TVP - sprawy bieżące

Forum poświęcone działalności Telewizji Polskiej.
bastus18
Junior
x 6
x 18

Nowości w TVP

• zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: bastus18 »

Ciekawe czy nasza publiczna tv odważy się wyemitować drugą część filmu ANATOMIA UPADKU cz.2 Anity Gargas
1 część o ile się nie mylę pierwsza została pokazana w TVP1 chyba rok temu na rocznice katastrofy pod Smoleńskiem.
http://niezalezna.pl/54762-polonia-z-ka ... i-upadku-2
Awatar użytkownika
zesepo
VIP Expert
Kontakt:

Nowości w TVP

Post autor: zesepo »

Chyba tylko jako ciekawostkę, albo z zapotrzebowania społecznego, bo nie jako źródło rzetelnej wiedzy?
https://www.facebook.com/forummedia2

14 lat forum.media2.pl 8)
8 lat na forum!
bastus18
Junior
x 6
x 18

Nowości w TVP

@zesepo Wiesz co proponuje obejrzyj sobie przynajmniej pierwszą część to będziemy mogli gadać i zobaczysz, że każde stwierdzenie, które jest przedstawione w filmie jest poparte niezbitymi dowodami zarówno w pierwszej jak i drugiej części.
Awatar użytkownika
Direct
VIP Mod
x 139
x 284

Nowości w TVP

Post autor: Direct »

To Twoje zdanie. Nie narzucaj go innym. Słowa "zobaczysz, że każde stwierdzenie [...]" to narzucanie swojego zdania.
Pozdrawiam, Direct
bastus18
Junior
x 6
x 18

Nowości w TVP

Nie rozkazuj mi co mam robić, bo nie masz takiego prawa. Słowami "Nie narzucaj go innym [...]" rozkazujesz mi.
Awatar użytkownika
Direct
VIP Mod
x 139
x 284

Nowości w TVP

Post autor: Direct »

Nie rozkazuję Ci, tylko zwracam uwagę, a do tego - tak się składa - mam prawo.

Koniec OT, a jeśli masz coś do dodania, pisz tutaj.
Pozdrawiam, Direct
bastus18
Junior
x 6
x 18

Nowości w TVP

Nie wcale, tylko co. Żartujesz czy mówisz serio ? xD A jeżeli chcesz zwracać mi uwage bo jest "Vipem" to mam prośbę używaj czcionki koloru czerwonego.
pazdziochowicz99
Obserwator

Nowości w TVP

Post autor: pazdziochowicz99 »

Dijon pisze:Od 20 maja o 23:55 TVP1 będzie emitowała serial W garniturach (tytuł oryginalny Suits) od pierwszego sezonu.

29 maja z cyklu "Kocham Kino" w TVP2 pojawi się film "Jesteś Bogiem". Pora emisji: 21:40.

25 kwietnia Jedynka wyemituje ostatni odcinek 8. sezonu Rancza. Tydzień później, od 1 czerwca w tym paśmie pojawią się powtórki Komisarza Alexa.
1 czerwca tak naprawdę będzie emisja 13. odcinka 5 serii "Komisarza Alexa" (12. odcinek dzień wcześniej 31 maja), a potem to nie wiem czy będą powtórki o tej porze bo jeszcze nie ma programu na 8 czerwca.
Swoją drogą ciekawe kiedy zacznie się ta wakacyjna ramówka 2014, bo w tamtym roku to już 3 czerwca.
9999
Obserwator

Nowości w TVP

Post autor: 9999 »

Gdzieś niedawno czytałem, że 10 czerwca ma być jeszcze premierowy odcinek "M jak miłość", więc może nie wprowadzą letniej ramówki od razu na początku czerwca.
Pepek94
Obserwator
x 8
Kontakt:

Nowości w TVP

Post autor: Pepek94 »

Wakacyjną ramówkę rozpocznie się prawdopodobnie od transmisji Mundialu w Brazylii.
Studia spikerskie TVP muszą zniknąć, bo są archaiczne, przestarzałe, niemodne, a w trakcie napisów końcowych niezgodne z ustawą rtv.
DVB-T: Święty Krzyż (MUX 1/2/3)
Nie dla logotypów ekranowych w czasie bloków reklamowych.
#StopZawyżaniu
pazdziochowicz99
Obserwator

Nowości w TVP

Post autor: pazdziochowicz99 »

9999 pisze:Gdzieś niedawno czytałem, że 10 czerwca ma być jeszcze premierowy odcinek "M jak miłość", więc może nie wprowadzą letniej ramówki od razu na początku czerwca.
To na pewno będzie ostatni odcinek sezonu 2013/2014 bo przecież od 13 czerwca tegoroczny mundial w Brazylii się zacznie. Z tym że może być tak jak w 2010 roku gdzie był mundial w RPA. 7 czerwca ramówkę wakacyjną rozpoczęła TVP1, a tydzień później dopiero TVP2, a jeszcze tydzień później Polsat i TVN.
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
x 3208
x 1422

Nowości w TVP

Post autor: Trzeciak »

TVP1: "Strażacy" wiosną 2015 roku. Możliwe, że pojawią się w przyszłym roku także dwa nowe seriale: http://www.wirtualnemedia.pl/artykul/tv ... ero-za-rok

To może trochę za wcześnie, na takie spekulacje, ale kto wie, czy po jesiennym sezonie "Ojciec Mateusz" nie pójdzie chociaż na jednosezonową przerwę. ;)
Pozdrawiam, Trzeciak
michas1992
Użytkownik
x 1

Nowości w TVP

Post autor: michas1992 »

Czy od 2 czerwca "Jaka to melodia?" i "Galeria" będą powtarzane czy będą jeszcze nowe odcinki?
Pepek94
Obserwator
x 8
Kontakt:

Nowości w TVP

Post autor: Pepek94 »

"Jaka to melodia?" od 2 czerwca jak najbardziej będzie powtarzany, premierowe odcinki będzie dopiero od września. Co do "Galerii" wszystko wyjaśni @Trzeciak. Oprócz tych jeszcze parę rzeczy. Emisja "Tylko Ty" na czas wakacji będzie zawieszony i los będzie niewiadomy. "Jeden z dziesięciu" do 3 czerwca będzie nadawany premierowo, natomiast od 4 czerwca będzie nadawane powtórki.
Studia spikerskie TVP muszą zniknąć, bo są archaiczne, przestarzałe, niemodne, a w trakcie napisów końcowych niezgodne z ustawą rtv.
DVB-T: Święty Krzyż (MUX 1/2/3)
Nie dla logotypów ekranowych w czasie bloków reklamowych.
#StopZawyżaniu
Awatar użytkownika
MaciejOlek
VIP Expert
x 527
x 12

Nowości w TVP

Post autor: MaciejOlek »

Już prędzej wyjaśnię.
Jaka to melodia - powtórki, jak wyżej.
Jeden z dziesięciu - jak wyżej - do 3 czerwca premierowo, 4 czerwca nie wiadomo co, od 5 czerwca powtórki.
Tylko ty - emisja zawieszona na wakacje
Galeria - widnieje w ramówkach okresu 02-06.06. od poniedziałku do czwartku, i chyba to będzie dokończenie emisji. Zostało się tylko 11 odcinków.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Telewizja Polska”