Dawniej w kanałach Polsatu

Historia telewizji w Polsce i na świecie. Nieistniejące kanały telewizyjne odbierane w naszym kraju.
michal
VIP Expert
x 6
x 18

Dawniej w Polsacie

• zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: michal »

Ama18 pisze:
Szkoda, że Polsat tak rzadko emituje własne programy sprzed kilku lat. Mogliby puścić kiedyś np "Disco Polo Live" na Polsacie albo chociaż na Polsat2.
Na pewno nie puszczą ani disco-polo, ani (przynajmniej niektórych) programów, które były emitowane dosyć dawno. Nie po tym, jak kilka lat temu zaczęli się odcinać od metki "wsiowej telewizji".
Na Polsacie2 może by wreszcie zaprzestali powtórek "Kiepskich", "Daleko od Noszy" lub "Gra w Ciemno".
Dopóki Polsat 2 będzie w takiej formule, jak teraz (polonijny, powtórkowy), wymienione przez Ciebie programy nie znikną.
Mogliby powturzyć takie seriale jak Graczykowie, czyli Buła i spuła. Bardzo lubiłem ten prześmieszny serial ale niewiele widziałem odcinków i z tego powodu jeszcze chętniej bym sobie ten serial obejżał. Szkoda że to tylko marzenia.
Kazik
Obserwator

Dawniej w Polsacie

Post autor: Kazik »

No jak nie powtarzają, przecież Buła i Spóła leciała przez jakieś 2 miesiące o 19 zamiast Graczyków.
Ale poczekaj jakieś kolejne dwa miesiące i doczekasz się kolejnej emisji.
Awatar użytkownika
Hecktor-qb
Użytkownik

Dawniej w Polsacie

Post autor: Hecktor-qb »

...albo poogladaj sobie przez iple - jezeli o niej slyszales. Taki programik z serialami polsatu (ipla.pl)
Caeca invidia est.
Hecktor
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
x 586
x 2906

Dawniej w Polsacie

Post autor: Karol »

Nie wiem czy o tym wspomniano, ale znalazłem fragment programu "Przytul mnie" nadawanego w Polsacie i częściowo także w Polsacie 2. Przyznam, że była to jedna z ciekawszych pozycji tej stacji, jeśli chodzi o nocne audycje - mimo słabego wykonania wizualnego i tych paskudnych pasów na dole i u góry ekranu (w końcu to tylko Polsat).

Fragment: http://www.youtube.com/watch?v=9PuN4fTQi04

Fajnie oglądało się kilka lat temu powtórki "Przytul mnie" w Polsacie 2, który nadawał program nad ranem.
Los_Dawidos
Użytkownik

Dawniej w Polsacie

Post autor: Los_Dawidos »

Mi najbardziej w pamięć zapadli Wojciech Asiński i Andrzej Krucz, wszystko, co wówczas było z ich udziałem oglądałem, a później już nastała era Ibisza.

A pamiętacie może program Telewizyjne Biuro Śledcze? Kiedyś ten program był dla mnie hitem. Dzisiaj dzięki genialnemu programowi jakim jest IPLA też czasem lubię pooglądać ten program, choć tylko z czasów gdy prowadzili go Bronisław Cieślak i ś.p. Tadeusz Szymków.
Awatar użytkownika
telefan
Obserwator
x 4
x 14

Dawniej w Polsacie

Post autor: telefan »

Ostatnio pod wpływem ,,Rekordów'' przypomniał mi się program ,,Macie co chcecie''. Pamiętacie go? Leciał on jakieś 10 lat temu, o. 2000 r. Pamiętam, że w tym programie sporo miejsca poświęcano właśnie rekordom Guinessa. Aha, jeszcze jedno: program prowadził Jan Kobuszewski z jakimś gościem którego nazwiska juz nie pomnę.
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
x 3276
x 1447

Dawniej w Polsacie

Post autor: Trzeciak »

To był Jerzy Petersburski "Junior" - ten co dziś prowadzi "Kawę czy Herbatę" w TVP1 :).
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
Daguchna
Użytkownik
Kontakt:

Dawniej w Polsacie

Post autor: Daguchna »

... i był jeszcze zespół muzyczny, gdzie wokalista darł się "Macie co chcecie, chcecie co macie" i potem coś o spadaniu gaci? :P
mks pisze:Drzewko szczęscia pamiętam.. prowadziła je Wyszkomirska i Wanio.. kojarzą mi sie porcelanowe świnki i tłuczenie ich młotkiem..
Coś mi świta motyw tłuczenia świnek... Czy mógłby mi ktoś przybliżyć ten program?
bartex9
Użytkownik

Dawniej w Polsacie

Post autor: bartex9 »

Mi najbardziej brakuje programu "Strefa Tajemnic". Był naprawdę ciekawy. Bardzo fajnie mi się go oglądało. Niestety bardzo szybko zniknął z ramówki (może z powodu niskiej oglądalności? Ale nie dziwota jak był emitowany w porze "Wiadomości").
Awatar użytkownika
Poland
VIP Expert
x 19
x 202
Kontakt:

Dawniej w Polsacie

Post autor: Poland »

Daguchna pisze:... i był jeszcze zespół muzyczny, gdzie wokalista darł się "Macie co chcecie, chcecie co macie" i potem coś o spadaniu gaci? :P
Ten zespół to Zdobywcy Pewnych Oskarów - ci sami co w 2003 lub 2004 dostali się do preselekcji do Eurowizji.
Poland - Aktywnie najlepszy!
Awatar użytkownika
wislok
Junior
x 34
x 166

Dawniej w Polsacie

Post autor: wislok »

Ja też lubiłem Andrzeja Krucza i Wojciecha Asińskiego,szkoda,że teraz ich nie ma.
Moje ulubione stacje tv: Eurosport,Polsat Sport,Polsat News,Polsat,kanały TVP.
Moje ulubione stacje radiowe: PR1 i RMF FM
Awatar użytkownika
SzymonNP
VIP Expert
x 558
x 102
Kontakt:

Dawniej w Polsacie

Post autor: SzymonNP »

Jeśli chodzi o teleturnieje to dla mnie do końca życa zapadnie w pamięci Grasz Czy Nie Grasz
PS. Jestem tu nowy :P
Obrazek
Najnowszy wpis - wejdź
27/01/10-18/07/18 Szytr Wielki | Od 18/07/18 SzymonNP
Pozdrawiam, Szymon.
Awatar użytkownika
Poland
VIP Expert
x 19
x 202
Kontakt:

Dawniej w Polsacie

Post autor: Poland »

Grasz Czy Nie Grasz był dobry ale w tej dłuższej wersji - ta złoto czarna nie przypadła mi do gustu...
Poland - Aktywnie najlepszy!
Awatar użytkownika
Direct
VIP Mod
x 140
x 284

Dawniej w Polsacie

Post autor: Direct »

Odcinki z eliminacjami ze grupy bodajże 250 osób z widowni były bardzo fajne. Lubiłem je oglądać.
Ta późniejsza konwencja, gdzie zrezygnowano z eliminacji w studio i gdzie pojawiły się te "sztuczne" telefony bankiera do studia - moim zdaniem - kompletnie zepsuła ten program.
Pozdrawiam, Direct
Awatar użytkownika
SzymonNP
VIP Expert
x 558
x 102
Kontakt:

Dawniej w Polsacie

Post autor: SzymonNP »

A mi właśnie przypadła do gustu ostatnia edycja.
Aha co do tego, że jestem nowy to już dobre pół roku obserwuję to forum i najbardziej podobają mi się wypowiedzi Karola i Kisiela.
Obrazek
Najnowszy wpis - wejdź
27/01/10-18/07/18 Szytr Wielki | Od 18/07/18 SzymonNP
Pozdrawiam, Szymon.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Wspomnienia”