Cartoon Network dawniej

Historia telewizji w Polsce i na świecie. Nieistniejące kanały telewizyjne odbierane w naszym kraju.
Frontowiec
VIP Expert
x 54
x 162
Kontakt:

Cartoon Network dawniej

• zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Frontowiec »

Wiele osób bardzo dobrze wspomina dawniejszy Cartoon Network, który kiedyś pokazywał kultowe seriale animowane niż te, które dzisiaj są pokazywane. Bardzo miło wspominam z sentymentu m.in. ''Atomówki'', ''Laboratorium Dextera'', ''Johnny Bravo'', ''Ed, Edd & Eddy'', ''Krowa i Kurczak'', ''Jam Łasica'', ''Chojrak, tchórzliwy pies'', ''Kryptonim: Klan Na Drzewie'', ''Mroczne przygody Billy'ego i Mandy'', ''Zło w potrawce'', ''Bliźniaki Cramp'' i wiele innych. Także z dawniejszego Cartoon Network pamiętam pasmo ''Toonami'', weekendową ''Godzinę z Flintstonami'' czy noworoczny maraton ''Toma i Jerry'ego'', który leciał od godz. 6:00 do godz. 21:00 w 2004 lub 2005 roku.

Ciekaw jestem jak wy wspominacie dawniejszy Cartoon Network?.
#StopNienawiści (nawet tutaj!)
k+b
VIP Expert
x 41
x 22

Cartoon Network dawniej

Post autor: k+b »

Wspominam go z dużym sentymentem, to w końcu jakiś kawałek mojego dzieciństwa.
Czy dawny CN jest lepszy od obecnego? No właśnie ze względu na ten sentyment, na wspomnienia, na beztroski czas ludzie tak uważają. Ale gdyby teraz dać do porównania dzieciom bajki sprzed 15 czy 10 lat i bajki obecnie tam emitowane, to wybiorą te drugie, tak sądzę. Czasy się zmieniają, dzieci się zmieniają, możliwości się zmieniają, zapotrzebowanie się zmienia, to i Cartoon Network się zmienia.
Awatar użytkownika
atomówka96
Junior
x 85
x 19

Cartoon Network dawniej

Post autor: atomówka96 »

Ja też miło wspominam najlepsze lata dzieciństwa właśnie dzięki Cartoon Network, w latach 2001-2003 bodajże oraz w latach 2006-2010. Jedynie czego żałuję to że nigdy nie widziałam po polsku kreskówki "Hi Hi Puffy Ami Yumi" a w internetach trudno znaleźć z polskim dubbingiem.
Awatar użytkownika
Tomek
VIP Mod
x 64
x 311
Kontakt:

Cartoon Network dawniej

Post autor: Tomek »

Reklama komiksu Cartoon Network z 1999 roku:

Ktoś pamięta? Ja nabyłem tylko jeden numer w szpitalu (styczeń lub luty 2000) i choć nic prawie z niego nie zapamiętałem to kojarzę, że magazyn przypadł mi do gustu (brak dalszego zainteresowania raczej zwaliłbym faktem, że byłem wtedy już za stary). Miał trochę większy format niż Kaczor Donald.

Do dzisiaj nie zachował się on u mnie w domu, za to kilka lat temu w pudełku ze starymi CD znalazłem taki oto gadżecik z niego :D
Cartoon Network układanka.jpg
Fatalna układanka, biorąc pod uwagę, że nie można ułożyć napisu w dwóch rzędach, kostki były ciężkie do przesuwania (obecnie są już prawie nie do ruszenia) i... nie zgadzały się z układem kolorów w logu (np. E powinno być białe na czarnym tle)... to nazywa się licencjonowany produkt :lol:.
Cartoon Network układanka 2.jpg
Nawet nie wiem, dlaczego tego jeszcze nie wywaliłem... nostalgia? (jako zabawka dla dzieci niewiele zawiera miejsca, więc pewnie po chwili masochizmu związanej z próbą przesunięcia klocków wrzuciłem ją na powrót do boxa z płytami).

PS Jak wróciłem ze szpitala to na CN leciały te francusko-kanadyjskie, niepokojące Musze opowieści (oryg. Fly Tales) :D
HENSHIN!
Jantar
Activist
x 8
x 54
Kontakt:

Cartoon Network dawniej

Post autor: Jantar »

Ktoś kiedyś narzekał, że nie ma filmików z przełączenia z Cartoon Network na TCM (Turner Classic Movies). A więc proszę bardzo, oto pierwszy:

http://chomikuj.pl/Kleksik5/pliki+rozne ... mpg(video)
Awatar użytkownika
adamz689
Użytkownik
x 1

Cartoon Network dawniej

Post autor: adamz689 »

U mnie od roku niemal już jest ;)
https://www.youtube.com/watch?v=cIoR_fxKADI
A jak ktoś by wolał w drugą stronę to bardzo proszę:
https://www.youtube.com/watch?v=MNVAKryuIIA
ODPOWIEDZ