TVN dawniej

Historia telewizji w Polsce i na świecie. Nieistniejące kanały telewizyjne odbierane w naszym kraju.
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
x 269
x 1363

TVN dawniej

Post autor: Karol » 20 cze 2006, 13:51

Mario98 pisze:
Karol pisze:- Tele Gra - Telezabawa - teleturniej (prow. Zygmunt Chajzer)
napewno Chajzer tego nie prowadził. Z tego co pamiętam to prowadzącymi byli Irek Bieleninik i Agnieszka Wróblewska (?)
Pierwsza "Tele Gra" pojawiła się w 2001 roku. Tak jak piałem - prowadził go Chajzer. Zabawa SMS-owa pod tą samą nazwą pojawiła się dopiero w 2002 roku i pamiętam że emitowana była w TVN i TVN Siedem (w tym wypadku czterdzieści parę odcinków, a później zastąpiły ją "Łamisłówka").

No i dobrze wspominam oczywiście program "Tylko Miłość" (All you need is love). Był to świetny program, lecz po tym jak nagłośniono sprawę samobójstwa jednego z jego uczestników po tym jak ukochana nie przyszła do studia, audycja została zdjęta z anteny :(.
0 x
Awatar użytkownika
Mario98
Mythical VIP
x 1
Kontakt:

TVN dawniej

Post autor: Mario98 » 20 cze 2006, 14:00

masz jakieś screeny z tej "pierwszej" Telegry, Karolu??
0 x
www.forum-soccer.home.pl

Kazik o Tusku: "Wku... mnie, że dozorca mojego kraju jest kretynem"
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
x 269
x 1363

TVN dawniej

Post autor: Karol » 20 cze 2006, 14:15

Tylko taki mały:

Obrazek
źródło obrazka: tvnmaniak.pl
0 x
Matiq
Mythical VIP
Kontakt:

TVN dawniej

Post autor: Matiq » 20 cze 2006, 15:04

za najlepszy program, który był a którego już nie ma uważam "To było grane", świetny program, świetnie prowadzony, na luzie z dobrą realizacją i fajnymi gwiazdami :)
0 x
Awatar użytkownika
IZA
Mythical VIP

TVN dawniej

Post autor: IZA » 20 cze 2006, 15:31

Pierwsza Telegra miała takie głupawe zwiastuny: 3 osoby przy stanowiskach i Chajzer zadaje pytanie: „Jak nazywa się nowy teleturniej emitowany w TVN o tej i o tej?”
Pani Małgosia – „Telełamigłówka?”
Pan Piotrek – „Telezabawa?”
Pan Tomek – „Telegra!”
„Tak! Telegra, brawo Panie Tomku...”
0 x
Obrazek
Awatar użytkownika
RaPi
Mythical VIP
x 1
Kontakt:

TVN dawniej

Post autor: RaPi » 20 cze 2006, 16:06

A pamietacie WYBACZ MI :lol:
0 x
Awatar użytkownika
stevie
Mythical VIP
Kontakt:

TVN dawniej

Post autor: stevie » 20 cze 2006, 17:57

Ja pamiętam ten program.Nawet go oglądałem często.
Była piosenka na początku i na końcu programu,która się zaczynała tak:,,Ach,wybacz przepraszam,nie mogę w inny sposób..." itd.
0 x
Pozdrawiam.

Stevie
lucas
x 229

TVN dawniej

Post autor: lucas » 20 cze 2006, 17:59

to było dobre pamiętam taką dziewczynkę która przepraszała mamę za to, że nie uczyła się tylko oglądała telenowele :P alob dwie babki pokłóciły się o futro :D. Po "Wybacz mi" w niedzielne wieczory nastała era "Big Brothera".
0 x
Awatar użytkownika
przemkob
Mythical VIP
Kontakt:

TVN dawniej

Post autor: przemkob » 20 cze 2006, 18:08

lucas pisze:to było dobre pamiętam taką dziewczynkę która przepraszała mamę za to, że nie uczyła się tylko oglądała telenowele :P alob dwie babki pokłóciły się o futro :D. Po "Wybacz mi" w niedzielne wieczory nastała era "Big Brothera".
Szkoda,czasu mi oglądać takie programy.
Co mnie interesuje,że ktoś pokłócił się o futro ?
0 x
PRZEMKOB
Awatar użytkownika
RaPi
Mythical VIP
x 1
Kontakt:

TVN dawniej

Post autor: RaPi » 20 cze 2006, 19:08

Program był raczej popularny i dosyć długo był na antenie. Niektóre sprawy o które sprzeczali sie były dosyć śmiechowe.... :lol:
0 x
Awatar użytkownika
Leszek1979
Mythical VIP

TVN dawniej

Post autor: Leszek1979 » 20 cze 2006, 22:10

Matiq pisze:za najlepszy program, który był a którego już nie ma uważam "To było grane", świetny program, świetnie prowadzony, na luzie z dobrą realizacją i fajnymi gwiazdami :)
Zgadzam się - to był chyba jedyny program rozrywkowy TVNu który regularnie ogladałem :).

Co do "Usterki" to też byłem jej fanem, ale jako że jestem typowym polskim telewidzem szybko mi sie znudził ten program. Pamiętam że nieraz robili 'fachowcom' takie pułapki, które w rzeczywistości nie miały prawa się zdarzyć, np. odwrócili na płycie głównej w kompie wtyczkę do portu drukarki, dolutowali rezystory w instalacji alarmowej, zamienili miejscami dysze w kuchence gazowej albo w słuchawce domofonu rozłączyli złączkę do głośniczka.
0 x
Awatar użytkownika
stevie
Mythical VIP
Kontakt:

TVN dawniej

Post autor: stevie » 20 cze 2006, 22:44

Na stronie internetowej http://www.odbiornik.com jest dostępny jeden odcinek programu ,,Usterka.Odcinek pt.,,Informatycy".

Dział: Inne.
0 x
Pozdrawiam.

Stevie
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
x 269
x 1363

TVN dawniej

Post autor: Karol » 20 cze 2006, 23:42

RaPi pisze:Ja tez jestem fanem Usterki :D Na TVN Siedem można zobaczyć powtórki tego programu....
Powtórki lecą czasem w paśmie "Nic straconego" na przemian z "Kto was tak urządził" (to też mi się przypomniało). Kiedyś nad ranem TVN i TVN Siedem emitowały taki program "BeZ mOnTażU" (tak jakoś pisało). Były to relacje z castingów do programów TVN, np. do "Maratonu Uśmiechu".
0 x
Awatar użytkownika
Tomek
VIP Mod
x 40
x 179
Kontakt:

TVN dawniej

Post autor: Tomek » 20 cze 2006, 23:59

Karol pisze:Kiedyś nad ranem TVN i TVN Siedem emitowały taki program "BeZ mOnTażU" (tak jakoś pisało). Były to relacje z castingów do programów TVN, np. do "Maratonu Uśmiechu".
Chyba nadal leci. Przynajmniej emitowano go w wakacje rok temu. Ale wkrótce się upewnie (lubię siedzieć nocą, a chodzić spać gdy wszyscy stają :D).

Pamiętam, że parę lat temu (conajmniej do 2001 roku) w nocy TVN emitował gry interaktywne. Zasady miały a'la statki. Poza nimi leciało głosowanie na wybór klipów. Polegało ono na tym, że były do wyboru cztery krótkie fragmenty programów (np. z Big Brothera - ta wersja nazywała się bodajże "Noc z Big Brotherem"). Podany był numer telefonu, czas do końca głosowania, liczba głosów. Po upłynięciu czasu wyświetlano klip.

Tak, więc w zasadzie TVN od zawsze nie próżnował w nocy i zawsze coś nadawał :).
0 x
HENSHIN!
Awatar użytkownika
Tomek
VIP Mod
x 40
x 179
Kontakt:

TVN dawniej

Post autor: Tomek » 04 lip 2006, 6:12

Właśnie przypomniało mi się, że TVN emitował kiedyś program "Zostań Gwiazdą". Był o wiele lepszy od późniejszej dennej "Drogi do Gwiazd". Emitowano go na samym początku istnienia stacji. Poza śpiewaniem uczestników stylizowano na gwiazdy wykonywanych utworów. Nagrodą dla zwycięscy programu była duża statuetka w kształcie mikrofonu :).
0 x
HENSHIN!
ODPOWIEDZ

Wróć do „Wspomnienia”