
5:00 Convoy

środa 11.07.1990 r.
21:00 Thriller USA Black Widow
23:00 Dramat USA Laguna Heat
1:00 Thouse Blues
3:00 The Hand
5:00 Film muzyczny USA Baja Oklahoma

czwartek 12.07.1990 r.
21:00 Ghostwriter – thriller – komedia USA
23:00 Baja Oklahoma
1:00 Film przygodowy USA Band of the Hand
3:00 Horror USA Picture Mommy – Dead
5:00 Romans – thriller USA Maskarada

piątek 13.07.1990 r.
19:00 For Your Eyes Only – „James Bond”, gra Roger Moore
21:00 Dramat USA Can’t Buy Me Love
23:00 Maskarada
1:00 Komedia USA The Principal
3:00 The incredible Two-Headed Transplant – krym. USA
5:00 Return of the Rebels – film USA o gangu motocyklowym

środa 18.07.1990 r.
19:00 Western USA Journey to Shiloh
21:00 Musical z grupą U2 Battle and Bum
23:00 The Principal
1:00 Film erotyczny
3:00 Dramat De Pretenders
5:00 The Stuff

czwartek 19.07.1990 r.
21:00 Thriller francuski L’Homme a la Buick
23:00 Film obyczajowy USA Tin Men (???)
1:00 Jan Rap En Z’n Maat
2:45 Suspect
5:00 Band Of The Hand

piątek 20.07.1990 r.
15:00 Western The Furies
17:00 Film familijny USA Harry And The Hendersons
19:00 Rollercoaster – sensacyjny USA
21:00 Komedia USA Nadine z Kim Basinger
23:00 Suspect
1:00 Cobra – sensacyjny USA, w roli głównej Sylvester Stallone
3:00 Komedia USA Casual Sex?
5:00 White Line Fever – obyczajowy

środa 25.07.1990 r.
19:00 Orphans, prod. USA
21:00 Driver, z Ryan O’Nealem
23:00 Horror Curse of the Swamp Creature
1:00 Film erotyczny
3:00 Film USA sci-fi Humanoid (???) Defender
5:00 Thriller USA Picture Mommy Dead

czwartek 26.07.1990 r.
17:00 Film Convoy, sensacyjno-przygodowy USA
19:00 Dramat z Faye Dunaway Midnight Crossing
21:00 Western USA Long Arm
23:00 Film sci-fi Humanoid Defender
1:00 Szczęki 4
3:00 Dramat sensacyjny USA Star 80 (???)
5:00 Horror USA SSSSSS (od 18 lat)

piątek 27.07.1990 r.
15:00 Film USA sci-fi Journey to the Far Side of the Sun
17:00 Dramat USA Ruthles People (???)
19:00 Octopussy (James Bond)
21:00 Thriller USA The Dancer’s Touch
23:00 Dramat Star 36 (???)
1:00 Film senacyjny USA The Stuff
3:00 Dramat holenderski Jan Rep Fa Z’n Maat (???)
5:00 Dead of Winter

sobota 28.07.1990 r.
7:00 The Olimpic Challenge
9:00 Raggedy And and Andy
11:00 Movers and Shakers
13:00 The frightened Coty
15:00 The Evoks Adventure
17:00 Tin Men
19:00 Nadine
21:00 Buster
23:00 Keuze film
1:00 Suny Side Up
3:00 US – Rattle and Hum (???)
5:00 Sidecar Racers

niedziela 29.07.1990 r.
13:00 Znak Zorro
15:00 Adventures in Babysitting (???)
17:00 Lady Jane
18:15 (???) Outrageous Fortune (???)
21:00 Steal the Sky
23:00 Stardust
1:00 Suspect
3:00 Curse of the Swamp Creature
5:00 Angela

poniedziałek 30.07.1990 r.
[wersja Dz.Ł.:]
[wersja NJ:]
21:00 That’s Life
23:00 Stand By Me
1:00 The Hand
3:00 Medium Cool
5:00 Rollercoaster

wtorek 31.07.1990 r.
1:00 Masquerade
3:00 Cobra

poniedziałek 06.08.1990 r.
11:00 Der Schimmelreit – dramat holenderski
13:00 Cross My Heart – komedia USA
15:00 Crazy Times – film USA
17:00 OC and Stiges – film USA
19:00 Battlements de Coeur – thriller – franc.
21:00 Brandview USA – film ameryk.
23:00 Amazing Stories 4 – ameryk.
1:00 Zoot Suit – musical
3:00 Curse of the Swamp Creature – horror

poniedziałek 13.08.1990 r.
11:00 Sidecar Racers
13:00 Dinner at the Ritz
15:00 How to Frame a Figg
17:00 The Milagro Beanfield War
19:00 Captain China
21:00 Rocky 1
23:00 Leedvermaak
1:00 Lust in the Dust
3:00 Madame X
5:00 Revange of the Nerds 2

