TVN dawniej

Historia telewizji w Polsce i na świecie. Nieistniejące kanały telewizyjne odbierane w naszym kraju.
michal
VIP Expert
Posty: 3100
Rejestracja: 06 sie 2008, 14:55
x 41
x 99

TVN dawniej

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: michal »

Ja do "Damy pik" nic nie miałem. To był bardzo dobry program w którym pokazywano kobiety ze świata polityki. Rówież lubiłem "Moją krew" o której wcześniej wspominałem. A czy pamietacie "Usterkę" lub "Dzieciaki z klasą"? Wiecie jak długo emitowano "Usterke" i czemu TVN nie zrobił trzeciej edycji "Dzieciaków z klasą?
Evil
Junior
Posty: 1405
Rejestracja: 09 sie 2007, 14:46
x 2

TVN dawniej

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Evil »

Ale to, że lubiłeś, to nie znaczy, że były lubiane przez innych - zostały zdjęte z anteny bardzo szybko.
Usterkę emitowano od 2003 roku do bodajże 2006 w TVN i potem w TVN7, TVN Turbo.

Aha, jak miałbym zapomnieć o największym niewypale TVN, czyli "Studio Złote Tarasy".
Awatar użytkownika
Ice
VIP Expert
Posty: 2669
Rejestracja: 06 mar 2008, 21:35
x 10

TVN dawniej

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Ice »

''Studio Złote Tarasy'' po zmianach naprawdę były ''złote''. Niestety program nie spełnił oczekiwań widzów - to chyba logiczne, skoro dany program spada z ramówki. ;)

''Usterka'' była długo emitowana. Niestety, ale ostatnie odcinki to były dla mnie totalne niewypały. No bo powiedzcie - jak miał się odcinek o masażach do tematyki programu? Pomysły się wyczerpały. No i bardzo miło wspominam ''Naukę jazdy''. Dla mnie to był świetny program.

@michal: pamiętamy o ''Dzieciakach z klasą'' o czym możesz poczytać na poprzednich stronach tego wątku.
@Evil: jakoś sobie nie przypominam, aby TVN narzekał na widownię ''Łapać Złodzieja''. Podobnie z ''Wybacz mi'' czy ''Jak łyse konie''. Ale co do reszty się zgadzam.
sziraczek17
Junior
Posty: 780
Rejestracja: 28 gru 2008, 19:07
x 3
Kontakt:

TVN dawniej

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: sziraczek17 »

Jeżeli chodzi o emisję bajek czy telenowel, to sądze, że dla osób nie mających innych kanałów tylko TVP, Polsat i TVN, puszczanie ich było dobre. Może czasy się zmieniły, ale program poranny TVN (do 9:00) jest tak denny, że lepiej, żeby dawali tak jak kiedyś bajki, albo powtórki telenowel (chetnie bym pooglądał znów "Esmeralde"), niż Mango.
michal
VIP Expert
Posty: 3100
Rejestracja: 06 sie 2008, 14:55
x 41
x 99

TVN dawniej

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: michal »

pop pisze:Co do "Chwili prawdy" - jeśli chodzi o oglądalność (to taka ciekawostka) pamiętam, że największą widownię miał odcinek, w którym występował - wtedy jeszcze kandydat na Prezydenta - Lech Kaczyński.
Czy pamietasz jakie zadanie dostał Prezydent Lech Kaczyński w "Chwili prawdy"?
Awatar użytkownika
pop
Obserwator
Posty: 452
Rejestracja: 19 sty 2008, 17:17

TVN dawniej

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: pop »

michal pisze:
pop pisze:Co do "Chwili prawdy" - jeśli chodzi o oglądalność (to taka ciekawostka) pamiętam, że największą widownię miał odcinek, w którym występował - wtedy jeszcze kandydat na Prezydenta - Lech Kaczyński.
Czy pamietasz jakie zadanie dostał Prezydent Lech Kaczyński w "Chwili prawdy"?
Dokładnie nie, ale pamiętam, że go nie wykonał. :D
Szukałem tego nagrania, ale nigdzie nie znalazłem...
Obrazek
Kazik
Obserwator
Posty: 377
Rejestracja: 07 paź 2007, 18:09
x 1

