Strona 1 z 8

TVN na sprzedaż

: 08 lip 2011, 19:22
autor: Karol
Tutaj można kontynuować wątek o ewentualnej sprzedaży TVN, bo szkoda zaśmiecać wątek o samej stacji, skoro sprawa tyczy się raczej całej Grupy TVN.

TVN na sprzedaż

: 08 lip 2011, 21:09
autor: Dijon
http://media2.pl/media/80885-rusza-wysc ... ejmie.html

No ciekawe, ciekawe. Time Warner, Fox i Canal+ - które przejmie stację :P

TVN na sprzedaż

: 10 lip 2011, 20:31
autor: odrodzony
Szykuję się prawdziwa rewolucja w polskiej telewizji :)

TVN na sprzedaż

: 10 lip 2011, 20:40
autor: Direct
Dla widza i tak raczej nic się nie zmieni, więc nie ma większego znaczenia, kto jest właścicielem stacji.

PS Osobiście liczę, że to będzie FOX, choć na taki przejęciach znam się jak łysy na fryzurach :).

TVN na sprzedaż

: 10 lip 2011, 20:45
autor: odrodzony
A ja że Canal+ przejmie TVN.

TVN na sprzedaż

: 10 lip 2011, 22:45
autor: Dijon
W DGP piszą, że to Time Warner.

O sprzedaży TVN pisze też jutrzejszy Wprost.

TVN na sprzedaż

: 10 lip 2011, 23:06
autor: jack
Oby tylko nowy właściciel nie wywrócił ramówki do góry nogami ani aby nie doprowadził TVN do upadku lub do poziomu niższowych stacji nieumiejętną polityką programową. Bo przecież może wpaść na pomysł usunięcia z ramówki większości obecnych programów i zacząć od nowa wszystko budować całkowicie wg swojej wizji.

TVN na sprzedaż

: 11 lip 2011, 10:17
autor: Mocny FULL
Już @direct39 pisał, że dla widza się raczej nic nie zmieni i ja jestem tego samego zdania, dotychczasowe programy TVN-u mają wysoką oglądalność, to dlaczego mieliby je zakończyć i wprowadzać jakieś nowe?

TVN na sprzedaż

: 11 lip 2011, 11:03
autor: Direct
Coś tam się pewnie nieznacznie pozmienia, bo po sprzedaży pojawią się nowe opcje na zakup licencji na różne rzeczy, ale TVN ramówkę ma stabilną i silną, więc nikt rozsądny rewolucji tam nie zrobi.

http://www.wirtualnemedia.pl/artykul/dl ... -walterami - i kolejne opinie ekspertów w sprawie sprzedaży TVN. Ja podzielam zdanie Prezesa Zarządu OmnicomMediaGroup.

TVN na sprzedaż

: 12 lip 2011, 0:22
autor: Dijon
Dłuższy wywiad z szefem OmnicomMediaGroup oraz artykuł, jak to TVN powstawał i jak się rozwijał w nowym numerze Wprost, załączam skany:

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

TVN na sprzedaż

: 01 sie 2011, 1:01
autor: Dijon
Giełda nazw koncernów się dalej powiększa:

http://media2.pl/telekomunikacja/81791- ... a-tvn.html

TVN na sprzedaż

: 01 sie 2011, 14:48
autor: waldus_5
Bardzo ciekawy artykuł i wywiad, przeczytałem, polecam, wszystkim fanom tvn (przeczytacie m.in. że tvn magluje gwiazdy w nieskończoność tzn. promuje je i nie ściąga z wizji póki się nie znudzą, najnowszy przykład Szpak) oraz fanom Polsatu (ciekawe kulisy powstania obu stacji, strategia Polsatu tanio a zyskownie i generalne podsumowanie, że to Polsat po latach wychodzi obronną ręką).

France Telecom nie chce kupić całości pakietu na sprzedaż, tvn chyba chce sprzedać cały pakiet kontrolny i pewnie jednej spółce (odpada problem dogadania się inwestorów między sobą), w komentarzach pada -T- - - Mobile coś w tym może być, Orange wkrótce oficjalnie (po zniknięciu TP) będzie oferować TIT (telewizja, internet, telefon), Plus gdy Solorz przejmie spółkę wejdzie w skład TIT, a -T--- może chcieć, tylko po co im tvn?

Uważam za najbardziej prawdopodobne sprzedaż tvn, jakieś innej telewizji, tvn daje gwarancje zysku, nawet w przypadku przynoszenia strat, można zatopić ten statek i sprzedać na żyletki.

TVN na sprzedaż

: 05 sie 2011, 20:24
autor: piciu
Jak zapowiedzieli właściciele ITI, sprzedadzą pełny pakiet Grupy TVN (tzn. TVN, Onet.pl i platformę "n"). Więcej tutaj: http://www.youtube.com/watch?v=XWcpcg5F ... re=related

TVN na sprzedaż

: 05 sie 2011, 20:45
autor: waldus_5
Taka strategia wyklucza z wyścigu po dobra iti takich potentatów, jak tp, cyfra+, ogólnie wydaje się, że żadna Polska spółka nie ma szans, jeśli jest z branży to nie będzie mogła kupić całości ze względu na konflikt interesów (tzn. ciężko będzie przekonać urzędników do połączenie np. C+ oraz n, w przypadku np. tp sprawa rozgrywa się na wielu polach i tak onet, jest konkurencją dla wp)

TVN na sprzedaż

: 06 sie 2011, 0:46
autor: piciu
Dlatego też, jak dla mnie największe ma ktoś tego typu jak: FOX itp.