środa 15.08.1990 r.
19:00 Thriller The Dancer’s Touch
21:00 Musical Zoot Suit
23:00 Komedia Nadine
1:00 Erotyk Society Affairs
3:00 Dramat Midnight Crossing
5:00 Deady Care

czwartek 16.08.1990 r.
10:30 Miracle on Ice
13:00 One More Saturday Night – komedia
15:00 Windy City – film USA
17:00 Fatal Attraction – dramat
19:00 Deadly Care – film USA
21:00 Komedia One Crazy Summer
23:00 Rocky 2 z Sylvestrem Stallone
1:00 Dramat hol. Rufus
3:00 Horror-komedia The Thing with Two Heads
5:00 Horror Curse of the Swamp Creature

piątek 17.08.1990 r.
11:00 How to Frame a Figg
13:00 Western The Wild Women of Chastity Gulch
15:00 Thriller fr. Battements de Coeur
17:00 Fatal Beauty – sensacyjny
19:00 Komedia Born in East La
21:00 Amazing Stories 4
23:00 Komedia-romans Moonstruck
1:00 Komedio-thriller Buster
3:00 The Living Daylight „James Bond” z Timothy Baltonem, jako agentem 007
5:15 Of Unknown Origin

sobota 18.08.1990 r.
9:00 Maria und Mirabella
11:00 Destry Rides Again
13:00 Ewoks: The Battle for Endor
15:00 Steal the Sky
17:00 A View to a Kill
19:00 Medium Cool (???)
21:00 Crimes of the Heart
23:00 The Lightship
1:00 Perits of Paula
3:00 Rikky and Pete
5:00 The Vals

niedziela 19.08.1990 r.
19:00 Stakeout
21:00 Mafia Princess
23:00 Every Time We Say Goodbye
1:00 SSSSSS
3:00 Revenge of the Nerds
5:00 Raw Deal

poniedziałek 20.08.1990 r.
21:30 8 Millions Ways to Die
23:15 Raw Deal
1:00 Deadly Care
3:00 Year of the Dream
5:15 The Thing with Two Heads

wtorek 21.08.1990 r.
21:00 She Knows Too Much
23:00 Year of the Dragon
1:15 The Thing with Two Heads
3:00 Positive ID
5:00 Rocky 2

środa 22.08.1990 r.
21:00 Horror USA Night of the Creps
23:00 The Living Daylights, w roli agenta 007, czyli Jamesa Bonda, występuje Timothy Dalton
1:00 Film erotyczny Urban Heat
3:00 Rocky 2 z Sylvestrem Stallone
5:00 Film sensacyjny USA Betraved

czwartek 23.08.1990 r.
19:00 Dramat włoski Roma
21:00 Film USA Stakeout
1:00 Film sensacyjny USA Betraved
3:00 Thriller USA Manhunter
5:00 Danger is Paradise

piątek 24.08.1990 r.
19:45 Thriller Manhunter
21:45 Thriller The Little Drummer Girl
23:00 Dramat The Believers
1:00 Dramat Midnight Crossing
3:00 Dramat holenderski Leedvermaak
5:00 Film USA Grandview, grają: Patrick Swayze i Jamie Lee Curtis

sobota 25.08.1990 r.
17:00 The Boy in Blue
19:00 The Millargo Beanfield War
21:00 Best Friends
23:00 Keuzefilm
1:00 When She Was Bad
3:00 Raw Deal
5:00 Madame X

niedziela 26.08.1990 r.
17:00 The Living Daylights
19:00 Swing Shift
21:00 Amazing Stories 6 (???)
23:00 Buster
1:00 The Dancer’s Touch
3:00 Deadly Care
5:00 One More Saturday Night

poniedziałek 27.08.1990 r.
23:00 Roma
1:00 How to Frame a Figg
3:00 Betraved
5:00 Night of the Creeps

wtorek 28.08.1990 r.
21:00 La Peau de Torpedo
23:00 8 Million Ways to Die
1:00 The Vals
3:00 Fatal Beauty
5:00 Tropical Snow (???)

środa 29.08.1990 r.
19:00 Thriller USA The Little Drummer Girl
20:15 Dramat sensacyjny Madame X
23:00 Thriller USA Manhunter
1:00 Erotyk Valley Girls
3:00 Thriller De Ratelrat (???)
5:00 Komedia Lust in the Dust

czwartek 30.08.1990 r.
21:30 Thriller Le Trou
23:00 The Milagro Beanfield War
1:00 Raw Deal – sensacyjno-przygodowy, gra Arnold Schwarzenegger
3:00 Mafia Princes – sensacyjny
5:00 Dramat Who’s That Knocking at my Door?

piątek 31.08.1990 r.
19:00 Film sci-fi Ewoks: the Battle for Endor
21:00 True Stories
23:00 A View to a Kill (Jamesa Bonda gra Roger Moore)
1:00 Thriller USA Sleep Well, Proffessor Oliver
3:00 Dramat USA Fatal Attraction
5:00 Komedio-horror The Thing with Two Heads

środa 05.09.1990 r.
19:00 Komedia Woody Allena Hannah and Her Sisters
21:00 Boom!
23:00 Sensacyjny Mafia Princess
1:00 Erotyk Baby Face 2
3:00 Dramat Op Oop van Zegen
5:00 Dramat USA You Talkin’ to Me?

czwartek 06.09.1990 r.
21:30 Thriller francuski Maigret Voit Rouge
23:00 Komedia USA Dea of the Century
1:00 Good Morning Vietnam
3:00 Horror USA Night of the Creeps
5:00 Dramat sensacyjny USA Madame X

piątek 07.09.1990 r.
19:00 From Russia with Love – Jamesa Bonda, agenta 007 gra Sean Connery
21:00 Komedia USA Protocol
23:00 Horror USA Night of the Creeps
1:00 Thriller USA Out of Bounds
3:00 Film muzyczny Chuck Berry: Hail. Hail! Rock’n Roll
5:00 Dramat hol. De Anna

