TVP - sprawy bieżące

Forum poświęcone działalności Telewizji Polskiej.
Awatar użytkownika
wislok
Junior
Posty: 1488
Rejestracja: 24 cze 2009, 17:29
x 37
x 215

TVP - sprawy bieżące

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wislok »

To jedynie twoja opinia,że nie przekroczyła.
Wymieniłem Ci już w temacie "Szlak Nadziei",że Ida Nowakowska nie jest nikim wyjątkowym i wiele gwiazd TVP prowadzi kilka programów . Przypomnę jeszcze raz
za Krzan- "Koło fortuny"(codziennie!) , "Czar Par"
Maciej Kurzajewski- "Czar Par", "Wielki Test", audycje sportowe , jeszcze mogę dodać "The Wall, który miał swoje premiery,a także będzie powtarzany od 20 X
Marzena Rogalska- "PnŚ", "Gotowi do gotowania. Start!(codziennie!)
Kammel- "PnŚ", The Voice, The Voice Kids, The Vice Senior .
Manowska- "Rolnik Szuka żony", , The Voice Senior", "Sanatorium Miłości"
Młody Nowicki - "PnŚ", "Postaw na Milion".

Pytanie dlaczego wybrano Idę do tego projektu zadaj producentom tegoż, a nie mnie. Odnosiłem się co doskonale wiesz do gościnnych występów w "Kole Fortuny", "JTM?" w ostatnim czasie. TVP promowała ten konkurs , jak widać z dobrym skutkiem .

Będę reagował na wykpiwanie kogoś tylko ze względu na to,że nie wstydzi się Jezusa . Ida Nowakowska jak każdy ma prawo wyrażać swoje poglądy, Kammel czy Barbara Kurdej-Szatan też wyrażają swoje poparcie dla ruchu LGBT. W przeciwieństwie do moich przedmówców nie wyciągam i nie atakuję w żaden sposób ich wypowiedzi na forum medialnym( zresztą na żadnym innym) tylko oceniam ich pod względem medialnym .
Moje ulubione stacje tv: Eurosport,Polsat Sport,Polsat News,Polsat,kanały TVP.
Moje ulubione stacje radiowe: PR1 i RMF FM
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49675
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5349
x 3242

TVP - sprawy bieżące

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

Widzę, że znów nadinterpretujesz znów niektóre wypowiedzi, byle uzasadnić swoją rację. A w wątku o "Mam Talent!" czepiasz się Hołowni, który ma wystartować w wyborach prezydenckich, mimo, że to jego prawo jako obywatela demokratycznego kraju.
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
wislok
Junior
Posty: 1488
Rejestracja: 24 cze 2009, 17:29
x 37
x 215

TVP - sprawy bieżące

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wislok »

Nadinterpretacją jest stwierdzenie ,że się czepiam, napisałem,że nie życzę mu zostania Prezydentem Polski.

Co ma robienie sobie kpin z jakiś wypowiedzi Idy Nowakowskiej,że bardzo dobrze wspomina pielgrzymkę czy uważa ,że w kościele można spotkać drugą połówkę do jej obecności na antenie TVP? No właśnie, skoro nie widzisz,że jednak takie wypowiedzi są niestosowne, poniżej pewnego poziomu to nie znaczy,że nie będę na to reagował. Nieważne czy to dotyczy Idy Nowakowskiej, Kurdej-Szatan, Kammela czy kogokolwiek innego. Swoją drogą Beata i Piotr Wójcikowie poznali się w kościele.Mój kuzyn swoją przyszłą żonę poznał właśnie w wspólnocie kościelnej. To nie jest takie rzadkie.
Moje ulubione stacje tv: Eurosport,Polsat Sport,Polsat News,Polsat,kanały TVP.
Moje ulubione stacje radiowe: PR1 i RMF FM
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49675
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5349
x 3242

