Strona 1 z 3

Jesienna ramówka TVN

: 12 lip 2006, 22:51
autor: stevie
Jesienna ramówka TVN

Chociaż trwają wakacje, w TVN wre praca.
"Odwróceni" z Arturem Żmijewskim i Małgorzatą Foremniak, "Hela w opałach" i "Urwis" oraz nowe odcinki "Magdy M.", "Niani" oraz "Szymon Majewski Show" i "Tańca z gwiazdami" - to tylko część niespodzianek, które szykuje dla nas telewizja TVN.


Pod koniec czerwca ruszyły zdjęcia do trzeciej serii "Magdy M.", serialu, w którym Joanna Brodzik gra tytułową prawniczkę, młodą i ambitną panią adwokat. Inna ekipa zajmuje się natomiast trzecią serią sitcomu "Niania", w którym główne role kreują Agnieszka Dygant i Tomasz Kot. Od jesieni na antenę trafią nowe odcinki programu "Sędzia Anna Maria Wesołowska" i autorskiego "Szymon Majewski Show". Nie zabraknie także "Tańca z gwiazdami" - aby zdobyć Kryształową Kulę, gwiazdy zatańczą już po raz czwarty, a realizatorzy zatroszczą się, by widzowie czerpali z obserwowania rywalizacji jak największą przyjemność. Gra toczy się o powtórzenie lub nawet przebicie sukcesu trzeciej edycji, kiedy to przed telewizorami zasiadało średnio po 6,5 miliona osób.

Nie ustają także prace nad nowym serialem sensacyjnym "Odwróceni". Realizatorzy, na czele ze scenarzystami - Piotrem Pytlakowskim i Arturem Kowalewskim oraz reżyserami - Jackiem Filipiakiem, Jarkiem Sypniewskim i Michałem Gazdą, liczą na to, że uda im się powtórzyć sukces "Kryminalnych". Głównymi bohaterami produkcji są gangster i policjant. Bandytę gra Robert Więckiewicz, któremu - w roli żony - partneruje całkowicie odmieniona Małgorzata Foremniak. W gliniarza wciela się natomiast Artur Żmijewski. W obsadzie znaleźli się także: Andrzej Grabowski (jako mafioso), Marian Dziędziel, Krzysztof Globisz, Danuta Stenka, Anna Dymna i Jan Frycz.

Dla tych, którzy od sensacji wolą śmiech, TVN przygotowuje sitcom roboczo zatytułowany "Hela w opałach", będący rodzimą wersją "Grace under fire". Główną bohaterką będzie samotna matka, wychowująca trójkę dzieci. Nie wiadomo jeszcze czy produkcja będzie dokładną kopią amerykańskiego oryginały. W chwili obecnej trwają poszukiwania odtwórców głównych ról. Produkcja ma ruszyć we wrześniu.

Dzieci staną się głównymi bohaterami reality show roboczo zatytułowanego "Urwis", w którym psycholog pomaga rodzicom w zapanowaniu nad sprawiającymi kłopoty wychowawcze dziećmi. W chwili obecnej trwają poszukiwania rodzin, zainteresowanych udziałem w programie. Zagraniczny odpowiednik show cieszył się ogromnym zainteresowaniem w Niemczech, Wielkiej Brytanii i krajach skandynawskich.

Być może na antenę trafi nowy program z udziałem Aleksandry Kwaśniewskiej. TVN nie chce jednak udzielać żadnych informacji na ten temat.

Dyrektor programowy TVN podkreśla jedynie: - Jesteśmy stacją komercyjną i jeśli coś podoba się widzom, to podejmujemy decyzję o dalszej tego emis
zródło: skysunsat

Jesienna ramówka TVN

: 12 lip 2006, 23:09
autor: Axel
Dla tych, którzy od sensacji wolą śmiech, TVN przygotowuje sitcom roboczo zatytułowany "Hela w opałach", będący rodzimą wersją "Grace under fire".
Przecież kiedyś oryginalna wersja tego serialu zatytuowana jako "Grace w opałach" leciała na Polsacie :lol: jak widać to już drugi serial z polską wersją jaki leciał kiedyś w oryginale na Polsacie, bo na Polsacie leciała kiedys oryginalna amerykańska wersja "Niani".

Jesienna ramówka TVN

: 12 lip 2006, 23:30
autor: RaPi
Nie chce sie czepiać ale to zdanie
Joanna Brodzik gra tytułową prawniczkę, młodą i ambitną panią adwokat.
jest dla mnie trochę nielogiczne....

Jesienna ramówka TVN

: 20 lip 2006, 17:43
autor: Pawop
A gdzie kryminalni?

Jesienna ramówka TVN

: 20 lip 2006, 18:42
autor: Poland
Kryminalni się już skończyli Fala zbrodnii(polsatu)też !

Jesienna ramówka TVN

: 20 lip 2006, 21:26
autor: gośc
g***o prawda za przeproszeniem, nowe odcinki Kryminalnych od września, dalej w soboty :-)

Jesienna ramówka TVN

: 20 lip 2006, 21:54
autor: Poland
Aha to w prasie pewnie kłamali:):)

Jesienna ramówka TVN

: 21 lip 2006, 0:20
autor: Karol
Rozmawiałem z Andrzejem Sołtysikiem (rzecznikiem TVN) i nie wspominał nic o "Kryminalnych" - z tym, że o nich nie pytałem.

Jesienna ramówka TVN

: 21 lip 2006, 0:26
autor: gosc
Co prawda nie patrzyłem na ostatni odcinek, ale zdaje mi się że tam skończyła się pierwsza część jakiegoś kilkuczęściowego odcinka :)

Jesienna ramówka TVN

: 21 lip 2006, 0:37
autor: Karol
Może znowu postrzelili Zawadę, tak jak na koniec pierwszej serii. Wydawało się, że zmarł w szpitalu :)

Jesienna ramówka TVN

: 21 lip 2006, 0:52
autor: gosc
Rzuciłem okiem na www.kryminalni.onet.pl
Jest tam news z 21 lipca "zobacz jak powstają Kryminalni" (ciekawe bo to zdaje się dziś a dopiero po północy...)
Zresztą nie zarzyna się kury znoszącej póki co złote jajka.

Jesienna ramówka TVN

: 16 sie 2007, 15:27
autor: Karol
Od września małe zmiany w ramówce - niektóre już oczywiste, lecz już teraz znamy konkretne godziny danych programów:

Zmiany i nowości:
^ "Wykręć numer" - pon.-pt. 6.30
^ "Co za tydzień" powt. o 7.30 w poniedziałki, od wt. do pt. powtórki "Na Wspólnej"
^ "Dzień dobry TVN" wydanie w dni powszednie - pon.-pt. 8.00
^ "Superwizjer" - poniedziałek, 23.20
^ "Nie z tego świata" (ciąg dalszy serialu) 23.55
^ "Twarzą w twarz" (serial obyczajowy, Polska) - wtorek 21.30
^ "Uwaga faceci!" (serial obyczajowy) - wtorek 22.35
^ "Jaja ze stali" (program rozrywkowy) - wtorek 23.35
^ "You can dance. Po prostu tańcz" (show) - środa 21.30

Jesienna ramówka TVN

: 17 sie 2007, 10:03
autor: Golbi
Karol a ten serial komediowy gdzie? Czyli w srody nie bedzie filmów pewnie powedruja na czwartek te co były w srody a te czwartkowe pasmo wywala sznasa dla Polsatu pasmo seriali dac w srode. Pytanie kiedy bedzie Teraz My?

Jesienna ramówka TVN

: 17 sie 2007, 10:35
autor: forum-polsat
Teraz MY w poniedziałki o 22:35

Jesienna ramówka TVN

: 17 sie 2007, 10:57
autor: ARTUR B.
Golbi pisze:Karol a ten serial komediowy gdzie? Czyli w srody nie bedzie filmów pewnie powedruja na czwartek te co były w srody a te czwartkowe pasmo wywala sznasa dla Polsatu pasmo seriali dac w srode. Pytanie kiedy bedzie Teraz My?
Jakie serial komediowy? Ten "3p3", to będzie w niedzielę po Wojewódzkim