środa 19.09.1990 r.
19:00 The Phantom Kid
21:00 Dramat 94 (???) Charing Cross Road
23:00 Dramat Rocky 4
1:00 Film erotyczny
3:00 Romans China Girl
5:00 Un Homme et une Femme

czwartek 20.09.1990 r.
19:00 Komedia Club Paradise
21:00 Thriller Scorpio
23:00 Raising Arizona – komedia
1:00 Demons of the Mind
3:00 Thriller Skin
5:00 Sensacyjny Fly Away Home

piątek 21.09.1990 r.
19:00 Breathless
21:00 Thriller Someone to Watch Over Me
23:00 Swink Shift
1:00 Thriller Link
3:00 Dramat Good Morning Vietnam
5:00 Vroeger is Dood

sobota 22.09.1990 r.
19:00 Sensacyjny Bonnie and Clyde
21:00 Komedia Overboard
23:00 Dramat Nuts
1:00 Film erotyczny
3:00 Thriller Columbo goes to the Guillotine
5:00 Horror Angel of Vengeance

niedziela 23.09.1990 r.
15:00 Walt Disney
17:00 The Princess Bride
18:45 Wildcats
20:30 Dramat Macketh
23:00 For Your Eyes Only – Bond
1:00 Dramat Rocky 3
3:00 Komedia Fraternity Vacation
5:00 Romans China Girl

poniedziałek 24.09.1990 r.
19:00 Sensacyjny Dick Tracy Cueball
3:00 Dramat You Talkin’ To Me?

wtorek 25.09.1990 r.
21:00 Romans Love is a Funny Thing
1:00 Horror To the Devil

środa 26.09.1990 r.
19:00 Dramat Eleni
21:00 Beyond Therapy
23:00 Thriller Coumbo goes to the Guillotine
1:00 Filmowy klub nocny – erotyka
3:00 Dramat Breathless
5:00 Un Homme et une Femme (112 minut)

czwartek 27.09.1990 r.
19:00 Thriller Someone to Watch Over Me
21:00 Desert Rats
23:00 Komedia Overboard
1:00 Dramat De Anna
3:00 Dramat Nuts
5:00 Thriller Bullies (97 min.)

piątek 28.09.1990 r.
16:30 Dramat Mackein
19:00 Dramat Nuts
21:00 Eddie Murphy Raw
23:00 The Princess Bride
1:00 Komedia Three O’clock High
3:00 Fly Away Home
5:00 Thriller Skin (93 (???) min.)

sobota 29.09.1990 r.
17:00 Dramat 84 Charing Cross Road
19:00 Protocol
21:00 Horror Crepshow 2
23:00 Onskefilmen
1:00 Film erotyczny
3:00 Komedia Secret Admirer
5:00 Film sensacyjny Hearts and Armour (96 min.)

niedziela 30.09.1990 r.
14:00 Walt Disney Those Calloways (???)
16:10 (???) Chain Reaction
18:00 Good Morning Vietnam
20:00 Raising Arizona
22:00 Octopussy – Bond 007
0:00 Rocky 4
2:00 Horror Angel of Vengeance (???) (76 min) (???)

środa 17.10.1990 r.
20:00 Passion d’Amore
22:00 Playboy Late Night
1:00 A new life - komedia
2:00 Dragon-fly
4:00 Thriller Slow Burn

czwartek 18.10.1990 r.
18:00 Thriller The Morning After
20:00 Walk Proud
22:00 Thriller Slow Burn
0:00 Big Bang
2:00 Horror Madhouse
4:00 Dramat The Other Side of the Mountain

piątek 19.10.1990 r.
15:30 Komedia Coming to America
17:15 Film z Bondem You Only Live Twice
19:15 Dramat The last Templation of Christ
22:00 After Hours
0:00 Thriller At Close Range
2:00 Vrijdang
4:00 Little Shop of Horrors

sobota 20.10.1990 r.
16:15 Thriller Carolann
18:00 Eddie Murphy Raw
20:00 Horror Childs Play
22:00 Thriller House on Carroll Street
23:30 Playboy … …. … (???)
… … … of the Hand
4:00 Le Chien Fou (???)

niedziela 21.10.1990 r.
18:00 Thriller No Man’s Land
20:00 Komedia It Takes Two
22:00 Passion D’Amore
0:00 Thriller Third Degree Burn (???)
2:00 Thriller The Sgueeze
4:00 Thriller Don’t Look Now

poniedziałek 22.10.1990 r.
16:00 Thriller No Man’s Land
18:00 Boule de suif
20:00 Thriller The Morning After
22:00 Dramat Dragon-fly
0:00 Pale Rider
4:00 Women in Chains – dramat

środa 24.10.1990 r.
19:00 Dramat Alamo Bay (potyczki wietnamskich emigrantów z amerykańskimi rybakami)
21:00 The Silencers (niebezpieczeństwo wybuchu nuklearnego)
23:00 Dramat więzienny Kiss of the Spider Woman
1:00 Nightclub Special
2:00 Thriller City of the Dead
4:00 Dramat Najinsky

czwartek 25.10.1990 r.
19:00 The Last Templation of Christ
21:00 Musical Krush Groove
24:00 Beyond Therapy (przygody pacjenta i psychiatry)
2:00 Horror Vrijdag
4:00 Thriller Third Degree Burn

piątek 26.10.1990 r.
19:00 Thunderball
21:00 Matewan
23:00 No Man’s Land (przygody policjanta)
1:00 Dramat Passion D’Amore
3:00 The Evil That Men Do
5:00 Horror White Zombie

środa 31.10.1990 r.
7:00 American Anthem
9:00 Boule de Suif
11:00 Komedia Vibes
13:00 Lanthern Hill – dramat
15:00 Dramat Baxter
17:00 Komedia Hello Again
19:00 Dramat Krush Groove Music
21:00 Thriller Killing Time
23:00 Playboy Late Night
1:00 Komedia It Takes Two
3:00 Mieux Vaut Courier
5:00 Band of the Hand (105 min.)