TVN dawniej

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Kazik »

sziraczek17 pisze:Jeżeli chodzi o emisję bajek czy telenowel, to sądze, że dla osób nie mających innych kanałów tylko TVP, Polsat i TVN, puszczanie ich było dobre. Może czasy się zmieniły, ale program poranny TVN (do 9:00) jest tak denny, że lepiej, żeby dawali tak jak kiedyś bajki, albo powtórki telenowel (chetnie bym pooglądał znów "Esmeralde"), niż Mango.
Ale o jakie dni Ci chodzi od poniedziałku do piątku o 8 jest powtórka Brzyduli a później Dzień Dobry TVN, podobnie w sobotę i niedziele tylko zamiast odcinka Brzyduli jest jakiś inny serial.
Myślę że bardziej stacjom opłaca się nadawać w porannych godzinach TeleGry czy Mango, niż jakieś kreskówki pokazywane na innych kanałach bajkowych (których w Polsce jest ponad dziesięć).
A co do telenowel ich czas już przeminął (na szczęście) już żadna z głównych programów nie emituje ich, a w innych stacjach (nie licząc Pulsu) pełnią rolę zapchajdziur w popołudniowych godzinach.
To już nie lata 90, gdzie w Polsce były tylko angielskojęzyczne stacje dla dzieci typu CN czy Fox Kids.
Takie jest przynajmniej moje zdanie.
michal
VIP Expert
Posty: 3100
Rejestracja: 06 sie 2008, 14:55
x 41
x 99

TVN dawniej

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: michal »

A czy pamiętacie kiedy Magda Mołek współprowadziła Taniec z Gwazdami i czy wiecie dlaczego zastąpiono ją Katarzyną Skrzynecką? Pytam się dlatego ponieważ nie znalazłem w internecie odpowiedzi na to pytanie.
Awatar użytkownika
pop
Obserwator
Posty: 452
Rejestracja: 19 sty 2008, 17:17

TVN dawniej

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: pop »

Czy pamiętamy? Przecież to było dość niedawno. Oficjalnie mówiło się o jej przygotowaniach do Sopot Festivalu, nowym programie w TVN, współpracy z TVN Style. Nieoficjalnie - o złej atmosferze w programie i jakichś nieporozumieniach z Urbańskim.
Obrazek
Czaja
Obserwator
Posty: 643
Rejestracja: 17 maja 2008, 12:34
x 1

TVN dawniej

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Czaja »

michal pisze:A czy pamiętacie kiedy Magda Mołek współprowadziła Taniec z Gwazdami
Podczas pierwszej edycji.
Awatar użytkownika
pop
Obserwator
Posty: 452
Rejestracja: 19 sty 2008, 17:17

TVN dawniej

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: pop »

To jest wątek "TVN dawniej", a nie dwa lata temu...
Obrazek
Awatar użytkownika
Alfernando
Poster
Posty: 1707
Rejestracja: 06 sty 2008, 14:02
x 1
Kontakt:

TVN dawniej

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Alfernando »

Przecież TVN z przed dwóch lat to też już historia.
Kuba 942
Użytkownik
Posty: 56
Rejestracja: 05 sie 2008, 21:31
Lokalizacja: Chojnice

TVN dawniej

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Kuba 942 »

Oj tak Nauka Jazdy to był bardzo fajny program. Najlepiej pamiętam z tego programu pana Stasiaka :)
Chętnie bym sobie jakieś powtórki obejrzał tego, ale chyba rok temu leciał na Siódemce ;)
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49666
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5347
x 3240

TVN dawniej

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

Otóż powtórki lecą od poniedziałku do piątku koło 3.30 w nocy na TVN-ie, więc jak masz magnetowid, to możesz sobie ustawić, nagrać i obejrzeć :).
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
pop
Obserwator
Posty: 452
Rejestracja: 19 sty 2008, 17:17

TVN dawniej

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: pop »

O ile dobrze wiem, to ciągle są emitowane w paśmie "Nic straconego".
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Wspomnienia”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość