Ośrodki Regionalne TVP na satelicie - plany, komentarze, opinie

Forum poświęcone działalności Telewizji Polskiej.
Kostka
Obserwator
x 1
x 40

• zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Kostka »

Chyba przydałoby się zrobić tak jak w Rai 3 - jedna wersja Regionalnej Trójki na satelicie, ale w trakcie pasma lokalnego dany region, który będzie się zmieniał co tydzień (a dokładniej co poniedziałek), i każdy ośrodek regionalny będzie przez całe 7 dni nadawany o określonych porach.
Awatar użytkownika
Poland
VIP Expert
x 24
x 270
Kontakt:

Post autor: Poland »

Ja bym na satelicie nawet dał kilka wersji TVP3 z tym o czym piszesz plus jedną czystą. Ta ostatnia na liście byłaby wyżej zaś co do 'rotacyjnych" to podział byłby taki:
1 przekaz na satelicie - 16 ośrodków co tydzień (około 3 lub 4 tygodnie na jeden ośrodek)
2 przekazy na satelicie - po 8 ośrodków (po około 6 tygodni na ośrodek)
4 przekazy na satelicie - po 4 ośrodki (po około 13 tygodni na ośrodek)
Poland - Aktywnie najlepszy!
amq0
Użytkownik

Post autor: amq0 »

Kacper.m pisze: 25 lip 2020, 9:38 Mogloby, ale po co, jak tego nikt ogladal nie bedzie. Oddzialy regionalne w obecnej formie sa do zaorania - albo robimy pelne stacje, jak u Niemcow, albo tylko wejscia lokalne z informacjami jak w UK, a nie taka hybryde.
Ja miałem na myśli to że podczas pasma wspólnego mogłoby być na wszystkich przekazach ten sam PID Video i PID Audio, a podczas pasm lokalnych na każdym przekazie inny PID Video i PID Audio, w ten sposób i za przykład podałem niemieckie stacje BR, MDR, NDR, RBB, SWR i WDR, w których pasmo wspólne idzie z jednego PID Video i PID Audio.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Telewizja Polska”