środa 07.11.1990 r.
15:00 Wakacje w Europie – komedia
17:00 Stapając dumnie – film gangsterski
19:00 Stan krytyczny – komedia
21:00 Le Tonnerre de Dieu

środa 14.11.1990 r.
19:00 Malone – sensacyjny
21:00 Delivery Boys – muzyczny
23:00 Dragnet
1:00 Film erotyczny
3:00 Western USA Last in the Dust
5:00 Cross Country – kryminalny

czwartek 15.11.1990 r.
17:00 Cocktail – komedia USA
19:00 Vibes – komedia USA
21:00 Misink Link – przyrodniczy
23:00 Moonstuck – romans
1:00 Thriller USA Wanted Dead or Alive
3:00 Rembrandt Fecit 1669 – biograficzny
5:00 Cricital Condtion – komedia USA

piątek 16.11.1990 r.
7:00 Big Fella
9:00 Moonstruck
11:00 Arruza
13:00 Vibes
15:00 The Last Winter, prod. USA
17:00 Critical Condition – komedia USA
19:00 Diamonds are Forever – sensacyjny (James Bond)
21:00 Best Shot – społeczno-obyczajowy USA
23:00 Komedia sensacyjna z Madonną Who’s That Girl
1:00 Horror USA Cat’s Eye
3:00 Przygodowy Ishtar, w rolach głównych: Dustin Hoffman i Warren Beatty
5:00 Horror USA Obling Box

czwartek 22.11.1990 r.
15:00 Wrzesień – komedia z Woody Allenem
16:45 Powrót Jedi – cz. III Wojen Gwiezdnych
19:00 School Deaze – komedia fantastyczna

sobota 24.11.1990 r.
19:00 Best Shot
21:00 Member’s Choice the Moghty Quinn
1:00 Night Special
3:00 Purvis G-Man
5:00 The Boy in Blue

niedziela 25.11.1990 r.
15:00 Polly
17:00 Dirty Dancing
19:00 A Fish Called Wanda
21:00 La Cine E Vicina
23:00 Risky Business
1:00 The Oblong Box (???)
3:00 Lady Jane
5:00 Mariken Van Nieumeghen

poniedziałek 26.11.1990 r.
19:00 Remo – The Adventure Begins
23:00 Critical Condition
1:00 The Stuff
3:00 The Forgotten
5:00 Malone

wtorek 27.11.1990 r.
19:00 The Forgotten
21:00 Hamlet
23:00 Malone
1:00 I’m Gonn Git You Sucks!
3:00 Cocktail
5:00 Instant Justice

środa 28.11.1990 r.
15:00 I’m Gonna Git You Sucks! – komedia
17:00 Mussing Link – film przyrodniczy
19:00 Memoriess of Me – dramat
21:00 Iron Warior – fantastyczno-przygodowy
23:00 Best Shot – dramat
1:00 Night Special – film erotyczny
3:00 Rufus – dramat
5:00 Deadly Friend – horror

czwartek 29.11.1990 r.
17:00 Baby Boom
19:00 The Mighty Quinn – thriller
21:00 If It’s Tuesday, This Must Be Belgium – komedia
23:00 Deadly Friend – horror
1:00 Heart of The Stag – społeczno-obyczajowy
3:00 Delivery Boys – komedia
5:00 Man on Fire – sensacyjny

piątek 30.11.1990 r.
13:00 Tobruk – wojenny
15:00 Monsieur – komedia
17:00 Dr No – z cyklu filmów Jamesa Bonda
19:00 September – dramat
21:00 Little Nikita – szpiegowski
23:00 Cocktail – dramat
1:00 Man on Fire – sensacyjny
3:00 Adventures in Babysitting – przygodowy
5:00 Purvis G-Man – sensacyjny

piątek 14.12.1990 r.
7:00 Szał o brzasku – policja organizuje zasadzkę na przestępców
9:00 Earthling
11:00 Jak zmniejszyć koszty utrzymania – 3 panie domu organizują gang
13:00 Karambol na szosie nr 5
15:00 Bonnie i Clyde
17:00 Żyj i pozwól żyć – agent 007
19:00 USA – Trapped
20:45 Tucker – człowiek i jego marzenia – historia automobilisty
23:00 Kto wrobił Królika Rogera?
1:00 Ręka – horror
3:00 Żona szefa – komedia
4:45 Osobiście najlepsza – o dwóch sportsmenkach-lesbijkach

środa 19.12.1990 r.
15:00 Personal Best
17:00 Fatal Beauty
19:00 Chain Reaction
21:00 Pray TV
23:00 Night Club Special
1:15 Round Midnight
3:15 The Boss Wife

czwartek 20.12.1990 r.
17:00 Barfly
21:00 The First Time
23:00 Shoot to Kill
3:15 The Hand
5:00 De Anna

piątek 21.12.1990 r.
15:00 Dziewczyna z Chastity Guich – western
17:00 Człowiek ze złotym rewolwerem – film przygodowy
19:00 Things Change [Sprawy się zmieniają] – film gangsterski
21:00 Purple Hearts [Purpurowe serca] – wojna wietnamska
23:00 The Right (???) Stuff (184 minuty) [Dobry towar] – film o astronautach
3:00 You Talkin’ To Me?
5:00 Hearts and Armour

sobota 22.12.1990 r.
15:00 Mona Lisa – thriller
17:00 Vice Versa – komedia
19:00 Superman 4 – The Quest for Peace
20:45 Tai Pan – film przygodowy z Hongkongu
23:00 Tucker – The Man and his Dream
1:15 Night Club Special
3:20 (???) USA – Trapped
5:15 Lost in America

niedziela 23.12.1990 r.
15:00 Walt Disney
17:00 Don’t Look Back – The Story of Leroy Satchel Paige
19:00 Midnight Run – komedia
21:00 Roxanne – komedia
23:00 Poltergeist III – horror
1:00 Hamburger Hill
3:00 Hcer (???)
5:00 Smash – Up on interstate 8 (???)

Wigilia (poniedziałek 24.12.) 1990 r.
13:00 Powrót nad Śnieżną Rzekę
15:00 La Bamba
17:00 Robin Hood
19:00 Batteries Not Included
21:00 Scrooged – uspołeczniony Dickens
23:00 Three Man and a Baby
1:00 Deadly Pursuit
2:45 Tucker – The Man and his Dream
5:00 Bonnie and Clyde

Boże Narodzenie (wtorek 25.12.) 1990 r.
7:00 Five Days One Summer (pełen komplikacji weekend żonatego lekarza z kuzynką)
9:00 Children of Liberty
10:45 Hausenkeeping (problemy dwóch sióstr – sierot z cioteczką)
12:45 Tucker… człowiek i marzenia
15:00 The Secret of Nihns (???)
16:45 Circus World (z J. Wayne i R. Hayworth)
19:00 Who Framed Roger Rabbit?
21:00 Stakeout – dreszczowiec policyjny
23:00 True Confessions – pościg za mordercą
1:00 Tongs
3:00 Things Change – związki pucybuta z mafią
5:00 Melanie

Środa świąteczna (26.12.) 1990 r.
7:00 Long John Silver Returns to Treasure Island (???)
9:00 Beyond the Poseidon Adventure – niebezpieczeństwa akcji ratunkowej
11:00 Captain Kidd
13:00 Things Change
15:00 Crocodile Dundee II
17:00 Masters of the Universe – przygody He-Mana
19:00 Vice Versa – komedia
21:00 Burning Secret 3 (???)
23:00 Bedroom Window
1:00 Purple Hearts – lekarz zakochuje się w pielęgniarce
3:00 Round Midnight – przyjaźń muzyków
5:00 First Family

czwartek 27.12.1990 r.
7:00 Jutro na zawsze
9:00 Loteria
11:00 Chory z miłości – komedia
13:00 Paląca tajemnica
15:00 Superman 4
17:00 The Right Stuff – szkolenie astronautów
21:00 Mother (???), Smoke and Shadows [Morderstwo, dym i cienie]
23:00 Hamburger Hill
1:00 Lost in America [Zagubiony w Ameryce]
3:00 Looker – dreszczowiec fant.-nauk.
5:00 Rikky nad Pele [Pete???]

piątek 28.12.1990 r.
7:00 Thundersub – rysunkowy
9:00 Pod tęczą
11:00 Ona
13:00 Baterie nie wliczone
15:00 Trzech mężczyzn i niemowlę
17:00 Tai Pan
19:00 Radio Days
21:00 Promised Land [Obiecana ziemia] – życie czworga młodych ludzi w małym miasteczku w USA
23:00 Roxanne – komedia
1:00 Poltergeist III
3:00 The First Time – komedia
5:00 Pray TV

sobota 29.12.1990 r.
7:00 Powrót do raju (z Gary Cooperem)
9:00 Film Disneya
11:00 Powrót nad Śnieżną Rzekę
13:00 Nocna matka (matka odwodzi córkę od samobójstwa)
15:00 Zegar – romantyczna komedia
17:00 Szpieg, który mnie kochał – o agencie 007
19:00 Big to Pee Wee
21:00 Zabójczy pościg
23:00 Members’s (???) Choice
1:00 Coś dla dorosłych
3:00 Ucieczka z domu – przygodowy
5:00 Kto puka do mych drzwi – film Martina Scorsese

niedziela 30.12.1990 r.
12:45 Świat cyrku
15:00 Walt Disney
17:00 Scrooged
19:00 Stakeout (???)
21:00 Midnight Cowboy
23:00 La Bamba
1:00 USA – trapped
3:00 Personal Best
5:00 Rodzina Valsow

poniedziałek 31.12.1990 r.
7:00 Things Change
9:00 International Airport
11:00 Happy New Year
13:00 [An american Tall] Amerykański ogon
15:00 [Who Framed Roger Rabbit] Kto wrobił Królika Rogera
17:00 [Broken Lullaby] Przerwana kołysanka – Francuz zaprzyjaźnia się z rodziną Niemca, którego zabił na wojnie
18:45 Tucker… – człowiek i marzenia
21:00 Krokodyl Dundee 2
23:00 [Midnight Run] Gonitwa o północy – komedia z Robertem de Niro
1:00 Vice Versa
3:00 Nevada Smith
5:00 Chain Reaction

wtorek 01.01.1991 r.
15:00 Ciągłe pożegnania – love story z II wojny
17:00 Roottin tootin round up
18:45 Sklepik z okropnościami – komedia muzyczna (też o 5:00)
21:00 Deszczowy mężczyzna – z Dustinem Hoffmanem
23:00 Zgubny powab – pechowa przygoda żonatego mężczyzny
1:00 Uliczny cwaniak – dziennikarz wśród mętów ulicznych
3:00 240 Robert

środa 09.01.1991 r.
17:00 Film obyczajowy USA Promised Land
19:00 Komedia USA z Woody Allenem Zelig
21:00 The Experts, prod. USA
23:00 Film erotyczny
1:00 Little Shop of Horrors
3:00 Film sensacyjno-przygodowy z Bondem – For Your Eyes Only
5:00 Dramat hol. Vrijdag

czwartek 10.01.1991 r.
19:00 Dramat USA Midnight Cowboy
21:00 Film USA Bill Stryker – Blind Chess
23:00 Little Shop of Horrors
1:00 Film sensacyjny USA Secret Ceremony
3:00 Komedia USA Real Men
5:00 Film USA Tropical Snow

piątek 11.01.1991 r.
15:00 Komedia obyczajowa USA Real Men
17:00 Film USA Return to Snowy River
19:00 Street Smart, prod. USA
21:00 Film USA Wicked Stepmother
23:00 Dramat USA Rain Man, grają Dustin Hoffman i Tom Cruise
1:30 Film USA Nobody’s Fool
3:15 Inadmissable Evidence, prod. USA
5:00 Film USA Fear in the Night

piątek 18.01.1991 r.
19:00 B. L. Stryker – Blind Chess
21:00 The Sicilian (???)
23:00 The Accused
1:00 The Presidio
3:00 Little Shop of Horrors
5:00 Showdown

sobota 19.01.1991 r.
19:00 Five Corners
21:00 Cherry 2000
23:00 Lethal Weapon
1:00 Night Club Special
3:00 The Serpent and the Rainbow
5:00 Return of the Rebels

niedziela 20.01.1991 r.
18:30 (???) Rain Man
21:00 Monkey Shines – An Experiment in Fear
23:00 Promised Land
1:00 Braddock – Missing in Action III
3:00 Der Tiefstapler
5:00 Murder by Night

ramówki: Dziennik Łódzki i Nowiny Jeleniogórskie
0 x
Awatar użytkownika
TV Trauma
Junior
Posty: 803
Rejestracja: 31 sie 2010, 11:05
Lokalizacja: woj. dolnośląskie
x 10
x 4
Kontakt:

Archiwalne ramówki zagranicznych stacji telewizyjnych

Post autor: TV Trauma » 21 sty 2017, 13:09

RAI UNO
wtorek 21.01.1992 r.
Dzienniki: 7:00, 8:00, 9:00, 10:00, 12:30, 13:30, 18:00, 20:00, 22:45, 24:00, 3:15, 4:55
6:55 Poranek w RAI UNO
10:10 Puchar Świata w narciarstwie alpejskim – slalom gigant mężczyzn
11:25 „Tam i z powrotem przez Beverly Hills” – film
12:00 „Bardzo mi miło… RAI UNO”
13:55 Trzy minuty o… - ciekawostki ze świata
14:00 „Bardzo mi miło… RAI UNO”
14:30 „Błękitne drzewo” – program dla najmłodszych
15:00 Kronika motoryzacyjna
15:30 Czterdziesty równoleżnik
16:00 „Big!” – program dla nastolatków
17:55 Dziś w parlamencie
18:05 Kupon z oczkiem
18:15 „Italia woła…”, cz. 7
18:50 Quark – „Naturalny barometr”
19:30 Historia Enzo Biagi
20:40 Przegląd tygodnia
21:45 „Wysoka klasa. Chcę tak żyć!”
0:30 Dziś w parlamencie
0:40 Północ i okolice
1:00 „Ukryte skarby” – program edukacyjny
1:30 „Rita, Rita, Rita” – film, reż. L. Gilbert
3:30 “Zasadzka na płaskowyżu” – film, 1981
5:10 Film z serii „Serca wiecznie młode” – „Mój drogi ojciec”
5:45 Program rozrywkowy
6:05 Film z serii „Davinia” – „Narodziny miłości"
0 x
Awatar użytkownika
TV Trauma
Junior
Posty: 803
Rejestracja: 31 sie 2010, 11:05
Lokalizacja: woj. dolnośląskie
x 10
x 4
Kontakt:

Archiwalne ramówki zagranicznych stacji telewizyjnych

Post autor: TV Trauma » 22 sty 2017, 11:37

wtorek, 22 stycznia 2002 r.
LRT
6:00 Dzień dobry
8:00 Serial "Walc przeznaczenia"
8:30 Film anim.
9:00 Filmy anim.
9:30 Telebimbam
10:00 Program muz.
10:45 W świecie kina
11:00 Ostatnie skrzyżowanie
11:50 W oczekiwaniu na "Dainu dainele" (???)
12:00 Sylwetki
13:00 O ekologii
13:30 Czas twórczości
14:00 Krąg etnokultury
14:30 Serial "Walc przeznaczenia"
15:00 Film anim.
15:30 Encyklopedia Gustawa
16:00 Otwórz drzwi
16:30 Lekcja jęz. niemieckiego
17:00 Wiadomości (ros.)
17:10 W świecie kina
17:25 Lekcja języka
17:30 Serial "Rodzina Castley'ów"
18:00 Wiadomości
18:10 Serial "Klan"
18:40 Film anim.
19:05 Serial "Walc przeznaczenia"
19:30 Znamiona czasu
20:00 Program europejski
20:30 Panorama
21:02 Sport
21:07 Pogoda
21:10 Loteria "Perlas"
21:15 Film dok.
22:15 Echa Eurowizji 2002
22:20 Magazyn kulturalny
23:00 Wiadomości
23:15 Proszę o głos

LNK
6:50 Film anim.
7:15 Serial "Żołnierskie buty"
7:40 Serial "Izabella"
8:30 Serial "Miłosny trójkąt"
9:20 Telegra "Sześć zer to milion"
10:10 Wiadomości rowerowe
10:25 Film anim.
10:50 Serial "Błękitne góry"
11:50 Serial "Królowa mieczów"
12:40 Serial "Akademia policyjna"
14:25 Film anim.
14:50 Serial anim. "Walka smoków"
15:15 Serial "Bez domu jest źle"
15:45 Serial "Miłosny trójkąt"
16:45 Serial "Izabella"
17:45 Serial "Róża pustyni"
18:45 Wiadomości
19:15 Nurty
20:15 Wiadomości rowerowe
20:30 ZbTV Live
21:00 Serial "Sopranowie: kronika mafii"
22:00 Wiadomości
22:20 Serial "Pokój przyjęć"
23:10 Niebezpieczna strefa
24:00 NKTV

Bałtycka TV
7:05 Benny Hill
7:35 Program V. Matulevicziusa (???)
8:05 Nie tylko dla kobiet
8:30 Serial "Show Hoobsów"
9:00 Serial "Fiorella"
9:50 Film anim.
10:15 Serial "Biały Kieł"
10:40 Amerykańscy gladiatorzy
11:30 Serial "Komandor"
12:20 Serial "Viper"
13:10 Herbata w klubie
14:10 Serial "Gliny"
14:59, 15:59, 16:59, 17:59 "60 sekund"
15:10 Najlepsze piosenki "Pukasu"
16:10 Serial "Biały Kieł"
16:40 Serial "Show Hoobsów"
17:05 Film anim.
17:30 Amerykańscy gladiatorzy
18:30 Serial "Fiorella"
19:15 Dziś
19:45 Krwawa fala
20:00 Film krym. "Polowanie na Kopciuszka"
21:00 Dramat biograficzny "Historia Audrey Hepburn"
22:40 Krwawa fala
22:50 Wiadomości
22:55 Przekrój
23:10 Serial "Komandor"
0:05 - 7:00 DW

TV 3
7:00 Film anim.
7:25 Bez tabu
7:50 Serial "Virginia"
8:40 Serial "Catalina i Sebastian"
9:25 Serial "Dziewiąte przykazanie"
10:15 Serial "Blossom"
10:45 Serial "Tajemniczy świat Alex Mack"
11:10 Serial "Siódme niebo"
12:50 Serial "Kochanie, zmniejszyłem dzieci"
13:35 Serial "Blossom"
13:59 Gra "Rinkis 3"
14:00 Serial "Brama do gwiazd"
14:45 Film anim.
15:15 Serial anim. "Brzydkie kaczątko"
15:45 Serial "Oszołomieni miłością"
16:40 Serial "Catalina i Sebastian"
17:40 Jak się czujecie?
17:45 Serial "Virginia"
18:45 Wiadomości TV3
19:05 Sport TV3
19:10 Bez tabu
19:44 Gra "Rinkis 3"
19:45 Film dok.
20:20 Serial "Kobra 11"
21:10 Telewizja "Lietuvos rytas"
22:15 Wiadomości TV 3
22:25 Serial "X - Files"
23:15 Proces. Sektor X

VTV - Telewizja Wileńska
8:00 Z Wilna
8:20 Puls
8:50 Tydzień sportowy
9:15 Złoty piedestał
9:40 Dyżurna jednostka
10:00 Wiadomości
10:40 Film anim.
10:50 Dom aktora
11:30 Moja rodzina
12:30 Czego chce kobieta
13:00 Wiadomości
13:30 Serial "Razem z Fafalią"
13:45 Scenogram
14:15 Dla rybaków
14:45 Film dok.
16:00 Wiadomości
16:30 Film fab. "Trust, który upadł"
17:50 Tajemnice dworów
18:30 Z Wilna
19:00 Wiadomości
19:35 Stolica
20:15 Puls
20:50 Magazyn "Budownictwo"
21:25 "Bilet do Teatru Wielkiego"
22:00 Z Wilna
22:30 Magazyn paryski
23:00 Czego chce kobieta

11 KANAŁ
8:10 Serial "Milady"
9:00 Gwóźdź
9:30 Film fab. "Z powodu okoliczności rodzinnych"
17:25 Film anim.
17:35 Serial "Milady"
18:25 Proponujemy!
18:30 Gwóźdź
19:00 Puls Wilna
19:20 Pogląd
19:40 Wiadomości (pol.)
19:55 Proponujemy!
20:00 Bądźmy zdrowi
20:30 Kroniki wileńskie
21:00 Most
21:30 Puls Wilna
21:50 Pogląd
22:10 Wiadomości (pol.)
22:20 Film fab. "Z powodu okoliczności rodzinnych"