TVP - sprawy bieżące

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

wislok pisze: 03 gru 2019, 22:20 Nadinterpretacją jest stwierdzenie ,że się czepiam, napisałem,że nie życzę mu zostania Prezydentem Polski.
Napisałeś, że nie życzysz mu sukcesu w wyborach prezydenckich. To niby żadna, ale jednak bardzo duża różnica. ;)
wislok pisze: 03 gru 2019, 22:20 Co ma robienie sobie kpin z jakiś wypowiedzi Idy Nowakowskiej,że bardzo dobrze wspomina pielgrzymkę czy uważa ,że w kościele można spotkać drugą połówkę do jej obecności na antenie TVP? No właśnie, skoro nie widzisz,że jednak takie wypowiedzi są niestosowne, poniżej pewnego poziomu to nie znaczy,że nie będę na to reagował. Nieważne czy to dotyczy Idy Nowakowskiej, Kurdej-Szatan, Kammela czy kogokolwiek innego. Swoją drogą Beata i Piotr Wójcikowie poznali się w kościele.Mój kuzyn swoją przyszłą żonę poznał właśnie w wspólnocie kościelnej. To nie jest takie rzadkie.
Ale póki co nie Ty jesteś moderatorem dyskusji i nie Ty jesteś od tego w jakim kierunku ma przebiegać dyskusja. Ja nie widzę nic złego w takich odniesieniach, szczególnie, że nie jest nikt obrażany (krytyczność wobec Kościoła wcale nie jest obrazą uczuć religijnych). Poza tym wrzuć na luz. Już za bardzo filozofujesz z odniesieniem do uczestników największej klapy tej jesieni.
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
wislok
Junior
Posty: 1488
Rejestracja: 24 cze 2009, 17:29
x 37
x 215

TVP - sprawy bieżące

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wislok »

Żadna różnica, Pisząc o sukcesie miałem na myśli wygranie wyborów.
Oczywiście,że nie jestem moderatorem i nie aspiruję do tego, jednak jako użytkownik będę wyrażał swoją dezaprobatę dla takich postów i wyrażał swoją opinię.
Co ma sukces programu czy jego brak do faktu,że akurat ta para poznała się w kościele?
Oczywiście nie odpowiedziałeś na rzecz najważniejszą co tego typu wycieczki w stosunku do Idy wnoszą do tematu i jaki mają związek z jej obecnością na antenie.
Moje ulubione stacje tv: Eurosport,Polsat Sport,Polsat News,Polsat,kanały TVP.
Moje ulubione stacje radiowe: PR1 i RMF FM
Awatar użytkownika
N-O-R-O-N
User of the Year 2014!
Posty: 13185
Rejestracja: 31 paź 2014, 16:55
x 2257
x 2446

TVP - sprawy bieżące

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: N-O-R-O-N »

Latkowski zrobił dla TVP jakiś film o pedofilii wśród elit pt. ,,Nic się nie stało". Kiepściutki tytuł.
9 lat na forum,
Pozdrawiam, N-O-R-O-N :)

"Autor materiału nie stwierdził, że przedstawia prawdziwe wydarzenie" - Dziennik Telewizyjny.
''The stuff that dreams are made of.''
Awatar użytkownika
KubaBing
VIP Expert
Posty: 1296
Rejestracja: 16 cze 2019, 20:09
x 190
x 328

TVP - sprawy bieżące

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: KubaBing »

"Nic się nie stało" i "Tylko nie mów nikomu" to takie słowa pasujące do tematu :-X
Awatar użytkownika
Kamilo
VIP Expert
Posty: 6216
Rejestracja: 30 sie 2007, 13:43
x 144
x 600

TVP - sprawy bieżące

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Kamilo »

Niby pasujące, ale jednak „Nic się nie stało” bardziej przystaje do polskiej reprezentacji w piłce nożnej :P
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49675
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5349
x 3242

TVP - sprawy bieżące

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

KubaBing pisze: 03 gru 2019, 14:46 W pałacu w Otwocku Wielkim trwają nagrania świątecznego programu dla TVP. Prowadzi Ida Nowakowska, a jednymi z gości jest Viki Gabor z rodziną
Gośćmi będą także prezenterzy "Pytania na śniadanie" - w tym Małgorzata Tomaszewska i Robert El Gendy. :)
wislok pisze: 03 gru 2019, 23:49 Oczywiście nie odpowiedziałeś na rzecz najważniejszą co tego typu wycieczki w stosunku do Idy wnoszą do tematu i jaki mają związek z jej obecnością na antenie.
Dygresja potoczyła się jeśli chodzi o zbyt częstą obecność Nowakowskiej na antenach TVP, a odniesienie było do jednego z artykułów w tabloidzie o poradach Nowakowskiej. Tyle. ;)

Więcej nie ma co komentować, bo tu wszyscy już wszystko co mieli napisać - napisali.
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
wislok
Junior
Posty: 1488
Rejestracja: 24 cze 2009, 17:29
x 37
x 215

TVP - sprawy bieżące

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wislok »

Dalej nie wykazałeś związku co to odniesienie ma wspólnego z jej obecnością w TVP. Moim zdaniem wcale niezbyt częstą zwłaszcza w ostatnim czasie(przypominam,że nie miała w sezonie jesiennym żadnego programu,a wykazałem,że inne osoby są dużo bardziej aktywne na tym polu). Tutaj nie znajdziemy porozumienia.
Moje ulubione stacje tv: Eurosport,Polsat Sport,Polsat News,Polsat,kanały TVP.
Moje ulubione stacje radiowe: PR1 i RMF FM
darotv
Obserwator
Posty: 596
Rejestracja: 13 wrz 2017, 9:10
x 3
x 171
Kontakt:

TVP - sprawy bieżące

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: darotv »

Jeśli chcą robić z Idy największą gwiazdę, to niech robią. Mają do tego prawo i tyle. Przynajmniej wstydu nie ma, bo kobieta ma prezencję i coś do powiedzenia. Niech tylko nie promują dalej tak tragicznych postaci jak Sikora (ten jeszcze w PnŚ jest znośny) czy Tomaszewska...
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49675
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5349
x 3242

TVP - sprawy bieżące

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

Osobiście nic do niej nie mam, ale niech się określi na jakim polu chce działać w TVP, bo na razie jest trochę taką panią od wszystkiego (prowadzenie "The Voice Kids", "Szlaku Nadziei" i jurorowanie w "DDD" trochę się gryzą, i chyba widać, że rola Kurdej-Szatan w TVP była bardziej spójna), jeszcze jej w studio spikerskim brakuje. ;)

Nie wiem na jakim polu Sikora jest tragiczny. Akurat w "Wkręconych w randkę" rozkręcał się z odcinka na odcinek, a naprawdę nie ma wstydu jeśli chodzi o prowadzenie JESC. Podczas Konkursów Piosenki Eurowizji (także tych z Juniorami) było sporo gorszych prezenterów.
A Tomaszewska rzeczywiście jest kojarzona z pewnym programem z "Pudelkiem" w tytule - to fakt. ;)
wislok pisze: 04 gru 2019, 22:01 Dalej nie wykazałeś związku co to odniesienie ma wspólnego z jej obecnością w TVP. Moim zdaniem wcale niezbyt częstą zwłaszcza w ostatnim czasie(przypominam,że nie miała w sezonie jesiennym żadnego programu,a wykazałem,że inne osoby są dużo bardziej aktywne na tym polu). Tutaj nie znajdziemy porozumienia.
Że jest jedną z głównych gwiazd Jacka Kurskiego. Zobaczysz co się będzie dziać od teraz. Spot do "Reklamy Dzieciom", specjalny świąteczny program w TVP, udział w "Familiadzie" (jednak to bardzo istotna kwestia, tak często Kurzajewskiego to nie ma w tego typu programach), później "Sylwester Marzeń" i "The Voice Kids", a wiosną "Szlak Nadziei" i "DDD". Jakoś u Zawadzkiej i Krzan trudno szukać tylu punktów zaczepienia. Mam dalej drążyć temat? :)
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
wislok
Junior
Posty: 1488
Rejestracja: 24 cze 2009, 17:29
x 37
x 215

TVP - sprawy bieżące

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wislok »

Odpowiem Ci tyle- Jak widać dla TVP się nie gryzą , to oni ją angażują i jeśli mieć pretensje to do TVP. Dziewczyna ma swoje 5 minut i wykorzystuje maksymalnie. Mnie nie będzie to przeszkadzać, bo nie oglądam na okrągło TVP, głównie to kanały sportowe. Tam nie widzę Idy Nowakowskiej.
Moje ulubione stacje tv: Eurosport,Polsat Sport,Polsat News,Polsat,kanały TVP.
Moje ulubione stacje radiowe: PR1 i RMF FM
Awatar użytkownika
Poland
Legendary
Posty: 16164
Rejestracja: 24 maja 2006, 18:59
Lokalizacja: Trzciana k. Bochni
x 33
x 325
Kontakt:

TVP - sprawy bieżące

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Poland »

Od pewnego czasu w reklamach nie padają nazwy zwyczajowe pokroju "w Jedynce" tylko używana jest nazwa stacji co wygląda nieco sztucznie.
Poland - Aktywnie najlepszy!
Awatar użytkownika
N-O-R-O-N
User of the Year 2014!
Posty: 13185
Rejestracja: 31 paź 2014, 16:55
x 2257
x 2446

TVP - sprawy bieżące

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: N-O-R-O-N »

TVP i Polskie Radio otrzymają w przyszłym roku prawie 2 miliardy złotych rekompensaty abonamentowej.
https://[link zakazany]/artykul/t ... -95-mld-zl
9 lat na forum,
Pozdrawiam, N-O-R-O-N :)

"Autor materiału nie stwierdził, że przedstawia prawdziwe wydarzenie" - Dziennik Telewizyjny.
''The stuff that dreams are made of.''
ODPOWIEDZ

Wróć do „Telewizja Polska”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 19 gości