RTR
8:00 Wiadomości
8:15 Serial "Joanna d'Arc"
9:05 Dwa fortepiany
10:00 Wiadomości
10:30 Serial "Santa Barbara"
16:00 Wiadomości
16:30 Komedia "Wśród wysokiego zboża"
18:00 Film fab. "Titanic"
19:00 Wiadomości
19:35 Czas lokalny. Z Moskwy
19:55 Serial "Nina. Odpłata za miłość"
20:55 Film krym. "Poirot Agaty Christie"
22:00 Wiadomości
22:15 Czas lokalny. Z Moskwy
22:30 Film fab. "Booggyboy"
0:20 Pogoda

ORT 1
8:00 Wiadomości
8:15 Serial "Ziemia miłości"
9:10 W gościnie u M. Jewdokimowa
9:40 Gra "Kto chce zostać milionerem"
10:35 Chaotyczne notatki
10:50 Bibliomania
11:00 Wiadomości
11:15 Niezależne śledztwo
11:55 Rosyjski ekstrem
12:25 Film fab. "Po ciemnej stronie księżyca"
13:35 Klub Walta Disneya
14:00 Wiadomości
14:15 Kto i jak
14:35 Król góry
15:00 Serial "Granica. Tajgowy romans"
16:00 Wielkie pranie
17:00 Wiadomości
17:30 Panorama śmiechu
18:05 Serial "Ziemia miłości"
19:05 Telegra "Słabe ogniwo"
20:00 Czas
20:35 Serial "Granica. Tajgowy romans"
21:45 Jak wszystko było
22:30 Czas
23:00 Cywilizacja
23:30 Nocna zmiana
0:50 Film przyg. "Karawana śmierci"
2:05 Godzina gwiazd
0 x
Awatar użytkownika
TV Trauma
Junior
Posty: 803
Rejestracja: 31 sie 2010, 11:05
Lokalizacja: woj. dolnośląskie
x 10
x 4
Kontakt:

Archiwalne ramówki zagranicznych stacji telewizyjnych

Post autor: TV Trauma » 23 sty 2017, 14:59

środa, 23 stycznia 2002 r.
ORT 1

5:00 Dzień dobry
8:00 Wiadomości
8:15 Serial "Ziemia miłości"
9:15 Panorama śmiechu
9:45 Telegra "Słabe ogniwo"
10:35 Chaotyczne notatki
10:50 Bibliomania
11:00 Wiadomości
11:15 Jak wszystko było
12:00 40-lecie "KWN"
12:20 Film fab. "Po ciemnej stronie księżyca"
14:00 Wiadomości
14:15 Siedem bied, jedna odpowiedź
14:35 Sto proc.
15:05 Serial "Granica. Tajgowy romans"
16:05 Wielkie pranie
17:00 Wiadomości
17:30 Serial "Przyjaciele"
18:00 Serial "Ziemia miłości"
18:55 Ostatni bohater
20:00 Czas
20:35 Serial "Granica. Tajgowy romans"
21:40 Człowiek i prawo
22:30 Czas
23:00 Rosyjski ekstrem
23:30 Nocna zmiana
0:50 Film fab. "Kuszenie B."
2:10 Godzina gwiazd
0 x
Awatar użytkownika
TV Trauma
Junior
Posty: 803
Rejestracja: 31 sie 2010, 11:05
Lokalizacja: woj. dolnośląskie
x 10
x 4
Kontakt:

Archiwalne ramówki zagranicznych stacji telewizyjnych

Post autor: TV Trauma » 25 sty 2017, 14:27

piątek, 25.01.2002 r.
ORT 1

5:00 Dzień dobry
8:00 Wiadomości
8:15 Serial "Ziemia miłości"
9:15 Program humor.
9:45 Telegra "Słabe ogniwo"
10:35 Chaotyczne notatki
10:50 Bibliomania
11:00 Wiadomości
11:15 Film fab. "Krótkie spotkania"
12:45 Film fab. "Po ciemnej stronie księżyca"
14:00 Wiadomości
14:15 Film anim.
14:40 Siedem bied, jedna odpowiedź
15:00 Serial "Granica. Tajgowy romans"
16:00 Wielkie pranie
17:00 Wiadomości
17:30 Film dok.
18:00 Serial "Ziemia miłości"
19:00 Pole cudów
20:00 Czas
20:40 Film fant. "Terminator 2"
21:50 Czas
22:45 Turniej piłki nożnej krajów wspólnoty
0:20 Film fab. "Nieznajoma jest wśród nas"

RTR
8:00 Wiadomości
8:15 Serial "Joanna d' Arc"
9:05 Stare mieszkanie
10:00 Wiadomości
10:30 Serial "Santa Barbara"
16:00 Wiadomości
16:30 Planeta "KWN"
17:00 Klub prasowy
18:00 Film fab. "Autostop"
19:00 Wiadomości
19:35 Czas lokalny. Z Moskwy
19:55 Serial "Lady - włóczęga"
20:55 Film fab. "Chart irlandzki"
22:55 Film fab. "Blade"
0 x
ODPOWIEDZ

Wróć do „Wspomnienia”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości